Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След малко... \Крис  и Сет\ 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След малко... \Крис  и Сет\ 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
След малко... \Крис  и Сет\ EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 29 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 29 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 След малко... \Крис и Сет\

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: След малко... Крис и Сет   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyНед Авг 10, 2014 5:27 pm

Крис направи сладка физиономия, когато видя как Сет си облича тениската му. Това го възбуди, но трябваше да си напомни да не се поддава, защото иначе щеше да се наложи да ги изритат от заведението по бързата процедура. Когато Ес хвана ръката му Крис почувства невероятен комфорт и удоволствие. Вече беше готов да започне една нова част от живота си, и Сет щеше да е до него. Нямаше нищо по - хубаво от това. Крис изпи остатъка от кафето си на един дъх, а след това хвана вече изстиналото кафе на приятелката си и се обърна към Сет.
- Искам да те запозная с някого. - започна леко несигурно. Двамата се насочиха към басейна, където Крис видя приятелката си, която държеше телефона си и обикаляше в кръгове.
- Боже, Крис. Побърках се от тревоги. - каза тя задъхано, а след това побърза да го прегърне напълно игнорирайки, че Крис държеше Сет за ръка. - Дойдох до кафенето, но теб те нямаше. Дори и до тоалетната отидох. Къде по дяволите беше, Крис?
- Спокойно, дишай. - започна младежа, а след това вдигна ръката си заедно с ръката на Сет. - Случиха се няколко неща. А и си бях в кафенето, но сигурно не сме се видели. - Кристофър си пое дълбоко въздух. - Ашли, запознай се с приятеля ми Сет. Сет, това е най - добрата ми приятелка Ашли.  
Крис се изчерви незабележимо, а след това седна на шезлонга си без да пуска ръката на Сет. Двамата току - що бяха решили да се преборят със света заедно, а притеснението не напускаше Крис. Не спираше да мисли за хилядите неща, които може да се объркат. Чернокосият придърпа приятеля си, а след като той седна до него постави ръката си през рамото му. Когато усещаше Сет близо до себе си, Крис получаваше куража да направи всичко.
- Какво искаш да правим сега? Можем да поплуваме малко, а след това да правим нещо друго. - говореше с мек и тих глас, а след като приключи с говоренето захапа закачливо ухото му, а после се изправи.
Върнете се в началото Go down
Seth Anderson
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Seth Anderson

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyНед Авг 10, 2014 11:11 pm

През целия път от кафенето до басейна, Сет умираше от притеснение. Сърцето му пулсираше неконтролируемо, ушите му бучаха, а някакво чувство на паника затягаше гърлото му. Знаеше, че ще се запознае с някой скъп за Кристофър. Как ли щеше да изглежда в очите на въпросния човек, когато ги види двамата ? Андерсън приличаше на нищо! Косата му стърчеше навсякъде от натискането в тоалетната. Дори не носеше своята тениска. В момента приличаше на същинска к*рва.
- Крис, сигурен ли си, че искаш да ме представиш така ? - тъмнокоското огледа тялото си от до, правейки някаква кисела физиономия. Наистина не искаше да изглежда зле, щом ще се среща с важен човек за приятеля му. И все пак, вече беше прекалено късно. 
- Сет, това е най - добрата ми приятелка Ашли. - Сети подаде свободната си ръка и пое тази на момичето отсреща. За Бога, идеше му да потъне в дън земя! Та това бе най - добрата приятелка на гаджето му. Какво ли си мислеше девойката за него в момента ? Изпаднал от някаква канавка, с чужда тениска, рошава коса.. ужасна гледка. 
Гарвана извади от джоба си слънчевите очила, които моментално нахлузи и седна кротко на шезлонга. Не искаше да обелва нито дума. Не знаеше и какво да каже. Надяваше се, че някакъв метеор ще падне от небето и ще го повлече надолу към Ада.
Очите на Сет започнаха да шарят насам - натам. Момчето търсеше начин, с който да може да се извини пред компанията си и да избяга нанякъде. Но такова нещо нямаше. Беше пълно с хора. Всички се веселяха, пиеха коктейлите си, плуваха в басейна или просто танцуваха на приятната музика, идваща от бара. 
- Какво искаш да правим сега? Можем да поплуваме малко, а след то... - без да чака да довърши Кристофър изречението си, гарвана грабна приятеля си за ръка и тръгна към басейна, къде просто искаше да се гмурне и да остане вътре. Младежа смъкна тениската на приятеля си, подавайки му я грижливо и бързо се гмурна главешката във водата.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyПон Авг 11, 2014 2:36 pm

