Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Real friends stay forever. - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Real friends stay forever. - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Real friends stay forever.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyВто Май 27, 2014 10:19 pm

First topic message reminder :

Кат! Хей! Толкова се радвам да те видя, много ми липсваше. Как си?
Real friends stay forever. - Page 2 Shailene-Woodley-The-Spectacular-Now
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyНед Юли 06, 2014 8:32 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Peterrr
- Е тогава ме последвай. Това място наистина е вълшебно и крие милион тайни. Чух даже, че в подземието има стая пълна със Всякакво вкусови Бобчета на Бърти Ботс и място пълно с шоколадови жаби и картички с магьосници. Пък кой знае, може да има и нещо по - интересно.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_l6tqr0tUgV1qcwsd8o1_400
- Чудовище което ще ни нападне, но като едни истински талантливи магьосници ще се измъкнем ... надявам се. Стига да не разчитаме на моя покровител.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyЧет Юли 10, 2014 5:23 pm

-Леле, толкова години уча тук и още не съм видяла тези места? Как съм пропуснала, та аз обожавам шоколадовите жаби! Най-хубавото училище! Води, Кат! И,оо, чудовище? Ще се измъкнем. И двете сме достатъчно умни, за да ни хрумне някаква шантава идея, която като по чудо да проработи. Тъкмо колкото повече приключения, толкова по-добре. 
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_lx1hejPXX81qdqzrr
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Юли 12, 2014 4:52 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mjana2we2X1s7ea4yo1_500
- Е да тръгваме тогава. Взимай си пръчката, някой тиган или чадър и да се спускаме в недрата на замъка. Лумос.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_m6vrkax3V81qgkojg
- Какво по дяволите е това, Анеля? Какъв е този шум и тази миризма ... знаеш ли мисля, че трябва да тръгнем наляво и то бързо...нещото идва от там и не ми е симпатично и като шум и като миризма... и като цяло. Като казах чудовища имах предвид някой огромен паяк или богарт,а не... например планински трол. Те са гадни. И плашещи ... и изключително тъпи, но аз съм руса ... нищо чудно да е чувал някой виц за блондинки и да реши, че ще ни убие с един замах... е нали си имам теб, ама не върви да правиш всичко сама... чакай всъщност за какво говорехме?

Пп; Блондинка в мисловен процес ;д .. боже опази.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Юли 12, 2014 8:21 pm

-Наистина се обърках. Завивай наляво, хайде... Добре, може би не е трол.Най-вероятно други откачени ученици като нас, едва ли ще ни последват. И моята коса е минавала през русото, така че ако съм запазила нещо от тогава сме прецакани. Макар че повечето блондинки, които познавам са си умни. Например ти. И аз изгубих темата. Но иначе ако ни нападнат, ще се справим. Аз съм много опасна.


Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_static______


пп, и това се случва хдд и Ема <3
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Юли 12, 2014 8:33 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_lry5ea5ZZt1qm6oc3o1_500
- Загазили? Много? Е и таз добра ... да решил веднъж да се поразходим наоколо за разнообразие и ще вземе да ни изяде някой мутирал огнемет или трол. Между другото ... чувала си историята на Стаята на Тайните нали? Дали пък онзи базилиск не е бил мама базилиск ... и да си имаме малки базилискчета? А споменах ли ти, че в стаята с бобчетата има гномчета? От онези които се появяват в градините на повечето магьосници? Много са зли понякога ... нападат те за да ти вземат бобчетата. Имаше и едно създание ... което не помня как се казваше, но бе точно като костенурка с дребната разлика, че ръмжи и пуска огън ... и е доооста по - голямо от костенурка. Във всеки случай няма да е някой пухкавел мъник.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mdrlwtGLWs1qasu7mo4_250

Пп: Ахах ;д вече почвам да се плаша от себе си..., ако има нещо неясно от всичко в поста ми...дори и да е за съществата или ... за всичко ми пиши <3
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Юли 12, 2014 8:56 pm

