Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Birthday Emma ! - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Birthday Emma ! - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Birthday Emma ! - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Birthday Emma !

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyНед Ное 03, 2013 9:17 pm

First topic message reminder :

Деня бе слънчев а може би защото бе празник Скарлет наблюдаваше дъщеря си как тича в двора след едно от кученцата . Всичко ѝ се струваше толкова странно . Преди четири години на тази дата тя бе в болница сама без подкрепа от никой . Бореща се за живота си и този на Ема . В този ден тя беше най-щастливата жена в света но същевременно и най-тъжната . В този ден , точно в този ден тя стана майка за първи път и то от мъж не заслужаващ това . Чувстваше се толкова щастлива въпреки , че това малко момиченце бе плод на грешка и фалшив презерватив . Скарлет за първи път взе малкото и крехко създание в ръцете си гледащо толкова мило и невинно . То бе толкова чисто и безгрешно а получаваше обречена съдба да живее с лъжа или без баща . В онзи ден Скарлет се чувстваше повече от щастлива но плачеше от нещастие . Никога не би предположила , че ще гледа детето си сама и то от такъв кретен като този . Тя го мразеше заради това , че я нарани не физически а психически може би той никога до преди не е бил отрязван от момиче но за всичко си има първи път и неговия първи път бе точно тя русото момиче на има Скарлет . Тя бе използвана за секс играчка и може би , би била наричана курва или кучка или каквото и да било но нея това не я интересуваше . Чувстваше се горда с това , че заряза онзи подлец без да ѝ мигне окото . В този момент се чувстваше толкова ядосана , че ако онзи беше тук най-вероятно би го гръмнала с усмивка а след това щеше да представи нещата така , че да изглежда като при самозащита . Но не колкото и да ѝ се искаше не би го направила тогава щеше да ѝ тежи на съвестта , че е убила бащата на дъщеря си . А това не би си го простила не защото не е редно а защото тогава Ема не би могла да види що за несериозен баща има . Опасяваше се , че това ще нарани дъщеря ѝ но самата тя знаеше , че не би позволила и косъм да падне от главата ѝ .
- Ема миличка , ела тук . – повика я Скарлет с усмивка и потропа на мястото до себе си върху тревата . Момиченцето с бързи подскоци и смях дотича и седна до нея . Скарлет трябваше да говори с нея и то сега . Питаше се защо се налага , защо трябва да го прави , защо е нужно и какво ще се промени но отговор не намираше просто знаеше , че трябва .
- Чуй ме добре какво ще ти кажа сега . Спомняш ли си какъв ден е днес ? – попита тя с усмивка и прегърна малкото русокосо момиченце със светло сини очи . Ема не се зачуди и поклати положително глава а това улесняваше Скарлет . Тя говореше с нея лесно защото детето беше много по-умно от колкото я смяташе . Тя разбираше всичко , което Скарлет и кажеше за това сега трябваше да говори с нея докато е време и докато е малка а не след това . Тя смяташе , че ще приеме нещата по-лесно докато е на ранна детска възраст .
- Днес е рождения ти ден . Довечера тук в нашата къща ще има тържество изцяло в твоя чест а аз трябва да говоря с един доста специален гост . Вероятно се сещаш за кой говоря . Днес трябва да потърся твоя баща този , който не се сеща за нас изобщо но ние трябва да го поканим защото той ти е баща . Колкото и добре да живеем без него и какъвто и да е той , той винаги остава твой баща и има правото да те вижда когато пожелае . Но ако ти не искаш да го виждаш няма да те карам на сила . – тя изказа всичко с голяма мъка опитваше се да спести много подробности на Ема за баща ѝ точно за това я прегърна силно и погали косата ѝ . Малкото момиче винаги се надяваше , че на някой рожден ден на прословутата врата ще си появи баща ѝ с един голям подарък и усмивка на лице . Но това до ден днешен не е ставало . Колкото и да не искаше Скарлет да се занимава с него и колкото и да се опитваше да ограничи контакта им трябваше веднъж за винаги да му обясни , че има дъщеря която трябва да вижда колкото и да не иска . Ако се налагаше бе способна на сила да го накара но нямаше да позволи дъщеря ѝ да страда . Малкото момиченце вдигна глава и погледна майка си в очите а след това заговори с тънкото си гласче :
- Няма значение дали той ни иска важното е , че ние не го искаме . Ще ми се поне веднъж да го бях виждала но щом той ме мрази и не иска да ме вижда и аз не го искам ! – момиченцето зарови глава в обятията на майка си и изпадна в сълзи . А това стигаше на Скарлет за да го намрази още повече от колкото го мразеше . Тъгата се бе събрала в гърлото ѝ и тя усещаше една голяма топка точно там . Но не можеше да гледа дъщеря си как плаче заради един нещастник . Постави пръст на брадичката ѝ и накара Ема да я погледне . Сълзите стичащи се от очите ѝ се забиваха като ножове в сърцето ѝ .
- Спри да плачеш Ема . Ти си едно малко слънчице , което няма как да не го искат и обичат . Аз съм късметлийка , че те имам . Той губи миличка не ние . Просто не плачи за такива неща живота е много суров не се предавай и знай едно аз винаги ще бъда с теб и ще те пазя но не искам сълзи в очичките ти иначе ще плача и аз . – тя се опита да накара малкото момиченце да се успокои а в този момент едно от кучетата се появи и започна да се търкаля в тревата до тях . Малката Ема обичаше животни точно както майка си и отново започна да си играе с него като изтри сълзите си и на тяхно място се появи една лъчезарна усмивка . Скарлет стана и я целуна по челото като и се усмихна доволно и поклати глава към кучето за да ѝ подскаже , че то ревнива .

...

Колата спря а Скарлет грабна чантата си и нервно закрачи към входа . Може би ако някой я гледаше от страни щеше да си каже „Тази жена ще става убиец !“ но не нямаше да стига до там . Пристъпи на пред и позвъня на звънеца . Знаеше , че той си е вкъщи и знаеше , че ако се наложи ще направи всичко за да влезе . Не след дълго се отвори вратата и това беше той . Да по една кърпа перфектно според нея най-вероятно е изчукал поредната и сега не знае къде се намира и си е взел един душ за да се съвземе . Ужас Скарлет наистина бе отчаяна и изнервена на макс . Просто постави ръка на гърдите му и го побутна леко на зад като затвори вратата а след това я заключи след себе си и взе ключовете . Нямаше намерение да говорят на вратата а той очевидно не би я поканил да влезе точно за това тя смяташе , че трябва да се самопокани . Остави го без да казва нищо и се настани на един от диваните в хола като скръсти крака и го стрелна с поглед .
- Не ми се прави , че не знаеш защо съм тук Лукас ! – каза тя с отяждаш тон и се усмихна доволно . Може би той все още смяташе , че тя му е в кърпа вързана но не това всъщност бе поредната му грешка спрямо нея .
- Няма ли да седнеш или ще стоиш все още ужасен от това , че ме виждаш на вратата ти а вече и в дома ти ? Нима смяташе , че няма да те открия дори с друга самоличност ? – попита тя и остави чантата в която имаше само ключове , пистолет и гримове . Но определено нямаше да използва пистолета . Не беше дошла за това и нямаше да прави глупости на рождения ден на дъщеря ѝ . Знаеше всички негови лъжи и днес трябваше да изяснят нещата .
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 07, 2013 7:44 pm

Трудностите. Те бяха за да се преодоляват нали. За да може човек да се изправи срещу тях и да си каже „Аз мога“. Не всичко беше много по лесно на думи отколкото на действия. В живота си Лукас се бе изправил  пред много трудности и се справи с тях. Справи се със всички освен с една. Не успя да се справи със самия себе си. Така и не се научи как да се държи с хората които обичаше. Така и не се научи как да не ги наранява. Вече беше на двадесет и пет години, имаше прекрасна дъщеря която обичаше страшно много и не можеше да си позволи да нарани и нея. А това означаваше само едно. Трябваше да превъзмогне страха от това да бъде наранен и да освободи душата си, ако не пред друг то поне пред Скарлет. Обичаше я, а това което му каза го накара малко или много да се осъзнае и да разбере че не е редно да бъде такъв гадняр. Знаеше че тя ще е единствената която никога няма да го нарани. Не го бе направила досега въпреки всичко което й бе причинил той, това означаваше че няма да го направи отново. Време беше Лукас да се вземе в ръце и да направи малка, но смела крачка към промяна. Искаше да се промени, ако не за друг то поне за хората които обича. Знаеше че мрачния му студен характер никога нямаше да се промени и за непознатите той винаги щеше да е студен, но поне към Скарлет и Ема трябваше да бъде друг.
Обичаше я. По дяволите, толкова много я обичаше, а досега не й бе показал дори и една малка частичка от любовта си. А тя продължаваше и продължаваше да има силни чувства към неего и да му ги показва. Мразеше се за това което й причиняваше. Мразеше когато я вижда да плаче. Мразеше се само при мисълта колко много е страдала заради него и как през тези четири години е трябвало да се оправя сама със всичко, без да има човек на когото да разчита. Трябваше да го забрави, трябваше да си намери друг на който да отдаде любовта си. Някой който щеше постоянно да й показва колко е специална. Лукас носеше само проблеми. Живота му беше повече от проблемен, но това не я бе накарало да се откаже от него.  Цели четири години тя го е чакала да се върне, докато той е блудствал със различни момичета и е пиел скъп алкохол. Но знаете ли какво. Нали хората казват че времето лекува. Е не е така, защото той така и не може да излекува сърцето си и да го отърве от тази коварна болест наречена любов. Нито едно момиче не бе успяло да го накара да я забрави. Всъщност Лукас си мислеше че я е забравил, че  повече не я обича, но това далеч не бе така. Просто се опитваше да се заблуди. Опитваше се да заблуди сърцето си. Точно затова не се зарадва когато я видя на врата си днес по късно, защото щом я зърна цялата тази заблуда започна да избледнява, а щом по късно видя и дъщеря си заблудата изчезна напълно. Наистина беше много трудно да обичаш някога, а да отказваш да признаеш чувствата си. И то защо, защото така мислите за редно. Но защо Лукас реши точно сега да мисли кое е редно и кое не. В живота си бе извършил толкова нередни неща, че вече просто нямаше право да разграничава редното и нередното. Единственото нещо което го спираше бе страха. Страха от това да не бъде наранен и то точно от нея, защото това не бе нещо което щеше да преживее. Мразеше предателството. Когато човек бе предаден се чувстваше толкова непотребен. А Лукас не искаше да се чувства непотребен, макар че и досега не се бе чувствал и потребен. Но сега когато виждаше дъщеря си определено в него се появи чувство на потребност. Чувстваше се потребен, защото знаеше че й е нужен. Но освен че се чувстваше и потребен той се чувстваше и обичан и след като с думите си за пореден път Скарлет го бе убедила че го обича той почувства някаква нужда да й каже всичко което чувства, без никакво изключение. Но точно когато събра смелост да говори тя просто излезе много бързо от стаята. Защо трябваше да го прави точно сега. Защо трябваше да си мисли че го наранява и че точно той не го заслужава. Напротив, заслужаваше го и просто не можеше да бъде толкова загрижена за него. Може би Лукас щеше да се почувства много по добре ако му се беше разкрещяла обвинявайки го, вместо да му казва толкова мисли неща. Но нямаше да остави нещата така. Трябваше да й каже всичко. Последва я без да чака повече. Беше в кухнята и отново бе подпряла ръце на главата си. На Лукас му бе толкова трудно да говори. Чувството да споделя му беше толкова непознато че той просто не знаеше как да започне, защото започнеш ли веднъж сякаш след това думите започваха сами да излизат от устата ти. Настани се на стола до нея поглеждайки я. Протегна се и отново взе ръцете й във своите. За момент се замисли дали нямаше да му е по лесно ако с действията си й покажеше всичко което чувства или трябваше да го каже. Знаеше че действията тежат повече от думите въпреки че имаше и ситуации в които беше обратното. Но за да й покаже щеше да му отнеме много време. Време през което не искаше да я вижда тъжна, а точно обратното. Приближи ръцете й към устните си и нежно го целуна. Беше много мил. Дори плашещо мил за него. Но просто сега бе решил да й покаже и добрата си страна, защото определено не я бе изгубил с годините. Тя си беше все там дълбоко скрита в душата му и само хората които се бяха докоснали до душата му можеха да я водят. Скарлет се бе докоснала до душата му много отдавна, но просто досега не и бе показвал нищо. Е може би вече наистина беше време.
-Виж Скарлет ти не можеш да ме нараниш по никакъв начин. Просто.. когато плачеш и знам, че аз съм виновен, защото просто избирам да си мълча без да ти кажа какво чувствам, въпреки че в мен наистина има такива чувства. И знам че ти също ги знаеш. Винаги си ме познавала толкова добре, въпреки че аз се държа с теб като пълен кретен. Но точно затова че познаваш чувствата му трябва да е причината поради която да не си мислиш че ме нараняваш. Знаеш ли, сега като се замисля разбирам че аз не съм тук само заради Ема и не искам да се променя само заради нея. Вие двете заслужавате да бъда искрен с вас и аз наистина мисля че е време да го направя. Това не означава че характера ми ще се промени и че в мен ще има някаква коренна разлика. Ще си бъда все същия студен, на моменти мил. С променливо настроени  и със всичките си недостатъци, но поне ще съм искрен с вас, и най вече с теб. Знам че криейки чувствата си те наранявам, макар и да не го осъзнаваш, но това няма да продължава. Защото… Мамка му по трудно е от колкото си мислех.-засмя се тихо но наистина не знаеше как да продължи. Всъщност знаеше но му беше много трудно да изрече нещо което досега никога не бе изричал, въпреки че беше чувствал много дълго време, а и продължава да чувства. Не можеше да продължи да говори затова просто преплете пръстите си с нейните надявайки се тя да го беше разбрала, защото наистина всичко което каза беше толкова объркано и на моменти без смисъл, но той наистина не знаеше какво да й каже и как да й го каже. Това че досега не го бе правил трябваше да го извинява поне малко, нали?
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 07, 2013 9:02 pm

