Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Before 1 week  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Before 1 week  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Before 1 week  EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Before 1 week  EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Before 1 week  EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Before 1 week  EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Before 1 week  EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Before 1 week  EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Before 1 week  EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Before 1 week  EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Before 1 week  EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 26 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 26 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Before 1 week

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Before 1 week    Before 1 week  EmptyНед Дек 27, 2015 12:27 pm

Коледно-новогодишните празници наближаваха и Рок, като много други бе обзет от подобаващо настроение. Но с идващи празници или не все още имаха уроци и домашни. Затова на него му трябваше материал.
 Грифиндорецът прибра пергамента с недовършеното домашно, стана и излезе от кулата на дома си, запътвайки се към библиотеката. Там бързо намери двете книги, които му бяха необходими, и понеже се оказа, че едната не може да се изнася, заради сериозното си разшиване седна на една маса. Записа си каквото и колкото му трябваше, след което върна книгата на мястото й и си излезе с другата в чантата. Навън времето беше приятно и Рок реши, че не му се прибира в момента. По тази причина тръгна към беседката. Стигна там влезе и седна, на пейката зачитайки се. След малко обаче го прекъсна появата на едно момиче.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyПон Дек 28, 2015 10:24 am

Както винаги вървях на някъде с книга в ръка.Природата тук бе изумителна.Изключително много се възхищавах на вековните дървета, които обграждаха училището.Птича песен се чуваше някъде измежду тях.Беседките бяха най - подходящото място за отдих и четене.Нещата бяха нормални както винаги, отивах по едно и също време всеки ден на това място и знаех, че няма никой там.При влизането ми забелязах едно момче.Присъствието му там силно ме изуми понеже очаквах отново да е празно и да си почивам необезпокоявана.Реших че трябва да отида да се представя..както винаги бях изключително контактна.
-Хей, как си? - съвсем любезно попитах.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyПон Дек 28, 2015 2:56 pm

При появата на момичето Рок остави до себе си книгата, която четеше и която беше свързана с домашното му по грижа за магическите създания и, прибра опънатите си крака и  я погледна. Видя, че е с цветовете на дома Рейвънклоу и че изглежда на неговата възраст. Може би, даже много вероятно се бяха засичали по коридорите, в някои общи часове или на друго място, обаче сега не се сещаше така ли е или пък по какъв повод.
- Добре съм - отвърна грифиндорецът на въпроса й как е.
- А ти? - поинтересува се на свой ред
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyВто Дек 29, 2015 11:06 pm

- Добре съм - отвърна грифиндорецът на въпроса й как е.
- А ти? - поинтересува се на свой ред.
Той се усмихваше.Много ми харесваше, когато хората го правеха.Чувствах се доста приятно от това, че просто не стана и си тръгна или нещо по - лошо, да си помисли, че съм някаква досадница.Усмихнах се на свой ред и отвърнах.
-И аз, до някъде.Доста е скучно преди празниците тук.Хората са някак изхабени от учене.По какво учеше, мисля че те прекъснах. - бях познала веднага по цвета на учебника.Възползвах се от това, за да удължа разговора.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Дек 30, 2015 12:00 pm

- И аз съм добре, донякъде - отвърна новодошлото момиче.
 Добави, че преди празниците става доста скучно и го попита по какво учи.
- По грижа за магическите създания - отговори Рок. - Трябва да си довърша домашното за утре.
Премести се малко и покани рейвънклоуката да седне.
 - А твоята книга, каква е?
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Дек 30, 2015 1:39 pm

- А твоята книга, каква е? - попита момчето и ми направи място да седна до него.Реших, че и без това четенето на глупавата ми книга можеше да почака.
-Ами, роман.Не е нещо интересно.Харесва ми да чета неща, които ме отвличат от ученето.Така и не се запознахме.Аз съм Ридиана.А ти ? - усмихнах се и подадох ръка на момчето.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Дек 30, 2015 2:10 pm

Момичето каза, че книгата й е някакъв роман, обаче не е нещо интересно. На момчето му стана любопитно, след като е така, защо тогава го чете, само че реши сега да не пита. Тя му подаде ръка и се представи. Името й беше Ридиана
- Аз пък съм Рок - на свой ред се представи грифиндорецът ръкувайки се с нея. Помисли си, че и на двамата имената започват с една и съща буква. С Р.
- Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСъб Яну 02, 2016 1:19 pm

