Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Готови герои - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Готови герои - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Готови герои - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Готови герои - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Готови герои - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Готови герои - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Готови герои - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Готови герои - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Готови герои - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Готови герои - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Готови герои - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Готови герои

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 3:20 pm

First topic message reminder :

Тук може да пускате готови герои.
Само човека направил героя може да го даде на някой който го иска.
При желание на създателя на героя, ако този който го е взел не влиза 1 месец, героя може да се освободи и да бъде зает от друг човек!

Анастасия ‘Аня’ Романова - заета
Уейд Беликов - зает
Лукас Касиди - зает
Ема Лайвли Уатсън - заета
Джейдън Чад-Уилямс Фийст - свободен
Стоукс Шиълд - свободен
Алекзандер - свободен
Axl Rose - свободен
Макс Уинчестър - зает
Тери Богард - зает
Лейла - заета
Анди Богард - свободен
Аш - зает
Дейвид Шейкшав - свободен
Хюго Крузер - зает
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
The author of this message was banned from the forum - See the message
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Дек 13, 2014 6:56 pm

Готови герои - Page 2 901566tumblrlnbcltg3w31qkdo2ko1500
✗Hey Brother! Do you still believe in one another?
Hey Sister! Do you still believe in love? I wonder
Oh! If the sky comes falling down! For you
There's nothing in this world I wouldn't do✗


Хюго Крузер [Hugo Crouser] (Фамилията не се сменя; Името е по ваш избор, но за сега ще го наричам Хюго така е секси)
- От старогермански hug, hugu - "душа, разум"
- Обикновенно се представя като Хью
17 или 18 - 7 курс
Чистокръвен
Хафълпаф или Грифиндор (оставям ви сами да изберете, но естественно ще предпочета жълтурковец :D)
FC: Hunter Parrish (може да се смени, но ще си настоявам на него)

Не е ли прекрасен <3:
✗ Добави зелена боя в шампоана на сестра си - развесели родителите!✗

✗ Характер - История
Любознателен, очарователен, истински приятел, свободолюбив, с добро чуство за хумор. Как иначе щяхме да се разбираме с теб през всичките тези години? Постоянно вкарващи един друг в неприятности и взаимно оправдаващи се пред родителите. Все пак и двамата сме с две ръце "За", за различните видове авантюри. Случвало се е да спорим за това, кой все пак е бил виновният в някоя ситуация. Ти настояваше, че вината е твоя, а аз, че е моя. Сопорове в които чрез смях някой от двамата в крайна сметка казваше: "Добре, признавам. Този път идиотската идея е твоя. Но само този път!" Ти си най-невероятният брат! Ти никога не би ударил момиче, дори и да ти изяжда мозъка с чайна лъжичка, дори ако е счупила любимата ти метла. Просто защото това е под достоинството ти. Смел си, можеш да се хвърлиш в горяща къща без да се замислиш. Ако ситуацията изисква ще седнеш и ще измислиш най-гениалният план. С мозъка и мисленето никога не си имал проблеми. Ти си мечтател Хюго. Мечтател и голям шегаджия. Когато не си прав ще отстъпиш, не си спомням да се е случвало, да настояваш на нещо до безкрай, когато не си прав. Добър събеседник си, винаги готов да изслуша. Но знаеш ли кое никога не ти се е отдавало? Да слагаш маски, това не е за теб. Ако казваш нещо, то казваш истината и то право в очите. Макар и да обижаш хората на ляво и на дясно също не е в твой стил. А, да да спомена и, че си ходеща катастрофа - това май ни се предава по наследство. Да, да не забравя и факта, че си женкар. Женкар, но все пак доста очарователен. Дори и да се е случвало не веднъж да развалям някоя от връзките ти, след като приятелката ти просто не ми харесваше. Ще ме извиниш, предполагам?

