Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 29 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 29 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Окт 17, 2014 3:21 pm

Вятъра леко подухваше от север и поклащаше листата на дърветата от близката гора която заобикаляше свежата мистериозна полянка. Беше тихо и само звука от удара на коли едни в други се чуваше докато не се чу едно силно и мощно изпукване и като ,че ли от нищото се появи черна фигура по средата на поляната. Изглежда беше млад мъж която очевидно имаше проблеми с равновесието защото още в мига в която се появи, той залитна и едва на падна мократа от лек дъжд трева. Облаците които закриваха луната се отдръпнаха и оставиха цялата околност да заблести от светлината. Лицето на мъжа се откри над лунната светлинна и той погледна нагоре към небесата с задъхано така все едно бе пробягал маратон. Кафявите му очи се врязаха в мрачното небе оглеждайки звездите които леко блещукаха. Изпъшка леко след секунда слагайки ръка на ребрата си чувствайки болка там след което се свлече и падна по гръб на земята. Не загуби съзнание просто гледаше нагоре и дишаше учестено опитвайки се да си поеме въздух и да се поуспокои и да се изправи след кратка почивка. В далечината се чу вой на вълк и това накара младежа бързо да застане в седнало положение подпирайки се с ръце назад и ослушвайки се внимателно все едно очакваше нещо да се случи.

Отново се чу същия този вой на вълк и това го накара да извади от джоба на панталона си магическата си пръчка и силно да я стисне с ръка.
- Лумос ! - прошепна тихо с плътен глас той  и от върха на пръчката се появи светилна достатъчна за да му освети мястото където той се намираше. Огледа се във всички страни след което бавно се изправи и закрачи бавно напред с примерени крачки движейки се без да бърза. Просто искаше да разбере къде точно бе попаднал този път.Магипотирането май не му беше една от силните страни и това си личеше след този провал да се отиде на най-близката тревиста местност до самия Лондон. Осъзнавайки това, той малко се намръщи след което поспря за миг и се ослуша във шуменето на вятъра притаил дъх в очакване защото има странно усещане в стомаха. Преглътна тежко и отново се огледа за пореден път въздишайки силно. Чу се шумолене на храсти и той насочи пръчката си към гората взирайки поглед в мрака. Дали си въобразяваше или някой го наблюдаваше? Именно това се питаше точно в този момент. Може би бе животно, а може би не.



- Кой е там? - извика с уверен глас без да се колебае нито за миг, а сърцето му биеше малко по-забързано очаквайки да чуе глас или някакво раздвижване сред близките дървета.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Окт 17, 2014 5:01 pm

Лятото беше отстъпило път на есента и сега гората се беше преобразила изцяло, листата капеха от дърветата, а вятъра ги подхващаше в своята вихрушка. Цялата лятна ваканция бях прекарала при Шейн, но последните няколко седмици той се губеше, беше ме оставил сама в тях..колко мило от негова страна. Вятъра рошеше косата ми, а кичурите летяха наляво надясно уплитайки се във всевъзможни възели, бях излязла на разходка. Изках да подишам чист въздух..да се разтъпча малко и да се постарая да изтрезнея от безбройните напивания в бара на онзи идиот. Краката ми се преплитаха един в друг, не знаех на къде отивъх, но не исках да се разхождам по главните улици на Лондон, исках да съм сама с мислите си. 
Стигнах до една самотна полянка, беше обградена от дървета във всякакви цветове, само тя беше зелена сякаш токищо беше поникнала. Не далеч от мен чух стъпки имаше някой, загледах се..мъж,какво правеше той тук..толкова далеч от града. Очевидно и той ме чу, но все още не ме беше забелязал, побързах и се скрих зад един храст в края на поляната. Мъжът започна да се озърта, търсеше източника на шума, търсеше мен. За секунди ръкавите му откриха част от ръцете му и забелязах черния знак или поне така ми се стори, така значи магьосник при това черен. Хмм, ставаше все по-интересно. Познавах много черни магьосници и с всички тях се разбирах, дори Шейн беше, но този тук..имах някакво лошо усещане, побиваха ме някакви тръпки. Бях любопитна да разбера какво става, но и уплашена сякаш нещо от мен знаеше че ще си изпатя, което глождеше любопитството ми още повече.., все пак отстъпих няколко крачки назат с план да се върна към града..грешка разбира се. Бях забелязана, очите му се впиха в мен и ме изучаваха, след това той се озова до мен...-Кой си ти, какво искаш? - надявах се гласа ми да не трепери, да не звуча уплашено, а като  на една горда безтрашнаслидеринка.
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Окт 17, 2014 5:27 pm

