Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Готови герои - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Готови герои - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Готови герои - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Готови герои - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Готови герои - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Готови герои - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Готови герои - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Готови герои - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Готови герои - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Готови герои - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Готови герои - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Готови герои

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 3:20 pm

First topic message reminder :

Тук може да пускате готови герои.
Само човека направил героя може да го даде на някой който го иска.
При желание на създателя на героя, ако този който го е взел не влиза 1 месец, героя може да се освободи и да бъде зает от друг човек!

Анастасия ‘Аня’ Романова - заета
Уейд Беликов - зает
Лукас Касиди - зает
Ема Лайвли Уатсън - заета
Джейдън Чад-Уилямс Фийст - свободен
Стоукс Шиълд - свободен
Алекзандер - свободен
Axl Rose - свободен
Макс Уинчестър - зает
Тери Богард - зает
Лейла - заета
Анди Богард - свободен
Аш - зает
Дейвид Шейкшав - свободен
Хюго Крузер - зает
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
alexander.
Черен магьосник
Черен магьосник
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Яну 04, 2014 1:32 pm

claudia le fay написа:
Готови герои - Page 2 Tumblr_mvwbfmO6Me1qf286vo3_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_mvwbfmO6Me1qf286vo1_250
Jonathan Rhys Meyers

Името, което изниква в съзнанието ви, щом видите това лице, е Алекзандер Никълсън. Много от вас знаят само малки и незначителни части от историята му, като например как е бил роден в страна в Европа преди двадесет и шест години, преместил се в Лондон на 12 заедно с майка си и година по-късно престъпил прага на училището за магьосници Хогуортс. Приели го в Слидерин, завършил без много инциденти и един ден след това убил собствената си майка и още двама жители на Годрикс Холоу, използвайки черна магия. Заловен и затворен в Азкабан в продължение на точно три дни, той успял да избяга и от тогава не е бил забелязан нито от аврорите, нито от когото и да било другиго.
Ясно, слушали сте клюките на лелките от същата сграда и сте чели новинарските вестници. Поздравления за второто, хубаво е да се чете, а за първото не чак толкова. Но въпроса е, че Алекзандер Никълъс не е само това, което се говори и пише за него. Неговата история има начало, има и развитие. Не е просто убиец, не е просто черен магьосник. Той е върховният убиец и ужасяващо коварният магьосник. И както казах, всичко си има начало.
Алекзандер е роден в малко румънско градче, син на магьосник и магьосничка. Още като много малък баща му се превръща в алкохолик. Това кара Силвия - майката на Алекзандер - да иска да го разкара от живота на сина си, както и от своя, след като виждала накъде се развиват нещата. Но преди още да събере куража да му каже всичко това, мъжа си събрал багажа една вечер, взел всичките пари и избягал с първата евтина курва, която намерил из улиците на града. Така на четири години Алекзандер остава само с майка си. В днешно време има малко откъси от спомени с баща си, но само и единствено това. На мнение е, че този мъж не заслужава дори да бъде споменаван, затова никога и не говори за него.
След като обаче си тръгва, Алекзандер и майка му изпадат в доста кризестен период. Владимир я оставя с много дългове на стойност десет пъти толкова, колкото жената получавала от работата си като шивачка, затова се наложило да си намери и друга работа, с която да може да подпомогне осигуряването на хубаво бъдеще на сина си. Така през деня шиела дрехи, а през нощта дрехите били разкъсвани от тялото ѝ. Заради това Алекзандер често бил сам, нямало кой да му каже какво да прави и какво не и често се забърквал в неприятности, имайки се в предвид и силите, които имал. Именно затова, след като майка му събрала достатъчно пари, те се преместили да живеят в Лондон.
Първоначално било трудно за Алекзандер. Съседските деца му се подигравали заради акцента, който с времето изчезнал. И докато майка му се заела със стария бизнес, за да може Алекзанер да има всичко, той не излизал от вкъщи и се затварял все повече в себе си.
Година по-късно той намерил своите истински приятели в Слидерин и място, на което принадлежал, в Хогуортс. Може би по-често се забърквал в неприятности заедно с останалите слидеринци, но такъв му е характера. Бил от онези мистериозни лоши момчета, за които момичетата се разтапяли. И той знаел как да се възползва от ситуацията, в която се поставял. Въпреки всичко обаче се виждало, че Алекзандер притежавал голям потенциал, който само чакал да бъде разкрит и усъвършенстван. И това се случило. Ден след завършването му, точно пред собствените му очи, майка му била убита от двама от най-добрите му приятели, които научили с какво се занимава тя и поискали повече. Това довело до смъртта им, отсъдена от ръцете на Алекзандер с помощта на черна магия. Силата, която изпитал в пози момент била доста хубава. Но след тази случка той се затворил още повече в себе си, а що се отнася до приятелство - подобно нещо за него не съществувало. Най-лошото обаче тепърва предстояло. Бил обвинен в убийството не само на двете момчета, но и на собствената си майка поради незнайно какви причини. А превръщането му в черен магьосник изиграло лошо картите, затова бил изпратен с доживотна присъда в Азкабан. Но Алекзандер, бидейки невероятно амбициозният, коварно хитър и креативен себе си, успял да се измъкне от затвора само след три дни престой там, които според него са му били достатъчни. Пък и без това не обича да се задържа на едно място за повече време, не е в стила му.
Не обича да бъде командван и не спазва ничии заповеди освен своите. Не обича също и да му се помага, но се намерил в неизгодно положение, когато бил заобиколен от десетина аврори с никакви шансове да се измъкне невредим. Тогава се появила жена, от самото нищо, просто като спасителна светлина, и започнала да напада аврорите в гръб. Алекзандер не чакал друга покана, дал всичко от себе си и заедно, колкото и да не му се ще да признае, спечелили малко време, за да избяга. Жената обаче изчезнала толкова бързо, колкото се бе появила и Никълъс нямал време дори да попита за името ѝ. Но имало нещо в начина, по който се биела - тази страст, този пламък в синьо-зелените ѝ очи били уникални сами по себе си; с това желание за надмощие той видял отчасти себе си в очарователната жена. Ала защо му помогна? Какво иска? Защо и как? Просто случайно ли беше, появяваше се в правилния момент на правилното място или беше нещо друго? Имаше нещо у нея, което го накара да пожелае да я опознае. Най-малкото да научи името ѝ.
Клаудиа ла Фей. Това било тя. Отнело му доста време да я открие, което още толкова накарало мъжа да иска да я опознае.  Да разбере какво крие, коя е тя. Предизвиквала го и това се харесало и не се харесало на Алекзандер. Започнал да прекарва повече време с нея в опит да я опознае, макар и Клаудия да била против. Осъзнал колко много си приличали. И двамата крият доста неща и се  затварят в себе си. Не обичат да споделят ами обичат да печелят и угаждат на себе си. Преосмислят всяко свое действие, готови със заден план на секундата, със свои собствени виждания и мнения, инатливи, хитри, с амбиции. И в същото време можел да види милионите разлики помежду им. В действията, в изразяването на чувства и емоции, в мисленето. Но някак си се оказало така, че тези разлики си пасвали идеално. И бавно тя спечелила доверието му и Алекзандер осъзнал, че е влюбен; че тази черна магьосница бе успяла да открадне сърцето му преди той да осъзнае какво се случва. Но е прекалено горд да си го признае. Част от него знае, че тя заслужава повече от това, което той може да ѝ предложи, ала не знае, че тя също има чувства към него. Затова предпочел алкохола пред това да изрази чувствата си, в което така или иначе не е никак добър. Може би ще се окаже истина за него, че крушата не пада по-далеч от дървото? Защото все пак един алкохолик, какъвто е баща му, все трябва да започне от някъде, нали така?

Готови герои - Page 2 Tumblr_mw2jgnehCU1qzruq6o2_500

Говорейки за баща, напоследък Алекзандер има чувството, че някой го наблюдава. Преди няколко дни пое нещата в свои ръце и разбра, че баща му е изпратил мъже, които да го следят. Оказало се, че Владимир не само е стъпил на краката си, ами има пари в излишък и мъже, които да работят за него. Иска да навакса за изгубените времена, но не знае, че Алекзандер и прошка са на две съвсем различни Вселени, доста далеч една от друга.


Готови герои - Page 2 Tumblr_mvwbfmO6Me1qf286vo2_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_mvwbfmO6Me1qf286vo4_250

Ликът не подлежи на обсъждане! Изисквания: да сте редовен потребител, да пишете смислени постове и да имате желание да пишете доста РП-та с мен. Също така се придържайте към характера, описан по-горе. Ако имате въпроси може да задавате на ЛС, с удоволствие ще ви отговоря.
Може ли да го взема?  

