Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Life's a game made for everyone And love is the prize 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Life's a game made for everyone And love is the prize 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Life's a game made for everyone And love is the prize

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Ейнджъл.
Хафълпаф
Хафълпаф
Ейнджъл.

Профил
ПисанеЗаглавие: Life's a game made for everyone And love is the prize   Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyЧет Юли 17, 2014 4:25 pm


Ейнджъл Мери Еванджелин | 17 | чистокръвна
 

Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start



Ейнджъл - едно прекрасно име принадлежащо на едно прекрасно момиче. Тя е мила, добра, умна, красива, чаровна. Милостивия и характер обаче често я предава. Кара я да страда и да се чувства виновна. И въпреки това в повечето време малкото момиче върви с усмивка на лицето, помага на който с каквото може и си живее живота. Простия си и съвсем обикновен живот.

Родителите и са били убити от черни магьосници, а самата Ейнджъл е отгледана от роднини, които обаче не могат да и помогнат с магията тъй като въпросната и роднина е безмощна, а съпругът и - мъгълокръвен. И все пак те са мили с русокоската. Нямат свои деца и я отглеждат като дъщерята която винаги са искали, но така и не са успели да имат. А Ейнджъл ги счита за свои родители.
И двамата са изключително горди когато от Хогуортс пристигат пратеници за да обяснят на родителите как стоят нещата. Леля и като безмощна е чувала разбира се за Хогуортс, но чичо и - никога. Но той остава безкрайно очарован от това училище, от предметите които то предлага, и бъдещето което неговата Ейнджъл ще има. И така на първи септември преди цели седемнадесет години, малкото ангелче минава през магическия перон и не след дълго се озовава в Хогуортс.

Още първия ден, още с пристигането си замъкът успява да я омае. Огромен, величествен замък с прекрасни покрайнини. А залата в която бяха въведени учениците бе направо ... приказна. Имаше пет дълги маси - едната бе за Слидерин, другата за Грифиндор, третата за Рейвънклоу, четвъртата за Хафълпаф и петата за учителите. Последната бе на подиума в края на залата и от там Ейджъл знаеше, че има добър изглед към масите на учениците. Но това което привлече вниманието и бе таванът, бе като небето което се виждаше през прозорците навън. А наоколо във въздуха се рееха един куп свещи, а на лицата на насядалите около масите се виждаха усмивки и любопитство. Те обаче знаеха какво ще стане, за разлика от момичето отгледано от мъгълокръвен и безмощна. Бе чувала приказки как една шапка разпределя учениците в кой от домовете да отидат, но русокоската бе скептично настроена срещу това ... докато не видя шапката поставена на малко столче пред масата на учителите.. И след малко платът запя. Звучна песен, криеща толкова много в себе си. След като песента приключи учениците наоколо избухнаха в аплодисменти, някои дори подсвиркваха, други даже викаха. Но една жена приведе в ред всичко, само като ги погледна.
- Хайде сега, наредете се тук. - тя посочи празното място пред себе си, разгъна един дълъг пергамент и започна да чете имена. Първото дете което седна на столчето отиде в Рейвънклоу докато русокоската се взираше смаяна в шапката. Притесняваше се все повече и повече докато чакаше своя ред, който не след дълго дойде. Тя седна на столчето, а кафявата шапка падна над очите и.
- Ако можеше да направиш отвара каква би била тя дете? За любов или пък слава? Защо не пък за мъдрост или сила?
- Хм...ами сила.
- Какво искаш да знаеш за историята? Мъдростите може би? Добрите дела, смелите хора? Великите дела?
- Добрите дела ме интересуват най - много като че ли.
- А какво най - много искаш да изучаваш тук? - давайки предположения изрече шапката. Момичето се замисли, облиза устни.
- Трансфигурация и всичко за магическите създания.
- Добре, добре ... представи си, че имаш четири бокала пред себе си от кой ще отпиеш?  - момичето се усмихна като си представи самите чаши, течностите в тях и миризмите им докато ги описваше шапката.
- Този с лилавата течност. Звучи вкусно.
- За кое същество най - много би искала да учиш от следните? Таласъм, дух, кентавър или върколак?
- Ами .. кентаврите. Изключително интересни същества са според мен. - бе чела няколко книги в които главните герои бяха кентаври. Разбира се те бяха притежание на магьосническия свят и бяха купени от Диагон - Али, та в тях пишеше само истина за тези същества, но те винаги бяха обвити в някаква мистерия ... и Ейнджъл искаше да научи всичко за тях.
- Опиши характера си мило дете.
- Хм ... леля ми казва, че съм много чувствително и състрадателно дете, но чичо ми казва, че съм истинско природно бедствие. Обичам приятелите си. Не ги разграничавам на чистокръвни и смесени или мъгълокръвни. Обичам даже и безмощните, не разбирам какво лошо има в тях. О и много обичам да чета, обичам и животните. Хм ... любознателна съм, но по - скоро предпочитам да изживявам приключенията сама от колкото да чета за тях, но понякога нещата вървят ръка за ръка зареди голямото ми въображение... Това е.
- А в кой дом би желала да бъдещ?
- Честно казано не знам. Стига хората там да са приятни, мили, добри и.. общо взето като мен. Искам да си намеря приятели, нещо което не ми се вярва, че ще стане в Слидерин зареди това което успях да чуя за този дом... , но вярвам, че вие ще знаете къде ще ми е най - добре.

И след тази нощ Ейнджъл сякаш стана част от замъка. Живота и на магьосница бе започнал, магиите влизаха в главата и и излизаха от пръчката и. Книгите бяха неизменна част от нея, както стана и с нейния фенек - Бризингър, често наричан на кратко Бриз.
Леля и и чичо и бяха по - щастливи от всякога, което важеше и за малкото момиче. Просто живота и нямаше как да стане по - хубав ..., но винаги можеше да тръгне на зле. Нещо което тя не искаше. Затова желаеше и като завърши да стане Аврор въпреки всички си други желания, просто повече от всичко искаше да предпази тези които обича, както и всички останали.

-FC: Ashley Benson
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Life's a game made for everyone And love is the prize   Life's a game made for everyone And love is the prize EmptyЧет Юли 17, 2014 4:49 pm

Още един сложен избор. Обичаш да четеш, ученолюбива си, но също така предпочиташ да изживяваш приключенията, и си с добро сърцео. Хм ... да, да знам къде да те сложа. Хафълпаф!
Life's a game made for everyone And love is the prize Tumblr_m2wnfyUQ401qlgvk7


Одобрена и добре дошла  smiley
Върнете се в началото Go down
 

Life's a game made for everyone And love is the prize

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Give us a little love <3
» I love fashion. I think it's so important, because it's how you show yourself to the world
» "To love oneself is the beginning of a lifelong romance." -Oscar Wilde
» I long to hear your voice, but still I make the choice to bury my love, in the moondust. |Harvey&Rain|
» But this game we all play is won in wily ways ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-