Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 След няколко дена в Забранената гора

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyПет Авг 08, 2014 7:16 pm

First topic message reminder :

Навън времето беше жега, а Шейн стоеше сам в къщата на дивата с бутилка студена бира в ръката ав другата държеше дистанционното на телевизора и превключваше лениво каналите. "Как може да няма нищо интересно по телевизията" помисли си с раздразнения смъртожадния и метна дистанционното на дивана до себе си. Отпи отново от кенчето и стана. Навлече една тениска и излезе от къщата след което се магипортира.

 Черният магьосник стоеше по средата на една мрачна гора. Дърветата там бяха толкова високи че короните им не се виждаха, виждаха се само високите стебла по които тук там се виждаха малки клончета. Наоколо се носеше лека мъгла. В гората почти не се виждаше слънцето. Беше приятно прохладно. Мъжът познаваше гората като дланта на ръката си. Беше прекарал седем години от живота си обикаляйки из Забранената гора. Тръгна по една почти разрушена от времето и годините пътека, която водеше към вътрешната част на гората. Докато вървеше спокойно подритваше едно камъче, но скоро очите му забелязаха сянка. Бе прекалено голяма за да е животинска, явно бе човешка. Смъртожадния се приближи тихо към сянката и скоро видя че това е момиче. Щом се приближи още малко се подсмихна, познаваше момичето. Беше от дом Слидерин. Спомняше си я защото момиче влезе в дом Слидерин последната му година, бързо се беше сприятелил с нея и често я дразнеше. Подсмихна се отново и в следващия момент скочи зад нея и я сграбчи за рамене.

- Здрасти малчо. Какво правиш само тук не те ли е страх от големите лоши паяци
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyПон Авг 18, 2014 6:24 pm

- Нима се съмнява в мен скъпа?

 Обърна се и дръпна Елди към себе си целувайки я след което отпи огромна глътка от бутилката с уиски. В къщата си държеше най добрият алкохол а останалия беше в бара за да се напиват  мъгълите. Погледна към момичето с такъв поглед че все едно я изнасили няколко пъти докато огледа голото й тяло което в момента лежеше на леглото му. Какво можеше да иска повече от живота.

 А тези нейни палави устно просто го подлудяваха, ако можеше щеше просто да я върже за това легло и да не я пусне никога повече да си тръгне.Но той можеше но въпреки това не искаше да си създава неприятности с баща й.

- Виждам че тук ти харесва. Можеш да останеш колкото искаш. Къщата и леглото ми са отворени за теб по всяко едно време.
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyПон Авг 18, 2014 7:11 pm

-Нямаш идея колко ми харесва, особено в комплект с тоята компания е направо перфектна.- Наистина това предложение започваше да и харесва повече и повече.- Дай бутилката насам- момичето дръпна алкохола от ръцете му и започна да си го налива в гърлото. Потръпна от удоволствие, рецети и обвиха главата на Шейн, наклони я така че да и е удобно, след което завъртя бутилката и започна да пълни гърлото на смъртожадния със сладката опиянителна течност.-Но ти ще трябва да кажеш на баща ми, че ще съм при теб, на мен няма да ми позволи-засмя се злобно, това си беше направо самоубииствена мисия. Баща и не обичаше Елди да се занимава много с момчета и особено с по-големи момчета, а непременно щеше да усети какво ще прави при Шейн.-Хей няма ли да е супер яко, за мен не за теб, ако остана цялото лято тук, ще ти плащам разбира се-последваха няколко секунди мълчание-самоче баща ми няма да ми позволи да харча парите му за да живея при теб. Освен ако не ти плащам с това- тя разкърши голото си тяло- Ще бъде изцяло на твое разположение-повдигна вежди ентусиазирано, а на лицето и грееше щастлива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyВто Авг 19, 2014 1:12 am

Съзнанието мъжът се замъгли от огромното количество алкохол което Елодия изсипа в гърлото му, не обръщаше много внимание на думите, цялото му внимание бе насочено към голото тяло на момичето което все едно беше изваяно от скулптор. Единственото което смъртожадния разбра беше "баща, приказка, страх, заплащане," може би в изречението е имало и други думи но той не ги беше чул защото беше зает да гледа тъмнокосата богиня пред себе си.