Кафявите му очи я оглеждаха от глава до пети докато тя стоеше така уплашена като, че ли се страхуваше от него или по не така му се стори първоначално. Тя определено беше много красива и имаше този невинен вид която пораждаше невиждал глад за плът у магьосника.С ръка предвижи пръчката надолу по тялото й и това увеличи апетита му дори повече. Зениците на очите му се разшириха при вида на женственото й тяло и той облиза устни като преглътна тежко преди да пророни тихо думи.
- Няма значение кой съм....единственото което е важно е това което искам.......теб! - гласа му беше плътен и дълбок.
Внезапно той се нахвърли отгоре й и я събори зад храстите с цялата тежест на тялото си. Вече беше отгоре й и удобно се намести между краката й отърквайки издутината в панталона си която се бе образувала срещу нея. Задиша учестено срещу лицето й започна да я опипва по цялото тяло като предимно ръцете му шаваха по гърдите й. Отърквайки се в нея той започна да се възбужда и това му личеше по действията с които изучаваше тялото  така опстойно и подробно.
- Стой милно малката!  - рече настъпателно той срещу красивото й лице дишайки в него и взирайки се в прекрасните й очи в които търсеше някаква емоционална реакция от нейна страна.

Започна да се опитва и да я разсъблече с ръце разпокъсвайки силно дрехите й. Искаше да я види гола и да се наслади на гледката която би представлявала тя за него без дрехи. Искаше му се да я обладае точно тук и сега и изглежда нищо на света не можеше да го спре защото той винаги получаваше това което иска и тя в момента бе единственото му желание. Да я има точно в този моменти и да я притежава без да получава отговор "Не" за това което възнамеряваше да причини на това нищо неподозиращо  момиче. Държеше я разкрачена с ръце притискайки лице сега в гърдите й омазвайки ги със своята слюнка без да има каквито и да е било скрупули за това което извършваше. Но му липсваха да чуе стенанията й , вероятно на удоволствие ,ако успееше да я накара да усети такова при такава грубост която прилагаше спрямо нея. Облиза бавно с език гръдта й а след това мина нагоре и по шията и врата й с езика си който палаво играеше с въртеливи движения по меката кожа на непознатата.

- Искаш го нали ......мога да усетя възбудата ти! - тихо прошепна той на ушенцето и преди да целуне врата и многократно с устни и да навлажни това местенце.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Окт 17, 2014 10:31 pm

За кой по дяволите се мислеше тоя..знаеше ли коя съм и още повече знаеше ли кой е баща ми. само една думичка и щеше да лази в краката ми за милост. Въобразяваше си, че може да ме третира като обикновена ученичка, като нищожество..е не беше познал. 
-Как смееш да докосваш тялото ми с гнусните си устни, ти нищожество такова- Опитах се да го избутам от себе си, но мъжката сила си каза думата, нищо не усшях да направя само да го разсмея. М*мка му, знаех си че трябваше да си тръгна по-рано, защо бях толкова твърдоглава, такава шматка..И въпреки всичко, макар изобщо да не го познавах, да не го виждах и да се чувствах доста унизена, не можех да не призная че ми харесваше, дали от факта че отдавна не ме бяха докосвали така или просто защото имаше нещо секси в него незнам, но нямаше да му се дам. Измърках лекичко, сякаш ми доставяше удоволствие и плъзнах крака си по неговия. И точно както исках той реши че съм се предала в ръчичките му. Отслаби хватката си, а крака ми се премести от върешната стана на неговия, точно както планирах и без много да се колебая го ритнах в издутината която допреди малко отъркваше в мен..така му се падаше и тук вече не се смееше, личеше си че го заболя и надявам се доста при това. Измъкнах се от хвадката му. Първоначално бях решила да  бягам, но това нямаше да ми достави сладкото удоволствие от победата. Мъжът още беше на земята. 
-Май не избра правилния човек с който да си играеш, а?- изсъсках срещу него, а после крака ми с цялата си сила се озова върху корема му.-Това да ти е за урок да не закачаш сами момичета  в горите- казах му и се врътнах, май беше време да спра да се правя на важна и да тъкгна преди да се е освестил и пак да ме приклещи.
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Окт 18, 2014 12:49 pm

