Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След няколко часа на поляната  - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След няколко часа на поляната  - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 След няколко часа на поляната

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyНед Сеп 07, 2014 9:05 pm

First topic message reminder :

След прекрасната вечер последва не чак толкова прекрасен ден. Заради многото изпитвания почти не можах да се видя с Джеймс е като не броим обедната почивка, но все пак. Нямах търпение да свърши последния час, нетърпеливо премятах перото между пръстите си чакайки да чуя последния звънец за да мога да изляза от скучния час и да взема кучето си.

 След петдесет дълги и скучни минути най накрая звънеца удари. Събрах нещата си и тръгнах към кулата на Грифиндор. Казах паролата на Дебелата дама и се вмъкнах в общата стая. Помахах на приятелите си и изтичах в стаята си. Без да обръщам внимание на съквартирантките си се преоблякох. Сресах внимателно козината на Дукаса и й сложих розовата кожена каишка с капси която й бях взела наскоро. Потупах кучето си по главата леко с думите.

- Бъди послушна и добра с Джеймс и кучето му.

 Излязох от общата стая с кучето и тръгнах надолу по стълбите съвсем скоро се озовах извън замъка и тръгнах към поляната. Докато вървях няколко от учениците се спираха за да погалят кучето ми. Кой да знае че Дукеса е толкова популярна. Засмях се леко и спрях пред площадката където трябваше да чакам сладура от снощи.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum

АвторСъобщение
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 12:06 am

Зарових пръсти в косата и и се усмихнах.
-Невероятна си... Само за разбирам защо мразиш толкова безумно много съквартирантките ти, че искаш да им причиниш "виелицата"? - Засмях се. - Този прякор му е още от бебе, когато търчеше из къщата точно като някое бедствие.. Все още си е такъв. - Хрумна ми още нещо. - И щом каза, че няма да го сготвиш... Да знаеш, че ако се вкисне може да имаш някои изядени вещи. И не го разглезвай! Не се шегувам. - Целунах я дълбоко и това май опроверга последните ми думи... Не че имаше значение, знаех че ще го разглези, но все пак исках да види какво е да имаш куче като тази откачалка. Върнах се на последния и въпрос.
-Да, езерото, съгласен съм. Казах ти. Сега ли искаш да отидем? - Погледнах Ерик и усетих, че май скоро топката щеше да му писне, така че май бе добра идея да му намерим друго занимание, Дук за сметка на това се забавляваше, а това ме караше да се усмихвам. Не само Емили щеше да изпита нови неща, най-накрая и аз щях да разбера какво да си имаш нормално куче. Изглеждаше толкова мекичка, а и предполагах, че тя ще се задоволи с полловината легло, което смятах да и отстъпя.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 12:24 am

- Ами просто така не ги понасям и ще се радвам да им причиня страдание. А освен това заслужават наказания след розовото торнадо което причиниха на Дук. Интересно ми е какво ли ще стане ако пробват същото с Ерик. А какви изядени вещи? Стига да не изяде четката ми за коса, медальона от мама и черната рокля подарък ми от Скарлет няма проблем. А и значката на префект.

Отвърнах на целувката. Странен начин да ми покаже колко е сериозен и че не иска да разглезвам кучето му. Не че щях да правя нещо конкретно просто щях да му давам много обичам и внимание както Джеймс. Свих се в ръцете му и се усмихнах.
- Ами не. Нека останем още малко тук приятно ми е. Момента е страхотен. Кучетата се разбират, ние се гушкаме имам си сладък и инатлив сладур. Не мога да искам повече.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 1:05 pm

-Отностно това какво ще стане ако причинят същото на Ерик.. Искам отново дебело да подчертая, че не нося отговорност за материални щети и телесни повреди причинени от кучето ми. - Замислих се за миг и продължих. - Колието ти предлагам да си го сложиш на врата, така няма да го изяде. Роклята я скрий... А относно четки за коса, съжалявам за това не знам. Такова нещо не съществува в моя свят. - Засмях се и я целунах. Ерик наистина щеше да остави разрушение след себе си и дори малко ми беше жал за момичетата от спалнята и, които щяха да изпаднат в истерия. Досетих се още нещо и я целунах отново.
-Значката ще е първото изядено нещо, освен ако не намериш начин да я спасиш... Той ги харесва. - Спомних си как едно от момчетата в спалнята ми се бе закрело да го заколи, ако значката му изчезне... - Аз нямам нищо против да останем тук. Момента наистина е страхотен... Щом ти си с мен.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 1:24 pm

- Значи да скрия и значката при роклята някъде на високо. Само за това ми е жал а и за наметалото ти. В момента мисля че стои на леглото ми. Една от съквартирантките ми ме изгледа странно като го видя.

