Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
St. Paul's Cathedral 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
St. Paul's Cathedral 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
St. Paul's Cathedral EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
St. Paul's Cathedral EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
St. Paul's Cathedral EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
St. Paul's Cathedral EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
St. Paul's Cathedral EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
St. Paul's Cathedral EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
St. Paul's Cathedral EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
St. Paul's Cathedral EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
St. Paul's Cathedral EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 20 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 20 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 St. Paul's Cathedral

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyПет Яну 17, 2014 9:24 pm

St. Paul's Cathedral Saint paul cathedralSt. Paul's Cathedral St%20pauls
St. Paul's Cathedral B11e5cff5a9bf4a6709937188116a0db
Церемонията ще започне в 12:00 на 18 Януари
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyСъб Яну 18, 2014 2:12 pm

Събудих се в събота рано. Знаех, че имам безброй много задачи за днес. Трябваше да се облека и да се оправя и да отида на сватбата на Джейкъб и Афродита. Започнах да се оправям и тогава ми дойде наум- Иън. Той сигурно не беше поканен. Трябваше да дойде с мен иначе щях да умра от скука. Погледнах се в огледалото. Оставаше ми малко спирала, сенки и гланц за устни и тръгвах. Оправих се набързо и излязох от училището. Момчетата и момичетата ме гледаха странно. Усмихвах се лъчезарно. Разбира се бях облечена доста официално и сигурно се чудеха къде ли ще отида. Взех една от каретите, които водеха до гарата, но щях да спра на Хогсмийт, за да се магипортирам. Виждах как черните коне управляваха бързо превозното средство. По-късно щях да им подаря подаръка, а сега трябваше да мина през къщата на Иън. Слязох бавно от средството и се завъртях. Краката ми удариха твърдата земя и аз тръгнах право напред. Опитах да вляза, но беше заключено. Знаех, че беше тук, но беше вътре, защото нямаше как да се е магипортирал, защото не можеше, а аз го оставих вчера тук. Промълвих "Алохомора" и ключалката щракна. Бързо се промъкнах вътре. Трябваше да намеря Иън из къщата. Оставях аромат на парфюм навсякъде. Щяхме да закъснеем, ако не го намеря по-бързо. " Хоменум Ревелио"- помислих си и веднага тайните на къщата се разкриха. Започнах да ходя нагоре и съвсем скоро влязох в стаята му. Затворих тихо вратата и седнах до него. Беше гол или може би по гащи? Доближих се до ухото му и прошепнах тихо:

- Събуди се!
В следващия момент той скочи сякаш като попарен.
- Отиваме на сватба. Облечи се добре.. После ще ти обясня!- избъбрих бързо и слязох надолу. Изчаках го и съвсем скоро той докрета до долу. Хванах го за ръката и излязохме на улицата. Завъртях се и картината се размаза. Скоро вече бяхме на оживена улица в Лондон. Погледнах църквата и се усмихнах. 
- Тук сме!- обявих тихо и тръгнахме към входа. Показах поканата на охраната и влязохме. Хванах го за ръката. Нямаше все още много хора. Седнахме по-отзад и му се усмихнах.
- Ние сме на сватбата на Джейкъб и Афродита.- обявих театрално.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyСъб Яну 18, 2014 3:11 pm

След като Ребека изчезна Иън не знаеше какво трябва да прави, затова просто се прибра. Остави откраднатите пари на шкафчето до леглото на сестра си и си легна.
Сънува един доста странен сън. В първият момент разговаряше с Ребека, а в следващия тоя отсичаше главите на сестрите му и ги изяждаше.

" Събуди се! " чу от някъде Иън и се стресна. Събуди се моментално и се изненада да види Ребека. Още преди да каже каквото и да било, тя му каза че отиват на сватба и че трябва да се облече добре.
Иън кимна, а след това Ребека излезе от стаята.
" Да се облека добре?!? " повтори си наум Иън и започна да тършува из гардероба си. Не разполагаше с много дрехи, затова влезе в стаята на сестра си Фиона, която беше будна. Грифин бързо `и обясни, че му трябва костюм при което тя извади един костюм `и му го подаде, обяснявайки, че гаджето `и си го е забравил.
Галахър се облече и слезе долу. Извини се на Ребека, че се е наложило да чака, а след това двамата излетяха от къщата. Няколко мига по - късно двамата вече бяха пред някаква църква. Галахър се чувстваше гузно, че отива на сватбата на непознати, но се радваше, че вижда Ребека отново.
- Радвам се, че те виждам отново - каза изведнъж Грифин. - След като вчера си отиде всичко стана скучно и мрачно. - довърши Иън.

