Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 23 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 23 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 ..It's been a long time coming since I've seen your face...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyВто Мар 03, 2015 9:44 pm

First topic message reminder :

It's been a long time coming since I've seen your face
I've been everywhere and back trying to replace 
everything that I've had till my feet went numb...
   
    Отново тук... направо тръпки ме побиваха при мисълта, че можех да се срещна с него. Нямаше да е много изненадващо, все пак това бе неговия дом и аз бях натрапника, но все пак се надявах да не се засечем, надявах се да е на работа или просто да се шляе някъде навън... апффф, само да ме видеше някой от Хогуортс, бях на прага на нервна криза само и само защото бившия ми можеше да ме види, а всъщност дори не ми беше бивш. Нали?! Вярно имаше нещо между нас, но и двамата знаехме, че е просто в чест на негово величество удоволствието, нищо повече.  И все пак това не ме спря да се наконтя специално за него и да облека едни от най-прилепналите си и провокативни дрешки, но все пак АЗ НЕ ИСКАХ ДА ГО ВИЖДАМ или поне така се твърдеше. Е, да си призная сигурно нямаше да ми се зарадва. Беше минало известно време откакто излязох уж на разходка и така и не се върнах, от друга страна той ми е приятел от толкова години, едва ли щеше да ми се сърди, пък и сигурно вече ме е сменил с друга, типично в негов стил.
Ще се запитате, защо след толкова време тази шматка решава да отиде без покана в дома му, ами много просто, след като се бях настанила нахално да живея в къщата му и по-точно направо превзех  стаята му, доста от нещата ми бяха останали тук, дам, това бе оправданието, което щях да използвам пред него, в действителност  това място ми липсваше, имах си доста допри спомени тук, исках отново да усетя аромата му, дори само от миризмата на възглавницата му...чакай това аз ли го казах, алеле. Как можех да говоря такива неща, та сега бях с друго момче нали и аз бях решила да го сменя, бях тук от чиста женска злоба, просто да разбера дали някоя друга к*чк* не се е настанила на моето място, така де, можеше аз да съм продължила, но кой му беше дал това право на него?
Женска логика... загадка номер едно в света, сигурно отстрани, мислите ми изглеждаха много размешани, странни и сигурно издаваха психичните ми отклонения, добре поне, че малко хора притежаваха тази прекрасна способност да четат  мисли.

Хубаво бе, че още си пазех ключа и успях навлизане да съм максимално тиха, още по-хубаво бе, че когато влязох  можех да си отдъхна спокойно, тъй като Шейн го нямаше. Цялата къща бе на мое разположение и разбира се направо тичах към спалнята му. Не знам  изненадана или доволна се чувствах в момента, когато видях мойте неща още да се разкарват по шкафовете, а леглото му да е разхвърляно сякаш допреди малко бе спал в него.  Можех да затанцувам от щастие, но все пак бях Елодия Джоунс и не можех да си позволя такива прояви на чувства и все пак той не води друга тук, той не води друга тук...ляляляляляя.  Хвърлих се на леглото  и започнах да се въртя в него, направо бях забравила колко удобно и мекичко беше..рай!!! Хубаво бе, че тъй като и той го бе заминал неоправено нямаше да усети, че съм се въргаляла в него. Разбира се, нямаше и как да не ме налегнат спомени, хубави спомени, доста хубави бих казала даже. Първата ни нощ заедно,  прекрасния ни съвместен живот изпълнен с много алкохол и разни други забранени неща... Сама се бях навряла между шамарите, защо ми трябваше да идвам тук, трябваше да съм наясно, че  спомените ми няма да изчезнат просто така и че тук ще ме връхлетят с пълната си сила... глупачка. В същия момент, в който размишлявах над глупоста си чух и стъпките му и мозъка ми моментално се вледени, но все пак успях да изтичам в банята уж, за да се скрия... като пълната страхливка.
Е, оставяше ми само да се моля да не ме намери...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyСъб Мар 28, 2015 5:40 pm

Смъртожадния се усмихна сърдечно докато гледаше как момичето му се радва на новата си придобивка. Нямаше за цел да купува любовта й а просто да я накара да се почувства единствена и желана като богиня. Всъщност тя си беше богиня неговата богиня. Беше толкова красива да се разхожда гола из къщата или пък само по ризата му. Гледката която се разкриваше пред Шейн беше като на съвършена издялана от божествена материя статуя на богиня.
- Радвам се че ти харесва.

