Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Телефонът на Анеля. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Телефонът на Анеля. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Телефонът на Анеля. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Телефонът на Анеля. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Телефонът на Анеля. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Телефонът на Анеля. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Телефонът на Анеля. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Телефонът на Анеля. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Телефонът на Анеля. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Телефонът на Анеля. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Телефонът на Анеля. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Телефонът на Анеля.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyПон Май 26, 2014 11:23 pm

*Хей, ако си от училището ми и ми се обаждаш, какво ще кажеш за този нетрадиционен начин за връзка? Яко,а? Е, който и да си, явно не мога да говоря сега. Ще ти се обадя по-късно, само остави съобщение след сигнала. Бип.
Телефонът на Анеля. Giphy
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyСря Май 28, 2014 11:45 pm

" Ан! Още не съм сигурен дали исползвам това чудо правилно... Дано да. Не ги разбирам мъгълите как вобще се оправят с тези телефони! Но, аз за друго се мъча с него. Вече искам да повторим онова бягане от часовете. Май се вживявам в ролята на частен преподавател по ЗСЧИ. Хмм, да. Това ми липсва. А сега дано го ползвам правилно! Макар, че ако пак обърках нещо, нямам против да ми се посмееш утре. И лека нощ Анеля, дано утре е хубав ден... без ЗСЧИ!"
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyЧет Май 29, 2014 12:06 am

"Оу. Аз мислих, че ще си лягаш. Но ти освен това пък и пречиш на други, как ще станеш за първия час утре? Или мислиш да не ходиш? Но да знаеш, че и аз ще се набутам при госпожица Анелия Денвърли, ако реши отново да бяга. Е при мен тук всички вече сънуват седми сън, само аз индивида се мъча да нацелвам копчета... А знаеш ли какво ми пречи да заспя... Усмихни се! Усмихна ли се? Ето, защото не го видях... =( "
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyЧет Май 29, 2014 12:37 am

"Да си оправяш леглото? Да ти открия една тайна - тук си оправяме леглата само ако се хванем на бас. Е, какво да правя като не ми се спи и няма къде да намеря още едно такова като мен... Да толкова си миличка, че чак засия и ето че още повече ме е яд, че не те виждам! Ще ми обещаеш ли да го повториш утре?"
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyЧет Май 29, 2014 12:19 pm

" Бедната. Е, добре де ще си призная съвсем не ми се спи... Може би само колкото да глътна заедно с нова прозявка някого от тази стая. Не сме ли? Ако кажеш, бих рискувал да се измъкна от тук и да посъбудя някого. Поме в общата стая няма вечеренас! Е, утре, ще се постарая...
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyЧет Май 29, 2014 9:51 pm

Е, можем да не тръгваме из замъка, а да поседим в общата стая. Макар, че тогава по някое време отново ще се върнем в стаите си и всичко ще започне отново. Омагьосан кръг! Искам вече да идва утре! Глупости, дали бил предсънен, сънен или спящ... искам! Мразиш всичко живо...и мен? Зомби, но усмихнато. Ще си най-прекрасното, сънено, усмихнато зомби!
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyЧет Май 29, 2014 10:28 pm

Хо, хо... Ако случайно забравиш ме викай ще помогна! Тъкмо вече май се понаучих да цъкам правилно и да не трия буквите постоянно. Ето виж тук има само плюсове. Най-прекрасното, с най-чаровната усмивка, сънено, с откачена пижама, рошава коса с не особенно правилно обути обувки... зомби. Вече искам да го видя! Вече съм готов да стана и да дойда при теб.
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyЧет Май 29, 2014 10:53 pm

Щом смяташ така, значи май наистина напредвам. Изглеждат по добре от теб? Само ти мислиш така. Значи трябва да закусваме заедно по-често. Ще почнем още от утре. Няма нищо по прекрасно от това да видя усмивката ти още в началото на деня! А, хм. Дано не съм много нахален. Но нали я знаеш прегръдковата поща е ужасно бавна. Може би могла утре лично да ми ги дадеш?и
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyЧет Май 29, 2014 11:28 pm

Може-би все пак усмивката ти ми влияе така? Или по скоро липсата и... О, за времето не се беспокой ще ти предоставя цялото време на света, особенно пък ако избягаме отново от един, друг час по ЗСЧИ. Всъщност не. На направо те обичам се отвърща с нещо десеторно повече! Но нас на такива думички не ни учат... Защото ти си най-най-най-най-най! И мисля, че най-прекрасното момиче в Хогуортс с невероятно чаровната и усмивка вече ми липсва. Ей, да знаеш дрехите ми лежат близо всеки момент мога да се озова при теб. Да не си ме зомбирала?.. Хипнотизирала?
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyПет Май 30, 2014 10:45 am

"Нали знаеш, всичко е възможно. Карам те да изглеждаш, като сънено зомби и това ти харесва!? Кой друг би бил толкова добър за да издържи? Правилно, няма. Единственната си! С нас. Честно ли? Не знам или в момента просто не мога да мисля, но свети Хогуортс всичко това ми харесва! И с всяка изписана буква все повече и повече искам да грейне слънце."
Върнете се в началото Go down
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Адам Стоукс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. EmptyПет Май 30, 2014 2:08 pm

Да не се усмихваш? Не, това няма да го позволя! Или следващата нощ ще спиш, а аз ще бдя над съня ти. Или...или сега, тази лунна нощ, ще трябва да решаваме. Защото да издържа без твоята усмивка няма да мога! И, признавам, не съм хич по тези разговори. Но, Анеля, без усмивката ти и ден няма да мога да издържа. А, без най-прекрасното момиче в Хогуртс не знам как ще мога да живея... И тъй като съм голям егоист, така се получава. Съгласна ли си, Ан, усмивката ти да грее само за мен?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Телефонът на Анеля.   Телефонът на Анеля. Empty

Върнете се в началото Go down
 

Телефонът на Анеля.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Телефонът на Рок
» Анеля Денвърли.
» Анеля&Каси
» Интервю с Анеля Денвърли.
» let's make a home.. or nah // алексей&анеля

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Комуникация :: Телефони-