Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 27 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 5:35 pm

Имоджен Потс написа:
Stark написа:
Все още имам нужда от:

Stark написа:
Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D /има един, така че още един макс/
5. Някой да вземе готовия герой, който направих cry 
2 звучи като мен? ;д
Приемам те с отворени обятия :D
Върнете се в началото Go down
Hyuna~
Слидерин
Слидерин
Hyuna~

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 5:44 pm

Stark написа:
Все още имам нужда от:

Stark написа:
Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D /има един, така че още един макс/
5. Някой да вземе готовия герой, който направих cry 
Добре.. тъй като си нямам работа, а и ми изглежда доста интересно, аз се предлагам за 1-вото хД ( не се чувствай длъжен да приемаш, ако не ме искаш :) ;Д )
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 5:46 pm

Hyuna~ написа:
Stark написа:
Все още имам нужда от:

Stark написа:
Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D

3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D /има един, така че още един макс/
5. Някой да вземе готовия герой, който направих cry 
Добре.. тъй като си нямам работа, а и ми изглежда доста интересно, аз се предлагам за 1-вото хД ( не се чувствай длъжен да приемаш, ако не ме искаш :) ;Д )
Сладки малки ученички никога не връщам, наета си ;) Пиши ми ЛС, за да се разберем как ще се развият нещата.
Върнете се в началото Go down
Имоджен Потс
Преподавател
Преподавател
Имоджен Потс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 6:45 pm

Paint. написа:

▶ Приятелка, жена от женски пол, което да минава за нещо повече от определението "приятел"; романтично обвързване, като в началото Робърт ще е просто отегчен и безразличен, както и самата тя и в последствие ще започнат да развиват някакви по-особени чувства един към друг;

meh, ако още не си си намерил?

+ си търся, скромните две персони за:
# някой ученик или ученичка в роднинска връзка с Потс; най- вероятно племеник или племеничка;
# някой от преподавателския състав, с който да не се разбират много добре и помежду им постоянно да има напрежение; враг горе- долу ;д
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Преподавател
Преподавател
Jacob Black

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 10:04 pm

Имоджен Потс написа:
+ си търся, скромните две персони за:
# някой ученик или ученичка в роднинска връзка с Потс; най- вероятно племеник или племеничка;
# някой от преподавателския състав, с който да не се разбират много добре и помежду им постоянно да има напрежение; враг горе- долу ;д
Аз за номер 2? :Д
Върнете се в началото Go down
Elise Darkblood
Преподавател и отговорник за "Слидерин"
Преподавател и отговорник за
Elise Darkblood

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 10:09 pm

Някой учител, към когото Елис да има чувства и той да споделя чувствата й? :д
Върнете се в началото Go down
Имоджен Потс
Преподавател
Преподавател
Имоджен Потс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 10:15 pm

Jacob Black написа:
Имоджен Потс написа:
+ си търся, скромните две персони за:
# някой ученик или ученичка в роднинска връзка с Потс; най- вероятно племеник или племеничка;
# някой от преподавателския състав, с който да не се разбират много добре и помежду им постоянно да има напрежение; враг горе- долу ;д
Аз за номер 2? :Д
йеп! ;д
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Преподавател
Преподавател
Jacob Black

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 10:15 pm

Аз пък си търся, някоя дама, която в бъдещето случайно да се появи в живота му и да задържи интереса му, едва ли не, той да се влюби в нея :))
Върнете се в началото Go down
Тифани Озера
Магьосник
Магьосник
Тифани Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 10:20 pm

Jacob Black написа:
Аз пък си търся, някоя дама, която в бъдещето случайно да се появи в живота му и да задържи интереса му, едва ли не, той да се влюби в нея :))
Хехехе~ хд love,love *аз ти казах нещо, ама ти пак търсиш -_- ;д*
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Преподавател
Преподавател
Jacob Black

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПон Сеп 02, 2013 10:28 pm

Тифани Озера написа:
Jacob Black написа:
Аз пък си търся, някоя дама, която в бъдещето случайно да се появи в живота му и да задържи интереса му, едва ли не, той да се влюби в нея :))
Хехехе~ хд love,love *аз ти казах нещо, ама ти пак търсиш -_- ;д*
:DD Просто исках да видя, дали сега ще го потвърдиш ;3 :Д
Върнете се в началото Go down
Каролина Беликов
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Каролина Беликов

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyВто Сеп 03, 2013 10:49 am

~ Приятели /може от всеки дом...ама някак си е по-желателно да са от "Рейвънклоу" :Д и все пак  - всичко живо се приема./
~ Някое добро момченце което да чувства Карол като своя сестра :Д да са си близки...да.Каролина да му надува главата с глупости и той да я изслушва..бла-бла-бла.
Върнете се в началото Go down
claudia le fay
Черен магьосник
Черен магьосник
claudia le fay

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyПет Сеп 06, 2013 8:46 pm

- FWB.
- Магьосник, с който да са били близки преди да са отвлекли Клаудиа и да се е превърнала в черен магьосник.
- Врагове.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:45 am

claudia le fay написа:
- FWB.
- Магьосник, с който да са били близки преди да са отвлекли Клаудиа и да се е превърнала в черен магьосник.
- Врагове.

