Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След 1 ден. - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След 1 ден. - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
След 1 ден. - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
След 1 ден. - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
След 1 ден. - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
След 1 ден. - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
След 1 ден. - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
След 1 ден. - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
След 1 ден. - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 25 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 25 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 След 1 ден.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyЧет Авг 07, 2014 4:04 pm

First topic message reminder :

Слънчевите нахално навлизаха в стаята и дразнеха очите на Иън. Младежа за поредна вечер бе излязъл навън да се забавлява и бе свършил в стаята на непознат. Не го правеше чак толкова често, но напоследък не намираше смисъл за нищо друго. Така му харесваше и нямаше намерение да се отказва от новият си навик.
Размърда се в леглото и откри, че не е сам. До него лежеше мъж, на около 20-25 години. Беше хубав, което се хареса на Иън. Грифиндореца се приближи още малко към непознатия и се качи върху него, като започна да го целува по лицето. Беше чувал, че това е най - хубавия начин, по който човек може да бъде събуден.
Главата все още го цепеше от вчерашното напиване и реши, че малко забавления няма да му се отразят зле. Момчето продължи с целувките, докато не усети как мъжа се размърдва под него.
- Добро утро, слънчице. - засмя се Иън и стана от мъжа, а след това се пльосна по гръб на леглото като придърпа малко от завивката на мъжа.
Сега спомените на Иън започнаха да се връщат и си спомни малко от предишната вечер. Спомни си за непознатия мъж и за невероятното впечатление, което той бе направил на Иън. Много малко мъже или жени, успяваха да впечатлят Галахър по такъв начин, но явно за непознатия бе лесна работа, предвид факта, че бе успял да вкара Грифин в леглото за толкова кратко време.
- Надявам се, че ще ми опресниш паметта като ми припомниш как се казваш, непознат хубавецо. - момчето отново се засмя, а след това зачака отговора на мъжа.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyНед Авг 10, 2014 12:44 am

- По добре седни.

 Шейн гледаше към момчето и се усмихна леко. радваше че той е добре и че не е пострадал. Бутна момчето внимателно на леглото за да не пострада опитвайки се да се разхожда из стаята. Зави го и се наведе да целуне челото му.  Тогава чу въпроса на момчето и се стъписа леко. Защо наистина беше убил мъжът в онази уличка. Заради гнева си, заради това което бе направил, заради заповедта която беше получил.. Защото го искаше? Имаше много причини поради която го беше направил.

- Виж Иън този човек който си ме видял да убивам беше по лош и от мен. Донякъде го направих защото искам и защото бях длъжен. Моят живот е опасен и изпълнен с убийства.
 Шейн погледна към момчето и зачака да види каква ще е реакцията му. Разбира се надяваше да има такава.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 4:39 pm

Иън се изненада, когато непознатият целуна челото му, но не се съпротивляваше. Ако това щеше да му помогне да се отпусне и да говори нямаше нищо против. Заслуша се в думите му и леко се стресна.
- Защо ще е нужно да убиваш човек? Не виждам достатъчно добра причина, но щом си бил длъжен предполагам, че си направил каквото е трябвало.
Грифин се обърна с гръб към него, напълно готов да пости малко, защото усещаше, че главата му ще експлодира ако продължи да говори. След малко усети как тялото му отслабва и скоро заспа. Сънува невероятно странен сън, което от една страна беше и причината да се събуди. Когато отвори очите си бяха минали около два часа, а Шейн го нямаше. Това леко притесни Галахър затова той се изправи и отиде до тоалетната. След малко излезе и излезе от стаята, готов да намери Шейн, като се надяваше той да е някъде в къщата.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 5:01 pm

Шейн се усмихна леко щом видя момчето да заспива. Зави го и излезе от стаята, знаеше че момчето имаше нужда от почивка. Затвори вратата и слезе долу, влезе в кухнята и отвори хладилника за да погледне дали има нещо за ядене. Щом отвори вратата на хладилника видя че вътре няма абсолютно нищо. "И как ще има. Аз почти никога не вечерям тук. А редките случаи когато го правя си взимам готова храна". помисли се мъжът и се плесна леко по челото. Намръщи се леко и излезе от кухнята тръгвайки към магазина за да напазарува.