ПП Ако може да да ми смените името на alexander. /с точката/
Върнете се в началото Go down
http://kill-or-be-killed.bulgarianforum.net/
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Яну 05, 2014 11:27 am

alexander. написа:
Spoiler:

Взимай,профила ти е оправен  smiley
Върнете се в началото Go down
Sue.
Черен магьосник
Черен магьосник
Sue.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Яну 12, 2014 10:20 pm

~ Важното е да открия баланс между тези разрушителни сили, които седят вътре в мен, и моето желание да изглеждам бял и пухкав ~


Готови герои - Page 2 6949127O
Axl Rose /Младите снимки/






Аксел Роуз, моят батко. Макар и да си по-голям от мен само с три години (т.е. е на 27) винаги съм те намирала за доста умен. Чистокръвен както и цялото ни семейство Роуз. От фамилията ни сме останали само двама. С мама си живял малко повече от мен, за което винаги съм те уважавала и да призная ти завиждах. Баща ни е доживял до навършването на моите седемнадесет години, но на погребението му ти така и не дойде. С информацията дали владееш черна магия и дали работиш, честно казано не разполагам. Тъй като отдавна не сме се чували с теб, но видим ли се обещавам ще наваксаме :)


За мен винаги си бил пример за подражание, може би и не най примерния и правилен но пример. Винаги съм намирала характерът ти за странен и доста разностранен. Но това което винаги ми е харесвало в теб е, че в подходящ момент знаеш какво да кажеш. Достатъчни са ми твои две думи или само един поглед, за да се усмихна. Винаги си ме защитавал не зависимо от това в какво положение съм попаднала, вярно и че винаги на думи си го обръщал в своя полза. Винаги държащ на семейството си и готов да направиш всичко за него. По-груб към непознати, неприятни и подозрителни за теб хора. Винаги съм те намирала за идеалният брат, колкото и да го отричаш, колкото и гаден на моменти да си и колкото и да те ненавиждам тогава. Дългата коса е или наследственно или до това доведе нашата мания да се състезаваме във всичко. Винаги съм смятала че си повлиял върху мен в добрата посока. Често биваш саркастичен, нахален, ужасен и вобще едвам търпим. Обожаваш да се забавляваш и да открия че всичките момичета с които съм те виждала не бяха обикновенни. Тук определено имаш вкус.


Ще раскажа всичко тук, което знам или смятам, че знам за теб. На там оставям теб да пишеш историята си... До навършването на твоите единадесет години сме живяли заедно, почти неразделно. Разделяли сме с теб много наши вкусове, стане ли дума за нещо материално винаги си се стобивал с това което искаш. Но никога не си прекалявал с желаемото. Мога да кажа, че знаеш мярката на всичко. Винаги ми е харесвало как играеш на пиано и май се и опитвах да се науча, но така и не успях да "достигна нивото ти", както винаги си се шегувал. Но виж ти оказа се че не ми е стигнало търпение. На единадесет ти отиде в Хогуортс, където те приеха в Грифиндор. Това също стана пример за подражание за мен. Ти си по-смелият, по-храбър.. Мечтата ми е била да стана като теб, е не се получи. Доста ясно си спомням насмешките от твоя страна за това че съм се оказала в Хафълпаф. След завършването си ти изчезна и първите две години, поне си разменяхме писма. В които казваше, че в живота ти всичко е наред намерил си работа в министреството, все така обичаш куидича, започнал си да поумняваш с което аз не бях съгласна, все си оставаше същият идиот. Но след това ти изчезна. Сякаш не те е и имало. Изчезна и нито думичка, нямах дори и представа къде се намираш, къде да те търся. Слдевщата година дойде моето завършване на Хогуортс, тогава умря и баща ни. Мислех че ще се появиш поне тогава, но ти така и не се появи, нито на погребението, нито по-късно. Чак две години разбрах че си имал проблем с наркотиците, когато до мен бе отправено известие от мъгълската полиция. Вярно че никотина е било нещо което си обичал, но кой да знае че това ще се развие чак до такава степен. А и никога не си имал проблеми с това. Така и не пожела да ми раскажеш какво се е случило, но се съгласи да те настаним в болница за да спреш всичко това. Лекувал си се една година при това успешно. Но когато те пуснаха ти отново изчезна, пак без предупреждение. И от тогава не знам какво се е случило със теб.


~ Има татуировки по ръцете
~ Това по което Сюзън и Аксел си преличат са небесно сините им очи
~ Слуша Rock"N"Roll различни разновидности на Рок и Метъл


Готови герои - Page 2 Axl-Rose-axl-rose-32897895-500-281


~ Life sucks, but in a beautiful kind on way ~


Идеал:

П.п.: Търси се досадно, шантаво но любимо братче ^.^ Дали ще е черен магьосник или не, давам пълното право на избор. По време на това негово "изчезване" историята му също е изцяло във ваши ръце. За лик може да се покараме, но ще си държа на Axel <3.. Търси се човек пишещ смислени средно-дълги постове (поне). Всеки желаещ ЛС :)
Върнете се в началото Go down
Aaliyah Winchester.
Грифиндор
Грифиндор
Aaliyah Winchester.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyПет Май 30, 2014 8:25 pm

Готови герои - Page 2 Tumblr_n4e9iz8twj1rugo2lo2_500
/Zayn Malik/

Име:
Макс Уинчестър
Дата на раждане и години:
14.02; 15 годишен
Семейство:
Майка му, Алиша, е мъгълка. Баща му, Камерън, е магьосник. Има двама по-големи братя, Джейс и Крис, които са завършили и по-голяма сестра, Алия, която също учи в Хогуортс.

Характер:
Способността на лицевите мускули на Макс да предават уникално количество физиономии е вдъхновяваща. Може би заради това момчето притежава цял набор усмивки, които използва достатъчно често. От друга страна, израженията му за неодобрение, мислене, саркастичен поглед, намек и кротка ярост заслужават отбелязване не по-малко. Макар и от една страна, Уинчестър да не се старае да прикрива емоционалното си състояние, когато е в по-особено настроение, а и когато се налага, Макс е напълно способен да скрие всякакви вътрешни бури. Факт, който го кара да се чувства добър актьор. Понякога по-често, отколкото би било полезно.
Веселяк. Изключително социално същество, Макс е съвсем способен да говори без прекъсване достатъчно време. Като например, след като се събуди, момчето се чувства морално задължено да навакса с приказките за времето, когато е мълчал в сънища. Донякъде има склонността да се врязва в нечие лично пространство без много церемониалничене, което не всеки приема кротко. Въпреки всичко, момчето рядко тръгва с лоши намерения - най-често е с идеята, че помага.
Въпреки очевидната му откритост и любов към общуването, Макс не би могъл да се нарече изцяло екстроверт. Има цели периоди, в които предпочита да остане сам със себе си на някое кротко място, да упражнява някое друго заклинание сам, да изучава безкрайните коридори на замъка или просто да прави нещо безцелно. Ключовата дума е сам.
Признава се, че четенето му доставя удоволствие, както и здравословното му (не точно винаги) любопитство към новите неща и желанието за намиране на нови хоризонти. Oнази черта, която англичаните наричат "thinking outside the box" чудесно пасва за творческото му мислене.

История:
Макс е роден в семейството на Камерън и Алиша Уинчестър. Той е най-малкото дете, с двама по-големи братя и една сестра. Още от малки, те знаят за магията и всеки един от тях се оказва магьосник. Макс разбира за силите си, когато без да иска подпалва шапката на брат си след като му се ядосва.
Макс е бил прекалено малък и не помни много добре, но едно определено събитие разрушава това щастливо семейство. Черни магьосници убиват майка му, Алиша. Макс, за щастие, не е станал свидетел на тази жестокост, за разлика от Алия и Джеймс. Оттогава, семейството им се променя. Камерън, онзи любящ, грижовен и забавен баща вече го няма. Прекарва нощите си по баровете, напивайки се. Няколко пъти се е опитвал да удря децата си, но Джеймс, в опит да защити братята и сестрите си, отнася всички удари.
Когато навършва единадесет години, Макс получава писмо от училището за магия и вълшебство Хогуортс. Той е щастлив, че и той ще получи шанс да посети училището заедно с братята и сестра си, но най-вече, че ще е далеч от баща си. За разлика от Алия, Макс лесно преживява трагедията, сполетяла цялото им семейство. Намира си много приятели, тъй като е доста социален и се разбира с почти всички.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Юли 05, 2014 9:23 pm

