Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
..It's been a long time coming since I've seen your face... 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
..It's been a long time coming since I've seen your face... 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 ..It's been a long time coming since I've seen your face...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyВто Мар 03, 2015 9:44 pm

It's been a long time coming since I've seen your face
I've been everywhere and back trying to replace 
everything that I've had till my feet went numb...
   
    Отново тук... направо тръпки ме побиваха при мисълта, че можех да се срещна с него. Нямаше да е много изненадващо, все пак това бе неговия дом и аз бях натрапника, но все пак се надявах да не се засечем, надявах се да е на работа или просто да се шляе някъде навън... апффф, само да ме видеше някой от Хогуортс, бях на прага на нервна криза само и само защото бившия ми можеше да ме види, а всъщност дори не ми беше бивш. Нали?! Вярно имаше нещо между нас, но и двамата знаехме, че е просто в чест на негово величество удоволствието, нищо повече.  И все пак това не ме спря да се наконтя специално за него и да облека едни от най-прилепналите си и провокативни дрешки, но все пак АЗ НЕ ИСКАХ ДА ГО ВИЖДАМ или поне така се твърдеше. Е, да си призная сигурно нямаше да ми се зарадва. Беше минало известно време откакто излязох уж на разходка и така и не се върнах, от друга страна той ми е приятел от толкова години, едва ли щеше да ми се сърди, пък и сигурно вече ме е сменил с друга, типично в негов стил.
Ще се запитате, защо след толкова време тази шматка решава да отиде без покана в дома му, ами много просто, след като се бях настанила нахално да живея в къщата му и по-точно направо превзех  стаята му, доста от нещата ми бяха останали тук, дам, това бе оправданието, което щях да използвам пред него, в действителност  това място ми липсваше, имах си доста допри спомени тук, исках отново да усетя аромата му, дори само от миризмата на възглавницата му...чакай това аз ли го казах, алеле. Как можех да говоря такива неща, та сега бях с друго момче нали и аз бях решила да го сменя, бях тук от чиста женска злоба, просто да разбера дали някоя друга к*чк* не се е настанила на моето място, така де, можеше аз да съм продължила, но кой му беше дал това право на него?
Женска логика... загадка номер едно в света, сигурно отстрани, мислите ми изглеждаха много размешани, странни и сигурно издаваха психичните ми отклонения, добре поне, че малко хора притежаваха тази прекрасна способност да четат  мисли.

Хубаво бе, че още си пазех ключа и успях навлизане да съм максимално тиха, още по-хубаво бе, че когато влязох  можех да си отдъхна спокойно, тъй като Шейн го нямаше. Цялата къща бе на мое разположение и разбира се направо тичах към спалнята му. Не знам  изненадана или доволна се чувствах в момента, когато видях мойте неща още да се разкарват по шкафовете, а леглото му да е разхвърляно сякаш допреди малко бе спал в него.  Можех да затанцувам от щастие, но все пак бях Елодия Джоунс и не можех да си позволя такива прояви на чувства и все пак той не води друга тук, той не води друга тук...ляляляляляя.  Хвърлих се на леглото  и започнах да се въртя в него, направо бях забравила колко удобно и мекичко беше..рай!!! Хубаво бе, че тъй като и той го бе заминал неоправено нямаше да усети, че съм се въргаляла в него. Разбира се, нямаше и как да не ме налегнат спомени, хубави спомени, доста хубави бих казала даже. Първата ни нощ заедно,  прекрасния ни съвместен живот изпълнен с много алкохол и разни други забранени неща... Сама се бях навряла между шамарите, защо ми трябваше да идвам тук, трябваше да съм наясно, че  спомените ми няма да изчезнат просто така и че тук ще ме връхлетят с пълната си сила... глупачка. В същия момент, в който размишлявах над глупоста си чух и стъпките му и мозъка ми моментално се вледени, но все пак успях да изтичам в банята уж, за да се скрия... като пълната страхливка.
Е, оставяше ми само да се моля да не ме намери...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyВто Мар 03, 2015 10:39 pm

Ахх тези зимни дни. Шейн изобщо не обичаше да става а камоли да ходи и на работа. Защо ли не можеше и той да заспи зимен съм като мечките? Какво лошо имаше в това. Щеше да спи близо три месеца, да остави грижите на бара на някой приятел или на барманката му и да спи блажено три дълги месеца на топло пд завивките и да си сънува секси мацки наволя. Кой знае може даже като се събуди да си извика една и да превърне сънищата с в реалност.. Мда това беше идеалния начин да се изкара зимата. Мечти, мечти, мечти. Поне те са безплатни. В днешно време момичетата които се продаваха по магистралите бяха по скъпи и от "Светкавицата" направо златни му излизаха. Но да оставим този факт на страна. Вместо да си спи зимния към както си мечтаеше Шейн се събуди някъде към близо обяд. Изгледа с злоба към прозореца и стана бавно без дори да си прави труда да оправя леглото все пак нямаше да води момичета, че да ги впечатлява. След Елодия не бе водил никоя друга тук даже нещата й все още стояха по шкафовете. Погледна за миг към един от разтворените шкафове и видя една от блузите й. Някои спомени нахлуха в главата му но побърза да ги изгони.
 Мина през банята за обичайния си сутрешен/обеден душ. След половин час излезе увил хавлия около кръста си. Отне му точно 10 минути за да избере черна риза без да я закопчава до горе естествено, чифт дънки и маратонки. Излезе без яке - дам понякога смъртожадния си падаше мазохист на тема студ. След още десет минути беше в бара си. Седна на едно сепаре на втория етаж и пиеше кафе - ето това беше нова гладка. Обикновено Шейн пиеше единствено уиски или ако не уиски чаша портокалов сок. Все пак тренираше имаше нужда от протеини и витамини от време на време човека. Поради кучия студ както се изразяха повечето ора нямаше много работа. Мъжът взе празната чаша и слезе долу, остави я на бара след което облече якето което държеше в бара и тръгна към вратата. Преди да излезе освободи персонала. По пътя към вкъщи мина през супермаркета и си напазарува а след това и през пекарната за пресни земели. Колко ги обичаше само. Разбира се не беше забравил животинките си, взе храна и за тях и пое бавно и славно към вкъщи.
 Щом отключи вратата, сякаш усети нещо различно в въздуха. Може би нов парфюм или просто си въоразяваше. Много по вероятно беше да е второто, все пак никой друг освен него нямаше ключ за къщата. А тя беше защитена добре с магии. Мина през кухнята и прибра продуктите, сипа храна на кучето и котката и тръгна към спалнята си за още няколко часа сън. Мина през хола и погали спящото куче между ушите, взе дебелия котарак със себе си нагоре. Знаеше че той предпочита по топло. Докато се качавше по стълбите галеше капризната котка по коремчето.Отвори вратата на спалнята и преди да влезе спря. Вдиша дълбоко въздух. Наистина имаше нещо различно. Усещаше се женски парфюм. Шейн не знаеше от къде но му се струваше много познат точно този парфюм. Остави котката на леглото и се огледа не виждаше нещо да липсва или да беше разместено. Леглото си беше все така разхвърляно както го беше оставил. Може би парфюма идваше от някое от ризите му, това че не беше водел момичета тук не значеше че не е ходил у тях. Шейн се подсмихна и махна ризата си а след това последваха дънките и маратонките. Остана по боксерки и се протегна за една кърпа още един дълъг душ преди лягане му гарантираше поне 18 часа непробуден сън а тази мисъл се хареса на смъртожадния.
 Щом влезе в банята изтърва кърпата на земята. Момичето което стоеше вътре. Не можеше да бъде истина. Тя си беше тръгнала преди толкова много време оставяйки го сам да чака като идиот който бе приготвил даже и вечеря на свещи. Това сигурно беше някакъв кошмар. Шейн премигна няколко пъти но момичето в изрязано облекло не изчезваше от погледа му. Стисна леко зъби наведе се и взе кърпата си.
- Сигурно тази разходка на която излезе е били из цяла Англия за да се връщаш чак сега.
 След като тези думи се изплъзнаха от устата ми той се овърна и се върна в спалнята си. Но само за да не й се нахвърли и да разкъса костюмчето което носеше. Всъщност много му се искаше да вземе линия или колана си и да я напляска едно хубаво за да разбере урока си. Шейн не обичаше да дели момичетата си. А беше напълно сигурен че Елодия не е прекарала цялото това време в манастир или сама. Знаеше, че е имало и други мъже и това го изнервяше до краен предел но реши да не го казва. Сигурно бе дошла да си вземе нещата и пак да си тръгне. Седна на леглото си и почна да гали котката която вече беше заспала по средата на леглото му.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyВто Мар 03, 2015 11:22 pm