Готови герои - Page 2 Tumblr_lw417oDe5p1r3h4ef
✗ - Ще пиеш ли чай?
  - Не.
  - А аз ще пия, отиди да ми направиш!✗

Винаги си зает с нещо, дали било поредното хоби или тренировки по куидич. Винаги си бил ужасно добър във въздуха с метлата, имаш онази смелост, която аз никога не съм имала. Все пак аз и близо няма да я доближа това летящо нещо, на баба яга ли ви приличам?! И колкото и да повтарям на родителите, че е опасно, а аз не съм се наемала да ти събирам останките по куидичното поле в кибритена кутийка, ти продължаваш да се занимаваш с този спорт. (Не е задължително да е лудо запален по куидича, но все пак ако решите да го запишете в отбора по куидич ще е добре да е или пазач или бияч.) Изпитваш слабост към мъгълските изобретения. Отчетливо си спомням, как си бе харесал старият форд стоящ в един от дворовете на улицата на път към нас. Толкова си го хареса, че в крайна сметка убеди собственика му да ти го продаде, което не беше никак сложно имайки в предвид, че колата от доста време бе в непригодно за употреба състояние. Но ти в крайна сметка го превърна в човешки вид този форд, макар и с помоща на баща ни и малко магия. Да споменавам ли, че по време на ваканциите обикновенно си оцапан в сажда и мазут? Имаш добър ум и бързо запомняш. Макар и да го използваш повече на принципа на: прочетох - изпитаха ме - забравих го, тъй като хич не ти е притрябвало. Предпочиташ логиката и изчисленията. Науките изискващи, четене на много теория не те привличат толкова макар и с тях да не се справяш лошо. Особенно пък Историята на магията, никога не ти е била "добрата страна". Да не говорим за билкологията, а камо ли пък древните руни . Общо взето предпочиташ практиката пред теорията. Не си любител да запълваш главата си с ненужна информация, сякаш с годините си развил навик да я игнорираш. Често си непредсказуем, да се натресеш у приятели по средата на ноща? - Без проблеми! Все пак точно това е Хью, такъв си ти.

Братчето ми чакам те! Към геройчето се прилага всичката безкрайна любов, която е възможна между един брат и сестра. Също така обещавам и забъркване в неприятности.
Как примерно изглеждаме двамата от страни:
Готови герои - Page 2 Tumblr_mgddzua8Wm1rqg00io6_r1_500
Върнете се в началото Go down
Hugo Crouser.
Грифиндор
Грифиндор
Hugo Crouser.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyПон Дек 15, 2014 11:49 pm

Nell написа:
Готови герои - Page 2 901566tumblrlnbcltg3w31qkdo2ko1500
✗Hey Brother! Do you still believe in one another?
Hey Sister! Do you still believe in love? I wonder
Oh! If the sky comes falling down! For you
There's nothing in this world I wouldn't do✗


Хюго Крузер [Hugo Crouser] (Фамилията не се сменя; Името е по ваш избор, но за сега ще го наричам Хюго така е секси)
- От старогермански hug, hugu - "душа, разум"
- Обикновенно се представя като Хью
17 или 18 - 7 курс
Чистокръвен
Хафълпаф или Грифиндор (оставям ви сами да изберете, но естественно ще предпочета жълтурковец :D)
FC: Hunter Parrish (може да се смени, но ще си настоявам на него)

Не е ли прекрасен <3:
✗ Добави зелена боя в шампоана на сестра си - развесели родителите!✗

