Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Before 1 week  - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Before 1 week  - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Before 1 week  - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Before 1 week  - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Before 1 week  - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Before 1 week  - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Before 1 week  - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Before 1 week  - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Before 1 week  - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Before 1 week  - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Before 1 week

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyНед Дек 27, 2015 12:27 pm

First topic message reminder :

Коледно-новогодишните празници наближаваха и Рок, като много други бе обзет от подобаващо настроение. Но с идващи празници или не все още имаха уроци и домашни. Затова на него му трябваше материал.
 Грифиндорецът прибра пергамента с недовършеното домашно, стана и излезе от кулата на дома си, запътвайки се към библиотеката. Там бързо намери двете книги, които му бяха необходими, и понеже се оказа, че едната не може да се изнася, заради сериозното си разшиване седна на една маса. Записа си каквото и колкото му трябваше, след което върна книгата на мястото й и си излезе с другата в чантата. Навън времето беше приятно и Рок реши, че не му се прибира в момента. По тази причина тръгна към беседката. Стигна там влезе и седна, на пейката зачитайки се. След малко обаче го прекъсна появата на едно момиче.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

АвторСъобщение
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyВто Яну 12, 2016 10:49 pm

Тъкмо си мислех, че ще пропусне, когато усетих ледено студена студената каша сняг да се стича по врата ми.Бе попаднало сняг под якето ми.Да...онзи момент, когато горещо и студено се срещаха "най ги обичах".Побягнах смеейки се.Кучето Томи хукна след мен.
-Не може да хванеш.- Усмихнах се дяволито, на Рок и тръгнах да тичам.
Тичах през алеята , докато пред мен не се изправи една огромна преспа сняг.Мислех, че ще успея да я заобиколя или поне не знам да я прескоча, но за жалост не успях.В последния момент Рок връхлетя и ме хвана преди да падана в самата преспа, аз се притиснах силно към него, за да не падна, леда бе хлъзгав.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСря Яну 13, 2016 11:40 am

- Не можеш да ме хванеш - усмихна се Ридиана и побягна. А Томи след нея
- Сигурна ли си? - засмя се Рок и метна нова снежна топка.
 Тя за разлика от първата пропусна, макар и на сантиметър. Хукна след момичето и я хвана пред една голяма пряспа. Тя се притисна силно към него, обаче стъпиха на хлъзгав лед и се отзоваха един до друг в пряспата.
 Рок се засмя на ситуацията. При падането не я беше пуснал и още я бе прегърнал. И изведнъж залепи устните си за нейните.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2016 3:44 pm

Устните му бяха в/у моите.В момента, в който го бе направил зениците ми се разшириха и първата ми реакция бе да го избутам от себе си.Не знам дали бях уплашена или изненадана.Следващата ми реакция озъдачи  дори самата мен.Дали рефлекс или нещо друго, но ръката ми се озова на бузата му и се чу силен плясък.Бях му ударила шамар.Сложих ръце пред лицето си.
-О..ъЪъ..съжалявам.-бе последното нещо, което казах.Спомням си, че седях на земята, в следващия момент помня само, как се изправям и си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2016 5:51 pm

Реакцията й на целувката беше, че му зашлеви шамар. А после каза, че съжалява и побягна
"Това пък защо?" - помисли си грифиндорецът недоволно. Не мислеше, че ситуацията си заслужава плесница. И му стана любопитно, дали това е била първата й целувка. 
 Та момичето побягна, а Рок извади магическата си пръчка и я насочи към Ридиана, докато тичаше след нея.
 - Риктусемпра! - изрече той.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2016 9:27 pm

- Риктусемпра! - изрече той.И всичко около мен стана някак си по забавно.Леко се замаях и започнах да се смея.Усетих по тялото си тръпнене и ..все едно някой ме гъделичкаше.Спрях на едно място, защото ми бе непосилно да се движа.Залитнах назад.Направих няколко стъпки назад в опит да се задържа на краката си.И само усетих как се ударих в стена или ..в нещо..или по точно в някого.
-Здравей..какво по.. - бях изгубила контрол.-Не мога да съм сериозна в този момент. - вече се смеех на глас.В следващия момент ми прилоша и изгубих съзнание.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyЧет Яну 14, 2016 10:16 pm