Мамка му, защо точно банята бях избрала, разбира се, че рано или късно щеше да влезе и да ме види.  Но подяволите, колкото и да се притеснявах от реакцията му, не можех да излъжа, че от вида му само по боксерки всяка част от тялото ми потрепери. Ах... глупаче, защо го беше изоставила, заради любов? Та ти не бе способна на това чувство, това което имахте  с Шейн беше точно като за теб, перфектно за характера ти. А как ми се искаше в момента да му се нахвърля, да намачкаме още повече чаршафите и да го усетя отново до мен, но не. Дори не искаше да ме погледне, отдръпна се от мен, че как иначе хлапачка , която го дебнеше в банята му, кой знае какво всъщност си мислеше за мен. Мамка му... Не знам кога, но явно от нерви бях започнала да си играя с някаква хавлия, ръцете ми я мачкаха ли, мачкаха, накрая просто я захвърлих нервно на плочките в банята и го последвах в стаята. Смъртожадният, моят смъртожаден, баткото на който преди разчитах, в момента упорито отказваше да ме погледне, а аз дори не знаех какво да кажа или направя. Исках го, но знаех че ще ме захвърли като куче, исках да му се извиня, но какъв смисъл щеше да има, та той бе смъртожаден, а не просто някакво хлапе от грифиндор с мекошаво сърце. 
-Виж аз...
Надявах се когато заговоря да привлека вниманието му, но не, той продължи да гали тъпата си котка.
-Шейн, моля те погледни ме. Знаеш, че мразя да говоря на въздуха и колкото и да не съм ти приятна в момента нищо не ти пречи да ми обърнеш внимание...
Нищо, отново...
-Ами хубаво, щом така искаш, нека така да бъде.
Нервите ми превзеха цялото ми тяло и усещах как старата злобна Елодия се завръща, чудничко Шейн успя да ме изкараш от равновесие за няколко секунди, печелиш тиквен медал.
-Да, разхождах се из целия остров, правех си с*кс екскурзиики и през всеки град през, който минех се ч*ках с някой нов. Супер, а? Ама ти какво си и очаквал от мен, нали си ме знаеш... Знаеш ли дори успях да се влюбя, да Елодия Джоунс разтвори сърцето си за друго човешко същество..УАУУ, та сега идвам само да си взема нещата, спокойно няма да нарушавам безценното ти лично пространство.

Тършувах из всеки шкаф и вадех дрехите си, докато все повече и повече увеличавах тона си, а той все още стоеше тишо и кротко галейки онова нещо, но знаех, колкото и да беше твърт на външен вид, бях успяла да го ядосам, сигурна бях, че изповедтта ми за другите няма да му хареса, но така поне можеше да предизвикам някаква реакция...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyВто Мар 03, 2015 11:44 pm

Други мъже? Влюбена? След малката й реч на Шейн му се прииска Аляска никога да не беше махала онзи омагьосан метал от гърдите му а да го беше оставила да умре вместо да слуша колко щастлива било Елодия. Смъртожадния знаеше, че ако отвори уста да каже нещо ще излезе глупав идиот който си е помислил, че секси лошото момиче ще се окаже негово. Но не. Докато Елодия събираше вещите си нещо в Шейн се пречупи и той стана от мястото си и се изправи пред нея. Гнева в очите му се виждаше, вече беше изгубил всякакво желание да разкъса дрехите й, все пак нали беше влюбена това значеше че има кой да го прави.
- Какво очакваш от мен Елодия. Ти ми каза, че излизаш на разходка а аз глупака стоях и те чаках. Знаеш ли даже бях направил вечеря. Браво ли искаш да ти кажа за екскурзиите ти ми браво. Браво и за това, че си си намерила кой да обичаш дано поне него не го зарежеш!
  След тези думи Шейн се облече и седна пак на леглото си. Ето малката бе получила реакцията която искаше Шейн бе станал пълен глупак. Тъкмо мислеше да си налее чаша уиски когато усети рязка болка в гърдите си отново. Получаваше ги винаги когато се ядосваше а това момиче направо го вбесяваше. Да дойде тук след толкова време и да си мисли че всичко ще бъде простено и забравено. Докато разтриваше мястото където го болеше мислеше. Толкова ли лош беше? Че тя да не може или да не иска да остане с него? Или пък го искаше само за секс. Въздъхна леко и я погледна за миг без казва каквото и да е било. И а какво можеше да каже повече. Не можеше да й каже да остане, щом тя обичаше друг какъв беше смисъла. Просто секс можеше да получи и от момичетата от магистралите но не смъртожадния искаше момиче до себе си. Което ще е до него, ще правят глупави неща заедно.

Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 04, 2015 12:32 am

Дали се чувствах облекчена след виковете му...по-скоро не, чувствах се тъпа, каквато си и бях. Как успявах да съсипя всичко хубаво. Тръгнах си от него без предопреждение, защо? Защото се страхувах от това, че изпитвам някакви чувства към него и защото смятах, че съм просто забавлението му, е явно не съм била само, за да му топля леглото, после убих всичките си чувства в леглото на някой друг, а когато забелязах и неговите увства пак избягах, за да се нахвърля на най-добрия си приятел, но след като и той ми каза, че ме обича, мозъка ми сам реши, че е добра идея да дойда на гости на първото заподозряно лице. Явно просто исках да докажа на себе си, че съм боклукът за който всички ме мислеха и да се приключва, така е по-лесно за всички. Сигурно и бях дошла с надеждата Шейн да ми прости и всичко да завърши с  шепи енд в леглото му, но някакси бе успял да ме обърка.
За нещастие Шейн реши да ми отнеме прекрасната гледка на тялото му, за щастие кучката си остава кучка и нямаше да изневеря на себе си. Все пак когато започнех да мисля, обърквах всичко, когато действах по инстинктите си всичко ми се получаваше супер.
Захвърлих всички дрехи, който до момента уж прибирах, за да си ги прибера и отидох при него на леглото. Прокорах ръка по тялото му и макар да бе през блузата му, моето веднага реагира на докосването. В началото Шейн не изглеждаше особено доволен, но все пак бе мъж.
-Хайде де Шейн и двамата знаем, че няма да ме изгониш от вас защото съм била лошо момиче. Много добре познаваш тази ми черта и едва ли си очаквал нещо различно от мен. Какво ни пречи да се позабавляваме и сега?

Държанието ми да си призная леко беше като нож с две остриета - можеше да ме приеме обратно в леглото си, а можеше и да ме изхвърли като мръсно куче... и все пак продължих изключвайки сякакви мисли за Мъри и как това би разбило сърцето му, ако научи, а той щеше да научи...все пак бе най-добрия ми приятел... стоп, върни се обратно при мъжа до теб Дия, спри да мислиш нали това си обеща... Разкопчах и без това прозрачната си ризка и останах по сутиен, до тук добре Шейн още не бе реагирал лошо на игричките ми. Преметнах единия си крак от другата страна на  тялото му и се настаних удобно в скута му, а после реших да рискувам и го целунах. Исках да му покажа че съм си просто старата Дия, импулсивната, секси и уверена в себе си слидеринка, но дори аз усещах колко плаха бе всъщност целувката ми..
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 04, 2015 5:15 pm

Колко много му харесваше докосването на Елодия, беше минало много време от както за последен път бе усетих умелите й и страстни ласки върху себе си и тялото си. А от кога не беше докосвал нейното малко, нежно тяло. Каквото и да казваха хората Шейн намираше слидеринчето за просто перфектно. Притвори за миг очи и се наслади на момента. Щом усети устните й върху своите все едно се озова в рая. Но нещо в него се пречупи. Лоди не беше сигурна в това което прави, явно не беше сигурна. Това върна Шейн обратно на земята. Той стана от леглото оставяйки я да падне на мекото легло.
- По дяволите Елодия спри! Аз не си търся момиче, за една нощ. В Лондон е пълно с такива. А ако търся по упорите все ще намеря някоя хубава която да не ми излезе златна.Но не в това е смисъла.
 Продължи да снове нервно из стаята си. Беше ядосан до такава степен, че искаше да удари някой или нещо. А най близкото нещо до него се оказа стъклената маса
. Стовари юмрука си върху стъклото а то се разби на милиарди малки парченца които за да се сглобят отново бяха нужни поне 100 години и адски много търпение и робски труд. Но това е друго нещо. Парченца от стъклото се бяха забили в плътта на смъртожадния. Шейн разгъна и сви няколко пъти юмрука си за да паднат стъклата, не обръщаше внимание на кръвта която падаше по пода. За него физическата болка бе начин да притъпи болката която му причиняваше факта, че момичето му е влюбено в друг.
- И тогава ти го казах но ти помисли че се шегувам, ще го кажа и сега. Или си само моя Лоди или си нечия друга. Аз не искам да деля момичето си с друг. Колкото и да ми се иска сега да те дръпна в леглото си няма да го направя защото когато ти омръзна ти пак ще си тръгнеш и ще се върнеш при гаджето си.

Шейн седна на стола до счупената маса и гледаше към Елодия. Тя изглеждаше толкова красива. Стоеше почти гола на леглото му и го гледаше. Дори и да беше облечена с дълга роба смъртожадния пак щеше да я намери за красива. Усмихна се тъжно и въздъхна.
- Виж Елодия това, че съм Смъртожаден не значи, че съм направен от камък и че нямам сърце. След теб не съм водил нито едно момиче тук. Ти решаваш. Или си моя само моя или се връщай при гаджето си. Разбери Лоди аз не съм някой при който да ходиш когато гаджето ти омръзне.

Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 04, 2015 6:01 pm

   Защо всички се опитваха да я направят нечия, не можеше ли всичко да е просто и ясно. Шейн бе напълно наясно, че тя не е от типа момичета за сериозна връзка, не разбираше ли колко много искаше от нея. Това не бе промяна за един ден, трябваше да промени цялото си поведение и мислене. Беше ли готова за сериозна връзка само с някой, очевидно не щом се намираше в стаята му, тя просто си беше една незряла слидеринка, която търсеше внимание. Но пък и кога малчото се беше превърнало в неговото момиче, държеше се така сякаш беше влюбен в нея и това бе нещо ново за нея. Не го познаваше в тази светлина, та той бе един от примерите и за хм, леко поведение когато се засякоха в Хогуортс, пък и само когато си помислеше за сериозна връзка спомените и за Григор изникваха пред очите и, тогава бе решила да опита и какво получи в замяна... бой, много бой. Тялото и потръпна от лошите спомени, а ръцете инстинктивно обходиха местата по които седмици наред бяха останали следите от побоя.  Със сигурност Шейн нямаше да я бие, но тя все пак си имаше едно на ум за тези връзки. Дали проблемът не беше просто, че тя все се занимаваше с неподходящите и Шейн и Григор бяха по-големи от нея, ъх... защо все батковци си ги избираше, пък Мъри бе толкова добър избор, нейн приятел от детството, разбираха се перфектно, беше хлапе като нея и ги интересуваха еднакви неща. Какво щеше да прави с Шейн, ще пие, ще пуши и ще се наслаждават един на друг, а после, сигурно той самия щеше да я изрита. Всъщност осъзнаваше ли какво иска да си навлече на главата, да излиза с пикла..оптимист.
  Гледах кървящата му ръка, парченцата разбито стъкло... мъжка му работа, винаги силата оправяше нещата. Но не беше ли точно това което я привличаше към него.. Ох, къде се бе набутала между шамарите сама, защо се подададе на изкушението да дойде при него. 
  Стана да се разходи из стаята и покрай вещите, които си беше разхвърляла намери и пръстена, който бе получила в първата си нощ тук. Изумруда блестеше от светлината, дори името и все още си беше там. Ах... спомени, беше го оставила в деня, в който отиде на така наречената "разходка", сигурно това трябваше да му подскаже, че нямаше да се върне, а само ако знаеше за изненадата, която я чакаше, дори нямаше да припари на вън, в крайна сметка с него бе щастлива, а нали към това се стремяха хората... Реши, че щом е тук нищо не я спираше да си го сложи отново, може би този път нямаше да го сваля и щеше да си остане завинаги на ръката и, може би.
-Щом искаш да направиш нещата сложни, добре така да бъде, ще съм само твоя.
Сама се изненада от решението си, дори не бе разбрала всъщност кога мозъка и бе решил да се впусне в това приключение, разбивайки сърцето на някой и задоволявайки нечие друго. Типично в нейн стил...- И сега какво?
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 04, 2015 6:22 pm

