Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 18 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 18 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 2:58 pm

First topic message reminder :

Тази вечер беше специална. Не исках да оставам сама точно тази вечер, но явно трябваше. Исках да съм с някой, но всички бяха по къщите си. Е, някои от учителите бяха тук, но не исках да прекарвам времето си с тях. И така се оказа, че на бъдни вечер щях да бъда напълно сама в стаята си. Беше около десет часа вечерта и реших да се измъкна от "забавното парти" в самотната и празна стая и да се разходя из коридорите на училището. Бях по потник и къси дънки. Взех черната си мантия и се загърнах с нея. Бутнах вратата на стаята си и започнах да поглеждам в бързината през прозорците. Навън валеше ситен снежец и не можех да не му се наситя. Спрях рязко и тъкмо навреме- някакъв ученик за малко да се блъсне в мен. Обърнах се и погледнах нагоре. Защо трябваше да съм толкова ниска? Повечето ученици бяха по-високи от мен.
- Гледаш ли къде ходиш?- попитах строго, но изражението ми веднага омекна. Никога не можех да го докарам както трябва. Учителите ми го владееха този въпрос до съвършенство, но аз не можех да го кажа като учител, просто не мога. Момчето беше красиво на външен вид и естествено го бях виждала милион пъти.- Какво правиш сам? Не трябва ли да си при семейството си? По това време на годината остават много малко хора тук..


Последната промяна е направена от Rebekah. на Сря Яну 08, 2014 6:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Lee Wolf
Грифиндор
Грифиндор
Lee Wolf

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 8:11 pm

Тя лежеше върху мен... Косата и се беше отпуснала върху гърдите ми... А тя галеше си еграеше с плочките ми...
Исках този момент никога да не свършва... Да сме заедно... Но дали беше възможно... Дали можеше и за вбъдеще да сме заедно?
Лежехме си... Тя беше затворила очи и сигурно си мислеше за нещо... Но какво ли?
Целунах я по челото, а тя се сгуше още повече в мен, почти не можех да дишам, но не ми пукаше важното е че беше с мен... Бяхме толкова плътно един до друг, че усещах дишането...
Попитах я:
-За какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 8:26 pm

Изведнъж думите му ме изведоха от мислите ми. Какво да му кажа?
- Мисля си за теб... За нас..- отвърнах и се усмихнах. Станах от него, защото може би го бях смачкала малко. След това отидох до тоалетната, като вървях, сякаш бях на моден подиум. Исках да ме види в това ми амплоа. Измих си лицето и се огледах в огледалото. После се върнах. Легнах до него и се свих на кълбо. Усетих как той ме прегръщаше и само се усмихнах. Затворих очи. Замечтах се. Какво ли щеше да бъде след като той завърши? Дали щяхме да сме нещо като заедно или щяхме да сме скарани, точно както с Джейкъб?
- Чакай... Значи ти си Лий МакКуин или?- попитах ни в клин, ни в ръкав.
Върнете се в началото Go down
Lee Wolf
Грифиндор
Грифиндор
Lee Wolf

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 8:43 pm

Тя се беше свила на кълбо и ме беше прегърнала. И изведнъж неочаквано ме попита:
-Чакай, значи ти си Лий МакКуин, или?
Аз се замислих какво точно да и кажа. Но изведнъж се осъзнах, че така все едно се опитвам да я излъжа...
Затова бързо отговорих:
-Не! Аз съм Уулв, Лий Уулв...
Тя отмести погледа си от плочките ми към лицето ми. И тогава аз видях учудването в очите и...
-Аз съм взел фамилията на майка ми... А той на баща ни... Заради това има разлика във фамилиите ни...
Ребека ме погледна одобряващо... Виждах щакстието в очите и... И тогава се сетих... Дали тя ме харесваше... Наистина дали ме харесваше...
Затова повдигнах брадичката и... целунах я нежно и продължително и казах:
-Харесвам те, наистина те харесвам, Беки! А ти мен?
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 8:50 pm

Прехапах долната си устна. Знаех, че щеше да дойде този момент. Погледнах го и потънах в очите му. Наведох глава на една страна и се замислих.
- Мисля, че все повече и повече започвам да те харесвам- чувствах, че го лъжа, че го мамя, но имаше и парченца истина. Не исках повече да го коментираме.
- Искаш ли да поспим?- попитах и се направих на уморена. След това легнах върху корема му и затворих очи. Усетих пръстите му да се вплитат в косата ми, а след това аз измърках от удоволствие.
Сигурно беше вече Коледа, а аз нямах какво да му подаря. Господи... Как не се бях сетила?! Ще поръчам нещо.. Но какво да е то? Дали да е нещо по-специално? Например часовник или какво? Сетих се перфектното нещо, но по-късно.
Върнете се в началото Go down
Lee Wolf
Грифиндор
Грифиндор
Lee Wolf

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 9:03 pm

Този отговор не ме задоволяваше напълно, може би защото не каза да, иле просто не знам...
Тя легна върху мен...
Минута по късно вече беше може би заспала...
Навярно вече беше минало дванадесет, следователно бе Коледа и се сетих, че нямам подарък за нея... Тя може би също нямаше, но мен не ме вълнуваше... Аз трябваше да имам... затова станах лекичко за да я не събудя... Пожелах в стаята да има елха... и я украсих набързо... Отворих тихичко едно от прозорчетата и извиках:
- Акцио, червена рокличка- казах го в умалително, защото исках къса ракличка - Акцио, огърлица! Акцио кутия...
След около десет минути през прозореца влетяха повиканите работи.
Аз грижливо сгънах роклята ръчно и я поставих в кутията... върху нея поставих огърлицата... и сетне затворих кутията. Опаковах я... и замахнах с пръчката си:
-Орхидеус. - появи се нов букет рози, който го сложих върху кутията.
Подаръкът за Беки беше готов. Сложих го под елхата... И се вмъкнах под завивката при нея, след което е прегърнах и заспах...
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 11:27 pm

Събудих се късно през нощта. Надигнах се бавно и погледнах Лий. Усмихнах се. Станах, внимавайки, да не го събудя и се доближих до елхата. О, колко мило. Взех розите и ги помирисах. Ухаеха невероятно. Погледнах към пакета и го разопаковах. Роклята беше невероятна. Сега видях и огърлицата. Направо... Как се беше сетил? Наистина бяха прекрасни. Но трябваше сега да тръгвам. Не можех да оставя всичко така. Използвах призоваваща магия и след малко подаръка долетя. Написах едно писмо за Лий и се приготвих да си тръгна. Минах набързо и го целунах по устние. Той се размърда, но не забеляза, че си тръгвам. Бутнах вратата и скоро след това изчезнах навън. Подаръкът ми не беше нещо особено, но наистина беше от сърце. Беше снимка на моя милост, която мърдаше. А в писмото пишеше:
"Лий,
Много се извинявам за всичко причинено през нощта и искам да разбереш защо не мога да остана тази вечер с теб. Надявам се да харесаш подаръка както аз харесах моя!
С обич,
Ребека"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/   I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/ - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

I got my red dress on tonight and dancing on the moonlight { Rebekah & Lee}/!+18!/

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» take a bite of my heart tonight.
» We can’t be enemies forever You can be on my side tonight We used to be in the game together Now we only know to fight.
» Rebekah.
» Where have you been? 1 day ago/Rebekah & Ian/
» The time is up i stand for the smile /Rebekah and Erebos/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-