Крис постави тениската на шезлонга си, а след това се гмурна след него. Крис доплува до него, а след това се усмихна. Момчето погледна към най - добрата си приятелка, която го гледаше леко странно. За първи път я виждаше да го гледа по този начин и това леко го озадачи. Разбира се, веднага потенциалната причина нападна мислите му. Не `и беше казал, че е дори гей, а сега се появяваше с мъж и твърдеше, че той му е гадже. Много ясно, че тя ще е невероятно объркана. Крис я разбираше. Може би трябваше да `и обърне малко внимание.
- Аш. - започна той, а след това се приближи до нея. - Не се сърди, моля те. Той е невероятен човек и го харесвам наистина много. Знам, че не очакваше да ме видиш с мъж, много си е за възприемане, но колкото по - скоро го приемеш толкова по - добре.
След малко видя гаджето на Ашли да се приближава, затова реши да се върне при своето гадже. Едно нещо обаче не разбираше, щом тя можеше да бъде щастлива, защо не и той?
Крис излезе от басейна, но цялото му внимание беше съсредоточено на Сет, който беше невероятно привлекателен. Кристофър не можеше да повярва какъв късметлия е. След малко погледите им се засякоха и краката на Крис се подкосиха. Махна на Сет да се приближи ,а след това се усмихна.
- Мисля, че в онзи килер ето там има сухи кърпи. Защо не отидеш да си вземеш една и не дойдеш при мен. Малко гушкане на шезлонга няма да ми се отрази зле.
Крис се усмихна, а след това проследи с поглед гаджето си докато той отиваше към килера. Зачака точно една минута и тръгна натам. Отвори вратата на килера и влезе вътре.
- Е може би не бях напълно откровен с теб. - каза той, и се огледа в килера. - Това си е просто един килер, но трябваше да направя това. - каза и се усмихна, а след това прокара ръка по мокрите му гърди и го придърпа към себе си, като го целуна продължително и страстно. След това спусна ръката си надолу и я мушна под панталоните му, като леко опипа мъжеството му. - Не мога да издържа повече. Ето това е ключа от стаята ми. Отиди и ме чакай там, аз идвам след малко. - целуна го още веднъж и трябваше да си напомни, че се намират в килер за да запази самообладание и да излезе.
Басейна беше собственост на известен петзвезден хотел и Крис бе решил да отседне заедно с Ашли, защото двамата възнамеряваха да пият ужасно много. Е, имаше малка промяна в плановете, но в положителна посока.
Върнете се в началото Go down
Seth Anderson
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Seth Anderson

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyЧет Авг 14, 2014 11:05 pm

Колкото и да се опитваше да го скрие, Сет се чувстваше толкова ненужен. Знаеше, че в очите на Ашли и гаджето й изглежда като някакъв натрапник, опитващ се да си прокара път към групичката им. Искаше да потъне, дори го направи, потапяйки цялото си същество във топлата вода. Отваряйки очи под водата, момчето се почувства спокоен. На място. Обичаше водата. Нищо чудно, тъй като бе и зодия риби. След миг обаче Рая бе изтръгнат от пръстите му, както Крис издърпа него изпод водата, целувайки го страстно. 
"Мам*ка му!" изруга на ум, опитайки се да се държи на ниво. ОБичаше.. не, ОБОЖАВАШЕ начина, по който Кристофър се целува. Искаше да го обладае още тук, на мига, без да се интересува от присъствието на останалите. 
Цялата възбуда обаче се изпари, щом тялото на рейвънклоуеца бе ударено от студения полъх, на стълбичката, излизайки от прекрасната вода. 
С бавни крачки, Андерсън се отправи към килера, който му бе предложен от новия му приятел.
Щом вратата изскърца, аромата на влага и мухъл подразниха ноздрите му. Беше тъмно, прашно и дори мръсно. За какъв Бог Крис го бе изпратил тук ? Е , сега щеше да разбере,. Сет се обърна и видя познатото лице. Почувства онова приятно чувство в корема си, щом съзря усмивката в лицето на красавеца на вратата.
- Чакай ме в стаята ми ! - Сет пое нежно ключа и реши да действа необмилесно.
- Не ме карай да чакам! - прошепна в ухото на К и го сграбчи за мъжеството му, стискайки го здраво.
- Или ще останеш без него.. - след това смигна и тръгна с наперена походка към въпросната стая, където щеше да посрещне приятеля си само по розата, която току-що бе откъснал от градината на хотела.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyЧет Авг 14, 2014 11:24 pm