 Шейн забеляза действията на момичето, нещо я притесняваше и тревожеше. Нещо което се беше случило преди тя да се появи тук. Беше чул отговора й но в момента го вълнуваше повече, притеснението на Елодия. Отиде пред нея и я гледаше в очите. Усмихна се леко и докосна нежно лицето й и ощипа едната бузка. Обичаше да я дразни. Силните ръце сами намереха пътя си по тялото й и я вдигната във въздуха. Носейки я тръгна бавно към леглото за да я остави там. Отговора който бе получил му харесваше много. Остави я на мекото легло и я зави с завивката си която все още миришеше на парфюма му. Спомняше си колко й харесваше да се излежава на леглото му. Легна до нея и почна да гали косата й.
- Лоди какво те тревожи? Аз няма да те нараня.

 Наведе се и я целуна бавно, след което целуна и челото й. Въпреки, че беше смъртожаден можеше да се държи мило и нежно. Много зависеше и кой човек стои пред него. А Лоди беше специална, не беше като повечето хора които познаваше. Замисли се над въпроса й. Наистина какво следваше сега? Знаеше какво правят двойките - романтичните вечери, разходките, подаръците, кино вечерите. Дали и той можеше да прави така? Дали нямаше пак да обърка нещо. Вместо да се пита реши просто да кара направо.
- Да гледаме филм? Или нещо такова? Да правим нещо заедно. Мм може да ми разкажеш какво прави през цялото това време? Да играем на нещо.
 Шейн погледна към Елодия чакайки да чуе реакцията й, почна да си играе с краищата на косата й. Беше много мека.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 04, 2015 6:38 pm

    О, колко мил беше, всичко бе като излязло от романтичен мъгълски филм на който дълго се ревеше, но наистина това му държание много и харесваше, караше я да се чувства като принцеса..Какво я тревоже ли... нищо сериозно, поне вече, но не изгаряше и от желание да му разказва за онова изчадие, което и бе причинил толкова болка. Нямаше да разваля момента, все пак сега толкова се радваше, че можеше да лежи на леглото му, спокойна и глезена от него. Макар и цялата тази история да и се струваше като сън, хубав сън, необременен с ежедневните проблеми и притеснения.
-Може да пуснеш някой филм и да се настаниш до мен, за да мога да се сгуша в теб като в плюшено меченце. Пък ще видим колко ще гледаме филма.
 На слидеринката не и се вярваше, че те ще успеят да лежът спокойно на леглото и само да се гушкат, та за бога не се бяха виждали от толкова много време и със сигурност бе успяла да усети желанието му преди малко, макар и той бързо да се отдръпна от нея.
- и тъй като не съм сигурна, че искаш да знаеш за малката ми екскурзия, защо ти не разкажеш какво прави докато отсъствах. Сам каза, че не си водил жени тук, явно си правил нещо по-забавно от това... ще споделиш ли?
О, да това си беше чисто любопитство относно това интимния му живот докато я нямаше, нямаше право да пита, но все пак като всяка жена беше любопитна. 
-А и докато разказваш, може да извадиш  и някоя бутилка от бара, трябва да отпразнуваме подобаващо завръщането ми на това райско кътче...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 04, 2015 8:20 pm

Шейн се усмихна и се протегна взе една кутия от нощното шкафче и я подаде на Елди. Кутията бе пълна с дискове и различни жанрове филми. Разроши леко слидеринката преди да стана и да тръгне към мини бара който се намираше в единия край на стаята. Усмихна се мило и разтвори шкафа, извади една бутилка отлежало уиски и две чаши.
 -Докато наливам си избери един филм принцеске. Гледал съм ги всичките така, че оставям избора на теб.

 Разтвори бутилката с алкохола и наля от напитката в две чаши, като предварително пресуши своята на един дъх. Наля си още веднъж и този път взе двете чаши и бутилката. Остави своята и бутилката на шкафчето а подаде другата на Елди като преди това целуна челото й и взе избрания диск от момичето и го пусна. Скочи на леглото и я притисна към себе си като внимаваше да не разлива питието на момичето, но разбира се част от уискито се разля върху нея. Смъртожадния се усмихна наведе се и облиза питието и засмука мястото. Протегна се и взе бутилката и доля чашата.
- Да не се сърдиш че ти разлях питието. Моя живот ли? Ами не беше много интересно. Работа, проблеми с пияници, сбих се с някакви нови смъртожадни свърших в спешното на Св. Мънго. Срещнах се с едно момиче което бях спасил от смъртожадните преди време. Оказа, че прокълнатия метал който забиха като шиш в гърдите ми бил и отровен, едвам не умрях ама секс не видях.
 След като свърши краткия си разказ Шейн се засмя но и се намръщи. Не че не се намираха момичета които да се предлагат на Шейн но той не си падаше по пластмасови и изкуствени момичета. Предпочиташе Елодия една истинска жена пред редица изкуствени, недорасли момичета които си мислеха само как да спестят пари за поредната пластична операция или още малко силикон.
- Не че нямаше момичета които да ме искат, но не ми допадаха.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyЧет Мар 05, 2015 8:07 pm

 Брей, изненадващо Шейн разполагаше с доста филми, за сметка на това слидеринката не гледаше много телевизия и не ходеше на кино, странеше от мъгълските работи.
-Здрач, що за филм е това- слидеринката се засмя. - изглежда като захаросана блудкава история за вампири... откога вампирите са добри, светещи същества. Ихаа, дали имат някой филм и за нас, как ли ни представят, като фейчики...
Мъгълите бяха уникални същества, уж толкова се страхуваха от магическите създания пък правеха такива филми. По-важното бе защо Шейн имаше такива филми в колекцията си. Слидеринката подаде диска на смъртожадния.
-Нека видим що за боза е това.
Мъжът го пусна и скочи на леглото при нея като разля част от алкохола в чашата, която и бе подал, след което засмука течността от тялото и, а после доля още от течността.
-Ах, ти лошо момче.
 Слидеринката имаше намерения съвсем случайно да изсипе и тази чаша, но Шейн заговори за живота си без нея.  Представи си мъртвото му тяло, не че го искаше, но мозъкът и направи тази препрадка веднагически. Дали, ако не си беше тръгнала това щеше да стане, дали Шейн не бе ядосан на нея и сам си търсеше проблемите? Ръцете и се плъзнаха по гърдите му, там някъде онази ужасна кама е била забита, не не искаше да мисли за това. По-добре да се съсредоточи върху жените... разбира се, че си беше намерил някое момиче. Интересно как не се беше стигнало до секс, това не бе в негов стил. Хах, сигурно доста зор е видял през този период.