 На връщане от магазина носеше няколко огромни торби пълни с всякакви неща. Имаше планове да сготви. "Май трябва да пробвам с нещо лесно като за първи път" замисли се мъжа и поклати глава. Изведнъж усети как някой го потупа по рамото, обърна се а в следващия момент усети пареща болка в лицето си. След като се осъзна, беше получил още няколко силни удара по ръцете си. Усети горчивия вкус на кръвта, явно от удара по лицето му. В следващия момент той отвърна на удара със всичка сила. Мъжът срещу него беше, смъртожаден. "Какво ли иска от мен" помисли си мъжа, но преди да има възможност да го пита мъжа срещу него беше изчезнал вече. Вдигна продуктите си и продължи към вкъщи все едно нищо не се е случвало.

 След като се прибра, остави продуктите на масата и взе един памук, притисна към устната си за да спре кървенето. Обърна се и извади продуктите от торбите и започна да ги прибира по местата им. Остави на плота само нужните продукти за палачинки и почна да ги приготвя.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 5:08 pm

Иън се усмихна когато го видя в гръб. Явно му приготвяше нещо за ядене, защото не го чу когато повика името му. Галахър тихо се промъкна зад него и обви ръце около кръста му, като го придърпа към себе си и го целуна по врата.
- Какво ми готвиш? - попита го, а след това мина пред него и забеляза отвратителна гледка. - Какво по дяволите се е случило с лицето ти, и ръцете ти. Божке, не ми казвай, че отново си се бил с някой.
Иън се огледа и забеляза памук на масата. Грабна го с бързина и го сложи на устните на Шейн. Ядоса се.
- Това не може да продължава. Смъртожадните ли бяха? Не, не е нужно да ми казваш. Знам, че са те. Винаги са те. Ако направиш и едно нещо, което не им харесва те хващат и те прикарват да го направиш. Какво не направи? - попита го, като постави ръцете си на кръста под формата на буквата "ф". След малко му просветна. Може би той беше причината. - Или по - точно какво правиш? Заради мен е, нали? По дяволите Шейн. Трябва да напуснеш смъртожадните. Не бива да продължаваш да се занимаваш с тях.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 5:23 pm

- Успокой се Иън. Нищо не съм направил. Нищо сериозно не се е случило това са просто няколко синини. Не е за умиране.

 Шейн изостави готвенето на палачинки и се обърна към момчето. Не му беше за първи път някой да го удря и едвали щеше да е за последен. Но да напусне Смъртожадните това беше немислимо. Въпреки че не харесваше повече от тях и искаше да ги изпрати на онзи свят нямаше намерението да ги напуска поне не и скоро. И едвали заради едно момче, дори и да изпитва чувства към него. ДА напусне смъртожадните това беше като сам да си забие кол в сърцето.
- Няма да напусна Смъртожадните и дума да не става!

 Смъртожадния повиши глас и погледна ядосана към момчето пред себе си. Обърна се назад за да изключи котлона преди да са се запалили и отново погледна към момчето с същата твърдост в очите.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 5:29 pm

- Сериозно ли? Ще останеш при тях дори и след това, което са ти направили. Браво на теб. Определено имаш нужда от помощ или поне някой да ти кажа, че не правиш правилното нещо, след като мнението ми не означава нищо за мен.
Иън се обърна, може би вече беше готов да си тръгва. Не би останал при смъртожаден, независимо колко го харесваше всичко си имаше своите граници.
- Но знаеш ли какво? - започна и се обърна към него. - Не мисля, че мнението ми е чак толкова незначително за теб. Усетих как ме целуна по челото. Това не е нещо, което мога да забравя. И знаеш ли какво означава? Означава, че имаш чувства към мен. Но аз не бих останал ако продължаваш да се занимаваш с онези изчадия. Винаги можеш да напуснеш и да започнеш нормална работа като нормалните магьосници. Това не е решението.
Иън направи няколко крачки към него, а очите му бяха изпълнени с ярост и решителност.
- Не съм от хората, които заплашват, затова не приемай следващото като заплаха. Ако не се махнеш от смъртожадните, аз ще се махна. Нямам намерение да съм с теб ако ще се налага постоянно да се тревожа, че нещо ще ти се случи. Много е рано за да говорим за нещо сериозно между нас, но от сега искам да ти е ясно, че няма да продължавам това, каквото и да е то, ако си със смъртожадните.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 6:05 pm

