Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
The author of this message was banned from the forum - See the message
Анастасия Еммери
Магьосник
Магьосник
Анастасия Еммери

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Юли 28, 2014 11:52 am

Frederick Tinley. написа:

второ, братовчеди. нямам претенции за домовете, чичото и лелята на Фреди имат пет деца, така че имам и пет свободни места  cheers 


Аз? Ако по някакъв начин се вписвам в историята? ^^ На Аня родителите и са загинали така, че тя не знае нищо за семейството си... Но не обещавам, че ще се събираме да пием бира  cheers 
Върнете се в началото Go down
Майкъл Вазовски
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Майкъл Вазовски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyЧет Юли 31, 2014 6:22 pm

Ади написа:

~ Някакви приятели, каквито и да е.


Ставам ли за критерия "каквито и да е"? ще си колекционирам руси хафълпафчета
Върнете се в началото Go down
Scarlett Lee
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Scarlett Lee

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyЧет Юли 31, 2014 10:35 pm

Търся си приятел (гадже). За предпочитане 16+.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Авг 01, 2014 3:16 pm

Scarlett Lee написа:
Търся си приятел (гадже). За предпочитане 16+.
Аз ставам ли?
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Scarlett Lee
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Scarlett Lee

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Авг 01, 2014 3:34 pm

Добре.
Върнете се в началото Go down
Корделиа Верласкес
Преподавател
Преподавател
Корделиа Верласкес

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Авг 01, 2014 8:45 pm

Корделиа Верласкес написа:
Търсят се следните особи:
- някоя душичка, която да бъде въвлечена в тъмните магии и в последствие да се превърне в смъртожаден с ментор Корделиа
- ученик, който да хване професорката, че практикува легилимантика и да се опита да я изнудва (останалото ще го обсъдим)
- учител - противник, който в последствие ще предизвика "бялата дама" на дуел
- шпионин - желаещ, който ще бъде под влиянието на г-ца Верласкес и ще шпионира за нея (доброволно или не - ще го уточним)

П.П. Тези, които придевяват желание, нека да са редовни, да пишат сравнително дълги постове и нека да пуснат ЛС, че нямам навика да следя теми. ;д
Върнете се в началото Go down
Frederick Tinley.
Слидерин
Слидерин
Frederick Tinley.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Авг 01, 2014 8:59 pm

Анастасия Еммери написа:
Frederick Tinley. написа:

второ, братовчеди. нямам претенции за домовете, чичото и лелята на Фреди имат пет деца, така че имам и пет свободни места  cheers 


Аз? Ако по някакъв начин се вписвам в историята? ^^ На Аня родителите и са загинали така, че тя не знае нищо за семейството си... Но не обещавам, че ще се събираме да пием бира  cheers 

Хм, принципно лелята и чичото на Фреди са живи, затова че не виждам как може да се получи щом като родителите на Аня са починали ... :( Ако имаш идеи как да го завъртим, аз няма да имам проблеми.
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Frederick Tinley.
Слидерин
Слидерин
Frederick Tinley.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Авг 01, 2014 8:59 pm

проф.Розие написа:
Frederick Tinley. написа:
първо, и най-важно за героя ми на този етап, е един преподавател (за предпочитане)/ученик, който да се съгласи да обучава и помага на Фреди да овладее таланта си на зоомаг. ще се разберем допълнително на лс за подробностите.

второ, братовчеди. нямам претенции за домовете, чичото и лелята на Фреди имат пет деца, така че имам и пет свободни места  Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 2466584330 

засега май е това.