След ударите които беше понесъл му беше малко трудно да се изправи, но все пак успя да направи това. Когато се озова отново здраво стъпил на краката си, той погледна момичето и й удари силен шамар през лицето и след това я притисна с тялото си срещу едно дърво. Ръката му се плъзна между краката й да я опипа хубаво докато силно я държеше между себе си и дървото. Целуваше я по врата като гнева му от това, че го бе ударила два пъти не изчезна нито за секунда дори.
- Не ми се дърпай, малката! - гневно изрече през зъби той в ухото й преди леко да го захапе и засмуче.
Разбира се ръцете му не спираха да се движат из тялото й като предимно се застояваха най-много между краката й. Продължи й да се отърква в нея така все едно нищо не се бе случило и тя изобщо не го бе ударила. Дъха му се удряше учестено в меката й кожа създавайки приятен топъл полъх именно там.
-Знам, че го искаш..... - прошепна отново тихо магьосника преди да я целуне по бузата и след това отново по врата да продължи да прокарва палавия си език по нейната шия.

Не обичаше да му се дърпат и то никак даже и точно за това беше толкова упорит с това момиче. Не искаше и нямаше да се предаде докато тя не беше негова точно сега на това място в тази гора на тази полянка. Разкрачи я отново с ръка и се наведе целувайки нейното коремче, гърдите й и не стигна до нейното най женско място. Протърка с пръсти това местенце и погледна нагоре към нея, отново целувайки корема й то няколко пъти с устни. Облиза бавно през дрехата й там където трябваше да се намира пъпчето. Искаше я стенеща в обятията си и без да му се дърпа както бе правила до сега.
 - Хайде разсъблечи се! - каза той като хубаво я потърка между краката отново без да губи време изобщо и да се обяснява повече излишно с празни приказки.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСря Окт 22, 2014 7:29 pm

Копеле нещастно, опитваше се да ми лази по нервите, а и му се отдаваше. Очевидно и той не беше свикнал да му се дърпат момичетата, но и аз не бях свикнала на такова държани. Като се замисля нищо не ми пречеше да се изч*кам с него, тук на полянката, но виждах колко го дразнеше опорството ми и просто кръвта ми кипваше от желание да му правя напук. Единственото което получи в отговор на заповедта си беше доста шумния ми смях. Погледите ни се срещнаха в неговите играеха недоволни пламачета, който ме заплашваха с изгаряне, а моят поглед го подканваше за още и още, да видим все пак на какво беше способен щом бешедръзнал да си играе с мен. От него се чу ръмжене..охо май бях успяла да издразня..баткото. Ръцете му се плъзнаха по дънките ми, опита са да ги откопчае, но когато не успя скъска копчето и не след дълго бях полуголапред него. Боже само ако знаеше колко ме възбуждаха грубите игрички и как вече треперех в очакване да го усетя в себе си, но се надявах да осеща само леда в мен, не трябваше да разбира, че ми харесва.. Пръстите му се заиграха с единствения плат останал по мен, а именно оскъдното ми бельо и вече не можех да се сдържа...това беше, от устата ми се изплъзна доволната въздишка, която само един мъж можеше да провокира. Убвих ръцете си около врата му и го целунах. Езиците ни не преставаха да се преплитат, не можех да си поема дъх, но и не исках да спирам, в няколко секундната ни почивка зъбките ми успяха да захапят долната му устна, а ръцете ми вече намираха новото си място обхождайки тялото му, докато не стигнаха до крайната си цел. Имаше хубаво стегнато тяло..мм, бях попаднала на хубав изнасилвач очевидно, що за късмет, но това което напипах в края беше по-хубаво и от перфектно оформените му мускули и определено имаше какво да се усети дори през дънките му, който не след дълго бях свалила.
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyЧет Окт 23, 2014 1:41 pm

Погледа който тя му беше хвърлила, принесен заедно с дългата целувка с езици му дойдоха като гръм от ясно небе. Беше вече повече от очевидно ,че това й харесва щом бе увила временно ръце около врата му,  после и спуснала ги надолу по тялото му. Остана и без дънки и то за нула време, а  и беше ухапан по долната устна от тази уж невинна дърпаща се девойка. Той я потърка между краката точно през оскъдното й бельо за да чуе още въздишки от устните й да я подразни също на свой си ред. Вече убеден в нейното желание това да продължи, с доста по голяма доза увереност използвайки свободната си ръка я разкрачи още по хубаво за да има по-добър достъп до интимните й части особено сега когато възнамеряваше най-нахално да се намъкне в тях. Точно в по очите му се четеше този плам и желание това да се случи колкото се може по-скоро без да се бави много много. А и негово ръмжене не стихна ,а още по -малко пък да изчезне. Държеше за като хищник заловил плячката си и готово да я похапне с наслада. По допира на ръцете й допринесе доста за уголемяването на пакета му заформил се в боксерките му и карайки ги да се издуят така, че да придобие завиден размер.

