Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
АвторСъобщение
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyПон Ное 03, 2014 8:12 pm

First topic message reminder :

Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 6a1ae499jw1edu7dq3lwuj20c807zmyc
~ Част от миналото на Мег и Посейдон ~

Седеше на студения мраморен под и се взираше напред в нищото с празен поглед.
Правеше това доста често, отиваше в някой музей който имаше зала на тема "Гръцки митове и легенди", сядаше пред статуите на тримата големи или на някои от другите богове и просто ги гледаше. Дали очакваше нещо? Не, далеч не. Но колкото и да се опитваше нямаше как да отрече произхода си, можеше просто да го скрие.
През един от големите прозорци видя, че проблясва светкавица, а след малко чу и тътена и. Както винаги той бе недоволен, нищо ново под слънцето или бе по - удачно да каже "небето" ? Със свити устни дванадесет годишното момиче се изправи, вдигна раницата си и тръгна към изхода.
Набързо слезе по стълбите и тръгна по улиците за да стигне до сградата която в момента обитаваше. Не бе кой знае какво, изоставена стара постройка изглеждаща така сякаш всеки миг ще рухне, но нещото бе доста здравичко. С още няколко деца си деляха разходите за храна и общо взето не им бе зле. Като се изключат чудовищата тъй като всички те бяха деца на богове. А Мег им бе черешката на тортата, никога не говореше за произхода си, никой не знаеше коя е всъщност, но бе убедена, че привлича тройно повече чудовища след себе си.
Зави по една пусна улица и чу шумолене пред себе си. Вдигна поглед, а иззад една кофа излезе нещо което Мегара дори не можеше да определи. Факт беше обаче, че то изръмжа насреща и и с бързи движения се озова пред нея. Момичето побягна по обратния път като дори не знаеше къде отива. Чудовището продължава да я преследва, а тя навлезе сред група дървета в един от парковете. Той отвеждаше до по - отдалечена част на градчето, към горите. Но това се оказа грешка, още със пристъпването в по - гъстите дебри чу още по - ужасяващ рев. Не след дълго и разбра от къде идва, но бе доста късно за да се измъкне невредима. Огромен минотавър. До сега все бе успявала да се измъква на тези гадини..., но рано или късно щяха да я хванат.
Тичаше без посока и накрая краката и я изведоха до океана. Тялото и се вцепени от ужас. Тя не влизаше във водата, никога не влизаше във водата. Имаше фобия от толкова много вода на едно място, изпадаше в паника при самата мисъл да трябва да влезе в море, океан или езеро. А този път иронията бе "живота или живота". Да те убие водата, или по - скоро Посейдон, бога на моретата, или гигантски минотавър.
Е някак си първото и се стори по привлекателен вариант и погълната от ужас, молеща се за живота си Мег нагази във водата която стигна до коленете и, и се надяваше минотавъра да не я последва. Защото тогава...Бог да и е на помощ, някой от всичките...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:46 am

Мегара се намръщи. Този Посейдон бе някак различен от предишния. Държанието му сякаш крещеше "аз съм задникът на задниците" и тонът му го потвърждаваше.
- А наминавам си. Понеже не мога да плувам,а се оказва пряк път до вкъщи и реших да се пробвам... - измърмори и извъртя очи. - ще ме пуснеш ли? Или удавиш? Или затвориш в клетка дс те гледам колко си вшюбен с жена ти? Давай направо!
Тя отново го погледнс и определено нямаше как да не избегне погледът му. Той я гледаше като парче месо...независимо какво бе казал другивт Посейдон...който бе верен на жена си..имаше нещо гнило тук.
- Защо...защо ме гледаш така..?
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:55 am

Засмях се тихо.
-Не знам кой ти е казал, че съм женен сладкишче, но следващия път, когато го видиш, можеш да му предадеш, че е назад с материала с няколко века. - Отново се усмихнах и я огледах. Както беше седнала на дъното на балона беше на идеална височина да свърши малко работа. - А... Всъщност сладкишче пропуснах да добавя, че никога няма да видиш човека, който те е излъгал. - Езика ми се плъзна по зъбите ми, но ума ми вече беше в спалнята с момичето пред мен. Идеята да я удавя не беше лоша, но смятах да я използвам по-късно. И по-скоро не да я удавя, а да я давя. Бях открил, че е доста ефикасен начин да научиш отворените момиченца да си държат езика зад зъбите и да се държат както трябва.
-Само не те чух... Как точно те гледам? - Знаех как я гледам. Знаех как вижда дивото животно в очите ми, но исках да чуя какво ще каже.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 3:04 am

Мег се намръщи още повече. Каква извратена версия на Посейдон и представяха този път? Този какво...бе по-голям женкар от колкото мъжът и някога беше?
-...Какво искаш от мен? - изсъска тя. Иронията бе че тя бе тази която влезе почти доброволно във водатс за да го види и да си го върне..и й бе оределно ясно,че мъжът пред нея няма и на одея за общото им.минало.
-...И не съм сладкишче...и не съм нещо за ядене за да ме гледаш така..! - имаше нещо вмпогледа му което я караше да изтръпва и я пкашеше повече от последната версия с която си бе имала работа..мамка му.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 3:19 am

