Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Голямата зала - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Голямата зала - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Голямата зала - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Голямата зала - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Голямата зала - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Голямата зала - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Голямата зала - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Голямата зала - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Голямата зала - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Голямата зала - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Голямата зала - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 20 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 20 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Голямата зала

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyЧет Авг 15, 2013 3:48 pm

First topic message reminder :

Голямата зала - Page 2 6569652c

Голямата зала е мястото където учениците се хранят.
Също така там се организират и всичките празненства.
Има общо пет маси - четири за домовете и една за учителите които "стоят" най-високо и наблюдават учениците.


Последната промяна е направена от Кристиан Озера на Пон Сеп 16, 2013 7:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyНед Апр 27, 2014 12:57 am

- Какво ще кажеш за една разхожда из селото? И после eдно среднощно плуване в езерото.

 Отхапах от поредната препечена филийка и я погледнах в очите. Беше толкова сладка. За първи път я виждах без мантия и трябваше да призная, че с мантия или без тя беше великолепна. Новата й прическа също ме радваше много. Погалих лицето й и се усмихнах. Протегнах се, и взех една ягода от купата наблизо и я поднесох към устата й.

- Харесва ли ти закуската?

 Отпих от второто кафе, което си бях сипал. Усещах много погледи, на гърба си. Нека гледат. Те само можеше да гледат този рус ангел, но аз можех да я докосвам. Прегърнах я нежно и внимателно.

- Е харесва ли ти плана за деня принцесо? Между другото снощи беше много сладка и спокойно докато спеше
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyНед Апр 27, 2014 9:56 am

- Звучи страхотно!- обясних и му намигнах, а после си налях чаша тиквен сок и си взех още една препечена филийка. Взех маслото и я намазах, а след това бавно я изядох. Усещах, че някой ме гледа и се обърна. Беше, разбира се, Алекс, а и не само. Няма да споменаваме, че половината зала ни следваше и си мислеше какво ли правим заедно на една маса. Погледнах самолетчето, което се задаваше от ръката на момчето и веднага го изядох.
- Естествено, че ми харесва... Особено щом я прекарвам с теб и всички знаят за връзката ни- обясних и се усмихнах. 
- Спокойна, защото бях с тебе. Просто ти ме правиш щастлива и се радвам, че те имам. Защо не тръгваме?
Допих си сока и изядох филийката бързо-бързо.
Пп. Сори, че е кратко, но ако искаш пиши направо там ХД
Върнете се в началото Go down
Джорч Блек
Магьосник
Магьосник
Джорч Блек

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyСря Май 07, 2014 8:53 pm

Тази вечер беше много свежа.В омагьосания таван се осещаша мирис на ведрина.Седнах на масата на учителите и започнах да ям.След това отидох в спалнята си.
Върнете се в началото Go down
Кейлъс Смит

Кейлъс Смит

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 10:29 am

Кейлъс влезе  в голямата зала отпочинал и усмихнат- невинаги бе така, особено след дългите му нощни разходки. Злодеида лежа до лицето му цялата нощ,  притиснала главичка с  брадичката муи топлеща се у него. Беше му подействала успокояващо, а на сутринта  набързо се бе сприятелила с Фо и Фи, които останаха в  спалнята на момчетата.
Кейс се огледа. Не видя професор Найт. Обърка се и се огледа пак. И тогава я видя да влиза в залата. Запъти се към нея, а Злодеида доверчиво го последва.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 10:40 am

Щом се събудих се приготвих на бързо и излязох от стаята. Днес деня ми изглеждаше като прекрасен, спокоен и слънчев. Докато крачех към Голямата зала се усмихвах и поздравявах учениците които вървяха по коридорите. Щом влязох в залата ме връхлетя миризмата на топла закуска и кафе. Усмихнах се отново и се огледах за Кейлъс и котката си, като силносе надявах тя да е била послушна. Щом го видях да се приближава към се усмихнах още по широко, виждайки как котката го следва послушно и доверчиво. Тръгнах към тях с ведра крачка. Щом се срещнахме поздравих и двамата с мила усмивка:
- Добро утро. Как спа?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кейлъс Смит

Кейлъс Смит

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 10:44 am

- Добро утро, професоре!- Кейлъс се усмихна.- Наистина имате чудесно животно. Злодеида беше много послушна и спа много спокойно. Самият аз спах много по добре от обикновено. О, и това което казахте се оказа вярно- Злодеида се спогоди с моите животинки много добре.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyСря Май 21, 2014 10:51 am

-Радвам се да чуя това наистина. Мисля че тя си намери нов приятел, към който се привърза вече.

 Усмихнах се и погледнах мило към котката си която се търкаше в краката му. Наистина се радвах че има и друг човек в замъка с който тя да е мила и дружелюбна.

- Искам да знаех, че винаги когато поискаш можеш да я взимаш при себе си.

 Наведох се леко и взех пухкавото съкровище в ръцете си и почнах на я милвам и галя внимателно и нежно, докато то отново почна да мърка. Съвсем леко потърках носът си в нейния и отново се усмихнах на момчето.

- Мисля, че ще е добра идея да поговориш с професор МакКуйн и да му дадеш няколко съвета как да се отнася с животните. горкичкия винаги е в рани, двамата с Злодеида не се разбират много добре.

