Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Гидиън Мист
Магьосник
Магьосник
Гидиън Мист

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyНед Фев 09, 2014 7:21 pm

Rebekah. написа:
#Search list:
1)БФФ- някой/някоя, който/която ще направи всичко за Ребека и няма да я изостави никога;
2)Враг- най- големият враг;
3) Гадже- някой, който да се бори за нея. Който да иска да я промени и да не се отказва, дори и Ребека да го отблъсква колкото се може повече;
Това е за сега.
БФФ или гадже?Щото съм ин и за двете!
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyНед Фев 09, 2014 10:19 pm

Гидиън Мист написа:
Rebekah. написа:
#Search list:
1)БФФ- някой/някоя, който/която ще направи всичко за Ребека и няма да я изостави никога;
2)Враг- най- големият враг;
3) Гадже- някой, който да се бори за нея. Който да иска да я промени и да не се отказва, дори и Ребека да го отблъсква колкото се може повече;
Това е за сега.
БФФ или гадже?Щото съм ин и за двете!
Ами трябва да пишем, за да видя, но ако искаш за сега BFF, а после може и да видим за повече
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПон Фев 10, 2014 7:47 pm

looking for:
1/Сродната ми половинка - отначало да са непознати, после приятели, близки приятели и накрая гаджета. Често да се караме за да е по интересно.
2/ НДН - някой/някоя с който/която да си споделят всичко, да са неразделни като гащи и дупе. Да правим заедно пакости, да късаме нервите на учителите ;333
3 Враг - С който-която да се мразим и в дъното на душите и червата си.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Hanna Arrietty Salmon

Hanna Arrietty Salmon

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПон Фев 10, 2014 8:09 pm

Emily Princess Salvatore написа:
looking for:
1/Сродната ми половинка - отначало да са непознати, после приятели, близки приятели и накрая гаджета. Често да се караме за да е по интересно.
2/ НДН - някой/някоя с който/която да си споделят всичко, да са неразделни като гащи и дупе. Да правим заедно пакости, да късаме нервите на учителите ;333
3 Враг - С който-която да се мразим и в дъното на душите и червата си.
НДП?
Върнете се в началото Go down
http://academygatelinerpg.bulgarianforum.net/
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПон Фев 10, 2014 8:24 pm

Hanna Arrietty Salmon написа:
Emily Princess Salvatore написа:
looking for:
1/Сродната ми половинка - отначало да са непознати, после приятели, близки приятели и накрая гаджета. Често да се караме за да е по интересно.
2/ НДН - някой/някоя с който/която да си споделят всичко, да са неразделни като гащи и дупе. Да правим заедно пакости, да късаме нервите на учителите ;333
3 Враг - С който-която да се мразим и в дъното на душите и червата си.
НДП?
Да
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Hanna Arrietty Salmon

Hanna Arrietty Salmon

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПон Фев 10, 2014 8:36 pm

Lee Wolf написа:
Търся:
1.Гадже
2.БФФ
Аз? За гадже?
Върнете се в началото Go down
http://academygatelinerpg.bulgarianforum.net/
Jasmine Webb
Магьосник
Магьосник
Jasmine Webb

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyЧет Фев 13, 2014 7:30 pm

FWB - приятел с привилегии
EWB - враг с който не се понасят и всеки един техен спор да свършва в леглото
Гадже - някой, който да открадне сърцето й и да я накара да почувства отново любовта
Приятелче за по чашка
Enemy - за предпочитане някой от семейството на момчето, което умряло заради нея/ за повече инфо на лс/ или просто враг без основателна причина
BFF - полът няма значение
Върнете се в началото Go down
Артемис Бенет
Хафълпаф
Хафълпаф
Артемис Бенет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyЧет Фев 13, 2014 8:30 pm

Looking for:

Роднина на Артемис, който ще и създава проблеми от време на време, опитвайки се да я привлече към черните магьосници (дам, желателно е да е черен магьосник ;д)
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПет Фев 14, 2014 10:20 am