Готови герои - Page 2 Vql25l
Име: Тери Богард / магьосник с неизвестен кръвен статус / Лик: Vidyut Jamwal
Години:35 /15 март
Семейство:
- Джеф Богард - баща осиновител. Магьосник. Мъртъв
- Анди Богард - по-малък брат по осиновяване. Не се знае имат ли кръвна връзка
- Приемен баща и настойник на Рок Хауърд
Пръчка: Абанос и сърдечна нишка от дракон
Характер: Тери е много весел и дружелюбен човек. Готов е винаги да предложи помощ стига каузата да е правилна и естествено да може. Когато се дуелира обаче е суров и безкомпромисен. Не мрази никого, но изпитва силна неприязън към черните магьосници. И като стана дума за черни магьосници той също владее някои такива магии, обаче не е от тях, а е на принципа "Да борим огъня с огън". Не пуши, само понякога си позволява по някоя и друга чаша уиски. В личния си живот е сменил няколко приятелки, но още не е намерил жената на живота си. Харесва хубавата музика и опитва да свири на китара, обаче по-скоро само опитва. Освен това самият той си признава, че не е от най-умните, само, че и в никакъв случай не е глупав
 История: Прекарал е първите си 4 години в сиропиталище, когато с друго сираче на име Анди (както вече стана дума не се знае дали имат кръвна връзка) са осиновени от магьосника Джеф Богард. Тери прави първата си магия на 9, а след две години получава писмо от Хогуортс, където е разпределен в дом Грифиндор. Там се сближава с не малко съученици включително Седрик Дигъри, а също  и с Хагрид, справя се добре по някои предмети и зле по други. Завършва училище и трябва да реши, как да продължи обаче тъкмо тогава с Анди стават свидетели как баща им загива в магически дуел. Познават убиеца. Гийс Хауърд, който е бил в един курс с Джеф. Братята разбира се решават да си отмъстят, но са наясно, че на този етап не могат, докато не станат по-силни. Следващите 10 години Тери обикаля света, през този период се запознава по-отблизо с черната магия, докато не идва време за отмъщение. Поради закъснение на големия брат пръв в дуел с убиеца влиза Анди, обаче е ранен и му е приложено проклятието "Круциатус". Тери също е наранен, само че по-леко. Той използва "Сексусепра" и уцелва противника си в гърлото същевременно чупейки пръчката му, а веднага след това се възползва и го изритва събаряйки го от голяма височина. Комбинацията е смъртоносна. Няколко седмици по-късно Богард се запознава с 8 годишно момче на име Рок Хауърд, което се  оказва единственият син на Гийс. Двамата разговарят и Тери приема сиракът (наскоро е загубил майка си) като свой син ставайки му приемен баща и настойник, научавайки го на много от нещата, които знае.
Способности и умения:
- Дуели.- Тери е опитен дуелист надделял в доста магически дуели, като не всеки е регламентиран.
- Ръкопашен бой - Освен в магическите схватки той е и  много добър в мъгълските бойни изкуства и въобще е отлично запознат с живота им.
 - Трансфигурация. Тери е бил отличник по трансфигурация и освен това е нерегистриран зоомаг сокол. Покровителят му пък е вълк. Защо се различават е въпрос без отговор
 - Билкология и ГЗМС - и по двата предмета  е завършил с Изключителен.
- Поглед за жена: Той може да познае гръдната обиколка на една жена с точност до сантиметър само като я погледне.
- Оклумант
 Слабости: Не го бива в отварите и в летенето на метла. Също така е бил скъсан на тритона си по Вълшебство и на първите два изпита по магипортиране.
Допълнения и изисквания:
- Името Не се сменя
- Ликът може да бъде сменен с Доминик Пърсел или Michael Dudikoff като млад
- Да се има предвид, че който го вземе често ще пише с мен особено в миналото и бъдещето. Не е нужно постовете му да са огромни, но нека не са от по 6-7 изречения.


Последната промяна е направена от Рок Хауърд на Нед Юли 06, 2014 9:27 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Пропуск и допълнение в уменията)
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
The author of this message was banned from the forum - See the message
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Юли 05, 2014 10:58 pm

Тери написа:
Рок Хауърд написа: написа:
Готови герои - Page 2 Vql25l
Име: Тери Богард / магьосник с неизвестен кръвен статус / Лик: Vidyut Jamwal
Години:35 /15 март
Семейство:
- Джеф Богард - баща осиновител. Магьосник. Мъртъв
- Анди Богард - по-малък брат по осиновяване. Не се знае имат ли кръвна връзка
- Приемен баща и настойник на Рок Хауърд
Пръчка: Абанос и сърдечна нишка от дракон
Характер: Тери е много весел и дружелюбен човек. Готов е винаги да предложи помощ стига каузата да е правилна и естествено да може. Когато се дуелира обаче е суров и безкомпромисен. Не мрази никого, но изпитва силна неприязън към черните магьосници. И като стана дума за черни магьосници той също владее някои такива магии, обаче не е от тях, а е на принципа "Да борим огъня с огън". Не пуши, само понякога си позволява по някоя и друга чаша уиски. В личния си живот е сменил няколко приятелки, но още не е намерил жената на живота си. Харесва хубавата музика и опитва да свири на китара, обаче по-скоро само опитва. Освен това самият той си признава, че не е от най-умните, само, че и в никакъв случай не е глупав
 История: Прекарал е първите си 4 години в сиропиталище, когато с друго сираче на име Анди (както вече стана дума не се знае дали имат кръвна връзка) са осиновени от магьосника Джеф Богард. Тери прави първата си магия на 9, а след две години получава писмо от Хогуортс, където е разпределен в дом Грифиндор. Там се сближава с не малко съученици включително Седрик Дигъри, а също  и с Хагрид, справя се добре по някои предмети и зле по други. Завършва училище и трябва да реши, как да продължи обаче тъкмо тогава с Анди стават свидетели как баща им загива в магически дуел. Познават убиеца. Гийс Хауърд, който е бил в един курс с Джеф. Братята разбира се решават да си отмъстят, но са наясно, че на този етап не могат, докато не станат по-силни. Следващите 10 години Тери обикаля света, през този период се запознава по-отблизо с черната магия, докато не идва време за отмъщение. Поради закъснение на големия брат пръв в дуел с убиеца влиза Анди, обаче е ранен и му е приложено проклятието "Круциатус". Тери също е наранен, само че по-леко. Той използва "Сексусепра" и уцелва противника си в гърлото същевременно чупейки пръчката му, а веднага след това се възползва и го изритва събаряйки го от голяма височина. Комбинацията е смъртоносна. Няколко седмици по-късно Богард се запознава с 8 годишно момче на име Рок Хауърд, което се  оказва единственият син на Гийс. Двамата разговарят и Тери приема сиракът (наскоро е загубил майка си) като свой син ставайки му приемен баща и настойник, научавайки го на много от нещата, които знае.
Способности и умения:
- Дуели.- Тери е опитен дуелист надделял в доста магически дуели, като не всеки е регламентиран.
- Ръкопашен бой - Освен в магическите схватки той е и  много добър в мъгълските бойни изкуства и въобще е отлично запознат с живота им.
 - Трансфигурация. Тери е бил отличник по трансфигурация и освен това е нерегистриран зоомаг сокол. Покровителят му пък е вълк. Защо се различават е въпрос без отговор
 - Билкология и ГЗМС - и по двата предмета  е завършил с Изключителен.
- Поглед за жена: Той може да познае гръдната обиколка на една жена с точност до сантиметър само като я погледне.
 Слабости: Не го бива в отварите и в летенето на метла. Също така е бил скъсан на тритона си по Вълшебство и на първите два изпита по магипортиране.
Допълнения и изисквания:
- Името Не се сменя
- Ликът може да бъде сменен с Доминик Пърсел или Michael Dudikoff като млад
- Да се има предвид, че който го вземе често ще пише с мен особено в миналото и бъдещето. Не е нужно постовете му да са огромни, но нека не са от по 6-7 изречения.
Може ли аз ако не възразяваш?
Може
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
The author of this message was banned from the forum - See the message
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Юли 06, 2014 1:30 pm

Тери написа:
Благодаря.

Профила ви е оправен, темата която сте пуснали с героя е преместена в Архив, тъй като готовите герои се взимат направо от тук, и се одобряват от админите и тези които са пуснали въпросния герой.
Добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Ривендж.
Смъртожаден
Смъртожаден
Ривендж.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2014 3:01 pm

Готови герои - Page 2 Tumblr_n02g06cMVr1shtfp2o1_250

| Лейла | 23 | чистокръвна |

Семейство:
~ Ривендж - баща
~ Алексия - майка
Черна магия:
~ Не, ненавижда я.

Работа:
~ Шеф на Отдел "Регулация и Контрол на Магическите Създания"
~ Работила е за кратко като Аврор, сега просто помага от време на време.
Лик:
~ Amanda Seyfried


Готови герои - Page 2 Tumblr_n02g06cMVr1shtfp2o6_250

Някои я намират за добър човек, други пък не.
Истината обаче е безкрайно проста - Лейла е странна личност. Тя е от онези които хората гледат накриво в един момент, а после и се усмихват дружелюбно. Не всичко което прави се харесва на околните, но тя далеч не го прави зареди тях.
Живота с баща и я е накарал да се промени и да осъзнае, че мнението на хората които я заобикалят далеч не трябва да е на първо място. Само нейното собствено има значение. Сама трябва да решава какво да прави, сама трябва да се грижи за себе си. В много малко случай може да се допита до приятели и да се остави те да вземат голяма част от решението и.
Далеч не е студена личност както я описват, даже напротив. Тя е усмихнат и позитивен човек, освен, ако не е на гости на своето татенце. Той я държи като в капан на собственото и тяло и живот и не случайно тя предпочита да не е край него, понякога и се иска да го убие, но Риведндж е по - могъщ от колкото изглежда и на Лейла това и е пределно ясно.
Като по - млада е била бунтарка, но с времето е видяла, че от това няма нужда. Веднъж показала на баща си какво иска, животът и светогледът и са се променили. Обича работата си, вече обича и живота си, обича много неща, но някак си прелестното татенце не е сред тях.

- Не можеш ... - започна младото момиче, но викът и бе прекъснат от една вдигнала се ръка. Точно така, баща и можеше да я накара да замълчи само с това, той караше всеки да си затвори устата с едно единствено движение.
- О, напротив. Мога. - заяви злобно след което я остави сама в стаята напускайки помещението.