-О, да. Майка ми разказа историята на мен и брат ми още като бяхме малки. Като приказка е, с магьосници и всичко.Да се надяваме, че и да е било женско, само е съскало на мъжките. Не ми се ще да бягам от гладни бебета базилискчета. Сериозно? Значи не можеш да си вземеш от тях? Но така не е честно, защо да има храна в някоя от стаите, ако не за учениците? Хм, за такова създание за първи път чувам. Трябва да проверим в библиотеката, защото да изровя името му от ума ми ще е истинско чудо. Е, в нашия свят малко са пухкавите безобидни животни. Дори да си отгледаш домашен любимец е приключение. Е, аз имам котарак, но пак създава проблеми. Трудно е да се упражняваш по вълшебство без да превърнеш котката си в перо или нещо такова. Магическата пръчка явно ги привлича.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_n2neakj6wk1sbt5x1o4_r3_250


пп, мисля, че се оправих хд това гиф рп е супер разнообразно ;33
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Юли 12, 2014 9:16 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_lmtdcuSRG01qcshtio1_500
- Защо пък да не можем да си вземем? Никой не е казал нищо по този въпрос. Просто ще трябва да надхитрим гномчетата. Имаше магия която ги отблъскваше и ги караше да стоят като парализирани известно време. Май бе Флипендо...или Инсендио. О какви глупости говоря, Инсендио бе за огън... да, значи е Флипендо. Иначе сега се сетих за името на костенурката, Fire crab. Има по черупката си скъпоценни камъни... и май трябваше да се полее с вода и да се обърне по гръб, за да кротува. Нищо работа, стига да не те опече преди това. Е тръгваме ли за малко бобчета и жаби?

Пп: По принцип тези същества леко си ги спомням от едни игри на Хари Потър дето са бая старички ... и наскоро гледах първата...та там имаше такива неща. И стаята с бобчетата бе на Фред и Джордж...той Крис даже я направи като тема ;д макар и чак края..изненадата на близнаците. Както и да е...та да, костенурката наистина се казва така сега открих в потър уикипедията ..., ако искаш погледни за какво иде реч ;д .. Дали по принцип бълва огън или само в играта...мистерия е, защото не прочетох за да си преведа...>.<
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Юли 12, 2014 9:34 pm

-Тогава да нападаме! Флипендо сме го учили, да, така беше... Знаеш ли, аз ще се радвам да срещна тази костенурка, такова създание не е за изпускане. Да тръгваме! Отиваме на приключение. Хм, мисля, че ще можем да се справим с гномчетата и ако случайно има костенурка. Хей, виж, май наближаваме стаята... Време е да подготвя коремчето си за поне стотици всякаквовкусови бобчета! Стотици.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mal7cv6rI41rtmwjx


пп, нещо съобщението ми не иска да се изпрати затова тук- да, и на мен ми допада, много <3 Иначе ясно, сега ще я видя тази костенурка, а за огъня и двете може да решим, няма да е голям проблем ;д ^^
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Юли 12, 2014 10:11 pm

*представи си, че отварят врата, а вътре има поляна*
Real friends stay forever. - Page 2 Cj7la2ptokpe1wahn4py
- О колко е красиво тук. Но не виждам нито бобчета, нито бонбончета , нито жаби, нито карти ... само глухарчета.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mz83ctisVX1rhmmyro1_250
- О виж! Там горе ... има врата. Можем да се покачим по... онова дърво? Дърво? Тук насред стаята? Дообре ... да кажем, че това е нещо съвсем нормално. Все едно да се катериш по рафтовете в библиотеката, не е нещо което не съм правила ... по - добре не питай. Само една дума ще кажа - бобчета.

Пп: Ох извинявай , че е такъв поста ,но целта ми бе от въпросната игра да сложа гифче, но не намерих и реших да направя, но стана твърде голямо за който и да е сайт ;д ... и да, утре ще пробвам да направя някое по - малко или няколко даже...там специално в това което исках Фред и Джордж карат Хари да скача по рафтовете в библиотеката за да събира бобчета ;д
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПон Юли 14, 2014 1:23 pm

-Знаеш ли, става все по-странно и по-странно. Този замък е пълен с изненади. Добре, сега ще пропусна, но някой път ще искам обяснение защо си скачала по рафтовете в библиотеката. Хайде... Добре, че като малка обичах да се качвам в къщичката ни на дървото, иначе сега нямаше да успея да се кача. Забавно е, все едно се возим на високоскоростно влакче.
Real friends stay forever. - Page 2 Shailene-Woodley-animated-gif


-Хей, вече мога да отворя вратата. Секунда... Да! Леле! Кат, мисля, че това е мястото, което търсихме!
Real friends stay forever. - Page 2 Giphy


