Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
CL
Префект на "Рейвънклоу"
Префект на
CL

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyНед Авг 18, 2013 5:50 pm

1. Едно-две приятелчета ;
2. Момиче, с което да не се понасят ( на лично ще се разберем за причината хд ако има идеи, още по-добре );
3. Някое същество от мъжки пол, с което да са приятели с привилегии.
Върнете се в началото Go down
.alexandra isaac
Рейвънклоу
Рейвънклоу
.alexandra isaac

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyСъб Авг 24, 2013 8:31 pm

Search list ;;
- Мъж , който е привързан силно към нея , отначало е просто привързаност ,но впоследствие се влюбват . Само ,че не могат да бъдат заедно ,защото не е позволено . / може би , мъжът трябва да е учител за предпочитане . /
Върнете се в началото Go down
Айви Стийл
Магьосник
Магьосник
Айви Стийл

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПон Авг 26, 2013 11:16 am

1 - Поне едно приятелче
2 - Гадженце
3 - Враг
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПон Авг 26, 2013 11:17 am

Айви Стийл написа:
1 - Поне едно приятелче
Аз?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Айви Стийл
Магьосник
Магьосник
Айви Стийл

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПон Авг 26, 2013 11:21 am

Взимам те
Върнете се в началото Go down
Hara.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Hara.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyВто Авг 27, 2013 7:14 pm

CL написа:
1. Едно-две приятелчета
Аз? ;3
Върнете се в началото Go down
CL
Префект на "Рейвънклоу"
Префект на
CL

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyВто Авг 27, 2013 7:15 pm

Hara. написа:
CL написа:
1. Едно-две приятелчета
Аз? ;3
Come here, baby boo ;33
Върнете се в началото Go down
L.
Черен магьосник
Черен магьосник
L.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyВто Авг 27, 2013 8:14 pm

Ммм... момиченце, което да завърти главата на Ел ми трябва.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Hara.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Hara.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyВто Авг 27, 2013 8:20 pm

L. написа:
Ммм... момиченце, което да завърти главата на Ел ми трябва.
Аз ставам ли за тази цел?
Върнете се в началото Go down
L.
Черен магьосник
Черен магьосник
L.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyВто Авг 27, 2013 8:25 pm

Hara. написа:
L. написа:
Ммм... момиченце, което да завърти главата на Ел ми трябва.
Аз ставам ли за тази цел?
Идеална си.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyЧет Авг 29, 2013 3:58 pm

Ами всъщност усещам,че Крис няма нито семейство,нито приятели,нито врагове :Д та той си търси тези неща

- Приятели /от времето като е бил ученик..може и от сегашните ученици някои...кой знае.
- Врагове /черни магьосници май по възможност :Д
- Племенница /някоя от сегашните ученици..примерно :д
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyЧет Авг 29, 2013 4:04 pm

Кристиан Озера написа:


- Приятели /от времето като е бил ученик..може и от сегашните ученици някои...кой знае.
smiley
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyЧет Авг 29, 2013 4:07 pm

Harvey. написа:
Кристиан Озера написа:


- Приятели /от времето като е бил ученик..може и от сегашните ученици някои...кой знае.
smiley
3000 пъти "Да " :Д
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
.pressure ▲
Слидерин
Слидерин
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyЧет Авг 29, 2013 4:09 pm

Кристиан Озера написа:
Ами всъщност усещам,че Крис няма нито семейство,нито приятели,нито врагове :Д та той си търси тези неща

- Приятели /от времето като е бил ученик..може и от сегашните ученици някои...кой знае.
- Врагове /черни магьосници май по възможност :Д
- Племенница /някоя от сегашните ученици..примерно :д
хайде мъжо ми нека съм ти племенница ;д
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyЧет Авг 29, 2013 4:10 pm

.pressure ▲ написа:
Кристиан Озера написа:
Ами всъщност усещам,че Крис няма нито семейство,нито приятели,нито врагове :Д та той си търси тези неща

- Приятели /от времето като е бил ученик..може и от сегашните ученици някои...кой знае.
- Врагове /черни магьосници май по възможност :Д
- Племенница /някоя от сегашните ученици..примерно :д
хайде мъжо ми нека съм ти племенница ;д
Извратено :Д взимам те.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 12:57 pm

Такам...
1) Търся си гадже ( Някой, с който да се заяждаме, но после да прерастне в 50 нюанса сиво ;дд)
2) Търся си роднина ( Далечен/Близък)
3) Търся си приятелче с привилегии ( Още едно opa )
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 1:08 pm

Rebekah. написа:
Такам...
1) Търся си гадже ( Някой, с който да се заяждаме, но после да прерастне в 50 нюанса сиво ;дд)
2) Търся си роднина ( Далечен/Близък)
3) Търся си приятелче с привилегии ( Още едно opa )
Аз за 2 или 3?
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 1:33 pm

Stark написа:
Rebekah. написа:
Такам...
1) Търся си гадже ( Някой, с който да се заяждаме, но после да прерастне в 50 нюанса сиво ;дд)
2) Търся си роднина ( Далечен/Близък)
3) Търся си приятелче с привилегии ( Още едно opa )
Аз за 2 или 3?
Чичо? хд
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 1:35 pm

Леле това заболя :D знаех че съм стар, ама не го очаквах :D Хубаво, чичо ще съм :D малко разнообразие :D
Върнете се в началото Go down
Elise Darkblood
Преподавател и отговорник за "Слидерин"
Преподавател и отговорник за
Elise Darkblood

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 2:19 pm

Кристиан Озера написа:
Ами всъщност усещам,че Крис няма нито семейство,нито приятели,нито врагове :Д та той си търси тези неща

- Приятели /от времето като е бил ученик..може и от сегашните ученици някои...кой знае.
- Врагове /черни магьосници май по възможност :Д
- Племенница /някоя от сегашните ученици..примерно :д
? love,love 
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 4:26 pm

Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D
Върнете се в началото Go down
Elizabeth.
Префект на "Слидерин"
Префект на
Elizabeth.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 4:29 pm

Stark написа:
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
Аз?
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 4:30 pm

Не че не те искам, но ти нали си ученичка :D а аз търся за тоя пост някоя дърта кобила :D
Върнете се в началото Go down
Elizabeth.
Префект на "Слидерин"
Префект на
Elizabeth.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... EmptyПет Авг 30, 2013 4:30 pm

Тогава за мизериите искаш ли? хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 30Иди на страница : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Къщата на семейство Галахър
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся си другарче за РП

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-