Лейла е дъщеря на Ривендж, безкруполен черен магьосник, отдал се до такава степен на черния изкуства, че може да се нарече дори безсмъртен. Вече петстотин години брои по света, а малката русокоската е единственото му дете.
Рив никога не е обичал майка и, просто може би е искал дете? Хм, надали ... , ако питате Лейла тя е просто една "грешка" . Майка и никога не я е желала и баща и я е отгледал. Първоначално, докато е била малка, се е разбирала чудесно с него. Той я е целувал за лека нощ, четял и е приказки, правил и е страхотни партита за рожден ден, да ... някога Рив се държеше мило с нея и сигурно дори я обичаше, но годините го промениха. Сега се държи грубо, винаги е намусен или потънал в бизнеса си и хич не се интересува от своята плът и кръв.
Лейла е учила в Хогуортс, както всички от своя род, била е в дом Рейвънклоу, нещо което баща и малко ненавижда. Завършва с наистина добър успех и кандидатства за Аврор. Успява да мине всичките изпитания и една година работи тази така силно желана професия от нея, тъй като ненавижда черните изкуства, но заради баща си спира и се мести в друг отдел на министерството, който също харесва. Вече само помага на Аврорите от време на време, но това не значи, че е изгубила форма, нищо няма да и се опре, особено пък един Черен Магьосник.

- Как очакваш да го направя ... да напусна... - изсъска тя.
- Не го очаквам. Знам ще те го направиш, просто нямаш избор. - Рив дръпна от цигарата си и издиша димът към нея. Лейла бе просто бясна, отново я караше да прави нещо което не иска. А тя го правеше защото той и бе баща.
- Никога няма да те предам знаеш го...
- Трябва да бъда сигурна, скъпа моя. - усмивката му бе нагла, бе злобна, бе самодоволна. Той знаеше, че ще получи това което иска, винаги го получаваше. Лейла просто нямаше какво да спори ... отново щеше да съсипе живота и.


Който иска Лейла, нека ми драсне ЛС или тук в темата. ЕДИНСТВЕНОТО условие /добре де 2 са/ е да няма против да пише с мен и да пише СВЕСТНИ постове, поне над 10 - 15 реда и да не са само пряка реч...Лика подлежи на обсъждане.
Върнете се в началото Go down
Max Winchester
Грифиндор
Грифиндор
Max Winchester

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyЧет Сеп 11, 2014 3:07 pm

Aaliyah Winchester. написа:
Готови герои - Page 2 Tumblr_n4e9iz8twj1rugo2lo2_500
/Zayn Malik/

Име:
Макс Уинчестър
Дата на раждане и години:
14.02; 15 годишен
Семейство:
Майка му, Алиша, е мъгълка. Баща му, Камерън, е магьосник. Има двама по-големи братя, Джейс и Крис, които са завършили и по-голяма сестра, Алия, която също учи в Хогуортс.

Характер:
Способността на лицевите мускули на Макс да предават уникално количество физиономии е вдъхновяваща. Може би заради това момчето притежава цял набор усмивки, които използва достатъчно често. От друга страна, израженията му за неодобрение, мислене, саркастичен поглед, намек и кротка ярост заслужават отбелязване не по-малко. Макар и от една страна, Уинчестър да не се старае да прикрива емоционалното си състояние, когато е в по-особено настроение, а и когато се налага, Макс е напълно способен да скрие всякакви вътрешни бури. Факт, който го кара да се чувства добър актьор. Понякога по-често, отколкото би било полезно.
Веселяк. Изключително социално същество, Макс е съвсем способен да говори без прекъсване достатъчно време. Като например, след като се събуди, момчето се чувства морално задължено да навакса с приказките за времето, когато е мълчал в сънища. Донякъде има склонността да се врязва в нечие лично пространство без много церемониалничене, което не всеки приема кротко. Въпреки всичко, момчето рядко тръгва с лоши намерения - най-често е с идеята, че помага.
Въпреки очевидната му откритост и любов към общуването, Макс не би могъл да се нарече изцяло екстроверт. Има цели периоди, в които предпочита да остане сам със себе си на някое кротко място, да упражнява някое друго заклинание сам, да изучава безкрайните коридори на замъка или просто да прави нещо безцелно. Ключовата дума е сам.
Признава се, че четенето му доставя удоволствие, както и здравословното му (не точно винаги) любопитство към новите неща и желанието за намиране на нови хоризонти. Oнази черта, която англичаните наричат "thinking outside the box" чудесно пасва за творческото му мислене.

История:
Макс е роден в семейството на Камерън и Алиша Уинчестър. Той е най-малкото дете, с двама по-големи братя и една сестра. Още от малки, те знаят за магията и всеки един от тях се оказва магьосник. Макс разбира за силите си, когато без да иска подпалва шапката на брат си след като му се ядосва.
Макс е бил прекалено малък и не помни много добре, но едно определено събитие разрушава това щастливо семейство. Черни магьосници убиват майка му, Алиша. Макс, за щастие, не е станал свидетел на тази жестокост, за разлика от Алия и Джеймс. Оттогава, семейството им се променя. Камерън, онзи любящ, грижовен и забавен баща вече го няма. Прекарва нощите си по баровете, напивайки се. Няколко пъти се е опитвал да удря децата си, но Джеймс, в опит да защити братята и сестрите си, отнася всички удари.
Когато навършва единадесет години, Макс получава писмо от училището за магия и вълшебство Хогуортс. Той е щастлив, че и той ще получи шанс да посети училището заедно с братята и сестра си, но най-вече, че ще е далеч от баща си. За разлика от Алия, Макс лесно преживява трагедията, сполетяла цялото им семейство. Намира си много приятели, тъй като е доста социален и се разбира с почти всички.
Може ли да го взема ? :3 ^^
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyЧет Сеп 11, 2014 4:34 pm

Max Winchester написа:
Aaliyah Winchester. написа:
Готови герои - Page 2 Tumblr_n4e9iz8twj1rugo2lo2_500
/Zayn Malik/

Име:
Макс Уинчестър
Дата на раждане и години:
14.02; 15 годишен
Семейство:
Майка му, Алиша, е мъгълка. Баща му, Камерън, е магьосник. Има двама по-големи братя, Джейс и Крис, които са завършили и по-голяма сестра, Алия, която също учи в Хогуортс.

Характер:
Способността на лицевите мускули на Макс да предават уникално количество физиономии е вдъхновяваща. Може би заради това момчето притежава цял набор усмивки, които използва достатъчно често. От друга страна, израженията му за неодобрение, мислене, саркастичен поглед, намек и кротка ярост заслужават отбелязване не по-малко. Макар и от една страна, Уинчестър да не се старае да прикрива емоционалното си състояние, когато е в по-особено настроение, а и когато се налага, Макс е напълно способен да скрие всякакви вътрешни бури. Факт, който го кара да се чувства добър актьор. Понякога по-често, отколкото би било полезно.
Веселяк. Изключително социално същество, Макс е съвсем способен да говори без прекъсване достатъчно време. Като например, след като се събуди, момчето се чувства морално задължено да навакса с приказките за времето, когато е мълчал в сънища. Донякъде има склонността да се врязва в нечие лично пространство без много церемониалничене, което не всеки приема кротко. Въпреки всичко, момчето рядко тръгва с лоши намерения - най-често е с идеята, че помага.
Въпреки очевидната му откритост и любов към общуването, Макс не би могъл да се нарече изцяло екстроверт. Има цели периоди, в които предпочита да остане сам със себе си на някое кротко място, да упражнява някое друго заклинание сам, да изучава безкрайните коридори на замъка или просто да прави нещо безцелно. Ключовата дума е сам.
Признава се, че четенето му доставя удоволствие, както и здравословното му (не точно винаги) любопитство към новите неща и желанието за намиране на нови хоризонти. Oнази черта, която англичаните наричат "thinking outside the box" чудесно пасва за творческото му мислене.