Крис се върна при най - добрата си приятелка, която пиеше поредното питие. Понякога се чудеше на количеството алкохол, което бе склонна да погълне в опитите си да се напие. Понякога дори се чудеше защо пиеше при положение, че нямаше никакви тревожи.
- Хей... - започна леко несигурно Крис и седна на шезлонга до нея.
- Кой от двама ви е жената? - попита идиотски гаджето на Ашли, което накара Крис да го изгледа с най - убийственият си поглед.
Ашли се засмя леко, а след това го тупна. Кристофър реши да не обръща внимание на това и се съсредоточи над това да поговори с приятелката си. Дори предложи на гаджето на Ашли да се разходи или поплува, защото ще си говорят за техни си неща, но тогава тя му каза, че може да каже всичко пред гаджето.
- Добре, ъм, Ашли. Аз съм щастлив с него. Знам, че ти е трудно да приемеш факта, че съм с мъж. Разбирам те напълно. Но двамата с него се познаваме от дяволски много време и съм сериозен, когато ти казвам, че съм го искал в продължение на толкова много време. Това е причината, поради която съм с него в момента. Най - накрая ми се отдаде възможността да бъда с него. И съм невероятно щастлив. Не искам той да се чувства зле заради теб или него. - погледна към мъжа до нея. - опитай се да бъдеш малко по - мила и разбираща и ще видиш колко могат да те изненадат хората около теб. - върна погледа си на Ашли и я разроши приятелски.
Крис се изправи и пооправи леко късите си панталонки, а тогава тя се засмя и му каза, че ще му прости само ако купи кафе. Младежа се засмя, а след това облече тениската си, която миришеше на тялото на Сет, което го възбуди, и се затича към познатото кафе. Даде кафетата на Ашли и момчето с нея и се насочи към хотелската си стая.
- А, и още едно нещо. Стаята, която искахме да си наемем ще бъде леко заета в следващите няколко часа, затова ви препоръчвам да си вземете друга. - засмя се силно, а след това тичешком се насочи към стаята, възбуден до полуда и готов да види Сет. Готов да бъде едно цяло с него и да бъде свободен. Кристофър отвори вратата на стаята си и романтичната обстановка го заля мигновено.
Върнете се в началото Go down
Seth Anderson
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Seth Anderson

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyЧет Авг 28, 2014 10:11 pm

Още щом вратата хлопна зад гърба на момчето, той започна да маха всяка една от дрехите си. Първо свали тениската, след това панталонките и накрая обувките. Остана по черни, памучено-еластични боксерки, които едва покриваха достойнството му, позволявайки префектите му размери да се очертават идеално. Сет започна да оглежда стаята. Искаше му се да направи обстановката по - приветлива, по - романтична. Младият мъж извади свещите и кибрита, които бяха грижливо прибрани в чекмеджето на дъбовото шкафче до огромното легло от същия материал и ги подреди идеално пред огромното огледало, поставено на стената срещу огромната спалня.  Андерсън изтича набързо, оставяйки се на свободата, която му предлагаше бельото, отвори огромната тераса, позволявайки на аромата на магнолии да нахлуе. Всичко придоби онзи романтичен отенък и все пак, не до онази степен на романтика, п окоято си падаха момичетата. Все пак , тук нямаше да има момичета, за сигурност. Остана само да чака. Чакането не бе една от добрите качества на рейвънклоуеца, обаче. Сърцето му препускаше лудо, опитвайки се да изскочи от гръдния му кош, дланите му се запотиха, а дишането му се зачести. Момчето пое дълбоко въздух, изпълвайки дробовете си с кислород, от което гърдите му се разшириха максимално, придобивайки тройни размери. Ледени тръпки преминаха през цялото му тяло, сякаш някой току-що го бе залял с ледена вода.
- Това е. Сега е момента. - прошепна сам на себе си, когато чу познатият , скърцащ звук на отварящата се врата. 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyЧет Авг 28, 2014 10:27 pm