А след като усети и ръцете й там, съвсем ескалира положението. Нещата стигнаха до толкова далеч и, че той посегна и с ръце разкъса бельото й най-безсрамно без да се тревожи за нищо въпреки, че можеше просто д го свали. Скоро се и отърва от собствените си боксерки и освободи спящия у тях звяр. Възбуденото му мъжество се издигна свободно от затвора на неговите боксерки и без да губи нито секунда време се насочи между краката на момичето. Последва рязко и мощно проникване дълбоко в нея последвано от ритмични силни тласъци достатъчно енергични, че да раздвижат тялото на непознатата напред и назад и да разтресат дори бюста й. Отново се чу ръмженето на възбудения батко който с огромно удоволствие се движеше дълбоко нея и нямаше никакво намерение да спира да прави това цяла нощ. Може би и именно и за това дивите пламъци съвсем се разгорещиха в очите му веднага щом срещна погледна на своята жертва.
 - Моя си! - изръмжа някак си собственически в лицето й тихо той взирайки се с желание в красивите очи на момичето под него.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 3:28 pm

Точно в момента и най-минималната частичка от мен не се съпротивляваше с него, нямах нищо против да бъда неговата играчка за този момент. Деам беше успял да побърка тялото ми. Каквото и да правяше, както и да го правеше всичко ми харесваше. Ръцете му се плъзгаха по тялото ми и попиваха всеки сантиметър от него. Исках да опитаме от всичко с него в тази наша малка игричка. Тласъците му навътре в мен отключваха звуци, който дори не си представях че мога да поизведа. Можех да го видя в очите му и той не можеше да се контролира, опитваше се да влезе колкото се може по-надълбоко в мен. Тялото му трепереше, моето също, чуваше се ръмжене, сякаш на диво животно, дори погледите ни бяха като на животно. Устните му обсипваха тялото ми с целувки, засмукваше зърната ми, дори понякога ги захапваше, знаейки че ме подлудява. О да определено в този момент бях неговата играчка.  За няколко секунди той се откъсна от мен, завъртя ме и вече не можех да виждам изпепеляващия огън в очите му, единственото което виждах беше дървото, на което се опитвах да се задържа.  Ръцете му обхванаха кръста ми, а члена му бързо се върна на мястото си.  Тласъците му ставаха все по-бързи и по-бързи, усещах болката от тях, но удоволствието което ми доставяше беше по-важно в този момент. Едната му ръка обхвана косата ми сякаш на опашка и започна да я дърпа в такт с тласъците му. Чувствах се като долнопробна курва, но и ужасно ми харесваше. До ушите ми достигаше звука на гласа му, но не можех да чуя добре какво ми говореше, насладата беше превзела целия ми мозък и само това се въртеше в него...
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 4:11 pm

Силно дръпна косата й както я държеше на опашка и продължи да я чука диво и много мощно с все същите си дълбоки и много силни резки тласъци. Члена му влизаше и излизаше много бързо от нея карайки цялото й тяло да се тресе заедно с хубавите й гърди. Ръмженето му като животно се усили заедно с грубостта с която навлизаше така устремено вътре в момичето все едно тя наистина му принадлежеше.
- Курва такава! Моя си! - заповеднически изръмжа той докато и го набиваше с насилствено до край без да спира нито за секунда или дори да си помисля за това.
Беше изпаднал в невероятен екстаз и бе възбуден до полуда. Дали заради луната или заради момичето, но той имаше странно усещане ,че има сили да продължи така цялата нощ с нея и то без да спада прилива му на енергия.
Шляп....Шляп...Шляп...
Отекваше в тишината силно удрянето на кожа в кожа при всеки един негов спонтанен силен тласък с която навлизаше целия. Само нейните стенания пяха по шумни от това щ шляпане и те допълните възбуждаха черния магьосник и то много при това.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 4:40 pm