История:
Макс е роден в семейството на Камерън и Алиша Уинчестър. Той е най-малкото дете, с двама по-големи братя и една сестра. Още от малки, те знаят за магията и всеки един от тях се оказва магьосник. Макс разбира за силите си, когато без да иска подпалва шапката на брат си след като му се ядосва.
Макс е бил прекалено малък и не помни много добре, но едно определено събитие разрушава това щастливо семейство. Черни магьосници убиват майка му, Алиша. Макс, за щастие, не е станал свидетел на тази жестокост, за разлика от Алия и Джеймс. Оттогава, семейството им се променя. Камерън, онзи любящ, грижовен и забавен баща вече го няма. Прекарва нощите си по баровете, напивайки се. Няколко пъти се е опитвал да удря децата си, но Джеймс, в опит да защити братята и сестрите си, отнася всички удари.
Когато навършва единадесет години, Макс получава писмо от училището за магия и вълшебство Хогуортс. Той е щастлив, че и той ще получи шанс да посети училището заедно с братята и сестра си, но най-вече, че ще е далеч от баща си. За разлика от Алия, Макс лесно преживява трагедията, сполетяла цялото им семейство. Намира си много приятели, тъй като е доста социален и се разбира с почти всички.
Може ли да го взема ? :3 ^^
Взимай го. Пиши ми на лично съобщение разпределителният си тест smiley
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Окт 19, 2014 4:40 pm

Готови герои - Page 2 R78vav
Анди Богард / 33г(16 август) / магьосник с неизвестна кръв /Jason David Frank
Семейство:
- Джеф Богард - осиновител, магьосник, мъртъв
- Тери Богард - по-голям брат по осиновяване, не се знае имат ли кръвна връзка
- Май Асамия (30г. чистокръвна японска вещица, нямаща нищо против мъгъли) - сериозно гадже
- Приемен чичо на Рок Хауърд
Характер: Той е тих, сериозен и отговорен. Обича съзерцанието и спокойствието. Не е съвсем перфекционист, обаче предпочита нещата да бъдат свършени максимално добре дори  да е нужно известно време. Все пак осъзнава, че това не винаги е възможно. Обикновено първо анализира ситуацията и планира, а после действа. Но това  не го прави страхлив, просто е предпазлив. Също като брат си не пуши, пийва по малко и владее някой черни магии, без да е черен магьосник.
История: Изкарва първите си 2години в сиропиталище, когато с друго сираче на име Тери (както вече се спомена не е ясно имат ли кръвна връзка) са осиновени от магьосник на име Джеф Богард. Анди прави първата си магия в началното училище, а на 11, също както и брат му преди това се мести в Хогуортс. Там е разпределен в дом Хафълпаф, сприятелява се с част от съучениците си, справя се добре по някои предмети и зле по други. На 15г. обаче, по време на лятната ваканция с Тери  стават свидетели как баща им загива в магически дуел. Познават убиеца. Гийс Хауърд, който е бил в един курс с Джеф. Братята разбира се решават да си отмъстят, но са наясно, че на този етап не могат, докато не станат по-силни. А и малкият не е завършил училище. Затова продължава обучението си, взима и участие в битката за Хогеортс. Следващите  години Анди обикаля света като прекарва доста време в Япония, през този период се запознава по-отблизо с черната магия, както и с гаджето си докато 10 години след смъртта на осиновителя им не идва време за отмъщение. Поради закъснение на големия брат пръв в дуел с убиеца влиза Анди, обаче е ранен и му е приложено проклятието "Круциатус". Тери е този, който отмъщава убивайки убиеца. След това през изминалите от тогава 8 години Анди продължава да се развива.
Способности и умения:
- дуел: Анди е опитен дуелист, надделял в доста магически схватки, като не всяка е била регламентирана
- ръкопашен бой - освен в магическите дуели, той е и много добър в мъгълските бойни изкуства и е отлично запознат с живота им.
- билкология и отвари - бил е отличник и по двата предмета
- летене и куидич. Анди е бил търсач в отбора на дома си и за известно време е играл за Торнадата
- вероятно е оклумант
Слабости: не го бива в трансфигурацията и астрономията.
Допълнително:
- В Ордена на Феникса
- Пръчката му е от английски дъб и перо от феникс, а покровителят - норка
- Любимата му храна е спагети
- Името НЕ се сменя
Който го вземе нека е редовен
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 5:42 pm

Готови герои - Page 2 Tumblr_mzwxai1Wd31r05fd6o1_r1_250

#Аш
#17 години
#чистокръвен
#Слидерин

Готови герои - Page 2 Tumblr_mzwxai1Wd31r05fd6o7_r1_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_mzwxai1Wd31r05fd6o2_r1_250

Миналото му? Даже не е за говорене. Не, че не е интересно. О напротив даже. Но може би не е нещо което би желал да сподели. Макар и всъщност да не изпитва срам от постъпките си. Все пак живеем само един път, нека го направим като хората и да опитаме от всичко, а?!

Готови герои - Page 2 Tumblr_mwkbik0Jhc1s2791bo4_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_mwkbik0Jhc1s2791bo6_250

Всъщност Аш е учил в института Дурмщранг, където приема е труден, а да се задържиш там през годините на обучение е още по - трудно. Да бъдеш в Дурмранг е привилегия с която малко магьосници могат да се похвалят. Обикновено там влизат децата на силни и знатни магьосници, потомствен прием както му казват някои.
А така като гледате Аш на него пука ли му? Първоначално може и да му е дремело, но после... е после нещата се развиват по съвсем различен начин и училището не е нищо повече от пречка и избрания от него път. Ако всъщност може да се нарече "път", това което има на ум.


Готови герои - Page 2 Tumblr_mvfs3lo0cd1rbvzado8_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_mvfs3lo0cd1rbvzado3_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_mvfs3lo0cd1rbvzado9_250

След като си намира доста по - интересни занимания от това да изучава каквато и да е магия в проклетия институт, той бива изключен там. Малко преди въпросното изключване родителите му, които са знатни особи в света на магьосниците и винаги са мечтали за идеалното и перфектно семейство, се отричат от него. Освен, че той посрамва тях, посрамва и института пред света на магьосниците, а това е нещо недопустимо... и затова буквално Аш е пратен на майната си с почти никакви галеони в джоба и магическа пръчка.

Готови герои - Page 2 Tumblr_myof44b1cN1rk8a9ko1_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_myof44b1cN1rk8a9ko4_r1_250

Миналото му може да бъде описано с няколко изречения, настоящето му всъщност е едно голямо нищо тъй като от него може да се очаква всичко във всеки един момент, а същевременно той не прави нищо съществено. Само това което му харесва и което му изнася. Да живее свободата! А пък бъдещето му е една огромна мистерия и не вижда смисъл да си тормози главата с това "какво ще бъде". Но за сметка на това в хубавата си главица има един списък, който желае да изпълни в новото си училище..., а кое е новото му училище ли? Хогуортс, училището за магия и вълшебство, управлявано от младия Кристиан Озера.
С малко преговори, усмивки, увещания и ... мъжка солидарност, Аш бива приет в Хогуортс, а разпределителната шапка го праща в Слидерин макар и за една година. Но въпреки всичко той е решил, че да завърши ще е по - добре от нищо.... и ще сложи поне едно червено плюсче в живота му. А и все пак има списък за изпълняване, нали така?!


Готови герои - Page 2 Tumblr_mr4wbqeXoe1qglx18o2_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_mr4wbqeXoe1qglx18o3_250

А сигурно се питате и какъв всъщност е списъкът му. Той е нещо напълно ненужно и безсмислено, нещо което само би го накрало да си усложни живота, но пък определено си струва цената на много неща.

▶ Да пиеш уиски с директора - Хайде де, на всеки му се е искало!
▶ Да правиш секс в тоалетната - Класика! Само, че разбира се не със стенещата Миртъл!
▶ Да изкараш 6-ца без пищови - Тук може да пожелаем само успех на Аш.
▶ Да го задоволят в час по биолкология - Професоре, имайте милост към днешната младеж. Те просто се учат на тънкостите от живота.
▶ Да си пишеш сам 6-ца в дневника - Защо да се спираме само с това, нека се опитаме и сами да добавим точки на домовете по някой лесен начин!?
▶ Да унижиш някого - Хм... та това навсякъде го има нали?!
▶ Да спиш с поне едно момиче от твоя курс - кой го интересува от кой дом са дамите? Не и Аш... той не подбира.
▶ Да изгориш дневник - Веднага! На момента! Съгласен е! Желаещи да се включат в това така официално и желано мероприятие?
▶ Да черпиш ръководителя на твоя дом с чай - Е малко от "специалния чай" на Аш, кой отказва? *дяволита усмивка*
▶ Да подадеш сигнал за базилиск, трол или диментор. - Безценно! А защо не и за Лорд Волдемор?!
▶ Да спиш с учителка - секси учителка? Мечтата на всеки ученик от калибъра на Аш.
▶ Да откажеш на учителка - след като веднъж си опитал стоката... не значи, че пак ще я опиташ нали така.
▶ Да удариш звънеца - Помислете само за всички онези невинни ученици които биват измъчвани от някой преподавател... това ще е тяхното спасение!
▶ Да напишеш нещо в тоалетната. - Нищо ново под слънцето.
▶ Да се сбиеш за момиче - дори само зареди самата тръпка си струва!
▶ Купи списание с порно - И покажи на рейвънклоувците, че има и по - интересни неща от ученето, а на някои красиви рейвънклоувки може да им покажеш това онова.


Готови герои - Page 2 Tumblr_lt4hdrin3L1qzj9f3o1_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_lt4hdrin3L1qzj9f3o2_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_lt4hdrin3L1qzj9f3o5_250

Дали Аш е интересна личност? Кой знае! Дали си струва да си навлечете един куп проблеми само и само за да го опознаете поне малко? Ама разбира се! А защо даже не се включите и в някои от идеите му за един нов и приятен учебен процес, та училището не е нужно да е само скучно, то може да бъде и забавно..., но ако после ви изключат Аш не е виновен, той от сега казва, че е напълно невинен, не заема страни освен своята собствена и изобщо не го занимавайте с проблеми, които не включват дрога и алкохол, световния мир да върви по дяволите и без това всички мислят само за война... та хората трябва да забравят различията си и прочее и да се обединят срещу насекомите, те са истинския враг на тази планета!

