Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Katherine Durrant - The Killer Artist 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Katherine Durrant - The Killer Artist 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Katherine Durrant - The Killer Artist

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Katherine;
Черен магьосник
Черен магьосник
Katherine;

Профил
ПисанеЗаглавие: Katherine Durrant - The Killer Artist   Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyПет Сеп 11, 2015 1:24 pm

Някой хора казват, че живота започва когато се родиш. Но дали наистина е така? Лично аз не вярвам в това. Да, може и да дишаш, да изпитваш глад или жажда, можеш да лазиш, ходиш, говориш, но това не те прави по-различен от останалите. Прави те едно малко сиво допълнение към скучния живот. Прави те част от скучното общество, което не приема различните и ги отбягва.
Кога започнах да живея аз ли? Когато открих изкуството. Рисуването е наистина успокояващо. Помага ти да покажеш как се чувстваш. Понякога картините ти, казват много повече от самият теб. Разкриват тайните ти, мечтите ти, чувствата ти. Просто размахайте четката пред таблото и започнете да рисувате това, което чувствате.
Но аз не започнах да живея с рисуването с нормални водни или темперни боички. Започнах да живея, когато за първи път рисувах с кръв. Не беше нещо, което нормален човек би направил, нали? Със сигурност се питате какво се е случило? Интересно ви е да разберете миналото на един художник убиец? 
Преди 2 години
Лунната светлина осветяваше пъкетата в гората. Песента на щурците галеше слуха ми. Всичко беше толкова красиво и успокояващо. Но цялата тази красота беше само заблуда за невинното око. 
- Не са ли те учили, че не е безопасно да ходиш сама из горите? - обърнах се, но не видях нищо. Макар и луната да светеше силно, не виждах човека, който ми говореше. Или може би полудявах? И тогава усетих болка в гърба си. А след това? След това единственото, което виждах е мрак. Клепачите ми бяха натежали и не виждах нищо. Единствено усещах мускусния му аромат.
***
- Събуди се красавице. - по тялото ми полазиха тръпки от допира му. Ръцете му бяха нежни, но нямаше начин да се поддам на изкушението. Но странното беше, че ръцете и краката ми не бяха завързани. Единствено очите ми бяха покрити.
Нежен допир. Сега беше момента. Хванах ръката му, докато не стигнах до плата, покриващ гърдите му. Придърпах го към себе си и се оставих на интуицията ми да ме води. Намерих устните му и ги слях с моите, а той глупака, побърза да премахне единственото нещо, което ми пречеше да го видя и да се ориентирам в стаята, а след това... Може би и да го убия.
Бях на легло, а до мен имаше поднос с храна и вода. Купа с плодове, а до нея нож. Но преди това трябваше да довърша играта си. Дори не погледнах лицето му. Устните ми се спуснаха жадно към неговите, а ръцете ми разкъсаха ризата му. Продължих да настоявам с целувките и едната ми ръка се спусна към пакета му, за да го превъзбуди още малко, а другата си проправи път към купичката с плодовете или по-скоро ножа. Грабнах го и без да се замислям го забих в гръдния му кош няколко пъти. Кръвта бликна от него. Беше толкова червена и пленяваща. Докоснах я с пръсти и започнах да рисувам по стената. Рисувах с часове докато не чух някой да говори наблизо.
***
От тогава тези, които знаят малката ми тайна ми казват Художника Убиец.
Katherine Durrant
Black Magic Wizard; born on the third of august 1994/21; FC: Lucy Hale


може ли да смените името ми на Katherine;
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Katherine Durrant - The Killer Artist   Katherine Durrant - The Killer Artist EmptyПет Сеп 11, 2015 3:08 pm

Нов талант, млада художничка брилянтен Черен Магьосник нямам търпение да видя следващите ви творби.

Katherine Durrant - The Killer Artist 484101_242116585934138_1258856397_n_large

Одобрен и добре дошъл  smiley
Върнете се в началото Go down
 

Katherine Durrant - The Killer Artist

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-