 Усмихнах се и притворих доволно очи. Този човек успяваше да ме разтопи само с няколко ласки и целувки. Чувствах се като кукла на конци която се беше разтопила по ръцете му и чакаше само да я съберат. Целунах го и се сгуших доволно. Още малко и щях да почна да мъркам като котка.

- А Ерик има ли нещо против котки?

Нда сега се бях сетила едно от момичетата имаше котка в стаята. Вярно че с Дук се разбираха но все пак не знаех дали ще е така и с Ерик. Исках да знам колко е голям шанса котката да стане следобедна закуска за немската овчарка. Все пак можеше да не понасям съквартирантките си но нямах намерението да убивам невинна животинка.
- Всички моменти споделени с теб са невероятни.

 Бавно и невинно провлачих ръката си по тялото му и я спрях на сърцето му. Усмихнах се щом усетих ритъма. Затворих очи и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 1:55 pm

-Котки? Смята, че са доста вкусни. - Погледнах я и избухнах в смях, когато видях изражението на лицето. Май току-що беше размислила по-въпроса дали ще го вземе да ден-два. Май не искаше да види как кучето ми вечеря с някоя котка. Гушнах я и я целунах. Можех да правя това завинаги. Лекичко се дръпнах и я погледнах.
-Спокойно, ако котката не хъска и не ръмжи по него, няма да я нападне. Може дори да станат приятели, но ако реши да бъде враздебна... Не нося отговорност.... - Вкъщи имаше няколко бездомни котки, които се разхождаха по двора, Ерик не бе имал проблем с тях, макар че ме гледаше накриво, когато ходех да ги храня. - И само ще отбележа, че височините не го притесняват, трябва ти по-добро скривалище. - Отпуснах се назад и погалих косата. Беше толкова малка и мека в ръцете ми, че имах чувството, че ако е прегърна малко по-силно ще я счупя. Тези моменти с нея бяха съвършенни. Не бяха нужни думи, исках само да остана така, колкото може повече.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 2:34 pm

- Не ме пускай никога.
Прошепнах тихо и се усмихнах затваряйки очи. След което започнах да да мъркам. Боже ама аз в котка ли се превръщах. Е всичко беше възможно около Джеймс. Чувствах се толкова малка в ръцете му, но това ми харесваше. Харесваше ми чувството на сигурност и безопасност което изпитвах в ръцете му. Бях като шоколад който се разтапя бавно върху нагорещена повърхност.
- Ами Ерик може ли да си отваря сам шкафове, гардероби, скрити чекмеджета или куфари. А колкото до котката тя е просто ангелче. Но цял ден спи на онова противно розово легло. Вярно е че котките са мързели но това надминава и моите очаквания. Амм да знаеш момичетата с които деля стая да малко вдетинени. Има голям процент възможност да се опитат на превърнах Ерик на изплют от розовата дъга елф. Роклички фибички панделки.
Прехапах леко устни и погледнах в очите на Джеймс. Майчице мила имах усещането че мога да се изгубя в тях. Бяха като две огромни езера.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 2:59 pm

-Нямам такова намерение. - Прегърнах я още по-силно и зарових лице в косата и. Беше невероятно. Наистина не смятах да я пусна никога, щях да остана така, в този съвършен момент. Вдигнах леко глава и я погледнах.
-Изплют от розовата дъга елф? Роклички? Розово легло? - Избухнах в смях. - Нямам нищо против да се опитат да го превърнат в каквото си искат, дали ще успят обаче... А и нека не забравяме, че за да го направят първо ще трябва да имат смелостта да се доближат до него, а това е малко вероятно. - Засмях се тихо и си откраднах още една целувка. - Кучето ми е уникално Емили... Може да си отвори сам абсолютно всичко... Освен буркан например. Но ако е стъклен ще го събори, за да го счупи. А всъщностност.. Преди малко каза, че те е жал и за наметалото ми? Защоо? - Погледнах я въпросително. Харесвах това наметало, бях го модифицирал малко и нямаше да ми е забавно, ако му се случи нещо лошо.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2014 3:13 pm