Иън беше трогнат от факта, че Ребека беше избрала него за нейн кавалер на сватбата. Явно все пак тя наистина имаше сериозни намерения за него. Грифин се почувства много добре. След малко стоене отвън, двамата влязоха вътре и заеха местата си.
Върнете се в началото Go down
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyСъб Яну 18, 2014 9:09 pm

Беше днес. Сватбата беше днес! Бях толкова развълнуван. Събудих се и веднага се оправих. Мислех си, че има много време до събитието, но грешах. Оставаха около десет минутки. Знаех, че ако закъснея, Афродита ще ме убие и всичко ще е напразно. Бях се уговорил със собственика на църквата или там попа да ни запази всичко за около един два часа до края. Уговорих и поп, който да ни венчае. Разбира се щеше да бъде магьосник. Повечето от гостите бяха магьосници, но по настояване на Аф бяхме поканили и няколко мъгъла, които тя беше настояла да присъстват. Тръгнах към Хогсмийт, за да мога да се магипортирам. След около 10 минути успях да се появя пред църквата. Минах от задния вход и се огледах в едно голямо огледало. Бях перфектен. Ако семейството ми беше тук, сигурно щеше да ме подкрепя напълно, че съм успял да се оженя. Разбира се, Лий щеше да бъде тук и това беше всичко, което исках от семейната част. Прибрах пръчката си в задния джоб и след това я покрих, така че да не се вижда. Погледнах часовника. Започнаха да бият камбани и след това разбрах, че трябва да отида пред олтара. Прекрачих една завеса и влязох в просторната зала. Навсякъде имаше любопитни и много познати лица. Усмихнах се притеснено, но и лъчезарно и застанах на отреденото ми място. Погледнах към входа, който беше широко отворен и зачаках Афродита. Знаех, че щеше да дойде. Щеше да бъде по-прекрасна от всякога. Знаех, че ще дойде с мъгълска кола, защото така се бяхме разбрали. После трябваше да отидем до ресторанта. Сърцето ми щеше да се пръсне.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyСъб Яну 18, 2014 9:59 pm

Днес беше големия ден! Най щастливия ден в живота ми. Може би, най щастливия след деня в който срещнах Джейкъб. Станах от леглото, и влязох в банята да си взема една дълга и успокоява вана, знаех че имам достатъчно време. След час, излязох от вече хладката вода, и започнах да се приготвям… Роклята, обувките, грима, прическата. Всичко това стана бързо и неочаквано.
  Наметнах пътническото си наметало и излязох от нас, запътих се към Хогсмийт за се магипортирам и аз пред църквата. Гостите вече се бяха събрали в църквата и ни чакаха. Вървях бързо, а сърцето ми биеше учестено. Веднага щом влязох в селото се магипортирах, в къщата на една позната, която беше полумъгълка. Веднага тръгнахме с една мъгълска кола към църквата.
 Колата спря, излязох от нея и влязох в църквата. Още щом влязох познати лице, се обърнаха към мен, гледайки ме любопитно и с очарование. Усмихнах се лъчезарно на всеки един от тях, погледнах право напред към края на пътеката където стоеше мъжът на мечтите ми – Джейк. Усмихнах се още по широко, и тръгнах бавно към него. Държах букета с двете си ръце които трепереха леко от притеснение.
  Щом стигнах края на пътеката се, обърнах към него.  Имах чувството че в този момент, сърцето ми ще изскочи или ще спре да бие.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyНед Яну 19, 2014 10:12 am

Чаках с нетърпение моментът. Исках да пристигне и да започнем всичко. Усетих лека пронизваща болка в гърдите, но я пренебрегнах. И в следващия момент пристигна тя. Разбира се, като се появи, започна и сватбения марш. Беше прекрасна. Пръскаше навсякъде красотата си и изглеждаше леко притеснена от може би всичката публика или развълнувана от събитието. Погледът и' беше насочен към мен и аз и' се усмихнах широко сякаш и' казвах " Спокойно. При мен си". Аф беше по-красива от всякога и исках да я целуна колкото се може по-бързо, защото по начина, по който ме гледаше, не можех да търпя повече. Скоро жената се доближи до мен и се обърна. Последва още една усмивка и след това музиката утихна. Дочух, че повечето хора назад притаиха дъх. Попът се появи и се усмихна.
- Днес сме се събрали да съберем тези две души в една!- започна той и замахна с пръчката си, при което над нас започнаха да се връзват няколко панделки. Хванах ръцете на Афродита и продължих да слушам свещеника.-... и ако има някой, който иска този брак да не се състои да излезе напред и да изложи своите причини.
Обърнахме се към всички, но никой не възрази.
- Ти, Джейкъб Майкълс МакКуин, вземаш ли Афродита Петрова Найт за законна съпруга докато смъртта ви раздели?- попита той.