пп, а аз извинявай, че се забавих с моя толкова ^^
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПон Юли 14, 2014 3:55 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_m08dsjpdsR1r5pjf4o1_500
- Хайде искам и аз да видя, мръдни нагоре. И господи права си ... никога не съм мислела, че такива места в действителност съществуват. Само съм чувала историите, но ... е в историите винаги се казва, че в галериите под Хогуортс има всякакви същества, затова мисля, че трябва да сме нащрек.
*Вади магьосническата си пръчка и си прави кок, който е придържан от пръчката ;д *
Real friends stay forever. - Page 2 J_SW1Q
- Внимавай гномчета! Ах, какви проклетници ... защо са им толкова бобчета? Сигурно и при шоколадовите жаби има такива гадинки ... и все пак е по - добре от някой трол...ААААА! То ме докосна, докосна ме...

Пп: Добре..имам чувство, че СЪВСЕМ откачих ;д .. ние се преселихме в един различен Хогуортс....пък аз направих няколко гифчета набързо от този сайт...направо...не знам, но ще ни гони и трол да знаеш ;д Вината в нашите звезди,а? Ravenclawyeah 
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyВто Юли 15, 2014 1:08 pm

-Запази спокойствие, запази спокойствие! Ох, няма ли просто да ни дадат да си напълним няколко чанти и да си тръгнем, без да се стига до война? Има толкова много, как може да са толкова алчни? Внимавай! Разкарай се, малко нахално същество! Може би трябва да ги омагьосам, не да ги бия с пръчката... Добре, те са по-скоро досадни, отколкото опасни. Ела, да им избягаме.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_n3l3wog9iq1r01w8mo1_500


-Кат, чакай!Какво е това там? Не, не, погледни наляво... Кат! По дяволите, загазихме! ТРОЛ!
Real friends stay forever. - Page 2 Giphy

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyВто Юли 15, 2014 3:48 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_md8r5z7TOF1qkdght
- Какво? Трол ли?
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_md8r2cac5b1qkdght
- О не... кажи ми, че се шегуваш... моля те!
Real friends stay forever. - Page 2 Iej9m6e1
- Т-т-трол ... огромен е. Знаеш ли предпочитам гномчетата пред това. А сега ти предлагам да бягаме. И да се молим за животните си.Вцепени се,вцепени се..., о тръгвай, тръгвай няма да стане така.
Real friends stay forever. - Page 2 7470950J
- Внимавай, тук няма дъски. Ще ни се наложи да скачаме? Анеля залегни... *и трола почва да ни напада с тоягата си*

Пп: Много се вживяхме ... такова РП като нашето и под дърво и под камък да търси някой няма да намери  rofl Плаша се от СЕБЕ СИ. Иначе гифчето на реакцията и е УНИКАЛНО...;д
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyВто Юли 15, 2014 5:33 pm

-Трол е, не си въобразявам... Да, бягай! Повече от заклинание ще му подейства някое пиано, ако му падне отгоре. За съжаление не сме в анимация.По-шантаво е от анимация.
Real friends stay forever. - Page 2 Large


-Бягай, б... Чакай, защо спря? Моля? И да скачаме ли? Какво... О, по дяволите. Това нещо е ужасяващо, Кат, скачай! Хайде, хайде, скачаме сега!
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mly55uKura1qhdchmo1_500
-Ох! Приземихме се, жива съм. Кат? Тролът още ли е тук? Моля те кажи не, моля те, нека го няма.
Real friends stay forever. - Page 2 AmyEww


пп, оо така е, най-откаченото Рп хд Затова е толкова яко, много ми харесва :3
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyВто Юли 15, 2014 8:35 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_n8l0da53rq1sq00w5o2_250
- Мисля, че се изплъзнахме. Ела насам, има пещера... , но да ти кажа почвам да мисля, че вече не сме в Хогуортс. Сякаш минахме през някакъв портал или не знам. Но ме побиват тръпки от това. Най - големия въпрос е КАК ще се върнем ... и то горе?
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_m3t5aqsUsv1r7krif
- Вече не знам какво да правим ... тук има ГОРА... какво по дяволите направихме? Къде се озовахме? Аз съм виновна, извинявал Анеля. Явно не трябваше да тръгваме по коридора който казах и изобщо да се катерим по дървото и изобщо да мърдаме от общата стая ...
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyВто Юли 15, 2014 11:01 pm