✗ Характер - История
Любознателен, очарователен, истински приятел, свободолюбив, с добро чуство за хумор. Как иначе щяхме да се разбираме с теб през всичките тези години? Постоянно вкарващи един друг в неприятности и взаимно оправдаващи се пред родителите. Все пак и двамата сме с две ръце "За", за различните видове авантюри. Случвало се е да спорим за това, кой все пак е бил виновният в някоя ситуация. Ти настояваше, че вината е твоя, а аз, че е моя. Сопорове в които чрез смях някой от двамата в крайна сметка казваше: "Добре, признавам. Този път идиотската идея е твоя. Но само този път!" Ти си най-невероятният брат! Ти никога не би ударил момиче, дори и да ти изяжда мозъка с чайна лъжичка, дори ако е счупила любимата ти метла. Просто защото това е под достоинството ти. Смел си, можеш да се хвърлиш в горяща къща без да се замислиш. Ако ситуацията изисква ще седнеш и ще измислиш най-гениалният план. С мозъка и мисленето никога не си имал проблеми. Ти си мечтател Хюго. Мечтател и голям шегаджия. Когато не си прав ще отстъпиш, не си спомням да се е случвало, да настояваш на нещо до безкрай, когато не си прав. Добър събеседник си, винаги готов да изслуша. Но знаеш ли кое никога не ти се е отдавало? Да слагаш маски, това не е за теб. Ако казваш нещо, то казваш истината и то право в очите. Макар и да обижаш хората на ляво и на дясно също не е в твой стил. А, да да спомена и, че си ходеща катастрофа - това май ни се предава по наследство. Да, да не забравя и факта, че си женкар. Женкар, но все пак доста очарователен. Дори и да се е случвало не веднъж да развалям някоя от връзките ти, след като приятелката ти просто не ми харесваше. Ще ме извиниш, предполагам?

Готови герои - Page 2 Tumblr_lw417oDe5p1r3h4ef
✗ - Ще пиеш ли чай?
  - Не.
  - А аз ще пия, отиди да ми направиш!✗

Винаги си зает с нещо, дали било поредното хоби или тренировки по куидич. Винаги си бил ужасно добър във въздуха с метлата, имаш онази смелост, която аз никога не съм имала. Все пак аз и близо няма да я доближа това летящо нещо, на баба яга ли ви приличам?! И колкото и да повтарям на родителите, че е опасно, а аз не съм се наемала да ти събирам останките по куидичното поле в кибритена кутийка, ти продължаваш да се занимаваш с този спорт. (Не е задължително да е лудо запален по куидича, но все пак ако решите да го запишете в отбора по куидич ще е добре да е или пазач или бияч.) Изпитваш слабост към мъгълските изобретения. Отчетливо си спомням, как си бе харесал старият форд стоящ в един от дворовете на улицата на път към нас. Толкова си го хареса, че в крайна сметка убеди собственика му да ти го продаде, което не беше никак сложно имайки в предвид, че колата от доста време бе в непригодно за употреба състояние. Но ти в крайна сметка го превърна в човешки вид този форд, макар и с помоща на баща ни и малко магия. Да споменавам ли, че по време на ваканциите обикновенно си оцапан в сажда и мазут? Имаш добър ум и бързо запомняш. Макар и да го използваш повече на принципа на: прочетох - изпитаха ме - забравих го, тъй като хич не ти е притрябвало. Предпочиташ логиката и изчисленията. Науките изискващи, четене на много теория не те привличат толкова макар и с тях да не се справяш лошо. Особенно пък Историята на магията, никога не ти е била "добрата страна". Да не говорим за билкологията, а камо ли пък древните руни . Общо взето предпочиташ практиката пред теорията. Не си любител да запълваш главата си с ненужна информация, сякаш с годините си развил навик да я игнорираш. Често си непредсказуем, да се натресеш у приятели по средата на ноща? - Без проблеми! Все пак точно това е Хью, такъв си ти.

Братчето ми чакам те! Към геройчето се прилага всичката безкрайна любов, която е възможна между един брат и сестра. Също така обещавам и забъркване в неприятности.
Как примерно изглеждаме двамата от страни:
Готови герои - Page 2 Tumblr_mgddzua8Wm1rqg00io6_r1_500

може ли да го взема? opa
пс; нека е към Грифиндор; на 18 години; името: Hugo Crouser. /с точката/
Върнете се в началото Go down
Лейла
Магьосник
Магьосник
Лейла

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2014 6:55 pm

Ривендж. написа:
Готови герои - Page 2 Tumblr_n02g06cMVr1shtfp2o1_250

| Лейла | 23 | чистокръвна |

Семейство:
~ Ривендж - баща
~ Алексия - майка
Черна магия:
~ Не, ненавижда я.

