Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 19 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 19 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyЧет Юни 19, 2014 6:31 pm

Анеля Денвърли. написа:
Търси се:
-Най-добър приятел- момче.
-Приятели, с които да движат заедно.

-Първата й любов, вече бивш.
-Зъл магьосник, който да иска да я нарани (как, защо, ще се разберем допълнително).
Върнете се в началото Go down
Вивиaнa Гровънър
Слидерин
Слидерин
Вивиaнa Гровънър

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПет Юни 20, 2014 12:17 am

Jhon Street написа:
Търся:
-Приятели с които да се размотаваме
-Някоя която да е хлътнала по мен,но без да й отвръщам
-Гадже
-Врагове
Какво ще кажеш за един враг от Слидерин? bonjour
Върнете се в началото Go down
Xenia.
Слидерин
Слидерин
Xenia.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyНед Юни 22, 2014 6:03 pm

-Враг
-Най-добър приятел, с който да се смеем на враговете 
-Учител, на който да се подмазва т.е. да се опитва да флиртува с него ;д
-Момче, с което да са врагоприятели, понеже се харесват 
Върнете се в началото Go down
Бетани Джорджиана Ле Роук
Грифиндор
Грифиндор
Бетани Джорджиана Ле Роук

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПон Юни 23, 2014 11:46 am

Сирена Сънсет написа:
Търся си:
- Две-три БФФ-та 
- Приятели
- Гадже

Мен за БФФ?
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Xenia.
Слидерин
Слидерин
Xenia.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПон Юни 23, 2014 11:11 pm

проф.Розие написа:
Може ли аз?

Може!
Върнете се в началото Go down
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyВто Юни 24, 2014 2:24 pm

Бетани Джорджиана Ле Роук написа:
Сирена Сънсет написа:
Търся си:
- Две-три БФФ-та 
- Приятели
- Гадже

Мен за БФФ?
Добре! ^^
Върнете се в началото Go down
Primrose Windsor.
Слидерин
Слидерин
Primrose Windsor.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПет Юли 04, 2014 5:13 pm

Търси се най-добър приятел? Ще й е почти като брат.
Върнете се в началото Go down
Ariana Diaz.
Слидерин
Слидерин
Ariana Diaz.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyНед Юли 06, 2014 3:04 pm

- Най-добра приятелка и приятел. Да се познават от малки и да са много близки.
- Брат или сестра, с която не се разбират особено, но винаги се подкрепят.
- Братовчеди.
- Врагове
- Приятели с привилегии
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Корделиа Верласкес
Преподавател
Преподавател
Корделиа Верласкес

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyВто Юли 08, 2014 11:35 am

Търсят се следните особи:
- някоя душичка, която да бъде въвлечена в тъмните магии и в последствие да се превърне в смъртожаден с ментор Корделиа
- ученик, който да хване професорката, че практикува легилимантика и да се опита да я изнудва (останалото ще го обсъдим)
- учител - противник, който в последствие ще предизвика "бялата дама" на дуел
- шпионин - желаещ, който ще бъде под влиянието на г-ца Верласкес и ще шпионира за нея (доброволно или не - ще го уточним)

П.П. Тези, които придевяват желание, нека да са редовни, да пишат сравнително дълги постове и нека да пуснат ЛС, че нямам навика да следя теми. ;д
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sonya Letovsskaya.
Преподавател
Преподавател
Sonya Letovsskaya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПон Юли 14, 2014 11:14 pm

Търся си половинка ,ще се разберем на лс.
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл.
Хафълпаф
Хафълпаф
Ейнджъл.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyЧет Юли 17, 2014 4:56 pm

Няколко най - добри приятели и някой и друг враг?
Може и някой роднина ^^
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sonya Letovsskaya.
Преподавател
Преподавател
Sonya Letovsskaya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyНед Юли 20, 2014 2:56 pm

проф.Розие написа:
Mrs. Eyre написа написа:
Търся си половинка ,ще се разберем на лс.
Може ли аз?