Тя стоеше все така замислена с чаша студена вода в ръка .  Дали студената вода щеше да замрази болката която чувстваше в сърцето си ? Най-вероятно не но тя просто не знаеше какво да прави . Всички сте имали такива моменти в  , които искате едно а е редно да направите друго нали ? Точно в такава ситуация се намираше и тя . Може би постъпваше по същия глупав начин както Лукас преди но в момента бягството ѝ се стори най-разумно . Така поне нямаше да се налага да казва каквото и да било . В този ден бе казала достатъчно неща и въпреки това нищо не ставаше . Крайно време беше да замълчи както правеше той и да игнорира всички свои чувства . Но защо ... защо не можеше да го направи . Болката която чувстваше в момента беше повече от убиваща но да знае , че самата тя наранява хората за които би дала дори живота си просто нямаше да стане . Отпи една голяма глътка вода и се замисли . Какво трябваше да прави , как и защо ? Защо постъпваше като чиста идиотка ? Деца на петнадесет постъпват по-смело от нея . Винаги се е мислила за много силна но когато ставаше дума за Лукас просто силата ѝ някъде изчезваше . Не можеше да говори и не намираше точния начин и действия с , които да оправи всичко . Но въпроса е кое беше правилното за всички . Как трябваше да се държи за да бъдат всички добре ? От една страна дъщеря ѝ винаги би се радвала ако Скарлет спре да се държи така като преди малко и просто бъде себе си . Такава каквато е без да лъже и спестява подробности . Но от друга страна ако постъпваше така Лукас щеше да се съсипе . Тя знаше за чувствата му ... знаеше и колко му е трудно да говори но просто имаше нужда да чуе всичко . Имаже нужда поне веднъж да чуе всичко от неговата уста за да може да му повярва така както му вярваше преди време . Трябваше да се почувства сигурна за да може да действа както по принцип . Но само мисълта колко трудно щеше да му бъде да каже всичко каквото чувства и мисли тя предпочиташе да не го чува само за да не се мъчи допълнително . Кугато усети , че не е сама в първия момент си помисли дале не е Ема . Но не беше тя защото нямаше писъци . Когато усети отново тези така до болка познати ръце ѝ беше ясно , че я е последвал но не разбираше защо . Нали той не смее да признае чувствата си не смее да направи крачка да са заедно сега защо я следваше и объркваше още повече и двама им . Скарлет предпочиташе той да вика и крещи но не и да мълчи . Това мълчание я убиваше още повече . Погледна ръцете му и се зачуди какво точно да направи . Точно преди да тръгне да говори той я изпревари и тя реши да замълчи и да го изслуша . Не можеше да си обясни думите , които ѝ казваше струваха ѝ се прекалено истински . Знаеше , че го наранява дори той да отричаше . Знаеше как приема той сълзите ѝ и точно за това не искаше да ги вижда отново а те се бяха насъбрали в нея . Тя вярваше на думите му но просто смяташе , че пак ще направи нещо с което да го изнерви . Беше я страх да не го загуби отново и този път за винаги . Говореше така сякъш това не беше Лукас . До сега тя не бе чувала подобни думи от неговата уста още повече с такава искреност и честност . Дали настина беше възможно той да е решил да се промени ? Радваше се да чуе всичко това и наистина се надяваше да не е поредната лъжа . След последните му думи и лекия смях тя обърна глава и една доволна усмивка се появи на лицето ѝ . Наистина се радваше да чуе всичко това .
- Беше трудно но не и невъзможно нали ? – попита го тя като се вгледа отново в очите му . Да определено приемаше всичко това като голям напредък . И се радваше за това . Наистина имаше намерения да се промени а това ѝ допадаше . За момент се зачуди дали не сънува защото беше повече от перфектно за да е истина но след това осъзна как това не може да бъде сън . Тя отпусна главата си на рамото му с усмивка .
- Сега вече мога да се чувствам добре и мисля , че е крайно време да отидем поне за малко при Ема . Ти как мислиш ? – повдигна глява така , че да срещне погледа му . Странното беше как само можеше да я разплаче а също толкова лесно можеше да върне усмивката ѝ на лицето . Точно както си мислеше и Ема цъфна като някоя роза на вратата с една огромна усмивка . Тя пък от къде се взе . Но все пак това е дъщеря им . Появяваше се на всякъде където трябва . Скарлет я проследи със поглед а тя само изтича и застана от другата страна на масата . Какво пък сега ѝ беше хрумнало за да е толкова весела и решена .
- Какво има миличка как върви ? Да не би да дойде време за тортата ? – попита я тя с усмивка и погледна отново Лукас като наистина се бяха забавили доста но поне си заслужаваше .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 07, 2013 10:38 pm

Да беше трудно но Лукас беше доволен че все пак успя да й каже това което чувства и беше благодарен на Скарлет че тя повярва на думите му и не го отблъсна както бе правил той с нея досега. Ако трябваше да бъдем честни той дори не заслужаваше това тя да го изслушва, но любовта й към него я караше да прави компромиси и да преглъща всичко.  Чувстваше се толкова спокоен че вече не бе нужно да крие това от нея. Имаше едно странно чувство което не му бе познато. Чувство на облекчение. Сега определено можеше да каже че е доволен от решенията които бе взел днес защото те бяха страшно важни за него. Научиха го че не е толкова трудно да споделиш чувствата си към любим човек. Дори може би бе и приятно и не съжаляваше за това което бе направил а щом видя и прекрасната й усмивка отново на лицето й му стана още по хубаво. Не можеше да откъсне поглед от нея, сякаш сега когато вече успя да сподели чувствата си се влюбваше отново в нея. Знаеше че тя никога няма да го предаде, той също нямаше да си позволи да я предаде отново и да я нарани за пореден път. Прекалено много щеше да им коства да бъдат заедно за да си позволеше да провали всичко. Знаеше че няма да остане завинаги в това си добро настроение и все щеше да има моменти в които е ядосан и раздразнен но щеше да се постарае да не си изкарва гнева на Скарлет, още по малко на Ема. Сега единственото което искаше не да може да се наслаждава на компанията на официално двете най важни дами в живота му. Просто колкото и странно да му бе в момента след като се бе запознал с дъщеря си и след като бе признал чувствата си пред жената която обичаше не можеше да се оплаче от това.
-Да беше трудно, но за нищо не съжалявам защото преодолях себе си и успях да ти кажа какво чувствам. Доста време ми беше отнело за да го направя. Но сега се чувствам много добре и някак си освободен.-усмихна се широко като стисна леко ръцете й и отново ги целуна. беше забравил какво е да държиш точните ръце във своите. Ръцете на човека на когото обичаш. Ръцете които винаги щяха да са протегнати към теб давайки ти своята подкрепа. Може би сега Лукас щеше да се примири с това да приеме помощта на Скарлет, защото знаеше че тя ще му е нужна за да се справи, извинете.. за да се справят заедно със дъщеря им. Да като заговорихме за нея, май наистина беше време да отидем при нея, защото Лукас чувстваше че тя вече бе започнала да му липсва. Сега Ема сигурно си играеше със другите деца и едва ли се сещаше за тях, но те като нейни родители нямаше как да не се сетят за нея, защото тя беше смисъла на живота им и най голямата им връзка. Ема беше плод на любовта им и това определено радваше Лукас. Макар че не бе присъствал на първите й думички и първите й крачки той бе твърдо решен да присъства на всеки един важен момент от живота на дъщеря си отсега нататък. А днес на рождения й ден се бе случило нещо много важно за Лукас и Скарлет, защото те отново си дадоха шанс. Макар и малко плахи в решенията си те знаеха че го искат. Но преди да тръгнат към Ема Лукас искаше да направи още нещо. Искаше да я целуне и да си припомни отново вкуса на устните й който страшно много му липсваше. Точно преди да изпълни желанието си през вратата с малките си крачета влезе Ема прекъсвайки ги. Ех Ема, защо не изчака още поне минута преди да решиш да дойдеш.  Е както и да е, може би това щеше да се случи малко по късно а сега погледите и вниманието им се насочи към малката кукличка която вече се беше настанила срещу тях от другата на масата и бе насочила любопитните си очички към тях двамата. Любопитния и поглед направо ги изпепеляваше, а Лукас просто и се усмихваше чудейки се какво ли се въртеше в малката главичка на дъщеря му. Определено можеше да очаква всичко от нея. Може би и бе странно защото бе видяла хванатите ръце на родителите й, защото Лукас дори и не си направи труда да пусне ръката на Скарлет. Все пак малката трябваше да свиква да ги вижда така защото те нямаше да се крият като тийнейджири каквито всъщност не бяха.
-Какво има принцесо, защо ни гледаш така?-попита Лукас като се засмя тихичко, а усмивката на момиченцето стана още по голяма и дяволита което накара Лукас да се разсмее. Минутка по късно малката се изправи от мястото си, приближи се към тя хващайки ги за ръцете след което ги задърпа за да я последват.
-Да, хайде време е за тортата.-каза с веселото си тънко гласче Ема а Лукас и Скарлет я последваха заставайки й от двете й страни докато тя продължаваше да държи ръцете им и да ги дърпа за да побързат. Тази картинка как те тримата са хванати за ръце определено много се хареса на Лукас, който погледна към любимата си усмихвайки й се широко докато двамата се насочваха към стаята където бяха всички гости на Ема.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 4:27 pm

Скарлет беше повече от щастлива . Тя обичаше прекалено много Лукас за да се сърдеше за вече минали неща . Не я интересуваше , че до преди малко очите ѝ бяха пълни със сълзи важното беше как в момента вместо сълзи в очите ѝ има изписана радост и вместо да се мръщи сега беше усмихната истински . Рядко можеше да се усмихне истински но сега точно това правеше . Радваше се , че те могат да бъдат както преди . Останалите ги смятаха за най-лошите но те бяха себе си един пред друг и това беше най-важното . Обичаха се заради самите тях а малката Ема допълваше тази картинка . Скарлет силно се надяваше всичко да е както преди и те да бъдат отново двойката влюбени странници . Но тя просто искаше да живее живота си с него не зависимо какво смятат останалите . Тя никога не е живяла за хорското мнение и не я засягаше кой какво мисли за нея . Просто искаше хората , които обичаше да я познават и приемат такава каквато е . В този ден тя намери истинския смисъл на живота . Смисъла без който няма за какво да се живее . Скарлет знаеше какъв е нейния смисъл . Чувстваше се цяла без рани в сърцето ѝ . Когато беше до Лукас тя просто нямаше какво друго да желае освен той и семейството ѝ да са с нея . Тя го обичаше дори повече от живота си . Точно това е любовта да искаш всичко най-добро на човека до себе си . Човека , който обичаш. Тя го обичаше още от тинейджърските си години и чувствата ѝ бяха по-силни от нея за да погледне някой друг . Когато Ема задърпа ръцете им на долу Скарлет просто тръгна след нея . Чудеше се какви ли мисли се въртят в малката ѝ главица . Защото тази доволна усмивка която беше на лицето на Ема можеше да означава много неща . Но най-важното беше , че сега те бяха заедно като едно голямо и смирено семейство . Никога не е смятала , че всичко това може да се случи . Не е вярвала в чудеса а ето сега разбира с колко грешни виждания е била . Не е вярвала , че мечтите се сбъдват а ето този ден и показа точно обратното . Когато някой ѝ кажеше да не бъде сигурна в нищо тя не вярваше а ето сега го осъзнаваше сама . Ема се чувстваше добре Скарлет и Лукас също . Гостите се забавляваха какво друго по-добро можеше да се случи . Когато стигнаха пред стаята с гостите Скарлет видя една жена от персонала .Не разбираше само защо тортата не беше донесена все още .
- Какво се влачиш като костенурка ? Размърдай се и донеси тортата дъщеря ме не е длъжна да те чака ! – заповяда ѝ тя като я стрелна с поглед точно преди да влезе в стаята . Както се предполагаше беше пълно с деца а тук там се виждаха и по-големи но те бяха малко . Скарлет погледна Лукас с онзи нейния си поглед в , който се четеше всичко . Толкова много деца наистина ѝ се струваше , че лукас няма да е много спокоен . Но все пак след тортата идваше времето на зарята а това беше любимата част на Скарлет . Тя винаги е обчала зарята . Лукас изглеждаше все така спокоен и доволен . Усмивката не залязваше от лицето му а това караше Скарлет също да се усмихва . Стигаше ѝ да знае , че той се чувства добре . Ема видя , че огромната торта пристигаше на една от онези колички за рум сервиз и изтича на там . Децата изглеждаха наистина доволни и като по чудо нямаше изпочупени чаши . Всички се насъбраха около тортата като наблюдаваха горящите свещи и обсъждаха украсата . Огледа обстановката но не видя Емили а това я накара да се притесни и зачуди къде ли беше изчезнала . Скарлет пусна ръката на Лукас като клекна и повика едно от децата .
- Лили къде е кака Емили ? – попита я тя с една фалшива усмивка . Чудеше се защо не беше тук . Детето посочи през прозореца и изтича към Ема а това ѝ беше достатъчно . Явно имаше нужда от чист въздух . Или пък може би беше решила да провери как върви с охраната от пред и организацията за зарята . Изправи се и видя пламъка в очите на Ема а това я подсети , че трябва да си пожелае нещо преди да духне свещичките . Погледна с усмивка Лукас и постави ръцете си на гърдите му а след това просто се надигна и съвсем леко докосна устните си до неговите . В този момент осъзна колко много ѝ липсваха тези устни и техния вкус . Когато чу че децата започнаха да пеят както всеки път преди Ема да духне свещичките тя просто наклони леко глава ѝ ги погледна с усмивка . За последните изминали минути Скарлет постоянно се усмихваше и то не на сила а просто защото се чувстваше повече от добре . Тя видя как Ема започна да мисли и то доста упорито . Явно не знаеше какво да си пожелае . Скарлет се засмя леко и погледна отново любимия ѝ .
- Какво ли ще измисли нашата остроумна дъщеря за желание ? – определено не знаеше какво ще хрумне в малката главица на Ема но знаеше , че ако тя имаше право да си пожелае нещо то щеше да е семейството ѝ никога да не се разделя . Скарлет се зачуди колко много си приличаха Ема и Лукас . Та тя беше като негово копие . Имаха едни и същи очи и усмивка която няма как да се забрави . Скарлет напусна мислите си от тряскане на врата . Въпреки пеенето на малките това беше прекалено силно за да не го чуе . В същия момент се намръщи . Кой пак не беше направил нещо за да изкарат Емили извън нерви ? Да не би отново да не са разбрали за нещо ? Леле тези хора щяха да ѝ подлудят . Скарлет се зачуди дали да отиде да говори с нея но реши , че тя сама ще дойде и остана на мястото си като спусна ръцете си на долу и вплете пръстите си в неговите . Така тя се чувстваше сигурна и спокойна .
- Знаеш ли колко много ни липсваше през тези години ? И бъди сигурен , че повече няма да те пуснем да си тръгнеш просто ей така . - попита доста тихо тя като просто искаше той да знае , че тя наистина го обичаше дори и да не му го беше казала все още . Но имаха толкова много време пред себе си , че не намираше смисъл да бърза а смяташе да се наслади на всяка една минута прекарана с хората , които обича . Защото не знаеше какво пак ще ѝ поднесе живота . Та той беше толкова непредвидим но пък това го правеше интересен .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 6:10 pm

