Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Birthday Emma ! - Page 3 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Birthday Emma ! - Page 3 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Birthday Emma !

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 9:17 pm

First topic message reminder :

Деня бе слънчев а може би защото бе празник Скарлет наблюдаваше дъщеря си как тича в двора след едно от кученцата . Всичко ѝ се струваше толкова странно . Преди четири години на тази дата тя бе в болница сама без подкрепа от никой . Бореща се за живота си и този на Ема . В този ден тя беше най-щастливата жена в света но същевременно и най-тъжната . В този ден , точно в този ден тя стана майка за първи път и то от мъж не заслужаващ това . Чувстваше се толкова щастлива въпреки , че това малко момиченце бе плод на грешка и фалшив презерватив . Скарлет за първи път взе малкото и крехко създание в ръцете си гледащо толкова мило и невинно . То бе толкова чисто и безгрешно а получаваше обречена съдба да живее с лъжа или без баща . В онзи ден Скарлет се чувстваше повече от щастлива но плачеше от нещастие . Никога не би предположила , че ще гледа детето си сама и то от такъв кретен като този . Тя го мразеше заради това , че я нарани не физически а психически може би той никога до преди не е бил отрязван от момиче но за всичко си има първи път и неговия първи път бе точно тя русото момиче на има Скарлет . Тя бе използвана за секс играчка и може би , би била наричана курва или кучка или каквото и да било но нея това не я интересуваше . Чувстваше се горда с това , че заряза онзи подлец без да ѝ мигне окото . В този момент се чувстваше толкова ядосана , че ако онзи беше тук най-вероятно би го гръмнала с усмивка а след това щеше да представи нещата така , че да изглежда като при самозащита . Но не колкото и да ѝ се искаше не би го направила тогава щеше да ѝ тежи на съвестта , че е убила бащата на дъщеря си . А това не би си го простила не защото не е редно а защото тогава Ема не би могла да види що за несериозен баща има . Опасяваше се , че това ще нарани дъщеря ѝ но самата тя знаеше , че не би позволила и косъм да падне от главата ѝ .
- Ема миличка , ела тук . – повика я Скарлет с усмивка и потропа на мястото до себе си върху тревата . Момиченцето с бързи подскоци и смях дотича и седна до нея . Скарлет трябваше да говори с нея и то сега . Питаше се защо се налага , защо трябва да го прави , защо е нужно и какво ще се промени но отговор не намираше просто знаеше , че трябва .
- Чуй ме добре какво ще ти кажа сега . Спомняш ли си какъв ден е днес ? – попита тя с усмивка и прегърна малкото русокосо момиченце със светло сини очи . Ема не се зачуди и поклати положително глава а това улесняваше Скарлет . Тя говореше с нея лесно защото детето беше много по-умно от колкото я смяташе . Тя разбираше всичко , което Скарлет и кажеше за това сега трябваше да говори с нея докато е време и докато е малка а не след това . Тя смяташе , че ще приеме нещата по-лесно докато е на ранна детска възраст .
- Днес е рождения ти ден . Довечера тук в нашата къща ще има тържество изцяло в твоя чест а аз трябва да говоря с един доста специален гост . Вероятно се сещаш за кой говоря . Днес трябва да потърся твоя баща този , който не се сеща за нас изобщо но ние трябва да го поканим защото той ти е баща . Колкото и добре да живеем без него и какъвто и да е той , той винаги остава твой баща и има правото да те вижда когато пожелае . Но ако ти не искаш да го виждаш няма да те карам на сила . – тя изказа всичко с голяма мъка опитваше се да спести много подробности на Ема за баща ѝ точно за това я прегърна силно и погали косата ѝ . Малкото момиче винаги се надяваше , че на някой рожден ден на прословутата врата ще си появи баща ѝ с един голям подарък и усмивка на лице . Но това до ден днешен не е ставало . Колкото и да не искаше Скарлет да се занимава с него и колкото и да се опитваше да ограничи контакта им трябваше веднъж за винаги да му обясни , че има дъщеря която трябва да вижда колкото и да не иска . Ако се налагаше бе способна на сила да го накара но нямаше да позволи дъщеря ѝ да страда . Малкото момиченце вдигна глава и погледна майка си в очите а след това заговори с тънкото си гласче :
- Няма значение дали той ни иска важното е , че ние не го искаме . Ще ми се поне веднъж да го бях виждала но щом той ме мрази и не иска да ме вижда и аз не го искам ! – момиченцето зарови глава в обятията на майка си и изпадна в сълзи . А това стигаше на Скарлет за да го намрази още повече от колкото го мразеше . Тъгата се бе събрала в гърлото ѝ и тя усещаше една голяма топка точно там . Но не можеше да гледа дъщеря си как плаче заради един нещастник . Постави пръст на брадичката ѝ и накара Ема да я погледне . Сълзите стичащи се от очите ѝ се забиваха като ножове в сърцето ѝ .
- Спри да плачеш Ема . Ти си едно малко слънчице , което няма как да не го искат и обичат . Аз съм късметлийка , че те имам . Той губи миличка не ние . Просто не плачи за такива неща живота е много суров не се предавай и знай едно аз винаги ще бъда с теб и ще те пазя но не искам сълзи в очичките ти иначе ще плача и аз . – тя се опита да накара малкото момиченце да се успокои а в този момент едно от кучетата се появи и започна да се търкаля в тревата до тях . Малката Ема обичаше животни точно както майка си и отново започна да си играе с него като изтри сълзите си и на тяхно място се появи една лъчезарна усмивка . Скарлет стана и я целуна по челото като и се усмихна доволно и поклати глава към кучето за да ѝ подскаже , че то ревнива .

...

Колата спря а Скарлет грабна чантата си и нервно закрачи към входа . Може би ако някой я гледаше от страни щеше да си каже „Тази жена ще става убиец !“ но не нямаше да стига до там . Пристъпи на пред и позвъня на звънеца . Знаеше , че той си е вкъщи и знаеше , че ако се наложи ще направи всичко за да влезе . Не след дълго се отвори вратата и това беше той . Да по една кърпа перфектно според нея най-вероятно е изчукал поредната и сега не знае къде се намира и си е взел един душ за да се съвземе . Ужас Скарлет наистина бе отчаяна и изнервена на макс . Просто постави ръка на гърдите му и го побутна леко на зад като затвори вратата а след това я заключи след себе си и взе ключовете . Нямаше намерение да говорят на вратата а той очевидно не би я поканил да влезе точно за това тя смяташе , че трябва да се самопокани . Остави го без да казва нищо и се настани на един от диваните в хола като скръсти крака и го стрелна с поглед .
- Не ми се прави , че не знаеш защо съм тук Лукас ! – каза тя с отяждаш тон и се усмихна доволно . Може би той все още смяташе , че тя му е в кърпа вързана но не това всъщност бе поредната му грешка спрямо нея .
- Няма ли да седнеш или ще стоиш все още ужасен от това , че ме виждаш на вратата ти а вече и в дома ти ? Нима смяташе , че няма да те открия дори с друга самоличност ? – попита тя и остави чантата в която имаше само ключове , пистолет и гримове . Но определено нямаше да използва пистолета . Не беше дошла за това и нямаше да прави глупости на рождения ден на дъщеря ѝ . Знаеше всички негови лъжи и днес трябваше да изяснят нещата .
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 17, 2013 1:38 pm

Скарлет си отдъхна и се усмихна когато чу отговора на дъщеря си . Ако не беше тя най-вероятно щеше да изпрати Лукас но пак нямаше да отиде тя . Просто нямаше намерения да вижда тъжни физиономии а пък така се чувстваше много по-добре в прегръдките на любимия си . Можеше да остане до него вечно но сега повече от всичко искаше да се махне от тук . Думите му я накараха да се усмихне . Наистина вече имаше нужда от малко спокойствие и почивка . Този ден беше изпълнен с толкова много емоции , че на Скарлет ѝ идваха в повече . Отвърна на кратката но сладка целувка на любимия си а когато тя приключи лека усмивка мина по лицето на блондинката .
- Аз пък мисля , че е по-добре да вървим да вземем дрехите ти защото в следващия един час няма как да стане тук . - вметна тя с усмивка и онзи закачлив неин поглед като наистина се надяваше да се измъкне от дома им . Знаеше , че Еми и жените от персонала ще се справят и без нея . Добре де може да им бъде малко трудно но тя имаше нужда от почивка а пък и наистина Лекас трябваше да си вземе дрехите а това беше точното оправдание за да ес измъкне от изпращане на гости . В този ден тя премина през толкова много препятствия и наруши толкова много от самосъздадените ѝ закони , че си нямате и на идея но нея това не я засягаше . Просто искаше поне веднъж да има нормален живот . И щеше да го получи не зависимо колко трябваше да жертва . Повдигна поглед и срещна този на Лукас . Знаеше , че на него все още всичко му се струва повече от объркано . Но пък трябваше да забравят миналото и да живеят в настоящето . Защото миналото не може да се промени но бъдещето си го правим самите ние . Знаеше колко много се обвинява но за пореден път не го показваше . Тя знаеше много добре това но се правеше , че не вижда и не усеща промяната в него . Тази промяна която той днес направи заради тях беше наистина много трудна за него но тя не го накара да се съвземе за да се удави в самаобвиненията си . Тя също беше направила много грешки но какво толкова няма човек без грешка дори най-добрия магьосник няма как да е без нито една грешка . Просто трябваше да се учат от тях и да не ги повтарят защото една грешка повтори ли се втори път то тогава не е грешка а въпрос на избор . Самата Скарлет беше направила една много тежка и болезнена грешка . Беше оставила баща си когато той имаше най-голяма нужда от нея но точно тогава тя се опитваше да оправи живота си . Никой не приемаше ранната бременност на блондинката и баща ѝ по всевъзможен начин се опитваше да я принуди да махне детето но тя беше голям инат и не го направи . Не си мислете , че задържа Ема само на пук на баща си . Не е така тя искаше това дете и просто не позволи на никой да ѝ казва какво да прави с него защото точно тогава то беше само и единствено нейно . Баща ѝ наистина имаше нужда от нея но тя се обърна и си тръгна както той направи когато тя имаше нужда от него . Нямаше подкрепата на родителите си в най0тежките моменти и точно за това ги беше оставила за винаги . Сега дори не знаеше дали бабата и дядото на Ема са живи . Но честно казано се правеше , че не я интересува . Беше им прекалено обидена за да ги търси и да им помага . Питате се с какво би могло да помогне едно двадесет годишно момиче на родителите си нали ? Ами нека ви напомня , че тя имаше малко приятели но истински . Можеше да разчита на братовчедка си и още повече , че работеше в Министерството на магията . Когато погледна към двете си дъщери тя се усмихна широко . Радваше се да ги вижда заедно и въпреки , че повечето хора не разбираха как в нашето семейство и трите деца се обичат като истински брат и сестри Скарлет просто така беше подготвила децата си и искаше така да продължат и за на пред . Ема обичаше кака си а Емили беше всеотдайна и винаги ѝ угаждаше . Просто те бяха както Скарлет и братовчедка ѝ преди време с малката разлика в годините . Тя се усмихна на Еми след като благодари на Лукас . Дъщеря ѝ си беше такава и дори на моменти да имаше странно настроение както всеки от нас тя беше добро и възпитано дете . За разлика от сина на Скарлет с , който определено нямаше да е лесно . Той беше повече от упорит и инатлив дори на моменти груб с хора , които не познава и не е свикнал с тях . Просто щеше да има дълги и продължителни разговори с него . Погледна любимия си с усмивка като впи устните си в неговите за кратко . Тази игра която играеше само затрудняваше и двама им но трябваше да се съобразява с гостите им защото определено Ема и Еми бяха техните деца и трябваше да свикват с тази картинка . Блондинката видя как останалите деца пак тичаха а Ема както почти винаги си стоеше спокойно в кака си . Просто се чудеше как може дъщеря им да е толкова … кротка и различна от другите . И дали изобщо заслугата беше на Емили и Скарлет или на лелките в градината . Но определено лелките се оплакваха от нея така , че явно не са успели да я предразположат за да ги слуша . Дори не се опитваше да им повярва , че дъщеря ѝ не слуша защото това просто беше нетипично за нея . Тя беше едно ангелче , което слуша дори бавачката си която на скоро я назначиха а да не говорим за онези лелки в детската познаващи я от година . Имаше два варианта или те не се дъжеха с нея добре или просто тя не ги харесваше . Измъкна се от прегръдката на любимия си колкото и да не искаше но трябваше да отиде да си налее нещо за пиене . Постави още една лека , нежна и кратка целувка на Лукас и без да казва каквото и да било взе котката на стълбите в ръце и я отнесе в стаята им . Затвори вратата и се отправи към кухнята или по-точно хладилника . Видя , че безалкохолно все още имаше и си сипа една чаша като я изпи доста бързо . Върна се при любимия ѝ с усмивка и вече доста по-доволна . Като зачака да види разсъждението му върху предложението ѝ от преди малко . Погледна Еми и ѝ смигна . Тя трябваше да отиде и да хапне торта тъй като беше пропуснала духането на свещичките . Но Скарлет знаеше , че малката принцеса няма как да пропусне да почерпи кака си с едно огромно парче торта .
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 17, 2013 2:09 pm

Гледах как Скарлет и Лукас се гушкаха. Не бяха се виждали от дълго време и бях сто процента сигурна че искат да останат насаме. Усмихнах се докато Ема още си играеше с косата ми, погледнах ги и казах:
- Вие ако искате излезте някъде сигурна съм че имате за какво да си говорите а аз ще се погрижа за децата и всичко останало.
 Наистина го мислех, те трябваше да останат за малко насаме, знаех че и двамата искат това а за мен не беше проблем да изпратя децата когато родителите им се появяваха от нищото за тях и после да подредя нещата. А пък после Ема щеше да си разтваря подаръците а аз щях да стоя покрай нея и да си взема малко торта. Винаги се стараех да съм добро дете и да помагам на другите. Погледнах към двамата и зачаках отговора им, като между временно се пресегнах и си взех чаша портокалов сок и отпих малко. Облегнах се на дивана и се замислих за брат ни, дали и то щеше да приема ЛУкас толкова бързо и толкова добре колкото мене и Ема. Повдигнах главата си за гледам родителите си и Ема.
- Е какво решихте?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 17, 2013 8:07 pm

Лукас напълно бе забравил че ще трябва да отиде да вземе дрехите си. Просто бе погълнат от всичко случващо се че тази подробност се бе изпарила от главата му. Ако трябва да бъдем честни той нямаше никакво желание да се връща там и то със Скарлет. Във момента в къщата му бе някакъв пълен безпорядък, нещо което го нямаше в къщата на Скарлет. Вярно беше че днес тя бе там и бе видяла всичко, но сега щеше да му е гадно да я заведе отново там. Но пък в момента къщата му бе единственото място на което можеха да останат насаме. Имаше толкова много неща за които да си говорят. Тя сигурно имаше още много въпроси към него, на които той беше длъжен да отговори. Но в момента не се чувстваше притеснен от това че ще трябва да отговаря на въпросите й. Днес бе изпаднал във прекалено голямо откровение за да може това да го смути. Всъщност дори щеше да му е приятно да бъде насаме с нея и да си говорят спокойно, без да има някой който да ги притеснява или прекъсва. А в къщата на Лукас определено нямаше кой да ги притесни, защото единствения й обитател бе той. А сега дори и щеше да остане доста пуста. Определено щеше да му липсва спокойствието което му осигуряваше домът му, но пък всичко това щеше да се компенсира от присъствието на Скарлет и Ема, защото за момента Лукас не можеше да си представи да бъде далеч от тях. И заради тях той е склонен да направи каквито и да е компромиси, защото те го заслужават. Лукас трябваше да спре да мисли само за себе си и да обърне внимание на семейството си и точно това мислеше да направи. Щеше да им отдава нужното внимание, а когато не е в добро настроение или щеше да се опита да го прикрие или просто щеше да се скътае някъде докато се оправеше. Щеше да се опита да няма дразги между него и Скарлет, въпреки че знаеше че това е невъзможно. Те двамата бяха толкова различни и нямаше просто как всичко между тях да е като по вода. Но пък това му беше хубавото във тяхната връзка. Техните различия я правеха интересна, а без караниците тя щеше да е скучна. Лукас знаеше много добре как да я подразни и често го използваше. Просто правеше напрежението между тях малко по голямо, а това понякога имаше и хубав край. Лукас изпитваше голяма нужда да остане с нея насаме. Да може да я държи в обятията си и да я целува, без да е нужно да се съобразява с когато й да било. Може би занапред нямаше да е нужно да се съобразява чак толкова пред Ема и Еми,  защото те им бяха деца и не можеха да се крият от тях при всяка една целувка. Но в момента в къщата им имаше още много деца и това правеше нещата доста по различни. Затова просто реши да не потъва дълго в размишления и просто да се съгласи с нея.
-Напълно бях забравил че трябва да направя това.-засмя се тъмнокосия като отново впи за момент устни в нейните.-Но щом толкова много искаш да останеш насаме с мен добре, да тръгваме.-отново се засмя. Каза го така сякаш той не изгаря от желание да останат насаме, но засмиването му показа че това далеч не е така. Пък и Скарлет знаеше колко много иска той да останат насаме. Но пък тръгвайки трябваше да оставят цялата отговорност за децата на Емили и не знаеха дали тя ще е съгласна. Все пак ако такова предложение беше отправено към Лукас той най учтиво щеше да откаже. За нищо на света не би приел да отговаря за всичките тези малчугани. Пък и без това не се разбираше много добре с децата. Така че ако Еми откажеше Лукас определено нямаше да й се разсърди и щеше да вземе нещата си утре. Изведнъж Скарлет се откъсна от прегръдката му тръгвайки на някъде без да каже нито дума. Лукас реши да не я последва, все пак ако тя искаше той да отиде с нея щеше да го извика. След няколко минути тя отново се върна и тогава последва предложение отправено към тях двамата от Емили. Това момиче сякаш им четеше мислите. Лукас определено много се зарадва на това предложение но все пак реши да не прибързва казвайки отговора си. Със Скарлет се спогледаха и Лукас реши да не чака повече, току виж Еми си беше променила мнението.
-Ами всъщност да. Със майка ти трябва да отидем до моята къща за да си взема някои неща. Предполагам няма да се бавим много, но ако има някакъв проблем се обади.-усмихна се широко. Е искрено се надяваше да няма никакви проблеми, но никога не можеше да е сигурен какво ще се случи. Преплете отново пръстите си със тези на Скарлет и двамата се отправиха към изхода на къщата. Лукас й подаде якето, след което взе и своето обличайки го. Макар че разстоянието от вратата до колата беше малко на Лукас определено не му се излизаше на този студ, затова и само при мисълта колко е студено навън се намръщи. Изчака Скарлет да се облече също усмихвайки й се широко.
-Този път аз ще карам.-предупреди я след което се засмя. Определено не обичаше да се вози на дясната седалка. А това че днес се бе съгласил да се вози бе голямо изключение, така че щеше да е хубаво Скарлет да не се надява че ще кара. Макар че и тя също обичаше да кара, така че не се знаеше дали ще се съгласи. Нищо чудно ако сега се скарат. Все пак днес прекараха доста време заедно без да се скарат изобщо. Това за тях бе направо рекорд.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 17, 2013 8:53 pm