- Аз пък съм Рок - на свой ред се представи грифиндорецът ръкувайки се с нея.- Приятно ми е. - добави след това.
-Често ли идваш тук?Не съм те засичала до сега може би се разминаваме?-усмихнах се и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyНед Яну 03, 2016 11:12 am

Рейвънклоуката го попита често ли идва в беседката и добави, че сигурно са се разминавали при предишните й идвания.
- Определено сме се разминавали - кимна в знак на съгласие Рок. - Жалко, че не сме се засякли по рано.
Добави, че напоследък не идва толкова често.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyНед Яну 03, 2016 5:33 pm

- Определено сме се разминавали.Жалко, че не сме се засекли по рано.Напоследък не идвам толкова често.-каза събеседника ми.
-Колко тъжно.С какво се занимаваш през свободното си време...Мм освен да идваш тук? - отворих чантата си и потърсих гланца си за устни.Извадих до и си сложих.Обичах вкуса на бонбон, придаваше леко розовеещ цвят на устните ми.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyНед Яну 03, 2016 9:27 pm

Ридиана го попита, какво прави в свободното си време.
- Разни неща - отвърна Рок гледайки я как си слага гланц за устни. - чета, разхождам се сред природата, ходя на куидични или баскетболни мачове.
 Не знаеше дали събеседничката му е наясно, какво е баскетбол, затова допълни, че е мъгълски спорт.
 - Ами ти? - попита на свой ред
 Премести се по-близо до нея.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Яну 06, 2016 2:20 pm

Младия грифиндорец отправи същия въпрос и към мен.Усмихнах се, когато се премести по близо до мен.Хареса ми, че се опита да прескочи дистанцията помежду ни, но все пак не бе нахален.
- Не съм много спортна личност, но плувам когато се прибера у дома.Предимно уча и чета хубави книги.Харесва ми.Така виждам живота на много хора, които никога няма да съществуват.-случайно пръстите ми докоснаха неговите, поместих ръката си веднага.-Харесва ми  и магията, улеснява някой неща.-оправих косата си и завъртях един кичур коса около него.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Яну 06, 2016 5:57 pm

Отговорът на Ридиана беше, че не е много по спорта, но понякога, когато си е у дома плува. И че  предимно учи и чете, което й харесва.
 -  Улеснява - съгласи се грифиндорецът.  - Река, езеро, басейн? - поинтересува се, къде ходи на плуване.
 Рок бръкна в джоба си, извади пликче всякакво вкусови бонбони, предложи на момичето и взе един за себе си.
- Какво ще кажеш някой път да се разходим? - предложи той. - Повърнато - изплю бонбона.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Яну 06, 2016 6:14 pm

-Ъм..море естествено, когато съм у дома.-липсваше ми у дома.
Рок бръкна в джоба си и извади пакет с шарени бонбони.."дали има желирани бяха любимите ми"
Подаде ми пакета, бяха вкусови, поколебах се дали да си взема, но все пак бях адиктед към сладкото.Взех един и изчаках той да изяде своя.
- Какво ще кажеш някой път да се разходим? - предложи той. - Повърнато. - изплю бонбона в салфетка.
-Ами да го направим още сега или си зает?-попитах и хвърлих поглед към чантата му, където бе прибрал учебника си.Лапнах бонбона, който държах в ръката си. - Ммм...има вкус на захарен памук. - обикновено изкарвах късмет с тези бонбони.Зачаках отговор направих тъжна физиономия тип тъжно кученце.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Яну 06, 2016 7:26 pm

- На море е хубаво - съгласи се ученикът от Грифиндор разопаковайки друг бонбон. - Аз понякога ходя да плувам в Темза. - Праскова, с малко канела - обяви вкуса на бонбона.
 Момичето се съгласи да се разходят и предложи да го направят сега, ако не е зает. Рок имаше да дописва домашно, обаче можеше да го направи и малко по-късно. А и рейвънклоуката беше направила физиономия тип "тъжно кученце"
- Добре - затвори чантата си, стана и й подаде ръка. - Накъде да идем?
 И като стана дума за кученца изведнъж се чу джавкане и в беседката се появи Томи. Малкото хъски се бе измъкнало от стаята и намерило стопанина си.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Яну 06, 2016 8:56 pm

-Праскова, с малко канела.-каза Рок.Харесвах канелата напомняше ми на Коледа.- Добре - затвори чантата си, стана и ми подаде ръка. - Накъде да идем? -погледна ме питащо.
-Изненадай ме! - Усмихнах се и хванах ръката му. - В този момент едно синеоко хъски нахлу в шатрата, аз пуснах ръката на Рок и гушнах и разроших козинката на кученцето.Обожавах тази порода.Страшно красиви и освен това излъчваха власт и благородство.
В този момент спътника ми го повика то отиде и застана до него.
-Твое ли е ? - попита и отново го хванах за ръка.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyСря Яну 06, 2016 10:20 pm