Аз за близкия магьосник? opa
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
claudia le fay
Черен магьосник
Черен магьосник
claudia le fay

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 1:03 pm

Кристиан Озера написа:
claudia le fay написа:
- FWB.
- Магьосник, с който да са били близки преди да са отвлекли Клаудиа и да се е превърнала в черен магьосник.
- Врагове.
Аз за близкия магьосник? opa
Взимам те smiley 
Върнете се в началото Go down
.thrill
Грифиндор
Грифиндор
.thrill

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:45 pm

- Врагове, колкото повече толкова по-добре
- Момче ,което да използва само за секс
- Най-добра приятелка с която да си споделят всичко, но в последствия да се е оказала най-големия враг на Трил.
- Най-добър приятел.
Върнете се в началото Go down
Alyson McCenie
Слидерин
Слидерин
Alyson McCenie

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 8:43 pm

.thrill написа:
- Врагове, колкото повече толкова по-добре
- Момче ,което да използва само за секс
- Най-добра приятелка с която да си споделят всичко, но в последствия да се е оказала най-големия враг на Трил.
- Най-добър приятел.
За враг? ^.^
Върнете се в началото Go down
thea.
Хафълпаф
Хафълпаф
thea.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:21 pm

• Приятелка, с която да прекарват времето си заедно.
• Момче, което да може да нарече най-добър приятел, въпреки че не може да му споделя абсолютно всичко.
• Момче, с което се сближават, и в последствие разбират, че имат чувства един към друг.

• Враг (препоръчително е да е момиче, за да може да се плетат повече интриги)


Последната промяна е направена от thea. на Нед Сеп 08, 2013 5:29 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Alyson McCenie
Слидерин
Слидерин
Alyson McCenie

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:29 pm

thea. написа:
• Приятелка, с която да прекарват времето си заедно.
• Момче, което да може да нарече най-добър приятел, въпреки че не може да му споделя абсолютно всичко.
• Момче, с което се сближават, и в последствие разбират, че имат чувства един към друг.
• Враг (препоръчително е да е момиче, за да може да се плетат повече интриги)
Нареждам се за враг...отново.. :D
Върнете се в началото Go down
thea.
Хафълпаф
Хафълпаф
thea.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:30 pm

Alyson McCenie написа:
thea. написа:
• Приятелка, с която да прекарват времето си заедно.
• Момче, което да може да нарече най-добър приятел, въпреки че не може да му споделя абсолютно всичко.
• Момче, с което се сближават, и в последствие разбират, че имат чувства един към друг.
• Враг (препоръчително е да е момиче, за да може да се плетат повече интриги)
Нареждам се за враг...отново.. :D
Взимам те :д ^^
Върнете се в началото Go down
Kean von le Evans
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Kean von le Evans

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:34 pm

thea. написа:
• Приятелка, с която да прекарват времето си заедно.
• Момче, което да може да нарече най-добър приятел, въпреки че не може да му споделя абсолютно всичко.
• Момче, с което се сближават, и в последствие разбират, че имат чувства един към друг.
• Враг (препоръчително е да е момиче, за да може да се плетат повече интриги)
Аз пък за най-добрия приятел да се пробвам ^^
Върнете се в началото Go down
Christopher von le Evans
Слидерин
Слидерин
Christopher von le Evans

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:10 pm

thea. написа:
• Приятелка, с която да прекарват времето си заедно.
• Момче, което да може да нарече най-добър приятел, въпреки че не може да му споделя абсолютно всичко.
• Момче, с което се сближават, и в последствие разбират, че имат чувства един към друг.
• Враг (препоръчително е да е момиче, за да може да се плетат повече интриги)
Редя се за третото ^^
Върнете се в началото Go down
.thrill
Грифиндор
Грифиндор
.thrill

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:34 pm

Alyson McCenie написа:
.thrill написа:
- Врагове, колкото повече толкова по-добре
- Момче ,което да използва само за секс
- Най-добра приятелка с която да си споделят всичко, но в последствия да се е оказала най-големия враг на Трил.
- Най-добър приятел.
За враг? ^.^
Взимам те ^^
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyНед Сеп 08, 2013 1:13 pm

- Няколко приятелчета /без значение дали са учители или ученици/
- НПД с който/ която да споделям всички
- далечен братовчед или братовчедка с която/който да се караме постоянно
- враг
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
avery.
Слидерин
Слидерин
avery.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyНед Сеп 08, 2013 1:31 pm

Афродита Найт написа:
- Няколко приятелчета /без значение дали са учители или ученици/
- НПД с който/ която да споделям всички
- далечен братовчед или братовчедка с която/който да се караме постоянно
- враг
Аз?
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 EmptyНед Сеп 08, 2013 1:49 pm

avery. написа:
Афродита Найт написа:
- Няколко приятелчета /без значение дали са учители или ученици/
- НПД с който/ която да споделям всички
- далечен братовчед или братовчедка с която/който да се караме постоянно
- враг
Аз?
Идеална си
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Къщата на семейство Галахър
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся си другарче за РП

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-