 Докато гледаше към нея се приближи и обви ръце около красивото тяло на тъмнокоската. Беше готов да прекара всеки един свободен миг с нея доставяйки на себе си и на нея удоволствие. Ръцете му отново намереха познатия си път през тялото на Елди а устните му се залепиха за кожата. Искаше да я подразни така 5/10 минути преди да отиде да си вземе един дълъг и освежаващ душ в който можеше да въвлече и това малко палаво момиче което знаеше как да възбуди един мъж и да получи каквото иска. Отдели устни от кожата на вратът й и я притисна към себе си за да усети всяка една част от тялото му.
- Искаш ли да ми правиш компания и под душа сладурче?
- гледаше я в очите и погали нежно косата й. Все пак Шейн не беше сексуален маняк е поне не през повечето време но за тази "мания" беше виновна малката богиня което се наместваше удобно в ръцете му и бараше където трябва и не трябва. - Много ще се радвам ако из нас се разхождаш по някоя моя риза или още по хубаво без дрехи.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyСря Апр 01, 2015 10:14 pm

Ммм, в банята с него и всичките онези капчици, които щяха да се разходат по тялото му, и мократа му косичка... грррр, как да откаже човек на такава покана? Пък и тя бе шросто момиче, слабохарактерно момиче, което когато чуеше нещо за голи мъже направо си умираше от кеф.
-Разбира се, все пак ти секнах идеята за душ с моята поява в банята ти... трябва да ти се реванширам. - оо да, определено щеше да му се реваншира.  Елодия му се усмихна лукаво, щом на него му харесваше да се разхожда така, повече никога нямаше да облече дрешки пред него, освен някое секси костюмче.
-Хайде, хайде, господинчо... трябва старателно да те изкъпем, прекалено мръсен си.
Слидеринката допря устните си до неговите и го дръпна към банята...
Горещата вода  се разливаше по телата им, а те не се отделяха един от друг, езиците им водеха ужесточена битка. Лоди проката нокти по тялото му и остави червени дири по себе си, след което бавно се плъзна надолу, а коленете и опряха плочките на пода.  Усните и бързо намериха целта си и започнаха даго обсипват с целувки...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 EmptyЧет Апр 02, 2015 6:36 pm

Това наистина се оказа страхотна идея. Лоди и душ. Беше като сън само че в случаят на Шейн беше реалност. И щеше да се наслади на нея. Кожата му изгаряше все повече и повече след всяка нейна целувка. Трябваше да й го признае. Това момиче знаеше как да възбуди един мъж и да го накара да я моли за още.
- От кога не съм ти казвал че си невероятна.

Повдигна Елодия и я целуна, повдигна тялото й и го притисна към стената. Гледаше как водата се стичаше по тялото й като хипнотизиран. Чувстваше се като в транс, устните му намериха един познат път по тялото й по който искаше да се забави колкото се може повече, и да не се отделя от нея, да не изчезва приятното чувство което изпитваше все пък когато беше близо до нея.

След половин час излязоха от банята, Шейн стоеше с увита около кръста си кърпа и уви една около красиво тяло на слидеринката. Наведе се и я целуна нежно и продължително след което тръгна към леглото си и се просна на него изморено. Не обръщаше внимание на факта, че мокри чаршафите с косата си, така или иначе само с едно замахване на пръчицата си и щеше да изсуши чаршафите. Погледна съм момичето и се усмихна доволно.
- Секси си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

..It's been a long time coming since I've seen your face...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» The winter is coming...❅ [ Екатерина & Вазовски ]
» For two long years I've saw nothing but darkness.
» All time and space...
» Summer time
» Time flys away... It's winter now and we're back from where we started

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-