- Нормален? В моя живот никога няма нищо нормално и никога не е имало! Аз не съм като нормалните магьосници Иън! Не си ли го разбрал вече!
 Как смееше момчето да го заплашва с такова нещо и да го кара да избира! Не беше честно. В следващия момент Шейн се обърна настрана за да не може момчето да види очите му които бяха пълни с тъга. "Явно и той е като другите" след като тези мисли минаха през съзнанието на мъжа, той се обърна и зави юмрука си в носа на момчето.
- ДА не си посмял да поставяш ултиматоми повече! Ясен ли съм!

 Отдръпна се от момчето. Беше го ударил, беше превърнал като онзи който го нарани. "Какво ти пука той те кара да избираш" онова злобно гласче в съзнанието му се обади отново обърквайки мъжа още повече от преди. Не разбираше какво толкова има ако беше смъртожаден? Не трябваше ли да го приеме такъв какъвто е? 
- Да изпитвам чувства към теб, но няма да напусна Смъртожадните! Или ме приемаш какъв какъвто съм или знаеш къде е вратата!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 6:11 pm

Иън хвана носа си. Не можеше да повярва, че този току - що го беше ударил.
- А аз ти казвам, че ако ме удариш още един път ще те накарам да съжаляваш. Можеш да си по- голям от ме ни да си смъртожаден, но няма да търпя такова поведение. Ти си един глупак, който просто не знае какво иска, как го иска и кога го иска.
Иън се насочи към вратата, но първо трябваше да си вземе обувките, след като досега се бе разхождал навсякъде бос. След като ги грабна се наложи да мине отново през кухнята. Когато видя Шейн, той установи, че смъртожадния не е помръднал от мястото си.
- Така ли ще правим сега? - попита Грифин и вдигна чинията, в която бе приготвил палачинки. - Ще си изкарваме яростта на предметите и хората около нас. Хубаво. - довърши и замери чинията към близката стена. Отвори близкия шкаф и започна да вади чаши и чинии и да ги хвърля по земята. - Мога да продължавам цял ден, или поне докато не ми свършат чашите и чиниите. Тогава ще започна да те удрям теб. Само защото съм по - млад от теб не означава, че можеш да ме надвиеш. Но аз няма да те ударя, защото не удряш хората, за които ти пука.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 6:31 pm

- Давай продължавай!

 Шейн погледна към момчето, докато рушеше. Това за него бяха бездушни предмети и нямаха никакво значение за него, за разлика от момчето пред него. Погледна към носа му, кръвта не му харесваше. А факта че той го беше наранил беше още по ужасен. Отиде при го и притисна парче памук към носа му внимателно.

- Обясни ми какъв е проблема за теб че съм Смъртожаден?

 Погледна го и продължи да притиска леко памука за да спре кръвта. След малко се отдръпна и се облегна на плота. Погледна надолу към краката си. Намръщи се щом видя трудът му отишъл на вятъра и въздъхна. Наля си чаша вода и отпи.

- Разбери ме Иън моя живот никога не е бил като на нормалните хора, и никога няма да бъда. Какво толкова ти пречи това?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 6:36 pm

- Махни се от мен! С тъпите ти памуци и грижи не можеш да ми помогнеш.
Момчето въздъхна, а след това намери чисто място на земята и седна.
- Аз съм от Грифиндор. А хората от този дом са известни с това, че се борят със смъртожадните, а не с това, че спят с тях. Не се обиждай, но цял живот съм възпитаван да не общувам със смъртожадни, и не възнамерявам да го правя. Не възнамерявам да обръщам гръб на семейството си, което ме научи на всичко, което знам. За теб е важно да си смъртожаден, а за мен е важно да не съм със смъртожаден. - Иън вдигна рамене, а след това погледна наоколо. Определено бе направил доста голяма бъркотия. Изправи се и намери лопатата и метлата и се зае отново да чисти. Не можеше да повярва, че бе направил подобна сцена. Откакто вече нямаше проблеми с психиката това трябваше да е спряло да се случва, но явно Шейн изкарваше едни от най - лошите му черти. Надяваше се поне като си изпие хапчетата довечера нещата да се нормализират.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 6:45 pm

- Добре тогава! Върви си при семейството!

