Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Предложение от нас за вас. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Предложение от нас за вас. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Предложение от нас за вас. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Предложение от нас за вас. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Предложение от нас за вас. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Предложение от нас за вас. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Предложение от нас за вас. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Предложение от нас за вас. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Предложение от нас за вас. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Предложение от нас за вас. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Предложение от нас за вас. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 19 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 19 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Предложение от нас за вас.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyНед Сеп 15, 2013 12:52 pm

Предложение от нас за вас. Hogawrts

Здравейте.Решихме да направим някои промени,но първо искаме да се допитаме до вас /все пак вие сте нашите потребители и ние искаме най-доброто за вас/.

Понеже видяхме,че има желаещи точките които са в профила ви да ги обърнем на пари - може да го направим.С определен брой мнения вие да искате да купите нещо (ако има друга идея за парите - споделете ни).

Учителите ще помоля да пускат уроци събота или неделя като могат да използват неща по книгите,филмите за Хари или някаква информация от инернет или каквото им хрумне.Може да давате и домашни - те ще носят точки на учениците.

Учениците би било хубаво да покажат някакво присъствие в часовете като пишат поне по 1 пост там /ако решите може да си пишете и обикновено РП с преподавателите и да си правите каквото искате в кабинетите.../

Рп-та в класните стаи НЕ влияят на вашите РП-та в миналото,настоящето и бъдещето.Тоест вие може да пишете в класните стаи докато си пишете и в настоящето и другите две времена.

В стаята на учителите /видима само за тях/ ще има тема с точките където ще се пише кой на кой е дал и отнел точки./примерно с домашни или някой преподавател ви зададе въпрос което може да стане на ЛС и вие му отговорите вярно...или грешно /Отделно точки вие може да печелите по време на мачовете по куидич.

Мислех си също така да не се ограничаваме само до магьосници,а да има примерно и вампири,върколаци,феи и тн.Все пак на всички май ни е ясно,че Лупин бе върколак.

Отделно в бъдеще както бях споменал мисля да направим още градове - да не се ограничаваме само до Лондон.

Може също така да се създадат духовете на домовете - Кървавия Барон,Сър Ник,Сивата Дама и Дебелия Монах и да ги раздадем съответно на хора от техните домове.

И мисля,че си търсим лидер на черните магьосници.

Мисля,че за сега е това.Изразете своето мнение smiley


Последната промяна е направена от Кристиан Озера на Съб Окт 19, 2013 6:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Luna Blackwell
Грифиндор
Грифиндор
Luna Blackwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyНед Сеп 15, 2013 1:03 pm

страхотно smiley
Върнете се в началото Go down
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyНед Сеп 15, 2013 8:30 pm

Кристиан Озера написа:
Предложение от нас за вас. Hogawrts

Здравейте.Решихме да направим някои промени,но първо искаме да се допитаме до вас /все пак вие сте нашите потребители и ние искаме най-доброто за вас/.

1)Понеже видяхме,че има желаещи точките които са в профила ви да ги обърнем на пари - може да го направим.С определен брой мнения вие да искате да купите нещо (ако има друга идея за парите - споделете ни).


2)Учителите ще помоля да пускат уроци събота или неделя като могат да използват неща по книгите,филмите за Хари или някаква информация от инернет или каквото им хрумне.Може да давате и домашни - те ще носят точки на учениците.

Учениците би било хубаво да покажат някакво присъствие в часовете като пишат поне по 1 пост там /ако решите може да си пишете и обикновено РП с преподавателите и да си правите каквото искате в кабинетите.../

Рп-та в класните стаи НЕ влияят на вашите РП-та в миналото,настоящето и бъдещето.Тоест вие може да пишете в класните стаи докато си пишете и в настоящето и другите две времена.

3)В стаята на учителите /видима само за тях/ ще има тема с точките където ще се пише кой на кой е дал и отнел точки./примерно с домашни или някой преподавател ви зададе въпрос което може да стане на ЛС и вие му отговорите вярно...или грешно /Отделно точки вие може да печелите по време на мачовете по куидич.

4)Мислех си също така да не се ограничаваме само до магьосници,а да има примерно и вампири,върколаци,феи и тн.Все пак на всички май ни е ясно,че Лупин бе върколак.

5)Отделно в бъдеще както бях споменал мисля да направим още градове - да не се ограничаваме само до Лондон.

6)Може също така да се създадат духовете на домовете - Кървавия Барон,Сър Ник,Сивата Дама и Дебелия Монах и да ги раздадем съответно на хора от техните домове.

