Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Спам на воля :) - Page 8 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Спам на воля :) - Page 8 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Спам на воля :) - Page 8 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Спам на воля :) - Page 8 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Спам на воля :) - Page 8 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Спам на воля :) - Page 8 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Спам на воля :) - Page 8 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Спам на воля :) - Page 8 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Спам на воля :) - Page 8 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Спам на воля :) - Page 8 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Спам на воля :) - Page 8 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Спам на воля :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next
АвторСъобщение
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyПон Дек 22, 2014 8:25 pm

First topic message reminder :

а кой е Лило? хд
че какво е Стич без Лило  rofl
кои песни слушате?
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 3:13 pm

може би. xDD
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 5:08 pm

pigi xD
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 5:10 pm

сега ли ставаш :Д
Върнете се в началото Go down
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 5:11 pm

Елодия Джоунс написа:
здравей Оливър  meow
здрасти стич9
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 5:11 pm

не, но погледнах към тетрадките, които съм натрупала и ми се доспа хд
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 5:23 pm

оо че кой учи по това време
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 5:25 pm

аз само ги погледнах, не съм мислила да уча  rofl
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:03 pm

слънцееееееееееееееееееееееее стич3 ^^
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:15 pm

kiss здравей
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:16 pm

как си?
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:19 pm

уж, много добре хд а ти?
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:27 pm

ми мъча се да пиша герои за крийпипаста и изобщо крийпипаста хд днеска цял ден това ми е занимавката.
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:29 pm

разкажи ми повече, може пък да измисля нещо хд а и крийпипакта, къде ще го използваш?
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:33 pm

ми нз, има едно уикиа, където се постват крийпипаста.
и за подготовка преди идеята ми ето малко смях:
Спам на воля :) - Page 8 7517523V


И сега истинския ужас!!!
Защото те са едно трио-Reflection, The Chessplayer и тоз дето няма име. За да разбереш концепцията ще ти разкажа накратко за всеки.
Значи Рифлекшън е психонещото, като дух, който виждаш само в огледало или стъклена повърхност и той започва да стряска докато не те откара до задния двор, където има гробище, там падаш в гроб със собственото ти име и отиваш в друго измерение, където всичко е като гигантска игра на шах и ти си черния цар, а срещу теб е Играчът, който ти казва че трябва да изиграеш една игра с него. Устата ти е затапена и си завързан в усмирителна риза, докато местиш фигурките и играе на шах. Когато изгубваш и Играчът шахматира, се отваря дупка в пода и пропадаш както в детските филмчета, озовавайки се върху различен стол и срещу тоз безименния (за Който се чудя дали да не слея двете имена ида стане Шинигами Коросу или Шивачът), който накрая като гранд финале те убива като изтръгва сърцето, зашива дупката, зашива ти устата пермаментно и избродира главна буква Сигма върху кожата върху ключицата ти или нещо такова.
ииии общо взето трябва да е това.
Надявам се да не съм ти изкарала акълите или нещо подобно, защото не това ми беше идеята(е всъщност беше) ииии да...
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:39 pm

той и за жена не ставаrofl всъщност за нищо не става rofl
i like it actually i like it so much xd даже щях да се изкефя, ако бях на мястото на този, който преживява всичко това хд
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:40 pm

олеле...ти да не си мазохист?
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:41 pm

вече и аз почвам да се съмнявам за това rofl
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:42 pm

недей така, ще ме уплашиш :(
Върнете се в началото Go down
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:42 pm

Solembum написа:
ми нз, има едно уикиа, където се постват крийпипаста.
и за подготовка преди идеята ми ето малко смях:
Спам на воля :) - Page 8 7517523V


И сега истинския ужас!!!
Защото те са едно трио-Reflection, The Chessplayer и тоз дето няма име. За да разбереш концепцията ще ти разкажа накратко за всеки.
Значи Рифлекшън е психонещото, като дух, който виждаш само в огледало или стъклена повърхност и той започва да стряска докато не те откара до задния двор, където има гробище, там падаш в гроб със собственото ти име и отиваш в друго измерение, където всичко е като гигантска игра на шах и ти си черния цар, а срещу теб е Играчът, който ти казва че трябва да изиграеш една игра с него. Устата ти е затапена и си завързан в усмирителна риза, докато местиш фигурките и играе на шах. Когато изгубваш и Играчът шахматира, се отваря дупка в пода и пропадаш както в детските филмчета, озовавайки се върху различен стол и срещу тоз безименния (за Който се чудя дали да не слея двете имена ида стане Шинигами Коросу или Шивачът), който накрая като гранд финале те убива като изтръгва сърцето, зашива дупката, зашива ти устата пермаментно и избродира главна буква Сигма върху кожата върху ключицата ти или нещо такова.
ииии общо взето трябва да е това.
Надявам се да не съм ти изкарала акълите или нещо подобно, защото не това ми беше идеята(е всъщност беше) ииии да...
интересна крийпипаста е обаче
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:43 pm