Не се и замислих.
- Да- казах високо и ясно и после последваха следващите му думи.
- Ти, Афродита Петрова Найт, вземаш ли Джейкъб Майкълс МакКуин за свой законен съпруг докато смъртта ви раздели?
Сега беше моментът, кулминацията на цялото събитие. Усещах сърцето си как бие толкова бързо, че всеки момент щеше да излезе през гърлото ми.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyНед Яну 19, 2014 8:38 pm

-          Ти, Афродита Петрова Найт, вземаш ли Джейкъб Майкълс МакКуин за свой законен съпруг докато смъртта ви раздели?
Щом думите излязоха от устата на свещеника и се насочиха към мен сърцето ми затуптя още по силно. Целия ми живот, още от раждането мина на живота ми като лента, все едно скоро щях да умра.. Не от болест а от щастие.
  Поех си дълбоко въздух, усмихнах се още по широко, и погледна любимия ми право в очите и казах, ясно и силно.
-          Да!
Отеца, продължи с церемонията, като накрая завърши с думите:
-          Можете да целунете булката.
Бях чакала този момент, от толкова дълго време. Приближих се по близо към Джейк, обвивайки ръце около шията му. Най после докоснах нежните му устни и затворих очи, наслаждавайки се на момента. Зад нас, се чуваха ръкопляскания и подсвирквания.
 - Обичам те, любов моя.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyПон Яну 20, 2014 5:48 pm

Кулминационният момент дойде.Всички очаквахме те да си кажат да. Бях хванала ръката на Иън и я стисках здраво, защото бях развълнувана. Обърнах се бавно към него и му се усмихнах. Бях много щастлива, че бях тук с него, защото не бях сама. Чудех се къде ли беше Лий. Сигурно беше най-отпред. Но защо мислех за него, като стоях тук с Иън? Наистина си бях кучка. Концентрирах вниманието си към олтара и сега се очакваше Афродита да каже своята част. Съвсем скоро тя го направи, а отчето замахна с пръчката си и около тях се завърза златна панделка. Бяха им поднесени халките, които те сложиха и следваше последното " Можете да целунете булката". Всички станахме и тогава те се целунаха. Залата беше относително тиха до онзи момент. След това гръмна в аплодисменти и овации и подсвирквания. Всички започнаха да се редят на опашка да поздравят младоженците. Хванах Иън за ръката и го повлякох нататък.
- Знам, че ги познаваш. Това са преподавателя по Вълшебство и преподавателката по Защита срещу мен- подсмихнах се и го повлякох нататък- Би трябвало да ги познаваш!
Знаех, че се е сетил. Хората започнаха да изказват своите пожелания и тогава дойде нашия ред. Погледнах към Джейкъб, който беше явно притеснен за нещо. Усмихнах се лъчезарно и хванах още по-здраво ръката на Иън.
- Пожелаваме ви много любов, късмет в живота за напред. На теб Джейкъб да слушаш жена си,а тя да не те налага много!- засмяхме се всички и след това тръгнахме към изхода и зачакахме да видим какво ще се случи след това.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyВто Яну 21, 2014 6:02 pm

Сватбата беше хубава, на Иън му хареса. Разбира се, той не познаваше хората, но някъде към трая на церемонията Ребека му каза кои бяха те, което накара Иън да се почувства като поредния глупак. Оказа се, че той ги познава и то много добре. Но извън училището, учителите му бяха толкова различни и някак си, нормални. Грифин се почувства като идиот и поиска да се извини на Ребека, но всички трябваше да излязат навън.
Иън се остави на Ребека да го води и не се притесняваше от нищо. Радваше се, че отново я вижда и не искаше денят да свършва, защото страхуваше, че тя ще го остави. Не искаше тя да го оставя. 
И все пак Грифин не спираше да се тревожи за сестра си. Знаеше, че тя е добре и че всичко е наред, но не спираше да се тревожи. Искаше му се да забрави тревогите си, но явно дори и сватба не можеше да го накара да го направи. Иън не знаеше какво да каже или направи, затова си стоеше до Ребека без да продума. Изглеждаше като някакво дърво, но наистина не знаеше какво да прави. Не искаше да разваля хубавия ден на младоженците, затова реши просто да си стои на мястото и да слуша, както всеки добър ученик би направил.
И тогава на Иън му се прииска да си запали една цигара. Толкова много, че накрая пусна ръката на Ребека и се скри от погледите на присъстващите. Скри се зад църквата и седна на една пейка, която кротко си стоеше там. Запали си цигарата и се усмихна. 
Нещо във въздуха накара Галахър да се притеснява. Сякаш усещаше, че нещо опасно ще му се случи в следващите няколко минути. Надяваше се това да е просто страничен ефект от цигарите или просто му се струва така. Изведнъж Грифин чу приближаващи се стъпки. Хвърли цигарата на земята и се изправи, като се огледа предпазливо.
- Има ли някой там? - попита той.