Jasmine Webb написа:
FWB - приятел с привилегии
EWB - враг с който не се понасят и всеки един техен спор да свършва в леглото
Гадже - някой, който да открадне сърцето й и да я накара да почувства отново любовта
Приятелче за по чашка
Enemy - за предпочитане някой от семейството на момчето, което умряло заради нея/ за повече инфо на лс/ или просто враг без основателна причина
BFF - полът няма значение
Аз?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Jasmine Webb
Магьосник
Магьосник
Jasmine Webb

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПет Фев 14, 2014 2:20 pm

Афродита Найт написа:
Jasmine Webb написа:
FWB - приятел с привилегии
EWB - враг с който не се понасят и всеки един техен спор да свършва в леглото
Гадже - някой, който да открадне сърцето й и да я накара да почувства отново любовта
Приятелче за по чашка
Enemy - за предпочитане някой от семейството на момчето, което умряло заради нея/ за повече инфо на лс/ или просто враг без основателна причина
BFF - полът няма значение
Аз?
Вземам те :)
Върнете се в началото Go down
Кисараел Елементум
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Кисараел Елементум

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСъб Фев 22, 2014 12:15 pm

Така, стискайки палци скоро да бъда одобрена , бих желала да пусна обява,че търся следните РПГ-герои

Най- добър приятел- човек който ще е до мен и за когото аз също ще се грижа и помагам. Той трябва да уважава разбиранията ми.  Нямам претенции за произхода му или домът му
Единствената Любов- Човек който да види моята личност отвъд физическият ми облик. Ако е саркастичен, още по-добре 
Врагове- Може да са няколко на брой. При възможност с голямо Его и покритие към него ( за да са по-трудни за побеждаване). Също така да са способни да ме тролват без да бъдат предизвикани от мен. Да държат на бой  smiley  
Приятел който е влюбен в мен, но аз не чувствам същото ( ако форума позволява, това може да бъде и същество от женски пол)  Може също така да е смесено и с Най-добрият приятел 


Ако проявявате интерес прегледайте темата На Героят ми за да прецените дали ви допада стила и като цяло историята.


 дам обичам драмите
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСъб Фев 22, 2014 12:46 pm

Elementum написа:
Така, стискайки палци скоро да бъда одобрена , бих желала да пусна обява,че търся следните РПГ-герои

Най- добър приятел- човек който ще е до мен и за когото аз също ще се грижа и помагам. Той трябва да уважава разбиранията ми.  Нямам претенции за произхода му или домът му
Единствената Любов- Човек който да види моята личност отвъд физическият ми облик. Ако е саркастичен, още по-добре 
Врагове- Може да са няколко на брой. При възможност с голямо Его и покритие към него ( за да са по-трудни за побеждаване). Също така да са способни да ме тролват без да бъдат предизвикани от мен. Да държат на бой  smiley  
Приятел който е влюбен в мен, но аз не чувствам същото ( ако форума позволява, това може да бъде и същество от женски пол)  Може също така да е смесено и с Най-добрият приятел 


Ако проявявате интерес прегледайте темата На Героят ми за да прецените дали ви допада стила и като цяло историята.


 дам обичам драмите
Кандидатствам за някое от първите 2
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кисараел Елементум
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Кисараел Елементум

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСъб Фев 22, 2014 5:30 pm

И за двете си идеален  ^^  Тук вече ти давам избора на тебм кое мислиш, че ще ти е по-интересно  Ravenclaw1  Gryffindor
Върнете се в началото Go down
Meleth.
Смъртожаден
Смъртожаден
Meleth.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСъб Фев 22, 2014 8:03 pm

Аз си търся ;
- Стар познат с които имат и любовна история ,която не е завършила особено добре ,защото и двамата не са могли да се отпуснат достатъчно.Да са останали уж приятели ,но сега като се срещнат отново да се задейства всичко.
- Сестра или брат за която/които тя няма да знае ,тъй като родителите й били убити почти веднага след раждането й.
- Няколко бффф-та ;д
Върнете се в началото Go down
Cristiano Torretto
Черен магьосник
Черен магьосник
Cristiano Torretto

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСъб Фев 22, 2014 8:10 pm

Meleth. написа:
Аз си търся ;
- Стар  познат с които имат и любовна история ,която не е завършила особено добре ,защото и двамата не са могли да се отпуснат достатъчно.Да са останали уж приятели ,но сега като се срещнат отново да се задейства всичко.
- Сестра или брат за която/които тя няма да знае ,тъй като родителите й били убити почти веднага след раждането й.
- Няколко бффф-та ;д