Скарлет погледна за миг ръчния си часовник а той показваше почти седем и половина . В този момент осъзна , че на вън беше почнало да се смрачава доста рано . Тя очакваше да е поне десет часа а то се оказа повече от рано . Но такова беше гадното време подкрепено с кучешки студ . Погледна учудено Лукас защото се сети отговора на въпроса ѝ и леко се смръщи . Значи за пореден път щеше да се пробва да я ядоса така ли да го разбираме ? Ами добре . Погледна го недоволно но въпреки това поклати глава . Знаеше много добре , че той желае да останат най-сетне на саме точно колкото нея но се правеше на приятно разсеян . За момент се замисли ами ако Еми имаше други планове за вечерта ? Това малко момиченце беше толкова отговорна и сериозна , че Скарлет можеше да ѝ има пълно доверие . Тя не беше длъжна да пази децата още повече да ги изпраща . Знаеше , че дъщеря ѝ ще се срправи тя имаше подход към децата и ги обичаше точно колкото Скарлет . А това правеше нещата много по-лесни но не се притесняваше за Еми или Ема а за онази групичка щури хлапета правещи винаги това , което не трябва . Смяташе , че точно те могат да обърнат къщата с краката на горе за половин час ако Скарлет я няма да им се кара на всяка пета минута . Но тя също така знаеше , че бавачката ще помага на Еми и ако нещата излязат от контрол нямаше как да не я потърсят . Все пак бавачката звънеше за всяко нещо не зависимо колко сериозно е то . Блондинката знаеше как любимия ѝ съвсем случайно е забравил за нещата си и ако тя не го беше подсетила може би чак утре след обяд щеше да се сети . Но в момента само това и се стори като вариант за да остане с него на саме и да се измъкне от неприятното изпращане . Усмихна се дори и в този момент да не знаеше защо го прави . Може би просто защото знаеше , че сега всичко беше нормално и въпросите , които имаше да му зададе бяха просто игнорирани . Нямаше намерения да го натоварва още повече с тези неща пък и пред тях имаха толкова много време просто нямаше смисъл всичко да се струпва в един ден . И то точно вечерта . Предложението на Еми определено не изненада блондинката познаваше много добре дъщеря си и дори се чудеше как все още не ги беше изгонила съвсем тактично . Погледна Лукас и го остави той да отговаря . Всъщност дори и да откажеха предложението ѝ това май нямаше да е края . Усмихна се и погледна към нея . Изчака Лукас да отговори а след това реши и тя да даде едно правило . Просто нямаше да позволи тя да събира нещата на малките деца а персонала да си подпират брадите .
- Добре миличка оставям дребосъците на твоя отговорност и съм сигурна , че ще се справиш но без да чистиш и подреждаш след тях ! Има кой да върши тази работа . - поклати положително глава в знак за потвърждение на думите си и се усмихна широко . Погледна към Лукас с лека почти недоловима усмивка като смяташе да си изкаже мнението от преди малко отговора на въпроса ѝ .
- Ако толкова държиш върви сам аз ще отида до близкия бар . - иронията в гласа ѝ си личеше но знаеше , че това нямаше да допадне на любимия ѝ ами то честно казано и на нея не ѝ допадаше . Придпочиташе да стои в двора на студа но не и да отиде в бар или заведение докато някакви деца подлудяват дъщеря ѝ . В някакви деца не влизаше Ема защото тя просто беше едно слънчице и слушаше кака си и Скарлет знаше , че и сега ще е така . Така или иначе сега се налагаше дя излезе отново на вън а това някак си не ѝ допадаше но в колата поне беше топло . Взе якето си от ръцете на любимия си с усмивка и го облече като закопча ципа до горе . Определено тази рокля не беше най-добрия избор за излизане по това време но какво да се прави нямаше време да я смени заради всички случки а дори и да я сменеше пак щеше да облече нещо подобно но с малката разлика , че щеше да е с дълъг ръкав . Видя , че Лукас също се беше облякъл а това и допадна нямаше намерения да го пуска на този студ за пореден път без яке . Думите , които последваха от устните му някак не ѝ допаднаха но тя се усмихна доволно защото имаше друг план . Все пак трябваше да вземат и неговата кола а за да станеше това шофьора ѝ трябваше да ги откара до дома му .
- М не мисля така миличък … ще ни закара шофьора ми . - можеше да отидат с нейната кола и да се върнат по отделно той с неговата а тя с нейната но това не ѝ се стори като добър вариант . Нямаше спор , че тя мразеше някой да я вози още повече шофьор но имаше нужда от такъв в някой моменти като този . А пък и нали не трябваше да скланя глава сега беше с доволна усмивка без да оспорва на любимия си а просто по пътя на логиката стигна до вариант в , който да не кара нито един от двамата . А това дори според мен беше най-правилния избор . Хвана ръката му и преплете пръстите им . Като напусна прага на дома им с усмивка . На входа на къщата имаше трима мъже двама от преди и третия разбира се беше шофьора на , който щеше да повери колата си която толкова много обичаше . Добре де не повече от мотора колкото и странно да звучи . Погледна мъжа с усмивка и му направи знак с който показваше , че се нуждаят от услугите му . А той не се забави и за миг и се качи в колата и изчака да се настаним и ние а след това любимия ѝ да дадеше точния адрес тъй като тя не го помнеше . Всъщност имаше го някъде там записан в телефона ѝ но сега не ѝ се ровеше в чантата за да го търси като той можеше да си го каже много по-лесно . Погледна го с усмивка като за миг пусна ръката му за да се качи по-лесно .
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 17, 2013 9:16 pm

- И се забавлявайте. - казах след тях и им помахах за сбогом след отпътуващата кола. Затворих вратата и се върнах при децата които все още тичаха из къщата. Засмях се леко и тръгнах след тях за да се уверя че, няма да потрошат нищо или да се наранят. Скоро след това родителите им започнаха да идват и да си ги взимат. Малките деца почваха да плачат, мислейки си че повече няма да се видят с Ема, и ми се налагаше да повтарям на всяко едно от тях, че ще се върнат утре и ще си играят отново. След  час час и нещо накрая и последното дете се беше прибрало а аз се свлякох на дивана от умора. Бавачката ме погледна и ме попита какво ми е
- Ти тръгни да тичаш след 40 деца и ще разбереш какво ми е.
 Отговорих й и въздъхнах. Огледах се и видях Ема която стоеше до купчината с подаръци която беше получила. Станах от дивана и отидох при нея. Седнах до нея и я прегърнах леко.
- Сега да видим какви подаръци си получила принцесо. А за да си и утре в празнично настроение, щом се събудим ще отидем до сладкарницата където съм ти подготвила  една изненада.
 Стоях зад нея и се усмихвах докато двете с нея разтваряхме подаръците й които варираха от играчки, до книжки и какви ли още неща. Толкова се бях отнесла с малката си сестричка, че не разбрах кога бавачката е подредила и оправила всичко и си е тръгнала. така че двете с Ема си стояхме вкъщи и си играехме
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 17, 2013 9:47 pm

Хапливият й коментар относно отговора му изобщо не го учуди. Всъщност даже бе закъсняла със него. Но въпреки че долавяше иронията в гласа й Лукас все пак малко се подразни и я изгледа зачудено. Определено не му се понрави дори мисълта тя да отиде сама на бар, въпреки че знаеше че тя нямаше да го направи. Всъщност по скоро Лукас да отиде в някой бар, отколкото тя, но в момента в него нямаше такова желание. Повече му харесваше мисълта да бъде със Скарлет, отколкото да бъде в някакъв бар. Но все пак Лукас реши да запази мнението си по този въпрос за себе си и да не налива малко в огъня. Но това че тя му съобщи че ще ги закара шофьора й още повече не му хареса. Как така ще ги кара нейния шофьор при положение че и двамата можеха да карат. Лукас мразеше да се вози, а още повече при някакъв си шофьор, но Скарлет явно бе решила да не му дава право на глас защото направо се качи в колата преди той да може да каже каквото и да било. Да, Скарлет определено обичаше да прави каквото си науми и никой не можеше да я спре. А на Лукас му се наложи да направи още един компромис качвайки се в колата. Определено нямаше да й се размине лесно заради това. но щеше да й го връща когато останеха насаме. Щом щяха да играят тази игра добре. Лукас бе научил доста добре правилата й и знаеше как да използва всеки един коз. А щом Скарлет искаше да го подразни и успяваше, то тогава беше и негов ред да го направи. Но всичко с времето си. всъщност на Лукас му бе започнало да му липсват тези техни игрички. Преди доста се забавляваха като всеки се опитваше да подразни другия. Сякаш просто обичаха да се дразнят и да си правят номера. Но не винаги ставаше така както очакваха и понякога от играчка ставаше плачка. Или в техния случай се скарваха и то доста. Е Лукас не искаше това тази вечер, просто щеше най учтиво да й го върне.
След като се качиха в колата тъмнокосия даде адреса си на шофьора  след което се обърна и помаха също на Емили. Надяваше се да не й провалят плановете, както й децата да не й създават много проблеми. Но това бяха деца. Те винаги създаваха проблеми, дори и несъзнателно.  Разбира се Ема беше различна, защото тя не тичаше като луда, а вместо това спокойно си играеше. Е всички деца са различни, а Ема беше просто едно ангелче на което просто няма как да се разсърдиш и да не я обичаш.
-Ще ти го върна.-прошепна в ухото й като леко се засмя след което нежно започна да я целува по врата. Толкова много му липсваше да може да разхожда устните си по топлата й кожа, а сега тази възможност му се отдаваше. Определено не се притесняваше че не са сами в колата. Все пак на този не му беше работа да ги гледа какво правят те отзад, а да си гледа пътя. Пък и всъщност те не правеха нищо нередно. Какво толкова имаше в това да се целуват. А какво се въртеше в главите им вече беше друг въпрос. След още няколко целувки Лукас се отдръпна поставяйки ръката си на крака на Скарлет. След около 15-20 минути колата вече паркираше пред къщата на Лукас и на двамата отново им се налагаше да излязат на студено. Лукас отвори вратата на колата и двамата със любимата му слязоха от колата, но преди отново да затвори вратата той се обърна към шофьора.
-Може да тръгваш.-отпрати го като ясно заяви на Скарлет че навръщане  няма тя да е зад волана, а той. Лукас не обичаше някой да кара колата му, и въпреки че обичаше Скарлет това не означаваше че ще й даде да му кара колата. Затвори вратата и колата отново потегли, а двамата със Скарлет се запътиха към входа на къщата. Лукас не знаеше дали това че е отпратил шофьора се хареса на Скарлет, но и честно казано не му пукаше особено. Време беше и той малко да взима решения. Извади от джоба на палтото си ключовете за къщата и отключи след което двамата влязоха вътре. Определено сега му стана по добре, защото не му харесваше да е навън на студено.
-Чувствай се  като у дома си.-засмя се сещайки се за скандала който имаха докато се намираха сутринта отново тук. За разлика от тогава сега Скарлет беше поканена, а не се бе самопоканила. Лукас затвори вратата след което и двамата се запътиха към хола. Тъмнокосия свали якето си, а от джоба му изпадна кутия цигари, което му напомни че не бе пушил цял ден. Наведе се вдигайки кутията от пода, след което си извади една цигара и я запали. О да, това определено щеше да подразни Скарлет. Тя мразеше алкохола и цигарения дим, за разлика от Лукас. Но в момента той не запали цигарата с цел да я подразни. Е поне не бе това цялата причина де. Погледна я като и се усмихна самодоволно, след което се приближи към нея и я целуна. отдръпна се и си дръпна отново от цигарата.
-Липсваше ми да сме насаме.. само ние двамата.-усмихна се като нежно я помилва със свободната си ръка.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 18, 2013 7:56 pm

Скарлет видя недоволния поглед на любимия си но въпреки това се усмихна мило и доволно . Просто тя си беше такава и обичаше тази игра дори да знаеше , че точно с него тя е прекалено трудна като се има в предвид колко време беше далече от Лукас и каква нужда и желание имаше да бъде с него не зависимо каква игра играе . Скарлет обичаше игрите по между им и знаеше , че те правеха връзката им още по-силна . Може да се караха често за най-глупави неща но сдобряванията им бяха повече от пламенни . А това липсваше на блондинката и то много . Но в момента едно не разбираше как може да е дал тялото си в ръцете на хиляди други . Тази мисъл я ровичкаше някъде там на дълбоко в нея . Но няма да е тя ако издържи с Лукас прилично да се държи . Помаха на Еми с усмивка и погледна хитро към любимия си . Не каза нищо след като чу думите му просто защото знаеше за какво говори и знаеше какво ще я последва а тя точно това целеше . Отпусна леко глава на зад и преплете пръстите си в косата му . Чувството да усеща отново парещите му устни по кожата си беше повече от перфектно . Това чувство караше блондинката да настръхне а тя затвори за миг очи като се наслаждаваше изцяло . Беше повече от съвършен и Скарлет осъзнаваше колко много щеше да загуби ако не си го беше върнала обратно . Просто в нейните очи няма друг , който да може да разпали всяка една частица в нея за толкова кратко време . Нямаше друг на , който да се отдаде по всяко време и то изцяло . Без да ѝ пука кой какво ще каже . Сигурна беше , че и сега щяха да тръгнат слухове но нея това ама изобщо не я вълнуваше . Никой нямаше право да я съди след като се чувства цяла с него и го обича дори повече от живота си . Когато той се отдели от нея тя отвори мигновено очи дори и погледна къде се намираха . В нейните очи точно сега се виждаше онзи премрежен поглед между желание и натиск .
- Обичам те ! Твоето тяло и всяко едно твое докосване ми липсваха повече и от въздуха без който не мога . - каза тя с онзи неин искрен глас като бе обвила лицето му с ръце и подкрепа на онази усмивка която рядко се появяваше на лицето ѝ без неговото присъствие . Тази усмивка която показваше всяка една нейна мисъл , желание и чувство . Постави ръката си върху неговата и след по-малко от половин час тя видя отново онази улица . Неговата улица ! Лукас отвори вратата и заедно с блондинката напуснаха колата ѝ . Думите му отпратени към шофьора ѝ не я учудиха даже ѝ спестиха тя да ги казва . Така или иначе щеше да го отпрати . Не ѝ пречеше той да кара на връщане и просто вдигна невинно рамене без да оспорва . Пък и не всеки обичаше да дава колата ти друг да му я кара и определено любимия ѝ не беше като нея . Тя даваше колата си на всички не зависимо за какво им е просто защото вече не я харесваше и искаше нещо по-различно но нямаше време да избира и кола . Скарлет вървеше както винаги с онази нейна грация и стил така , че да може да събере всички погледи около себе си но в момента само един поглед беше важен и точно този поглед трябваше да задържи за винаги . Погледа на мъжа до себе си , този без който просто полудява . Знаеше как се влудява как мъжете да подлудява . Изчака да отключи вратата и прекрачи прага уверено с вдигната глава . Вече веднъж беше идвала без покана така , че сега не беше нещо ново за нея . И се чувстваше доста по-спокойно . А пък и вече го познаваше от части така , че проблеми никакви нямаше . След думите му тя се усмихна доволно и поклати положително глава . Само не разбра , кое точно беше смешното в момента . Погледна го учудено и го последва към хола в който седеше и викаше по-рано . Но игнорира тези мисли тъй като не ѝ бяха никак приятни . И определено нямаше да са в топ десет спомени от живота ѝ . Скарлет огледа мястото за втори път през този ден и си избра пак нейното си място от по-рано . Когато любимия ѝ си свали якето и кутията със смотаните цигари изпаднаха тя просто изпуфтя без да казва нищо . А миг по късно извъртя недоволно очи . Знаеше , че все още не е отказал да приема тези отрови . Скапрет мразеше цигарения дим и ѝ ставаше лошо от него . Само се молеше да не запали цигара защото нямаше да е никак приятно да припада и да се озовава в болница . Но молбите ѝ не бяха чути и тя видя как той пали цигарата или както се наричаше онзи боклук .
- Моля те загаси я . - прошепна тя достатъчно силно за да я чуе . Искаше да е насаме с него а не да ѝ става лошо от някакъв си дим . Видя самодоволната му усмивка и се чудеше какво му беше толкова кеф да я дразни точно с тези неща , които мразеше и организма не ѝ ги приемаше . Тя усети устните им слети в едно и просто отвърна на целувката му . Но когато той се отдръпна и приближи отново онзи боклук до устните си тя просто отмести поглед . Думите му я накараха да се усмихне дори да знаеше , че около нея скоро ще има повече от необходимото дим . Не направи нищо а просто отпусна леко глава ти в ръката му и се усмихна .
- От сега на татък ще бъдем колкото време си пожелаем само аз и ти . - усмихна се и прилепи жадно устните си с неговите за една кратка целувка . Цигарения дим навлизаше в тялото ѝ но тя се правеше , че нищо ѝ няма и просто го игнорираше . Всяка част от нея се чувстваше като между два камъка но нямаше намерения да си разваля мига заради дима . Щом щеше да се трови той нека тровеше и нея и готово само дето в нейното тяло никотина действаше много по-зле от колкото в неговото .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 18, 2013 8:49 pm