-Хах, явно и ти не си имал много забавен живот. Мен пък ме прибиха, е нямаше да умра, но сигурно още имам белези от онзи изрод, ама така е като се забърквам с вас смъртожадните... Хайде да гледаме филма, че ще изпусна началото...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyПет Мар 06, 2015 3:55 pm

Шейн остави филма на пауза щом чу думите на момичето. Кой идиот бе посмял да докосне и нарани Елди? Плъзна ръцете си по тялото й и я дръпна към себе си гушкайки я. Прокара ръце по малкото и крехко тяло преди да целуне челото й.
- Нямам да позволя да те наранят красавице.

Смъртожадния се протегна и отпи от питието си, след което пусна филма и се загледа в момичето което гледаше с интересен и много смях към момичето. Явно не бе гледала филма "здрач". Имаше много по хубави и добри филми в колекцията си но и този го биваше. Надигна отново чашата си и изпи съдържанието й. Усмихна се щастлива и се облегна назад.

- Ами вещицине си ги представят като много красиви и някои много зли яхнали метли и размахващи пръчица. А други са много стари и грозни, но има и красиви и добри. Общо взето по Хелойн на повечето вещици им се виждат прашките и сутиена.

 Шейн сведе поглед към тялото й и съзря нейните усмихна се игриво и стисна леко задника й след което се засмя и си наля още уиски. Загледа се напред във филма и се подсмихна леко, беше къде къде много по хубав от онзи блед вампир.

- Реших за следващия Хелойн да правя парти тук ще се радвам ти да си моята вещица може и без метла да си. Всъщност тази къща е моя от близо 7 години и за тези всички години нито веднъж не съм правил партита. Ако не броим няколкото пъти в които съм водил приятелите от детството. Тоест от преди да стана Смъртожаден.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyПет Мар 06, 2015 4:52 pm

-Хелоуин е далече, защо не направим нещо по-скоро? И разбира се, че ще съм твоята вещица, нали пак ти се натресох на главата, искаш не искаш ще ме търпиш. Пък и... нещо не ми се връща в Хогуортс, може да ти правя компания за постоянно или пък да се настаня в къщата до теб, за да не сме си пред погледа постоянно, ще вземе да ми омръзне грозната ти физиономия...
Слидеринката му се усмихна подигравателно и го целуна. Странно откъде бе дошло това желание на Шейн за купон, но пък можеше и да е забавно. Да съберат всички по-младички смъртожадни на едно място и тук там някоя жена за цвят. Въй... Шейн едва ли щеше да е доволен от тази компания, все пак в недалечното минало, слидеринката бе изпробвала повечето смъртожадни. Какво ли щеше да стане, ако всички се напиеха и започнаха да я обсъждат, не че нея я беше срам. Живота си беше нейн, имаше право да спи, с който иска, когато си поиска, но не мислеше, че мъжките черти на новата и половинка щяха да си стоят кротко докато другите коментираха способностите и в леглото. Може би все пак друга компания щеше да е по-добре, пък и не бе сигурна кои точно са приятелите на смъртожадния...
-И скъпи ми мой, кой мислиш да поканиш на това парти, ще познавам ли някой?
Ама от друга страна нямаше ли да е прекалено, ако тръгне да я запознава с приятелите си, така всички щяха да знаят, че те са заедно, като... като двойка. Леле, дали щеше да я бива като официална приятелка. Не, не, нямаше да мисли за това, нека просто му се насладеше, нали за това бяха заедно. Слидеринката отмести чашите им възможно най-далеч от тях, така де не искаше отново да се разлива тази прекрасна течност и се покатери по Шейн.  Устните и се заиграха с кожата по врата му, ммм толкова и харесваше да го докосва, после се върна на устните му и преплете език с неговия. Ръката и се плъзна под тениската и опипа цялото му тяло, ммм... определено вече не можеше да мисли за онзи филм, който бяха пуснали, моментално ръката и зашари надолу към панталоните му и то към една точно определена част от тялото му. Усмихна се лукаво и захапа леко долната му устна...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСъб Мар 07, 2015 9:03 pm

- Ми някои мои приятели от детството, някой друг мой съученик. Не много хора все приятели и познати. А и Миранда. Познавам я от както съм отворил бара. Ще я харесаш забавна е.

  Шейн се усмихна леко и се загледа в малкото палаво момиче до себе си. Забрави за това което бе искал по рано да спи зимен сън сега му се искаше просто да прекара дните с нея в леглото. Е разбира да правят и други неща но все пак беше мъж и имаше нужди за които знаеше че само тя може да ги задоволи.

 Всички мисли напуснаха съзнанието му щом усети устните на Елди върху своите и върху вратът си а палавите й ръчички по тялото и панталоните си. Усмихна се и захапа устната й. Постави ръце на задника й и го стисна предизвиквайки стон от красивите устни които искаше да нахапе.
- Ти къде бараш палавнице малка. Нали искаше да гледаш филма за светещия вампир. - докато говореше ръцете му се плъзнаха към предната част на дънките й и ги разкопчаха а след това много бързо се озоваха в ъгъла на стаята при ризата на смъртожадния. Ръцете му отново се залепиха за кожата на Елодия следвайки извивката на тялото й. Повдигна я леко и я намести в скута си, притискайки я към себе си. Нежно дръпна косата й надолу а устните му като с лепило се залепиха за вратът й хапейки, галейки и смучейки кадифената кожа на блондинката.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСъб Мар 07, 2015 9:25 pm