Онова със стария приятел ме заинтересува :D ^^ Я пиши ЛС
Върнете се в началото Go down
Арабела Чериблум

Арабела Чериблум

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyВто Фев 25, 2014 7:58 pm

- Някой момче, с което да имат сложна и непозволена връзка (може да е и учител), която да е изпълнена със страст, драма, щастливи и тъжни моменти. Като цяло да се получи нещо по-различно и интересно.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyВто Мар 04, 2014 11:29 am

Looking for:

- Приятели за тренировки

- НДП с който/която да споделя всичко

- Врагове

- Момиче което да си пада по него но той да не я отразява.

- FBW /може и повече от 1/
- Гадженце с което да се карат често

- Учител/учителка който/която постоянно да се кара на Алекс

- Любим/любима учител/учителка 
- Обикновени приятели
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyВто Мар 04, 2014 11:41 am

Алекс Колинс написа:
Looking for:

- Приятели за тренировки

- НДП с който/която да споделя всичко

- Врагове

- Момиче което да си пада по него но той да не я отразява.

- FBW /може и повече от 1/
- Гадженце с което да се карат често

- Учител/учителка който/която постоянно да се кара на Алекс

- Любим/любима учител/учителка 
- Обикновени приятели
За тренировки?
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyВто Мар 04, 2014 7:55 pm

Рок Хауърд написа:
Алекс Колинс написа:
Looking for:

- Приятели за тренировки

- НДП с който/която да споделя всичко

- Врагове

- Момиче което да си пада по него но той да не я отразява.

- FBW /може и повече от 1/
- Гадженце с което да се карат често

- Учител/учителка който/която постоянно да се кара на Алекс

- Любим/любима учител/учителка 
- Обикновени приятели
За тренировки?
Добре
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyСря Мар 05, 2014 9:06 pm

-Някой за сериозна връзка( ако може да е редовен и да не се впряга много на Ребека)?
-НДП
-Приятели- колкото повече, толкова повече
Върнете се в началото Go down
sandara.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
sandara.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПет Мар 07, 2014 7:37 pm

Алекс Колинс написа:
Looking for:
- НДП с който/която да споделя всичко

- Врагове

- Момиче което да си пада по него но той да не я отразява.

- Гадженце с което да се карат често

Амии кандидатствам за някое от тези :Д 
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПет Мар 07, 2014 10:38 pm

sandara. написа:
Алекс Колинс написа:
Looking for:
- НДП с който/която да споделя всичко

- Врагове

- Момиче което да си пада по него но той да не я отразява.

- Гадженце с което да се карат често

Амии кандидатствам за някое от тези :Д 
Ако искаш първо за нещо неангажиращо и после може би да ми станеш гадженце и да се караме често ';dddddd
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyПон Апр 14, 2014 9:41 pm

накое момченце за една интересна връска?
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
Nora Adler.
Черен магьосник
Черен магьосник
Nora Adler.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyЧет Апр 24, 2014 9:29 am

търся си:
- НДП - да не е ученик; момиче, което е било винаги до Нора и общо-взето е единствената, на която може да се довери;
- братовчед/ка - да бъде ученик; тя ще му/ѝ помага, докато е в Хогуортс;
- мъжът, който ще плени сърцето на Елеонор; ще имат сложна връзка, чувствата им ще бъдат споделени, но тя ще се опитва да го отрича до последно (да не е ученик).
Върнете се в началото Go down
http://seattle-rpg.bulgarianforum.net
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 EmptyЧет Апр 24, 2014 9:35 am

Nora Adler. написа:
търся си:
- НДП - да не е ученик; момиче, което е било винаги до Нора и общо-взето е единствената, на която може да се довери;
- братовчед/ка - да бъде ученик; тя ще му/ѝ помага, докато е в Хогуортс;
- мъжът, който ще плени сърцето на Елеонор; ще имат сложна връзка, чувствата им ще бъдат споделени, но тя ще се опитва да го отрича до последно (да не е ученик).
?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Къщата на семейство Галахър
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся си другарче за РП

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-