Лукас потръпваше при всяко нейно докосване. Не за друго, просто тези милувки толкова много му бяха липсвали. Дори някак си му бяха чужди, защото въпреки многото момичета с които е бил и въпреки че много от тях не искаха да се разделят с него и по всевъзможни начини се опитваха да го накарат да ги желае, те не успяха. Сега Скарлет толкова лесно можеше да го накара да полудее и да мисли само и единствено за нея. Да я желае така както не бе желал никоя друга. Тя беше единствена. Никоя не можеше да заеме нейното място. Никоя не можеше да го контролира толкова лесно. Никоя не можеше да проникне във мислите му само с един поглед. Никоя друга не бе заслужила неговите чувства. Само тя. Само тя успяваше да му влияе по толкова силен начин. Само тя го  подлудяваше само с поглед. Той желаеше само и единствено нея. И сега го разбираше много добре, защото никоя друга не го беше карала да се чувства по този начин. Всъщност между Скарлет и другите жени нямаше място за сравнение. Тя беше много повече от тях. Да, всеки си имаше недостатъци, но Лукас обичаше всеки един неин недостатък. А и той също не беше перфектен. Дори неговия характер бе много по труден и имаше много повече недостатъци. Но и той никога не се бе старал да бъде перфектен. Той не искаше да е перфектен. Не намираше смисъла в това да си перфектен. Та нали човек беше създаден за да се учи от грешките си. как щеше да прави грешки ако бъде перфектен. Друг е въпроса че той бе направил страшно много грешки, но от много малко си бе взел поука. Но най важното беше че си взе поука от най голямата грешка която е направил, а именно това да е далеч от Скарлет и детето им. Важното сега беше че той нямаше да повтори тази грешка и щеше да остане завинаги с тях, защото страшно много ги обичаше и просто не можеше да бъде без тях.
Молбата на Скарлет не го учуди, но различното беше че тя не го каза защото бе ядосана. В очите й се четеше нещо различно. Сякаш и беше лошо и нямаше сили за нищо. Но въпреки че цигарата не й влияеше добре тя все пак не се откъсна от него и отвръщаше на всяка една негова целувка което страшно много се хареса на Лукас. Хареса му когато му каза че ще могат да бъдат само двамата насаме когато си поискат. А и това си беше истината. Отсега нататък щеше да може да я има когато си поиска. Толкова много му бе липсвала. Чувстваше как всяка една клетка от тялото му копнее за нейното. Но все пак трябваше да се отдръпне, както й направи. Отиде до пепелника намиращ се върху стъклената малка масичка и загаси цигарата, преди да беше развалил настроението на Скарлет. Тя определено не одобряваше това че той пуши и това си личеше само по погледа й. Дори не беше да казва каквото й да било. Но това си беше Лукас. Той дори и не се опитваше да ги откаже, а и не искаше. Но май щеше да му се наложи поне да ги намали. Скарлет едва ли щеше да му позволи да пуши в къщата й или в близост до нея. А и за Ема нямаше да е никак добре да диша цигарения дим, който всъщност вредеше много повече на непушачите отколкото на пушачите. Но й Лукас никога не би си позволил да пуши докато дъщеря му е при него. Това беше просто недопустимо.
След като загаси цигарата си Лукас отново с бавна крачка се върна при Скарлет настанявайки се до нея. Ръката му премина по лицето й придърпвайки я към себе си, зада може отново да впие жадно устните си в нейните. Имаше чувството че може вечно да прекара така, впил устни в нейните. Дори без да има нужда да се отдръпва за да си поеме глътка въздух. Когато беше около нея не изпитваше нужда за нищо. Нито храна, нито вода, нито жизненоважния въздух. Просто тя му беше напълно достатъчна. Зареждаше го толкова положително. Даваше му толкова много любов, а това беше нещото от което най много се нуждаеше. Въпреки че никога не го показваше като всеки нормален човек и той изпитваше нужда някой да го обича и да му показва това. толкова му беше липсвало да чувства любовта на Скарлет, въпреки че никога не й бе показал колко се нуждае от нейната любов. Но най важното беше че сега можеше да я получава и да й се наслаждава. Но сега той също й даваше от своята любов, която толкова много години се бе трупала в него. И сега просто бе момента да излезе на свобода.
-Не искам повече никога да се разделяме. Няма да допусна отново такава грешка. Няма да те оставя никога повече.-шепнеше той измежду целувки те й. Вярваше на всяка една своя дума и беше сигурен че ще изпълни обещанията си. Благодарен бе на Ема, защото тя успя да го накара да отключи душата си и да пусне навън всичките си чувства.  Но заслугата не беше изцяло на Ема, защото ако Скарлет не го бе потърсила той щеше в момента да е с поредната, вместо с единствената. Придърпа я така че да се настани в скута му като не откъсваше устните си от нея дори за миг. Просто не можеше да им се насити.
-Обичам те!-за втори път изрече тези думи и се чувстваше още по добре, защото вече започваше да му харесва да го казва.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПет Ное 22, 2013 1:13 pm

Скарлет неуморно отвръщаше на всеки един допир , всяка една целувка . Тази тръпка  която я имаше когато беше до него просто нямаше как да бъде описана . Тялото ѝ усещаше всяко едно негово потрепване . А това и доставяше удоволствие , удоволствие което никой друг не можеше да й достави . Само той я познаваше така както никой друг и знаеше всяка една част от тялото й . Тази негова липса през тези четири години я беше убила . Нямаше смисъл от живота й докато той беше някъде там далече . Знаеше , че с други дълго го делеше но едва сега разбираше , че нито една от тях не е успяла да заличи спомена за Скарлет . Те бяха толкова силно свързани , че дори и да искаха не можеха да развалят тази връзка . Когато блондинката усети , че любимия ѝ се отдръпва дори недоволна не направи нещо но следващото му действие я учуди . Но въпреки всичко тя се чувстваше повече от радостна и доволна . Можеше да остане в ръцете му вечно а тези устни толкова много ѝ липсваха , че сега трудно би им се наситила . За момент тя се замисли каква всъщност беше и дали изобщо го заслужаваше ? Може би не трябваше да се внедрява в живота му тъй като тя не беше с никак лесен характер .
Скарлет не беше от тези жени , който някакви страхливци биха могли да я задоволят . С нея можеше да има успех само мъж , който твърдо знае какво иска а това беше Лукас . Както вече знаете тя е много емоционална, нежна и взискателна . Интересуваше я не лекият флирт или партньор за една нощ а дългия и спокоен семеен живот . Тя си падаше притежателка . Мъжете, които не смятаха за необходимо да се обвързват , по-добре да си нямаха работа с нея а дори и да смятаха да създадат семейство тя нямаше да им позволи само и единствено защото обичаше един единствен мъж в този живот . Тя беше страна по договор със строги условия и много допълнения, в които е изброено какво не можеше да се прави . Скарлет беше от жените , които биваха задушени от ревност . Причината за това беше , че тя е възхитителна , очарователна и неотразима . Възбуждаше в спалнята и развличаше в хола . Около нея витаеше аура от загадъчност . Можеше да доведе мъжа на границата на отчаянието и с една дума да му върнеше щастието . Тази взривоопасна жена не познаваше междинни състояния . С други жени можехте да постигнете компромис за вашите права, но с нея това беше изключено. Трябваше да се подчините и да извлечете максимално удоволствие от вашата сделка . В противен случай ще ви се наложеше да живеете върху действащ вулкан . Любовта е изключително важна за Скарлет - тя има обаяние , достатъчно за да привлечеше всеки мъж но най-вече любимия си . Ако той не нещо особено, тя би била способна да стане агресор . Стига силната й интуиция да й подскажеше , че тя ще бъде щастлива с Лукас , и тогава оборотите й се привеждаха в действие . Рядко грешеше . Надарена беше със способност да прониква в тайните на мъжката натура или по-точно само в тази на Лукас . Скарлет беше много възприемчива към чувствата на другите . Най-силно желаеше здрава и близка връзка . Не търпеше студенина или небрежност в отношенията й с любимия й , определено нямаше да се примири с усещането , че я изместват настрана . В любовта тя се оказваше най-уязвима , партньорът ѝ може да я обиди , без дори да е разбрал . Друга жена би била способна да прости и забрави , но обидената Скарлет би нанесла ответен удар . При необходимост тя би била готова да погуби своя любим дори ѝ да страда на равно с него . Независимо , че сте наясно със своенравната , страстна натура на тази жена , тя би била верен другар за своя избраник . Скарлет знаеше и умееше да бъде безкрайно вярна . Лукас нямаше как да намери по-яростен съюзник от нея . Тя го обичаше , и би било готова да го защитава до последния си дъх . Изискваше постоянство и предлага в замяна верността си . Тя би можеше да напише книга за това как трябва да се движиш , да разговаряш и да изглеждаш , когато очароваш един мъж .  Скарлете беше много сексуална . Само съвсем безразличен към секса мъж нямаше да реагира на страстта в очите и гласа й . Дори и да не беше първата красавица , големите й хипнотични очи биха успели да задушат всяка съпротива . Той щеше да разбере как се чувства нещастното зайче , хипнотизирано от кобрата . Нейната енергия стигаше за няколко жени . Тя обичаше да работи добре и да се развлича добре . С каквото и да се занимаваше , тя беше склонна към излишества. Това можеше да очарова , но и да уморява . С нея Лукас никога нямаше да скучае . Тя беше и все още е взискателна в спалнята и малко мъже са способни да задоволят потребностите й даже ако трябва да сме честни никой друг освен Лукас . Скарлет беше нетърпима към тези , които не й подхождаха . От друга страна, тя беше много добра с тези , които страдат от предразсъдъци и можеше да извърши чудеса с мъжките комплекси , които са на психологическа основа . Тя беше  надарена с остър ум и забележителна интуиция . Прекалено критична , тя подлагаше потенциалните си приятели на продължително проучване , преди да ги допусне в своя живот . Дълбоко се вглеждаше в другите хора , докато самата тя да оставаше непроницаема за чуждите погледи . Нейният сложен характер трудно можеше да бъде разбран и той завинаги можеше да си остане тайна за околните .Тя обичаше да настоява на своето . Да определено Скарлет имаше търпение и скромност за постигане на целите си . Колкото и трудно да ви е да го повярвате . Всичките й действия внимателно се планираха за осъществяването на замисленото . Имаше мощна воля и истинска решимост , знаеше какво иска и ще се стремеше към него с неотслабваща настойчивост . Нямаше да се отклони от своя път . А в момента нейния път е към живота и сързето на Лукас . Крайно емоционалната й натура в случай на разочарование можеше да стане отмъстителна и разрушителна . Ако се почувства предадена , тя би се превърнала в най-опасния ви враг . Разярената Скарлет е по-страшна от дявола . Тя никога не би се спре пред нищо, за да отмъсти на този , който е предал доверието й . Стремеше се не само да накаже виновника , но и да го унижи и срине . Ревността беше основният й недостатък. Тя смяташе , че нейният любим трябва да й отдаде цялото си възхищение , търсеше несъществуващи конкурентки и интриги там , където те дори не биха могли да съществуват . Ако на някое парти партньорът и за няколко минути се заговореше със симпатична жена , на нея й се струваше , че те си уреждат тайна среща , и действаше съответстващо . Не беше от тези , които биха си стояли тихичко в ъгъла и биха се крили зад мебелите . Тя щеше да ви стовари цялата си ярост . Презираше слабостта във всеки, който се огъва под натиск . Такива хора да не чакаха съчувствието й . Ако в защитата ви имаше слабо място, тя щеше да го намери. Ако Лукас искаше да останес нея , трябва да я приеме такава , каквато е . А той го правеше . В добро разположение на духа тя се отнасяше кралски с партньора си . Но ако настроението й се променеше (а то щеше да се промени със сигурност) , тя би оглозгала всичките му кости . Споровете с нея почти винаги бяха на висок тон . Ако не бяхте завършили някой конфликт до раздялата ви предната вечер, не трябва да й звъните на следващия ден , каквото и да става . В противен случаи щеше да ви се стори , че с вас разговаря непознат човек . В едно можеха всички да бъдат сигурни тя беше дълбоко емоционална , много чувствителна и страстно предана на този, когото обича . Готова беше на огромни жертви за онзи , към когото истински е привързана . Ако й се отвърнеше със същото , тя би остане с тях завинаги . Брак? Както вече сте се досетили , той можеше да бъде и рай , и ад . Нямаше среден вариант .
Но стига толкова мисли и глупости за нея самата да се върнем на приятната ситуация в която се намираше блондинката . Всяка част от тялото ѝ реагираше на допира му . Тялото ѝ се чувстваше желано и истинско точно както преди . Сякъш нищо в меналото не се беше случило и Скарлет беше малкото влюбено момиченце отдаваща тялото и мислите си безгранично на Лукас . Сега не се нуждаеше дори от глъдка въздух а отвръщаше все така на всяко едно негово докосване и всяка една жадна целувка . Тя беше игнорирала цигарения дим и просто в съзнанието ѝ беше той и само той никой и нищо друго . Тя преплете пръстите си в косата му и задълбочи онази така сладка и безкрайна целувка . В очите ѝ си личеше колко много го обича а пък и тя никога не го беше крила просто сега виждаше неговите чувства неговата любов която така дълбоко и упорито криеше до този момент . Скарлет не можеше да си обясни как успяваше да ѝ въздейства толкова силно . Но явно чувствата ѝ закриваха разума и в момента тя не можеше да мисли за нищо друго освен него . Тя ясно чу думите му измежду целувките им . Не разбираше само защо продължаваше да се самообвинява след като тя вече беше забравила миналото . Нямаше да му позволи да живее в него и да страда за грешките , които беше направил . Просто нямаше да му го позволи . За миг прекъсна една от целувките ум и го погледна сериозно до колкото беше възможно въпреки , че в момента в онези така сини очи не можеше да се види нещо друго освен искриците на любовта .
- Замълчи … и спри да се самообвиняваш аз забравих миналото … направи същото и ти . - усмихна се доволно за да затвърди думите си . Просто тя нямаше как да не се усмихне защото в негово присъствие , толкова близо и толкова истинско се чувстваше повече от перфектно . Не се съпротивляваше на нито едно негово действие а и дори и да искаше нямаше как тъй като прекалено добре се чувстваше и прекалено много го обичаше . Кръвта във вените ѝ бушуваше а тялото ѝ настръхваше при всяко едно негово докосване . Пулсът ѝ се беше зачестил а тя дори не му обърна внимание . Продължаваше да отвръща и задълбочава всяка една тяхна целувка дори след като се намести в скута му и притисна тялото си до неговото . Те бяха едно зяло а това я навеждаше до мисълта , че не знаеше как ще издържи времето в , които се налагаше да са разделени дори и за час или два . Думите му ѝ се струваха толкова приятни , че можеше да ги чува вечно . Но реши просто да замълчи отговора си тъй като той беше ясен . Лукас много добре знаеше колко много го обича тя . Също така можеше да го види и в очите ѝ . Скарлет преплете пръстите си с неговите и за миг се отдели съвсем леко така , че да може да си поеме глътка въздух .
- И аз те обичам ! -  промълви съвсем тихо с усмивка като отърка нослето си в неговото и огледа тялото му доста добре с онзи неин опасен поглед като на лавица дебнеща жертвата си .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСъб Ное 23, 2013 3:27 pm