- Еми ако примерно Ерик го намери и го разкъса. Не искам да му се случи нещо, харесва ми. Ухае на теб и на парфюма ти. Главно за това го задържах при мен. Но може и да ти го върна скоро. Не искам да ти е студено и да се разболееш.
 Усмихнах се грижовното и се наведох за да си открадна и аз една съвършена целувка от него. Не само той можеше да си краде целувки и гушкане от мен. Тази игра беше за двама. Затворих очи и се опитах да си представя съквартирантките ми. Картинката определено беше интересна и забавна. Жалко че тук не работеше електричество и нямаше как да снимам реакциите им. Въздъхнах се и се завъртях в ръцете му. Дали всички влюбени чувствата това което аз чувствах в момента. Мм едва ли. Погледнах към него и се усмихнах.
- Значи ще скрия нещата в гардероб, ще го заключа с ключ и ще му направя магия за нечупливост дано това спаси роклята и значката ми. Не знам какво ще правя без тях. Или пък без наметалото ти. Удобно е. Мога да се завия с него, по голямо е моите.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 11:56 am

Засмях се и я прегърнах.
-За наметалото ми не се тревожи, него Ерик няма да го докосне, а за останалото - надявам се да спасиш вещите си, но не се тревжи толкова, стига да не го ядосаш за нещо, може и да не изяде нищо. - Усмихнах се и се загледах към кучетата. - Знаеш ли, той може да бъде и добро момче, не е толкова лош, колкото ти го описвам. Теб те хареса... Добър е към този, който се държи както трябва с него. Но... Ако някой е груб към него или към мен... а вече и към теб и Дук... или изобщо към някой, който той харесва, е,  може да свърши доста нахапах. - Спомних как преди година за малко да нападне един първокурсник само защото се блъсна в мен. Момчето беше слидеринец и просто в стреса си от училище се беше изгубил, за щастие успях да удържа кучето, а сега дори са приятели.
-Ем... Разкажи ми нещо за теб и Дук? Някой спомен?
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 12:33 pm

- Ами чакай да помисля малко.

 Седнах и се облегнах назад като в същото време почнах да галя косата му. Имах толкова много спомени с нея че не знаех от кой да започна.

- Това се случи малко след като Скарлет ме осинови. Щом ме заведе в къщата си, Ема не се беше родила още. Докато вечеряхме изведнъж Дук се изправи и постави лапите си на корема на Скарлет. Първо си помислих че иска да я нарани но явно е усещала че бебето ще се роди скоро. Седмица след това се роди Ема. Тя е привързана към Дук. Често се промъква в стаята ми за да е близо до Дук и до мен.

Погледнах го и се усмихнах. Отместих погледа върху кучетата. Играеха си така все едно се познават от години, а реално погледнато се познава от няма и един час, но въпреки това. Въздъхнах и се усмихнах отново.
- А когато за първи път дойдох в замъка имаше и една случка с жената с закуските. Щом Дук я видя тръгна да я гони и омете почти всичко което носеше в куличката си.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 12:50 pm

Избухнах в смях. Дук бе умно момиче и явно знаеше какво иска... И не бе от търпеливите, защот да чака Ем да и купи нещо при положение, че може да си го вземе сама.
-Това със закустите е трябвало да се види, жалко че съм го пропуснал. А това със сестра ти е толкова миличко. Макар че не си падам по-малки деца, все пак е адски чаровно. - Наведох се да я целуна, но след миг усетих побутване по ръка и видях Ерик да ме гледа с любопитство. Дукесата бе от станата на Емили и явно беше направила същото съдейки от погледите, които си разменихме с Ем. Вдигнах ръка и почесах Ерик.
-Скучно ли ви стана приятели? - Обвих ръка около Ем. - Видя ли, нямам и минутка спокойствие, когато той е наоколо. Явно отново са изчерпали играта си и вече искат да си изграят с нас, а не само двамата. - За немската ми овчарка това си беше нещо напълно типично, играеше си малко сам и после идваше да настоява да му обръщам внимание.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 1:11 pm

- Ако видиш Ема няма как да не я обикнеш. Тя е просто ангелче.

 Засмях се леко и погледнах към кучето си. Усмихнах се и хванах лапите й и я дръпнах внимателно към себе си след което я гушнах. В знак обич получих близване по лицето си. Почнах да я чеша по корема и муцунката. Отстрани можеше да изглежда сякаш насила съм дръпнала кучето си при себе си но истината беше че това беше едно от любимите неща на кучето ми. Продължих да я галя и чеша.