Готови герои - Page 2 Tumblr_m7cf3tkhCd1qg2dh0o1_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_m7cf3tkhCd1qg2dh0o3_250 Готови герои - Page 2 Tumblr_m7cf3tkhCd1qg2dh0o4_250

#FC:Aaron Paul
Върнете се в началото Go down
"Ash"
Слидерин
Слидерин
Готови герои - Page 2 69d0271f4564f9203693e81dc842173a

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 6:19 pm

thanks:

Това е за мен ^^

П.п. Цялото му име - Asher-Luck Selwyn
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Дек 13, 2014 6:56 pm

Готови герои - Page 2 901566tumblrlnbcltg3w31qkdo2ko1500
✗Hey Brother! Do you still believe in one another?
Hey Sister! Do you still believe in love? I wonder
Oh! If the sky comes falling down! For you
There's nothing in this world I wouldn't do✗


Хюго Крузер [Hugo Crouser] (Фамилията не се сменя; Името е по ваш избор, но за сега ще го наричам Хюго така е секси)
- От старогермански hug, hugu - "душа, разум"
- Обикновенно се представя като Хью
17 или 18 - 7 курс
Чистокръвен
Хафълпаф или Грифиндор (оставям ви сами да изберете, но естественно ще предпочета жълтурковец :D)
FC: Hunter Parrish (може да се смени, но ще си настоявам на него)

Не е ли прекрасен <3:
✗ Добави зелена боя в шампоана на сестра си - развесели родителите!✗

✗ Характер - История
Любознателен, очарователен, истински приятел, свободолюбив, с добро чуство за хумор. Как иначе щяхме да се разбираме с теб през всичките тези години? Постоянно вкарващи един друг в неприятности и взаимно оправдаващи се пред родителите. Все пак и двамата сме с две ръце "За", за различните видове авантюри. Случвало се е да спорим за това, кой все пак е бил виновният в някоя ситуация. Ти настояваше, че вината е твоя, а аз, че е моя. Сопорове в които чрез смях някой от двамата в крайна сметка казваше: "Добре, признавам. Този път идиотската идея е твоя. Но само този път!" Ти си най-невероятният брат! Ти никога не би ударил момиче, дори и да ти изяжда мозъка с чайна лъжичка, дори ако е счупила любимата ти метла. Просто защото това е под достоинството ти. Смел си, можеш да се хвърлиш в горяща къща без да се замислиш. Ако ситуацията изисква ще седнеш и ще измислиш най-гениалният план. С мозъка и мисленето никога не си имал проблеми. Ти си мечтател Хюго. Мечтател и голям шегаджия. Когато не си прав ще отстъпиш, не си спомням да се е случвало, да настояваш на нещо до безкрай, когато не си прав. Добър събеседник си, винаги готов да изслуша. Но знаеш ли кое никога не ти се е отдавало? Да слагаш маски, това не е за теб. Ако казваш нещо, то казваш истината и то право в очите. Макар и да обижаш хората на ляво и на дясно също не е в твой стил. А, да да спомена и, че си ходеща катастрофа - това май ни се предава по наследство. Да, да не забравя и факта, че си женкар. Женкар, но все пак доста очарователен. Дори и да се е случвало не веднъж да развалям някоя от връзките ти, след като приятелката ти просто не ми харесваше. Ще ме извиниш, предполагам?

Готови герои - Page 2 Tumblr_lw417oDe5p1r3h4ef
✗ - Ще пиеш ли чай?
  - Не.
  - А аз ще пия, отиди да ми направиш!✗

Винаги си зает с нещо, дали било поредното хоби или тренировки по куидич. Винаги си бил ужасно добър във въздуха с метлата, имаш онази смелост, която аз никога не съм имала. Все пак аз и близо няма да я доближа това летящо нещо, на баба яга ли ви приличам?! И колкото и да повтарям на родителите, че е опасно, а аз не съм се наемала да ти събирам останките по куидичното поле в кибритена кутийка, ти продължаваш да се занимаваш с този спорт. (Не е задължително да е лудо запален по куидича, но все пак ако решите да го запишете в отбора по куидич ще е добре да е или пазач или бияч.) Изпитваш слабост към мъгълските изобретения. Отчетливо си спомням, как си бе харесал старият форд стоящ в един от дворовете на улицата на път към нас. Толкова си го хареса, че в крайна сметка убеди собственика му да ти го продаде, което не беше никак сложно имайки в предвид, че колата от доста време бе в непригодно за употреба състояние. Но ти в крайна сметка го превърна в човешки вид този форд, макар и с помоща на баща ни и малко магия. Да споменавам ли, че по време на ваканциите обикновенно си оцапан в сажда и мазут? Имаш добър ум и бързо запомняш. Макар и да го използваш повече на принципа на: прочетох - изпитаха ме - забравих го, тъй като хич не ти е притрябвало. Предпочиташ логиката и изчисленията. Науките изискващи, четене на много теория не те привличат толкова макар и с тях да не се справяш лошо. Особенно пък Историята на магията, никога не ти е била "добрата страна". Да не говорим за билкологията, а камо ли пък древните руни . Общо взето предпочиташ практиката пред теорията. Не си любител да запълваш главата си с ненужна информация, сякаш с годините си развил навик да я игнорираш. Често си непредсказуем, да се натресеш у приятели по средата на ноща? - Без проблеми! Все пак точно това е Хью, такъв си ти.

Братчето ми чакам те! Към геройчето се прилага всичката безкрайна любов, която е възможна между един брат и сестра. Също така обещавам и забъркване в неприятности.
Как примерно изглеждаме двамата от страни:
Готови герои - Page 2 Tumblr_mgddzua8Wm1rqg00io6_r1_500
Върнете се в началото Go down
Hugo Crouser.
Грифиндор
Грифиндор
Hugo Crouser.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyПон Дек 15, 2014 11:49 pm

Nell написа:
Готови герои - Page 2 901566tumblrlnbcltg3w31qkdo2ko1500
✗Hey Brother! Do you still believe in one another?
Hey Sister! Do you still believe in love? I wonder
Oh! If the sky comes falling down! For you
There's nothing in this world I wouldn't do✗


Хюго Крузер [Hugo Crouser] (Фамилията не се сменя; Името е по ваш избор, но за сега ще го наричам Хюго така е секси)
- От старогермански hug, hugu - "душа, разум"
- Обикновенно се представя като Хью
17 или 18 - 7 курс
Чистокръвен
Хафълпаф или Грифиндор (оставям ви сами да изберете, но естественно ще предпочета жълтурковец :D)
FC: Hunter Parrish (може да се смени, но ще си настоявам на него)

Не е ли прекрасен <3:
✗ Добави зелена боя в шампоана на сестра си - развесели родителите!✗

✗ Характер - История
Любознателен, очарователен, истински приятел, свободолюбив, с добро чуство за хумор. Как иначе щяхме да се разбираме с теб през всичките тези години? Постоянно вкарващи един друг в неприятности и взаимно оправдаващи се пред родителите. Все пак и двамата сме с две ръце "За", за различните видове авантюри. Случвало се е да спорим за това, кой все пак е бил виновният в някоя ситуация. Ти настояваше, че вината е твоя, а аз, че е моя. Сопорове в които чрез смях някой от двамата в крайна сметка казваше: "Добре, признавам. Този път идиотската идея е твоя. Но само този път!" Ти си най-невероятният брат! Ти никога не би ударил момиче, дори и да ти изяжда мозъка с чайна лъжичка, дори ако е счупила любимата ти метла. Просто защото това е под достоинството ти. Смел си, можеш да се хвърлиш в горяща къща без да се замислиш. Ако ситуацията изисква ще седнеш и ще измислиш най-гениалният план. С мозъка и мисленето никога не си имал проблеми. Ти си мечтател Хюго. Мечтател и голям шегаджия. Когато не си прав ще отстъпиш, не си спомням да се е случвало, да настояваш на нещо до безкрай, когато не си прав. Добър събеседник си, винаги готов да изслуша. Но знаеш ли кое никога не ти се е отдавало? Да слагаш маски, това не е за теб. Ако казваш нещо, то казваш истината и то право в очите. Макар и да обижаш хората на ляво и на дясно също не е в твой стил. А, да да спомена и, че си ходеща катастрофа - това май ни се предава по наследство. Да, да не забравя и факта, че си женкар. Женкар, но все пак доста очарователен. Дори и да се е случвало не веднъж да развалям някоя от връзките ти, след като приятелката ти просто не ми харесваше. Ще ме извиниш, предполагам?