Работа:
~ Шеф на Отдел "Регулация и Контрол на Магическите Създания"
~ Работила е за кратко като Аврор, сега просто помага от време на време.
Лик:
~ Amanda Seyfried


Готови герои - Page 2 Tumblr_n02g06cMVr1shtfp2o6_250

Някои я намират за добър човек, други пък не.
Истината обаче е безкрайно проста - Лейла е странна личност. Тя е от онези които хората гледат накриво в един момент, а после и се усмихват дружелюбно. Не всичко което прави се харесва на околните, но тя далеч не го прави зареди тях.
Живота с баща и я е накарал да се промени и да осъзнае, че мнението на хората които я заобикалят далеч не трябва да е на първо място. Само нейното собствено има значение. Сама трябва да решава какво да прави, сама трябва да се грижи за себе си. В много малко случай може да се допита до приятели и да се остави те да вземат голяма част от решението и.
Далеч не е студена личност както я описват, даже напротив. Тя е усмихнат и позитивен човек, освен, ако не е на гости на своето татенце. Той я държи като в капан на собственото и тяло и живот и не случайно тя предпочита да не е край него, понякога и се иска да го убие, но Риведндж е по - могъщ от колкото изглежда и на Лейла това и е пределно ясно.
Като по - млада е била бунтарка, но с времето е видяла, че от това няма нужда. Веднъж показала на баща си какво иска, животът и светогледът и са се променили. Обича работата си, вече обича и живота си, обича много неща, но някак си прелестното татенце не е сред тях.

- Не можеш ... - започна младото момиче, но викът и бе прекъснат от една вдигнала се ръка. Точно така, баща и можеше да я накара да замълчи само с това, той караше всеки да си затвори устата с едно единствено движение.
- О, напротив. Мога. - заяви злобно след което я остави сама в стаята напускайки помещението.

Лейла е дъщеря на Ривендж, безкруполен черен магьосник, отдал се до такава степен на черния изкуства, че може да се нарече дори безсмъртен. Вече петстотин години брои по света, а малката русокоската е единственото му дете.
Рив никога не е обичал майка и, просто може би е искал дете? Хм, надали ... , ако питате Лейла тя е просто една "грешка" . Майка и никога не я е желала и баща и я е отгледал. Първоначално, докато е била малка, се е разбирала чудесно с него. Той я е целувал за лека нощ, четял и е приказки, правил и е страхотни партита за рожден ден, да ... някога Рив се държеше мило с нея и сигурно дори я обичаше, но годините го промениха. Сега се държи грубо, винаги е намусен или потънал в бизнеса си и хич не се интересува от своята плът и кръв.
Лейла е учила в Хогуортс, както всички от своя род, била е в дом Рейвънклоу, нещо което баща и малко ненавижда. Завършва с наистина добър успех и кандидатства за Аврор. Успява да мине всичките изпитания и една година работи тази така силно желана професия от нея, тъй като ненавижда черните изкуства, но заради баща си спира и се мести в друг отдел на министерството, който също харесва. Вече само помага на Аврорите от време на време, но това не значи, че е изгубила форма, нищо няма да и се опре, особено пък един Черен Магьосник.

- Как очакваш да го направя ... да напусна... - изсъска тя.
- Не го очаквам. Знам ще те го направиш, просто нямаш избор. - Рив дръпна от цигарата си и издиша димът към нея. Лейла бе просто бясна, отново я караше да прави нещо което не иска. А тя го правеше защото той и бе баща.
- Никога няма да те предам знаеш го...
- Трябва да бъда сигурна, скъпа моя. - усмивката му бе нагла, бе злобна, бе самодоволна. Той знаеше, че ще получи това което иска, винаги го получаваше. Лейла просто нямаше какво да спори ... отново щеше да съсипе живота и.


Който иска Лейла, нека ми драсне ЛС или тук в темата. ЕДИНСТВЕНОТО условие /добре де 2 са/ е да няма против да пише с мен и да пише СВЕСТНИ постове, поне над 10 - 15 реда и да не са само пряка реч...Лика подлежи на обсъждане.
Може ли да я взема? :)
Върнете се в началото Go down
Каролина Беликов
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Каролина Беликов

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Юни 06, 2015 4:41 pm

Готови герои - Page 2 Avatar

The Many Faced God

- Дан, Дан...какво пак си намислил отново?
- Нищо по-различно от всеки друг път..братко мой.