Когато видя Сет очите на Крис грейнаха. Не го бе виждал от няколко минути и все пак бе успял да почувства липсата му. За първи път от толкова време насам Крис бе почувствал липсата на някого около себе си. Повечето хора си идваха и отиваха и Крис дори не ги забелязваше. Не се интересуваше от тях, защото през цялото това време искаше да бъде със Сет. И сега най - накрая получаваше тази възможност.
- Сет! - възкликна Крис и се усмихна. - Аз...такова...извинявай, че закъснях. Просто Ашли може да бъде истинска идиотка понякога.
Кристофър се приближи към приятеля си и постави ръцете си зад врата му, а след това затвори очите си и бавно се приближи към него. Допря нежно устните си до неговите, а след това се усмихна едвам забележимо и се отдръпна, като седна на ръба на леглото.
- Това между нас е невероятно и хубаво и няма да позволя на хората да го развалят. Искам да си наясно, че каквото и да става аз винаги ще съм до теб и ще те подкрепям. - Крис се почеса по тила, а след това вдигна раменете си и се изправи. - Но нека не говорим за Ашли. - допълни, а след това прокара ръка по гърдите му, което го накара да настръхне. С бавни движения хвана достойнството му и го стисна леко. - Явно някой е щастлив да ме види. - отбеляза, а след това се засмя тихо.
Върнете се в началото Go down
Seth Anderson
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Seth Anderson

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyПет Авг 29, 2014 12:23 am

Всичко в Сет се побъркваше само при вида на Крис. Тялото му пулсираше, нажежено от възбуда. Целувката на приятеля му го накара да желае още и още, да не откъсва устни от неговите. Искаше да обходи цялото му тяло с неговите.
- Нямаш си и на идея колко - отвърна в отговор и блъсна с ръце Кристофър, който на свой ред падна по гръб на леглото. Андерсън не изчака втора покана и с бавни, съблазнителни движения се качи отгоре върху приятеля си. С бързи движения, той отдели ръцете му настрани, сграбчвайки ги в силен захват и наведе тялото си бавно напред, втривайки мъжеството си в неговото.
- Мой си, нали знаеш .. - прошепна в ухото му Сет, след което го захапа. Устните му започнаха да шарят бавно по цялата му перфектна кожа , облизвайки всеки сантиметър около шията и гърдите. Боже, толкова много му харесваше. Тялото му започна инстинктивно да се движи, опитайки се само в долната част на Кристофър. Сет отпусна за миг ръцете на хафълпафеца и след това разкъса тениската му с бързо движение.  Плътните му уста отново започна да препуска по наеженото тяло на Крис, а едната му ръка се стрелна устремено към голямото му, пулсиращо мъжество, премахвайки колата и копчетата, които стояха на пътя му. 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyПет Авг 29, 2014 12:32 am

Крис се усмихна, а след това също продължи да целува приятеля си, като се надяваше тези целувки никога да не свършат. Двамата се завъртяха и след малко Кристофър беше отгоре.
- Казвал ли съм ти колко невероятни очи имаш? - попита го като не отделяше поглед от очите му. Те наистина бяха перфектни. Сякаш някой ги бе нарисувал на лицето на гаджето му. Но като цяло Сет беше съвършен от главата до петите.
Крис го придърпа към себе си, а след това обви краката си около кръста му и телата им се допряха плътно. Това накара мъжеството на Кристофър да полудее. Криси обгърна гърба на Сети с ръце, а след това жадно започна да целува устните му, а миг по - късно и врата му. Беше ненаситен.
Двамата се завъртяха още веднъж и още веднъж, при което двамата се строполиха на земята, като Сет беше отдолу. Последва звучен смях от страна на Кристофър, който се сгуши върху гърдите му, а след това се поизправи и седна на корема му.
Целуваше цялото му тяло, като започнем от устните и стигнем до корема. Крис обожаваше да си играе със зърната му и сега не пропускаше възможност да го направи. След малко се смъкна още малко по надолу, като същевременно свали бельото на приятеля си. Продължи да го целува.
Върнете се в началото Go down
Seth Anderson
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Seth Anderson