- Доброто ми момиче. Моето внимание ли ти липсва принцесо.
 Бръкнах в джоба си и извадих още бисквитка след което я дадох на огромното и живо подобие на плюшена играчка животно пред мен. Усмихнах се и се облегнах на Джеймс, подавайки му друга бисквитка.
- А това е за Ерик.

 Погледнах към немската овчарка и се усмихнах. Бях сигурно че Джеймс му обръща също толкова внимание колкото аз обръщам на Дук. Двамата бяха толкова сладки заедно. Усмихнах се. 
- Да ги заведем на езерото може тогава да има мир.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 1:27 pm

Неохотно взех бисквитката и я подадох на Ерик, който щастливо си я отмъкна от ръката ми.
-Да, нека ги заведем на езерото. - Пуснах внимателно Емили и се изправих. Ерик за препусна щастливо около мен, но аз свирнах кратко и след миг кучето ми бе плътно до крака ми. Подадох ръка на Ем и и помогнах да се изправи, след което я гушнах и се усмихнах. Погледнах кучетат и казах:
-Отиваме на езерото, време е за душ приятели. - Отместих погледа си от кучетата и се усмихнах на Емили. Наведох се внимателно към нея, но вместо да я целуна преметнах ръка през краката и я вдигнах във въздуха. - На теб също ти е време да се измокриш. - Целунах я и закрачих към езерото с ясно намерение просто да скоча с него както сме си с дрехите. Щеше да ни е малко студено когато излезем, но нямаше значение. Закрачих към езерото с усмивка и се чудях колко ли ще ме убие Емили, когато разбере какво съм намислил. Кучетата крачеха щастливо край нас и всичко това ме караше да се усмихвам дяволито.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 2:02 pm

- Моля? Какво си намислил?
Увих ръце около вратът му, като се надявах да не е намислил нещо от което после щях да настина или да пострадаме и физически и психически. Гледах към кучетата които тичаха около нас. Чувството беше прекрасно.

- Само да и посмял да ме хвърлиш в езерото с дрехите и няма да те целувам цяла седмица.  Чу ли ме г-н дяволит поглед.

Гледах го подозрително към приятелят си, но въпреки това не го пуснах а дори напротив притиснах се към него. Знаех че няма опасност да ме изтърве но въпреки това, обичах да го гушкам, все едно беше плюшена играчка.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 2:19 pm

Целунах я внимателно и се ухилих дяволито.
-За бога Емили, няма да хвърлям в езерото естествено, за какъв ме мислиш? - Поклатих възмутено глава и продължих. Щом стъпих на брега на езерото пуснах внимателно приятелката си да стъпи, но продължавах да държа ръката и. Погледнах към Ерик и посочих с поглед Емили. Знаех, че ще разбере командата "пази". Изритах обувките си, а после свалих ризата и панталона, оставайки само по боксерки. Ерик стоеше плътно до Ем и виждах, че дори да реши, тя няма много на къде да се мръдне. Ухилих се и я дръпнах към мен, сваляйки якето и.
-Ето, не те хвърлих в езерото. - Вдигнах я отново на ръце, но преди това потупах крака си, за да покажа на Ерик, че командата се отменя. Кучето ми се метна в езерото следвано от Дукесата, а аз погледнах блондинката с поредния дяволит поглед. Нагазих в водата и след като нивото стигна гърдите ми, а се усмихнах на Ем и просто я пуснах.
Гмурнах се след нея и когато показахме глава я целунах.
-Не т4е хвърлих, пуснах те. - Очаквах, че ще ме убие всеки момент и покорно щях да приема наказанието си.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 2:48 pm

- НО МЕ ПУСНА ДОКАТО СЪМ С ДРЕХИТЕ СИ!

 Още щом изплувах изкрещях със всичка сила в лицето му. Сега как щях да се прибера в двореца в такъв вид. Той се беше съблякъл а мен ме пусна в студената вода с дрехите. Изобщо не беше честно. Отдръпнах се от него и тръгнах към брега. Щях да преглътна факта, че ме беше хвърлил в езерото ако поне беше изчакал да си съблека дрехите. Погледнах към кучетата които се забавляваха, въздъхнах и седнах на сушата. Нямаше смисъл да взимам якето си, не ми вървеше никаква работа. Обвих ръце около коленете си и се свих треперейки леко заради студа.
Погледа ми се плъзна към Дук и се усмихнах. Поне тя да се забавляваше. Следях кучето си с поглед докато се забавляваше в водата с Ерик.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 3:13 pm