-Хаха... Сладкишче, права си. Не си нещо за ядене. Ти ще ядеш. - Усмихнах се и запратих балона към двореца. Не ми се чакаше повече, а и не виждах смисъл да протакам нещата. Беше ми ясно какво ще се случи с нея още от мига, в който я бях видял. А факта, че беше толкова устата сами ме забавляваше още повече. Тези бяха най-забавните и винаги си мислеха, че ше издържат всичко. И накрая винаги ставаха най-послушните ми момичета.
-Ти сладкишче ще бъдеш Перлата в колекцията ми. - Разказах балона и в дръпнах за ръката. Няколко от прислугата ми се приближиха до мен.
-Ново момиче ли си водите господарю? Нещо да подготвим за нея?
-Не, няма нужда. Направо ще се оттеглим в спалнята ми. - Погледнах Мегара. - Е, добре дошла в моя свят сладкишче.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 3:38 am

Мег премигна объркано към слугата и след това изгледа Посейдон. Нещо в нея рсзбираше какво ще стане. Чудеше се обаче как ще.реагира тялото и след като преди реално минути бе поела в себе си всичките му над 35 сантиметра.
- Ало! Сладкишче! - тв му изсъска. - Духай си сам и не.ме пипай!
Все пак тв привидно бе едно 12 годишно момиче..и сигурно сега пак бе девствена. Нямаше дс преживее още един такъв шок.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 3:46 am

Завъртях я рязко към себе си.
-Няма да ми говориш така, сладкишче. Недей да си мислиш, че ще го позволя. - Не бях ядосан. В интерес на истината изобщо не ми пукаше какво приказва в момента. Ума ми беше прекалено зает, а и знаех, че съвсем скоро няма да говори така. Дръпнах я към спалнята ми, а това не впечатли никого. Всички в двореца бяха свикнали с жените ми, а и бяха наясно, че рядко някоя се присъединяваше доброволно към харема.
-Знаеш ли, детинските ти изпълнения и опити да ме ядосаш изобщо не ме впечатляват. А и честно казано не съм споменал нищо за духане. Естествено, и това ще се случи, но няма нужда да даваш толкова зор. Бутнах я на леглото и вързах ръцете и в единия ъгъл. Позата не беше много удобна, но щеше да свикне.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 3:52 am

Мегара се скова. Каквонправеше той...?! Какво по дяволите..
Започна да се дърпа. Та той я връзваше...щеше да я изчука като куче. Както беше казал,че никога няма да направи. Какво се опитваха да направят родителите и със всичко това? Да съсипят психиката и тялото и? Е успяваха. Тв започваше да бъде развалина тъй като всичко това и идваше в повече. Много, много в повече.
- Хей...хей..какво...недей...моля те.. - прошепна тя и усети сълзи в очите си. - Повярвай ми ти не ме искаш...не искаш да ме чукаш..не по този начин...не и по какъвто и да е начин. Девствена съм! Да..девствена съм! Не искаш да ти изцапам чаршафите нали? Изглеждат скъпи...
Бе отчаяна. Този път бе отчаяна и уплашена. А това че не можеше да мърда крайниците си я влудяваше още повече.
- посейдон...
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 1:17 pm

Вдигнах поглед към момичето. Значи можело...
-Девствена значи? Защо смяташ, че съм изненадан? - В крайна сметка тя беше малка, нормално беше да не е имала досег до мъж. Съмнявах се изобщо някога да е виждала гол мъж дори, какво остава за нещо друго. Все пак беше успяла да ме изненада с държанието си. Очаквах да продължава да пиперливия си език докато не я нараня сериозно, но явно намеренията ми са и станали доста ясни и бързо се е досетила какво ще и се случи и как трябва да се държи.
Свалих дрехите си, оставайки само по боксерки и се изтегнах на леглото до нея. Ръката ми започна разходката по тялото и, преминавайки от корема, през гърдите и стигайки до врата и.
-Наистина ли смяташ, че чаршавите ме интересуват? Съмнявам се... - Беше отчаян ход от нейна страна, но трябваше да и призная, че поне се беше опитала. Завъртях се към нея и плъзнах устни по врата и. - Ммм... Определено не съжалявам, че попадна в ръцете ми. - Дръпнах я към себе си, стискайки властно задника и. Ръцете и бяха в ъгъла, така че вероятно позата беше станала болезнена, но не ме интересуваше. - И защо си мислиш, че не искам да те чукам? Напротив... Искам да направя доста неща с теб. Макар, че първо смятах да поспя.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm

Тя изстена. Устните му по кожата й бяха толкова приятни..и все пак бяха неговите устни...Устните на нейният мъж. Затова не успя да сдържи поривът си и изви гръб със стон. Но след това се сети - това не бе нейният мъж...може би изглеждаше като него, но характерът бе коренно различен. Самият факт, че лежеше тук вързана го доказваше. Мег изръмжа когато той стисна дупето и. Искаше да се мръдне колкото се може по-надалеч, но това бе..невъзможно.
- Остави ме! - заяви тя, но дори  не звучеше уверено. Беше твърде уплашена и объркана за да реагира на всичко това. - Просто ме остави...! Какво толкова искаш...
Искаше секс, това бе ясно. Всяка клетка в огромното му мъжко тяло крещеше това. А тя бе парче месо или по-точно 'сладкишче" ,а той очевидно бе гладен. Мег размърда ръце или поне се опита, но почти нищо не се получи от това усилие.
- ...Повярвай ми..не искаш да правиш секс с мен..не и така...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]   Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп] - Page 21 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 21 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

 Similar topics

-
» Welcome to Camp Half-Blood [РП на тема Боговете на Олимп]
» Повярвай в лъжите, които мама и татко са ти наговорили за раждането ти, и се опитай да живееш нормално. [ РП на тема "Боговете на Олимп" ]
» Въпросите бяха твърде много, а отговори нямаше. (Посейдон и Ария)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Никъде и някъде,навсякъде-