Тялото и трепереше от сблъсаците с неговото и не след дълго краката и поддадоха свлиайки се бавно на земята, мъжът също се плъзна на при нея на твърдата земя, където клонки и листа се оплитаха в дългите и коси и жулеха телата им. Бяха изминали доста часове откакто Елодия си беше намерила "майстора", но тяхната игричка все още не беше приключила. Слидеринката се завъртя така че члена му се оказа точно срещу лицето и. Устните и запонаха да го обхождат по цялата му дължина, а езика и се заигра с главичката му. Това разбира се само раздразваше мъжа още повече, ръцете му прихванаха главата и и я тласнаха към тялото му, така че  целия му член да влезе в гърлото и, първоначално момичето леко се задави, но черния магьосник не и даде време за лигавене и започна да го тласка навътре и навътре.  Хватката около главата и се отпусна и мъжът се остави в нейните ръце. Григор се отпусна на земята и започна да въздиша тежко, явно  харесваше уменията на змийчето.  Хвана единя и крак и го премести от лявата стрна на глвата си, така че тя да остане между бедрата и където след секунди заби език във влажните и устни, това му действие предизвика силна въздишка от страна на Елди и без да иска болезнено прокара зъбите си по члена му. Здравата ръка на мъжа се залепи за дупето и оставяйки следа след нея.
- По-полека малката-изръмжа той и после двамата продължиха да се наслаждават един на друг. -Стига толкова игрички, идвай тук-  Елди се оказа отново прикована с гръб към похитетеля си, а члена му се  намести отдобно между бедрата и. 
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 5:17 pm

Члена му отново потъна в нея намествайки се удобно където му е мястото, а именно между бедрата й. Започна да се движи в див и доста стриктен ритъм , начуквайки й го доста рязко и същевременно дълбоко.
- Ъгх....Ъгх ....Ъгх дааа! Ммммм курва малка! - изстена в момент на божествена наслада магьосника.
Намираше се отзад й порейки я като митичен звяр все едно тя беше неговата красавица. А всъщност той я намираше за своя малка курва и си беше поставил за цел да я има на всяка цена.
Ауууу......
Чу се далечен вой на вълк, но това не смути нито един от тях двамата. Малко с ожулени колена и с съчки и листа по себе си, те продължиха. Притисна тялото си плътно към нейното обхвана с две ръце гърдите й да ги стистне силно и да почне да ги мачка. Дъха му се удряше сега във врата й докато той дишаше учестено все повече забързвайки пулса си с всяка секунда. Почти колене опрели в земята, той беше отзад на момичето и я оправя като истински майстор наслаждавайки се на начина по който тя стенеше всеки път когато члена му влизаше и излизаше като по часовник знаейки точно къде, кога и как да бъде в нея.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 5:48 pm

Григор я обърна по корем, като приложи малко сила, за да я накара да опре коленете и ръцете си в земята, така че дупето и да се вирне нагоре, за да му е удобно на височина. Прекара влажния си член няколко пъти по меката и кожа. Явно наистина щеше да бъде неговата курва тази нощ, но това което той се беше наканил да направи малко я притесняваше.
- Не само не това. - изкрещя тя. Беше все още девственица там и се притесняваше, беше чувала какви ли не неща за болката, а в допълнение на това и инструментта на магьосника беше със завидни размери. Мъжът само се изсмя насреща и. Сложи главата му до ан*са и започна да го натиска навътре. Тя закрещя, болката беше непоносима. Той бавно започна да я нанизва на големия си член . Колкото по-навътре влизаше толкова по-бързо я чукаше в задника. След няколко минути той се изпразни, изхвърляйки всичката си сперма вътре в нея.  Но нямаше вид на човек, който искаше това да е края. Премести се така че к*ра му отново да е при лицето и и и го вкара. Елди усещаше остатъците от сп*рмата му, а докато той усилваше тласъците си и караше тялото и също да се поклаща усещаше силната болка  от  проникващия до преди малко член.  Слидеринката започна да усеща как  инструмента му започна отново да се втвърдява от допира на устните и..
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 6:11 pm

Топките му се удряха в брадичката при всеки един негов силен тласък между устните й навирайки си вече започващия да се твърдява отново член. Движеше се ритмично и в такт гледайки надолу към момчето което току що чука в задника и се изпразни в нея. И все пак все още имаше малки остатъци сперма по члена  му които се движеше между нежните й устни. Обаче не издържа дълго така  ръцете му прихванаха главата и и я тласнаха към тялото му, така че целия му член да влезе в гърлото и. Почна да я чука така силно и бързо, че тя започна малко да се дави това му даде такава наслада, че кура му отново се надърви в устата й.
- Ох каква си курва малка само......ммм ще те задържа за себе си да те чукам всеки ден! - злобно с дрезгав глас изръмжа мъжа.
Главата й цялото й тяло се тресяха в същия такт с който той грубо навираше отново и отново топлото си дебело месесто парче дълбоко в гърлото й.И точно тогава след няколко секунди се изпразни дълбоко в гърлото й. Тя още се давеше, но гъсти струи от бялата му течност успяха да напълнят хубаво нейното гърло преди бавно да извади удебеления си венест кур от устата й.
- Мммм хареса ли ти, а ? - попита запъхтяно той като пусна леко косата й се загледа надолу към красивото лице на тийнейджърката.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 7:16 pm