-Да, и аз започвам да подозирам същото. Чувала ли си за "Алиса в страната на чудесата"? Мъгълска книга е и едно момиче пада в някаква дупка и попада в друг свят или нещо такова. Както и да е. Добре, да влезем в пещерата. Пещерите не са страшни. Много.
Real friends stay forever. - Page 2 Special-night-woodley


-Хей, спокойно. Да, шантаво е, влязохме в пещера и попаднахме в гора, но ще се оправим. Не знам как точно ще се върнем в Хогуортс, но всичко е наред. Не си виновна за нищо. Ние сме на приключение. Приключенията са трудни. Избери някоя посока и да вървим. Все някъде ще стигнем, а в краен случай ще се магипортираме.
Real friends stay forever. - Page 2 Shailene-woodley-o
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСря Юли 16, 2014 10:15 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mbk8rmXl0y1r47jkb
- Благодаря ти. Изключително си мила, но това не променя факта, че сме тук насред нищото и то наистина зареди мен. Анеля обичам те, но моля те замълчи. Нека наистина просто да ... вървим на някъде. И изобщо да не разчитаме, че някой или нещо ще ни покаже пътя. Сигурно и то ще е загубено като покровителя ми ... , ако изобщо точно в момента мога да призова нещото.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mbk4fiG4nS1r47jkb
- Виж някаква къща ... изглежда стара ... е определено е. Хм ... честно казано не знам дали трябва да влизаме, но ми се струва примамлива идея да го направим. Ама все пак ... да, почвам да се замисля, че не притежавам и елементарен инстинкт за самосъхранение.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПет Юли 18, 2014 8:42 am

-И аз те обичам, но няма. Защото сега ти се натъжи и ще се обвиняваш, а това не е нужно. И правилно. Аз съм също толкова виновна, колкото теб. Уж се водя благоразумна, а не направих нищо, за да си останем в Хогуортс. Дори бях по-ентусиазирана от теб, така че. Ще се оправим, окей?
Real friends stay forever. - Page 2 Shailene
-Мисля, че това е, което ни трябва. О, аз съм също толкова предпазлива. Нека да влезем в тази непозната къща... Хей! Кат, виж, виж през прозореца! Мисля, че се върнахме в Хогуортс... Само че как, за бога, се озовахме в кулата, не трябваше ли да сме долу при стаята с бобчетата?
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_my0i88GjZj1rk5jbto3_250
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПет Юли 18, 2014 3:42 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_n8m9omJGo21s83j50o3_250
- Направо не мога да повярвам ... честно. Имам чувство, че ако се приберем в Хогуортс няма да напусна общата стая повече. И нищо чудно да се изгубя и в нея .... , но разбира се съм твърде любопитна и пак ще тръгна да оглеждам. Боже .. колко удобно, че не сме от Грифиндор, мъгълите казвах "Любопитството убило котката" ... ние сме орелчета. Понякога се чудя защо символът ни не е гарван ...
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_n73ez5cgmo1tdffflo8_250
- Макар, че .. аз приличам ли на котенце? Да, да както и да е... аз влизам и си отивам у дома. Само дано сега да не се окаже, че точно като отворим вратата и ще паднем в басейн с алигатори, но като си знам късмета ... нищо чудно.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_n5cz1rKyAw1trtz8po2_250
- Отново в Хогуортс ... , но как ...и то тук, а не долу? Искам да разбера как стана това! Но .. не мисля, че ще е особено добре, ако повторим приключението си и все пак вече знаем какво да очакваме. А и , ако искаме да останем някъде сами и на свеж въздух ... имаме си тайна гора някъде наоколо! Добре... ,а сега какво правим?
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyПет Юли 25, 2014 12:58 pm

-Хм, да, приличаш на котенце. Не на моя пухкав Абракадабра, а на малко и сладко коте, сега като го каза. Аз съм чувала, че приличам на тигър, лисица, мече и честно казано нямам ясна представа. Аз лично смятам, че най-много приличам на мече.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_mw7vo6iUNU1rcinq4o2_250


-Знам, откачено е! А относно това какво да правим... не знам. Може да се върнем, но всичко е 50 на 50. Може да попаднем на същото място, или пък някъде другаде. Като ни знам късмета е по-вероятно да си изпатим. Имаме право на избор. Може да се върнем в общата стая и да си седим на спокойствие или да се върнем обратно. Май първото е по-безопасно.
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_m8tfl72P8t1rqkf12
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2014 12:14 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_inline_mjxmb9pWFG1qz4rgp
- Ехооо, коя си ти и какво направи с моето момиче? Ние? Да стоим спокойно? Какво те удари по главата? Трола ли те уплаши, макар, че да ... наистина си бе страшничък. И да, приличаш на мече.