Даниел Озера, позната фамилия нали?
Даниел Озера, е... за някои това е дори позната личност.
Той е всичко и нищо едновременно...той е Хосът наоколо, но той носи и редът във себе си.
Кой обаче наистина е той...


Готови герои - Page 2 Johnny-Depp-Icons-johnny-depp-24389862-100-100 Готови герои - Page 2 JD-icons-johnny-depp-3962648-100-100 Готови герои - Page 2 Johnny-icons-johnny-depp-5038219-100-100

Той е онази перфектна част, която е наследил директора на Хогуортс...
Той  е неговия баща, неговия създаде...ха-ха. Иронията е голяма, като се има предвид, че тук думите "Какъвто бащата, такъв и синът"  важат с пълна сила.
Даниел Озера е точната противоположност на своя баща, но неговите синове за абсолютно негово копие.
Той е самовлюбен, той може да бъде арогантен, но може да бъде и добър. Той е проницателен, сексапилен, дързък и нахален дори. Науми ли си нещо нищо няма да го спре... защото той е Озера, а никой от тази фамилия не се предава лесно.


Готови герои - Page 2 Tumblr_nicrdgGrRJ1re79r6o1_500

Име: Даниел Озера
Години: 48
Кръв: Чиста
Семейство: Озера...
Черна магия: Понякога, но само за забавление.
Смъртожаден: Няма начин...
Работа: Туй онуй...от всичко по малко.


Готови герои - Page 2 Large

Любопитни факти:
- Пуши като комин.
- Алкохола винаги му е бил верен приятел.
- Има брат близнак.
- Не е женен по любов, не обича жена си...почти не я понася.
- Има трима сина и две дъщери, една от които осиновена.
- Занимава се с наркотици в светът на хората, вижда изгода в това.
- Бил е аврор преди, но сега предпочита експериментите с черна магия.

Готови герои - Page 2 Tumblr_lrqbf131fS1qdq0qfo5_500

Той самия е роден в Лондон, но после се мести в Годрикс Холоу къде семейството му живее и до ден днешен. Винаги е бил близък със своя брат близнак, който обаче е... коренно различен характер макар и външността им да е еднаква.
Женен поради особено обстоятелства и в името на своя баща, един от най-великите директори на Хогуортс, Дан е принуден да приеме всичко това - своята съпруга... и всичко, което идва с нея.
Семеен бизнес? Не, Озера нямат нищо такова.., но за сметка на това явно като баща му един от синовете му поема училището за магия и вълшебство, е това определено първоначално беше смешна новина...докато не стана истина.
От няколко години насам, Озера се интересува от алхимия, произвеждате на философския камък и черни изкуства с които експериментира, но никой не знае за това негово хобби, дори брат му.. който така или иначе не е сред най ... нормалните хора на тази земя.
Пътува колкото се може по-честно, поради простата причина, че не харесва да стои на едно място или най-малкото в домът си. Предпочита да нарича дом един скромен апартамент в Лондон и в доста случай предпочита мъгълите пред магьосниците.., но за това определено си има причини... И все пак той е Даниел Озера пък който каквото иска да си говори.

- Johnny Depp
- Запазен
Върнете се в началото Go down
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2015 2:15 pm

Готови герои - Page 2 Tumblr_inline_nqvah0geiw1tuc5qt_500
✗Used to play pretend, give each other different names,
We would build a rocket ship and then we'd fly it far away
Used to dream of outer space, but now they're laughing at our face
Singing "wake up, you need to make money", yeah✗


Гаспард Делон [Gaspard Delon] (Подлежи на промяна)
24
Чистокръвен/ Мътнород (По избор)
Учител: Куидич и летене
FC: Aaron Johnson (Стига да сте се запасили с логични аргументи може да бъде променен)

Готови герои - Page 2 Tumblr_md33ydv7y21rp8jyq Готови герои - Page 2 Tumblr_mfsxagbFsB1rfz6fjo6_250