Harvey. те изпревари,секси ;д Може да сме бивши?
Върнете се в началото Go down
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyВто Юли 22, 2014 6:30 pm

Такам... има ли някой желаещ, с който първоначално да сме били врагове, но в последствие сме станали много добри приятели. Препоръчително е да е момче, защото в историята ми бях споменала едно, но няма проблеми и да е момиче.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Вазовски
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Майкъл Вазовски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyВто Юли 22, 2014 9:30 pm

Ейнджъл. написа:
Няколко най - добри приятели и някой и друг враг?
Може и някой роднина ^^


 Wink  <-----
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл.
Хафълпаф
Хафълпаф
Ейнджъл.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyПет Юли 25, 2014 9:00 pm

Майкъл Вазовски написа:
Ейнджъл. написа:
Няколко най - добри приятели и някой и друг враг?
Може и някой роднина ^^


 Wink  <-----

Взимам те, нали си жълтичко.  smiley 
Върнете се в началото Go down
Ади
Хафълпаф
Хафълпаф
Ади

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСъб Юли 26, 2014 12:17 pm

Хм, ами реших и аз да си потърся нещичко..Hufflepuffsweet 

~ Най - добра приятелка, по възможност да е редовна / що - годе / за да пишем РП - та заедно. И те да не са особено къси... xD
~ Някакви приятели, каквито и да е.
~ Врагове - защо точно ще мразите миролюбивото Ади, ще се разберем на ЛС
~ Момче /може 2 :D Ама да не се надявам на толкова, че и за 1 се съмнявам, че ще се намери/ които примерно да харесват Ади, после може и да стане нещо... и това ще решим на ЛС.

Върнете се в началото Go down
Frederick Tinley.
Слидерин
Слидерин
Frederick Tinley.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСъб Юли 26, 2014 5:15 pm

Сирена Сънсет написа:
Такам... има ли някой желаещ, с който първоначално да сме били врагове, но в последствие сме станали много добри приятели. Препоръчително е да е момче, защото в историята ми бях споменала едно, но няма проблеми и да е момиче.

Фреди подходящ ли е? ^^
Върнете се в началото Go down
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСъб Юли 26, 2014 5:34 pm

Frederick Tinley. написа:
Сирена Сънсет написа:
Такам... има ли някой желаещ, с който първоначално да сме били врагове, но в последствие сме станали много добри приятели. Препоръчително е да е момче, защото в историята ми бях споменала едно, но няма проблеми и да е момиче.

Фреди подходящ ли е? ^^
Направо перфектен :Д
Върнете се в началото Go down
Джейн Грей
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Джейн Грей

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСъб Юли 26, 2014 7:24 pm

Търсят се:
~приятел (момче)
~приятелка (момиче) 
~някой младеж, с който да имат някакви отношения, различни от приятелските
~и персона, с които да са обтегнати отношения (знаете.. съскат си, правят си мизерии и т.н.)


Последната промяна е направена от Джейн Грей на Нед Юли 27, 2014 3:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Alyssa Stone
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Alyssa Stone

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyСъб Юли 26, 2014 7:30 pm

-Търси се най-големия ми враг (препоръчително е да е черен магьосник или някой от Слидерин, непонасящ отричането ми тъмната ми страна и баща ми)
-Нещо като ментор - някой, който да ми помага да усвоявам по-лесно магията

пп: ако има желаещи, може да пишем рп, за да се изяснят по-ясно отношенията между героите  Winked
Върнете се в началото Go down
Frederick Tinley.
Слидерин
Слидерин
Frederick Tinley.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 EmptyНед Юли 27, 2014 4:15 pm

hello, хайде и аз да се разпиша тук и да потърся някои нещица.

първо, и най-важно за героя ми на този етап, е един преподавател (за предпочитане)/ученик, който да се съгласи да обучава и помага на Фреди да овладее таланта си на зоомаг. ще се разберем допълнително на лс за подробностите.

второ, братовчеди. нямам претенции за домовете, чичото и лелята на Фреди имат пет деца, така че имам и пет свободни места  cheers 

засега май е това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 15 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Къщата на семейство Галахър
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся си другарче за РП

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-