Влизайки във стаята където бяха гостите на Ема, Лукас за първи път през живота си видя толкова много деца на едно място. Е не можеше да каже че това за него бе най приятното място на света, но когато погледнеше към Ема определено придобиваше някакви сили които му помагаха да издържи на всичкия този шум който вдигаха хлапетата. Но дори да не му бе комфортно, нямаше да се махне и да отиде в някоя друга стая. Това щеше да натъжи Ема, макар че бе започнал да се замисля дали тя въобще щеше да забележи отсъствието му при положение че бе заета да обръща внимание на толкова много хора, пък и като я гледаше май не й беше много лесно да си измисли какво да си пожелае. Но щом видеше пламъка в очите й просто забравяше за всичкия този шум, сякаш в стаята оставаха само той, Ема и Скарлет. Тази картинка определено му харесваше, защото му бе толкова приятно да бъде около тях. Не искаше да се разделя с тях, но пък и за сега нямаше никакво намерение да ходи където и да било. Като изключим че трябваше да се прибере до вкъщи за да си вземе някои неща, но след това щеше отново да се върне.
Целия настръхна когато усети устните на Скарлет нежно да се докосват до неговите. Толкова му липсваше това, а той толкова много го искаше. Липсваше му вкуса на устните й, мириса на косата й, аромата на кожата й. Толкова много му липсваше тя самата.  Липсваше му това да може да я държи в прегръдките си, да усеща тялото й прилепено до неговото. Всичко му липсваше. Когато беше около нея се чувстваше като туйнейджър който се влюбваше за първи път, а със всяка изминала минута сякаш любовта му нарастваше. Беше благодарен че ги има. Може би ако не бяха те, той сега отново щеше да е в леглото с поредната никаквица, вместо да присъства на рождения  ден на прекрасната си дъщеря, която просто го пленяваше с усмивка. Харесваше му да вижда момичетата си усмихнати, това го правеше и него щастлив. Радваше се че сега Скарлет се усмихваше истински защото той определено знаеше че е така. Можеше много лесно да различи фалшивата й усмивка от истинската. А това не го можеше всеки.
-Не знам какво ще измисли, но определено съм много любопитен да разбера, защото ще е нещо много интересно, не мислиш ли.-засмя се вглеждайки се отново във прекрасните очички на дъщеря си, която вече духаше свещичките. Изведнъж се чу силен трясък на вратата, а Лукас предположи че това е Емили, не че я познаваше. Просто бе предположил така заради въпроса на Скарлет към онова малко момиченце и отговора й. Въпреки че не я познаваше си помисли че ще си допаднат, защото по тази й реакция не му изглеждаше като едно от най спокойните момичета, също като него. Защото и той имаше навика доста често да блъска вратите когато беше изнервен. Да определено искаше да се запознае с това момиче.
Мъжа погледна към Скарлет когато тя отново му заговори усмихвайки й се широко. Не знаеше дали тя ще го пусне, но той определено нямаше намерение да ходи никъде сега, защото те също много му липсваха и сега го осъзнаваше и то много добре. Нямаше да може да се примири отново с това да не вижда дъщеря си и да не бъде около нея. А колкото до Скарлет. Едва ли щеше да може отново да си легне с друга жена опитвайки се да я замени. Но той се бе научил никога да не си прави планове за бъдещето. Не можеше да знае какво ще се случи и какво не. Не можеше да знае какво ще му хрумне след време и как ще се развият нещата, въпреки че сега те се развиваха много добре. Даже можеше да се каже че се развиват страхотно. Наведе се и този път той докосва устните си леко до нейните, като широка усмивка отново се изписа на лицето му.
-Аз нямам намерение да ходя където й да било. Но съдейки по думите ти да разбирам ли че ако си намеря причина ще ме пуснеш да си тръгна.-реши да я подразни малко като се засмя  и сбръчка нос след което отново я целуна, ако така изобщо можеше да се нарече, защото по скоро беше само докосване.
-Скарлет повярвай ми. Аз също нямам намерение да ходя никъде. Толкова много ми липсвахте че сега когато съм с вас и само дори да си помисля да си тръгна  и вие отново започвате да ми липсвате. Искам да бъда тук с вас. Да гледам дъщеря ми как расте, опитвайки се да компенсиран и наваксам пропуснатото. Сега наистина съжалявам че не съм бил с теб докато тя е била още бебе, че не съм бил когато е казала първата си думичка или е направила първите си крачки. Това са важни моменти за всеки родител, а аз ги пропуснах. Нямам намерение да пропускам и всичко случващо се около нея занапред.-усмихна се като отмести погледа си от любимата си и погледна към Ема която направо сияеше. Тази нейна усмивка го правеше толкова щастлив че сякаш и той започваше да сияе от щастие. Защото да бъде до хората които обича определено беше нещо много важно за него.
-Мисля по късно да отида до вкъщи и да си взема някои неща които ще ми трябват. Но обещавам после да се върна отново.-засмя се. – Но ако искаш и имаш някакви притеснения винаги можеш да ме придружиш.-отново се засмя придърпвайки я по близо към тялото си взимайки я в топлата си прегръдка.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 9:07 pm

Блондинката имаше толкова голяма нужда и желание да се сгуши в ръцете му , да усети пак всяка една част от тялото му и за пореден път да усети аромата му от толкова дълго време на сам . Скарлет се чудеше какво ли се върти в главата на Лусас . Тя имаше толкова много мисли и всички свързани с любимия ѝ , че дори беше забравила да се преоблече . В момента в , който Ема духна свещичките Скарлет се сети какво може да си е пожелала а това я накара да се засмее . Това дете беше толкова уникално , че дори Скарлет не можеше да си обясни от къде ѝ идват толкова щури идеи .
- Аз мисля , че се сещам какво си е пожелала . Винаги казваше , че не иска да порасне защото живота на големите бил прекалено труден . Най-вероятно след като ти си тук това ще е следваща ѝ мечта да си остане малка . Но тази мечта мисля , че няма да можем да ѝ я изпълним нито ти нито аз . – тя се засмя тихо на думите си защото наистина не можеше да си обясни как Ема искаше да остане малка . Когато Скарлет беше на нейните години тя винаги си пожелаваше да порасне а малката принцеса иска да си остане малка за винаги . Може би живота като малки е много по-лесен от този на големите . Тя не мислеше точно така но пък нямаше намерения да спори или налага мнението си на някой . Когато Скарлет усети устните му върху своите топли вълни преминаха по тялото ѝ а след като той се отдели и видя доволната му усмивка отвърна със същата от нейна страна . Но следващите му думи я накараха за миг да се замисли и ту повдигна учудено вежди но веднага след това се засмя .
- Ако имаш намерения някъде да ходиш то можеш да го направиш по всяко едно време ама ако вземеш и нас . – е нямаше да ѝ е кеф да напусне любимия си дом но все пак той беше по-важен и с него можеше да отиде и на край света . Скарлет впи жадно устните си в неговите и игнорира всяка дума която беше обмислила до момента , всяка мисъл , всеки звук и цялата обстановка . Просто изпита силната нужда да си върне желаното и с моето . Уви ръцете си около врата му и прилепи тялото си в това на Лукас . Можеше да остане за винаги в ръцете му но в този момент се сети , чу все пак бяха при децата а това я накара да прекрати целувката преди да я е задълбочила въпреки , че в момента това не искаше да го прави но децата бяха малки а пък и той не се беше запознал все още с другите две важни деца . Сети се , че имаше какво да каже .
- Мисля , че мога да ти покажа нещо което ще възстанови времето ти докато тя беше малка . Имам записи и дисковете са горе довечера може да ги изгледаме като тя си легне ако искаш . Знам , че няма да ни оставиш и ти вярвам . Сега когато я познаваш ще ти е много по-трудно да я изоставиш а пък и след като се пребори със себе си да признаеш чувствата си да избягаш отново някак си не мога да си го представя . – Скарлет погледна Ема и видя , че тя беше гушнала мечока от баща ѝ и обясняваше въодушевена на децата за него . Тортата я нямаше и явно беше отнесена да се разреже а времето минаваше толкова бързо сякаш беше сън . Когато обаче чу думите му за връщане в дома му нещо не ѝ допадна и се намръщи недоволно . Определено нямаше намерения да го оставя пак сам със себе си защото тогава жертваше отново всичко постигнато до тук . Някак си не искаше да мисли за всичко случило се от преди обяд и то просто оставаше в миналото за нея и не искаше да се връща в него . Искаше да живее за момента . Лично аз не разбирах какво толкова ѝ пречеше той да отиде до дома си да си събере нужния багаж и да се върне но явно тя имаше нещо в предвид за да не се съгласява . Най-вероятно проклетата ѝ ревност отново се появяваше на яве в мислите ѝ . Всъщност тя никога не се е махала от нея . Винаги страха , че може да го загуби си е играл гадни шеги с нея и точно за това не приемаше никоя достатъчно добра за да е с него и то след нея .
- Не мисля , че умирам от желание да ходиш там но ... добре . – тя му вярваше и за това  смяташе да го остави да отиде сам дори и да не искаше . Просто нещо в нея ѝ казваше да отиде с него дори и само за да наблюдава какво взима . Но реши да не го прави просто защото му имаше доверие и не искаше да го кара да се чувства като някой затворник придружаван винаги от своя пазач . През това време тя можеше да строи персонала и да им обясни как стоят нещата и как трябва да се държат с него . Въпреки , че това можеше да го направи и утре . Отпусна главата си на рамото му и се загледа в едно от децата някак си не много доволно но се надяваше Лукас да не види този поглед . На вратата се появи отново една от жените в персонала носеше да сервира на децата торта . Но Скарлет нямаше да яде сега .
- На мен не ми сервирай и отнеси едно голямо парче на Емили . – заяви ѝ с доста нормален тон и погледна как децата се готвеха да ядат но така с тичане и блъскане нямаше да стане най-много да се задавеха . Тя вдигна глава и погледна Лукас .
- Погледни ги детска им работа не могат да седнат и да се нахранят спокойно а след това пак да играят . – каза му тя като беше готова всеки един момент да има се скара и да ги накара да си седнат по местата и да се нахранят нормално а след това да играеха пак . Но това би било прекалено остра реакция въпреки , че винаги така правеше и те го знаеха това просто не искаше да показва начина си на възпитание над Ема точно сега и то докато Лукас е с нея . Скарлет само за миг се отдели от ръцете на мъжа до , който се чувстваше като на седмото небе и отиде до едно от децата тичащи с чиния торта по стаята . Само колко бързо се менеше настроението и държанието ѝ .
- Ти нямаш ли си столче ? – попита го тя с усмивка но в тона ѝ не се четеше никак мило държание . Малкото момченце погледна мястото си и се отправи на там като седна на мястото си а останалите тичащи с него го последваха . Е добре беше се справила и без да вика . Отиде до Ема и постави една целувка на челото ѝ а тя така сладко хапваше от тортата . Върна се обратно при Лукас с доволна усмивка като отново обви врата му с ръцете си и впи жадно устните си в неговите .
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 11:10 pm

Предположението на Скарлет за това какво може да си е пожелала дъщеря им доста го учуди. Как можеше да иска да е малка. Та нали всички деца на нейната възраст искаха колкото се може по бързо да пораснат, за да може родителите им да нямат чак такъв голям контрол над тях. Е да, всички деца, ама Ема не беше като всички деца. Тя беше сама по себе си и това много радваше Лукас. Радваше се че дъщеря му не гледа от другите деца и не се опитва да е като тях, а просто е себе си. Не е ли това най важното. Да си себе си. А тя го правеше дори на такава малка възраст и това много го учудваше. Не всеки ден чуваш от устата на дете че иска да е си остане малко и че не иска да пораства. Но това беше най доброто което можеха да поискат, въпреки че нямаше как да стане. Когато станеш достатъчно голям че да можеш да се грижиш за себе си живота те сблъскваше със страшно много неща, а родителите ти не можеха да ти помогнат.
Усмихна се когато му каза че може да ходи където си поиска стига да са заедно. Да това вече беше друго, въпреки че Лукас пак нямаше намерение да худи другаде. Първо мислеше да свикне със всичко случващо се в тази къща, преди да мисли за ваканции със семейството си. Определено сега не изпитваше нужда от това. За него бе важно просто да е с Ема и Скарлет и да са щастливи. Не искаше да се отделя от тях и нямаше да го направи. Беше им обещал че ще остане и този път искаше да удържи на обещанието си. Но ако трябваше да свиква с тази къща и начина на живот в нея, мисля че Скарлет трябваше да го запознае и със останалата част от семейството, въпреки че Лукас сега не я виждаше да присъства на партито. Съмняваше се любимата му да е забравила тази малка подробност. Сигурно просто чака всички гости на Ема да си тръгнат за да стане къщата по спокойна и да могат да разговарят на спокойствие, а не да бъдат притеснявани от пискащи и бягащи хлапета които просто ти лазеха по нервичките. Но Лукас нямаше право да показва недоволството си, не и пред дъщеря си. Толкова много й дължеше и не можеше да проваля партито й с намусеното си поведение. Все пак се зарадва на новината че Скарлет е заснела всички важни моменти на Ема и ще му ги покаже. Знаеше че като ги изгледа пак нямаше да се почувства по добре, но поне нямаше да се налага да си я представя как изглежда като бебе. А се обзалагаше че тя е била най сладкото бебче на света.
-Въпреки че тези записи няма да променят нещата, все пак бих се радвал да ги изгледам.. да ги изгледаме.-поправи се. Не беше свикнал да говори в множествено число, но сега трябваше да го направи, защото занапред все по често щеше да му се налага да говори в множествено число, защото вече не беше сам. Любимата му и прекрасната му дъщеря бяха до него и той знаеше че може да разчита на тях винаги и по всяко едно време. Беше късметлия че въпреки всичко което бе направил все пак имаше хора които все още го обичаха и не криеха любовта си. Затова и те заслужаваха да получат отговор на чувствата си. Защото въпреки всичко те не го оставиха и продължаваха да се борят за да му покажат че не е сам и че трябва да го осъзнае. Е все пак успяха. Успяха да го вразумят и да му покажат че винаги ще бъдат до него и винаги ще са част от живота му, независимо дали иска или не. А това беше най доброто нещо което можеха да направят, защото благодарение на своята упоритост те успяха да го накарат да признае чувствата си и да се разкрие пред тях.
-Не мисля че тук говорим за това кое искам да направя, а кое трябва. Все пак не мога да стоя със тези дрехи постоянно. А и аз също не мисля че искам да се разделям с теб дори и за секунда, но се налага.-независимо дали искаше все пак имаше нужда от личните си вещи. Не можеше просто да ги остави там да си стоят. Но пък нямаше намерение да се бави много там, въпреки че там бе неговия дом и той го обожаваше, въпреки че за някои хора не бе най приятното място за живеене. Можеше на някои да не им се струваше приятен, но Лукас го обичаше. Но сега трябваше да се постарае да обикне и този дом, защото май той щеше да се превърне в негов за не малко време. Но какво можеше да направи като просто искаше да бъде до дъщеря си и до жената която обичаше и която го бе дарила с най прекрасното дете на света.
-Аз също няма да ям торта.-каза на жената за да не му носи парче торта и да не се налага да я отпраща.  Нямаше никакъв апетит. Може би после щеше да му се дояде, но сега определено не беше така.
Проследи с поглед когато Скарлет отиде при онова малко момченце и само с няколко думи го накара, заедно със цялата банда да седнат по местата си и та спрат да тичат, поне докато не си изядат тортата. А и не беше много добре да тичат докато се хранят защото можеха да се задавят, а това едва ли щеше да им е приятно колкото играта. Но слава богу поне за малко дънданията спря и Лукас обви за пореден път ръцете си около талията на Скарлет наслаждавайки се на сладките целувки с които го даряваше тя.
-Не мислиш ли че е време да ме запознаеш и със другите деца?-усмихна и се като отново допря устните си до себе си. – Преди малко момичето ми направи доста голямо впечатление със тряскането на вратата. Може и да си допаднем с нея.-засмя се като огледа забързо децата преди да върне погледа си отново върху Скарлет, а прекрасната му усмивка все така красеше лицето му, правейки го още по привлекателен.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyВто Ное 12, 2013 8:18 pm