7)И мисля,че си търсим лидер на черните магьосници.

Мисля,че за сега е това.Изразете своето мнение smiley
Такам...Може да не е най-подходящия начин, но си позволих да номерирам, за да мога да кажа какво мисля...
1) Подкрепям

2) Ако не можем през почивните дни? Смисъл само тогава ли ще можем да пускаме или главно тогава?
3) Добремsmiley Обаче някак си префектите на домовете или тези, които отговарят за домовете ще е възможно ли да направят нещо като списък, по който да можем да се ориентираме колко човека са и така.
4) Възможно еsmiley 

5)Мдаsmiley

6)Дамsmiley

7)Предлагам да се направи нещо като анкета за тази цел?
Това е от мен. Надявам се да не съм станал банален.smiley
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyНед Сеп 15, 2013 8:33 pm

Бог да те благослови :Д май трябваше и аз да ги номерирам.Радвам се,че си съгласен и просто помислих,че събота или неделя би било най-удобно тъй като вие не казахте много,много кога бихте желали /в темата в учителската стая/.Иначе не е проблем да направим "дневник" с учениците от домовете.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
.thrill
Грифиндор
Грифиндор
.thrill

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyВто Сеп 17, 2013 12:58 am

Според мен трябва да си останат точките /може да ги направите да се показват само за учениците и така да се знае кой ученик колко точки е направил/  и да има отделно пари
За свръх естествените същества не съм съгласна ,защото това нали е форум за книгите и филмите за Хари Потър и до колкото съм запозната там нямаше вампири и т.н. Може само върколаци да се направят. За духовете на домовете съм "за" и да ;д
Върнете се в началото Go down
Анджелина.
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Анджелина.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyВто Сеп 17, 2013 10:07 am

Аз мисля,че имаше вампири..нали проф.Локхарт пишеше всякакви такива истории с вампири,върколаци,тролове..,но да само Лупин дето е върколак и бе допуснат в Хогуортс зареди Дъмбълдор. /май така беше /
Върнете се в началото Go down
Ме-Ди-За
Слидерин
Слидерин
Ме-Ди-За

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyВто Сеп 17, 2013 11:32 pm

Ами ха като начало здравейте. Видях правилата и малко ще ги пренебрегна ще си направя герой когато искам да пиша РП утре вечерта . Относно това защо призраци да не могат да са ученици или дори и УЧИТЕЛИ???! 
Освен това ще ми бъде интересно поради новия проект на Роулинг да направи продукция 70г. преди Хари Потър дали това ще повлияе на форума тъй като това пак е РОУЛИНГ?!?
След като ще правите други градове защо да няма вампири или други същества ? Реално писателката говори за училището в което учат магьосници , но никъде не казва че няма КЕНТАВРИ ,ТРОЛОВЕ и т.н. те просто например не са в това училище.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyСря Сеп 18, 2013 10:35 am

Мислех си това за призраците,но не мислех,че на някой би му било кой знае колко интересно да играе с призрак /както повечето не искаха 11 г. дете/

Ще видим какво ще направи Роулиг.Все пак от нея мисля,че може да очакваме всичко.Но поне едно ще е сигурно  - ще разберем над 70 вида същества.

Кентаврите и троловете са по горите.Смисъл ,ако някой иска такъв герой - не мисля,че бих го спрял.Но с него да учи в Хогуортс няма как да стане според мен...макар,че ако има достатъчно такива герои то те да си имат така да се каже някакво си общество и да си пишат...знам ли.Както примерно кентаврите в филма си обикаляха гората и "отвлякоха" Ъмбрийдж.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Ме-Ди-За
Слидерин
Слидерин
Ме-Ди-За

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyСря Сеп 18, 2013 3:08 pm

Кристиан Озера написа:


Кентаврите и троловете са по горите.Смисъл ,ако някой иска такъв герой - не мисля,че бих го спрял.Но с него да учи в Хогуортс няма как да стане според мен...макар,че ако има достатъчно такива герои то те да си имат така да се каже някакво си общество и да си пишат...знам ли.Както примерно кентаврите в филма си обикаляха гората и "отвлякоха" Ъмбрийдж.
Точно това имах в мислите си  не е задължително тези герой да учат. Всъщност не е задължително и да преподават... Те имат по важна работа. Може като начало всички модератори или хора който охраняват парите да бъдат герой . Може дори и да съхраняват ключовете за трезорите... Кентаврите защитават гората ,но и поддържат баланса. Тоест според мен те ще имат право да влизат в Хогоуротс и ще имат други задачи за изпълняване дори и да се явяват в някой уроци за изучаване на магически същества . Тоест да се разшири обществото на Хогоуртс нека всеки си има своя задача .. Би било интересно да има нещо като мисия .. да симпатизират на определен дом . Дори и да правят пакости из Хогоуртс. 