Вятъра полюшваше пшеничено русите коси на красавицата, която сега се беше отпуснала на земята. Протегна ръка и избърса устните си, по които все още имаше следи от акта преди малко, хвърли му мръснишки поглед и двамата бяха наясно, че им хареса, но все пак тя беше жертвата не можеше толкова лесно да си признае, че всъщност това беше една от най-хубавите и игри. Все още мислеше че имаше нещо ужасно възбуждащо в ситуацията, в която се беше насадила, токувиж утре пак си навлече белята някъде в горите. Погледа на мъжа вече се беше изменил леко, онези пламачета бяха изчезнали, а на тяхно място беше само погледа с който ясно показваше за що за курва я мислеше, но това не и пречеше. Майната му, беше просто един от поредните мъже, не беше нито първия нито последния, какво я интересуваше какво мисли за нея. Огледа мястото и потърси дрехите си, имаше бегли спомени че в течение на обстоятелствата се беше оказала без бельо...Облече остатъците си от дрехите и се изправи, направи опити да приглади косата си, за да изглежда по-добре но и това не беше особено успешно, тогава погледа и се върна обратно на мъжа.
-Беше хубаво...ако искаш някой път може пак да повторим- Намигна му похотливо тя и огледа тялото му отгоре до долу.
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 7:31 pm

Ехидна усмивка се появи на лицето му щом очите им се срещнаха докато той си обуваше долните дрехи. Хвана я грубо през кръста с ръка и я придърпа към себе си. Опряна в тялото му , можеше да усети как дъха му се удряше в лицето й докато той я изпитателно я изпиваше с очи.
- Няма някой път......винаги когато го поискам ще го правим! Ясно ли ти е малката? - изсъска той през зъби като след това с другата си ръка извади своята магическа пръчка.
С върха на пръчката леко докосна нослесто й и хубаво я прокара надолу чак до устните й.
- Дай си ръката! - заповеднически рече той и без да чака хвана грубо ръчичката й я дръпна напред като издърпа и ръкава й.
Ръката й се оголи и той прокара отново пръчката си по кожата на момичето точно на същото място където онези глупави смъртожадни си правеха знака. Той прошепна някакви думи тихичко и от върха на пръчката му се спусна малка капка черно мастило като, че ли падайки на ръката й остана там. Притисна върха на магическия си уред по кожата й и почна да рисува един знак. Някаква стара руна все още шепнейки думи разни.
-Готово! вече те маркирах като моя курво! - прошепна радостно той и се ухили на малката русокоска.
[/b]
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 7:55 pm

Охоо, някой май доста си вярваше. Какво си мислеше той, че като е доста по-висок и едър от нея и бил лошия батко- черен магьосник и бам сърничката е негова. Горкия той, изобщо не знаеше с какво се забърква, каква змия беше още от рождението си и колко обичаше да си играе с мъжките сърца. Черния магьосник се опита да дръпне ръката и но този път тя не се даде, което предизвика проявата на мъжката му сила..супер, помисли си тя, сега щеше да има и синила от него.
-какво подяволите мислиш, че правиш. Кой ти дава право да решаваш че можеш да ме маркираш като няква вещ и кой подяволите те излъга, че ще съм била твоя-изсъска тя срещу него- Виж какво нищожество тва което преживя преди малко не се постига без опит, не си ми нито първи, нито втори, не си и помисляй че ще ми бъдеш и последния в блзките месеци. Има поне още петима..нареди се на опашката..скъпи- Е не беше чак такава курва, но пък имаше и някаква истина в това все пак за момента живееше при Шейн и той се водеше нещо като нейн приятел с привилегии, така че да имаше и други- Пък и ти си просто непознат, както и аз за теб, как ще ме намериш втори път, не знаеш нито името ми нито къде живея или уча..май ще останеш на сухо ми се струва- типично в нейн стил беше да си придава важност, но пък поне надменния поглед го догаждаше перфектно.
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 8:17 pm