Скарлет намираше сегашната ситуация доста по-нормална от преди малко . Но въпреки това се чудеше как ли възпитаваха приятелките ѝ децата си за да дивеят дори докато се хранят . Нейната дъщеря никога нямаше да направи подобно нещо . Просто блондинката ѝ беше обяснила всички правила и тя ги знаеше а след като ги знаеше ги изпълняваше без да оспорва на майка си . И то не защото може да направят всичко в торта и после трябваше доста усърдно чистене а просто защото това не е редно и възпитано . Как ли щеше да се чувства Лукас при белите на Ема . Е това вече беше интересно . Най-вероятно Скарлет щеше да я накаже а той понеже прекалено много я обича да ѝ махне наказанието или пък да си опита да говори със Скарлет да не наказва дъщеря им . Но това не беше редно защото живот без норми и наказания няма а ако имаше то тогава децата ставаха от глезени по-глезени и ставаше страшно . А пък и Ема е момиче и определено се отглежда много по-трудно от момче . Тя се замисли как ли в момента се чувства сина ѝ далече от тук и какво ли прави . Но не можеше да знае защото не му беше разрешено да се прибере а Скарлет нямаше нужното време за да отиде и да говори с нужните хора и да му издейства освобождение . Когато чу , че Лукас също няма да яде торта за момент се зачуди но щом не искаше тя нямаше да го кара на сила . Думите му за записите бяха истина и тя го знаеше това но по-добре така от колкото нищо . За момент се замисли къде точно ги беше преместила за последно но се сети , че са в нейната стая на едно то шкафчетата . Скарлет се сети , че колата на Лукас беше останала пред дома му и трябваше да прати някой от шофьорите да докарат и нея . Но определено трябваше да ходи до тях за да си вземе нещата и колкото ѝ на Скарлет да не ѝ се искаше това просто беше наложимо . Е можеше да импровизира някоя вечер върху един лист за някой тип мъжки дрехи но някак си не можеше да си го представи в раздърпани дрехи тип хип-хоп танцьор . Просто не можеше да го види с такива дрехи въпреки , че те бяха готини и екстравагантни . Поклати положително глава в знак на съгласие и се усмихна мило . Думите му за сина и дъщеря ѝ чак учудиха Скарлет . Изобщо не очакваше той да изяви желание да се запознае с тях и точно за това отлагаше момента . Но определено трябваше да ги запознае все пак те са толкова нейни колкото и негови . Щом смятаха да са едно семейство трябваше наистина да бъдат . Ни знаеше какво става с Емили но не можеше да си обясни как може да пропусне рождения ден на сестра си заради някой малка причина най-вероятно .
- Мисля , че сега точно не му е времето . Тя е изнервена а аз не знам защо дори не слезе да уважи сестра си а пък и с тези дечица около нас .... май не е точния момент . Но определено ще ви запозная и няма как да не ти допадне . Но със сина ми ... сега няма как да ви запозная защото той не е тук . Нямаше кога да му издействам освобождението заради дивотиите на Ема . – наистина дъщеря им в последната една седмица беше голямо обайниче . Самата тя не знаеше какво точно иска но въпреки това трябваше да иска все повече и повече . Скарлет се усмихна мило на мъжа до себе си и погледна децата . Миг след това се сети , че имат още работа и хвана Лукас за ръката и го поведе на вън . Идваше време за поредната заря а не се знаеше дали онези заблудени мъже са готови и знаят каква е работата им . Силно се надяваш Лукас да е палил заря защото иначе трябваше да го прави тя а това някак си не ѝ се стори много готино . Не си падаше пироманка за да се кефи ако има възможността да запали огромен кашон с ракети . Но ако трябваше щеше да го направи какво пък толкова . Може би Лукас се чудеше къде ли го задърпа пък сега но тя много добре знаеше , че онези не са си свършили работата или не на пълно . Когато беше на вратата пусна ръката му и облече палтото си тъй като на вън наистина си беше доста студено . А тя знаеше , че трябва да им се виси на главата за да си вършат работата . Подаде якето на Лукас с усмивка и го изчака да се облече .
- Трябва да видим до къде са стигнали с зарята . Тъй като малките след малко ще са готови с тортата и идва ред на заря която най-вероятно но е готова и няма кой да я запали . – засмя се дори да беше малко нервна . Тъй като тя мразеше да не ѝ се получават нещата . Но сега се надяваше хората да са си свършили работата . Не знаеше дали изобщо я беше чул преди секунда тъй като шумовете от стаята с децата бяха доста силни . Погледна вратата до себе си и направи доста недоволна физиономия . Скарлет мразеше студа и то повече от всичко друго но сега й се налагаше да излезе . Но просто искаше всичко да свърши и тези толкова много деца да се укротят . Тя обичаше децата и то много но в този момент и винаги когато Лукас и бил около нея просто ги игнорираше както правеше и сега . Тя погледна единствения мъж , който е обичала някога през живота си , с един от онези нейни предизвикателни погледи като прехапа леко долната си устна . Само колко ли интересни изглеждаха от страни ? Постави ръцете си на стената намираща се точно зад Лукас като притисна тялото си в неговото и впи жадно устни .  Опря чело у неговото, а ръката й леко се преплиташе в косата му като доволна усмивка премина през лицето й . Само какви игри играеше а знаеше как се чувстват и двамата . Но нямаше намерения да се предава така лесно както преди години просто възнамеряваше да си играе със слабостите му не зависимо какво ще трябва да жертва . Усмихвайки се доволно тя усещаше каква огромна нужда е имала от него до сега и колко празна е била през тези четири години . Но това не беше важно в момента , сега единственото нещо имащо значение беше точно това ,че те са заедно и тя няма никакви намерения да го пусне да ходи където и да било . Погледна на горе по стълбите и се зачуди кога ли най-сетне щеше да говори с Емили или по-точно кога тя най-сетне щеше да слезе ? Но отговор на този въпрос нямаше а Скарлет просто задърпа Лукас на вън като някое малко дете дърпащо родителите си към някой парк .
- Хайде .... хайде сега няма само аз да раздавам заповеди и да организирам . Зарята я оставям на теб и успех с охраната . - заяви му тя като се спря и го загледа учудено . Много й беше интересно как ще се справи с мъжете от вън и още повече , че те не знаеха изобщо кой е и нанасянето му в този дом . Е това определено щеше да бъде интересно как ще се справеше с тях . Но тя не се съмняваше в него и само онези да посмееха да му кажат нещо на криво ... ще се сбогуват с работата си . Но това не означаваше , че те ще останат без охрана ами просто ще си намереше нови . Нейния дом не оставаше и за секунда без охрана като се имаше в предвид какъв начин на живот водеше и как всеки искаше да я убие и още по-лошо не само нея а и децата й . Постави една доста нежна и кратка целувка за кураж и се усмихна хитро .
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyВто Ное 12, 2013 9:07 pm

Събудих се заради шума от долу. Станах и се огледах. В стаята ми както винаги си беше мрачно, не че навън беше нощ но просто аз обичах да стоя на мрачно. Усмихнах се и станах, погледнах към календара си и видях че днес е рождения ден на Ема. Това малко и сладко ангелче, обичах го много. Веднага почнах да ровя из стаята си и да хвърлят всичко което ми падне по пода, само и само за да намеря подаръка си. Онзи ден й бях взела един огромен и прекрасен шоколад в формата на фея.. Ирония нали. Изведнъж от купчината дрехи се показа едно голяма бяла персийска котка.. Имахме много домашни любимци и не знаех имената на всички. Наведох се и взех котката да я погаля и тогава забелязах че мустаците й са покрити с шоколад. Веднага я пуснах на пода и изкрещях:
- Ах ти проскубаната и мързелива топка с косми. Само ми ела бълхясала гадина. Ще си направя от теб ушанки
 Котката все едно разбрала че не я очаква нищо добро тръгна да бяга из стаята а аз я гонех с метлата си. Докато тичах след нея без да исках натиснах бравата и вратата се отвори. Котката се шмугна през процепа а аз се спънах в купчината дрехи. Все още ядосана си станах и изтичах долу по стълбите все още по пижами след лакомия бозайник. Натъкнах се на родителите си които стояха до вратата и си говореха нещо, котката се беше шмугнала между тях и изчезнала. Слязох ядосана и продължавах да я търся.
- Къде е тази проскубана гадина. - обърнах се към Скарлет. - Мамо една от котките изяде подаръка ми за Ема. Мразя котки и особено тая.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyВто Ное 12, 2013 11:17 pm

Лукас послуша Скарле, защото тя отново бе права. Ако той беше на мястото на Емили и някой се опиташе да се запознае с него точно в момента в който просто е бесен едва ли щеше да получи желаното. Пък и не беше най подходящия момент да оставят малките диванета сами да правят каквото си поискат, защото Лукас беше сигурен че щом видят гърба на Скарлет те отново щяха да започнат да тичат докато се хранят.
На Лукас му беше толкова добре в компанията й че когато го задърпа нанякъде, той дори и не попита къде отива. Просто я последва. Имаше чувството че за да бъде с нея би отишъл и на край света. Толкова много му липсваше през тези години, а сега когато я имаше до себе си сякаш тези чувства се засилваха все повече и повече. Лукас се облегна на стената намираща се зад него, когато Скрарлет притисна тялото си в неговото. Ръцете му инстинктивно се поставиха върху талията й притискайки я още повече към него. Толкова много му липсваха устните й че имаше чувството че може да ги целува вечно. Никога нямаше да се измори да бъде до нея. Никога нямаше да си го позволи да си тръгне отново от нея и от дъщеря им. Толкова много ги обичаше и имаше чувството че със всяка изминала минута заедно с тях той започваше да ги обича още повече.  Скарлет го познаваше толкова добре и затова знаеше как да си играе с него и как да има пълен контрол над тялото и ума му. И двамата играеха опасна игра и Лукас определено не искаше да се поддава на желанието. Не искаше да се опари толкова бързо. Искаше да изчака, макар да знаеше колко трудно щеше да е. но нямаше да е трудно само за него защото и Скарлет също изпитваше толкова голяма нужда да бъде с него, колкото и той да бъде с нея. Всекли се нуждаеше от другия за да се чувства полезен, жив, обичан, сигурен. Те си даваха толкова много един на друг. Но и много бяха изстрадали от това да са разделени и то не за друго, а заради ината на Лукасс и отказа му да създаде семейство и да се държи като достоен баща. Баща който ще е пример за малкото съкровище. Той не беше идеален баща и никога не можеше да й служи за пример. Но все пак щеше да дава всичко от себе си за да бъде добър баща и никога да не я разочарова. Просто тя не го заслужаваше. Ема имаше нужда от баща и тази нужда щеше да й бъде задоволена. Но Лукас вече не чувстваше бащинските си отговорности като нещо тежко. Напротив. Той искаше да й бъде баща. Да греши но да се учи от грешките си. Никога нямаше да се опита да промени дъщеря си по един или друг начин. Знаеше че не е хубаво когато някой се опитва да промени другия. Ако един човек сам иска да се промени, той ще го направи. Никой не бе в състояние да промени мнението му налагайки му своето. Затова и Лукас знаеше че Ема беше разумно момиче и винаги щеше да избере правилния път. Но дори понякога да грешеше щеше да има баща зад гърба си който винаги щеше да я подкрепя и да и помага да продължи.
Учуди се когато Скарлет му каза че той трябва да поеме малко контрола върху организирането на зарята. Определено не му се занимаваше с това. по приятно му беше да се наслаждава на целувките й и да я държи в прегръдките си, но щом се налагаше да поеме зарята в свои ръце щеше да го направи. А и това не беше за никой друг освен за Ема, защото беше сигурен че това щеше да й хареса много.
-Добре…-каза с леко негодувание след което се засмя.-Но ще искам да си продължим започнатото.-предупреди я като се приближи към устните си вдухвайки й илюзията че ще я целуне, а вместо това се отдръпна от нея без дори да й даде невинна целувка. Е не беше лъжа че и на него не му се понрави това че не я целуна, но понякога за да я подразни се налагаше да прави жертви. Но преди да излезе вниманието му бе насочено към русо момиче което определено не беше в добро настроение, което го наведе на мисълта че това може би е  Емили. Лукас се засмя когато момичето започна да се оплаква на Скарлет. Явно и тя не беше голям привърженик на животните. Е може би наистина щяха да се разбират с нея. Или щеше да има страшни скандали между тях. Никой не знаеше.
Касиди не бе сигурен че сега е най подходящия момент да се запознаят затова просто направи крачка към Скарлет взимайки отново ръката й в своята, а пръстите им се преплетоха. Може би зарята малко щеше да почака. Сега реши да види дали любимата му ще ги запознае или просто ще остави това за малко по късно. Което и да избереше Лукас определено нямаше  да и се разсърди.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2013 5:46 pm