Готови герои - Page 2 Tumblr_lw417oDe5p1r3h4ef
✗ - Ще пиеш ли чай?
  - Не.
  - А аз ще пия, отиди да ми направиш!✗

Винаги си зает с нещо, дали било поредното хоби или тренировки по куидич. Винаги си бил ужасно добър във въздуха с метлата, имаш онази смелост, която аз никога не съм имала. Все пак аз и близо няма да я доближа това летящо нещо, на баба яга ли ви приличам?! И колкото и да повтарям на родителите, че е опасно, а аз не съм се наемала да ти събирам останките по куидичното поле в кибритена кутийка, ти продължаваш да се занимаваш с този спорт. (Не е задължително да е лудо запален по куидича, но все пак ако решите да го запишете в отбора по куидич ще е добре да е или пазач или бияч.) Изпитваш слабост към мъгълските изобретения. Отчетливо си спомням, как си бе харесал старият форд стоящ в един от дворовете на улицата на път към нас. Толкова си го хареса, че в крайна сметка убеди собственика му да ти го продаде, което не беше никак сложно имайки в предвид, че колата от доста време бе в непригодно за употреба състояние. Но ти в крайна сметка го превърна в човешки вид този форд, макар и с помоща на баща ни и малко магия. Да споменавам ли, че по време на ваканциите обикновенно си оцапан в сажда и мазут? Имаш добър ум и бързо запомняш. Макар и да го използваш повече на принципа на: прочетох - изпитаха ме - забравих го, тъй като хич не ти е притрябвало. Предпочиташ логиката и изчисленията. Науките изискващи, четене на много теория не те привличат толкова макар и с тях да не се справяш лошо. Особенно пък Историята на магията, никога не ти е била "добрата страна". Да не говорим за билкологията, а камо ли пък древните руни . Общо взето предпочиташ практиката пред теорията. Не си любител да запълваш главата си с ненужна информация, сякаш с годините си развил навик да я игнорираш. Често си непредсказуем, да се натресеш у приятели по средата на ноща? - Без проблеми! Все пак точно това е Хью, такъв си ти.

Братчето ми чакам те! Към геройчето се прилага всичката безкрайна любов, която е възможна между един брат и сестра. Също така обещавам и забъркване в неприятности.
Как примерно изглеждаме двамата от страни:
Готови герои - Page 2 Tumblr_mgddzua8Wm1rqg00io6_r1_500

може ли да го взема? opa
пс; нека е към Грифиндор; на 18 години; името: Hugo Crouser. /с точката/
Върнете се в началото Go down
Лейла
Магьосник
Магьосник
Лейла

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2014 6:55 pm

Ривендж. написа:
Готови герои - Page 2 Tumblr_n02g06cMVr1shtfp2o1_250

| Лейла | 23 | чистокръвна |

Семейство:
~ Ривендж - баща
~ Алексия - майка
Черна магия:
~ Не, ненавижда я.

Работа:
~ Шеф на Отдел "Регулация и Контрол на Магическите Създания"
~ Работила е за кратко като Аврор, сега просто помага от време на време.
Лик:
~ Amanda Seyfried


Готови герои - Page 2 Tumblr_n02g06cMVr1shtfp2o6_250

Някои я намират за добър човек, други пък не.
Истината обаче е безкрайно проста - Лейла е странна личност. Тя е от онези които хората гледат накриво в един момент, а после и се усмихват дружелюбно. Не всичко което прави се харесва на околните, но тя далеч не го прави зареди тях.
Живота с баща и я е накарал да се промени и да осъзнае, че мнението на хората които я заобикалят далеч не трябва да е на първо място. Само нейното собствено има значение. Сама трябва да решава какво да прави, сама трябва да се грижи за себе си. В много малко случай може да се допита до приятели и да се остави те да вземат голяма част от решението и.
Далеч не е студена личност както я описват, даже напротив. Тя е усмихнат и позитивен човек, освен, ако не е на гости на своето татенце. Той я държи като в капан на собственото и тяло и живот и не случайно тя предпочита да не е край него, понякога и се иска да го убие, но Риведндж е по - могъщ от колкото изглежда и на Лейла това и е пределно ясно.
Като по - млада е била бунтарка, но с времето е видяла, че от това няма нужда. Веднъж показала на баща си какво иска, животът и светогледът и са се променили. Обича работата си, вече обича и живота си, обича много неща, но някак си прелестното татенце не е сред тях.

- Не можеш ... - започна младото момиче, но викът и бе прекъснат от една вдигнала се ръка. Точно така, баща и можеше да я накара да замълчи само с това, той караше всеки да си затвори устата с едно единствено движение.
- О, напротив. Мога. - заяви злобно след което я остави сама в стаята напускайки помещението.

Лейла е дъщеря на Ривендж, безкруполен черен магьосник, отдал се до такава степен на черния изкуства, че може да се нарече дори безсмъртен. Вече петстотин години брои по света, а малката русокоската е единственото му дете.
Рив никога не е обичал майка и, просто може би е искал дете? Хм, надали ... , ако питате Лейла тя е просто една "грешка" . Майка и никога не я е желала и баща и я е отгледал. Първоначално, докато е била малка, се е разбирала чудесно с него. Той я е целувал за лека нощ, четял и е приказки, правил и е страхотни партита за рожден ден, да ... някога Рив се държеше мило с нея и сигурно дори я обичаше, но годините го промениха. Сега се държи грубо, винаги е намусен или потънал в бизнеса си и хич не се интересува от своята плът и кръв.
Лейла е учила в Хогуортс, както всички от своя род, била е в дом Рейвънклоу, нещо което баща и малко ненавижда. Завършва с наистина добър успех и кандидатства за Аврор. Успява да мине всичките изпитания и една година работи тази така силно желана професия от нея, тъй като ненавижда черните изкуства, но заради баща си спира и се мести в друг отдел на министерството, който също харесва. Вече само помага на Аврорите от време на време, но това не значи, че е изгубила форма, нищо няма да и се опре, особено пък един Черен Магьосник.

- Как очакваш да го направя ... да напусна... - изсъска тя.
- Не го очаквам. Знам ще те го направиш, просто нямаш избор. - Рив дръпна от цигарата си и издиша димът към нея. Лейла бе просто бясна, отново я караше да прави нещо което не иска. А тя го правеше защото той и бе баща.
- Никога няма да те предам знаеш го...
- Трябва да бъда сигурна, скъпа моя. - усмивката му бе нагла, бе злобна, бе самодоволна. Той знаеше, че ще получи това което иска, винаги го получаваше. Лейла просто нямаше какво да спори ... отново щеше да съсипе живота и.


Който иска Лейла, нека ми драсне ЛС или тук в темата. ЕДИНСТВЕНОТО условие /добре де 2 са/ е да няма против да пише с мен и да пише СВЕСТНИ постове, поне над 10 - 15 реда и да не са само пряка реч...Лика подлежи на обсъждане.
Може ли да я взема? :)
Върнете се в началото Go down
Каролина Беликов
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Каролина Беликов

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyСъб Юни 06, 2015 4:41 pm

Готови герои - Page 2 Avatar

The Many Faced God

- Дан, Дан...какво пак си намислил отново?
- Нищо по-различно от всеки друг път..братко мой.

Даниел Озера, позната фамилия нали?
Даниел Озера, е... за някои това е дори позната личност.
Той е всичко и нищо едновременно...той е Хосът наоколо, но той носи и редът във себе си.
Кой обаче наистина е той...


Готови герои - Page 2 Johnny-Depp-Icons-johnny-depp-24389862-100-100 Готови герои - Page 2 JD-icons-johnny-depp-3962648-100-100 Готови герои - Page 2 Johnny-icons-johnny-depp-5038219-100-100

Той е онази перфектна част, която е наследил директора на Хогуортс...
Той  е неговия баща, неговия създаде...ха-ха. Иронията е голяма, като се има предвид, че тук думите "Какъвто бащата, такъв и синът"  важат с пълна сила.
Даниел Озера е точната противоположност на своя баща, но неговите синове за абсолютно негово копие.
Той е самовлюбен, той може да бъде арогантен, но може да бъде и добър. Той е проницателен, сексапилен, дързък и нахален дори. Науми ли си нещо нищо няма да го спре... защото той е Озера, а никой от тази фамилия не се предава лесно.


Готови герои - Page 2 Tumblr_nicrdgGrRJ1re79r6o1_500

Име: Даниел Озера
Години: 48
Кръв: Чиста
Семейство: Озера...
Черна магия: Понякога, но само за забавление.
Смъртожаден: Няма начин...
Работа: Туй онуй...от всичко по малко.


Готови герои - Page 2 Large

Любопитни факти:
- Пуши като комин.
- Алкохола винаги му е бил верен приятел.
- Има брат близнак.
- Не е женен по любов, не обича жена си...почти не я понася.
- Има трима сина и две дъщери, една от които осиновена.
- Занимава се с наркотици в светът на хората, вижда изгода в това.
- Бил е аврор преди, но сега предпочита експериментите с черна магия.

Готови герои - Page 2 Tumblr_lrqbf131fS1qdq0qfo5_500

Той самия е роден в Лондон, но после се мести в Годрикс Холоу къде семейството му живее и до ден днешен. Винаги е бил близък със своя брат близнак, който обаче е... коренно различен характер макар и външността им да е еднаква.
Женен поради особено обстоятелства и в името на своя баща, един от най-великите директори на Хогуортс, Дан е принуден да приеме всичко това - своята съпруга... и всичко, което идва с нея.
Семеен бизнес? Не, Озера нямат нищо такова.., но за сметка на това явно като баща му един от синовете му поема училището за магия и вълшебство, е това определено първоначално беше смешна новина...докато не стана истина.
От няколко години насам, Озера се интересува от алхимия, произвеждате на философския камък и черни изкуства с които експериментира, но никой не знае за това негово хобби, дори брат му.. който така или иначе не е сред най ... нормалните хора на тази земя.
Пътува колкото се може по-честно, поради простата причина, че не харесва да стои на едно място или най-малкото в домът си. Предпочита да нарича дом един скромен апартамент в Лондон и в доста случай предпочита мъгълите пред магьосниците.., но за това определено си има причини... И все пак той е Даниел Озера пък който каквото иска да си говори.