добре, добре, спирам хд
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:46 pm

Oliver Swan написа:
Solembum написа:
ми нз, има едно уикиа, където се постват крийпипаста.
и за подготовка преди идеята ми ето малко смях:
Спам на воля :) - Page 8 7517523V


И сега истинския ужас!!!
Защото те са едно трио-Reflection, The Chessplayer и тоз дето няма име. За да разбереш концепцията ще ти разкажа накратко за всеки.
Значи Рифлекшън е психонещото, като дух, който виждаш само в огледало или стъклена повърхност и той започва да стряска докато не те откара до задния двор, където има гробище, там падаш в гроб със собственото ти име и отиваш в друго измерение, където всичко е като гигантска игра на шах и ти си черния цар, а срещу теб е Играчът, който ти казва че трябва да изиграеш една игра с него. Устата ти е затапена и си завързан в усмирителна риза, докато местиш фигурките и играе на шах. Когато изгубваш и Играчът шахматира, се отваря дупка в пода и пропадаш както в детските филмчета, озовавайки се върху различен стол и срещу тоз безименния (за Който се чудя дали да не слея двете имена ида стане Шинигами Коросу или Шивачът), който накрая като гранд финале те убива като изтръгва сърцето, зашива дупката, зашива ти устата пермаментно и избродира главна буква Сигма върху кожата върху ключицата ти или нещо такова.
ииии общо взето трябва да е това.
Надявам се да не съм ти изкарала акълите или нещо подобно, защото не това ми беше идеята(е всъщност беше) ииии да...
интересна крийпипаста е обаче
аууууу мерси opa opa opa за първи път ми хрумва нещо такова и се радвам че на някой му харесва :)
Върнете се в началото Go down
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:48 pm

Solembum написа:
Oliver Swan написа:
Solembum написа:
ми нз, има едно уикиа, където се постват крийпипаста.
и за подготовка преди идеята ми ето малко смях:
Спам на воля :) - Page 8 7517523V


И сега истинския ужас!!!
Защото те са едно трио-Reflection, The Chessplayer и тоз дето няма име. За да разбереш концепцията ще ти разкажа накратко за всеки.
Значи Рифлекшън е психонещото, като дух, който виждаш само в огледало или стъклена повърхност и той започва да стряска докато не те откара до задния двор, където има гробище, там падаш в гроб със собственото ти име и отиваш в друго измерение, където всичко е като гигантска игра на шах и ти си черния цар, а срещу теб е Играчът, който ти казва че трябва да изиграеш една игра с него. Устата ти е затапена и си завързан в усмирителна риза, докато местиш фигурките и играе на шах. Когато изгубваш и Играчът шахматира, се отваря дупка в пода и пропадаш както в детските филмчета, озовавайки се върху различен стол и срещу тоз безименния (за Който се чудя дали да не слея двете имена ида стане Шинигами Коросу или Шивачът), който накрая като гранд финале те убива като изтръгва сърцето, зашива дупката, зашива ти устата пермаментно и избродира главна буква Сигма върху кожата върху ключицата ти или нещо такова.
ииии общо взето трябва да е това.
Надявам се да не съм ти изкарала акълите или нещо подобно, защото не това ми беше идеята(е всъщност беше) ииии да...
интересна крийпипаста е обаче
аууууу мерси opa opa opa  за първи път ми хрумва нещо такова и се радвам че на някой му харесва :)
ти ли я измисли? o.o
Върнете се в началото Go down
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:51 pm

кой друг да я измисли? о.О нали за това тръбя днеска цял ден наляво и надясно, че съм си измислила крийпипаста и крийпипаста герои хд
Върнете се в началото Go down
.claire.
Слидерин
Слидерин
.claire.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:55 pm

а третия Шапкаря ли ще се казва?
Върнете се в началото Go down
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 EmptyНед Дек 28, 2014 8:55 pm

Solembum написа:
кой друг да я измисли? о.О нали за това тръбя днеска цял ден наляво и надясно, че съм си измислила крийпипаста и крийпипаста герои хд
омг, не съм забелязал.
ами харесва ми. като човек, който чете крийпипасти от 12854378457542575678 века я намирам за достойна крийпипаста!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Спам на воля :)   Спам на воля :) - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Спам на воля :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 28Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам на воля :)
» Спам на воля :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Забавление :) :: Свободна зона :: Спам зона-