Не бях очаквал толкова огнена реакция и за миг останах без думи. Знаех, че ще ми бъде ядосана, но това определено ме шокира. Дори не можех да повярвам, че я чувам да крещи. Видях как седна край езерото и доброто настроение, което бях имал преди миг се изпари като струйка дим в мъглата. Излязох на брега до нея и я дръпнах към себе си.
-Ем, съжалявам... Защо не ми се довериш? Няма да се разболееш, но за тази цел трябва да се върнеш с мен във водата... Не се сърди, Емили. - Погледнах я тъжно, но преди да продължа видях, че Ерик излиза от водата явно усетил, че имаме проблем и някой не се забавлява. Той се приближи до нас и бутна с муцуна ръката на Емили, за да го погали. С тих скимтящ звук той я погледнах и захапа ръкава и подръпвайки я леко към водата. Е, ако на мен можеше да ми откаже не знаех как ще откаже на влажния поглед на кучето ми.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 4:05 pm

- Ти направи нещото което изрично ти казах да не правиш! Да ме беше изчакал да си съблека дрехите!
 Погледнах към Джеймс ядосано докато махах дънките а след това и блузата си. Погледнах към Ерик и се усмихнах миловидно след което се наведох леко и гушнах кучето разрошвайки го леко. Оставих се да ме поведе във водата. Какво да кажа че можех да откажа на такава муцунка. Съвсем скоро бях забравила че съм ядосана на стопанина му и се усмихнах. Погледнах напред и му помахах.
 Погледнах към Дук и й помахах да дойде към мен. Щом се приближи я гушнах леко.
- Добро момиче ти винаги ще ме слушаш нали.
Отпуснах се назад и затворих очи. Докато се носех по водата усетих как се блъскам в нещо. Щом отворих очи погледнах и се усмихнах още повече. Гушнах се в момчето пред себе си и му се изплезих.
- А ти ако не ме слушаш, ще те накажа!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 5:08 pm

Знаех си, че Ерик ще успее да я разтопи. Ето още една причина, която имах, да обичам това куче. Прегърнах Емили и я притеглих близо до себе си. Радвах се, че не може да ми се вбесява за дълго.
-Аз винаги те слушам красавице, просто понякога забравям какво си казала. - Целунах я и едновременно с това я дръпнах с мен под водата. Подводните целувки бяха нещо, което обожавах.
След като се показахме се ухилих и свирнах на Ерик. Погледнах Емили. Беше прекрасна дори и леко подгизнала.
-Някога играла ли си на водна гоненица с куче? Аз и Ерик срещу теб и Дукесата? - Знаех, че щяхме да спечелим, но ми беше забавно все пак. - Аз ще гоня Дук, Ерик ще гони теб... - Това беше едно от любимите ни забавления.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 5:35 pm

- Ами не знам. Може ама играй честно и гледай да не забравяш какво ти казвам.

 Опънах леко едното му ухо и разроших косата му. Майко мила колко обичах да го дразня само. Подсмихнах се доволно и се отпуснах назад, знаех че любимият ми ще ме държи и няма да ме остави да потъна. А колкото до идеята за гоненицата с кучетата щеше да бъде интересно и забавно. Завъртях се бавно и го целунах за последно.

 Обърнах се с гръб към него и лениво заплувах към Дукеса. Опичах да мързелувам и да не бързам за някъде. Гмурнах се и се насладих на чувството да усещам как водата ме обгръща. Щом изплувах бях някъде зад кучето си. Гушнах я през вратът й внимателно и се усмихнах леко.

- Е ще почваме ли?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 7:06 pm

Кимнах леко и се приближих към Ерик. Застанах така, че гърбът ми да го закрива от погледа на Емили и му дадох няколко команди с ръце. По принцип играехме само двамата, но сега със сигурност щеше да ни бъде доста по забавно. Почесах врата на кучето си и му се усмихнах. Не се съмнявах в способностите ми и знаех, че Емили няма шанс, въпросът беше дали аз щях да успея да хвана Дукесата, защото обикновенно губех от Ерик. Прехапах устните и се обърнах с лека усмивка към Емили.
-Три... Две... Едно.. СТАРТ! - Дадох няколко секунди преднина на дамите ни и махна на Ерик за се започва. Аз от своя страна се гмурнах и под водата затърсих с поглед Дукесата. Бях играл това достатъчно, за да мога да усещам накъде ще заплува Дукесата. Плувах напред, но едновременно с това се стараех да се следвам много плътно пътят на Дук.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2014 8:12 pm