Сигурно всички се чудехте как беше пламнала любовта между тях двамата. Те бяха толкова различни и по характер и по вижданията за живота. Но все пак имаха и своите сходни черти. Но нали се сещате че не сходните им черти бяха причината да се разделят преди четири години, или по точно Лукас да я напусне.  Просто вижданията им за живота тогава бяха много различни, не че сега не са де. Но сега те се опитваха да правят някакви компромиси един към друг, нещо което преди не правеха. Скарлет обичаше децата и винаги беше готова да създаде семейство което да е много сплотено и истинско, а Лука – той не мислеше семейството за нещо важно. Беше израстнал без родители и пак беше оцелял, точно затова мислеше че човек можеше да се справи и когато беше сам. За него беше адски плашещо това да съчетае живота си с някой друг. Трудно можеше да приеме това да се съобразява с някой. Просто не бе свикнал на такъв живот. Обичаше да е свободен, да прави каквото си поиска и когато си поиска. Да може да излиза от вкъщи без да се налагаше да дава обяснение на някого къде отива или пък кога ще се върне. Не можеше да приеме някой да му налага своите правила и да му казва какво да прави. Не беше привързан към децата и никога в него не се бе появявало желанието да им свое собствено дете. Просто се страхуваше да поема отговорност и за някой друг живот. А това да имаш дете беше наистина отговорно нещо. Та ако трябва да бъдем честни Лукас дори не можеше да се справи със собствения си живот, камоли да отговаря за нечий чужд. Харесваше му да се чувства свободен, да живее на ръба и всеки дан да поема различни рискове. Просто това си беше той. Не смяташе че семейството е нещо за него. Прекалено голямо му се струваше обвързването. А това да е обвързан с някого сякаш го задушаваше. Мразеше някой да навлиза прекалено много в личното му пространство и да се меси в решенията които взима. Обичаше да е самостоятелен а това някой да е постоянно около него и да иска да му се отдават необходимите грижи и чувства го плашеше. А и другото нещо което беше различно между тях, бе че той не показваше чувствата си, докато Скарлет винаги го е правила. Лукас не обичаше да демонстрира чувствата си. За него това беше слабост. А той не се чувстваше като такъв мъж. Таеше всичко в себе си и никога не му даваше да излезе навън. Просто за него така беше най добре. Знаеше че нищо не е вечно и че тези чувства все някога изчезват или човека на който принадлежат изчезва. Но дори и човека към който бяха насочени чувствата го нямаше, Лукас се увери че чувствата си остават. Просто не си тръгват. Дори и да ги гониш, дори и да правиш всякакви опити да ги заличиш те си бяха все така непоклатими. Лукас не осъзнаваше колко силен могат да те направят чувствата, той познаваше само лошата им страна, а тя бе колко бързо могат да те съкрушат. Затова и предпочиташе да запази всичките емоции за себе си. Но това караше хората да мислят че той е един коравосърдечен мъж, мислещ само и единствено за себе си. Е и в това имаше нещо вярно. Него не го интересуваше как се чувстват останалите. Не искаше да се променя. Така се чувстваше страшно добре. Никога не бе склонен към промяна или към някакви компромиси. Обичаше шумните партита, но не можеше да си представи около него да има постоянно хора. Предпочиташе самотните си моменти които му бяха станали ежедневие. Колкото общителна беше Скарлет, Лукас бе толкова необщителен. Трудно завързваше приятелство и трудно можеше да се разговаря с него. Не обичаше да се доверява прекалено много, затова и хората в живота му се брояха на пръсти.
Лукас бе страшен инат и винаги държеше на своето, макар в някои случаи то да беше грешно. Никога не отстъпваше на никога. Всичко което кажеше той му се струваше за правилно и не позволяваше на никой дори да го опровергае. Беше си изградил собствени принципи и правила, които често не се харесваха на другите. Не това него не го интересуваше. Той си беше такъв и дори не искаше да чува за думата промяна.
Но в един момент сякаш всичко се промени. Както не обичаше децата, той само от пръв поглед се влюби в дъщеря си. Не успя да крие чувствата си от нея. Тя накара всичките емоции и чувства които толкова дълго се криеха в него да излязат навън и да му покажет че понякога да обичаш не е толкова лошо. Въпреки старанието му да забрави Скарлет той така и не бе успял и заедно със другите чувства, сякаш любовта му към нея стана още по силна и вече бе неудържима. Както си казваше че никога няма да разкрие чувствата си пред някой той направи точно обратното, казвайки на Скарлет всичко което чувстваше. И не съжаляваше че го е направил. Това му даде някакво спокойствие и всичкото напрежение в него изчезна. Заради любовта си  вече беше готов да пренебрегне всичките си принципи и да направи вичко което е нужно за да бъде с нея о дъщеря си. Не можеше да повярва как само за по малко от ден той бе успял да се промени толкова много. Но знаете ли какво. Това не беше промяна. Той просто позволи на другия Лукас да се появи. Това беше истинския Лукас. Лукас който си позволяваше да обича и беше готов на всякакви промени. Когато беше до Скарлет той се чувстваше по  силен и от преди. Сякаш тя го зареждаше със тази сила и сигурност от която винаги се бе нуждаел. Вярно е че въпреки любовта си той не може да се промени напълно и трудния му характер щеше доста често да се проявява, но пък ако тя го обичаше щеше да се примири с него. Щеше да го остави малко по малко да се опитва да се промени. Въпреки че той  знаеше че от тук нататък щеше да е много по трудно. Трябваше да се научи да живее в компанията на много различни по характер хора. Щеше да се съобразява с техните правила и навици, както и те с неговите. Но той беше готов на всичко за да бъде до Ема и Скарлет. Просто вече не можеше да си представи живота без тях. Тази любов която изпитваше към двете най важни жени в живота му сякаш го бе завладяла. А той беше сигурен че те са единствените, защото колкото и други жени да бяха попадали в леглото му, нито една не бе успяла да събуди каквито и да били чувства в него. Просто в сърцето му имаше място само за една жена и това беше Скарлет.
По тялото на Лукас неспирно преминаваха топли и студени вълни които го караха да настръхне. Толкова много му бе липсва допира на тялото й че едва ли някога щеше да му се насити. Копнееше за устните й, сякаш те бяха жизнено важен фактор за живот за него. А и така си беше. Просто щом тя бе до него не изпитваше нужда от нищо друго. Само тя беше важна. Толкова много я желаеше че просто не искаше да чака нито минута за да я направи отново своя, но нещо го спираше. А това беше мисълта че на това място е водил какви ли не други момичета и просто не искаше тя да остава повече тук. А и навсякъде из къщата имаше следи от алкохол  и цигари които бяха нещо важно за ежедневието му през последните години. Не казвам че е пияница, просто не бе минал и ден без той да пие. Знаеше че тази обстановка страшно много потиска Скарлет, защото тя мразеше алкохола и цигарите. Лукас изведнъж откъсна устни от нейните поглеждайки я право в очите. Определено не искаше да го прави, защото сташно много му бяха липсвали устните й, но просто нещо го накара да го направи.
-Мисля че е по добре ако си събера бързо нещата, след което да се върнем отново в къщата ти.-изказа мнението си той с малко недоволство, защото тя определено бе запалила в него неописуеми страст и желание, които той трябваше да потуши.
-Не мисля че трябва да оставяме онези диванета в къщата дълго сами.-опита се да се оправдае, макар да знаеше че това е просто невъзможно. В къщата имаше прекалено много хора които да се погрижат ако стане нещо, но не можеше да й каже истината заради която прекъсваше цялото това удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyНед Ное 24, 2013 11:49 pm

Скарлет чак сега разбираше колко много значеше той за нея и колко силни чувства таеше тя в тялото си . Осъзнаваше , че точно тези чувства я държаха жива и силна . Осъзнаваше колко много го обичаше . Осъзнаваше на какво беше готова за да бъде с него . Знаеше , че всяко едно лошо качество можеше да преглътне и всяка една казана дума можеше да забрави освен едно нещо не можеше да позволи да е поредната но беше твърдо решена да елиминира всички останали . Само защото знаеше как могат да живеят и какво могат да постигнат заедно . Знаеше за чувствата си и тези на Лукас . Този копнеж и това желание , което беше изпитвала през тези години сега я караха да забрави всичко дори и това , че Емили най-вероятно ще бъде съсипана от малките диването в къщата им . Забравяше чашите от алкохол , червилото по тях дори и цигарения дим . Беше се откъснала от обстановката и вниманието и бе насочено само и единствено към него , към човека който знаеше как да развълнува тялото й и мислите й . Точно този човек , който можеше да проникне в дълбините на сърцето и мислите й без дори тя да знае . Точно той караше тялото й да настръхва при всеки един допир и всяка една целувка . Само Лукас можеше да я контролира толкова лесно колкото дори самата тя не можеше . Скарлет не остана никак доволна когато усети как Лукас отлепи устните си от нейните и тя моменталически го стрелна с поглед без да казва нито дума . Но да може би имаше право . Колкото и приятно да й беше можеха да продължат започнатото след като се върнеха у дома и децата си легнеха . Поклати глава за да потвърди думите му въпреки , че в момента изобщо не й се занимаваше да прави каквото и да било . Така се чувстваше добре но наистина трябваше да съберат багажа му и веднъж за винаги да се махнеха от тук .
- А аз мисля , че трябва да свикнеш с мисълта , че онази къща вече не е само моя а наша . - наблегна на последната дума и усмивка . Много добре знаеше , че няма да свикне лесно дома им но се налагаше . За миг се замисли какво ли щеше да стане когато Джейдън се прибереше но тези мисли не й действаха добре за това просто ги изтри от съзнанието си и се усмихна дори и да не беше много доволна .Знаеше , че трябваше да говорят за много неща . Като например сина им и миналото на Лукас . Тя не знаеше какво им предстои , не знаеше кой са по петите му и в какво се е забъркал а така не можеше да бъде на щрек и подготвена . Но момента може би не беше този защото позвъняване на звънеца върна блондинката в настоящето . Като тя го погледна любопитно .
- Гости ли чакаме ? - попита някак си недоволно защото изобщо си нямаше на идея кой бе решил да дойде в дома му и още повече какво искаше от него . Тя за последен път го целуна и се изправи като тръгна към вратата да види кой е натрапника . Но явно не трябваше да го прави или поне не тя да отваря . Миг след като отвори вратата тя съжали , че го е направила а в нея се разбушува онази омраза и ненавист която можеше да я изкара извън нерви и последствията нямаше да са никак дори . Очите й се разшириха а тя извъртя глава и го погледна не доволно дори прекалено ядосано . Изобщо не знаеше коя и тази чернокоса но нямаше намерения и да разбира в момента се чувстваше повече от гневна и ако онази кажеше дори една грешна дума беше до там . Просто нямаше да й се размине дори и да не казваше грешни думи . Просто той беше на Скарлет и само неин от днес на татък и тази трябваше да се чувства излишна само като види друга жена на вратата му . Но явно беше прекалено тъпа за да стои нагло и да чака покана . Вероятно наистина се мислеше за много нещо и важна част от живота му .
- Предполагам търсиш … Лукас ? - попита тя като се опита да не показва нервите си в тона на гласа й . А след това направи крачка на страни и с ръката си й направи жест да влезе . Дори не изчака да чуе отговора на онази а просто й заяви . - В хола е ! - тръгна след нея като скръсти ръце под гърдите си . Е сега определено не знаеше какво следва но знаеше , че нямаше да се представи като “жената на Лукас” защото явно неговите планове за вечерта са били планирани по друг начин . Скарлет застана зад нея и просто наблюдаваше Лукас с онзи поглед вещаещ всичко друго но не и добро като беше готова всеки един момент да си тръгне и то не защото не може да смачка онази а просто защото смяташе , че не е нужно и брионетката не беше на нивото й за да се бори с нея по какъвто и да е начин . Не знаеше коя е и защо е тук но определено по вида й не беше някоя от просто приятелките или роднини . В ушите чуваше пулса си а очите й бяха изпълнени с омраза . Само не можеше да си обясни как позволяваше някоя от поредните да се връща в дома му когато си иска . Или може би не . Вероятно точно тази беше единствената нанесла се в дома му а Скарлет … поредната носна кърпичка повярвала на думите му . Явно всичко е било заблуда и за нея и за дъщерите й . Може би играеше прекалено добре ролята на влюбен и загрижен а всъщност просто се е забавлявал . Всъщност това не беше истина блондинката се чувстваше повече от бясна за да мисли нормално и разумно . Но важното беше , че мислите й нямаше да излязат на яве защото тя не каза нищо просто гледаше злобно и стоеше зад онази . Скарлет смяташе да разбере каква е и какво иска от нейния мъж и чак тогава щеше да действа и ако се наложи да си тръгне . Просто не смяташе да прави прибързани действия .
- А ти си ? - попита доста заядливо тя чак след като видя , че онази няма намерения да говори а пък Лукас още по-малко . Само дано не се направеше , че не я е чула защото това щеше да и най-голямата й грешка и тогава дори той нямаше да я спаси . Можеше да се представи като чистачка с думите “Свърших работата си и сега си тръгвал . Лека вечер . ” или пък като такава каквато всъщност беше “По-правилния въпрос е какво искаш от мъжа ми ? ” но това нямаше да стане просто нямаше намерения да разиграва любовни сцени без да знае онази коя е . Тя търсеше Лукас и той трябваше да се оправи с нея и да обясни на блондинката каква е и защо се появява на вратата му .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 25, 2013 4:20 pm

Лукас се зарадва че все пак Скарлет се съгласи с него и не възрази да спрат до тук. Всъщност той страшно много я желаеше просто не мислеше че тук, където е бил със много други, е мястото където да бъде и с нея. Тя беше единствена. Тя бе специална и просто заслужаваше много повече. И да може би вече беше време той да свикне че онази къща не е само неин дом, а и негов. Там беше техния дом, където щяха да са щастливи и никой и нищо нямаше да може да помрачи щастието им. Да щеше да е трудно на Лукас да свикне със толкова много хора, но за хората които обича той бе готов на всичко.
-Да, нашият д..-позвъняването на звънеца го прекъсна, но не това притесни Лукас. Беше му много любопитно кой ли е тук по това време. Скарлет веднага се изправи насочвайки се към вратата, а Лукас я проследи с поглед. Може би щеше да е много по добре ако той беше отишъл но любимата му го бе изпреварила. А щом вратата се отвори и Лукас видя че на вратата е жена просто позеленя от гняв. Студени вълни започваха да преминават по тялото му само при мисълта колко гадно се е почувствала Скарлет в момента. А и другото което беше че Лукас просто мразеше страшно много някой да идва в дома му просто ей така без покана, а не помнеше да я беше канил тази. След като се вгледа по добре осъзна че това всъщност е момичето от снощи, същото това което бе изгонил тази сутрин. Всъщност тази не преставаше да му досажда и да го притеснява. Да, това и друг път бе ядосвало Касиди но сега. Сега просто си нямате напредстава колко бесен беше той в момента. Най накрая всичко между него и Скарлет се бе оправило и изведнъж на вратата му се появява някаква никаквица и на всичко отгоре Скарлет я пуска във къщата. На Лукас просто му идваше да я хване тази и да й извие вратлето. Какви ли неща сега се въртяха в главата на Скарлет. Сигурно беше бясна. Не сигурно тя направо си беше побесняла, а Лукас не разбра това само по злобния й поглед. Просто я познаваше до болка добре и знаеше как се чувстваше в момента, а това страшно много го ядосваше а и го караше да се чувства виновен. Точно това че знаеше сега какво си мисли любимата му го плашеше. Тя сигурно си мислеше че той си е уредил тази среща и че всичките обещания които й е дал са просто една голяма лъжа. Но не беше така. Той я обичаше повече от всичко и тя не трябваше да се съмнява в това. но точно защото и тя го обичаше толкова много, тази поява на чернокосата я нараняваше.
Лукас бе впил злобния си поглед в чернокосата, на която дори не знаеше името. Отвреме на време поглеждаше и Скарлет която сякаш ставаше все по ядосана и по ядосана. Въпроса на Скарлет отправен към неканената гостенка определено прикова вниманието на Лукас и той изгаряше от желание да чуе отговора. Тази толкова много го бе преследвала, а той никога не й бе обръщал внимание. И може би това че снощи бе преспал с нея е било най голямата му грешка защото тя сигурно вече си мисли че те са заедно. А това беше направо лудост. Лукас не принадлежеше на никой друг освен на Скарлет. Само тя го разбираше и само нея той обичаше.
-Мисля че по правилния въпрос е ти коя си?-каза чернокосата със голямото си самочувствие, което определено беше без покритие. Това раздразни Лукас още повече, но вместо да направи нещо друго той започна да се смее подигравателно, което прикова любопитния поглед на нежеланата му гостенка.
-Това е съпругата ми.-каза уверено като прикова злобния си поглед към нея, докато се изправяше от мястото си. Приближи се към Скарлет, но поради това че не знаеше как ще реагира тя той дори не я докосна, колкото и да искаше да усети ръцете й отново във своите.
-А ти за каква се мислиш че идваш отново в къщата ми. Мисля че сутринта бях много ясен когато ти казах че не искам да те виждам повече.-каза разгневено, след което грубо я хвана за ръката, малко под рамото, започвайки да я бута към изхода на къщата. Скарлет може да я бе пуснала вътре но Лукас нямаше никакво намерение да я гледа повече. Дори мислеше че тези няколко минути които тя бе прекарала в компанията им бяха прекалено много за жена като нея. Отвори вратата след което я избута навък, а смразяващия му поглед я пронизваше. – И ако те видя още веднъж мисля че няма да съм толкова добър.-заплаши я той. Да за нея това сега беше много добро държание. Тя не заслужаваше нищо друго. Но въпроса беше как ще успее да се извини на Скарлет за това което беше длъжна да види. Тя му се бе доверила безвъзмездно и изведнъж се появи тази разваляйки всичко. Но така беше в живота на Лукас. Нищо не можеше да е нормално и той просто нараняваше всички около себе си. Затръшна вратата след което с бавни крачки се върна във хола при Скарлет. Виновния му поглед издаваше това колко много съжалява за случилото се, а кръвта му още кипеше следствие на яростта която се бе насъбрала в него. Причината да изхвърли онази не беше защото се притеснява какво ще каже, а просто не искаше нито мнението й нито пък да я вижда. За него тя беше поредното момиче с което бе преспал. Но не бяха важни поредните. Беше важна само Скарлет защото тя беше единствената. Беше единствената която бе успяла да открадне студеното сърце на Лукас и да го затопли отново. Беше единствената която той желаеше и щеше да е така завинаги.
Приближи се към любимата си хващайки ръцете й в своите. Просто го съсипваше когато я виждаше толкова ядосана заради него. Искаше вечно да вижда усмивката на лицето й. А сега той беше виновен тя да изчезне от там. Как да не се съсипва. Ето за това се страхуваше най много. Просто не искаше да наранява хората които обича.
-Съжалявам Скарлет..Аз.. аз просто наистина много съжалявам че трябва точно това да се случи пред очите ти. Знам че си наранена и това ме убива. Убива ме защото страшно много те обичам и няма как да остана безучастен.-шепнеше. Може би това не беше достатъчно но той просто не знаеше какво да й каже. Не всеки ден се извиняваше. Всъщност той никога не съжаляваше за неща които са се случили заради него, но сега беше различно и той беше длъжен да й се извини, въпреки че знаеше че това няма да поправи нещата.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 25, 2013 5:33 pm