Гъделичкащата магия настигна момичето и я накара да избухне в смях. Смееше се на глас, залита, блъсна се в настигналия я Рок и взе че изгуби съзнание.
 "А стига бе" помисли си грифиндорецът. "Каква стана тя?"
 Рейвънклоуката се нуждаеше от свестяване. Затова момчето я вдигна на ръце, повика Томи и се насочиха към болничното крило.
 - Припадна от смях - обясни Рок на мадам Помфри.
 Сестрата направи нужното, а после ги остави, за да обърне внимание на друг пациент.
- За пръв път виждам някой да губи съзнание от смях - каза той, когато Ридиана отвори очи. - Как си?
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyПет Яну 15, 2016 3:33 pm

- За пръв път виждам някой да губи съзнание от смях - каза той, когато отворих очи. - Как си?
-Ъъ..добре ..малко ме боли глава.Изпитвах толкова емоции на веднъж, че ..може би тялото ми не е издържало на напрежението. - чувствах се изключително неудобна и неловка ситуация.Той изглеждаше загрижен и едновременно изненадан.Бузите ми поруменяха. - Уплаши ли се много? - попитах, като се стараех да изглежда, все едно случайно.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyПет Яну 15, 2016 5:43 pm

Тя каза, че само малко я боли глава иначе е добре. А бузките и пак заприличаха на зрели ягоди. Попита го много ли се е уплашил
 - Не много - Рок седна на близкия до леглото стол. - Само малко.
 Е, не много малко, но това е подробност, която запази за себе си. Момчето измагьоса жълта роза и я подаде на рейвънклоуката. Бе му казала, че са любимите й цветя.
 - Заповядай.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 10:03 am

Поех розата от ръката му.Прекалено много харесвах тези цветя,за да откажа.Въпреки, че още бях малко объркана от факта, че ме целуна неочаквано.Питах се дали иска да го направи пак, но не смятах да го питам,трябваше да се сети сам.
-Благодаря.-доближих я до носа си, за да усетя аромата.Направих магия, която да я изсуши.Той погледна учуден, извадих тетрадка от чантата си и я прибрах вътре.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 11:56 am

Момичето му благодари за розата и я изсуши с магия. Рок Се учуди, обаче видя, че я слага в тетрадка и предположи в уча си , че ще си прави хербарий.
 А на него му се прииска пак да я целуне. Само че не знаеше как ще реагира. Имаше само един начин да разбере и грифиндореца го направи. Отново залепи устните си за нейните, и ги задърга секунда-две  повече.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 12:36 pm

Харесваше ми да ме целува.Устните му бяха меки и топли.Не бях все още сигурна дали искам нещо от него.Може би трябваше да ме убеди, за да съм по сигурна дали е искрен.Леко се отдръпнах от него.
-Какво правим сега?Не прибързваш ли? - не го поглеждах, за да не му е неудобно.Извърнах поглед настрани и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 1:18 pm

- Целуваме се - невъзмутимо отвърна Рок.
 Всъщност и двата пъти той беше активната страна. Но целувката си е целувка. Томи захапа леко крачола му и го подрърна.
 - Не харесва болнични стаи - рече момчето погалвайки малкото хъски и му каза да почака. - И да, може и да прибързвам. - Все пак бяха се запознали само преди има-няма час. Но ми се прииска да те целуна още в беседката.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 3:05 pm

Целуваме се. -погледна ме озъдачено. Не харесва болнични стаи. - рече той галейки малкото хъски и му каза да почака. - И да, може и да прибързвам.Но ми се прииска да те целуна още в беседката.-отвърна и стисна устни.
Дали бях груба.Може би го ядосвах.Не ми пукаше.Аз не бях такова момиче просто да целувам някого,нрава ми не бе като на всички останали, и той трябваше да свикне с това.
-Защо не харесваш болници?-отклоних съвсем не случайно темата.Очаквах да ме подхапе за това след отговора си.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 3:42 pm

- За Томи (отнасяше се за него) не знам - отвърна момчето, а кученцето излезе до вратата на стаята и зачака.
 - Обаче  и аз не харесвам особено болници - допълни той. - Но при мен е заради майка ми.
 Не виждаше смисъл да споменава подробности. Стана от стола, на които досега беше седнал и пристъпи към вратата
 -  А ти защо отклоняваш темата? - подсмихна се Рок
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 4:25 pm

-  А ти защо отклоняваш темата? - подсмихна се Рок.
-Защото мога. - отвърнах и вирнах носле. - Тръгваш ли си? - Погледнах го учудено и погледнах към отворената врата.Кучето бе отвън.А аз се чудех какво по дяволите се случва.Целува ме и си тръгва след това.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyСъб Яну 16, 2016 5:23 pm