✗Всичко се променя. Променя се живота. Променят се хората. И като че ли всичко върви добре, но...✗

✗ Характер - История
"Гаспард, Гаспард, Гаспард..." публиката ликуваше. Препълваше ги въодушевението и гордостта за своят национален отбор. Това което обединяваше в гръмогласен вик тези хора бе еднин мъж, излетял на терена. Гаспард Делон - доста нашумяло име в куидича от години. Да Гас, ти стана световно известен.
Дали всичко е било идеално? Едва ли. Всяка една история в центъра на която стои той не може да не завърши по малко или много плачевен начин, за него или някой друг. Но в едно съм убедена. Срещите с тази персона не се забравят лесно.
Хей, Гаспард Делон! Та ти си бил най-обикновенно момче от средно статистическо семейство. Французин до мозъка на костите, който завършва Бобатон. Дори и след толкова много години практика на английски език, това френско "р" се е запазило в говора ти. Помниш ли как пропускаше часовете, прекарвайки ги на терена по куидич? Да, да ти и групичката, ясно ми е, че не си бил от най примерните ученици. (Няма да спомена на никого, обещавам.) И все пак постоянните тренировки най-вероятно са повлияли на бързата ти кариера в любимият от всички магьосници спорт. Или просто си спал с куофъл от бебе? Разкрих тайната ти!

Готови герои - Page 2 Tumblr_inline_mubgxsgWKW1rzf41q Готови герои - Page 2 V494
✗Не оставяй за утре това на което можеш да се насладиш днес!✗

А сега издишайте и вдишате отново за да чуете, как завършва тази история.
Под ликуващи възгласи, седем задъхани и широко усмихващи се магьосника облечени в сини мантии се изсипаха в съблекалнята на отбора на Франция по куидич. Бяха били, победата беше тяхна. Отбора направи още една крачка към световното първенство. Последната крачка. Те биха този мач и сега бяха във финала. Емоциите ги превземаха. Макар и всеки един от тях да е дал всичко от себе си в тази игра, играчите поздравяваха пазача. Той бе свършил невероятно добра работа. Куофъла днес беше топката към която бяха насочени всичките погледи. Тя летеше от единият край на игрището, към другия отбелязвайки точки. И все пак е посетила повече противниковият отбор на Франция. Снитча в тази игра бе доста коварен и хванат така да се каже по случайност, макар и не от тях. Но каква е разликата, нали те биха и без това.
Вратата на съблекалнята се открехна и през нея влезна фигура в черна мантия, незабелязан от никого тя се приближи към капитана и бияча на отбора - Гаспард Делон, който повдигна вежди в недоумение но все пак последва новодошлият. Минаваха коридор след коридор в пълна тишина.  Капитана няколко пъти се опита да разбере каква е причината да го откъснат от началото на празненството с отбора му след толкова истощителна игра. Но не успя да разбере нищо освен, че заместник министъра на магията го търсеше. В крайна сметка се спряха пред врата, където непознатият го покани. Вратата след Делон се затвори. Не мога да ви кажа какво е станало зад тези врати, нито съдържанието на разговора, който са водили. Никой не може. Министерството отказва да коментира, а самият Делон отбягва и винаги заобикаля тази тема. Но на следващият ден от магьосник на магьосник се предаваше "Гаспард Делон - капитана и бияча на Френският национален отбор по куидич, беше уволнен без право на връщане в състезанията."
Още вчера всичко е било добре, а днес усещам, че загивам. Колко пъти човек може да умира и все пак да остава жив?
А вие. Вие можете сега да си поемете дълбоко въздух, когато Гаспард и до днес не може...