Скарлет стоеше все така мълчаливо и не можеше да си обясни какво става тук . Онази не обелваше нито дума а Лукас … той изглеждаше изненадан от появата ѝ . Но явно не трябваше да е така все пак това беше неговия дом и хората , които го посещаваха бяха негови гости . В дома на Скарлет определено не идваха не поканени хора . А дори и да направеха това щяха да чакат докато тя се прибере и ако ги познава и разреши да влязат щеше да стане ако ли пък не щяха просто да си тръгнат без да им обърне каквото и да е внимание . Въпреки положението в , което се беше озовала без да иска Скарлет стоеше с вдигната глава и събрани вежди . Не можеше ад стои усмихната като приветства някаква си с “Добре дошла . ” . Просто нито я познаваше нито пък ѝ изглеждаше нормална за да я приеме както подобава . Въпреки , че блондинката в момента не можеше да мисли каквото и да е тя просто се чудеше как да сдържи гнева си и да не я смачка . Може би така беше по-добре тя да си мълчи и да чака да види до къде ще стигне наглостта на онази . Но въпроса беше защо Лукас не правеше нищо а просто стоеше и се опитваше да сдържи нервите си . Но те за какво точно бяха ? За това , че онази е в дома му или за това , че се беше издал и всичко излизаше на яве . Не разбираше нищо и опраделено щеше да ѝ е трудно да го разбере . Това , че той сменяше момичетата беше ясно но пък да ги кани повторно или може би повече от два пъти ? Е това вече не го разбираше . И нямаше и да го разбере . А ако смяташе да ѝ се налага да търпи отново нещо такова просто нямаше да се разберат . Блондинката проката пръсти през косата си за да разкара падналите кичури пред лицето ѝ но въпреки това не отместваше поглед от Лукас като чакаше да чуе отговора на натрапницата . Но когато чу контра въпроса ѝ Скарлет просто не можеше да търпи такова нахалство . Само ако беше в нейния дом онази щеше да е безследно изчезнала . Но не нямаше право да прави каквото и да било в този дом защото той не беше неин и нямаше никакви права над него . Само се питаше настина ли иска онази да знае коя е ? Ако толкова изгаряше от желание много лесно щеше да ѝ обясни . И тогава унижената щеше да е чернокоската която дори не каза името си . Блондинката си пое дълбоко дъх готова да отговори на бързо на въпроса отправен към нея и мигновенно след това да я изхвърли но точно преди да заговори Лукас взе думата а тя най-много мразеше да говорят сто човека едновремено . За това пак замълча в очакване на поредното нагло държание с проба за унижение над Скарлет . Блондинката просто игнорира думите му като интересно ѝ беше какво иска онази за да дойде отново в дома му . Но явно само те двамата знаеха кой какво иска . Думите му просто минаваха през съзнанието на блондинката но тя не реагираше просто стоеше все така гледаща злобно със скръстени ръце под гърдите ѝ . Не намираше смисъл да прави каквото и да било просто ако правеше нещо то определено нямаше да е никак добро . Скарлет погледна още веднъж онази така , че да запомни достатъчно добре лицето ѝ защото определено знаеше , че този разговор ако може така да се нарече не свършваше тук . Тя нямаше да остави нещата така идва обижда я и си отива . Само колко яко но не и по правилата и вижданията на блондинката . И ако онази си мислеше , че няма да я открие жестоко се лъжеше . Може да се носеха какви ли не слухове за блондинките но Скарлет не беше типична блондинка и определено може да направи всичко , които пожелаеше . Проследи с поглед как Лукас изхвърли чернокосата и определено не беше съгласна с това . Все пак тя си беше направила труда да дойде до дома му . Но както и да е може той да я беше изгонил но Скарлет щеше да си отмъсти и до отговори на зададения въпрос много по широко . Защото тя определено не се смяташе само като съпругата му . Колко ли смешни изглеждаха в очите ѝ ? Вчера бил с вея а днес ѝ заявява , че някаква си е негова съпруга . А отгоре на това Скарлет нито се изненадваше нито пък нападаше онази . Наистина държанието ѝ беше повече от сдържано и дори самата тя не знаеше как сдържа тази ярост в тялото си . Не я интересуваше нищо просто искаше да си отиде и да забрави всичко . Видя виновния поглед в очите му но не можеше да промени своя и просто да му каже “Няма значение вече забравих .” , това не беше възможно . Тя не забравяше и определено това няма да го забрави . Не и докато не си изясни нещата с онази чернокоска . Усети ръцете му как държат нейните но не каза нищо и не направи нищо . Стоеше все така без да помръдва и без да казва каквото и да било . Определено не знаеше какво очаква от нея Лукас . Изслуша думите му и разклати глава като се опита да се успокои но нещо не се получаваше .
- Мисля , че беше тръгнал ... да си събираш багажа . - заяви с доста студен тон тя като пусна ръцете му и седна на дивана . Не можеше да понася тази къща и всички останали минали през нея просто не можеше . Прокара ръка през лицето си като се надяваше да се съвземе докато се прибереше . Нямаше намерения да разстройва децата . Наистина държанието на блондинката беше прекалено студено но тя просто се чувстваше повече от ужасно . Не понасяше себе си защо не направи нещо но просто нямаше сили дори да мисли нормално .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 25, 2013 6:55 pm

Знаете ли колко гадно се почувства когато тя продължаваше да го гледа с онзи поглед, сякаш се опитваше да му натякне колко много е виновен той за случилото се? Знаете ли колко много го нараняваше този неин поглед? Ами не. И няма от къде да знаете. Нямате си и представа колко гадно се чувстваше той, когато тя го отблъсна. Сякаш го беше прегазила кола. Дори и тогава щеше да го боли по малко. Само тя можеше да го накара да се мрази. Само когато тя го отблъснеше той се чувстваше толкова слаб за да си я върне. Само за нея му пукаше. Толкова ли не разбираше колко много я обичаше. Всъщност от къде да го разбере. Та той толкова много пъти я бе предавал. Нито веднъж не й бе доказал любовта си. А сега искаше от нея при такава ситуация тя да остане хладнокръвна и да се прави че нищо не се е случило. Знаеше че на нея нямаше да й мине толкова лесно и точно затова се ядосваше още повече. Беше я огорчил още от първия ден на сдобряването им. Какво оставаше за бъдещето. Страхуваше се че щеше да я наранява. Не искаше да го прави. Но на него му беше вродено да наранява хората които обича. Ами Ема. Ако и нея наранеше по някакъв начин. Нямаше да си просто да ги загуби отново заради глупавите си грешки. Да може би той не бе виновен че тази се е появила  в дома му, но беше виновен че въобще я беше допуснал по някакъв начин в живота си, макар и за няколко часа. А като се помисли само че тя не е единствената и Скарлет много добре знаеше това. знаеше че в леглото му не е била само тя. И беше сигурен че това я натъжаваше допълнително. Но не можеше просто така да преглътне студенината която чувстваше в момента от нейна страна. Не можеше толкова лесно да се примири с нея. Тя го съсипваше. Ето защо криеше чувствата си. Любовта беше много коварно чувство. Тя толкова лесно можеше да те повали. Може би тя беше единственото нещо от което се боеше Лукас. Защото когато човек обича той е уязвим. Толкова лесно можеше да бъде наранен. Почти неусетно. Но в един момент просто болката ставаше нетърпима.
Лукас знаеше че Скарлет го обичаше и че никога не би искала да го нарани. Всъщност ако досега бе пожелала нещо такова много лесно можеше да го постигне. Знаеше и че държанието й не е нарочно, просто гнева я бе завладял. Но не можеше да я съди за това. защото ако той беше на нейно място едва ли щеше да успее да се сдържи. Всъщност дори не искаше да си помисля за последствията които биха могли да последват ако нещо подобно се случеше и той беше на мястото на Скарлет.
Реши да не казва каквото и да  било. Просто знаеше че ако го направи щеше допълнително да влоши нещата. Той също беше раздразнен и ако си отвореше устата не знаеше какво ще излезе от там. А понякога не излизаха хубави работи. Сега най малко искаше да я подразни още повече или да я натъжи. Лукас бързо излезе от стаята насочвайки се нагоре по стълбите. Влезе в стаята си. прокара ръце през косата си опитвайки се да се успокои но не беше толкова лесно. Сега повече от всякога се ядосваше на себе си. Не можеше да повярва че бе накарал широката й усмивка да се заличи от лицето й. Знаеше че ако продължаваше да мисли за това щеше да се ядосва още повече. Но просто не можеше да спре. А само мисълта че Скарлте е долу и не е в никак добро настроение заради него просто го побъркваше. Не знаеше какво щеше да се случи, а това го плашеше. Страхуваше се че тя може да го отблъсне отново. Но той си го заслужаваше. В сравнение с това което той й бе причинил сега това беше нищо. И нямаше право да й се сърди че го отблъсква. Просто трябваше да бъде търпелив и да я изчака да се съвземе, без да я притиска излишно, защото всички знаем че това няма да е добро решение.
Касиди взе един голям куфар, който въпреки размерите си пак нямаше да събере и половината му вещи, но и нямаше желание да взима всичко. Може би с времето щеше да вземе повечето си неща там. Пък и никой не е казал че тази къща може да стане напълно необитаема. Лукас лично щеше да се погрижи тя да бъде оправена и изчистена от всичките тези боклуци които се намираха в нея. Отвори гардероба и започна да взима от там дрехите си, които определено не бяха малко. Все пак за Лукас винаги е било приоритет външния му вид и той винаги е държал да изглежда добре. След около 10-15 минути вече беше готов. Взе тежкия, пълен догоре куфар с вещите му и тръгна обратно надолу по стълбите. Надяваше се сега Скарлет малко поне да се е успокоила, макар че малко се съмняваше с това. влезе в хола оставяйки куфара на земята, поглеждайки я отново.
-Може да тръгваме.-съобщи и той, макар че вече се съмняваше дали тя отново го искаше в къщата си. Тя беше прекалено ядосана и едва ли сега й беше до това, пък и на него не му беше много приятно да я вижда така. Но въпреки всичко той бе обещал на дъщеря си и това беше най важното. Щеше да изпълни обещанието си въпреки всичко. Нямаше да я разочарова. Не искаше да го прави.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 25, 2013 7:48 pm

Скарлет стоеше все така раздразнена без да казва нито дума . Просто в момента думите бяха излишни и дори и да знаеше , че той се беше извинил тя имаше толкова много въпроси на , които не можеше да намери отговор . Просто искаше да забрави случилото се . Но това нямаше как да стане защото дори за миг да затвори очите си в съзнанието ѝ се появяваше лицето на онази . Може би ако не си беше отваряла устата да пита коя е Скарлет в момента нещата щяха да са много по-лесни и нямаше да се налага да е изгонена . А пък и блондинката щеше да получи отговор на въпросите си но не … не ставаше така както трябваше и Скарлет се чувстваше повече от ужасно . Не можеше да приеме факта , че трябва да го дели с още няколко и нямаше да го приеме този факт . Просто тя не беше като онази и никога нямаше да бъде . Нямаше да позволи да е поредната и той много добре го знаеше но въпреки това в дома му се появява някаква точно когато Скарлет е там . Що за голяма случайност ? Може би наистина беше случайност но тя не го разбираше в момента обвиняваше себе си , че дойде с него тук и Лукас , че въобще е позволил на някоя да обитава дома му . Това , че я изхвърли не означаваше нищо . Много по-добре щеше да е ако тя беше останала . Просто Скарлет се чувстваше за пореден път предадена и то с призмата поредна . Явно никога нямаше да е само тя в живота му но ако трябваше щеше да се примири и с това само заради Ема . Ако зависеше от нея нямаше да се примири . Но тя си беше такава преди години го пусна защото знаеше , че е поредната . Сега пак се държеше студено заради същата причина и дори да знаеше , че това го наранява не можеше да направи нищо просто не можеше . Днес беше нарушила много от принципите си но да преглътне това нямаше как . Определено знаеше колко зле се чувстват и двамата и колко жертви направи Лукас за да се промени и то за няколко часа но тя не можеше да се примири . Всичко друго можеше да направи но не и да се примири . Не би могла да търпи парфюма на други по дрехите му . Нито пък да чува каквито и да е неща за други … но явно се налагаше да го направи . Мълчанието не беше неин приятел но в момента правеше само това въпреки , че имаше толкова много въпроси и теми за обсъждане . Като се започне от онази , работата му , всички останали и докато си стигне до нейното семейство в , което беше готова да го приеме винаги дори и да я нараняваше . Просто тя не можеше да го изостави . Можеше да крещи и да го отблъсква но не и да го изостави за винаги . Беше се опитала но това нямаше как да стане дори и сто години да минеха нейните чувства ставаха все по-силни а притеснението ѝ нарастваше с всяка изминала минута . В момента искаше да настигне онази и да си изясни нещата с нея но защо да го правеше като чели чернокосата щеше да я разбере . Щом си позволяваше ад я унижава в чужд дом какво ли щеше да стане на улицата ? Но да те щяха да се срещнат рано или късно и тогава Лукас нямаше да е с тях и една от двете щеше да страда много . Коя щеше да е не се знае дали Скарлет или тя щеше да се разбере в деня в , който се срещнеха уж случайно . Не знаеше какво се върти в главата му но и не можеше да му държи сметка като го разпитва за каквото и да било . Просто искаше да се махне от тази къща . Може би нямаше огромното желание да се прибере в дома си но определено там можеше да замаже положението , че и е лошо и да си остане в стаята насаме с мислите ѝ . Може би и той имаше нужда да остане насаме . Скарлет се опитваше да премахне случилото се от съзнанието ѝ но просто не се получаваше и тя не можеше да се успокои дори и да искаше . Не след дълго видя Лукас с един огромен куфар . Чу думите му и просто повдигна рамене и поклати глава в знак на съгласие . Стана от дивана и тръгна към вратата като с нетърпение чакаше да напусне този дом . Може би се чудите как може да се държеше толкова студено и да не казваше нито дума ? Но това беше нейното наказание в такива моменти не говореше и просто се държеше все едно я няма . Всички , които я познаваха достатъчно добре знаеха , че по добре да вика и чупи от колкото да мълчи но сега нямаше сила дори и за това . Чувстваше се празна . Само като се сетя как до преди двадесет минути усмивката не напускаше лицето ѝ а сега онзи празен поглед с който не показваше нищо . Просто отвори вратата и напусна дома му . Като почака да отключи колата му . Просто нямаше намерение да говори каквото и да било защото сега като се върнеше на рождения ден най-вероятно Ема и Еми щяха да разопаковат подаръци а тя не можеше просто да ги подмине и да вземе любимата ѝ котка и да се настани в стаята си . В момента се беше сетила , че трябваше да му даде записите но определено тази вечер нямаше да ги гледат заедно . На вън все още беше студено и това нямаше да се промени скоро но тя не усещаше студа стоеше все така по рокля като държеше чантата и палтото си в ръка . Не я интересуваше студа нито каквото и да било . Просто знаеше едно , че за пореден път тя беше предадена . Стрелна го с поглед а след това разтвори чантата си и извади телефона ѝ от там . Провери дали някой я беше търсил и да братовчедка ѝ беше звъняла но по-късно щеше да ѝ звънне . Сега нямаше намерения да разстрои и нея . Прибра телефона на мястото му и се качи в колата му като скръсти крака и се вгледа в пътя на пред . Очите ѝ бяха пълни със сълзи от нерви но това не се забелязваше в тъмното а пък и нея малко я вълнуваше дали някой ще я види в момент на слабост .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 25, 2013 9:46 pm

Това че Скарлет бързо стана от мястото си насочвайки се към вратата когато Лукас и каза че е готов за пореден път му показа колко й е неприятно да стои в тази къща. Но това не беше тайна за него. Знаеше го още от първия момент в който тя бе прекрачила праха на тази къща. Хубавото беше че не й се налагаше да остава повече. А и Лукас също не искаше да остава. Да, можеше това да е неговия дом и той да го обича, но точно в момента искаше да е при Скарлет и Ема. Въпреки че знаеше че на любимата му изобщо не й бе до него.
Мълчанието й го убиваше. От всичко най мразеше когато тя просто замълчи. Сякаш бавно и мъчително го убиваше. Мразеше тези моменти. Много по добре щеше да е ако започнеше да крещи, да блъска, да удря. Би понесъл всичко друго много по лесно от това мълчание. Но най лошото бе че той просто не знаеше какво да й каже. Сякаш с това нейно мълчание тя го принуждаваше и той да мълчи. Искаше отново да чува прекрасния й глас колкото и раздразнен да бе в момента. Предпочиташе да му се разкрещи и да каже много болезнени думи, отколкото просто да се затвори във себе си и да мълчи. Не обичаше моментите в които тя просто се отдаваше на мислите си и забравяше за всичко друго. Не, тя не забравяше нищо, така просто се опитваше да игнорира всичко. Лукас знаеше че Скарлет доста дълго ще помни този неприятен и за двама им момент. Така както щеше да помни винаги момента в който Лукас ги изостави. И да, сега въпреки че казваше че е забравила всичко и че всичко е в миналото, тя все още с голяма болка си припомняше всичко. А след тази случка, сякаш всичко беше станало още по объркано. Сякаш само за някакви части от секундата живота им се бе променил напълно. Сякаш всичко между тях се срина до основи. Но знаете ли какво? Този път Лукас нямаше да се откаже и да избяга. Вече за него беше прекалено късно. Вече беше осъзнал че те са смисъла на живота му и никой друг не може да ги замени. И затова ако трябваше той щеше да започне всичко отначало и да построи всичко наново. Камък по камък. Защото тя значеше прекалено много за него и той просто не можеше да си позволи да я загуби. Знаеше че отново тя се чувстваше предадена и това нямаше как да не го съсипва. Та той й беше обещал че няма повече да я наранява. Че ще си живеят щастливо той, тя и децата. Беше й обещал че ще се промени и ще направи какви ли не компромиси за да не им пречи по никакъв начин и щеше да го направи. Тя заслужаваше да се чувства обичана, а този момент сигурно я бе накарал да се съмнява във любовта му. Но той наистина я обичаше. И вече беше направил първите крачки към нея, а това означаваше само едно. Той нямаше да спре пътя си преди да достигне отново до сърцето й. Преди да й покаже че наистина много я обича, и преди да си върне тя доверието към него. Защото в една връзка това беше най важно. Доверието. Доверието и любовта бяха нещата на които се крепеше една здрава връзка. А Лукас определено искаше тяхната да е такава. И не, нямаше намерение да спре. Плановете му бяха много големи за тях двамата. И да, той не планираше, но когато е с нея бе започнал да го прави. Даже много повече. Преди той мислеше браковете за безсмислени, не че и сега не беше така де. За него това да узакониш любовта си на лист хартия не беше от голямо значение. Все пак много хора се женеха просто ей така. Без да изпитват каквито й да било чувства. За Лукас бяха много по важни чувствата защото без тях човек е заникъде. И това го осъзна днес. Защото без Скарлет и Ема неговия живот просто няма никакъв смисъл.
Лукас се надяваше че Ема щеше малко да умилостиви майка си, затова и караше доста бързо на път към вкъщи. Знаеше че ако продължават така щяха да приключат вечерта си всеки в своята си стая, а Лукас не искаше това. Искаше да може отново да заспи до нея и сутринта да се събуди до нея. Но ако Скарлет не го искаше той нямаше да каже нищо по въпроса. Чувстваше се виновен, а и бе. Не смееше да й каже нищо колкото и да искаше. Знаеше че извиненията нямаше да помогнат. В момента Скарлет не се нуждаеше от напразни думи, а от действия. Той трябваше да й покаже че тя е единствената и че само тя може да има контрол над мислите и тялото му и да разсее съмненията които сигурно сега се въртяха в главата й. Най накрая колата навлезе в двора на къщата където ги чакаше охраната. Лукас изгаси двигателя като извърна глава за пореден път към Скарлет надяващ се тя да му кажеше нещо.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПон Ное 25, 2013 10:29 pm