Отговора й беше, че отклонява темата защото може и  учудено го попита дали си тръгва
 Рок спря.
- Да - потвърди той. - Така както гледам си по-добре и нямаш нужда от присъствието ми. Но може би имаш от почивка?  Пък и както казах с Томи не харесваме болници.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2016 4:43 pm

- Да - потвърди той. - Така както гледам си по-добре и нямаш нужда от присъствието ми. Но може би имаш от почивка?  Пък и както казах с Томи не харесваме болници. - според мен бе груб.Реших да не се цупя, защото това щеше да му достави пълно удоволствие.Но нямаше да тръгна и след него.Не харесвах този тип игри.
-Ако искаш остани.Не искам да оставам сама.-откровено си го казах и потърках нервно чаршафа.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2016 6:44 pm

- Ако искаш остани - каза тя, добавяйки че не иска да остава сама.
Рок пак спря и се замисли за малко
 - Нека съдбата реши - извади от джоба си монета от от джоба си. - Ако се падне ези  си тръгвам, тура - ще поостана за малко.
 Подхвърли монетата, хвана я във въздуха, плесна я върху китката си и погледна. Прибра я, наведе се и вдигна Томи. След това пак седна на стола, държейки хъскито на скута си.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2016 7:43 pm

- Нека съдбата реши - извади от джоба си монета от от джоба си. - Ако се падне ези  си тръгвам, тура - ще поостана за малко. - продължаваше с игричките, какво всъщност се опитваше да постигне с този инат.В край на сметка остана.Било то защото се бе паднало тура или от съжаление...нямаше значение.
-Омръзнах ли ти?-попитах и го погледнах право в очите.Може би нямаше да излъже.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2016 8:58 pm

- Омръзнах ли ти? попита го тя гледайки го в очите
 Рок преустанови галенето на кротналото се върху коленете му кученце.
 - Ако ми беше омръзнала - нямаше да хвърлям ези-тура дали да остана или не - отвърна той, не отклонявайки поглед от нейния. - А щях направо да си тръгна.
 Въпроса не му беше приятен
- Но ако предпочиташ, не е късно да го направя
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2016 10:42 pm

-Ако ми беше омръзнала - нямаше да хвърлям ези-тура дали да остана или не -Не отклони нито за секунда поглед от моя.Това съревнование, на кого нервите щяха да издържат повече ли беше.- А щях направо да си тръгна.-устните му потрепериха и усетих как скръцна със зъби.Не му бе особено приятно.- Но ако предпочиташ, не е късно да го направя.-стола скръцна, а зениците ми се разшириха.Сериозно ли го напрягах без нищо толкова да съм казала.
Приближих се до него.Хванах лицето му и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyНед Яну 17, 2016 11:55 pm

Ридиана приближи до Рок, обхвана лицето му в шепите си и този път тя го целуна.
 "Време беше" помисли си грифиндорецът, а с едната си ръка погали бузата на момичето.
 - Скоро наистина трябва да се прибирам - каза той. Имам да си довърша домашното. Обаче, какво  ще кажеш - на ум си рече:"кажи да или добре" - утре пак да се срещнем? Да кажем след часовете в беседката?
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:44 am

-Добре.-отвърнах аз.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 9:11 am

- Добре - отговори тя, след като Рок я покани на среща.
 Поприказваха  още малко, после се разделиха и момчето се прибра в кулата на Грифиндор. Там нахрани малкото си хъски, дописа си домашното, преговори набързо уроците и си легна. На следващия ден след часовете се прибра, колкото да остави учебниците си, мина през Голямата зала, да похапне набързо и тръгна към беседката заедно с Томи.
 Изглежда часовете на рейвънклоуката свършваха по същото /или почити / време като неговите, защото приближавайки Рок я видя да влиза в беседката.
 - Здрасти - каза той влизайки на свой ред.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 4:16 pm

Тъкмо влязох и седнах и той влезе през вратата на беседката.
- Здрасти.- каза той още с влизането.Усмихваше се,това бе добър знак.Нямахме добро начало.
-Как си?-попитах го без да поглеждам.Бях заета да разрошвам Томи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Before 1 week

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» After one week.. near the lake
» Before a week hallway/Madison and Aphrodite
» Before a week near Hadgrids house/ Annabel and Madison/
» Before a week in the Forbidden Forest /Jasmine and Dmitry/
» Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-