Очите на Григор придобиха съвсем друг оттенък. Станаха някак си доста по мрачни и тъмни. А щом проговори, гласа му звучене някак си демоничен.
- Чуя ме малка курво! Моя си и колкото да си мислиш, че може да си играеш други , вече няма да можеш. Сложих проклятие на към знака, така, че друго някой ще може дори да те гушне като плюшено мече без да получи малка доза от моята магия.
Гледаше я право в очите я стискаше собственически за ръката придържайки се с господарски тон в гласа си. Той дори опря върха на магическата си пръчка в устните й я погледна заплашително.
- Не си и помисля да за друг! Само за мога да ти доставям удоволствие както се случи допреди малко.
Устните му се извика злосторна усмивчица която се разля по цялото му лице. Очите му заблестяха победоносно щом се срещнаха с нейните.
- Ще се събуждаш посред нощ  подмокрена и няма да можеш да мислиш за друго освен за мен....за нас като едно цяло.....отново и отново!
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyПет Дек 26, 2014 8:36 pm

Думите, които излизаха отустните му постепенно се просмукаха в мозъка и сякаш и беше зашлевил шамар. Градусите в ума и се значително се дигнаха и имаше чувство, че лицето и е червено като домат от яд, а от ушите и излизаше пара.
-Майната ти, говедо мръсно-изкрещя насреща му тя, а ръката и се стовари върху лицето му.-Как смееш, да не съм ти няква тъпа стока, едно чукане и съм била твоя , копеле нещастно, знаеш ли коя съм аз, баща ми ще те съсипе, ще те убие само да разбере какво си ми направил, само да му кажа че си докоснал с гадното си тяло малката му дъщеричка. Копеле проклето ще те унищожа, ще съжаляваш че попадна на точно на мен в тази гора. -  Нервите я тресяха сякаш я удряше светкавица и пържеше мозъка и с усмислянето на всяко изречение което и казваше. Не неможеше да стане така, щеше да се измъкне, защото тя все пак наистина харесваше и изпитваше чувства към Шейн, макар и в момента да не се разбираха перфектно, но тя си беше виновна заради хойкането и насам натам. Ето пак заради това хойкане си беше навлякла това проклятие. Искаше и се да можеше само с поглед да го изпепели, гадния червей проклет, дори имаше усещането че придобива такива сили, но уви не се получаваше нищо, затова само продължи да блъска по тялото му и да го ругае недоволно..
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Дек 27, 2014 4:24 pm

В отговор на всичко това той само се смееше ехидно въпреки шамара който беше получил. Уви ръце около кръста й и я придърпа силно към себе си все още смеейки й се докато тя удряше ядосано с юмручета по него. Цялата тази нейна приволност му се виждаше изключително сипматична и забавна след като тя изобщо не можеше да го нарани дори малко.
- Оооо ядоса ли се миличката ми тя! - успя с престорено загрижен миловиден глас той да изрече като цунка я по челото с устни и се ухили още повече.
Броени секунди по-късно обаче нещата се промениха и то значително. Дреновски я хвана за косата грубо и я дръпна рязко като опря върха на пръчката си в бузата й. Прониза я с гневния си поглед като стисна зъби държейки я близо до себе си. Дъха му отново се удряше в лицето й.
- Виж какво малката, тези заплахи може да вървят при мъгълчетата или псевдо чистокръвната паплач в жалкото подобие на училище което посещаваш ,но при мен не минават.
В тона му се четеше сериозност и пълна убеденост в думите които току що изрече. Показваше й ,че той магьосник от друго тесто, идвайки от земи където характера се калеше в студ и мраз далеч от миловидни топли чувства за наивници.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Дек 27, 2014 8:41 pm

-Майната ти- Момичето вече едва сдържаше гнева си, което беше и причината и да не е особено трезво мислеща в момнета.  Стисна зъби и направи първото нещо което и дойде на акъла, а именно да го наплюе..в лицето. Уауу колко умно, нали? Магьосника я изгледа още по злобно, сигурно му се искаше да увие ръцете си около врата и и да стисне здраво, поне така изглеждаше, но това не стресна Елди, тя събра крака си и се подготви за удър, който сполетя достойнството му. Е, вече нямаше как да не усети болката, все пак беше само човек. Ел се усмихна самодоволно, знаеше че си навлича дявола, но пък и това си беше нейна малка победа
-Май скоро няма да можеш да го използваш както трябва, а?
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Дек 27, 2014 9:14 pm