St. Paul's Cathedral Spinner-ani48
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyВто Яну 21, 2014 8:13 pm

Оглеждах се навсякъде и виждах все повече познати лица. Знаех, че има смъртожадни, които нямаше как Джейкъб да не беше поканил.Знаех и че скоро щяхме да се преместим някъде другаде, защото не можехме да задръстваме църквата толкова време. Погледнах часовника си и се озърнах. Иън беше изчезнал. Започнах да го търся с поглед, но не го виждах. Погледнах в църквата, но него го нямаше. Къде ли беше? Дали не му се беше случило нещо? " Мисли позитивно Ребека"- помислих си и тръгнах около църквата. Може би просто беше отишъл някъде по нужда или навик, защото все пак аз му набавях цигарите и може би щеше да бъде странно, ако се криеше от мен и пушеше, но чак сега се сетих, че тук има толкова много учители и директори, че можеха да го видят и можеха да му направят забележка. " Русото си е русо, откъдето и да го погледнеш!"- потвърдих наум и затърсих Иън от другата страна на църквата. Най-сетне видях клъбца дим. Знаех си, че там може да е...
Токчетата ми кънтяха силно от плочките. Приближих се малко и без да се показвам промълвих строго:
- Господин Галахър! Как може да пушите?! Неприлично е да се пуши!- кънтеше заплашително гласът ми и след това изведнъж изскочих и казах- Бау!
Изглеждаше притеснен, но веднага физиономия на облекчение се появи на лицето му. Доближих се до него и хванах ръцете му.
- Да не те мъчи нещо?- попитах с благ тон и го гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyВто Яну 21, 2014 8:22 pm

Чаках този момент толкова време! Исках да каже прословутото "Да" и всичко да свърши и след малко се случи. Вълна на облекчение се плисна по тялото ми и след това просто се оставих на всичко, което се случваше нататък. Сложихме халките и чаках последното ".. и можете да целунете булката". Поех я внимателно, точно като кукла, направена от някакъв трошлив материал. Ръцете ми се спуснаха по тялото и', а устните ми се впиха в нейните. Езикът ми бавно си проправи път до нейния. Облизах го и след това се отделих с нежелание. Погледнах всички с ликуваща усмивка. Всички станаха и тръгнаха към нас. Кимахме и благодарихме на всички пожелания. Минаха Кристиан, Ребека и Иън, колкото и да е странно, защото той беше малолетен и щеше да създаде големи проблеми, ако си позволеше да използва заклинания. Хванах силно ръката на Афродита. Най-сетне потокът от народ се изниза и аз дръпнах леко Аф.
- Лий го няма и не знам защо не е дошъл. Ще го убия, ако това е една от неговите игрички. Да ги водим към ресторанта и да видим дали е там. Ребека ще знае за него. Той ми се стори доста странен, когато говорех последния път с него. Обясни ми, че има някакви, колкото и странно да звучи, чувства към нея.
Тръгнахме бързо към изхода и се провикнах силно.
- Влезте в тези коли долу. Те ще ви откарат до ресторанта, в който ще се забавляваме!- хванах на ръце Афродита и се чуха силни ликувания. Понесох я и я положих внимателно на една от седалките във "Ферарито", което беше украсено прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral EmptyСря Яну 22, 2014 4:06 pm

- Всичко е наред! - каза Грифин и се усмихна на криво.

Радваше се, че това се оказа Ребека. Не искаше да мисли какво щеше да стане ако беше някой друг.

- Не ми е мястото тук! - заяви Иън изведнъж. - Не трябва да съм на сватбата на учителите си. Странно е. Не трябва да съм тук и може би е време да си ходя. - Галахър извади нова цигара и я запали.

Той се загледа в нищото. Чувството все още го имаше и го ядеше от вътре. Не можеше да го опише с думи. Стомахът му се беше свил на топка, но не го болеше. Главата му се виеше, но не от цигарата. Нещо определено щеше да се случи и Иън беше изплашен до мозъка на костите си.

" Какво се случва с мен? " помисли си Галахър. "Това не е нормално" продължи да си мисли и дръпна от цигарата си.

- Не искам да си тръгваш. Все пак те са твои приятели и ти принадлежиш при тях. Ако искаш можеш да останеш, пък ние може да се видим отново когато ми притрябват пак цигари. - предложи Иън, като се надяваше това да е достатъчно.
Все пак не искаше да я насилва да бъде с него, но не искаше `и да я оставя. Искаше да бъде с нея, но не искаше да я притиска и да изисква неща, които не трябва да изисква.


П.П: извинявай, че е толкова тъпо, но музата ми избяга някъде  opa 




St. Paul's Cathedral Spinner-ani48
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: St. Paul's Cathedral   St. Paul's Cathedral Empty

Върнете се в началото Go down
 

St. Paul's Cathedral

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Big Beautiful World :: Мъгълски живот :: Лондон-