Докато Джеймс даваше команди на кучето си се възползвах от възможност да прошепна нещо на Дук и да я потупам леко по гърба след което се гмурнах и вместо да заплувам в някаква посока се насочих към дъното на езерото. Не се отдалечавах много от повърхността само колкото да успея да заблудя кучето на Ерик от себе си и следите си. Но това явно беше невъзможно. Изплувах от повърхността и се огледах. никъде не виждах Ерик но виждах как Дук плува в обратната посока, бях сигурна че някъде зад нея беше Джеймс.
 Гмурнах се отново знаех че Ерик е някъде там зад мен но все пак нямах намерението, да се откажа толкова лесно от играта и за това исках да удължа играта колкото се може по дълго. Погледнах към Джеймс и се усмихнах. Изведнъж усетих как нещо ме облиза по стъпалото и се засмях. Обърнах се назад и погледнах към голямата немска овчарка. Усмихнах се и я прегърнах. Нищо че после щях да мириша на мокро куче.

- Какво умно момче. По късно ще ти дам бисквитка.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyЧет Сеп 11, 2014 11:15 am

От малък трнирах плуване и никак не ми беше трудно да задържам дъха. Знаех, че Дук със сигурност усеща къде съм, така че се отклоних настрани и заплувах в посока, която да принуди кучето да промени своята. Исках да и направя засада, но много скоро разбрах, че няма да е толкова лесно. Дадох си вид сякаш се отказвам от преследването и се грмурнах към дъното. Ако имах късмет сега Дук щеше да се насочи към Емили и аз също се насочих натам, за да я причакам. Въздуха ми почти беше свършил, когато видях че идва насам. Дробовете ми пламтяха и започваше да ми причернява, но се стрелнах нагоре и леко докоснах корема на кучета. Изплувах и поех няколко глътки въздух. Когато погледа ми се проясни погледнах към Емили.
-Той бързичко те хвана... И чух, че отново го подкупваш с бисквитки. - Опитах се да я погледна лошо и погалих Ерик. Обърнах се и погалих и Дук. - Спри да го храниш все едно е бебе. - Дръпнах я и я целунах за миг.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyЧет Сеп 11, 2014 11:33 am

Целунах го продължително и се усмихнах след което премигнах невинно.
- Ами те бисквитките са кучешки не знаех че и ти искаш една. Едва ли ще ти харесат.

 Засмях се леко и заплувах зад двете кучета. Бях напълно сигурна, че ще се опита да си отмъсти за шегата, нямах си и на представа как но знаех че ще го направи. А така зад кучетата се надявах да имам поне малък шанс да се размина с отмъщението му. Спомените от предната нощ нахлуха в съзнанието му. Неочакваната снежна баня хмм добре че наоколо нямаше сняг. Погалих Дукеса по коремчето и отново я гушнах. Погледнах към тъмнокоското
- Не се прави на ядосан знам че не можеш да ми се сърдиш или ядосваш виждам го в очите ти. А и освен това не е подкупване а изразяване на радост и обич. И обръщане на внимание. Може да не е бебе но е все още малък поне на години. Пък и кучетата ми са слабост.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 EmptyЧет Сеп 11, 2014 1:00 pm

-И на мен кучетата са ми слабост, признавам го, но все пак не раздавам бистиквитки наляво и надясно. - Заплувах лениво около нея, но не бях пропуснал коментара за кучешките бисквитки и обмислях как да и го върна. За съжаление езерото не ми даваше много възможости и идеите ми крайно ограничени, а и не особено оргинални. Накрая реших просто да бъда банален и се се спрях пред нея.
-Емили... Някога летяла ли си? - Преди да може да ми отговори хванах кръста и я повдигнах, подхръвлих я леко и сега държах стъпалата и. - Обещавам ти красив и висок полет. И да знаеш, не обичам кучешки бисквити. - След тези думи мусколите на ръцете ми се стегнаха и я хвърлих нагоре. Естествено нямаше да я оставя просто да тупне във водата и се погрижих да се приземи в ръцете ми. Притиснах я към себе си, целунах я и прошепнах в ухото и.
-Ще се закачаш ли още?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко часа на поляната    След няколко часа на поляната  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

След няколко часа на поляната

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Хогуортс: След няколко часа
» след няколко дни
» след няколко дена
» Хогуортс след няколко дена
» След няколко седмици в Хогсмийт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-