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_lpql96lDiJ1qg1yzoo1_500
- Мен обаче не ми се стои на едно място ... при положение, че се озовахме в гора в самото училище. И имаше трол ... и всъщност предполагам си чувала за Стаята на Тайните? Искам да отидем там, но ... ами не знам как ще успеем да влезем.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2014 3:38 pm

-Стаята на тайните! Боже, толкова обичах да слушам как мама ми разказва за нея, когато бях съвсем малка, пък после като пораснах Оливър се зае често да ми я припомня, защото и той си е любопитен и обожава мистериите. Забрави стоенето спокойно, не ми пука къде ще се забъркаме и дали ще е опасно, искам да отидем в стаята на тайните! Леле, развълнувах се само от мисълта за тази стая!
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_inline_minp6fWhhe1qz4rgp
-Оу, чакай, наистина... как ще влезем? Доколкото знам, за да влезеш там ти трябва змийски... Моля те кажи ми, че ти го говориш. Аз за съжаление нямам този талант. О, толкова искам да отидем там, а има толкова трудности.
Real friends stay forever. - Page 2 Shailene-woodley-robe-o
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2014 4:17 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_md8r787TO51qkdght
- Да бе, разбира се. Като нищо говоря змийски. Избрах го като втори език във втори курс... за Бога Ан, моля те! Разбира се, че не съм змиеуст, но знам кой е. И знам някой който знае змиеуста и знае как да проникне в стаята оо забрави, да кажем, че знам как ще влезем, ако си научим хубаво репликите.

Real friends stay forever. - Page 2 8429475
- Дообре. ..нека да видим, какво ще стане. *А секесере кесаше... така ли бяха думите? Я ти ги кажи ,току виж се отвори .. дали е останало нещо от чудовището на Слидерин? До колкото знам Хари Потър го е убил и там е останал скелета... от него сега може да има само прах...

*Жалък опит да разбера от едно видео точните думи с които се отваря стаята :D
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2014 10:25 pm

-Окей, обърках се, но ми звучи логично. Ще влезем в стаята на тайните, това е важното, не ми пука как ще го направим. И май разчитам на теб. Оо, много се вълнувам!
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_lx1hejPXX81qdqzrr
-...Окей, значи това трябва да направя? Сигурна ли си? Така ти казаха? Добре, звучи логично. Кхъ-кхъм. А секесере кесаше... Чакай, ще го кажа по-ясно. А секесере кесаше! О, олеле, Кат! Виж, виж, става! Кат! Боже, едва дишам от вълнение. Ще стискам очи, че да мога да се успокоя. Окей... Мисля, че вече се успокоих, отварям очи...
Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_n0g3907zzr1qdboxco1_500
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 EmptyСря Дек 17, 2014 7:46 pm

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_m3xrqrmB0W1rn435g
- Ан... направи услуга и на двете ни и започни да дишаш. Ще ме побъркаш от смях! А , ако вземеш да ми паднеш пред стаята на тайните и случайно полетиш от тук надолу... е да кажем, че няма да е яко. Хайде сега, дишаш ли? Ама сигурна ли си? Напълно? Не.. не ти вярвам.

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_m323jwJEar1ru0e3mo1_500

- И като префект ще се жертвам и ще тръгна първа... в случай, че попадна в устата на някой базилиск. Ще ти изстрелям синя светлинка, ако съм добре и зелена, ако не съм.... е джоранимо!
Хей...Ан, видя ли светлината?Хайде слизай! Тук е... паяк,паяк,паяк!

Real friends stay forever. - Page 2 Tumblr_m9q6sl5Y5s1rnsk2yo1_250_large
- Спаси ме боже...Свети Хогуортс, паяк!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Real friends stay forever.   Real friends stay forever. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Real friends stay forever.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» We can’t be enemies forever You can be on my side tonight We used to be in the game together Now we only know to fight.
» Best friends are like stars. You don't always see them but they are always there.
» everyone wants to be a beast until it's time to do what real beasts do. Ever Estelle

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: GIF RP-