Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 9:18 pm

Виктор Стоунхел написа:
Продължавам да търся:

Врагове - много
Приятели - още де 
Някоя за една нощ - стана горещо
Предложения  - колкото искате, можете
?
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 9:25 pm

Виктор Стоунхел написа:
Продължавам да търся:

Врагове - много
Приятели - още де 
Някоя за една нощ - стана горещо

Предложения  - колкото искате, можете
мен за едно от двете?
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
Джейн Уолф
Грифиндор
Грифиндор
Джейн Уолф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 9:42 pm

Рок Хауърд написа:
yoki_chan написа:
Такам...търся си:
~ Няколко БФФ-та, без значение пола, но по възможност да има и някое момченце :З
~ Приятели
~ Някой с който да не могат да се понасят, на ЛС ще се разберем за причината
~ Някой, с който първоначално да не могат да се понасят, а в последствие чувствата да станат точно обратните. Може и само тя да не го понася, (както е било с Лили и Джеймс, например), ще си изясним на ЛС
~ и съм с отворени обятия за всякакви други предложения ^^
Приятел или бфф?
Приятели ще е чудесно ^^
Върнете се в началото Go down
Джейн Уолф
Грифиндор
Грифиндор
Джейн Уолф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 9:45 pm

Анеля Денвърли. написа:
yoki_chan написа:
Такам...търся си:
~ Няколко БФФ-та, без значение пола, но по възможност да има и някое момченце :З
~ Приятели
~ Някой с който да не могат да се понасят, на ЛС ще се разберем за причината
~ Някой, с който първоначално да не могат да се понасят, а в последствие чувствата да станат точно обратните. Може и само тя да не го понася, (както е било с Лили и Джеймс, например), ще си изясним на ЛС
~ и съм с отворени обятия за всякакви други предложения ^^
me? smiley
Да, супер  lol
Върнете се в началото Go down
Виктор Стоунхел
Слидерин
Слидерин
Виктор Стоунхел

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 9:46 pm

#Алекс Колинс - Взимам те хох ;д
#Alison - за една нощ, ауууп

През това време се издирват;
- Приятели/БФФ
- Врагове
- Предложения (каквото искате, Виктор е ненормалник)
Върнете се в началото Go down
Cassiopeia Lestrange.
Грифиндор
Грифиндор
Cassiopeia Lestrange.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 10:17 pm

Търси се fwb ;д
Върнете се в началото Go down
Виктор Стоунхел
Слидерин
Слидерин
Виктор Стоунхел

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 10:21 pm

Cassiopeia Lestrange. написа:
Търси се fwb ;д

Me? Me? Me ?
Върнете се в началото Go down
Cassiopeia Lestrange.
Грифиндор
Грифиндор
Cassiopeia Lestrange.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 10:27 pm

Слидеринците са ми тайна слабост - няма как да не те взема хд
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyЧет Сеп 11, 2014 11:13 pm

Търся си някоя за няколко нощи
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Анабел Марс
Грифиндор
Грифиндор
Анабел Марс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyПет Сеп 12, 2014 8:47 am

Thomas Blackbird написа:
Търсят се :
▷ Някой, който да не смята Томас за странен. Не, по скоро да не се отдръпва заради странностите му. Т.е. нещо като приятел/и.
▷ Някой на когото Том да гледа като идеал/пример за подражание... Да изпитва някаква подобна симпатия. Което ще предизвиква по голямата му разговорчивост и заинтересованост в общуването с този човек. /Ако има такова/.
▷ И някой друг, хм враг. Също няма да откажа.

За подробности ще се разберем на ЛС smiley . Някоя от точките могат да си съпътстват разбира се.

Ако позицията не е заета и ако нямаш против този някой да бъде момиче...
opa


Иначе аз издирвам:
-Приятели
-Някой дружка, с която да нарушаваме правилата в училище.
-Момче... Свалки, шеги... (дали ще стане нещо ще се разберем на ЛС).
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyПет Сеп 12, 2014 9:00 am

Анабел Марс написа:
Иначе аз издирвам:
-Приятели
-Някой дружка, с която да нарушаваме правилата в училище.
-Момче... Свалки, шеги... (дали ще стане нещо ще се разберем на ЛС).
Аз ставам ли за някое от тях?
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Thomas Blackbird
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Thomas Blackbird

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyПет Сеп 12, 2014 10:01 am

Анабел Марс написа:

Ако позицията не е заета и ако нямаш против този някой да бъде момиче...
opa

Не нямам нищо против smiley Дори в повечко ми се събрахте. Ама нищо "идеала" никога не може да се състои в един :)
Върнете се в началото Go down
Виктор Стоунхел
Слидерин
Слидерин
Виктор Стоунхел

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСъб Сеп 13, 2014 4:03 pm

Cassiopeia Lestrange. написа:
Слидеринците са ми тайна слабост - няма как да не те взема хд

Интереснооо ;д;д супер иначе
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Грифиндор
Грифиндор
Анабел Марс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyНед Сеп 14, 2014 12:21 pm

Рок Хауърд написа:
Анабел Марс написа:
Иначе аз издирвам:
-Приятели
-Някой дружка, с която да нарушаваме правилата в училище.
-Момче... Свалки, шеги... (дали ще стане нещо ще се разберем на ЛС).
Аз ставам ли за някое от тях?

Ти, който четири дена не си си написал поста? Bam
За всички ставаш, кажи кое искаш. (може и комбинация) Wink
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyНед Сеп 14, 2014 7:16 pm

Някой който да иска да бъде гадже на Алисън?
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
The author of this message was banned from the forum - See the message
The author of this message was banned from the forum - See the message
Джейн Уолф
Грифиндор
Грифиндор
Джейн Уолф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyНед Сеп 21, 2014 12:53 pm

Аз си търся:
~ БФФ-момче
~ Приятели
~ Някой с който да не могат да се понасят, на ЛС ще се разберем за причината
~ Някой, с който първоначално да не могат да се понасят, а в последствие чувствата да станат точно обратните. Може и само тя да не го понася, (както е било с Лили и Джеймс, например) или някакъв друг вариант, отворена съм за предложения :3
~ и ако някой има някаква друга идея с радост ще я чуя ^^
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyНед Сеп 28, 2014 7:58 pm

Джейн Уолф написа:
Аз си търся:
~ БФФ-момче
~ Приятели
~ Някой с който да не могат да се понасят, на ЛС ще се разберем за причината
~ Някой, с който първоначално да не могат да се понасят, а в последствие чувствата да станат точно обратните. Може и само тя да не го понася, (както е било с Лили и Джеймс, например) или някакъв друг вариант, отворена съм за предложения :3
~ и ако някой има някаква друга идея с радост ще я чуя ^^

?
Върнете се в началото Go down
Елъди Атертън
Грифиндор
Грифиндор
Елъди Атертън

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyНед Сеп 28, 2014 9:19 pm

Завърнах се и аз...и издирвам някое приятелче...
Също и враг, или по-скоро някого с когото да не се понасяме (ала Хари-Драко)...
Желаещи има ли? :)
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСъб Окт 04, 2014 11:30 am

Търся си половинка
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Джейн Уолф
Грифиндор
Грифиндор
Джейн Уолф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyСъб Окт 04, 2014 7:15 pm

Томас Блейк написа:
Джейн Уолф написа:
Аз си търся:
~ БФФ-момче
~ Приятели
~ Някой с който да не могат да се понасят, на ЛС ще се разберем за причината
~ Някой, с който първоначално да не могат да се понасят, а в последствие чувствата да станат точно обратните. Може и само тя да не го понася, (както е било с Лили и Джеймс, например) или някакъв друг вариант, отворена съм за предложения :3
~ и ако някой има някаква друга идея с радост ще я чуя ^^

?
Взимам те ;д
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyНед Окт 05, 2014 4:50 pm

[quote="Джейн Уолф"]
Томас Блейк написа:
Джейн Уолф написа:
Аз си търся:
~ БФФ-момче
/quote]

?
Взимам те ;д

Да пишем?
Върнете се в началото Go down
Джейн Уолф
Грифиндор
Грифиндор
Джейн Уолф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyВто Окт 07, 2014 10:58 am

Томас Блейк написа:
Джейн Уолф написа:
Томас Блейк написа:
Джейн Уолф написа:
Аз си търся:
~ БФФ-момче
/quote]

?
Взимам те ;д

Да пишем?
Мхм. Ти почваш ;д
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 EmptyВто Окт 07, 2014 12:08 pm

Окей, аз си търся:
-Бъдещият най-добър приятел на Анеля, тоест момче, с което сега ще се запознаят и ще започнат да градят приятелството си.
-Някой, който да внесе малко драма в любовния й живот- нещо, което така и да не прерастне във връзка, но все пак да го има.
*И понеже наистина ми се пише Рп, ако някой има други идеи да сподели, отворена съм за предложения хд. love,love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 21 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 21 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Къщата на семейство Галахър
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся си другарче за РП

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-