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyСъб Авг 30, 2014 10:39 pm

След като остана чисто голичък, сетивата на младият мъж се изостриха. Усещаше всеки допир, всяка целувки , всеки нежен полъх на хладния бриз много по - осезаемо. Всичко имаше някакъв фантастично-нереален изглед. Представата за перфектния секс за Сет бе в някое малко пространство, където телата им да бъдат постоянно едно в друго. Или пък на някое публично място, където да има вероятност да бъдат спипани. Обожаваше да чувства адреналина в кръвта си, изпомпваща се към мъжеството му. И въпреки това, той се бе постарал да направи по - възможно най - уютното и романтично място тук - в стаята. Не си падаше много романтик, но за Крис бе готов да бъде.
- Не смей да спираш - засмя се на висок глас Андерсън и зарови пръсти в косата на Кристофър, който нежно целуваше и галеше с език областта около пъпа му. Искаше да изкрещи, да го направлява ооще малко по - надолу. Точно там ,където щеше да го накара да избухне. Усети как ръката на приятеля му се спусна бавно надолу към мястото, на което до преди малко бяха боксерките му, а студените му пръсти сграбчиха члена му. Усети нежните движения, редуващи се нагоре - надолу, при което Сат моментално изстена. Щом затвори очи, момчето започна да се води единствено от първичните си инстинкти. Усещаше одеколона на Кристофър по цялото си тяло. Можеше да изпита всяка негова целувка по корема му, по гърдите му... навсякъдуе. Крис бе оставил пресни следи от усните си по цялото му тяло, сякаш бе маркирал територията си, а гърба му целия гореше от любовните му белези. И все пак, колкото и да обичаше да се оставя да го командват, Сет завъртя бавно приятеля си настрани, обвивайки ръце около шията му. Сега бе момента той да доминира.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ EmptyНед Авг 31, 2014 2:55 pm

Крис имаше нужда от Сет. Имаше нужда от неговите ласки и неговата любов. Осъзнаваше, че двамата бяха започнали да ходят само от няколко часа, но вече го чувстваше невероятно близък. А и всичките тези години прекарани далеч от него бяха накарали Крис да осъзнае какво иска в живота, а това беше Сет. Не искаше нищо друго. Имаше всичките пари на света, можеше да има всяка дреха, кола и жена, но той не ги искаше. Искаше само това момче, с невероятните и мили очи, с перфектната мека кожа и убийственото божествено тяло. И сега...сега най - накрая го имаше и искаше да разкаже на целия свят за него.
Когато Сет започна да целува тялото на Крис, Кристофър се почувства на седмото небе. Устните на приятеля му бяха толкова нежни, меки и влажни. Те то възбуждаха и го караха да стене от удоволствие. Хафълпафеца издърпа гаджето си към себе си и започна да целува устните му страстно. Няма достатъчно думи, с които можем да опишем страстта на двамата младежи в този момент. А и по всичко си личеше, че двамата са далеч от това в скоро време да спират с целувките.
Чернокосият вдигна приятеля си и излезе на терасата, която беше потънала в тъмнина. Двамата сигурно бяха започнали любовната си игричка преди половин час, защото сега навън беше тъмно. Терасата беше достатъчно голяма за двамата. По - рано през деня, Криси бе изкарал два стола за него и Ашли и сега имаше намерение да използва единия от тях.
- Искам те! - изстена отново Крис и седна на единия от столовете, като сложи приятеля си върху скута си и прокара ръката си по гърба му. - ИСКАМ ТЕ! - изкрещя, без да се интересува особено от това, че някой може да ги чуе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След малко... \Крис и Сет\   След малко... \Крис  и Сет\ Empty

Върнете се в началото Go down
 

След малко... \Крис и Сет\

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» След една година
» След 1 ден.
» След ден в "Хогсмийд"
» След 2 седмици
» след няколко дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-