Скарлет се надяваше веднъж за винаги тези проблеми да свършеха но те крой нямаха . Следваха семейството им по петите без да се отделят и за секунда дори . Искаше всичко да им се струпа на веднъж и след това да могат да са щастливи . Но явно любовта е решила да им дава още и още препятствия за да ги пробва колко са силни и дали ще се справят . Но тя нямаше да се предаде не и след като беше страдала толкова години и сега заради някаква си да се откаже и да погуби всичко , което беше постигнала . Нямаше да позволи това да се случи . Но нямаше и да се примири , че още … незнайно колко са минали през леглото му . За миг се замисли какво ли можеше да стане ако преглътнеше гордостта си ? Дали всичко щеше да е по-лесно ? А дали тя си падаше по лесните неща ? Ами ако трябва да сме честни тя не си падаше по лесните неща . И може би точно за това сега мълчеше . Само защото не искаше да каже прекалено болезни думи и за двама им . Не искаше той да страда най-малко пък заради нея . Дори за която и да било не искаше той да страда . Гледаше пътя и се чудеше защо се държа толкова обикновено с онази като можеше да е онази безчувствена кучка правеща всички равни с земята . Но не дори и да беше такава тя не искаше да изпуска нервите си на рождения ден на дъщеря им . Надяваше се онези малките паяци да са си тръгнали . Тъй като в момента ни най-малко не им беше до тях . Още повече да им се кара . Но не понасяше себе си защото много добре знаеше , че така наранява не само себе си а и единствения човек за , който е правила толкова много компромиси и отново би ги направила . Не осъзнаваше колко изнервена беше , че дори и да не каже нито дума . Ако някой я видеше щеше да каже , че е луда връщащи я от лудницата . Та тя изглеждаше повече от зле . Очевадно беше , че не само тя имаше нужда да се прибере . Не обърна внимание на скоростта с която караше Лукас а просто чакаше да види вратите на дома им . И не след дълго наистина ги видя . Потърка очи като се опита да прикрие настроението си и погледна Лукас .
- Не ти се сърдя просто мразя себе си защото ѝ позволих да се държи като … собственица на дома ти дори да бях сигурна , че не е такава . Мразя и факта , че трябва да те деля с такива като нея , че трябва да съм онази която не искам да бъда , че може всеки един момент да се появи някоя и да ти сервира как ще ставаш баща … точно както стана при мен . Искам просто децата да са добре не зависимо с какво трябва да се примиря и какво трябва да преглътна дори ако наистина имаш някакви чувства към нея просто искам да знам ... но както и да е сега трябва да се правя , че нищо не се е случило и да се надяваме , че Еми няма да забележи . - определено думите ѝ бяха не от най-добрите . Все още беше изнервена и знаеше , че не трябва да говори но не можеше просто да слезе от колата без да му каже каквото и да било . Отгоре на това да се прави , че не знае как се чувства . Много добре знаеше как се чувства но той не беше виновен , че онази се появи в дома му не поканена и направи каквото се очакваше дори това да не беше най-правилното решение според блондинката . Можеше да я остави още малко за да си изкара нервите върху нея Скарлет а не сега да се налага да лъже , че е добре а в същото време да иска за пореден път да плаче като малко дете .
- Но знай , че с онази нещата не приключиха когато я изгони . - каза с една фалшива усмивка като знаеше , че това няма да му допадне . Но по-добре да знаеше от колкото после да си помислеше , че тя крие от него и го лъже . Просто тя си беше такава казваше всичко независимо дали на останалите им харесва или не и да имаше изключения и точно тези изключения бяха Лукас и децата на тя по някога им спестяваше всичко , което мислеше . Знаеше , че сега ще е много по-трудно да скрие всичко но щом трябваше щеше да играе театри и да се прави , че нищо ѝ няма . Искаше просто да се сгуши в Лукас и да забрави за онази но нещо я спираше и дори самата тя не знаеше какво е . Но въпреки всичко беше крайно време да престане да се държи с него все едно само той е виновен . Защото вина имаше и в двама им . Никога нямаше само един виновен а те правеха грешките заедно . Просто ако той наистина обичаше друга искаше да знае , да ѝ каже Скарлет щеше да се постарае да замаже нещата пред Ема дори и да иска да умре . Чудеше се какво се очаква от нея и какво се върти в главата на любимия ѝ но не можеше да разбере . Не разбираше нищо и то само защото виждаше в лицето на онази заплаха която нямаше защо да я има .
- Не искам да страдаш и не го прави точно заради мен … просто не си заслужава . - явно сега ролите им бяха сменени опитваше се да прикрива чувствата си и да се прави все едно нищо не е имало между тях . Искаше той да е добре а с нея не беше тя го нараняваше постоянно а това я караше да се мрази още повече . Просто трябваше да намери среден вариант за да не страда нито той нито децата а тя можеше да си страда колкото е нужно .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyВто Ное 26, 2013 4:08 pm

Лукас просто я слушаше. Слушаше я и неможеше да каже каквото и да било. Чувстваше се толкова слаб. Мразеше се. мразеше се за това че я бе предал за пореден път. Толкова много я обичаше а винаги я нараняваше.  Колкото и да се опитваше да не е таа сякаш просто съдбата беше срещу тях двамата. Сякаш съдбата постоянно подлагаше любовта им на изпитание и не им даваше дори минутка спокойствие. Спокойствие от което Лукас се нуждаеше и което можеше да получи единствено и само от Скарлет. Неговото място беше при нея, както и нейното при него. Да, беше допуснал страшно много грешки като си лягаше със всяка срещната, но той просто всячески се опитваше да я забрави. Но не се получаваше. Никога не я бе изтрил от съзнанието си дори и за час. Точно защото сърцето и мислите му принадлежаха само и единствено на нея той не можеше да приеме която и да било за повече от час при себе си. Те напускаха съзнанието му веднага в мига в който си тръгнаха, не че преди са имали някакъв контрол над него де. А Скарлет бе останала завинаги в него. Само тя можеше да го контролира. Само за нея той бе готов на всякакви промени.
-Никоя овен ти не е собственица на дома ми. И не ме делиш с никоя. Само ти имаш контрол над мислите и сърцето ми. Ти си единствената с която искам да бъда. Само и единствено теб обичам. Никога не съм имал каквито и да е било чувства към някоя друга. Скарлет, ти си единствената. И да, знам че няма как да искам от теб да ми повярваш като никога не съм ти го доказвал. Но е истина. И ти обещавам че ще те накарам да забравиш за всичко. Ще те накарам отново да повярваш в чувствата ми. Искам да бъда с теб и нищо друго няма значение за мен.-най накрая промълви той взирайки се в очите му. Всяка една негова дума беше изпълнена с толкова истина. Той вярваше че ще успее да я накара да се чувства обичана. Щеше да й покаже колко много я обичаше. – Аз имам само една дъщеря и това е Ема. И няма да имам други деца, освен ако те не са от теб.-увери я той. Лукас беше сигурен че няма как това да се случи. Определено много добре се пазеше той самия, защото не искаше нищо да го свързва с никоя от жените с които е преспал. За него те бяха просто моментно забавление и нищо повече. Той имаше само една биологична дъщеря – Ема. Тя беше плод на любовта им, макар че ой бе направил голямата грешка да ги изостави. Лукас беше сигурен че ако има други деца то те ще са от Скарлет. Защото за напред тя щеше да е единствената жена която заспива до него. Не му бяха нужни другите жени. Той си имаше Скарлет и това му беше напълно достатъчно. Толкова много я обичаше че определено бе готов ако Скарлет пожелаеше да имат още едно дете. И този път той нямаше да се изплаши и да избяга. Вече знаеше колко е хубаво чувството да си до детето си. Не можеше да си помисли вече да ги изостави. Те бяха неговия живот и неговото бъдеще. А ако тях ги нямаше то тогава беше по добре и него да го няма.
Определено не се учуди  когато Скарлет му каза че тя отново щеше да се срещне с чернокосата. Ако питате Лукас той щеше да каже че това е безсмислено защото тя е едно нищо за него, но той нямаше да каже абсолютно нищо на любимата си. ако толкова много искаше да се види с нея добре. Той нямаше да я спира. Щеше да я остави да прави каквото си иска. Тя заслужаваше да получи отговорите, и ако отговорите на Лукас не й бяха достатъчни добре. Но той беше сигурен че и онази нямаше да й каже нещо по различно освен ако не си измислеше. Но ако посмееше да излъже тогава щеше наистина да предизвика Лукас и той нямаше просто да я изгони от дома си а щеше да я заличи от света. Точно това се случваше с тези които го предизвикаха. А за семейството си той бе готов на всичко.
Лукас се разстрои когато тя му каза че просто няма смисъл да се опитват. Нне можеше да повярва. Ако тя се отказваше толкова лесно това не означаваше че и той ще го направи. тя го бе накарала да се върне и той го направи, сега той щеше да я накара отново да повярва във всичко между тях. Нямаше да я остави и нямаше да си тръгне никога. Ако трябваше щеше да преобърне света за да й покаже чувствата си, ни нямаше да я загуби отново.
-Как така не си заслужава? Та ти си смисъла на живота ми Скарлет. Да сега може думите ми да ти звучат нереалистично защото никога не съм ти доказвал нищо но аз просо знам. Знам че страшно много те обичам и немога да живея без теб. Ти си тази за която си заслужава да се променя. Ти заслужаваш всичко. А аз не ти давам нищо. Но няма и да се откажа от теб, никога.-каза на един дъх, а очите му не се отделяха от нейните дори и за миг. – И кога най накрая ти ще започнеш да мислиш поне малко и за себе си. Не разбра ли че не ме нараняваш ти. Наранява ме това че аз никога не съм те правил щастлива. Не искам да криеш чувствата  си, не и пред мен. Знаеш че аз винаги разбирам когато ти си наранена и това „ Добре съм“ не може да промени мнението ми. Не разбираш ли че ти си най важна.-не му харесваше че тя винаги се опитваше да направи другите щастливи и забравяше за себе си. просто беше крайно време да помисли и за себе си. Сега Лукас беше до нея и той можеше да й помага във всичко. Не беше нужно да е сама във всичко което се изправеше пред нея.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyВто Ное 26, 2013 5:43 pm

Скарлет слушаше всяка една негова дума и се опитваше да повярва на тях но не можеше просто не можеше в съзнанието ѝ минаваше всичко случило се и не можеше да преглътне нещата както направи преди часове . За момент се замисли . Какво ли щеше да стане ако тя си лягаше всяка вечер в чужди легла а на сутринта не знаеше къде се намира , ако беше оставила дъщеря си при него и той трябваше да се справя с трудния характер на Ема . Но знаеше само едно , че ако тя спеше всяка вечер в различни легла всички щяха да я наричат с прякор “курва” а когато той ги сменя няма нито един неприятен псевдоним дори нямаше да се учуди ако му лепнеха титлата “царя на нощта”. Това не беше редно . Дори тя да знаеше , че никога не би изоставила дъщеря си нито пък него просто и беше интересно как очаква той от нея да приеме всичките му думи като истина . Та тя беше чула и видяла толкова много , че ако той се поставеше на нейно място щеш да разбере колко ѝ е трудно да преглътне всичко . Дори да беше силна психически днес просто ѝ идваше в повече и не можеше да мисли разумно от както онази се появи .
- Искам да ти повярвам но не мога …. не мога да приема случващото се , само заради някаква аз развалих вечерта си . А какво щеше да направиш ти ако на времето изоставех Ема и започнех да си лягам в различни легла а на сутринта да не знам къде се намирам ? Какво щеше да направиш ако се появявах и изчезвах а на края идвам и ти казвам колко много те обичам и , че искам да си върна детето и мъжа ? Щеше ли да ме разбереш ?  Сигурна съм , че нямаше … по всевъзможен начин щеше да се опиташ да елиминираш всеки един и да ме съсипеш но аз направих ли го ? Не , не съм и дори дума не съм казала на онези минали през дома ти … а можех да ги елиминирам много лесно . Можех да втежня живота им заради мен и дъщеря ни но аз просто стоях на страна и гледах до къде ще стигнеш . Но дойде днешния ден и думите , които дъщеря ни ми каза просто ме накараха веднъж за винаги да върна своето но какво стана направихме всичко по силите си и на края някаква да ме пита коя съм … е добре аз ще ѝ обясня коя съм много скоро но ти защо я изгони ? Защо не а остави да говоря с нея ? Както сам вия аз се опитвах да сдържа гнева си и нямаше да я нападна каквото и да кажеше . Нима наистина има от какво да се притесняваш за да я гониш ? Да не би тя да е заплаха защото за мен определено не е . - замълча за мит защото просто не искаше да продължава не искаше да наранява себе си и него . Обичаше го повече от живота си а му говореше неща , които нямаше как да не го наранят . Той се опитваше по всевъзможен начин да ѝ покаже чувствата си и да ѝ каже колко много я обичаше но тя в момента не можеше да повярва . Или може би вярваше но не го признаваше дори пред себе си . Чудеше се какво да прави защо трябваше всичко това да се случва и то точно днес . Не можеше ли тази да не се появява ? Но явно не не можеше те да бъдат спокойни и щастливи дори и за ден . Не можеше да бъдат незабележими за всички останали а дори обратното всякаш всички се бъркаха в живота им . Дори да искаше да повярва , че не го дели с други нямаше как да стане та това бяха четири години и през тях той не беше сам както тя . Тя имаше право да каже , че не я дели с никой . Но той … не можеше да ѝ го каже и да очаква тя да повярва . Знаеше , че тези думи може би няма да ги чуе отново и също така знаеше колко му е трудно да ги каже но в момента и на нея не ѝ беше лесно да говори и то дори изобщо . Опитваше се да мълчи за да не се налага да слага сол в раната им още повече но  мълчанието не оправяше нещата . А пък и нали тя казваше , че проблемите трябва дасе решават с думи а не действия .
- Казваш , че никоя не е собственица на дома ти освен аз ? Ами тогава защо онази се чувстваше сякаш съм се натъкнала непоканена в нейния дом ? Още колко има като нея разполагащи се в дома ти като свой ? Помниш ли броя на тези с , които беше през годините когато аз бях в тази къща сама ? Не можеш да ми кажеш , че не те деля защото аз не съм единствената а поредната . Докато в моя живот ти беше единствения и винаги ще си останеш като такъв . Може би наистина искаш да си с мен но защо не ме потърси нима смяташе , че ще те отблъсна или няма да разбера в какво си се забъркал ? Толкова ли малко ме познаваш за да се опитваш да ми кажеш нещо , което съм видяла със собствените си очи ? - въпроси , въпроси и пак въпроси . Скарлет продължаваше да го напада без дори да се усеща . Всъщност тя нямаше за цел да го нарани а да изясни нещата случващи се между тях . Искаше веднъж за винаги да сложат картите на открито и да видят кой какво е направил . Защото това тяхното на нищо не приличаше . Нейната реакция не беше типична и тя знаеше колко слаба изглежда но в момента точно такава се чувстваше . Да може би наистина за момента беше само Ема негова дъщеря но нищо не се знаеше . Скарлет не можеше да е сигурна в нищо още повече , че онази изглеждаше силно интересуваща се от него . Но нима тя отново щеше да се предаде и да остави любимия си на някаква никаквица ? Не това просто не беше възможно . Тя не можеше да се откаже от любовта си само заради някаква и не можеше да позволи дъщеря ѝ да страда заради онази . Просто нямаше да го позволи .
- Не разбираш ли , че съм уплашена за нас и децата ? Просто не мисля разумно и не ме интересува какво ще става просто искам поне за малко всичко да е нормално . Искам си живота преди да ме изоставиш … тогава бях щастлива и знаех , че ме обичаш . А сега … сега не е така , сега се чувствам предадена и просто не мога да приема всичко на веднъж . Имам нужда да се успокоя и да помисля реално но знай едно аз няма да те изоставя и няма да позволя да страдаш ! Не искам да се променяш просто си искам онзи Лукас в , който се влюбих … моя Лукас ! И не няма да мисля за себе си докато ти не спреш да се обвиняваш за глупости . Мисля за хората , които обичам . А ти … ти просто помисли реално и осъзнай , че не трябва да страдаш за не значими неща . - той искаше тя да е себе си и да не се прави , че всичко е на ред … ето сега се държеше и казваше каквото мислеше не зависимо , че това я нараняваше . Нараняваше я страшно много като вижда онзи негов виновен и тъжен поглед просто това я убиваше . Сега определено се чувстваше много по-спокойна след като каза всичко , което мислеше и след като зададе въпросите си . Сега вече можеше да се усмихне . Защото беше себе си . Постави ръката си върху неговата и се усмихна .
- Обичам те запомни го и никога не го забравяй ! - прошепна тя и зачака да чуе отговори на всички въпроси , които беше задала . А след това да влезеше в дома им на топло .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСря Ное 27, 2013 3:59 pm

