Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Забранената гора (Преди една седмица) 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Забранената гора (Преди една седмица) 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Забранената гора (Преди една седмица) EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 24 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 24 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Забранената гора (Преди една седмица)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
melanie~
Грифиндор
Грифиндор
melanie~

Профил
ПисанеЗаглавие: Забранената гора (Преди една седмица)   Забранената гора (Преди една седмица) EmptyНед Май 04, 2014 2:03 pm

Тишина. 
Беше толкова оглушителна и смущаваща, че чак беше плашещо. Колко странно, че в един часа през нощта нямаше жива душа, нали? Всъщност не беше странно. Тези глупави правила, които директорите налагаха, направиха учениците напълно покорни и скучни. Нещо което изключително дразнеше младата госпожица. Но тя не бе от хората, които обичаха да спазват правилата и не ме разбирайте погрешно. Изобщо не спадаше към категорията „лоши момичета“. Спадаше по-скоро към „луди момичета“. Буквално. 
Точно поради тази причина сега вървеше към забранената гора, търсейки малко приключение и голяма доза усамотение, защото в момента общата стая на Грифиндор беше по-пълна от всякога с ученици, които възхитено разказваха своите скучни преживявания. Това караше храната в стомаха ѝ да се надига, за това предпочете просто да излезе и да се избави от това мъчение.
Можеше да види парата, която излизаше от устата ѝ когато издишаше, но всъщност не ѝ беше студено. Просто леки тръпки полазваха гърба ѝ при всеки лек полъх на вятъра. Луната бе пълна и осветяваше калната пътека към Забранената гора.Крачките ѝ бяха равномерни, а очите ѝ се бяха насочили право напред.
Изведнъж тихи стенания започнаха да се чуват от някъде и това озадачи младата госпожица и накара любопитството ѝ да се увеличи. Краката ѝ забързаха движенията си и скоро пред очите ѝ се разкри една не чак толкова приятна гледка. Един самовлюбен слидеринец правеше лицеви опори. Въздишките му бяха по-шумни от необходимото.
- Сериозно ли?! - попита Мел и се подпря на едно дърво. Погледа ѝ беше невярваш, отегчен, а веждата ѝ бе вдигната нагоре показвайки иронията с която говореше. - Нужно ли беше да си събличаш мантията и...това под нея? - попита тя и се подсмихна леко. 
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (Преди една седмица)   Забранената гора (Преди една седмица) EmptyНед Май 04, 2014 2:24 pm

Минаваше полунощ а все още не бе хванал сънят, затова станах от леглото обух един анцунг и върху него тениска и мантията и излязох от подземията насочвайки се към Забранената гора за една късна, но приятна тренировка под звездите, дърветата и лунната светлина. Щом стигна гората си намерих една спокойно кътче далеч от всякакви погледи. Махнах мантията и тениската на мен студът не ми правеше голямо впечатление. Почнах да правя лицеви опори, една след друга. Отново и отново. Чувството на студения бриз, нощните звуци беше очарователно и ми харесваше много. Изведнъж чух женски глас, някъде наблизо. Повдигнах глава и погледнах към момичето. Подсмихнах се леко, не беше от дома ми. Слушайки иронията от гласа се досетих, че е или от Грифиндор или Рейвънклоу.

- Пречи ли ти? Или просто не можеш да устоиш на идеално оформените ми мускули и плочки. А и освен това и ти не си съблякла мантията и това което имаш под нея ама аз не се оплаквам нали?

 Засмях се и смених позата. Седнах да правя коремни преси, погледнах я заговорнически и се подсмихнах. Стегнах мускулите си преди да почна упражнението. След няколко минути се обърнах към нея с думите

- Защо не дойдеш да седнеш и да ми помогнеш. Трябва ми тежест
Върнете се в началото Go down
melanie~
Грифиндор
Грифиндор
melanie~

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (Преди една седмица)   Забранената гора (Преди една седмица) EmptyНед Май 04, 2014 2:38 pm

- Наистина се мислиш за неустоим, нали? - попита тъмнокоската с присвити очи. Изби я на смях за това без да се прикрива се засмя. Ехото от смеха ѝ се разнесе наоколо, правейки го да изглежда по-силен от колкото е бил всъщност. Огледа тялото на слидеринеца от врата до кръста и вдигна вежди. Не беше нещо, което не бе виждала до сега и самодоволната му физиономия някак я отблъскваше от иначе хубавата гледка. Но нямаше намерение да вдига още повече безкрайното му его, за това вдигна погледа си към лицето му и сви устните си.
- Мисля да пропусна. - отвърна девойката на предложението, което непознатият ѝ отправи. Сигурна беше, че щеше да се справи и сам без нейната помощ.
Момичето седна на едно паднало дърво и се облегна на няколко клона, които стърчаха. Скръсти ръцете пред гърдите си и се загледа в невидима точка от пространството напред. При други обстоятелства би било приятно, но звуците, които издаваше момчето разваляха цялата приятна картинка.
- Господи, не можеш ли по-тихо? - попита грифиндорката и направи недоволна физиономия. Знаеше, че можеше просто да си тръгне и да отиде на по-тихо място, но някак си искаше да изпробва нервите на младежа, пък и надали щеше да ѝ се случи нещо интересно, когато бе сама.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (Преди една седмица)   Забранената гора (Преди една седмица) EmptyНед Май 04, 2014 2:55 pm

- За кво развали идеалната представа в съзнанието ми бебчо?
 Погледнах я и се изправих на крака. Облякох се отново, може и да бях подобие на мазохист що се отнася до студа но си имах своя лимит. Седнах срещу нея и я погледнах. НЕ изглеждаше много висока, тъмна коса и очи които следяха всяко мое действие. Тонът й беше презрителен. Засмях се
- Ти си от Грифиндор нали кукло?
 От дълбините на гората се чуваха викове и ревовете на гладните животни. Подсмихнах се и се огледах. Знаех че животните не излизат от дълбините на гората, само Хагрид ходеше при тях от време на време, особено при големите си паяци.
- Не те е страх от паяците от гората нали?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (Преди една седмица)   Забранената гора (Преди една седмица) Empty

Върнете се в началото Go down
 

Забранената гора (Преди една седмица)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Преди две седмици в забранената гора.
» Преди един ден Забранената гора
» Забранената гора /преди 10 години
» Забранената гора (преди няколко месеца)
» Забранената гора, преди един месец.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-