- Да спокойно. 
 Придърпа момичето в скута си и отпи още веднъж от бутилката след което сля устните си с нейните, без да чака позволение езика му проникна в нейната уста разливайки сладникавата напитка в гърлото й. Завъртя се около нейния език в една сложна и пламенна целувка която остави и двамата им без капчица въздух.
- И ще се радвам да останеш тук цяло лято бебчо. А заплащането ми харесва още повече

 Мъжът се наведе и засмука нежната и чувствителна кожа на момичето оставяйки идеално образувана смучка на вратът й. Искаше всички да знаят че това момиче е негова и че никой друг няма право да докосва това божествено тяло с омърсените си ръце. Обсипваше вратът й със целувки и продължаваше надолу по рамото й, оставяйки се алкохола, страстна и желанието да превземат съзнанието му.Миг по късно спря и погледна към момичето с думите.

- А моя ми госпожице отделна стая ли ще искате или ще останете тук в тази?
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyВто Авг 19, 2014 1:43 am

-Леглото ти е перфектно, не мисля че искам друго-отново се облегнах на зад върху леглото и се почувствах сякаш бях ангел, който летеше в бели, пухкавки и сладки облачета.-Но, ако ти имаш нещо против да делиш стаята, позволявам ти да спиш на дивана- Повечето хора смятаха държанието ми за ужасно, непоправимо, злобно и така на татък, на мен си ми харесваше да бъда злобна кучка и не го криех изобщо. Някой ще каже, че не е възпитано да се държа така с домакина си, е ама нали съм гост? Винаги най-доброто за гостите.- И така ако остана за цялото лято, ще може ли да си викам определени гости...сещаш се приятели, о и ще ми трябва поне едно шкафче за дрехите и едно за тежката артилерия- Дам, имах си странни предпочитания понякога и тежката артилерия включваше сякакви странни костюмчета, играчки и тем подобни неща, който правеха с*кс*алния ми живот толкова перфектен. Устата ми не спираше да бълва глупости, а Шейн сигурно вече беше съжалил, че ме е поканил.- Шегувам се, не искам нищо и няма да ти правя проблеми, освен основните.- Краката ми се сключиха около кръста му и го придърпах към себе си. Той падна назад към леглото и мен, а течността в бутилката, която държеше се разля по чершафите.- Браво на теб секси ангельо-засмях се и го целунах -Знаеш ли, ако зависеше от мен, нямаше да ти позволя да напуснеш това легло, щеше да прекарраш цялото си лято като мой с*ксуален роб...
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyВто Авг 19, 2014 9:41 pm

-Нда нда миличко каквото поискаш.

 Нашият смъртожаден отново не обръщаше голямо внимание на думите на момичето беше зает да обсипва тялото й с целувки и ласки. За него Елодия беше като наркотик, наркотик към който се беше пристрастил за малко време и го искаше отново и отново и отново. "Слабостта в живота ми" помисли си Шейн докато устните му обсипваха рамото й с целувки. След няколко мига тази красавица го дръпна към себе си а бутилката с алкохол се разля по чистите му чаршафи. "Какъв ужасен начин да пропилея алкохола си" мисълта пробяга за миг през замъгленото съзнание на смъртожадния преди да целуне отново устните на момичето и да прошепне в ухото й.

- Предпочитам алкохола да се беше разлял върху теб красавице. 

 Заслуша се в думите които излизаха от устата на малката богиня в леглото му и се подсмихна леко. Той нейн сексуален роб едвали нещата щяхха да се развият точно така. Може би двамата щяха да взаимни роби но едно беше сигурно това лято щеше да е повече от прекрасно и изпълнено с много страсти и бурни вечери.  Шейн стана от леглото оставяйки Елодия да се излежава на леглото, взе дънките си и бръкна в джоба им като извади една малко кутийка. Върна се при момичето и дръпна в скута си.

- Затвори си очите сладкиш.