 Засмях се съвсем леко и погалих отново котката си преди тя да скочи от ръцете му.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кейлъс Смит

Кейлъс Смит

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyЧет Май 29, 2014 3:48 pm

- Много благодаря за разбирането, професоре. Радвам се, че понякога ще мога да взимам Злодеида при мен. В замяна ще Ви запозная с моите животинки, специално котетата ми близнаци Фо и Фи.- в този миг наоколо се разнасехо две мяучения. Кейлъс се обърна и изненадан видя Фо и Фи (и двамата бяха котаци) да крачат важно. Изненада. Сигурно отново се бяха измъкнали с някоя групичка ученици след като бе излязъл. 
Фо и Фи наистина бяха котки близнаци. Бяха еднакво големи, с еднакви очи и имаха еднаква тигрова козина, само дето Фо имаше кафяво около едното око. Те се приближиха и се отъркаха в краката му, след което взеха да си играят със Злодеида.
- Всъщност, ето ги, професоре. Това са моите Фо и Фи. 
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyЧет Май 29, 2014 6:06 pm

- Оо толкова са прекрасни.
 Възкликнах докато гледах двата котарака които първо се отъркаха в краката на момчето а после отидоха да играят с котката ми. Наведох се леко за ги погледна от по близо и подадох леко напред ръката си към котараците за да я подушат. След като го направих погалих нежно и двата след което се изправих и погледнах отново към ученика.

- Наистина имаш прекрасни котки. Не хапят нали?

 Докато чаках отговора му гледах към трите котки които си играха игриво между нас. Все едно бяха изчезнали в свой собствен свят където ние хората не участвахме а бяхме просто любопитните наблюдатели.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кейлъс Смит

Кейлъс Смит

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyЧет Май 29, 2014 7:00 pm

- Естествено не, професоре. За разлика от папагалът ми По, който стои в имението на фамилията ми в Южен Уелс, котаците се отучиха бързо. Кротки са като Злодеида, когато е при вас или мен.- усмихна се, когато си представи "битката" между професор МакКуйн и Злодеида. 
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyЧет Май 29, 2014 7:12 pm

- А какъв по точно е папагала ти? От онези говорещите ли е?

 Наистина обичах животните, и разговора ми беше много интересен и слушах внимателно слушателя си, като през същото време наблюдавах как котките си играят. Въздъхнах леко а очите ми станаха няколко нюанса по тъмни. Наистина ми се искаше Злодеида и Джейкъб да се разбират повече, защото обичах адски много и двамата и не исках да избирам между тях или да ги деля.

 Поклатих глава и погалих отново един от котараците, след което внимателно го взех в ръцете и продължих да го галя и чеше по главичката.
- Колко си добричък само. Ти няма да дереш Джейкъб нали письо?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кейлъс Смит

Кейлъс Смит

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyНед Юни 01, 2014 1:35 pm

- Да, говорещ е, но не можете да си представите какви неприятности ми е докарвал. Винаги когато съм сам с него трябва да си държа езика зад зъбите, защото ако нещо, той просто започва да го повтаря, и в следствие често баща ми ме наказва заради повторени от По неща.- Кейс погледна мъркащият Фи и продължи- Бъдете спокойна. Можете да ги вземете, ако желаете. Пък и те дерат само хора, които наистина мразят животните, а професор МакКуйн може да не се погажда с тях, но едва ли ги мрази.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyНед Юни 01, 2014 2:18 pm

Усмихнах се мило при думите му. Наистина щях да взема поне един от котараците за през деня да ми прави компания през дългия работен ден и да ми мърка.

- Това наистина е много мило от твоя страна. С удоволствие бих взела поне един от тях за през дългия ден да ми прави компания докато преподавам. А и освен това знам че мъркането на котка успокоява това малко човече вътре в мен.
 Усмихнах се замечтано и поставих ръка на корема си. Въпреки че все още не си личеше можех да усетя малкото детенце в мен. Погледнах отново към момчето и се усмихнах.

- Аз не исках да си взимам друга птичка след Шадоу, защото тогава не можех да я взема с себе си. А мисълта пак да получа писмо от родителите ми че птичката ми е умряла  еми се нравеше никак. А сега просто се радвам че имам Злодеида
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
The author of this message was banned from the forum - See the message
Кейлъс Смит

Кейлъс Смит

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyНед Юни 01, 2014 4:20 pm

- О, радвам се, професоре. В такъв случай взимайте Фо и Фи когато искате, пък и те са доста кротки. А Злодеида е  прекрасно животно, наистина.- котаците му и Злодеида отново се бяха заиграли, този път се бяха отдалечили до близката маса на Грифиндор.- Извинете, професоре, но аз ще трябва да тръгвам, ако не искам да пропусна закуската. И макар обикновено да я пропускам, защото ме тормози безсъние, след здрав сън винаги се чувствам гладен. Но преди това- може да вземете Фо или Фи, или и двамата. За уточнение- Фо има кафяво около дясното око.- групата котки се бе върнала и котараците се бяха излегнали, докато Злодеида седеше и ги оглеждаше игриво.

П.С- уточнение за Астрономат: папагала не е с Кейлъс, само говорим за него.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 EmptyПон Юни 02, 2014 11:20 am

- Благодаря ти много.

 Усмихнах се мило към момчето и после погледнах към трите котки и се усмихнах още повече. Беше ми много приятно да виждам Злодеида да се държи приятелски настроена към някой. Погалих отново единия котарак мисля че беше Фо.
- Приятна закуска. Не се притеснявай и не бързай нахраните и тогава тръгни за часовете. А ако някой учител те попита за закъснението кажи им че аз съм те забавила.

 Обясних мило на момчето, като в същото време се радвах че се е наспал. Наведох се леко и погалих бялата си красавица след което и другия котарак. Изправих се и заговорих отново:

- И стой далече от неприятни и от Филч!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Голямата зала

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Пред голямата зала
» Малко преди голямата зала...
» Преди една седмица, в Голямата зала.
» Из Голямата Градина
» Трофейна зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Хогуортс и неговите околности :: Училището :: Зали и кабинети-