Тя стоеше все така с онази нейна доволна усмивка . Чудеше се за толкова много неща а в същото време дори не намираше смисъл да мисли за тях . Когато усети тялото си толкова близо до това на Лукас тя си спомни онази нощ последната . Последната нощ в която тя беше щастлива от години на сам . Нощта в която почувства един процент сигурност и точно за това продължи да се бори дори със себе си . Самата тя казваше “На 99 % знам , че никога няма да си само мой но точно този един процент ме кара да се боря за да съм единствената в живота ти .“ и знаеше мнението на другите за тези думи но нея не я интересуваше . Тя го обичаше и винаги ще го обича такъв какъвто е не зависимо от всичко и всички . Чувството да е отново в ръцете му и то не като поредната играчка а като нещо доста по-сериозно я караше да бъде щастлива за постигнатото . Топли и студени вълни преминаха през тялото ѝ като в очите ѝ се появи онова пламъче , което я издаваше на пълно . Играта която играеха наистина ни ѝ допадаше не и след като имаше толкова голямо желание и нужда да е с него . Да бъде отново негова както на никой друг . Да бъде пак онази Скарлет която можеше да се разкрие само и единствено пред него . Този която не я интересуваше нищо и забравяше всички комплекси . Забравяше всичко случило се преди и правеше всичко за момента защото знаеше , че утре този момент може да го няма . Онази блондинка която беше не зависима от никой освен от него . Той беше нейния наркотик и най-силното лекарство слято с най-скъпия алкохол . С други думи смъртоносна комбинация без която тя би се съсипала . Знаеше , че не може да се довери на никой друг нито пък да бъде място от сърцето си на някакъв простак . Тя знаеше , че той може да усети чувствата ѝ и всяко едно нейно действие . Можеше да разбере всяка една мисъл в глава ѝ само с един поглед . Наистина ѝ се искаше да бъде себе си и семейството ѝ да е цяло както в този момент . Искаше всичко да бъде на ред и децата да не чувстват липса а той ... той да не си тръгва никога . За миг се замисли колко ли щастлива е в момента Ема и как ли утре ще се оплаква , че я боли глава и не иска да ходи на детска а да си остане вкъщи . Първоначално Скарлет се учуди как Лукас прие толкова лесно да се заеме с някакъв си кашон , който трябваше да бъде запален а след това разпръснат под всякакви видове картинки по небето във вида на заря . Но веднага след това видя , че той все пак си иска неговото и по-късно когато всички дечица се прибереха и когато си вземеше нещата от дома му щеше да си го получи . Поклати някак си не сигурно и го погледна закачливо .
- Само ако си заслужиш . – прошепна доста тихо и си пое дълбоко въздух като аромата от парфюма му се оказа повече от познат . Явно беше решил да си играят игрички а тя нямаше нищо против въпреки , че можеше да бъде постоянно в ръцете му . Не ѝ допаднда когато той не я целуна но поклати глава като в погледа ѝ се четеше “Добре добре скъпи мой щом ще играем игри ... няма проблем !“ спести да го каже и просто повдигна вежди . Точно преди да последва любимия си по стълбите слезе една от котките а след нея и Емили по пижама . Скарлет не можеше да си обясни какво правеше дъщеря ѝ и защо котката е изяла подаръка ѝ . Да тези животни наистина се хранеха повече от необходимото и то със всичко не зависимо дали и за тях или не но пък това не пречеше на никой . Тази Тооби беше толкова дива и буйна котка , че самата Скарлет вече се чудеше дали наистина е персийска . Все пак тяхната порода и мързелива а тази котка имаше повече енергия от всички животни в къщата и въпреки факта , че тя търсеше просто някой да я погали правеше много бели ако може така да се нарече . Когато Еми започна да ѝ обяснява Скарлет просто се засмя . То наистина си беше смешно докато нашата спяща красавица се е била отдала на покоите си бялото топчесто коте е изяло подаръка за Ема . Доста интересно . Усети как пръстите ѝ се преплетоха с тези на Лукас и го погледна с усмивка а след това върна погледа си на Емили . Дори Еми да беше ядосана на котето просто трябваше да се запознае с баща ѝ ако може така да се нарече .
- Тооби изтича на вън като попарена . Миличка успокой се и знам , че не мразиш котките и то точно тази . Няма никакъв проблем утре ще отидете да ѝ купиш нов все пак и котката иска да се храни докато ти си поспиваш . – засмя се леко като огледа Емили от глава до пети . Та това момиче наистина беше спало до преди секунди и все още се размотаваше в къщата по пижама . По принцип това нямаше проблем защото и Скарлет го правеше ежедневно но днес имаха гости и то много гости и трябваше да са поне малко по-официално облечени въпреки , че и Скарлет не беше се преобличала от както се прибра .
- Еми това е баща ви Лукас от днес той ще живее с нас . – каза на право Скарлет с усмивка . По някога беше прекалено директна без да подготвя нещата . Знаеше , че това няма да разстрои дъщеря ѝ защото тя просто беше готина и такива неща не биха я натъжили а биха я накарали да се чувства повече от добре . Знаеше , че по някога дъщеря ѝ и доста остра с постъпките си но точно това беше приликата ѝ със Скарлет . Тя не знаеше как се чувства сега Лукас но знаеше , че няма да позволи нещата между него и Емили да не са нормални . Всъщност те бяха много еднакви и тя беше сигурна , че лесно ще се сближат а това можеше само да я радва . Още повече , че Еми знаеше за него и това щеше да ѝ помогне да приеме нещата нормално . А пък и той трябваше да се държи добре с нея . Просто Скарлет знаеше , че нещата малко по малко ще се наредят . Погледна Лукас а след това Емили и изчака да види реакцията им .
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2013 7:45 pm

- Да ама тая проскубана котка си има котешка храна. И Дукеса беше в стаята ми а тя не докосна шоколада дори и с нос. - погледнах майка си и унил поглед и добавих. - Не ми се ходи сама до магазина а и не знам дали са остана още такива шоколади. Този беше по поръчка. Беше позлатен.
  Обърнах се и погледнах към мъжа до Скарлет. Изглеждаше мил и добър човек. Малко ми стана неприятно, че съм още по пижама и рошава а ние имахме гости. А аз по начало винаги си ходех по пижама из къщата защото нямаше от кой да се срамувам и кой да ме притеснява. Щом чух майка ми да казва че това е баща ми, почувствах някаква прекрасна топлина в сърцето ми. Тя ми беше разказвала за Лукас но никога преди не го бях виждала. Погледнах отново към него и се усмихнах мило и лъчезарно.
- Приятно ми е Лукас... Искам да кажа татко.
 Тъкмо да кажа още нещо, когато огромно мече подобно куче изтича долу по стълбите, почна да лае и маха с опашка срещу мен. Усмихнах се и погалих кучето си. То се обърна към Лукас и почна да го души. Много се надявах двамата с Дукеса да се харесат. Накрая тя седна на задника и повдигна лапичката си в въздуха към Лукас.
- Това е кучето ми Дукеса. Тя явно те хареса и иска да се запознаете.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2013 8:35 pm

Докато Лукас ги слушаше любопитно оглеждаше русокосото момиче пред себе си. Все още беше по пижама и това му направи впечатление. Не знаеше как ще се развият нещата между тях. Неговото настроение толкова лесно се сменяше че дори той самия не усещаше как от добър и мил, се превръщаше в намръщено и злобно същество. Но щеше да положи големи усилия за да не притеснява по никакъв начин останалите в къщата. Все пак не искаше те да страдат заради неговото присъствие.
Лукас осъзна че се бе абстрахирал от разговора на двете момичета до себе си. Бе потънал в мислите си и бе спрял да ги слуша. Вниманието му отново се върна върху разговора им едва когато Скарлет го представи. Стана му доста странно когато я чу да казва „баща ви“. Неистина му бе все още трудно да се приеме като такъв, въпреки че беше готов да бъде баща. Поне така се чувстваше сега. А след това и когато Емили го нарече по име, а после се поправи. Не знаеше дали тя искаше да го нарича така или просто го правеше от уважение и задължение. Всъщност на него не му пречеше и да го нарича просто Лукас. Все пак той не беше неин истински баща и тя не беше длъжна да се държи с него като с такъв. Но все пак не можа да прикри леката си усмивка която нахално се настани на лицето му. Лукас не каза нищо, просто кимна с глава усмихвайки й се. Сигурно сега го мислеше за много добър и мил, а и в момента той си беше такъв, но какво ли щеше да си помисли за него когато го видеше и във сърдитото му и лошо състояние. Надяваше се скоро да не изпада в такова. Знаеше че когато не е в добро настроение не се случват хубави неща. Щеше да се скара със Скарлет за най малкото, а определено не му се искаше да я наранява отново. Дължеше й да се държи добре с нея и децата. Трябваше да забрави за себе си и за своите си нужди и просто да се отдаде на тях. В момента те трябваше да са най важното нещо в живота му, а и бяха. Обичаше страшно много Скарлет и Ема и знаеше че ще обикне и другите деца. Но за всичко се искаше време.той не беше един от най дружелюбните хора, но щеше да направи всичко възможно за да не  ги разочарова по никакъв начин.
Няколко минути по късно при тях дотича едно доста пухкаво куче, което любопитно започна да души Лукас. Мъжа го погледна малко любопитно, но все пак се усмихна отново. Това беше кучето на Емили и определено Лукас не искаше да я разочарова още от първия ден отказвайки й да обърне внимание на кучето. А съдейки по животните които обитаваха стаята й Лукас реши че момичето, както и другите обитатели на къщата обичат животните. Май само Лукас бе този който не гледаше на тях като нещо особено и не им отдаваше нужното внимание. Лукас се наведе и погали кученцето като се засмя на погледа му. Явно то наистина го хареса, защото определено не се отдръпна когато ръката на тъмнокосия премина по козината му. Напротив, дори показа че това му харесва и че иска още. Е не винаги ставаше това което искаме нали? Лукас отново се изправи усмихвайки се на двете дами.
-Е дами, мисля че ще ми се наложи да ви оставя.-засмя се.- Трябва да се заема с бойната задача която ми постави майка ти.-обясни на Емили като и се усмихна отново.- Предлагам ви да не излизате защото навън е много студено, но ако все пак искате да ми правите компания няма да ви откажа.-засмя се като отново отвори вратата. Погледна към Скарлет, а погледа му направо я изпиваше цялата. Толкова много му се искаше да я вземе в прегръдките си и да впие жадно устни в нейните, но не можеше. Не му беше удобно да я целува и то пред очите на Емили. Някак си му бе странно. Но все пак му липсваше старото време когато можеха да правят каквото си поискат и където си поискат. Времето в което децата все още ги нямаше и те двамата бяха наистина много млади. Не че сега не бяха. Скарлет е едва на 20, а вече има 3 деца. Да, само едно беше нейно, но все пак на Лукас му беше наистина много интересно как поемаше толкова голяма отговорност на нейните толкова крехки години. Нейните връстници сега сигурно се намираха  в поредната дискотека или бар, а тя празнуваше четвъртия рожден ден на дъщеря си. При Лукас обаче бе друго. Той не бе поемал никаква отговорност през тези четири години и си живееше живота. Беше оставил Скарлет сама да се справя със всичко и тя го правеше, при това много добре.  За да се грижи за дъщеря им тя бе принудена да забрави за своя живот и да се отдаде изцяло на детето, докато Лукас се забавляваше със всяка срещната. И сега каквото и да правеше той нямаше да й върне всичките тези години които бе пропиляла. Неможеше да ги върне, дори и да искаше.
Излезе навън и попита охраната как вървят нещата с фойерверките. Разбира се те все още нищо не бяха подготвили и Лукас трябваше да направи всичко сам. Взе кашона с фойерверки като за момент се зачуди защо са и на Скарлет толкова много. Все пак можеше и с по малко, но щом така бе решила Лукас нямаше никакво намерение да оспорва решението й. Ако се опиташе най много сама Скарлет да бе взела кашона и да запали фойерверките вместо него. Но Лукас нямаше намерение да я ядосва още сега, затова просто се отправи във задния двор където се зае със зарята.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2013 9:41 pm

