Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
.victoria
Слидерин
Слидерин
.victoria

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 08, 2013 5:21 pm

Афродита Найт написа:
- Няколко приятелчета /без значение дали са учители или ученици/
- НПД с който/ която да споделям всички
- далечен братовчед или братовчедка с която/който да се караме постоянно
- враг
Аз?
Върнете се в началото Go down
thea.
Хафълпаф
Хафълпаф
thea.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 08, 2013 5:28 pm

И двамата Еванс ви взимам :3
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 08, 2013 5:43 pm

.victoria написа:
Афродита Найт написа:
- Няколко приятелчета /без значение дали са учители или ученици/
- НПД с който/ която да споделям всички
- далечен братовчед или братовчедка с която/който да се караме постоянно
- враг
Аз?
Да ^^
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Анджелина.
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Анджелина.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 08, 2013 10:08 pm

- Много добър приятел /момче/
- Някой с който в последствие да се съберат най-вероятно
- Много добра приятелка
- Враг /на ЛС ще се уточним защо ще се мразят с Ан./
Върнете се в началото Go down
avery.
Слидерин
Слидерин
avery.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 08, 2013 10:48 pm

Анджелина. написа:
- Много добър приятел /момче/
- Някой с който в последствие да се съберат най-вероятно
- Много добра приятелка
- Враг /на ЛС ще се уточним защо ще се мразят с Ан./
Аз за много добра приятелка или враг?
Върнете се в началото Go down
Kean von le Evans
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Kean von le Evans

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 08, 2013 11:23 pm

Анджелина. написа:
- Много добър приятел /момче/
Като съм тръгнал... да видим другата близначка дали ще ме иска за приятел :D
Върнете се в началото Go down
Анджелина.
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Анджелина.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 09, 2013 11:58 am

avery. написа:
Анджелина. написа:
- Много добър приятел /момче/
- Някой с който в последствие да се съберат най-вероятно
- Много добра приятелка
- Враг /на ЛС ще се уточним защо ще се мразят с Ан./
Аз за много добра приятелка или враг?
Приятелкааа heart

Kean von le Evans написа:
Анджелина. написа:
- Много добър приятел /момче/
Като съм тръгнал... да видим другата близначка дали ще ме иска за приятел :D
Дааа <3 взимам те ^.^
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 09, 2013 8:20 pm

Все още имам нужда от:

Stark написа:
Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D /има един, така че още един макс/
5. Някой да вземе готовия герой, който направих cry
Върнете се в началото Go down
Alyson McCenie
Слидерин
Слидерин
Alyson McCenie

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 09, 2013 8:45 pm

Stark написа:
Все още имам нужда от:

Stark написа:
Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D /има един, така че още един макс/
5. Някой да вземе готовия герой, който направих cry
 Виждам, че отдавна търсиш, та реших да се предложа за някое. 1 или 3. Нямам претенции, за което ме вземеш (АКО ме вземеш де хд)
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 09, 2013 8:57 pm

Ми и за двете много ми харесваш, така че предлагам или да ги съчетаем или сама да си избереш, че аз няма да се справя :D
Върнете се в началото Go down
Alyson McCenie
Слидерин
Слидерин
Alyson McCenie

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 09, 2013 9:00 pm

Stark написа:
Ми и за двете много ми харесваш, така че предлагам или да ги съчетаем или сама да си избереш, че аз няма да се справя :D
Да ги съчетаем тогава  :D
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 09, 2013 9:01 pm

Alyson McCenie написа:
Stark написа:
Ми и за двете много ми харесваш, така че предлагам или да ги съчетаем или сама да си избереш, че аз няма да се справя :D
Да ги съчетаем тогава  :D
Ок, пиши ми тогава на лично, когато ти се пише рп и така ;)
Върнете се в началото Go down
Кая Мартинез
Слидерин
Слидерин
Кая Мартинез

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyСъб Сеп 14, 2013 1:32 am

Така търся си: 
-Най-добра приятелка, с която да може Кая да споделя всичко.
-Момче, с което Кая да бъде в много трудни отношения.Нещо от рода да се харесват, но да се разбират много трудно и постоянно да са в някакви конфликти, но в същото време пък да не могат да са един без друг.
-Учител, по които Кая да си пада, но той да не я отразява особено.
-Приятел на брата на Кая, който да знае нещо за изчезването му , но да не иска да и сподели.
- И , разбира се, някой с когото Кая да не може да се понася.
Желаещи ? 
Върнете се в началото Go down
Арабела Чериблум