 Шейн изкрещя на момчето и го гледаше ядосан. "Поредното мамино синче" помисли си с досада и превъртя очи. Не трябваше да се поддава и да показва емоции. Обърна се и замахна с пръчицата си и бъркотията изчезна. Въздъхна и тръгна да излиза от кухнята качи се до горе и взе една бутилка с алкохол и отпи след което слезе долу и погледна към момчето за последно.

- Върви си при твоето семейство, тогава но аз няма да напусна смъртожадните не са единствено семейство което аз имам! И няма да ги напусна!

 Гледаше момчето и стисна силно юмруци.

- Може и да не мога да изразявам чувствата си, и да харесвам насилието но аз не съм щастливо детство като твоето. Така че извини ме че не работя с магазин за домашни любимци и не водя живот като повечето магьосници.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 6:54 pm

Иън го погледна с ярост в очите. Не можеше да повярва, че този се опитваше да му чете лекция за това, че имал по - лошо детство.
- Млъкни по дяволите! Нямаш ни най - малка представа какво е било детството ми. Може твоето да е било отвратително, но моето и не беше дъги и еднорози, но защо стоя и се обяснявам на някакъв смъртожаден, който би убил всичко, което му се изпречи на пътя. Чудя се какви приятели са ти смъртожадните, след като биха те убили без дори да се замислят.
Иън се приближи до него и лицата им бяха на сантиметри. Отдели погледа си от очите му за секунди, а слез това погледна устните му. Наведе се напред и го целуна дълго и продължително, а след това се отдръпна светкавично, осъзнавайки какво бе направил.
- Няма да сменя мнението си. Никога. Но няма и да бъда със смъртожаден. - закани се и се насочи към вратата.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 8:55 pm

- Еми тогава си върви!

 Разкрещя се Шейн и се приближи към момчето и го целуна силно притискайки тялото му към своето. Отдели устните си за миг и притисна момчето към стената и го целуна отново. Притискайки тялото му между своето и стената.

- Тръгни си но ако излезеш повече не се връщай.

 Буквално разкъса ризата му и прокара пръсти по тялото на момчето като в същото време се наведе и целуна шията му, захапа леко кожата и му остави няколко смучки. Все пак искаше всички да знаят че това момче е неговото. Погледна го с очи потъмнели от страст и го целуна отново.

- Е още ли искаш да си тръгваш?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 EmptyПон Авг 11, 2014 9:02 pm

От една страна сякаш Иън само това и чакаше. Махна с бързина тениската на Шейн, а след това го придърпа и се качи на масата, като с ръката си изблъска всичко от нея на пода. С едната си ръка шареше по корема му, а с другата разкопчаваше панталоните му.
Двамата се бяха разгорещили, а Иън усещаше как пулсът му всеки момент ще достигне до убийствена бързина. Сърцето му сякаш щеше да изскочи от гърдите му. След малко го целуна отново и захапа устната му, но се отдръпна внезапно.
- Не си мисли, че можеш да ме подкупиш със секс. - заяви задъхано той, а след това го бутна и слезе от масата си, като закопча панталоните си и оправи връхната си дреха. - Реши дали ме искаш или не, няма да се занимавам със смъртожаден. Сериозен съм!
С тези думи Галахър се насочи към вратата и излезе. Надяваше се Шейн хубаво да помисли над това, което бе казал, защото възнамеряваше след няколко дни да се върне и да разбере какво е решил.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След 1 ден.   След 1 ден. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

След 1 ден.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» след няколко дни
» След ден в "Хогсмийд"
» След 2 седмици
» някъде...след един ден
» След една година

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-