Готови герои - Page 2 200_s
Хей, хей...издирва се учител по куидич! Имаме нужа от теб мастър йода! :D Ако някой си го хареса да драска ЛС за допълнения, уточнения и промени ;3
Върнете се в началото Go down
astronomy926

astronomy926

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Ное 08, 2015 5:17 pm

Nell написа:

✗Used to play pretend, give each other different names,
We would build a rocket ship and then we'd fly it far away
Used to dream of outer space, but now they're laughing at our face
Singing "wake up, you need to make money", yeah✗


Гаспард Делон [Gaspard Delon] (Подлежи на промяна)
24
Чистокръвен/ Мътнород (По избор)
Учител: Куидич и летене
FC: Aaron Johnson (Стига да сте се запасили с логични аргументи може да бъде променен)



✗Всичко се променя. Променя се живота. Променят се хората. И като че ли всичко върви добре, но...✗

✗ Характер - История"Гаспард, Гаспард, Гаспард..." публиката ликуваше. Препълваше ги въодушевението и гордостта за своят национален отбор. Това което обединяваше в гръмогласен вик тези хора бе еднин мъж, излетял на терена. Гаспард Делон - доста нашумяло име в куидича от години. Да Гас, ти стана световно известен.
Дали всичко е било идеално? Едва ли. Всяка една история в центъра на която стои той не може да не завърши по малко или много плачевен начин, за него или някой друг. Но в едно съм убедена. Срещите с тази персона не се забравят лесно.
Хей, Гаспард Делон! Та ти си бил най-обикновенно момче от средно статистическо семейство. Французин до мозъка на костите, който завършва Бобатон. Дори и след толкова много години практика на английски език, това френско "р" се е запазило в говора ти. Помниш ли как пропускаше часовете, прекарвайки ги на терена по куидич? Да, да ти и групичката, ясно ми е, че не си бил от най примерните ученици. (Няма да спомена на никого, обещавам.) И все пак постоянните тренировки най-вероятно са повлияли на бързата ти кариера в любимият от всички магьосници спорт. Или просто си спал с куофъл от бебе? Разкрих тайната ти!


✗Не оставяй за утре това на което можеш да се насладиш днес!✗

А сега издишайте и вдишате отново за да чуете, как завършва тази история.
Под ликуващи възгласи, седем задъхани и широко усмихващи се магьосника облечени в сини мантии се изсипаха в съблекалнята на отбора на Франция по куидич. Бяха били, победата беше тяхна. Отбора направи още една крачка към световното първенство. Последната крачка. Те биха този мач и сега бяха във финала. Емоциите ги превземаха. Макар и всеки един от тях да е дал всичко от себе си в тази игра, играчите поздравяваха пазача. Той бе свършил невероятно добра работа. Куофъла днес беше топката към която бяха насочени всичките погледи. Тя летеше от единият край на игрището, към другия отбелязвайки точки. И все пак е посетила повече противниковият отбор на Франция. Снитча в тази игра бе доста коварен и хванат така да се каже по случайност, макар и не от тях. Но каква е разликата, нали те биха и без това.
Вратата на съблекалнята се открехна и през нея влезна фигура в черна мантия, незабелязан от никого тя се приближи към капитана и бияча на отбора - Гаспард Делон, който повдигна вежди в недоумение но все пак последва новодошлият. Минаваха коридор след коридор в пълна тишина.  Капитана няколко пъти се опита да разбере каква е причината да го откъснат от началото на празненството с отбора му след толкова истощителна игра. Но не успя да разбере нищо освен, че заместник министъра на магията го търсеше. В крайна сметка се спряха пред врата, където непознатият го покани. Вратата след Делон се затвори. Не мога да ви кажа какво е станало зад тези врати, нито съдържанието на разговора, който са водили. Никой не може. Министерството отказва да коментира, а самият Делон отбягва и винаги заобикаля тази тема. Но на следващият ден от магьосник на магьосник се предаваше "Гаспард Делон - капитана и бияча на Френският национален отбор по куидич, беше уволнен без право на връщане в състезанията."
Още вчера всичко е било добре, а днес усещам, че загивам. Колко пъти човек може да умира и все пак да остава жив?
А вие. Вие можете сега да си поемете дълбоко въздух, когато Гаспард и до днес не може...

Хей, хей...издирва се учител по куидич! Имаме нужа от теб мастър йода! :D Ако някой си го хареса да драска ЛС за допълнения, уточнения и промени ;3
Става ли аз?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Готови герои

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Помощ при създаване на герои

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-