-О, да не би да ми е забранено, мислех че щом си мой имам това право.
Харесваше ми да съм гола пред него, харесваше ми да усещам ръцете, дъха и устните му по кожата си. И боже, как го исках в себе си, направо едва издържах. Макар и попринцип да харесвах любовните игрички, в този момент колкото по-бързо свършеха, толкова по-добре, все пак отдавна не се бяхме виждали с него имахме доста да наваксваме. Жалко, че не можех да изпепелявам с поглед иначе отдавна да се бе оказал без дрешките си, вместо това трябваше да се занимавам и тях да махам, но изглежда и Шейн едва се сдържаше вече, затова ми помогна в разсъбличането си. Когато и двамата вече бяхме голи, смъртожадния ме повдигна леко и ме намести точно там където ми беше мястото, а той вече ме очакваше готов...Устните ми докосваха неговите, езиците ни се приплитеха, а ноктите ми оставяха кървави белези по гърба му. Ох, от кога го чаках този момент. Харесваше ми да съм върху него, да определям темпото и да виждам удоволствието по лицето му. Ръцете му бързо се скопчиха около дупето ми, стискайки го, тласъците му ставаха се по-бързи и силни, сякаш се опитваше всяка частица от него да влезе в мен, доставяйки ми лека болка, но и ужасно много удоволствие... За няколко секунди го усетих извън мен, завъртя ме, вече не виждах лицето му, само стената беше пред очите му, а ръцете ми  силно стискаха таблата на леглото за опора. Шейн ме плясна по дупето, усетих парецата болка от ръката му и изпъшках от удоволствие, а после отново го усети в мен...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyНед Мар 08, 2015 12:28 pm

Това бе раят мислеше си мъжът докато ръцете му шареха по тялото на момичето а бедрата му се движеха все по бързо и по бързо доставяйки удоволствие и двама им. Само той имаше право да я докосва да я целува. При мисълта че някой друг е докосвал това тяло просто полудяваше от ревност. Отдели се от нея и се усмихна виждайки недоволството в лицето й.
- Не се цупи бебчо невероятно секси си.
 Взе една вратовръзка и завърза ръцете й така че да не може да го докосва. Настани се доволно между елегантните и стегнати крака чието място бяха около кръста му. Знаеше, че Елди може да се извива като змия но това му харесва много както и много други неща в същността на момиче. Протегна се и взе бутилката с уиски и я разклати леко, усмихвайки се. Отпи една глътка и се наведе и целуна момичето разливайки спиртната напитка в устата й след което захапа езика й. Ахх този палав език. Устните му продължиха си по вратът и раменете по момичето. Отели се колкото да може да разлее част от течността по вратът и гърдите й Облиза устните си преди отново да ги залепи към кожата. Засмукваше и облизваше всеки сантиметър от кожата й а стоновете които излизаха един след друг от устните й го стимулира да продължи още по усърдно заниманието си. Езика на смъртожадния се завъртя около зърната й които бяха настръхнали и им отдели достойно внимание смучейки ги а след това хапейки ги леко. Щом реши че това им е достатъчно разля още алкохол по тялото й и продължи по надолу по коремчето й. Захапа кожата й и остави няколко синьо-лилави петна. Нека всеки знаеше че това е неговата принцеса. Поклати леко бутилката за да покаже останало малко съдържанието което след няколко мига се озова по бедрата и някои други части от тялото й които бяха изключително чувствителни. Смъртожадния остави празната бутилка на нощното шкафче и се наведе и облиза вътрешната част на бедрата й и след това се надигна и се подсмихна лукаво.

- Кажи ми бебчо какво искаш да направя сега?
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyНед Мар 08, 2015 11:38 pm

След още един рунд забавления двамата свършиха заедно, явно и на двамата им се беше насъбрало доста... желание. Хубавото бе, че имаха доооста време за наваксване, за момента  Елодия просто лежеше, удобно настанила главата си върху гърдите на мъжа. Ръцете и шареха по тялото му, а усмивката не слизаше от лицето и.
- Нямаш си и наидея колко се радвам, че днес реших да те навестя, пък и явно те хванах в добро настроение, което бе плюс в прелъстяването ти.
Мдам, не и бе много  трудно отново да го вкара в леглото, но дали пък Шейн не играеше нейните игрички, дали нямаше сега той да я разкара като мръсен парцал... Не, не можеше да е толкова гаден, той беше нейния Шейн нямаше да го направи. 
-Мислиш ли, че ще ни бива да бъдем обикновена двойка, да се радваме на малките сладки неща, като например това излежаване след секс или да си умирам от щастие когато те гледам да спиш... струва ми се толкова нетипично за мен.. пък и за теб.
Макар и да се притесняваше от едно такова светло, хубаво бъдеще слидеринката трябваше да си признае, че все повече и харесваше идеята за романтична връзка.
-Чакай, мога ли да разпространя из замъка, че излизам със смъртожаден. С лошото момче Шейн. Ами на баща ми ?? Дали ще се зарадва, че съм с негов колега... охоохх тази гледка трябва да я видя. Още утре ще му се похваля.
Едва ли смъртожадния мислеше точно за това и едва ли изгаряше от желание да се среща с баща и, но просто да види физиономията си заслужаваше да го бъзика.
-Хей, искаш ли да ти направя следобедна закуска, нещо огладнях...
Отдели се от прегръдките му и навлече някаква бяла риза от неговия шкаф. Изобщо не си правеше труда да облича нещо друго, пък дано Шейн не очакваше гости, не че и дремеше...
-Хайде, идвай в кухнята.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyВто Мар 10, 2015 12:42 am

Докато слизаха надолу по стълбите Шейн хвана Елди през кръста и я метна като безжизнен чувал с картофи на рамото и продължи към кухнята без да обръща внимание на протестите й. Знаеше, че всъщност иска да се разсмее той самия едва успяваше да те е разсмее. Щом влезе в кухнята я "строполи" на кухненския плот. Чак след това се засмя и я гледаше трябваше да признае изглеждаше адски сладко когато се цупеше като онези малки сладки пухкави котенца със огромни блестящи очички на които човек не може да каже не колкото и да му се иска. Щом успя да сподави поредната доза смях която напираше да излезе от гърлото му се приближи към Елди и погали косата й.
- Е принцеске какво ще готвим?
 Без да го е срам от това той можеше по всяко време да признае че в кухнята не го бива изобщо. Можеше да готви дотолкова че да не умре от глас или пък когато вече му омръзнеше да поръчва китайско или пица. А ако имаше някакъв вече налагащ се повод е да кажем, че магията много пъти го бе спасявала от това да превърне елементарно ястие в нов вид ядрено оръжие или отрова без противоотрова. Нда но какво да се прави такъв е живота. Шейн започна да вади всякакви продукти из шкафовете и от хладилника и го оставяше до момичето което все още мислеше или за въпроса или за прекараните няколко часа в пухкавото легло горе. Чак сега когато не се натискаха в леглото се сети за въпросите й. Че защо да е трудно да правят тези малки неща? Какво трудно имаше нищо като се замисли човек. Бяха нещо човешко не беше нещо от рода на мисията невъзможна.
- Че защо да не можем Елди. До преди малко не се ли излежавахме след секс а преди това не бях ли плюшеното ти докато гледахме филма. Можеш да останеш колкото искаш и ще се радвам да е по дълго. А колкото до баща ти ако умра заради него ти ще си виновна.
 Шейн се засмя малко и се върна при момичето като се приближи към нея и целуна челото й. След като тя слезе я наблюдаваше докато приготвя някоя вероятно много по вкусно нещо от това което той можеше да направи без магия. Усмихна се доволно и мина зад нея като не пропусна да обара и плесне леко невероятно секси и стегнати й задник за миг.
- Да ти помогна с нещо сладурче?
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyВто Мар 10, 2015 11:36 pm