Арабела Чериблум

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyСъб Сеп 14, 2013 6:27 pm

~1. Момче в което Ара да се влюби, както и то в нея :Д
~2. Много близка приятелка на Бела, с която да са като сестри и да си споделят абсолютно всичко.
~3. Братовчед/ка на героинята ми с който/която също да са като брат/сестра.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Вазовски
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Майкъл Вазовски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 8:06 pm

Търси се някой луд (пола е без значение), за щуротии които да си делят с Вазовски. 
Върнете се в началото Go down
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 8:11 pm

Аз търся някоя ученичка или ученик или учител, с който Джейк да обича да се вижда и да си споделя всичко ;3
Върнете се в началото Go down
Арабела Чериблум

Арабела Чериблум

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 8:26 pm

Jacob McQueen написа:
Аз търся някоя ученичка или ученик или учител, с който Джейк да обича да се вижда и да си споделя всичко ;3
Аз>?
Върнете се в началото Go down
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 9:01 pm

Арабела Чериблум написа:
Jacob McQueen написа:
Аз търся някоя ученичка или ученик или учител, с който Джейк да обича да се вижда и да си споделя всичко ;3
Аз>?
ОК
Върнете се в началото Go down
.thrill
Грифиндор
Грифиндор
.thrill

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyВто Сеп 17, 2013 1:25 am

.thrill написа:
- Врагове, колкото повече толкова по-добре
- Момче ,което да използва само за секс
- Най-добър/добра приятел/ка с който/която да си споделят всичко
- FWB /мъжко и женско ;д/
- Някакво "гадже"
Върнете се в началото Go down
Luna Blackwell
Грифиндор
Грифиндор
Luna Blackwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyЧет Сеп 19, 2013 11:49 am

Търся си гадже също така и врагове :Д
Върнете се в началото Go down
Anna Romanova
Хафълпаф
Хафълпаф
Anna Romanova

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyПет Сеп 20, 2013 9:30 pm

Издирват се:
- Приятелки, които да й търпят изблиците на лигавщина, простащина и етц. Да си правят пижамени и чаени партиита, да яздят въображаеми еднорози и да повръщат сърчица .
- МНОГО добър приятел от мъжки пол, който да я пази от всичко и всички. Да я чувства като по-малка сестричка ор съмтинг лайк диз.
- Другарчета за мизерщини и простотии a.k.a "Харесвам как мислиш", "Знам какво ще правим днес!" и т.н.
- Враг, който да не харесва детинското държание на Романова ( може да прави опити за затриване о.0 )
- Някой супер, мега, гега, хипер, дупер, невъобразимо, ужасно далечен роднина от сорта на чичо, леля, някой братовчед.
- Момче, в което е намерила "Принцът на белия еднорог" и постоянно да го преследва. Защото е яка и може да си го позволи. ;3 В последствие може да запрехвърчат искри, но това е по желание на този, който ще се навие. Не е задължително.


*спира с романите и си поема въздух* Т'ва е засега :Д
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 29, 2013 2:33 pm

* Приятели
* НДП с който/която да споделям всичко
* Даскал с който да се ненавиждаме
* Любим даскал на който да се възхищавам
* Приятел с привилегии и/или гадже
* Враг /на ЛС ще се разберем за какво да се мразим/
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Хана.
Преподавател и отговорник за "Хафълпаф"
Преподавател и отговорник за
Хана.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 29, 2013 2:35 pm

Emily Princess Salvatore написа:
* Приятели
* НДП с който/която да споделям всичко
* Даскал с който да се ненавиждаме
* Любим даскал на който да се възхищавам
* Приятел с привилегии и/или гадже
* Враг /на ЛС ще се разберем за какво да се мразим/
Да ми се възхищаваш?
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyНед Сеп 29, 2013 2:38 pm

Хана. написа:
Emily Princess Salvatore написа:
* Приятели
* НДП с който/която да споделям всичко
* Даскал с който да се ненавиждаме
* Любим даскал на който да се възхищавам
* Приятел с привилегии и/или гадже
* Враг /на ЛС ще се разберем за какво да се мразим/
Да ми се възхищаваш?
Да
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор
Ейприл Джоунсън

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 EmptyЧет Окт 03, 2013 7:37 pm

Search list:
Гадже
НДП
Враг
Върнете се в началото Go down
http://skyrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Търся си другарче за РП
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-