- Круцио! - беше отговорът на магьосника който замахна с пръчката си към нея.
Злобата в очите му премина в гняв, стискайки зъби. Тази малката си просеше мъчението и той щеше да и го даде. С очи все взираше как тя се гърчи паднала на земята докато той я изпъчваше с непростимото проклятие.
- Това стига ли ти или искаш още, а? - подхвърли той и се ухили ехидно избързвайки плюнката от лицето си. - Малка усойница такава!
Той продължи да мята различни проклятия по нея за да усмири тази вадналка която си мислеше ,че може да му се опълчи.
- Имаш ли изобщо представа коя съм аз?Как смееше да ми се противопоставяш жалка британска твар! Ще изпепеля до основи жалката ти родина и глупавата ти градинка където ви учат да правите пироетти с пръчки и любовни отвари.
Григор си се беше ядосал и това си лечеше. Мразеше тази страна и всичко в нея и факта, че му се налагаше да се крие именно тук, го отвращаваше. Освен това му липсваше родината където хората знаеха името му и на какво е способен.
- Ще си платиш за това! - подритна я с крак той  така все едно беше дъвка залепнала на обувката му.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Дек 27, 2014 9:36 pm

Много пъти беше подлагала свойте жертви на това проклятие, но за първи път го изпитваше върху себе си. Досега никой не беше посмявал дори да си помисли да го запрати по нея, но той.. Не я познваше изобщо, тя не бе просто някакво момиченце, бе отгледана с черната магия, рода и от векове е известен с привърженици на черна магия, нямаше право да се държи с нея като с някаква обикновенна магьосница. Беше си заслужила славата в "градината", докато съучениците и се занимаваха с простите заклинания, тя хабеше всяка свободна секунда в изучаване на нови заклинания и отвари, с който да наказва сганта. Стисна здраво зъби, нямаше да покаже слабост, колкото и да му се искаше нямаше да види болка в очите и. 
-Изобщо не ми дреме нито за родината ми, ното за Хогуортс и двете са безполезни, сама съм си достатъчна.- момичето извади пръчката си и я насочи срещу противника си. - Жалко, че си толкова добър в секса, а изобщо не знаеш как да се държиш с дами и още повече, с момичета който може да са ти от полза. Не ме подценявай следващия път. Сектумсемпра -кресна тя срещу него . Наясно беше, че ако искаше можеше да го убие, но той все пак беше черен магьосник очевидно, а такива сили не трябваха да се похабяват и все пак трябваше да го накаже някак..
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Дек 27, 2014 9:55 pm

С един пъргав отскок и замах на пръчката си, Григор успя да се отдръпне назад и да направи защитно заклинание. Невидимия щит го предпази от нейното проклятие. Ето тук си пролича многократния шампион на "Дурмщранг" по дуелиране. В института имаше цяла стена украсена с негови отличия в седем поредни години.
-Ето това ще те научи да мълчиш като говоря и да не ми противоречиш. -  Ланглок!  - извика почти веднага след това той изстрелвайки поредното заклинание към нея.
Отвращението на лицето му не изчезна нито за миг. Самия факт, че невръстна си позволяваше да насочва пръчка към него си беше добър повод да я убие именно тук и сега, но така нямаше да може да отново да я обуздае както му скимне. Именно и за това сега я разиграваше с непотребни заклинания след като беше все известно в други краища на Европа, че той почти винаги използва само изключително силни черни магии срещу своите врагове , заедно с непростимите проклятия разбира се.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания EmptyСъб Дек 27, 2014 10:13 pm

Ланглок сериозно ли? Тези игрички сериозно започваха да и писват. Заклинанията хварчаха едно след друго и какво очевидно беше че нито той ще я убие, нито тя него такаче какъв беше смисъла да си играят на велики след като вече достатъчно време и беше загубил. Прибра пръчката си обратно на мястото и, след което извади амолета си, който бе подарък от майка и  който отключваше толкова силно защитно заклинание, че докато тя не решеше беше 99% недосегаема, само едно единствено заклинание можеше да го повали, но ако той го използваше срещу нея, лично тя щеше да се върне от мъртвите и да му даде стотачка за награда. Все пак не беше толкова силен, че да го направи.. Погледите им се срещнаха за последн,ако зависеше от нея път. Наум редеше какви ли не псувни по негов адрес, но единственото което стигна до него беше средния и пръст, след което се врътна, вирна глава наперено и тръгна към една пътека, която се надяваше да е изхода от това проклето място.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания   Преди няколко седмици при  мистериозната поляна, някъде из Великобритания Empty

Върнете се в началото Go down
 

Преди няколко седмици при мистериозната поляна, някъде из Великобритания

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Мистериозната поляна, Някъде из Великобритания
» Преди две седмици, дворът.
» Преди две седмици в забранената гора.
» Преди две седмици в забранената част на замъка
» Някъде из замъка и неговите околности, преди няколко дни [Ади и Скарлет]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-