Радостен смях ли, сериозно?! Елодия Джоунс се смееше от щастие, а не от злоба и подигравка?! Моля, извадете тетрадките и запишете това откритие, някой ден ще е важно да се отбележи, че и тя може да е добричка. Харесваше и да се вихри в кухнята на Шейн, макар и уменията и да бяха доста, амиии нищожни и повечето и маджи да търпяха сериозна критика, но пък да усеща ръцете на Шейн под ризата му, да галят тялото и докато боравеше с тигана и печката си заслужаваха услията. Само да не я метнеше на горещия котлон завладян от страстта, че никак нямаше да и е забавно после...
-Мнее, нямам нужда от помощ, само не се отделяй от мен, така ми харесва- Завъртя глава към него и го целуна. Ай, ай, ако не беше на печката и ако не се стараеше да не съсипе дори простичките бъркани яйца с наденички щеше да затанцува от радост в кухнята. Ти да видиш, колко добра двойка можеха да бъдат със смъртожадния, дори си ги представяше в едно светло, красиво бъдеще, в което се наливаха с алкохол до забрава, пушеха като кумини, всеки ден чупеха леглото, а и други мебели и тук там някоя вечерна разходка, за да подишат малко чист въздух. Още няколко откраднати целувки и следобедната им закуска бе готова. Доволна от себе си, Елодия сервира храната на масата. Нямаше пожари, храната не беше на въглен, нито пъ сурова, значи всичко си и бе наред. Дано само Шейн да харесваше яйца и дано да не изкоментираше простотата на ястието и, но той трябваше да е наясно, че глезла като нея едва ли дълго се беше задържала в кухнята. Пък и едва ли си я зимаше за готвачка, нея я биваше в други неща. 
-Бон апети - усмихна му се тя и отново доближи устните си до неговите, и тъй като корема и вече стържеше от глад нападна нейната порция. Изненадващо, на нея и харесваше, наистина...
-И така Шейн, скъпи - започна тя, уж с невинен тон и мили очички. - Аз наистина нямам голямо желание да се връщам в  Хогуортс. Наистина бих се радвала да работя в бара ти, ако ме пуснеш. Колкото да си убивам времето- Докато разтягаше локумите си, слидеринката нервно въртеше вилицата си в чинията и разбъркваше храната си, чудейки се как да убеди гаджето си, че щурата идея, която и бе хрумнала не бе чак толкова лоша.. - Пък и сме ще имаш повече клиенти, все пак повече мъже ходят там и една секси мацка няма да ти е излишна зад бара. О, и както отлично знаеш, видовете алкохоли са ми до болка познати, няма да имам затруднения с тях... е какво ще кажеш??? Моля те, моля те, моооля те. - Слидеринката уви ръце около него и започна нежно и невинно да го целува където свареше...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 11, 2015 1:46 pm

Щом седнаха на масата Шейн се усмихна. Беше нещо хубаво любимото момиче да му сготви дори и най простото нещо. Знаеше, че е направено с много любов и старание. Докато хапваше слушаше думите и желанията на красивата богиня през себе си. Наистина не беше честно Елди да стои в къщата по цял ден и да не прави нищо. Но пък да работи в бара и всички да я зяпат и да я обарват това беше нещо което щеше да изнерви до краен предел смъртожадния.По пък ако работеше зад бара щеше да му е по лесно да се промъква зад нея и да се наслаждава на възможността да прекарва много повече време с нея. Щом я усети до себе си я дръпна върху коленете си доволно и се усмихна.
- Ами не знам ще си помисля. Но наистина може да работиш зад бара знаеш ли, ще бъдеш най сексапилната барманка достойна за титлата "Мис мокра фланелка".

Смъртожадния прокара пръсти през меката руса коса на момичето и се усмихна. Поднесе малко от яйцата към устата на момичето и гледаше доволно как хапва. Все пак не беше някой злобар да държи Елодия на въже като някое куче. А и така беше много по приятно да има с кого да сподели всичко това.

- Щом толкова настояваш добре, можеш да работиш зад бара. Но ако някой ти досажда или даже си позволи да те барне не обещавам че няма да го убия или изритам от бара си.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 11, 2015 9:14 pm

Хм, да, беше сигурна, че смъртожадния може да убие някой просто защото е пипнал нещо негово... нищо не го спираше в крайна сметка, но пък и той трябваше да е наясно, че слидеринката може и сама да се справи с пияните чичковци рещили да се занимават със секси барманката. Старата Елодия би се зарадвала на чуждото внимание, било то и на пияници и би си умряла от кеф да види ревността на Шейн в действие, просто за да създаде интрига и проблеми, нооо в момента тя просто беше в златната си среда и нямаше да я съсипе. Шейн бе перфектния мъж за нея, имаше си собствен живот, определено не беше добро момче и знаеше какво иска от жените, какво по-хубаво?  И все пак и бе разрешил, защото знаеше, че ще я зарадва, а дори не изкоментира напускането и на училището, хах уникален просто <3.  Спечели си няколко целувки и усмивката и. Аууу и само като си представеше-  заведението претъпкано, а тя и Шейн зад бара и докато слидеринката оправяше поръчките на клиентите, Шейн оправяше нея. Нямаше търпение за първия си работен ден. Момичето се завъртя лице в лице към новата си стара любов, ръцете и се обвиха около врата му и започнаха да си играят с косата му, а краката и  се наместиха на  кръста му. Леко започна да полюшва таза си в скута на черния магьосник.
-Мисля, че трябва да ти се отблагодаря, че ме нае на работа шефе? 
Усмихна му се палаво и го целуна, преплитайки език с неговия.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСря Мар 11, 2015 10:09 pm

- Но ти вече го правиш принцеске. Ти си невероятна и прекрасна. Най сексапилната на света.

