Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Кристина Майкълсън Мейфайър 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Кристина Майкълсън Мейфайър 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 23 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 23 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Кристина Майкълсън Мейфайър

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Кристина Мейфайър
Слидерин
Слидерин
Кристина Мейфайър

Профил
ПисанеЗаглавие: Кристина Майкълсън Мейфайър   Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyНед Юли 13, 2014 3:51 am

Име: Кристина Майкълсън Мейфайър
Години: 14
Семейство: Донна Грегориан Мейфайър - майка (магьосница)
Майкъл Харвил Майкълсън - баща (мъгъл)
От род на силни чистокръвни магьосници по майчина линия. Мейфайър били едни от най-мощните родове на миналия век. Майка и е първата, която нарушава традицията като се жени за мъгъл с който се разделя няколко години след раждането на дъщеря и.
Лик:  http://laughingoutloud8.tumblr.com/post/91463178514
Характер: Използва всичко, за да постигне целите си. Обича да чете и рисува, до голяма степен е интроверт. Повечето време прекарва в изучаване на черната магия. По нейно мнение това ще и помогне да се предпази от нея. Има навика да прекалява на моменти. Може да е добра приятелка, но обикновенно се прави, че не я интересуват грижите на другите. Не обича да следва правилата или да се подчинява на някой. Почти през цялото време носи слушалки по коридорите, слушайки мъгълски групи (за нея това е единственото хубаво нещо, което мъгълите правят), защото светът и идва в повече, а и харесва как я гледат чистокръвните ученици заради нещата в ушите и. Тя няма най-добри приятели, защото според нея всеки те предава рано или късно. Пада си доста импулсивна на моменти. Трудно споделя проблемите си, смятайки, че другите ще я вземат за слаба. Често се въвличала в дуели с магьосници по коридорите, а ако някой учител я хванел и я заплашел с оставане след часовете, тя го изпълнявала ако и е било скучо, а ако имала работа намирала начин да говори с него да я освободи като хвърляла вината на друг.
История: Като малка понасяла баща си. Дори го харесвала. Дори щом той започнал да пие. След като изгонил нея и майка и, докато бил пиян, тя мигновенно го намразила. През лятото, когато се връщала от училище, нямала избор и трябвало да остава при него. В началото била при майка си, която била основала бизнес на Диагон Али. Кристина имала много разногласия с нея заради черната магия и куп други неща. Една вечер майка и я изгонила както преди година баща и ги бил изгонил. Кристина нямала друг избор освен да се върне при него, което и направила. Всяка вечер той се напивал, а тя била принудена да го понася, защото нямала къде другаде да отиде. След време майка и се върнала. Казала и, че съжалява, но това не дало ефект. Дори и да се беше върнала при нея, историята пак щеше да си повтори. Баща и не обръщал внимание на това какво правела. Веднъж дори призовала демон за няколко минути преди да го прогони, но той отново не забелязал. На няколко пъти я нагрубил, докато бил пиян, но тя не му обърнала внимание. На нея, той не и е никакъв. Едва когато след месец спрял да пие за известно време било твърде късно. Тя никога нямала да му прости. С майка си запазила връзка, нея все още я уважавала, но не и казвала за нещата, които правила без ничие разрешение.

РП: Беше Септември, а аз се намирах на гара Кингс Крос с майка си. Влакът тъкмо беше дошъл. Тя остави клетката на Реджина (совата ми) на върха на количката и ме погледна с усмивка.
- Готова ли си?
- Да, мамо - отговорих аз.
- Ако има нещо ми пиши. Реджина знае къде да ме намери - каза майка ми.
- Да, мамо - отново отговорих аз със същия празен и обикновен поглед.
- Чао, мила - майка ми ме целуна по челото.
 Веднага щом ме пусна аз взех куфара, раницата и клетката от количката. Качих се на влака като си намерих празно купе. Щом успях си разхвърлих багажа навсякъде из него. Майка ми ми бе дала един галеон ако реша да си взема нещо. Това бяха единствените и останали спестявания и го оценявах. Когато мина жената със сладките аз си взех една шоколадова жаба. Спомних си как баба винаги ми пращаше такива. Вече бях събрала всички картички. Този път ми се падна Албус Дъмбълдор. Той бе първата ми картичка в началото, което ме накара да се усмихна.
 Майка ми е била Рейвънклоу. Винаги ми е било прятно да слушам за общата стая и гледката от кулата, но никога не чувствах това като за мен. Друго нещо, което ми беше казвала, че аз имам право на избор какъв човек да бъда. Аз не бях Рейвънклоу.


-Мейфайър, Кристина - изрече възръстната магьосница със зелената мантия.
 Аз нервно пристъпих напред. Веднага щом седнах на стола, тя постави старата шапка на главата ми. Тогава чух глас в главата ми.
-Интересно, също като майка си имаш голям потенциял за Грифиндор...
-Аз не съм смела - помислих си аз.
-Щом така мислиш... - шапката отговори. - Ако можеше да направиш отвара каква би била?
-Сила -
 помислих си аз.
-Какво искаш да знаеш за историята?
-Великите дела.
-Какво най-много искаш да учиш в Хогуортс?
 
Не отговорих бързо.
-Всички тайни на замъка.
-Има четири бокала пред теб. От кой би избрала да пиеш?
-Тайнствената черна течност, която блести като мастило и изпуска изпарения, които причиняват странни видения -
отговорих аз. - Външния вид доста често лъже.
-За кое същество най-много би искала да учиш?
-Духовете.
-Каква дарба би искала да имаш?
-Да съм много силна.
-Опиши характера си с няколко изречения.
-Не се отказвам лесно, в това съм сигурна. Когато си наумя нещо почти винаги го постигам. Обичам да чета и да си търся проблеми. Традиционалист съм.
-В кой дом би желала да бъдеш?
 
Отне ми време да отговоря и на този въпрос. До сега не се бях замисляла сериозно.
-Слидерин - помислих си аз. 
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Майкълсън Мейфайър   Кристина Майкълсън Мейфайър EmptyНед Юли 13, 2014 12:43 pm

Оценяваме желанията на нашите ученици,  Слидерин си казала, там и ще бъдеш. Макар, че може би, ако не се увличаше толкова по черните изкуства и поработиш над характера си, съм сигурен, че щеше да предпочетеш друг дом.

Кристина Майкълсън Мейфайър Tumblr_static_tumblr_static_slytherin_crest_1__1_

Одобрена и добре дошла  smiley 

Пп: Ликът ти е chrissy costanza
Върнете се в началото Go down
 

Кристина Майкълсън Мейфайър

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Къщата на Майкълсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-