Скарлет изслуша думите на дъщеря си и тъжната физиономия появила се на лицето ѝ някак не се хареса на блондинката . Не обичаше недоволни физиономии на някой от семейството ѝ . Наистина котката не беше постъпила правилно но то е животно дори и да му се развикаше то пак нищо нямаше да разбере а Скарлет знаеше , че с бой нещата не се оправят . Никога не е смятала , че ако набие някое от децата то ще почне да прави всичко , което му каже . Самата тя знае от себе си , че когато нещо е забранено или си набит заради него то е много по-желано от всичко друго . Думите на Еми за позлатения шоколад някак си ѝ станаха странни . Лично тя не беше пробвала такъв нищо , че си хапваше доста добре сладки неща и предимно шоколад . Но наистина ѝ беше интересно да види и пробва точно такъв шоколад . За момент се замисли дали наистина не трябваше да прати животните на едномесечно обучение както преди но реши , че и така си е добре .
- Миличка тази котка е персийка и въпреки котешката храна знаеш , че обича да си похапва и други неща . Всъщност всичко , което попадне пред очите ѝ . Дукеса е куче а кучетата не са толкова големи фенове на сладкото . Няма да си сама най-вероятно Ема утре няма да поиска да отиде на детска може да я водиш с теб или да викнеш Аннабел да отидете да пазарувате . Предполагам колко е специален но ако сега звъннеш и поръчаш утре до към обяд ще са доставили в магазина . Нали така ? И моля те Еми не ме гледай с този тъжен и унил поглед . – тя я попита и се усмихна . Знаеше , че все някак ще намерят дадения шоколад . Вярваше в Емили и знаеше , че тя ще се справи и няма смисъл да си разваля вечерта заради едно бяло пухкаво коте . Скарлет погледна към Лукас като видя , че той духом не беше при тях и най-вероятно дори не ги чуваше . Но когато милата ѝ дъщеричка как се запознава с баща си се усмихна и знаеше , че те ще се разбират . В момента най-вероятно Лукас се чувстваше доста объркан и не можеше да обмисли добре колко много неща се случваха за тази кратка вечер . Той не можеше да осмисли толкова бързо нещата и знаеше , че трябва просто да го остави за малко на саме за да осмисли всичко . Не след дълго се появи и сладкото куче на Емили . Разбира се то започна да лае за да привлече внимание а Лукас му обърна не можеше просто да го игнолира . Той не обичаше животните и Скарлет го знаеше прекалено добре но не можеше да ги махне само заради това , че са диви .
- Мила него всички го харесват не зависимо дали е куче или човек . – поясни доста шеговито тя и се засмя . Това си беше истина всяка една се лепеше за него но дали щяха да го получат за нещо по-различно от леглото това беше доста труден въпрос . Но имаше отговор и на нето . Той обичаше Скарлет и тя го знаеше много добре . Точно заради тази обич той не можеше да обикне друга така както него . Същото ставаше и със нея тя не можеше да си помисли изобщо за някой друг . Обичаше него и знаеше , че или ще са заедно или тя ще е сама . Не можеше да си представи или позволи да е на някой друг в ръцете . Точно заради това щеше да направи всичко възможно да не го загуби повече никога . Когато чу думите му се зачуди дали да излезат или не но реши , че ако останат тук хем ще е много по-топло хем ще може да поговори с Емили а пък и Лукас имаше нужда да остане сам със себе си за да обмисли изминалата до момента вечер . Тя поклати глава и му намигна закачливо . Знаеше , че нищо от вън не е готово но тя мразеше студа а толкова много искаше да не се разделя от него дори и за миг но нямаше намерения да го задушава а пък и трябваше да говори с Емили .
- Ние ще проверим какво става с малките дребосъци и ще дойдем . – сведе поглед и пусна ръката му а миг след това съжали , че го е направила . Но вече беше късно той не беше в къщата и тя трябваше да се успокои . Приближи се към Емили и я прегърна . Знаеше , че на всички ще им е трудно но тя можеше да има пълно доверие на дъщеря си и можеше да говори с нея за всичко ... е добре де почти за всичко .
- Хайде ела да седнем в хола . – каза тя и я прегърна през рамото като я поведе към хола . Чувстваше се странно а когато седна на един от диваните и погледна Емили в очите не знаеше от къде да започне и как да ѝ каже .
- Еми добре ли си , всичко на ред ли е ? – попита я първоначално тя но не знаеше дали е правилно . – Знаеш за него мила и знаеш колко голяма нужда имаме от него . Знам , че първоначално ще ни е трудно на всички . Той не е имал контакт с деца до сега и ако на моменти се държи странно не искам да се чувстваш игнорирана или нещо подобно . Просто трудно показва чувствата си и знай , че аз те обичам . Той също ще те обикне но му трябва малко време . С баща е трудно но без баща е още по-трудно . Аз не съм имала баща но ще направя всичко за вас да живеете добре и да не ви липсва нищо . Въпреки , че Ема е негово родно дете съм сигурна , че той няма да те игнолира . Просто в началото ще е трудно за всички . Днес отидох в дома му и въпреки факта , че ми липсва се държах с него доста грубо и съжалявам за това но сега е важното , че той е тук с нас и можем да бъдем едно наистина добро и спокойно семейство въпреки лошите дни на всеки един от нас . – спря се до тук защото искаше да чуе какво ще каже дъщеря ѝ . Не знаеше дали ще я разбере и дари изобщо ще свикнат с него . Но знаеше , че заедно щяха да се справят . Изправи се и се приближи към прозореца като погледна през него и видя как любимия ѝ се занимаваше с огромния кашон . Знаеше , че той ще се справи и вярваше в това но искаше да е там долу . Но когато всички излязат тогава и тя щеше да слезе знаеше колко много ще се зарадва Ема и знаеше , че това ѝ го дължът . Погледна Емили с усмивка .
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2013 10:00 pm

- Разбирам. - усмихнах се леко и кимнах. - Знам и аз те обичам много мамо.
 Гушнах я силно и седнах в скута й като малко дете. Наистина исках да имам добри и приятелски отношения с Лукас. Знаех, че няма да са като при обикновените бащи и дъщери. едвали щяхме да се бием с възглавници или да ме носи на конче като малко дете. Но много исках да се разбира ме добре. Да можех да споделям с него и да го моля за помощ. Бях сигурна, че той няма да ме игнорира а ако го правеше нямаше да е нарочно. Погледнах отново съм Скарлет. Те двамата изглежда се обичаха много а и бяха много сладки заедно. Усмихнах се още по широко и станах.
- Отивам да се преоблека и идвам.
 Затичах се бързо по стълбите, влязох в стаята си и взех първите дрехи до които се докопах. Оказаха се блуза с паднали ръкави и дънки. Сложих мантия си отгоре. Писах писмо и го пратих до сладкарницата да поръчат нов шоколад за  малката ми сестричка след което изтичах отново долу.
- Мамо утре ще отида до сладкарницата с Ема и там ще й дам подаръка й. Съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2013 10:41 pm

Лукас стоеше отвън на студа и се занимаваше със фойерверките , които се очакваше да зарадват Ема, а това беше най важното. Но вниманието му не бе насочено само и единствено към фойерверките. Лукас размишляваше върху всичко което му се бе случило днес. Събуждайки се днес той дори не подозираше че Скарлет ще се появи на вратата му и малко по късно той щеше да е в къщата й. Дори не бе предполагал че някога ще се срещнат отново, а тази вечер той бе разкрил чувствата си към нея. Все още му беше толкова объркано всичко това. Не бе предполагал че точно днес той ще чуе някой да му казва „татко“. Тази проста думичка означаваше толкова много. Тази думичка можеше да те накара да настръхнеш. Караше го да изпитва чувства които отказваше да приеме. Но сега ги приемаше и беше готов да се промени заради хората които обича и хората които го обичат. А промяната беше толкова трудна, поне за него. До сега той водеше съвсем различен живот от този който му предстоеше да води. Не се съобразяваше с никого и не зачиташе мнението на никой. Не позволяваше на никой да се докосне до чувствата му, само защото те бяха заключени в дълбините на душата му, а ключа към тях имаше само и единствено Скарлет. И днес тя използва този ключ и пуска чувствата на Лукас навън. А на него му хареса. Хареса му облекчението което изпита щом й каза всичко. Но сега си припомняше и миналото. Той наистина я обичаше. Беше щастлив с нея. Тя го караше да бъде мил и нежен. Дори когато разбра че тя е бременна той се зарадва. Радост която не показа.  Но щом беше щастлив защо тогава си тръгна и я остави сама да се справя със всичко. Не можеше да си отговори на този въпрос. Но знаеше, че ако в онзи ден когато Ема се роди и той отиде в болницата за да види за последен път Скарлет, ако Ема беше в стаята и той я бе видял сега нямаше да му се налага да се запознава с дъщеря си и да и обърква допълнително живота. Сега нямаше да е нужно да се променя, защото знаеше че всичко щеше да е много по различно и той вече щеше да се е променил. Но не можем да променим миналото, а просто да се примирим с него и да продължим към бъдещето. И това възнамеряваше да направи Лукас. Нямаше да позволи на миналото и стария му живот да го погълнат. Щеше да се постарае да бъде положително настроен и да не вгорчава живота на живеещите в тази къща. Щеше да се опита да обикне и другите деца и щеше да го направи. Нямаше да ги игнорира, защото те не бяха виновни за нищо.
Най накрая Лукас постави фойерверките по местата им и те чакаха само да бъдат запалени, но това щеше да се случи след като повика всичко гости навън. Все пак нямаше да си ги гледа сам нали. Пък и беше време да се откъсне от мислите си и да се върне пак в настоящето. Лукас се върна в къщата и определено му хареса топлината която усети щом влезе вътре в къщата. Определено навън си беше много студено и преди да излязат навън Ема, Емили и Скарлет, както и останалите гости трябваше доста добре да се облекат. Забеляза че Скарлет заедно с Еми са в хола, затова реши първо да отиде при Ема за да я извика. Влезе в стаята пълна с деца, които отново се бяха разтичали. Погледа му моментално намери Ема  и широка усмивка се появи на лицето му.
-Хайде принцесо. Имаме изненада за теб.-каза със широка усмивка на лицето си Лукас когато се приближи към прекрасната си дъщеря. Взе малката кукличка на ръце и нещо отново потръпна в него. Беше му толкова приятно да я прегръща и да може да я държи в ръцете си. Щом другите деца чуха да изненадата отново се разпискаха, а Лукас реши да отиде да извика и Скарлет и Емили. С Ема на ръце Лукас бързо се озова в хола където бяха двете русокоски, а широката му усмивка упорито си се беше залепила на лицето му.
-Мисля че е време за още изненади, но преди това мисля че трябва да се облечете добре, защото навън р много студено.-засмя се предупреждавайки ги. Определено не искаше никой да се разболява, затова и нямаше да пусне никой навън преди да се е облякъл. Е време беше и той да покаже малко контрол в тази къща.-Всъщност никой няма да излезе навън преди да си е облякъл якето.-опита се да бъде сериозен, но просто слънчецето в ръцете му го зареждаше с толкова положителна енергия и точно в този момент не можеше да бъде строг. А повярвайте му когато поискаше Лукас можеше да бъде много лош. Но като се замислеше едва ли щеше да може да бъде строг с дъщеря си. Ако Скарлет вече бе свикнала на миловидното й личице и можеше да я наказва, то това не се бе случило при Лукас и той усещаше че във връзка със наказанията на Ема няма да се разбират много много. Все още не можеше да разбере как едно толкова малко същество може да има толкова голямо влияние върху него. Но определено не се оплакваше, защото му харесваше всичко което изпитваше когато беше около нея.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 5:56 pm

Скарлет се отпусна чак тогава когато Емили отиде да се преоблича . Тя знаеше много добре , точно Еми няма как да не я разбере но беше длъжна да говори с нея все пак тя е дете . Най-вероятно Ема отново щеше да започне да разпитва след като гостите си отидат но и тя ще свикне даже бих могла да кажа , че вече е свикнала . Скарлет стоеше все така на дивана потънала в мисли . На обяд когато отиде при Лукас му беше толкова ядосана и се чувстваше толкова предадена , че изобщо не очакваше да успее да го вразуми . След това разговора с Ема свърши повече от бързо а Скарлет не очакваше нещо такова . Сега Еми приема нещата съвсем спокойно и нормално . Явно наистина днес е ден на истина както го беше нарекла блондинката . Някой хора казваха веднъж напусне ли те повече никога не очаквай да е вечно до теб но тя не вярваше на тези неща знаеше , че в живота нищо не е сигурно и можеш да очакваш всичко от него . Спомни си деня в който празнуваха първата годинка на Ема и се чудеше защо още тогава не го потърси но знаеше , че причината днес да се появи на входа на дома му бяха сълзите на Ема а не самото нейно желание и нужда да го види отново и да е с него . Беше свикнала да игнорира своите нужди и чувства и се раздаваше на макс за децата . Ами то реално погледнато до днешния ден само те я държеха жива за да не се предаде сама и да влезе в Азкабан а там я очакваше сигурна смърт . Но не всъщност имаше и още няколко важни хора в живота ѝ и не би могла да ги остави заради глупости или просто слабост . Преди четири години всички я смятаха за луда и я упрекваха , че е родила . Но защо пък да не ходи какво толкова все пак това дете беше и все още е от единствения мъж , който тя е обичала някога през скапания си живот . Останалите смятаха , че колкото и да го е обичала не е трябвало да пропилява младостта си заради едно дете . Да но за нея това едно дете отключи смисъла на живота ѝ . Самата тя не можеше да понася тези слухове още повече да позволи на някой да я упреква в очите . Просото не беше такъв тип човек и не можеше да си наруши собствените правила . Пък и те какво искаха да направи тя ? Да махне собственото си дете и да се събужда в чужди легла без дори да знае името на собственика им ли ? Това нямаше как да стане просто този начин на живот никога не ѝ се беше виждал нормален и дори забавен . Може да беше кучка и да подлудява всеки само с няколко действия но това не им даваше право да говорят какви ли не глупости за нея и точно за това тя беше прекратили всички слухове когато отиде и осинови и другите си две деца . Тогава всички млъкнаха а тя можеше да живее нормално и с цели в живота . Скарлет видя дъщеря ѝ на вратата с една доста секси близа . Емили винаги е била със стил и точно това я правеше още по-чаровна от по принцип . Тя много приличаше на блондинката и по характер и по стил точно тази еднаквост ги сближаваше още повече . Тя просто поклати глава в знак на съгласие с думите ѝ и се усмихна . Щеше да бъде добре да се разсеят и разходят .
- Съгласна съм миличка . – каза тя с усмивка . А от другата стая се чуваха викове и писъци . Явно малчовците отново се бяха разтичали . Когато писъците станаха още по силни Скарлет се намръщи и учуди какво става и какво точно предизвиква тяхното вълнение . Но миг след това се сети вероятно любимия ѝ е отишъл да ги извика за зарята . Тя се изправи и погледна учудено Еми . Но когато Лукас се появи на вратата с дъщеря им всичко ѝ стана ясно а след него и останалите деца допълниха картинката . Лукас беше повече от бърз с подготовката . Думите му допаднаха на блондинката . Тя знаеше , че той трябва да свиква да слага ред в тази огромна къща . Също знаеше и беше убедена , че ще се справи . Погледна Еми а след това и Ема . Малката принцеса беше не търпелива и това личеше по погледа ѝ . Точно заради тази причина тя реши да не я карат да чака . И тръгна след Лукас като направи знак на Еми да идва и тя . Във връзка с зарята Скарлет беше голямо дете и много си падаше по тази част от рождените дни . Зарята я караше да мисли позитивно на нещата до колкото е възможно . Все пак това бяха някакви ракети а когато се издигнеха на дадената височина ставаха какви ли не фигури . Само студа някак си притесняваше блондинката . Тя мразеше студа и въпреки , че с едно заклинание можеше да го премахне от дома си той просто беше допълнение и тя не искаше да го маха дори и да замръзва на него . Защо замръзва след като е добре облечена ли ? Ами защото тя яке почти никога не носеше освен ако студа не е повече от поносим . А сега беше повече от студено . Точно преди вратата тя подаде малкото бяло яке с пухчета на качулката на Лукас и взе следващото за да помогне на другите деца . Както в детската ги обличат и събличат сега трябваше да е сигурна , че всеки един от тях се е облякъл . Нямаше някакви намерения на следващия ден да чуе , че е разболяла децата на приятелките си . Когато стигна до якето на Еми ю го подаде и взе своето .
- Е татенце доволен ли си ? – попита го доста шеговито тя като очакваше да излезе на вън защото с това яке щеше да се изпоти в тази топлина . Усмихна се сладко и погледна Емили дали се е облекла . Знаеше , че сега пак трябваше да пази децата да не тичат прекалено близо да ракетите а това някак си не ѝ допадаше . В очите на Ема имаше онази доволна светлинка която би накарала всеки да се усмихне а в очите на Лукас се веждаше някакво чувство непознато за него , Емили тя все още беше сънита а Скарлет тя обуваше обувките на малчовците и не можеше да си обясни как на две годишни деца са им купили обувки с връзки . Та много по-лесно и удобно беше с цип и точно за това тя купуваше на Ема с ципове а само маратонките ѝ бяха с връзки . Погледна Лукас и му посочи къде са обувките на дъщеря им като тази вечер я оставяше на него той да се справи с нея а тя да оправи останалите двадесет-тридесет деца . За щастие поне Емили беше голяма и можеше да се справя сама и дори да ѝ помага .
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 6:52 pm