Усмихна се и притисна Лоди към себе си а ръцете му се шареха по тялото й. Ахх това красиво и много гъвкаво и еластично тяло. Много му се искаше постоянно да го докосва и целува. Това прекрасно тяло и момичето. Беше готов да се разтопи в ръцете й. Тя определено знаеше как да се държи с един мъж да го възбуди и после да го завърти на малкият си пръст. Какво момиче само. Беше много по опасна и от кралска кобра но точно за това я обичаше много. Стана от стола си без да я изпуска от хватката си и я остави да седне на масата като я притисна към себе си. Продължи на целува вратът и сладките устни.
- Трябва да помислим аз как ще ти плащам освен с заплата.
 След тези думи ръцете на смъртожадния се спуснаха надолу по добре изваяно тяло към задните й части които просто бяха като магнит стисна ги силно и продължително като през това време водеше война с езика й за надмощие в този разгорещил се момент. Ръцете му се качиха нагоре по същата пътека по която по рано бе разливал уиски и бе хапал и целувал. Направо разкъса ризата имаше още много една по малко не вредеше а и гледката която се разкри пред него компенсираше нещата.
- Мисля че се сещам за един начин който ще ти хареса адски много. Плъс това винаги съм искал да оправя някое секси момиче на бар плота в бара или върху масата си.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyЧет Мар 12, 2015 6:36 pm

Оу, стига да и плащаше редовно всяка нощ изобщо не и трябваха някакви пари, пък нали и живееше при него, така че бяха квит, а сега им уставаше само да се насладят един на друг.. просто за удоволствие. Вътрешно гореше от желание, макар и спала с доста мъже, Шейн бе един от малкото, който наистина я караха да гори цялата и всичките и мисли да са съсредоточене върху това да си доставят удоволствие един на друг, тази сладка, опианителна наслада... Избута чинийте и чашите от масата, изобщо не и пукаше за изпотрошените предмети, интересуваше я само да освободи място за развихряне. Ръцете и шареха по тялото му, а уснтине и се откъсваха от неговите колкото да си поеме въздух. Очевидно на него не му пукаше за дрехите си, така че и тя се възползва от лесния начин за разсъбличането на партньора си. Слидеринката се залепи за него и плъзна ръце към члена му. Ммм, определено и харесваше какво намира там.  Погледна смъртожадния с жадния си поглед и без да се бавят в излишни глупости, Шейн го вкара в нея. Слидеринкара извика от удоволствие и се хвана здраво за смъртожадния, който определено бе завладян от желанието си... масата под тях скърцаше заплашително под силните тласъци, но идвамата изобщо не се интересуваха от този факт.. 
-Надявам се да не плащаш на всичките си служители така.
Разбира се това бе просто шега, но за няколко секунди Лоди си представи Шейн с някаква сервитьорка или чистачка.. кой му дремеше, важното беше, че е с друга. Да, дори в този хубав момент слидеринката можеше да се ядоса, а когато се ядосаше ставаше доста лошо момиченце. Вместо палавия и добричък поглед, на лицето и се бе появил злобен готов за битка за надмощие. Ноктите и се забиха дълбоко в гърба му, причинявайки му болка, а изпънатото и като струна тяло започна да се движи по-бързо от неговото, показвайки му на какво бе способна. Не, определено нямаше да го дели с никой друг, той беше нейн и това трябваше да му е пределно ясно, а пък и в край на сметка, ако изцеждаше до краен предел силите му, той нямаше да може да бъде с друга..
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyПет Мар 13, 2015 6:48 pm

Шейн притисна Лоди към себе си наслаждавайки се на удоволствие което му доставяше и съответно той й връщаше като засилваше и забързваше тласъците си. Не обръщаше внимание на кръвта и раните по гърба си даже не изпитваше болка само удоволствие и желание да продължи още повече и повече да се изгуби в момичето си. Беше на ръба да изгуби ума и дума и представа за силата на тласъците докато масата под Елди не се срина на пода. Хммм явно следващия път трябваше да сложи магия за нечупливост на мебелите си преди да почне да се наслаждава и да "граби" тялото на това диво и опасно момиче. Ръцете му се обвиха около малкото й тяло притискайки я още по силно към себе си а устните му намериха пътя си към вратът й а тласъците от страна на двамата не спираха. След сигурно час се строполи с Елди на дивана. Целуна челото й. Ахх това ангелско лице и дяволит характер. Опасна комбинация но това му харесваше много.
- Разбира се че само на теб принцесо. За какво са ми другите когато си имам теб ненаситна палавнице малка.
 Дали движенията й не бяха провокирани от ревност? Но от какво? Щом тя се бе върнала нямаше да погледне и друга дори и тя да се разхожда чисто гола с надпис "Fuck me" през цялото си тяло. Ръцете се затегнаха около кръста й а устните му се разбиха грубо в нейните захапвайки ги не много силно.
- Ревнивке бъди спокойна само ти си в живота ми. Не искам друга секси барманка която да оправям по мебелите си или да поливам с най скъпия си алкохол.
  Смъртожадния се усмихна леко и се протегна и извади една кутийка от шкафчето на близо. След което даде знак на момичето да затвори очи, след като се увери, че не мами извади красива огърлица с смарагди. Знаеше колко много обича зеленият скъпоценен камък. Постави красивата но студена огърлица около вратът й и я закопча като пусна косите й да се пуснат свободно. Остави няколко целувки по рамото й.

Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... EmptyСъб Мар 28, 2015 4:47 pm

Допира на огърлицата с кожата и накара тялото и да потрепне, а устните и да се разтегнат в широка усмивка. Смъртожадният определено знаеше как да глези момичето си и да го примамва  към себе си. Топлите му устни докоснаха раменете за няколко нежни целувки и слидеринката прокара ръка по тялото му, за да го погали.
-Може ли да гледам вече? 
Попита нетърпеливо. С какво ли щеше да я изненада този път? Със сигурност щеше да е нещо хубаво, все пак той имаше страхотен вкус, можеше да му се довери за всичко и все пак нямаше търпение да види подаръка си. Шейн я целуна отново, този път по устните ѝ и я потупа леко по дупето ѝ.
-Заминавай към огледалото.
Лоди не чака втора покана, затича се към стаята му, като междувременно прокарваше пръсти по огърлицата си.
-О, Шейн, прекрасна е. 
Смъртожадният беше дошъл по нея в стаята и сега гледаше момичето с усмивка на лицето, докато тя се радваше на бижуто си. Смарагди... точно по нейния вкус, наистина я познаваше доста добре, но пък откъде я бе извадил? Да нямаше склад за бижута, ей така от нищото и подаряваше нещо, а той дори не знаеше за идването и, кога бе успял да я вземе?! Дали пък нямаше таен запас с бижута, за всеки случай.. да си е подготвен... може би някой ден когато останеше сама в дома му, трябваше да потършува малко. 
-Много ти благодаря, савършенна е, а  и си отива с пръстена ми.
Уви ръце около врата му и го целуна, ти да видиш колко хубав можеше да е денят и, ако наоколо беше красивият и смъртожаден.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: ..It's been a long time coming since I've seen your face...   ..It's been a long time coming since I've seen your face... Empty

Върнете се в началото Go down
 

..It's been a long time coming since I've seen your face...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» The winter is coming...❅ [ Екатерина & Вазовски ]
» For two long years I've saw nothing but darkness.
» Summer time
» All time and space...
» Hello,dearest sister. It's been a long while and I really missed ya. |Нимфадора&Ная|

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-