Имам още една идея ако не съм прекалено нахална opa  може да направите така .. Да има определени хора от форума може да имат и втори акаунт който да са не ученици ами както казахме по горе маг. създания . Да срещат учениците  някой да са добре настроени към тях някой не и о този начин да се изгради система в която на профила на учиниците да се показва тяхната характеристика . Така ще се научи повече за героите и персонажите . Съответно учителите да съглеждат за отнемане и прибавяне на точки. Както с Хари Потър в първата част с трола . witch
Върнете се в началото Go down
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник
Скарлет Ревънъс ღ

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyСъб Ное 23, 2013 12:39 pm

Здравейте и от мен въпреки , че виждам малко късно темата смятам да дам коментара си по нея и ще използвам номерацията на Джейкъб за по-лесно .
1) Мисля , че тези точки наистина ще са по-полезни ако се обърнат в пари и съответна с тях се купуват нови магучески неща и талисмани . Така ще е много по-трудно и ще има за какво да се стремят потребителите . Ако искат някакав талисман ще пишат рп-та за да съберат пари и ще си го купят . Но според постовете в спам зоната не трябва да носят пари . Това ще затруднява малко админите с определяне на парите на даден герой но иначе всеки ще може да си купи всичко само като пише във всички игри а то не ми се струва някак си забавно . Пък и тези точки не помагат с нищо докато парите биха помогнал . Вси пак има и брой мнения които всъщност са точките + отценката на някой от постовете ако има такава .
2) Тук няма да коментирам защото нещата с учебната година са ми много объркани и мисля , че ще е добре да се пооправят и учителите да си вършат работата а учениците да присъстват и "учат" ако ни го правят оценка Трол и готово .
3) Мисля , че трябва да има табло в , което да се записват тези неща за по-лесно сумиране точките на домовете .
4) Тук не съм много съгласна мисля , че всички форуми гъмжат от свръхестествени и ако и тук се пуснат то повечето ще искат  да са от тях за да могат да подчинят по-слабите на тяхната воля . Не казвам , че не трябва да ги има но мисля , че ако се пуснат примерно по 2 досиета от тези раси в някоя тема с готови свръхестествени герои така ще е по-добре и тези герои да могат да се вземат само и единствено от РЕДОВНИ потребители а не някой влиза взима вампирски герой и после година го няма това би било тъпо според мен . И ограничението на героите от дадената раса мисля , че би било полезно .
5) За градовете съм съгласна и даже мога да ви помогна с тях .
6) Тук също подкрепям предложението ти .
7) Тук вече мисля , че е избрано но може да се създадат два кръга черни магьосници водещи борба за надмощие . Или нещо подобно .

За дневника съм съгласна също .

Предложението на Ме-Ди-За не и се струва нормално кентаври да влизат в часовете . Все пак Хогоуртс е училище за магьосници и в него трябва да учат само и единствено такива . Може в горите да има кентаври но не и в училището . Мисиите са нещо добро но не задължително . Може да се направи раздел в който всеки пожелал да получи мисия и ако я изпълни получава пари ако ли не му се отнемат .

А да докато не съм забравила тези префекти на домовете мисля , че трябва да имат по-трудна и специална роля а не просто да са един от всички и да правят всичко , което правят и обикновените ученици .

Това е моето мнение дори да го давам късно надявам се да е полезно .
Върнете се в началото Go down
Ме-Ди-За
Слидерин
Слидерин
Ме-Ди-За

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyНед Дек 29, 2013 11:06 pm

Ъмм то е по скоро предложение направете когато има нови теми иконата да е по цветна едвам го различавам то верно съм си малко зле с диоптрите и монитора е зле ...
Върнете се в началото Go down
Гидиън Мист
Магьосник
Магьосник
Гидиън Мист

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. EmptyСря Фев 12, 2014 7:16 pm

Може ли да се направи РП битка между добрите и Черните магъосници?Да става със записване,да е напечено...знаете как става.Ще е яко според мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от нас за вас.   Предложение от нас за вас. Empty

Върнете се в началото Go down
 

Предложение от нас за вас.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: Новини и съобщения-