Засмях се леко докато слушах как малките деца пищят от щастие и нетърпение да видят изненадата която беше приготвена специално за малкото ангелче което имаше днес рожден ден. Отидох до Лукас и погалих леко Ема по косата, усмихнах й се и я целунах по бузката.
- Честит Рожден Ден принцеске. Утре ще излезем двете и ще получиш един огромен подарък. Искаш ли.
 Засмях се и оставих Лукас да се оправи и да сложи обувките на Ема и се заех да помогна на Скарлет с другите деца които не бяха никак малко. Накрая щом и последното малко детенце беше с обувките си и якето си, взех собствените си маратонки и яке - все пак нямах намерение да излизам по блуза в тоя кучи студ. Навлякох дебелото яке и го закопчах догоре.
- Всички са обути и облечени, можем да излезем. - обърнах се и огледах всички деца, усмихнах се на мама и погледнах към Ема и баща ми. - Тате ти няма ли да се обуеш и облечеш? Да не измръзнеш?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 10:18 pm

Лукас се засмя на въпроса на Скарлет и реши да запази отговора си за по късно. Все пак тук имаше деца, а това което първо му дойде на ум не беше за казване пред малки деца. Всъщност не беше за казване пред никакви деца. Все пак щеше да е доста странно за едно дете да слуша как родителите му си говорят такива неща. Е всъщност Лукас не беше от най съобразителните хора, но все пак не можеше да си дрънка каквото му дойде и то докато около него имаше деца. Скарлет щеше да получи отговора си когато останеха насаме и около тях нямаше малчугани които да попиват всяко едно нещо което той кажеше.
Лукас се замисли колко по доволен би бил ако двамата с любимата му останеха насаме, дори само за да си говорят. Толкова много му липсваше компанията й. Толкова години бе лишен от ласките й, но въпреки че разбираше че никоя друга не може да я замени той все така упорито продължаваше да отказва да се върне при нея. Отказваше да приеме че някой може да има такъв контрол над него и да разбира мислите му само със един поглед. А Скарлет определено го умееше. За малкото време тя бе научила всяко едно негово движение какво означава, само с един поглед и разбираше всичко което той искаше да й каже. Нямаше нужда от думи. Но думите не бяха толкова излишни, защото когато човек кажеше нещо то значеше много повече и въпреки че тя го знаеше би се почувствала по добре когато той самия и го кажеше. Въпреки всичките тези години през които те двамата бяха разделени Скарлет не го забрави и продължава да има такъв контрол над ума и тялото му. Той принадлежеше само и единствено на нея, както и тя на него. Никой не можеше да замени другия. А точно разногласията които имаха правеха връзката им още по силна. Понякога една връзка имаше нужда от няколко кавги и неразбирателства за да бъде истинска. А и така нямаше да им бъде скучно, защото винаги щеше да се случва нещо непредвидимо.
Лукас пое малкото якенце на Ема. За първи път щеше да облече и обуе дете. Всъщност за първи път той имаше толкова близък контакт с дете. За разлика от Скарлет Лукас не бе привързан толкова много към децата и те не му бяха толкова голяма слабост. Но с Ема беше различно. Тя беше неговата дъщеря и той почувства силната обич която изпитва към нея още от първия поглед. Облече й малкото якенце след което заедно с нея се наведе за да вземе и обувките й. Тези обувчици бяха толкова малки и на него му беше толкова странно да ги държи в ръцете си. всъщност като цяло му бе странно да държи и малката си принцеса. Тя беше толкова малка и крехка. Държейки я сякаш държеше перце. В очите й виждаше колко нетърпелива е и колко много иска вече да види и другата си изненада. А и другите деца доста се радваха. Но само  очичките на Ема привличаха толкова много вниманието на Лукас. Касиди осъзна че Емили и Скарлет се оправиха с  останалите деца доста по бързо отколкото той с Ема. Е това му беше простено защото той за първи път правеше такова нещо и  се надяваше това да не е за последен . всъщност той знаеше че няма да е за последен, защото нямаше намерение да ходи никъде. Щеше да си остане тук. При Ема, при  Скарлет, при Емили. Не искаше да се отделя от тях. След като малката принцеса беше готова той я пусна на замята и послуша съвета на Емили, защото наистина ако не се облечеше щеше да настине и тогава нямаше да може да си играе с Ема.
-Направих вече веднъж грешката да изляза без яке и мисля да не я повтарям.-засмя се след което взе якето си и се облече, а след това и се обу. Да сега вече наистина беше време да отиват навън и да запалят фойерверките.  Всички излязоха навън и Лукас остави на Скарлет да наглежда Ема, за да може той да запали фойерверките. Само се надяваше никое от децата да не се приближат към тях и да не пострадат. Лукас огледа дали някое дете не се е приближило твърде много и след като се увери че всички са на достатъчно разстояние че да не пострадат тъмнокосия запали фойерверките, след което се отдръпна заставайки зад Скарлет. Прегърна  я през кръста, след което намери ръцете й преплитайки за пръстите си с нейните за пореден път за днес. Не изпускаше от поглед Ема. Просто искаше да може да види щастието й, защото това много го радваше.
-Все още татенцето не е доволно.-прошепна в ухото й, а парещия му дъх се разпръсна по кожата й, а самодоволна усмивка се изписа на лицето му, като погледа му отново беше съсредоточен само и единствено към  Ема, като от време на време поглеждаше и Еми.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyСъб Ное 16, 2013 2:26 pm

Скарлет погледна Лукас за да види дали се справя с Ема защото тя мразеше да се облича точно както майка си . Не , че Лукас умираше от желание да се навлича с димни якета и ватирани дрехи но все пак се справяше добре с дъщеря им . Виждаше бащината обич изписана в очите му а това я караше да се усмихне . Не можеше да си представи нещо повече от техните усмивки , нямаше по-добро нещо от тях на този свят и тя беше благодарна , че ги има . Когато вече всички бяха готови той пусна Ема на земята и напуснаха топлия коридор . Когато Скарлет прекрачи прага и студения вятър премина през лицето и ръцете  тя потрепна . Само не можеше да си обясни как може да е толкова студено . Ако не обичаше зарята и дъщеря си нямаше да сто и секунда на този студ а щеше да изтича и да си влезе в къщи . Продължи на пред като погледа й наблюдаваше ту децата ту любимия си . Надяваше се само да не се обърка нещо и беше сигурна , че няма да има проблеми . Децата стояха наобиколили я и чакаха да видят какво ще стане а когато ракетите започнаха да се изстрелват те се загледаха на горе и запушиха ушичките си . Чак когато усети Лукас зад себе си успя да си отдъхне . Притеснението , че тези блещукащи неща можеха да го наранят не й допадаше и то изобщо . Но когато усети пръстите му отново преплетени в нейните се усмихна доволно . Точно тези ръце можеше да ги държи цял живот и никога да не ги пуска . Силните чувства изгаряха тялото ѝ а тя просто се радваше на този момент . Можеше да стои така с него още дълго . Допира на тялото му до нейното я накара да игнорира студа около тя . Просто той я зареждаше с топлина , сила и щастие . Точно трите неща от , които тя имаше нужда . Тя погледна децата а след това извъртя леко глава така , че с крайчицата на окото си да може да види погледа му . Думите , които чу произлезли от устните му предизвикаха разпалване на интереса й . Знаеше много добре , че и на нея не й е лесно до се държи на ниво и да не прави каквото и да било пред децата и то особено пред гостите но въпреки това разпалваше желанието й с всяка изминала минута . Когато усети парещия му дъх по кожата си настръхна цялата . Тя усети зачестяването на пулса си и пое дълбоко въздух за да го нормализира . Само не разбираше как може да има такова въздействие над нея . Желанието ѝ да изучи всяка една част от тялото му точно така както преди години не я напускаше . Тя просто знаеше , че е неин и на никоя друга не зависимо колко са се опитали да заемат мястото ѝ . Никоя не беше толкова съвършена като нея за да се състезава със Скарлет а дори и да  опитаха най-много да си тръгнеха със сълзи на очи и разрошена коса . Точно тази блондинка беше боец и не даваше своето без битка а дори и да имаше битка тя никога не я губеше . Би направила всичко за хората , които обича . Дори ако се налага да елиминира даден индивид . Когато видя доволната му усмивка просто наклони главата си и я отпусна на рамото му с усмивка .
- И аз мисля , че знам защо . - каза с усмивка и погледна на горе в зарята . На небето се бяха образували какви ли не картинки . Огледа децата а те подскачаха около тях и се радваха на шарените фигури появили се на небето . В очите на Ема се четеше радост и доволната ѝ усмивка не напускаше личицето ѝ . Емили също изглеждаше доволна и това я правеше наистина щастлива . Дори без да поглежда очите на любимия си знаеше , че и той е щастлив точно колкото тях . Тя се вгледа в очите му дори да ѝ беше малко трудно в тази тъмница и игнорира писъците около себе си . Но отварянето на вратата предизвика вниманието ѝ и тя погледна на там . Една от майките на децата беше подранила и решила да вземе сина си . Скарлет не ѝ обърна внимание а продължи да наблюдава зарята . Когато тя свърши тогава щеше да вземе сина си . Нищо нямаше да ѝ коства да остане още десет минути . Виждаше , че Лукас дори и да му беше трудно свикваше доста бързо с обстановката и живота в този дом . Както и с Емили която беше повече от мила . Това можеше да радва блондинката но една я притесняваше трудния характер на сина ѝ и колко ли трудна щяха да свикнат те двамата . Но това не означаваше , че няма да свикнат . Скарлет щеше да направи всичко по силите си те двамата да се държат добре един с друг а пък и винаги мъжкия родителски контрол е по-строг и силен за разлика от женския . Поне така се говореше де . Въпреки , че Скарлет смяташе тяхното семейство за изключение . Знаеше колко лош и строг може да бъде мъжа , който обичаше до болка но знаеше и колко голяма слабост му беше станала дъщеря им . Точно това можеше да го направи по-мил от колкото е и най-вероятно нямаше да им е много лесно в този отдел наречен възпитание .
- Знаеш ли колко много те обичаме ? - говореше в множествено число защото знаеше колко силни чувства има Ема а пък Емили винаги е била добре настроена към него допи и да знаеше доста от страданията , които им беше причинил . Погледна на небето а там се бяха образували четири огромни червени сърца а тя просто се усмихна . В този момент не усещаше студа около себе си само защото усещаше тялото си прилипено до това на Лукас а така студа нямаше как да я замрази . Децата подскачаха и явно на тях също не им беше студено но Емили беше голяма и не скачаше като малко дете може би точно на нея ѝ беше студено .
- Еми миличка да не ти е студено ? - попита я с доста загрижена нотка в гласа си . Като зачака да чуе отговора ѝ . А пък и зарята беше в своя край така , че скоро щяха да влязат вътре на топло . Ема видя котката изяла подаръка ѝ и изтича да я хване а бялото коте се сви в ръцете ѝ изплашено от шума на около . Погледна Лукас с усмивка . Знаеше , че той наблюдава дъщеря им все пак това беше първия му ден с нея и колкото ѝ да я наблюдаваше винаги щеше да му е малко .
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyСъб Ное 16, 2013 3:26 pm

Щом излязохме на двора зарята почна. Цветовете експлодираха и преливаха един в друг. Беше повече от невероятно и приказно. Все едно беше излязло от някоя приказка. Децата скучаха и се радваха, тичаха в кръг и се забавляваха. Скарлет и Лукас стояха прегърнати и се наслаждаваха на момента който за тях беше много романтичен. Усмихнах се, облегнах се на стената на къщата и се загледах в прекрасната заря. Гледах я и си мислех за многото различни фигурки и цветове в които се превръщаха.
 Бях потънала в мислите си, когато чух гласът на Скарлет. Той беше грижовен и прекрасен. Питаше ме дали не ми е студено. Предполагах че пита защото аз не подскачах като малките дечица наоколо. Усмихнах се леко и поклатих глава и отговорих.
- Не мамо. Добре ми е, якето е достатъчно дебело и плътно.
 Усмихнах се отново и се загледах в зарята която вече беше към края си. Усмихнах се и погледнах към Ема което сега гонеше котката и накрая я хвана и гушна. Все още бях ядосана на тая топка с косми но все пак Ема изглеждаше много сладко с нея. Помахах на малката си сестричка и я гледах как гушкаше котенцето си.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyСъб Ное 16, 2013 4:34 pm