Лукас слушаше внимателно всяка една нейна дума, а това му показваше колко много е наранена в момента Скарлет. Той за пореден път бе предал доверието й и сега просто не можеше да направи нищо. Знаеше че сега е много по добре тя да си каже всичко отколкото да го таи в себе си. да можеше да е много трудно Лукас да слуша всичко това но беше длъжен. Всичко което каза Скарлет беше истина. Той не трябваше да я кара с думи да се убеди в чувствата му и да забрави за всичко. Трябваше да й се докаже. Знаеше че ако той трябваше да се справя с отглеждането на Ема едва ли щеше да успее. Нямаше да понесе мисълта да знае че тя е  всяка нощ със различен и вероятно щеше да направи много неща, на които нямаше право. Точно затова не трябваше да я съди. Тя не бе направила никакъв опит да вгорчи живота му. Просто стоеше отстрани и наблюдаваше със страшната болка която е таяла в себе си. Болка която той бе предизвиквал в нея отново и отново.
Причината да изгони онази от дома си, не беше защото се страхуваше. Просто не искаше да я вижда. Мразеше когато някой се самопоканваше в дома му. А тя бе направила точно това. Просто Лукас не сметна за нужно да й се отдава чак толкова голямо внимание. Прецени че ще е по добре да я изхвърли преди наистина да се е вбесил и да направи някоя глупост. Не че му пукаше, просто не искаше точно пред Скарлет да прави такива сцени.
-Много си права Скарлет. Знам че не мога да искам от теб да забравиш за всичко което ти причиних и не го правя. Но и самия аз не мога да забравя за всичките глупости които направих докато не бях с вас. Мога само да си представям как си се чувствала през тези четири години, през които си била съвсем сама. Ако бях на твое място аз наистина нямаше да се справя. Нямаше да имам силите за да го направи. И определено нямаше да понеса мисълта че ти си с други мъже. Но ти го направи и въпреки всичко отново ме прие, за което аз мога само да съм ти много благодарен. Ако ти не беше дошла днес в дома ми, аз нямаше да съм тук и сигурно никога нямаше да се запозная със дъщеря ни. Просто щях да продължа да водя лишеният си от смисъл живот. Повярвай ми, повече от всичко искам да върна времето назад. Искам да се върна в онзи ден когато Ема се роди и да бъда с вас. Но немога.-отмести погледа си от нея поглеждайки напред.-И не, за мен онази жена не представлява никаква заплаха. Изгоних я защото не мисля че тя имаше правото да разваля всичко. Истината е че тя ме преследва от доста време. Никога не съм проявявал никакъв интерес към нея, нито пък съм й давал каквито и да  било надежди или нещо подобно. Дори не съм изявявал желание да преспя с нея. Но го направих, и това беше поредната грешка в живота ми. Сутринта когато я изгоних мисля че бях доста ясен заявявайки й че не искам да я виждам повече, но явно тя си мисли че след като съм преспал с нея вече всичко е различно. А то не е така. Дори ако сега знаех нещо за нея, адрес или телефонен номер, щях лично да те заведа при нея и да получиш отговорите си. Но нямам никаква връзка с нея. А и не искам да имам.-Лукас сметна за нужно да й каже всичко това. Не че се надяваше това да оправи нещата. Нямаше как да стане толкова лесно. Просто това беше истината а той не искаше между тях вече да няма нищо скрито. Стига вече с тези потайности. Все пак доверието в една връзка беше най важното, макар че Лукас вече бе изгубил доверието на Скарлет. Но щеше да си го върне. Дори това да беше последното нещо което щеше да направи.
Лукас твърдеше че я обича. Твърдеше че никога не я е забравял. Но защото тогава не я потърси. Това беше въпрос на който и тя и той искаха да намерят отговора. Живота му бе толкова объркан. Страхуваше се да чувства. Не искаше да чувства. Знаеше че чувствата причиняваха само и единствено болка  а той не искаше да страда. Сякаш живота който водеше му харесваше повече, но това беше една голяма заблуда. Той просто не искаше да признае дори и пред себе си колко голяма нужда има от някой на който да може да спедели всичко. И този някой беше Скарлет. Дълбоко в себе си той знаеше това. знаеше че само нея обича и винаги ще е така. Но не искаше да признава чувствата си. Страхуваше се да поеме отговорност, а знаеше че ако се срещнеше с Ема това щеше да се наложи. Та той не можеше да оправи своя живот, какво оставаше да се намесва в живота на дъщеря си. Просто не се чувстваше готов да бъде баща. Пък и от друга страна егото му. Гордостта му не му позволяваше да се върне. Сякаш така щеше да покаже отчаяние и слабост. Той не искаше да показва тези си качества. А сега, сега беше различно защото вече беше сигурен че тя е жената пред която може да се разкрие напълно. Тя виждаше дори и под маските му, и събаряше всички стени които той изграждаше.
-Знам как се чувстваш. Аз също се чувствах уплашен и затова й просто не можах да събера смелост да се върна. Та аз не можех да оправя своя живот, и знаех че ако се върна само щях да объркам и вашия. Не че сега не го правя. Но сега просто съм много по сигурен в себе си отколкото бях преди. Сега съм много по сигурен в чувствата си.-стисна леко ръката й, но макар да чувстваше вече малко спокойствие все пак на лицето му не успя да се прокара дори и фалшива усмивка.- Това ли наричаш незначими неща Скарлет. Това че ви изоставих не мисля че е глупост. Това е нещо много важно, защото това е най горялата грешка която един човек някога може да допусне. И не мога просто да се примиря със това. То ще ме измъчва постоянно. Няма как да е обратното. Дори понякога да забравям за тази глупава постъпка, ще има дни в които отново ще си я припомням и няма как да остана хладнокръвен. Та аз пропуснах толкова важни моменти от живота на дъщеря ми, а и от твоя. Да има ще има и много други които ще прекараме заедно, но това няма да поправи грешката ми.-студени и топли вълни преминаваха по тялото му. Нямаше как да спре да не се самообвинява. Но поне щеше да се прикрива малко повече. Виждаше че това не се харесваше на Скарлет но това чувства за вина нямаше как да изчезне от него.
-И аз те обичам! И ще ти го докажа!-взираше се в очите й. Очите които сякаш го поглъщаха и той просто се давеше в тях. Опияняваха го. Вдъхваха му спокойствие. Говореха вместо нея и му казваха толкова неща които тя умело се опитваше да прикрие.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСря Ное 27, 2013 8:33 pm

Скарлет се чудеше дали беше възможно да продължи на пред без да търси отмъщение ? Не знаеше дали нещата бяха чак толкова бъркани или просто те си ги объркваха все повече и повече сами . Не можеше ли да забравят миналото и д сложат едно ново начало без лъжи , тайни и предателства ? Слушаше всяка една негова дума и се чудеше как може да е толкова глупава и да го наранява с тъпите си изказвания ? Защо й беше толкова трудно да забрави и да продължи ? Защо трябваше а е толкова отмъстителна , злобна и злопаметна ?
- Не може ли да забравиш всичко и аз ще се опитам да не мисля затова … и да сложим едно ново начало. Живота в миналото не е приятен и наранява и двама ни . А аз не искам това . Не искам да виждам как се обвиняваш и това ,че преди малко казах всичко насъбрало се в мен не беше за да те нараня а просто защото се чувствам объркана . Няма значение как съм се чувствала преди четири години или дори преди половин час . Въпреки всичко аз ще забравя или поне ще се опитам да го направя . И ако си мислиш ,че съм понесла лесно мисълта , че си с други … мога да те уверя , че не е така . Само аз си знам как съм се чувствала и какво съм правила . Но въпреки всичко аз те обичам и няма да позволя заради някакви да страдам . Не можем да върнем и променим миналото нито да спрем настоящето но можем да променим бъдещето . То зависи само и единствено от нас . Ние определяме какво да ни се случва и ако живеем в миналото то бъдещето няма да е с нищо по различно от миналото . - не можеше да приеме тези негови думи и това мислене . Не й беше приятно да ги чува защото знаеше , че той страда но просто не можеше така . Явно този ден беше “деня на истината” и всичко трябваше да бъде изяснено . Трябваше да го накара да не живее в миналото . Все пак то наистина не може да се промени а ако живееха в него то определено нямаше да са заедно само защото тя щеше да си мисли глупости , че винаги когато не си е вкъщи е с друга а това щеше да създава поредните скандали и просто нещата нямаше да вървят към добре . Скарлет не възнамеряваше да позволи всичко това . Щом в този ден щеше всичко да излиза на яве щеше да го приеме колкото и болезнено да беше .
- Няма значение какво се е случило между теб и нея но тя явно не осъзнаваше , че в дома ти не е желана . Въпреки , че и аз когато дойдох не бях желана . Казваш , че те преследва … добре да речем , че е така но ти защо не направи нещо за да я махнеш . Защо не постъпи с нея така както с мен и не се опита да я разкараш ? Тя нямаше да види истината под маските ти . Защото не те познава толкова добре колкото аз . Но дори и да искаше няма как да заеме мястото ми защото аз няма да й го дам ! И ще я открия не зависимо след колко време . Тогава щ разбера наистина какво иска тя от теб и ще получа отговорите , които искам . Вярвам ти и се надявам този път наистина да не лъжеш . Ни знам къде си я намерил вчера и не ме интересува просто не я искам в дома си , около децата и около теб . В противен случай няма да запазя самообладание и повярвай ми няма да можеш да ме спреш . - тя говореше вече съвсем спокойно или поне до колкото беше възможно това . Искаше да му вярва дори и да я беше предал толкова много пъти . Но тя виждаше , че той разбира грешките си и просто не възнамеряваше да се прави на интересна . Тя искаше отново да вижда усмивката му и то не онази фалшивата . И щеше да се постарае да върне радостта в очите му .
- Но не ти ли стига , че сега Ема те прие много по-лесно от колкото очаквах дори и аз ? Не ти ли стига , че Еми също те нарича  татко дори и да не й баща ? Не оценяваш ли какво имаш ? Нищо не е важно щом се е случило в миналото и ние сме го забравили . Нима смяташ да нараняваш себе , мен и децата като живееш с обвинения ? Нима искаш всичко да остане с това напрежение както е сега в този момент ? Не ти ли стига моята любов за да мислиш за миналото ? Спри да мислиш за това и погледни на пред . - попита го отново много въпроси доста тъжно тя . Искаше той да спре да мисли за глупости , които натъжаваха и двама им . Просто тя беше забравила и крайно време беше и той да направи същото . Просто искаше всички да са добре и щеше да постигне желаното .
- Ти обърка живота ни когато си тръгна а сега …. когато се връщаш го оправяш колкото и трудно да е . Живота ни без теб не е живот . И не не съм уплашена … дори изобщо . Нужно ми е само да си до нас и всички страхове просто се изпаряват . Не ме е страх от нищо освен да не те загубя отново защото тогава вече не знам дали ще остана жива за да си те върна . Искам да се справим заедно въпреки , че ще е много трудно . Знам го но … вярвам , че ще успеем заедно ! - знаеше , че думите й му с струват страни при положение , че до преди малко се държеше доста грубо а сега … сега просто беше забравила всичко . - Но любов моя разбери ти не си обикновен човек . Ти си черен магьосник и те винаги се справят и никога не се отказват . Няма значение нищо друго освен , че сега си тук и няма да те пусна да си тръгнеш ! Дори и да искаш  никъде няма да ходиш иначе ще те последвам ! Нищо не си пропуснал . Тепърва ще видиш как върви живота й . - замълча за миг и се усмихна отново . Вярваше в думите си и знаеше , че той ще ги разбере . Знаеше , че той трябва да загърби всичко и да продължи на пред .
- Вярвам ти и винаги съм ти вярвала … а сега се усмихни и да слизаме . Можем да продължим и вътре . - вече беше повече от спокойна дори и да й беше трудно . Усмихна се отново като впи за кратко устните си в неговите . Просто имаше нужда от сила а той я зареждаше с такава . Знаеше , че няма да я изостави или просто много силно вярваше в това . Отвори вратата и слезе от колата кат обиколи и погледна любопитно любимия си . Нима нямаше да слезе ? Да бе да . Усмихна се и отвори вратата му като протегна ръката си към неговата .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyСря Ное 27, 2013 9:48 pm

Лукас се замисли много сериозно над думите й. Може би на тях двамата наистина им трябваше ново начало. Може би само така щяха да успеят най накрая да са щастливи. Е да, това не значеше че проблемите им ще изчезнат, но поне щеше да имат един проблем по малко. И двамата страшно много се измъчваха спомняйки си миналото. Сякаш хубавите моменти които те наистина са имали преди изчезват и те виждаха само лошите. Но така ставаше когато лошите моменти са много повече от хубавите. Просто и двамата бяха много наранени и трудно си спомняха хубавите неща. Но най добре щеше да е ако изобщо спрат да се връщат към миналото. Да, за Лукас това щеше да е много трудно, защото прекалено много съжаляваше за грешките си, но заради Скарлет бе готов на всичко, така че вярваше че и това ще преодолее. Тя му даваше силата от която се нуждаеше за да продължи. Само тя и Ема можеха да го накарат да се почувства жив. Да иска да гребе със всички сили от живота и най вече от тяхната любов. Толкова му беше липсвало това чувство. То беше това което те поддържаше жив. Нали знаете? Като животоспасяващо лекарство. А това да се чувстваш обичан беше най доброто лекарство. Любовта можеше да те накара да забравиш за всичко. Но проблема беше че много трудно можеше да намериш истинската любов. В повечето случаи просто се заблуждаваш че си я открил, докато един ден не осъзнаеш че всичко което си направил е било напразно и човека който си мислил че те обича истински просто си тръгне. Но знаете ли какво? Лукас бе щастливец да намери истинската си любов. Скарлет беше човека на който имаше пълно доверие и знаеше че никога нямаше да го остави. И знаейки колко е трудно да срещнеш правилния човек той беше готов на всичко да я задържи до себе си. Знаеше че тяхната връзка не е обречена. Напротив. Тя беше толкова силна и непоклатима, въпреки че в доста ситуации се виждаше точно обратното. Но Лукас знаеше че няма как просто така да позволи нещо да ги раздели. Той не се интересуваше от никоя друга и никоя друга не можеше да се докосне до него. Сега той принадлежеше само и единствено на Скарлет. Сега той искаше да  прекара живота си само и единствено с нея и знаеше че това желание нямаше да изчезне никога. Просто тя му даваше това от което винаги се бе нуждаел. Даваше му спокойствие, сила, любов, топлина. Когато тя бе до него той се чувстваше силен, но в момента в който тя просто се отделеше от него неговата сила мигновено изчезваше. Когато човек просто позволи на чувствата си да излязат навън, той виждаше колко е приятно. А след това, след това сякаш се пристрастяваше към това да обича и да бъде обичан. Сякаш любовта беше наркотик към който си пристрастен и каквото и да правиш ти никога не можеш да се излекуваш от зависимостта си. Скарлет беше неговия наркотик. Тя беше неговото животоспасяващо лекарство. Тя беше любовта в сърцето му която никога нямаше да затихне. Може би сега и на вас всичко това ви се струваше толкова невероятно, защото той бе осъзнал чувствата си за няколко часа и сега мислеше по този начин. Но чувствата му си бяха в него винаги. Сега просто се престрашаваше да ги покаже и да каже как се чувства. Сега чак разбираше че да обичаш не е слабост, а точно обратното. Човек който обича беше повече от силен и сякаш целия свят беше в краката му.
-Единственото важно нещо за мен сте вие.  И аз няма да ви наранявам повече мислейки постоянно за това което съм пропуснал. Заедно ще мислим за това което ни предстои да преживеем. Само ти, аз, Ема и Еми. Няма да позволя никой да ви навреди по какъвто и да е начин. Ще започнем всичко отначало. Ще оставим болезненото минало зад гърба си  и ще продължим. Да знам че ще ми е трудно. Просто аз наистина разбирам грешките си и ме боли че съм ги допуснал. Но ще ги забравя. Само заради вас ще направя всичко възможно че да се променя и да стана един до колкото се може по добър човек, защото най малко искам вие да страдате от трудния ми характер. Просто искам поне веднъж всичко в живота ми да е нормално и да не се страхувам че мога да ви нараня или да ви загубя.-леко се усмихна. Виждаше каква промяна има в държанието на Скарлет. Знаеше че тя не бе казала всичко онова с цел да го нарани и това че го бе направила беше много по добре. Сега се чувстваше много по спокойна. Нямаше го напрежението което изпитваше и Лукас го усещаше. Просто понякога човек имаше нужда да излее всичко което толкова години е насъбирал в себе си и някой трябваше да го чуе. Лукас се радваше че този някой беше той. Радваше се че тя поне веднъж бе решила да му каже всичко в очите без да се страхува дали ще го нарани или не. Все пак между тях не трябваше да има тайни, а това да прикриваш емоциите и чувствата си за да не нараниш другия беше един въд тайна. А това не водеше до нищо добро.
-Скарлет ти не си ме наранила със това което каза. Напротив. Аз се радвам че ти ми каза всичко това в очите. Не искам постоянно да се тревожиш за мен и за това как се чувствам. Предпочитам да знам всичко което мислиш отколкото да прикриваш нещо от мен с цел да не ме нараниш. Това да таиш в себе си не се отразява добре на теб. А знаеш че не искам да мислиш само за околните. Трябва да мислиш на първо място за себе си. А и аз вече ще съм до теб и няма да ти се налага да мислиш сама за всичко и всички.-беше и казал че не одобрява това че пренебрегва себе си, но реши да й го каже отново. Лукас мислеше че за да иска да помага на останалите първо трябваше да помисли малко и за себе  си. Нямаше предвид да стане самолюбива егоистка, просто човек имаше нужда да се отпусне и да порелаксира малко. А нейния живот беше много натоварен и тя определено имаше нужда от това. Но сега след като той беше до нея щеше да има възможност да го прави. Все пак нямаше цялата грижа за Ема да пада на нейните плещи. Лукас като неин баща съще ще трябва да изпълнява и своите задължения. Пък и честно казано той нямаше да има нищо против да го прави защото всяка една минута прекарана с нея, за него беше истинско удоволствие.
Това да усети отново устните и сякаш го зареди със много позитивизъм и той все повече вярваше че всичко между тях ще е наред. Пък и така и трябваше да е. Все пак и те бяха хора и имаха нужда да се понаслаждават на спокойствие един на друг без да има такива неприятни инциденти. Скарлет предложи да влизат вътре след което слезе от колата. На Лукас обаче сякаш му трябваше още малко време за да се съвземе и да влезе вътре сякаш досага те двамата не бяха водили този напрегнат разговор. Но пък за сметка на това Скарлет нямаше никакво намерение да го остави да стои тук. Отвори му вратата подавайки ръката си, сякаш му казваше че няма никакво намерение да го чака повече отвън на този студ. Лукас пое ръката й изправяйки се като след това я придърпа към себе си целувайки я нежно. Точно тези нежни целувки му вдъхваха толкова много сила и сигурност. Сигурност че никога няма да я загуби.
-Нямам намерение да ходя никъде без теб любима!-прошепна той като откъсна устните си от нейните след което отново леко се усмихна. Отново преплете пръстите си с нейните като двамата се запътиха към входа на къщата, оставяйки колата на един от служителите. Влязоха вътре и топла вълна ги лъхна. Навън бе толкова студено, а тук вътре толкова уютно. Лукас определено не обичаше да му е студено и можеше да прекара тук много дълго време. Свали палтото си оставяйки го на закачалката след което отново погледна Скарлет. Запъти се към хола, където намери Ема и Еми да разопаковат подаръците, а щом ги видя просто нямаше как една широка усмивка да се не изпише на лицето му.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПет Ное 29, 2013 3:29 pm