- Johnny Depp
- Запазен
Върнете се в началото Go down
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2015 2:15 pm

Готови герои - Page 2 Tumblr_inline_nqvah0geiw1tuc5qt_500
✗Used to play pretend, give each other different names,
We would build a rocket ship and then we'd fly it far away
Used to dream of outer space, but now they're laughing at our face
Singing "wake up, you need to make money", yeah✗


Гаспард Делон [Gaspard Delon] (Подлежи на промяна)
24
Чистокръвен/ Мътнород (По избор)
Учител: Куидич и летене
FC: Aaron Johnson (Стига да сте се запасили с логични аргументи може да бъде променен)

Готови герои - Page 2 Tumblr_md33ydv7y21rp8jyq Готови герои - Page 2 Tumblr_mfsxagbFsB1rfz6fjo6_250

✗Всичко се променя. Променя се живота. Променят се хората. И като че ли всичко върви добре, но...✗

✗ Характер - История
"Гаспард, Гаспард, Гаспард..." публиката ликуваше. Препълваше ги въодушевението и гордостта за своят национален отбор. Това което обединяваше в гръмогласен вик тези хора бе еднин мъж, излетял на терена. Гаспард Делон - доста нашумяло име в куидича от години. Да Гас, ти стана световно известен.
Дали всичко е било идеално? Едва ли. Всяка една история в центъра на която стои той не може да не завърши по малко или много плачевен начин, за него или някой друг. Но в едно съм убедена. Срещите с тази персона не се забравят лесно.
Хей, Гаспард Делон! Та ти си бил най-обикновенно момче от средно статистическо семейство. Французин до мозъка на костите, който завършва Бобатон. Дори и след толкова много години практика на английски език, това френско "р" се е запазило в говора ти. Помниш ли как пропускаше часовете, прекарвайки ги на терена по куидич? Да, да ти и групичката, ясно ми е, че не си бил от най примерните ученици. (Няма да спомена на никого, обещавам.) И все пак постоянните тренировки най-вероятно са повлияли на бързата ти кариера в любимият от всички магьосници спорт. Или просто си спал с куофъл от бебе? Разкрих тайната ти!

Готови герои - Page 2 Tumblr_inline_mubgxsgWKW1rzf41q Готови герои - Page 2 V494
✗Не оставяй за утре това на което можеш да се насладиш днес!✗

А сега издишайте и вдишате отново за да чуете, как завършва тази история.
Под ликуващи възгласи, седем задъхани и широко усмихващи се магьосника облечени в сини мантии се изсипаха в съблекалнята на отбора на Франция по куидич. Бяха били, победата беше тяхна. Отбора направи още една крачка към световното първенство. Последната крачка. Те биха този мач и сега бяха във финала. Емоциите ги превземаха. Макар и всеки един от тях да е дал всичко от себе си в тази игра, играчите поздравяваха пазача. Той бе свършил невероятно добра работа. Куофъла днес беше топката към която бяха насочени всичките погледи. Тя летеше от единият край на игрището, към другия отбелязвайки точки. И все пак е посетила повече противниковият отбор на Франция. Снитча в тази игра бе доста коварен и хванат така да се каже по случайност, макар и не от тях. Но каква е разликата, нали те биха и без това.
Вратата на съблекалнята се открехна и през нея влезна фигура в черна мантия, незабелязан от никого тя се приближи към капитана и бияча на отбора - Гаспард Делон, който повдигна вежди в недоумение но все пак последва новодошлият. Минаваха коридор след коридор в пълна тишина.  Капитана няколко пъти се опита да разбере каква е причината да го откъснат от началото на празненството с отбора му след толкова истощителна игра. Но не успя да разбере нищо освен, че заместник министъра на магията го търсеше. В крайна сметка се спряха пред врата, където непознатият го покани. Вратата след Делон се затвори. Не мога да ви кажа какво е станало зад тези врати, нито съдържанието на разговора, който са водили. Никой не може. Министерството отказва да коментира, а самият Делон отбягва и винаги заобикаля тази тема. Но на следващият ден от магьосник на магьосник се предаваше "Гаспард Делон - капитана и бияча на Френският национален отбор по куидич, беше уволнен без право на връщане в състезанията."
Още вчера всичко е било добре, а днес усещам, че загивам. Колко пъти човек може да умира и все пак да остава жив?
А вие. Вие можете сега да си поемете дълбоко въздух, когато Гаспард и до днес не може...

Готови герои - Page 2 200_s
Хей, хей...издирва се учител по куидич! Имаме нужа от теб мастър йода! :D Ако някой си го хареса да драска ЛС за допълнения, уточнения и промени ;3
Върнете се в началото Go down
astronomy926

astronomy926

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 EmptyНед Ное 08, 2015 5:17 pm

Nell написа:

✗Used to play pretend, give each other different names,
We would build a rocket ship and then we'd fly it far away
Used to dream of outer space, but now they're laughing at our face
Singing "wake up, you need to make money", yeah✗


Гаспард Делон [Gaspard Delon] (Подлежи на промяна)
24
Чистокръвен/ Мътнород (По избор)
Учител: Куидич и летене
FC: Aaron Johnson (Стига да сте се запасили с логични аргументи може да бъде променен)



✗Всичко се променя. Променя се живота. Променят се хората. И като че ли всичко върви добре, но...✗

✗ Характер - История"Гаспард, Гаспард, Гаспард..." публиката ликуваше. Препълваше ги въодушевението и гордостта за своят национален отбор. Това което обединяваше в гръмогласен вик тези хора бе еднин мъж, излетял на терена. Гаспард Делон - доста нашумяло име в куидича от години. Да Гас, ти стана световно известен.
Дали всичко е било идеално? Едва ли. Всяка една история в центъра на която стои той не може да не завърши по малко или много плачевен начин, за него или някой друг. Но в едно съм убедена. Срещите с тази персона не се забравят лесно.
Хей, Гаспард Делон! Та ти си бил най-обикновенно момче от средно статистическо семейство. Французин до мозъка на костите, който завършва Бобатон. Дори и след толкова много години практика на английски език, това френско "р" се е запазило в говора ти. Помниш ли как пропускаше часовете, прекарвайки ги на терена по куидич? Да, да ти и групичката, ясно ми е, че не си бил от най примерните ученици. (Няма да спомена на никого, обещавам.) И все пак постоянните тренировки най-вероятно са повлияли на бързата ти кариера в любимият от всички магьосници спорт. Или просто си спал с куофъл от бебе? Разкрих тайната ти!


✗Не оставяй за утре това на което можеш да се насладиш днес!✗

А сега издишайте и вдишате отново за да чуете, как завършва тази история.
Под ликуващи възгласи, седем задъхани и широко усмихващи се магьосника облечени в сини мантии се изсипаха в съблекалнята на отбора на Франция по куидич. Бяха били, победата беше тяхна. Отбора направи още една крачка към световното първенство. Последната крачка. Те биха този мач и сега бяха във финала. Емоциите ги превземаха. Макар и всеки един от тях да е дал всичко от себе си в тази игра, играчите поздравяваха пазача. Той бе свършил невероятно добра работа. Куофъла днес беше топката към която бяха насочени всичките погледи. Тя летеше от единият край на игрището, към другия отбелязвайки точки. И все пак е посетила повече противниковият отбор на Франция. Снитча в тази игра бе доста коварен и хванат така да се каже по случайност, макар и не от тях. Но каква е разликата, нали те биха и без това.
Вратата на съблекалнята се открехна и през нея влезна фигура в черна мантия, незабелязан от никого тя се приближи към капитана и бияча на отбора - Гаспард Делон, който повдигна вежди в недоумение но все пак последва новодошлият. Минаваха коридор след коридор в пълна тишина.  Капитана няколко пъти се опита да разбере каква е причината да го откъснат от началото на празненството с отбора му след толкова истощителна игра. Но не успя да разбере нищо освен, че заместник министъра на магията го търсеше. В крайна сметка се спряха пред врата, където непознатият го покани. Вратата след Делон се затвори. Не мога да ви кажа какво е станало зад тези врати, нито съдържанието на разговора, който са водили. Никой не може. Министерството отказва да коментира, а самият Делон отбягва и винаги заобикаля тази тема. Но на следващият ден от магьосник на магьосник се предаваше "Гаспард Делон - капитана и бияча на Френският национален отбор по куидич, беше уволнен без право на връщане в състезанията."
Още вчера всичко е било добре, а днес усещам, че загивам. Колко пъти човек може да умира и все пак да остава жив?
А вие. Вие можете сега да си поемете дълбоко въздух, когато Гаспард и до днес не може...

Хей, хей...издирва се учител по куидич! Имаме нужа от теб мастър йода! :D Ако някой си го хареса да драска ЛС за допълнения, уточнения и промени ;3
Става ли аз?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Готови герои

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Помощ при създаване на герои

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-