- Изненадай ме - усмихна се Ридиана и го хвана за ръката тъкмо, когато Томи влезе. Тя клекна и разроши козината на малкото, сладко  хъски. Попита Рок дали е негово.
 - Да - потвърди момчето и също погали кученцето. - Казва се Томи.
 Хъскито изджавка като си чу името.
 - Тогава ще отидем в парка - избра той и пак хвана ръката на момичето.
 Излязоха от беседката заедно с кученцето и тръгнаха.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyЧет Яну 07, 2016 1:28 pm

- Тогава ще отидем в парка - избра той и ме хвана за ръка.
 Излязохме от беседката заедно с кученцето и тръгнахме.Чувствах се доста доволна от факта, че се съгласи да излезем на разходка.Парка беше бяла приказка.Тъкмо бе навалял сняг.Томи скачаше от преспа в преспа докато, ние вървяхме по изчистения път.Изключително много ме впечатли един розов храст.Беше от жълти рози,любимите ми.Скрежа бе замразил цвета на розата, но аромата още се усещаше.Докоснах розата и леда около цвета и се ступи и тя разцъфна.
-Казах ли по рано, че обожавам магията.-затаих дъх.Стиснах ръката на Рок.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyЧет Яну 07, 2016 9:42 pm

Беше навалял сняг и бе покрил земята с бяла, пухкава пелена. Кученцето подскачаше от една пряспа на друга, а момчето и момичето вървяха по утъпканата пътека.
 - Каза - засмя се Рок, когато тя използва магия, за да накара една замръзнала роза да разцъфне в жълти цветове.
 Огледа храста, откъсна един цвят, като преди това с магия направи бодлите меки.
- Заповядай - подаде й розата
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyЧет Яну 07, 2016 9:56 pm

- Заповядай - подаде ми розата.Усмихваше се, и аз се усмихвах.Погледите ни се срещнаха за секунда, но аз се смутих.
-Благодаря, любими са ми. - сведох глава надолу.След секунда усетих ръката на бузата ми.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyЧет Яну 07, 2016 11:23 pm

Ридиана каза, че жълтите рози са й любимите цветя. Обаче изглежда се смути, защото наведе поглед към земята.
 - Аз пък харесвам най-много минзухари и люляци - каза Рок.
 Повдигна ръка и погали бузата на момичето. А върху другата буза? Там сложи една целувка.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyЧет Яну 07, 2016 11:31 pm

- Аз пък харесвам най-много минзухари и люляци - каза Рок.Повдигна ръка и погали бузата ми. А върху другата буза? Там сложи една целувка. Бузите ми поруменяха и понечих да се отдръпна.Люлякови листенца започнаха да капят от въздуха.
-Харесват ти люляци?-Погледнах го в очите.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyПет Яну 08, 2016 12:26 am

След целувката бузите на младата рейвънклоука поруменяха и очите им се срещнаха.
  Рок реши че нейните са доста красиви. И не се сдържа да й го каже. От небето пък  започнаха да валят люлякови листенца и да се сипят върху снега
 - Харесвам -  потвърди той за люляците.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rhydiana Taylor

Rhydiana Taylor

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyПет Яну 08, 2016 10:33 am

-Благодаря!А ти имаш хубава коса. - докоснах я с пръсти и я разроших.Откъснах се от прегръдката на Рок и тръгнах по пътеката.Събрах малко сняг в шепи от една преспа.Оформих я като топка и я хвърлих по него.
-Опа.Не исках. - казах след като топката уцели Рок.Усмихнах се невинно.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  EmptyПет Яну 08, 2016 11:10 am

Тя му върна комплимента, като му каза, че има хубава коса и я  разроши. А после го замери с топка сняг.
 През това време Томи вдигна краче до един храст, свърши си работата и продължи да припка по снега около тях.
 - Ами тогава да ти я върна - подсмихна се Рок.
На свой ред загреба малко сняг, оформи топка и уцели Ридиана с нея.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 1 week    Before 1 week  Empty

Върнете се в началото Go down
 

Before 1 week

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» After one week.. near the lake
» Before a week hallway/Madison and Aphrodite
» Before a week near Hadgrids house/ Annabel and Madison/
» Before a week in the Forbidden Forest /Jasmine and Dmitry/
» Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-