Скарлет се чудеше как така променяше настороението си за секунди . Крайно време беше да спре да се инати и да приеме реалността . Колкото и болезнена да беше тя . Трябваше да приеме , че го обичаше много повече от колкото дори си представяше . А това означаваше само едно , че тя нямаше как да го остави просто заради някаква глупост . Нямаше да съсипе отново живота на дъщеря им само за да покаже колко упорита може да бъде . Та той много добре знаеше , че ако иска нещо го получава не зависимо как и кога . Нямаше на кой да се доказва . Замисли се на какво ли беше способна за семейството ѝ , но отговора е ясен . Тя беше готова на всичко освен едно да напусне Лукас . Не знаеше как ще се разбира с Джейдън но знаеше , че няма да е никак лесно . Пък и нали самата тя казваше , лесното не е интересно . Знаеше колко упорито хлапе е , а с Лукас толкова много си приличаха . Лека усмивка премина по лицето ѝ само от тези мисли . Наистина щеше да ѝ е трудно да събере два напълно еднакви характера на едно място но тя щеше да го направи . Обичаше да жертва за да получава . Явно сега трябваше да жертва търпението и на двама им за да получи нормални взаимотношения между тях . Знаеше , че Лукас дори си няма и на представа що за дете е Джей но определено нямаше да остане с впечатлението като за Емили . Между тях двамата имаше същата разлика като при характера на Скарлет и любимия ѝ . Контакт между огън и вода . Но това не означаваше , че не трябва да са заедно или не може а дори напротив . Скарлет знаеше колко странни са за останалите но не я интересуваше . Защо ли ? Защото тя намираше всяко едно положително качество в него и тези , които не го познаваха можеха само да се залъгват , че той е онзи безчувствен идиот на какъвто прилича . Тя обичаше дори и лошите му черти защото все пак нямаше идеални хора . И Скарлет имаше много лоши черти в характера си и може би точно за това тя го обичаше . Защото той я приемаше такава каквато беше и не се налагаше да се прави на светица . Тя определено не беше от онези добри момичета на каквото приличаше . Точно за това блондинката не преценяваше хората по външния им вид . Той само и единствено лъжеше . Скарлет изглеждаше толкова мила и невинна а всъщност много добре знаете , че е пълната противоположност на това . В нея доброта нямаше за никой друг освен за семейството ѝ . С всичките останали се държеше като с нищожества на много по-ниско ниво от не . Точно за това повечето хора я мразеха но ния този факт не я притесняваше ни най-малко . Не я интересуваше кой я обича и кой не . Важното за нея беше семейството ѝ да е добре . Знаеше , че това нямаше как да стане ако Лукас не беше до тях . Тази тяхна любов ги изгаряше но точно това им даваше силата и желанието да са завинаги заедно . Скарлет вярваше , че няма да се влюби никога в друг и това беше самата истина . Когато едно сърце обичаше то бе готово на всичко за да открие половинката си а нейното сърце беше намерило тази половина още преди и нямаше как да я замени за друга . Каквото и да ставеше тя винаги щеше да му каже “Остани защото те обичам !” дори и да е сгрешил винаги дома ѝ беше отворен за него . Обичаше го точно заради това , защото той никога не се предаваше правеше всичко по силите си за да се справя сам не зависимо дали може или не . По някога просто трябваше да потърсиш помощ от някого а той това не го правеше . Скарлет можеше да потърси помощ от малко хора но за щастие не ѝ се беше налагало да ги занимава с нейните неща . Живота ѝ си беше такъв още от малка можеше да разчита на много малко хора а сега … сега когато няма родители всичко и се струваше още по-трудно . Мисълта , че Лукас можеше да изчезне един слънчев ден и никога повече да не го открие я убиваше . Караше я да се страхува от самата себи си . Ако тя не го нараняваше той нямаше да си тръгне следователно трябваше да се държи добре дори и в моментите в , които просто искаше да обърне къщата с краката на горе . Но ако наистина Лукас успеше да върне вярата в него всичко щеше да е много по-лесно . Тя нямаше да се притеснява и плаши от каквото и да било . Защото ако той беше с нея тя ставаше още по-непобедима и от преди . Можеше да премине дори и през огъня но не и ако той не е до нея . Преди четири години те бяха наистина една добра двойка до колкото беше възможно . Можеха да правят каквото си искат и нещата бяха толкова сериозно както сега въпреки , че Скарлет винаги е знаела как стоят нещата . Но разликата беше , че тогава тя се правеше на разсеяна все едно нищо не вижда и чува за случващото се около Лукас и останалите жени . Но след като Ема се роди а дори и месеци преди това тя просто искаше той да се осъзнае и да види как стояха нещата но това не стана до ден днешен . Точно днес тя беше успяла да му отвори очите за да види какво има до себе си и какво може да загуби за винаги при още една грешка , накара го да признае чувствата си въпреки да знаеше колко му е тридно . Но тя това искаше и го получи . Искаше да бъде с него и щеше да бъде сори и да трябваше да пожертва много . Искаше всяка сутрин да се събужда до него а не в онова студено празно легло . Искаше всяка вечер да заспива в прегръдките му а не сгушена в някоя огромна играчка като малко дете . Искаше да бъде само и единствено с него . Изобщо не я интересуваше как събираше всички мъжки погледи върху себе си и как много не спираха да я преследват с надеждата , че ще им обърне внимание но това не ставаше и нямаше как да стане защото само като ги погледнеше се питаше защо изобщо още е около тях . Знаеше колко много грешки беше направила точно с такива и ако си мислите , че се е събуждала в тяхното легно мога д ави уверя точно в обратното . Те заспиваха един вечен сън и никога не се събуждаха точно заради това …. защото искаха да бъдат като Лукас единствени в живота ѝ а това нямаше как да стане . През тези четири години тя беше наранила много хора и психически и физически но това слабо я засягаше . Правеше всичко за доброто на децата и нищо друго не я интересуваше . Работеше на няколко места само за да не оставаше време в , което да мислеше за Лукас . И двамата имаха много грешки но тя ги беше забравила и приемаше този ден като едно нова начало с , което слагаше края на лъжите и тайните . Дори и да оставше ревността в нея тя просто нямаше да я показва . Много добре знаеше какво е да си задушен в златна клетка . Точно така щеше да се чувствя и любимия ѝ ако тя не контролираше ревността си . Но той знаеше много добре точно за тази ревност защото преди да се роди Ема … блондинката му беше показала на какво е способна за него . И нямаше да спре да му показва докато той не разбереше , че просто тя го обича повече от всичко друго . Една недоловима усмивка премина през лицето ѝ а в очите ѝ се върна онзи доволен поглед . Все пак те се бяха най-сетне върнали в дома им а това нямаше как да не радва блондинката . Определено нямаше намерение да стоят на вън цяла вечер . Точно за това изчака любимия ѝ да напусне колата . Знаеше , че обича колата си но чак пък толкова … не го очакваше . Не след дълго усети отново устните му а това ѝ върна онази сила и смелост от която имаше нужда в момента . В очите ѝ се върна онзи пламък , който никой друг освен Лукас не можеше да ѝ го върне . Можеше да отвръща на целувките му вечно . Можеше да беде за винаги в ръцете му . И никога да не ги пуска . В този момент осъзнаваше , че наистина любовта правеше хората диви и щастливи . Загледа се в очите му за миг и въпреки , че беше достатъчно тъмно тя видя усмивката му . Точно тази усмивка искаше да вижда всяка сутрин и всяка вечер преди да заспи . Тази усмивка никога не трябваше да напуска лицето мя . Усмивката която връщаше смисъла на всичко . Нямаше как да не се усмихна и тя просто нямаше как . А пък и тя обичаше да е усмихната като има причина за това а в този момент имаше причина . Думите му накараха усмивката ѝ да стане още по-широка а очите ѝ да заблестят още по-силно . Наклони леко глава като се загледа за миг в него а след това просто го последва към вратата като дори за миг не пускаше ръката му . Още при отварянето на вратата топъл въздух погали лицето ѝ а тя се усмихна . Обичаше топлината и определено в тази къща винаги беше топло . Съблече палтото си която я беше предпазило от вледеняване и го закачи на дървената стенна закачалка в ляво до нея .
- Май всичко е свършило . - каза с усмивка тя като се заслуша по-внимателно . Не се чуваха викове а това я доведе до мисълта , че явно всички наистина са си тръгнали и те доста са се бавили . Погледна часовника си но не беше чак толкова късно . Видя , че Лукас се отправя към хора а тя тръгна към кухнята . Когато влезе в нея усети аромата на нещо вкусно . И тогава се сети , че не беше хапвала нищо от вчера вечерта а това я доведе до мисълта , че е време за вечеря . Направи знак на една от жените да сервират вечерята и се върна към хола да провери какво правеха Еми и Ема . Намери Лукас с една широка усмивка а миг след това погледа ѝ се отмести върху момичетата а те така спокойно разопаковаха големия куп с подаръци . Погледна бавачката стояща съвсем спокойно на един от диваните и ѝ се смръщи . Не разбираше защо не се занимава с тях а си стои спокойно и ги наблюдава . Нима беше стояла цяла вечер така а Еми милата тичаше по децата и сестра си ? Това нямаше да се окаже добре ако беше истина . Застана до любимия си и с усмивка попита :
- Добър вечер момичета . Как върви разопаковането на подаръци ? Какво е получила малката принцеса за рождения си ден ? - видя колко много хартия бяха махнали от кутиите и огледа вече разопакованите подаръци . Наистина не мислеше , че толкова много деца е имало в къщата ѝ за да донесат толкова огромен куп подаръци . Погледна Лукас и се зачуди как ли се чувства той . Но определено Еми изглеждаше уморена и точно тази умора беше изписана на лицето ѝ . Докато Ема …. тя беше повече от щастлива . Погледна Еми и спря погледа си върху нея .
- Еми добре ли си миличка всичко на ред ли е ?
- знаеше , че жената гледаща Ема не беше от най-добрите спрямо Скарлет пък и тя никога не е харесвала детегледачките . Просто не намираше някоя толкова добра за да повери детето си на нея . Но от всички агенции тази беше представена като най-добра от най-добрите и Скарлет просто беше решила да я пробва . Просто жената беше от бавните и спокойните а най-лошото бе това , че пазеше само и единствено Ема а това не беше уговорката им . И Скарлет смяташе да гледа дъщеря си сама но нямаше как защото и тя и Лукас ходеха на работа . Но щеше да измисли решение на проблема . Погледна Лукас и се усмихна като обви тялото му с ръце и зачака да види какво ѝ е на Еми . Въпреки , че предполагаше какво ѝ е . Все пак да тичаш по толкова много деца никак не е лесно . Още повече , че те само дебнеха някой да не ги наблюдава и веднага правеха бели дори и минимални .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПет Ное 29, 2013 4:24 pm

Лукас просто стоеше и наблюдаваше двете момичета без да казва или прави нещо. Можеше да стои така с дни. Сега чак можеше да се почувства баща. Прекрасната усмивка на дъщеряму, блестящите й очички, това бяха нещата които можеше да гледа винаги. Само гледайки я той се зареждаше с много полужителна енергия. Тя го караше да забрави за всичките си проблеми и да мисли само и единствено за нея. Толкова силно вече я обичаше. Никога преди не си бе й помислял че можеш да обикнеш някой за толкова кратко време. Но беше факт. А и просто нямаше как да не обичаш такова малко ангелче като нея.
След няколко минути към тях се присъедини и Скарлет и сякаш картинката се запълни. Толкова много му харесваше да ги чувства около себе си. Даваха му голямо спокойствие и сила. Нямаше как на лицето му да не се изписваха широките му прекрасни усмивки всеки път когато ги погледнеше. Точно това искаше да вижда всеки ден.  Прекрасните усмивки на хората които обича. И щеше да направи всичко възможно те никога да не изчезваха. Просто нямаше да понесе да не вижда блясъка в очите им. Когато те бяха щастливи и той беше. Той вече бе успял да разбере какво е нещото от което се нуждае най много до себе си. Това беше любовта и присъствието на семейството му. Сега почувства колко много му е липсвала семейната топлина и уют. Тези две неща бяха нещото от което се нуждаеше всеки един човек. Лукас разбираше че семейството беше най важното нещо на света за него. Той вече не виждаше живот си без те да присъстват в него. Искаше всяка сутрин да се събужда до любимата си, и всяка вечер докато заспива да я държи в обятията си. Искаше да може да чете приказки на дъщеря си за лека нощ и тя да го дарява с ней сладките целувки които някога можеше да получи. Харесваше му чувството да е баща. И ако можеше да се върне назад във времето никога нямаше да пропусне тези четири години. Но не можеше. Затова и нямаше да мисли за миналото. Точно в този момент не искаше да мисли за миналото а искаше да се наслаждава само и единствено на настоящето. Толкова много обичаше Скарлет  и Ема, и някак си вече мисълта да има дете не го плашеше. Само го радваше. Ема беше причината този страх да изчезне от него. и сега Лукас може би бе готов след време да имат със Скарлет още едно дете. И този път нямаше да си тръгне а щеше да присъства на всеки един момент от живота на другото си дете. Но пък нямаше и никога да пренебрегва по някакъв начин Ема. Тя беше неговата малка принцеса и това никога нямаше да се промени.
Емили наистина изглеждаше много уморена и може би щеше да е по добре за нея ако отидеше да си легне. А и вече Лукас и Скарлет си бяха вкъщи и те можеха да се заемат със Ема. А и Лукас нямаше да има нищо против да си играе с нея. Сякаш когато я гледаше всичко студено в него изчезваше и на негово място се появяваше една голяма топка любов. Да точно това чувстваше във себе си Лукас. Всичко негативно просто беше изчезнало и той искаше само и единствено да може да се наслаждава на Ема и Скарлет.
Откъсна се от обятията на любимата си насочвайки се право към малката си дъщеричка която с голям ентусиазъм не спираше да разопакова подаръците си. настани се до нея като просто и се усмихваше и взе една от играчките в ръце оглеждайки я.
-Харесват  ли ти подаръците принцесо?-попита той като беше сигурен че отговора й щеше да е положителен. Че кой не се раздаваше на подаръци. А когато бяха в такова голямо количество направо трябваше да лети от щастие.  Приближи се още малко към нея като я целуна нежно по бузката след което продължи да я наблюдава във всичко което правеше. Извърна глава към Емили поглеждайки я загрижено. Определено трябваше да си почине, пък утре пак щеше да може да играе със сестра си.
-Еми, изглеждаш доста изморена. Защо не отидеш да си починеш малко?-предложи поглеждайки я загрижено след което и се усмихна мило. Погледа му се премести върху Скарлет. Плъзна погледа си по нея като прехапа леко устни. Тя винаги бе успявала дори без да прави каквото и да било да събуди желание в него, но сега определено не беше време за това. може би те двамата щяха да се усамотят в стаята си малко по късно след като всичко си легнеха.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 EmptyПет Ное 29, 2013 8:01 pm

Скарлет наблюдаваше случващото се и се надяваше винаги всички те да бъдат все така щастливи . Надяваше се да няма сълзи и намръщени физиономии на хората , които обичаше и винаги ще обича . Искаше наистина живота им да потръгне дори и малко . Просто смяташе , че имат право да са щастливи най-накрая . Тя се усмихна и погледна Ема . Дъщеря ѝ беше толкова радостна , че Скарлет нямаше какво друго да иска освен усмивката и блещукащите искрици в очичките ѝ . Скарлет се чувстваше като в реален сън . Всичко ѝ се стриваше толкова фантастично , че ако беше сън тя нямаше да има желание за събуждане … но не тя не сънуваше . Това беше самата истина . Може би съдбата им беше дала малко прекрасно време за тях . А това можеше само и единствено да напомни на Скарлет , че трябва да мисли за себе си . За себе си и за семейството ѝ . Всички хора , които тя обича бяха до нея … освен един . Но и той щеше да дойде след няколко дена . Защото лично тя щеше да отиде да го вземе . В този момент тя се чувстваше пълноценна , силна , щастлива , доволна , обичана и най-вече обичаща . Можеше да остане така за винаги освен ако нещо пак не се обърка в живота им . Но дори и това да станеше тя знаеше , че с Лукас заедно рака за рака ще се справят с всичко . Виждаше щастието в очите им и това я караше да се усмихва . Когато тя усети , че любимия ѝ се отдръпна тя просто го проследи с поглед и се усмихна когато видя , че той седна при Ема . Наистина не можеше да повярва колко бързо бяха свикнали един с друг . Много я радваше факта , че той наистина беше баща на Ема а не просто да се прави . Беше махнал всички маски и се раздаваше до колкото е възможно за малката принцеса . Виждаше обичта в очите му . Скарлет знаеше , че той ще бъде един наистина добър баща за децата . Точно такъв от какъвто те се нуждаеха . Стоеше и ги наблюдаваше без да прави каквото и да било освен да се усмихва . Нямаше просто какво да направи или каже та те изглеждаха толкова весели и доволни . Чу въпроса на любимия си отправен към Ема и се засмя след като чу отговора “Да всички са много хубави .” , просто нямаше какво друго да каже . Ема обичаше подаръците а сега като бяха в такова огромно количество тя просто беше наистина много щастлива . Блондинката наблюдаваше Ема как доста бързо и внимателно отваряше подарък след подарък . Имаше още съвсем малко подаръци около десет а това беше добре . Скарлет погледна Еми с усмивка но и тя се занимаваше с отваряне на подарък . Погледна към Лукас а той изглеждаше толкова доволен , че тя нямаше как да не се зарадва . Чу думите му към Еми и си личеше колко загрижен е . Наистина тя изглеждаше много уморена но трябваше първо да хапне нещо и тогава можеше да си легне . Ема също скоро трябваше да заспива въпреки , че утре няма да ходи на детска градина .
- След като отворите и последните подаръци няма да е зле да хапнем нещо а след това да си починем от днешния ден . - Скарлет видя недоволната физиономия на Ема но не можеше да стои до късно утре нямаше да може да стане . Усмихна ѝ се мило и я погледна сериозно . Ема знаеше много добре , че по-късно от десет и половина няма да остане будна точно за това нямаше смисъл да се сърди . Дори ако се помисли реално за току що навършило четири годишно дете е късно да стои до десет и половина . Ами то блондинката си лягаше към дванадесет ако нямаше някаква работа да върши и у дома . Днес нямаше да се занимава с работа . Нямаше намерения да си губи времето с нещо толкова скучно . Добре де не беше скучно тя обичаше много работата си но … днес не ѝ се занимаваше с работа . Смяташе , че много по-забавно би било да гледат някой филм или да правят нещо друго от колкото да работи . Просто днес и се беше насъбрало в повече и нямаше намерения да се натоварва още повече с работа . Извъртя глава и погледна по коридора към кухнята от там усети присъствие . Да жената идваше да съобщи , че вечерата е сервирана . Скарлет още преди да ѝ е казала поклати глава . Е щеше да ги изчака да свършат с подаръците и тогава щяха да хапнат а пък и с любимия ѝ не бяха пробвали торта . Това щеше да обиди малката Ема .
- Качвам се до горе а когато станете готови … вечерята е сервирана . - усмихна се мило и им прати една въздушна целувка като смигна закачливо на Лукас . Просто смяташе да се преоблече тъй като тези дрехи вече я побъркваха . Точно така и направи остави ги да се забавляват и се качи на горе по стълбите . Като се чудеше как ли се е справила Еми .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Birthday Emma !

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-