Лукас се чувстваше толкова добре когато държеше Скарлет в обятията си, докато наблюдаваше малката им дъщеричка. Сякаш всичко друго изчезваше и оставаха само те тримата. Но нека да не забравяме и Емили. Тя също беше част от семейството им и Лукас много я харесваше и беше сигурен че с нея ще се разбират и то много добре. Еми се държеше толкова добре с него и той много се стараеше да й отвръща със същото. Още от първия момент тя бе започнала да го нарича татко, което страшно много учуди тъмнокосия. На нейно място той едва ли щеше да може да каже на някой непознат татко. Е да сигурно Скарлет доста й е разказвала за него, както и на Ема. Но Емили не беше на четири. Тя можеше да види цялата истина, а тя е че Лукас многократно ги бе наранявал и предавал. А сега в един момент се връща и всичко е толкова спокойно. Сякаш нищо не се бе случило. Сякаш той никога не си е тръгвал и никога не е карал в очите им да има сълзи. Но колкото и другите да се опитваха да мислят за изминалите четири години така сякаш всичко е било нормално, Лукас не можеше да спре да се самообвинява за това което бе направи. Чак сега когато можеше да е с тях той осъзнаваше грешките си и знаеше че те не са никак малки. Това да оставиш новороденото си дете и майка му е непростимо. Та той дори не я бе видял дори и един път. Дори не се бе поинтересувал как е тя. Нито веднъж не й бе изпратил подарък или просто картичка за рождените й дни. А тя сега го приемаше със отворени обятия. Какъв баща беше той? Може би най лошия. Не искаше да е така. Мразеше се за пропуснатото време с дъщеря си. в момента толкова много му се искаше да е можел да присъства на всеки един важен момент в живота й и тя да не чувства липсата му. Но твърде късно се осъзна и не можеше да направи нищо за изгубените моменти. Поне все пак осъзна грешките си, защото точно в момента това беше много важно. Беше важно защото след като знаеше какви грешки е допуснал той никога повече нямаше да позволи да ги повтори. Нали знаете човек се учи от грешките си, а днес той беше научил много важен урок от живота.
Колкото и да гледаше Ема никога нямаше да му е достатъчно. Тя беше толкова енергична и позитивно настроена и просто зареждаше всички около себе си със положителната си енергия. Нямаше човек който да я гледа и да не се усмивка. А това Лукас да може да я наблюдава го правеше много щастлив. Изпитваше голяма нужда да може да я вижда как расте, въпреки че се страхуваше тя да порасне. Когато пораснеш живота те срещаше със много трудности с които трябва да се справяш, а Ема трябваше да е сигурна че зад гърба си тя винаги щеше да има баща който да я подкрепя и да й помага.
Когато Скарлет го попита дали знае колко много го обичат той почувства някаква топлина във себе си. Стана му много хубаво да чу тези думи. Той никога не беше казвал на никой че го обича. Дори и на Скарлет, въпреки че тези чувства се криеха в него още от много отдавна. Широка усмивка се появи на лицето му като погледа му се измести върху нейния. Притисна я още по силно към себе си като нежно я целуна по бузката. Би повторил тази целувка и върху устните й, но точно в момента нямаше голям достъп до тях, затова трябваше да се задоволи само с това. сигурно се чудите как може да я обича токова много, а никога да не й го бе казвал. Ами такъв си беше той. Никога не споделяше чувствата си. днес за първи път той й бе казал какво чувства към нея, въпреки че в обяснението му пак не фигурираха тези две думички „Обичам те“. А те значеха толкова много и можеха да накарат човек да се чувства толкова щастлив. А Лукас точно в този момент бе страшно много щастлив и никой не можеше да помрачи доброто му настроение.
-Обичам те!-най накрая и това се изплъзна от устните му. А той се почувства някак си странно когато го каза. Но по хубав начин. Скарлет заслужаваше да чува това постоянно и беше време да го чуе да излиза и от устата на Лукас. Той трябваше вече да спре да прикрива чувствата си. просто беше безсмислено. Тя знаеше всичко което той чувства независимо дали той ще и каже или не. Но определено щеше да се почувства по добре ако той започнеше да споделя със нея, а не да чака тя да се досеща сама.
Обърна се когато Скарлет отправи въпрос към Емили. Въпреки че точно в този момент Лукас не усещаше студ навън си беше адски студено и любимата му беше права да се притеснява. Въпреки че Еми отрече Лукас не можеше да е сигурен дали е така. Отдръпна се леко от Скарлет колкото да свали своето яке след което се приближи към Емили и я наметна. Е стана му малко студено, но пък зарята беше към края си и той щеше да издържи. Пък и когато беше да Скарлет не чувстваше нужда от каквото и да е яке. Просто черпеше да нейната топлина.
-Мисля че така ще ти е още по добре.-усмихна се след което отново се върна при любимата си прегръщайки я по същия начин по който я прегръщаше и досега. Погледа му отново потърси Ема, а тя вече беше решила че трябва да си играе с котката и да си я размята наляво-надясно. Всички деца викаха и подскачаха, но Лукас вече не им обръщаше внимание, защото сега те нямаха никакво значение. След няколко минути се изстреля и последната ракета и всичко утихна. Всички бързо се насочиха навътре където беше доста по топло и уютно. Лукас застана до Скарлет като не пускаше ръката й и двамата отново се насочиха навътре. Малката им принцеса всъщност вече беше влезнала във къщата, затова и Лукас не я откри когато за пореден път я потърси с поглед.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyНед Ное 17, 2013 12:04 am

Скарлет наблюдаваше искриците в очите на Ема и беше доволна , че дъщеря й е истински щастлива дори да знаеше , че скоро ще свърши празника й . Рождения ден щеше да остане все така любим за малката принцеса както до сега дори нещо повече от този рожден ден до всеки следващ ще го чака с още по-голяма радост и желание . Самата тя не можеше да си обясни как толкова лесно прости на любимия си но нали хората казват ,че когато един човек обича винаги прощава не зависимо каква е причината . Всъщност тя наистина рядко прощаваше но на него няма как да не му прости . Нямаше как да му се сърди дори и да иска защото тя просто го обича повече от колкото е необходимо . Можеше да преглътне всичко само за да бъде добре семейството й . Знаеше колко много я обича и колко странно но добре се чувства когато споделя чувствата си въпреки ,че тово е наистина много трудно за него . Искаше всичко в миналото да не се беше случвало но ако всичко вървеше като по вода просто нямаше да са себе си . Те не можеха да не се скарат за нещо просто но и не можеха да издържат дълго да са скарани . Този период от четири години беше просто от инат но както хората казват инат глава чупи точно това беше истината . Бягаха един от друг и се държаха грубо но въпреки това някъде там в подсъзнанието им се мразеха за тези постъпки но гордостта им беше много по-голяма и подтискаше чувствата до един момент в , който те просто не излязоха на яве и нещата си дойдоха на мястото . В този момент блондинката се чувстваше повече от силна и беше готова да направи всичко възможно за да задържи любимия си до себе си . Беше потопена в мислите си и не чуваше нищо около себе си до момента в който Лукас също проговори но не каквото и да било . Тя не можеше да повярва , че чува тези силни думи от неговите устни . Та той не беше такъв и никога на никого не казваше , че го обича . Но тя го чу със собствените си уши и просто реши да повярва на думите му . Как се чувстваше в този момент ли ? И най-добрия писател не би могъл да опише чувството , което изпитваше блондинката . Тя беше учудена , доволна , радостна , изненадана и какви ли не чувства в едно . Това да се чуят тези думи от устните му и то точно от неговите беше повече от невероятно . Не усетно Скарлет се беше усмихнала широко докато стоеше вгледана в очите му .
- И аз те обичам повече от всеки на този свят . - призна си тя с усмивка . Въпреки , че той много добре знаеше колко много го обича тя се чувстваше по-сигурна като му го напомня колкото се може по-често . Просто смяташе , че за да му покаже силните си чувства трябваше да му ги каже а след това и с действия покаже . Когато той се отдръпн тя извъртя глава моменталически и го проследи с поглед . Но явно отговора на Еми не му се е сторил достатъчно убедителен Щом беше решил да даде якето си на дъщеря им . Наистина беше прекалено студено . С очи дебнеше Ема къде е и какво прави а това наистина беше повече от промяна в него .Само се надяваше да не прекрати пълната си промяна точно на средата на процеса . Радваше се че го е грижа за Ема и Еми по равно и въпреки , Емили беше по-голяма тя също беше дете и трябваше поне малко да й се напомнят някой неща . Усмихна се широко и скръсти ръцете си тъй като далеч от него наистина чувстваше студа повече от жесток . Но притеснението в нея отново напираше само при мисълта колко е студено а любимия й беше без яке просто искаше тези блещукащи светлинки да свършват за да се приберат на топло . Тялото й остана прилепено в неговото до момента в , който не се изстреля и последната ракета а това се стори на блондинката като слънце по след нощ . Настъпи тишина и децата се отправиха на вътре а Лукас и Скарлет ги последваха . Тя се сети , че за едно от момченцата бяха дошли и сега вътре ги чакаше майка му а това я наведена мисълта , че пак трябва да има сълзи , защото децата просто не искаха да си ходят а Ема по всевъзможен начин се опитваше да им каже , че на другия ден ще си играят пак . Но дори и тя не помагаше . Скрлет стисна леко ръката на Лукас само защото знаеше , че следващата ситуация просто не я обичаше . Не обичаше сълзи в очите на невинни хора а тези деца бяха повече от чисти и невинни . Еми и Ема бяха влезли на топло а Скарлет се убеди , че няма някое мъниче на вън останало в този студ . Усмивката й изчезна и на нейно място се появи гадното чувство на сбогуване . Не погледна Лукас защото той можеше да разбере промяната в настроението й а тя не искаше да натъжава и него . Просто влезе вътре и остави якето си на закачалката като се сгуши в него без да казва каквото и да било . А от вътре се чу гласа на нейната “приятелка” дошла да вземе сина си . Точно в този момент би предпочела да е на всякъде другаде но не и тук . Вдигна погледа си и потърси Еми с очи за щастие тя беше на близо .
- Еми ще изпратиш ли детето вместо мен ? - попита я тя като отново сведе поглед и постави главата си на гърдите му . Просто мразеше този момент от рождените дни и то точно детските . Сякаш децата повече никога нямаше да се видят . Тя не можеше да търпи сълзи и за това се опитваше да се измъкне от този момент но натоварваше дъщеря си да я замести . Колко не справедливо от нейна страна но какво да направи като децата й бяха слабост ?
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyНед Ное 17, 2013 12:17 am

- Да разбира се. - Усмихнах се мило на Скарлет и я потупах леко по рамото, облякох якето на Лукас отгоре моето и ми стана още по топло и приятно, след което хванах ръката на малкото детенце, погледнах го и казах:
- Хайде да те заведем при майка ти.
 Излязох навън с малкото детенце и отидохме при майка му която го чакаше търпеливо отвън на този студ. Щом видя сина си клекна и го прегърна. Поговорихме малко докато тя ме питаше как се е държал сина й и дали всичко и минало добре. Усмихвах се и отговарях на въпросите механично и бързо. След като тя си тръгна, аз влязох вкъщи, съблякох якетата, оставих ги на мястото им и отидох при родителите си, сестра си и другите деца. Седнах до Ема и я прегърнах, като я взех в скута си.
- На кака принцесата. - усмихнах се, тя почна да си играе с косата ми а аз я оставих и се наслаждавах. След малко се обърнах към Лукас и се усмихнах. - Благодаря, за якето.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Лукас Касиди
Черен магьосник
Черен магьосник
Лукас Касиди

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 EmptyНед Ное 17, 2013 1:55 am

Думите на Скарлет бяха толкова истински и искрени. Въпреки че го знаеше сякаш когато му го каза се почувства още по щастлив. Сега разбираше как се е почувствала тя когато той и каза че я обича. Тя знаеше че той никога не е казвал тези думи и колко много всъщност означава. А това я правеше щастлива. Очите й блестяха, а усмивката й сякаш ставаше все по голяма и по голяма. Радваше се че я прави щастлива. Тя най много от всички заслужава това щастие. Тя беше преживяла толкова много. Въпреки че Скарлет е много силна жена, Лукас знаеше че неговата постъпка я е съсипала. И определено не се гордееше с това. Мразеше се че й бе причинил всичкото това страдание. Беше я оставил сама, а тя вместо да го мрази и ненавижда продължаваше да го обича и да му доказва и казва това непрекъснато. А той просто не го заслужаваше. Не заслужаваше обичта й. Не бе направил нищо с което да  си я заслужи и това го правеше още по виновен. Тя жертваше всичко заради него, а той никога не го оцени. Чак сега, след като й бе причинил всичкото това страдание той най накрая се осъзна и се върна при нея. А тя го прие с отворени обятия. Колкото и да го правеха щастлив тези думи които тя му бе казала, толкова и го натъжаваха. Но вината не беше в нея, а в него. Той се самообвиняваше че с нищо не е заслужил да чуе това от нея. Единственото което трябваше да получи от нея бе омраза, но вместо това получаваше цялата й любов. Любов която го правеше истински щастлив. Нейното присъствие го правеше много щастлив, а като добавим и присъствието на Ема и Еми може би картинката се запълваше.
Колкото й да му бе трудно да скрие разочарованието което изпитваше от себе си, той все пак успя. Радостта и блясъка в очите му бяха много повече и Скарлет нямаше как да забележи нещо друго освен тях. Но никога не трябваше да я подценява, защото тя можеше всичко. Но Лукас сега не можеше да е намусен или ядосан, защото двете най важни момичета в живота му му бяха пред очите а това беше най важното. Притискаше Скарлет към себе си и се наслаждаваше да аромата й. Аромат който страшно много му бе липсвал. Все още се чудеше как бе позволил да се опита да я забрави вкарвайки какви ли не никаквици в леглото си. колкото и да се опитваха някои от тях да привлекат вниманието му това не се случваше и единственото което получаваха беше отблъскване и то по най грубия начин. Никоя от тях нямаше право да се задържи в леглото му за повече от няколко часа. Та той дори не помнеше, всъщност никога не си беше правил труда да научава имената им, камоли да ги помни. Но точно в момента не искаше да мисли за това. просто искаше да се наслаждава на компанията на Скарлет без да се разсейва със ненужни мисли.
Една от майките вече беше дошла да вземе детето си, а Лукас се надяваше да дойдат и останалите. Да това звучеше доста грубо, но той вече имаше голяма нужда от малко спокойствие, което не можеше да получи докато толкова много деца тичаха и викаха из къщата. Просто искаше да се наслади на спокойствие на семейството си. да, те вече бяха неговото семейство  и макар да бяха заедно от няколко часа той имаше чувството че никога няма да може да се раздели с тях.
Лукас знаеше че Скарлет обичаше децата и това не нея не и правеше никакво впечатление. Но той просто не бе свикнал със децата и може би затова на него не му влияеха по никакъв начин. Всъщност на моменти малко го дразнеха, но това раздразнение не излизаше на бял свят. Определено не искаше да го показва и да натъжава по някакъв начин някого. Лукас най накрая се откъсна от мислите си когато чу отново гласа на Скарлет, която молеше Емили да изпрати детето вместо нея. Това се хареса на тъмнокосия, защото определено не искаше тя да се откъсва от обятията му.
-Мисля че скоро ще останем насаме.-засмя се като леко се наведе и впи за кратко устните си в нейните. Тази кратка целувка определено не му бе достатъчна, но засега щеше да се засити само с нея. Все пак трябваше малко от малко да се съобразява със присъствието на децата. Погледа му отново потърси Ема, която този път кротко кротко се бе настанила във скута на кака си и си играеше с косата й. Загледа се замомент в тях като се усмихна в отговор на Емили която му благодари за якето. Всъщност не бе нужно да му благодари. Все пак той не можеше да позволи да настине, а навън си беше доста студено.
-Няма нужда да ми благодариш Еми, все пак навън си беше наистина студено, а според мен ти не беше облечена достатъчно топло.-каза шеговито след което се засмя, а погледа му се спи отново в този на Скарлет, която все така се бе сгушила в обятията му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Birthday Emma !   Birthday Emma ! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Birthday Emma !

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-