Аз?
Разбира се ^^
Върнете се в началото Go down
Ben Devon
Магьосник
Магьосник
Ben Devon

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Авг 01, 2014 11:17 pm

Търсят се
Няколко приятелчета пола няма абсолютно никакво значение, но желателно да е над 20
Е и враг няма да откажа
И всъщност всичко за което случайно решите, че може да похождам неповторимото аз съм на среша - ЛС. Не хапя ;)
Върнете се в началото Go down
Джейн Грей
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Джейн Грей

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyНед Авг 03, 2014 5:19 pm

Джейн Грей написа:
Търсят се:
~приятел/приятелка( полът е без значение
~приятел ( гадже, половинка и т.н.)
~враг

Малко промени в сърчинг листа хД
Върнете се в началото Go down
⋫naya cohen.
Магьосник
Магьосник
⋫naya cohen.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Авг 04, 2014 1:01 am

Джейн Грей написа:
Джейн Грей написа:
Търсят се:
~приятел/приятелка( полът е без значение
~приятел ( гадже, половинка и т.н.)
~враг

Малко промени в сърчинг листа хД

Едно не-магическо приятелче? ;д
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Авг 04, 2014 6:10 am

Ben Devon написа:
Търсят се
Няколко приятелчета пола няма абсолютно никакво значение, но желателно да е над 20
Е и враг няма да откажа
И всъщност всичко за което случайно решите, че може да похождам  неповторимото аз съм на среша - ЛС. Не хапя ;)
Аз?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Ben Devon
Магьосник
Магьосник
Ben Devon

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Авг 04, 2014 10:21 am

Афродита Найт написа:
Ben Devon написа:
Търсят се
Няколко приятелчета пола няма абсолютно никакво значение, но желателно да е над 20
Е и враг няма да откажа
И всъщност всичко за което случайно решите, че може да похождам  неповторимото аз съм на среша - ЛС. Не хапя ;)
Аз?

Yeah
Върнете се в началото Go down
Дакота Роус
Грифиндор
Грифиндор
Дакота Роус

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Авг 04, 2014 7:08 pm

Търся си приятелчета и някое момченце за бъдещето :П а може и някой роднина с който да не се понасяме
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Дакота Роус
Грифиндор
Грифиндор
Дакота Роус

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПон Авг 04, 2014 11:01 pm

Албус Лупин написа:
Дакота Роус написа:
Търся си приятелчета
Аз?
 С удоволствие ^_^
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Дакота Роус
Грифиндор
Грифиндор
Дакота Роус

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyВто Авг 05, 2014 2:15 pm

проф.Алгол Розие написа:
Дакота Роус написа:
Търся си приятелчета

А аз може ли?

йей ще имам много професорчета за приятели  bam-bum
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyВто Авг 05, 2014 8:03 pm

търся си;

- братовчедка и/или сестра
- приятели с привилегии /няколко, без значение от пола/
- врагове /няколко, без значение от пола/


също така ако някой иска да развием някаква интересна история да ми пише ЛС ^.^ Отворен съм за всякакви идеи.
Върнете се в началото Go down
Дакота Роус
Грифиндор
Грифиндор
Дакота Роус

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyВто Авг 05, 2014 10:18 pm

ian. написа:
търся си;

- братовчедка и/или сестра
- приятели с привилегии /няколко, без значение от пола/
- врагове /няколко, без значение от пола/


също така ако някой иска да развием някаква интересна история да ми пише ЛС ^.^ Отворен съм за всякакви идеи.


явно много ще пиша в тази тема ..:Д та ставам ли за приятелка с привилегии
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyЧет Авг 07, 2014 8:57 am

Търся си
1 Някой който да познава Шейн от училище и все още да поддържат добри отношения /без претенции за пола/
2 Някой Смъртожан с който да се разбират добре.
3 Някой който да го мрази и да се опитва да го убие.
4 Приятел за по чашка. /нямам претенции за пола/
5 Приятелче за убийства xDD
Върнете се в началото Go down
kayla reed;
Преподавател
Преподавател
kayla reed;

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyЧет Авг 07, 2014 9:14 pm

Търсят се:
1) най-добра приятелка;
2) мъжът, който ще промени живота на Кайла; и двамата ще имат силни чувства един към друг, но връзката им ще е невъзможна по една или друга причина.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 EmptyПет Авг 08, 2014 11:58 pm

Търся си семейство-чистокръвни


Някоя дружка, която да и търпи характера


Някой с който постоянно да се заяждат


И някой пич, който е готов да опита да я обуздае... или пък не
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 16 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 16 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Къщата на семейство Галахър
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся си другарче за РП

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-