 След като Елодия затвори прекрасните си очи Шейн извади съдържанието от малката кутийка което се оказа пръстен с огромен изумруд. Постави пръстена внимателно на ръката на момичето без да маха сребърната панделка. Взе пръчката си и с един замах върху скъпоценният камък се появиха малки букви в прекрасен шрифт и нюанс на сребърното изписващи името на младото момиче.

- Е харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСря Авг 20, 2014 8:08 pm

-Пръстен?- ама той сериозно ли ми подаряваше пръстен, какво подяволите ставаше тук. Не се бяхме виждали от толкова много години и само след няколко часа и единия с*кс вече получавах подаръци..иха, егати кефа, чакай това платена к*рва ли ме правеше. Но пък от друга страна бижуто беше много красиво, с любимия ми камък и пишеше името ми на него, доста мило и романтично от негова страна, но какво се беше променило, та нали до преди малко беше малчото, чувствах се повече като малката му сестричка, тц тц. -Ама какво да не ми предлагаш брак, много красив годежен пръстен си ми купил скъпи. Оценявам го, но съм прекалено млада, сори ще трябва да ти откажа.- Знаех че, не ми прави предложение, но просто нямаше как да не го избъзикм, просеше си го просто-Хайде изплюй камъчето, как реши да направиш такъв подарък на малчото и откъде се докопа до него, много е красив.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСря Авг 20, 2014 9:05 pm

След като се намести и облегна на облегалката на леглото Шейн погледна към момичето е се засмя. Разбира се че не й предлагаше брат или пък годеж. Вярно е че беше красива а секса с нея прекрасен но имаше време още а и освен това бе много млад да се жени. Погледна към момичето и реши да се пошегува и той.
- Ами минавах покрай едно погребално бюро и видях някаква старица с пръстена и много ми напомни за теб и взех пръстена. - мъжът се засмя щом видя изражението на момичето което просто си беше за снимка. Погали бузата й и я погледна сериозно. Сериозно сериозно колкото може да гледа човек който се опитва да не се разсмее отново. - Шегувам се малчо. Ами как отидох до магазина и го взех както правят нормалните хора. А как си помисли че ще ти предлагам брак или годеж?
Върнете се в началото Go down
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСря Авг 20, 2014 9:20 pm

-Шегувах се много ясно..да не ме мислиш за толкова куха лейка, че наистита да си го помисля-Засмях се-Много, много мило от твоя страна бате, направо не мога да те позная-Пуснах един ангелски поглед към него.-Стой ми перфектно, нали макар че на мен всичко си стой супер.-Огледах пръстена, беше най-хубавото ми бижу, нямах търпение да го покажа на зависливите кучки, които ми се водеха за приятелки. Усните ми отново се доближиха до неговите за поредната ми целувка. Започвах да свиквам с неговите целувки, беше много приятно да има някой който да ти начеша крастата когато поискаш и не мислех, че скоро ще мога да се откажа от него лесно.-Е, искаш ли да ти се отблагодаря подобаващо за подаръка-ръката ми се плъзна по краката му  и започнах да мачкам мъжкото му достойнство-или те изморих доста днес.
Върнете се в началото Go down
Шейн
Смъртожаден
Смъртожаден
Шейн

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 EmptyСря Авг 20, 2014 10:01 pm

Въпреки че действията на Елодия се усладиха адски много на мъжа и той не искаше тя да спира. Шейн хвана ръката й и я целуна след което се излегна, като разбира се преди това се съблече и затвори очи с думите.
- Денят беше дълъг бебчо, и утре е ден.
 Тръпна Елодия в ръцете си и я целуна по челото. Въпреки че през повечето се държеше като абсолютна кучка, той знаеше че тя е много повече от това и че се радва на всяко едно докосване от негова страна. Зави голото тяло на момичето и затвори очи заспивайки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко дена в Забранената гора    След няколко дена в Забранената гора  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

След няколко дена в Забранената гора

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» след няколко дена
» Забранената гора (преди няколко месеца)
» Хогмийт след няколко дена
» Хогуортс след няколко дена
» След близо година и половина в Забранената гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-