Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Библиотеката 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Библиотеката 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Библиотеката EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Библиотеката EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Библиотеката EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Библиотеката EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Библиотеката EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Библиотеката EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Библиотеката EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Библиотеката EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Библиотеката EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Библиотеката

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Библиотеката   Библиотеката EmptyЧет Авг 15, 2013 3:54 pm

Библиотеката Duke1

Тук учениците можеха да открият всякаква информация.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Анджелина.
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Анджелина.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyНед Сеп 15, 2013 9:54 pm

Ан се настани на един стол в библиотеката и главата и се удари в масата.Тя се надигна и леко разтърка челото си намусена.
- Няма я! - изрече силно и няколко ученици наоколо изшъткаха. - Извинете.
Дари ги с мила извинителна усмивка и се изправи като заоглежда рафтовете сякаш ще и изкочи отнякъде книга "Как да намерим избягала си сестра?" или още по-добре "Сестра ми Теа изчезна някъде в "Хогуортс" и искам да я намеря!" .Мм да така щеше да е най-добре.
- Акцио,сестра! - изрече Ан сядайки на един стол с книга в скута си.Мики я изгледа тъпо. - Какво...трябваше да опитам!
Определено призоваващата магия не бе за...хора.Така,че щеше да търси своята пчеличка по обикновения начин.
- Тук сме една от ден,а аз вече имам нужда да отида до "Хогсмийд"!Това момиче ще ме довърши ,ако продължава да изчезва така!

- Хей,Теа! - чу зад себе си.Оърна се като се молеше да не са я объркали,а сестра и да е влязла в библиотеката,но нямаше късмет.
- Не,не е Теа. - заяви Анджи и въздъхна.Тези думи ги повтаряше от както се помнеше. - Анджелина е...сещаш ли се - смотаната близначка.
И с тези думи тя май уплаши детенцето.Когато се притесняваше за сестра си и слидеринци не можеха да я надминат по гадно държание защото в такива случай само малкото и жълтурче имаше значение.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Вазовски
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Майкъл Вазовски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyНед Сеп 15, 2013 10:54 pm

Щом влезнаха в библиотеката Майк започнаа да оглежда рафтовете. Кой знае може да попадне на нещо интресено? Все пак който търси намира, нали?
 - И аз няма да откажа една бира. - Отбеляза когато "колегата" му спомена Хогсмид, това невероятно чаровно място. От последните думи на момичето бе меко казано недоволен. Живял е само с една година повече от Ан, така че не е кой знае колко по-умен от нея и все пак не беше доволен от това че по такъв начин се отнася към себе си.
 Вазовски се доближи до ученика, който е объркал близначките. Това беше нормално, нали бяха близначки? И заговори:
 - Малко не е на себе си.. - Каза той имайки предвид Ан, макар че беше повече от вероятно че говори за нея. - Ако видиш Теа случайно кажи че Префектите на Хафълпаф я търсят. - След кратка пауза добави. - Спешно. - Усмихна му се и се обърна към Анджи. И колкото по-спешно толкова по-добре нямаше намерение да гледа тази безкрайна сценка постоянно. Не стига че така и не се назакусва.
 - А ти не говори глупости! - Сега вече се обърна към Анджелина, едвам ли не карайки и се. Определено не беше доволен за самооценката и. - Не е малка поне не по-мака от теб. Има право да ходи където поиска. Ако нещо се е случило някой до сега щеше да е забелязал. И, и вобще.. Какви ги говориш?!? - Май и той излизаше извън рамките на нервите си. Което не му се случваше често.
Върнете се в началото Go down
Анджелина.
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Анджелина.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПон Сеп 16, 2013 8:09 pm

Ан се намуси като малко дете,но после въздъхна.
За какъв се мислиш?!
Тя отвори книгата която бе взела и започна уж да чете,но нещото просто не влизаше в главата и.Въздъхна и погледна Майкъл.
- Не е малка,да.Но за сметка на това е малката ми сестра!Приеми го! - изрече тя тихо и го погледна с широко отворени очи. - Мики...моля те.Направи го...зареди мен.Помогни ми!
Не искаше да му поставя ултиматуми,но явно се налагаше.Той като чели не бе никак съгласен с нея.С каквото и да е което казваше тя.
- Мики... - сините и очички срещнаха неговите,а на лицето и се появи мила муцунка.Тя направо си го измъчваше.
Погледна към вратата където влязоха още ученици.

Сестра ми е добре,тя е добре!
Тя се насили да се усмихне.
- А и много добре знаеш,че народа предпочита нея пред мен.Затова аз съм смотаната близначка.Защото винаги се притеснявам за нея... - Ан въздъхна. - Искаш ли да си вземем по един душ в баните?С бански или бельо!
Уточнението за банския беше много,много важно.А и тя имаше идея да си направят ваната там на басейн.И без това бе достатъчно голяма.
Върнете се в началото Go down
Reginald Hastings
Хафълпаф
Хафълпаф
Reginald Hastings

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПет Май 30, 2014 7:50 pm

Часовете бяха приключили, което означаваше само едно - беше време да отиде в библиотеката, където на спокойствие можеше да чете книгите, които наскоро бе заел оттам и да напише домашните си. Реджиналд се настани на масата, разположена на ъгъла. Разбира се, той винаги гледаше да е възможно най-изолиран.
Извади няколко книги, листи и перото си за писане от чантата си и се зае да пише домашното си.
Не беше сигурен дали му се струва, но едно момиче, което стоеше в другия край на помещението го наблюдаваше. Това е невъзможно, помисли си Реджиналд. Никой не би искал да го заговори, и никой не се интересуваше от него, освен ако не искат да им помогне, или по-скоро напише домашното. Пък и вероятно тя не гледаше него. Това си повтаряше постоянно Редж.
След известно време обаче, това същото момиче започна да се приближава към неговата маса. Нима наистина идваше към неговата маса? Хейстингс се почувства леко притеснение от това, което можеше да се случи. Разговорите с хора по принцип не бяха най-доброто му умение, особено момичетата. Именно за това, момичето което харесваше дори не знаеше, че съществува. Но това момиче вдействителност се приближаваше към него. Бе твърдо уверен в това, когато тя се спря пред неговата маса и го поздрави.
- З-Здравей. - отвърна Редж, а устните му се оформиха в усмивка.
Той отново сведе глава към масата.
Върнете се в началото Go down
Ади
Хафълпаф
Хафълпаф
Ади

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПет Май 30, 2014 8:58 pm

Момичето разлистваше една дебела и стара книга с кожени корици.Листата и бяха пожълтели и лошото бе,че някъде по страниците мастилото се бе изтрило.Това представляваше проблем за домашното на русокоската,но в крайна сметка с малко мъка и някоя и друга магия успя да напише нещо върху своя пергамент.
Прибра старото четиво и се настани на една маса до прозореца като се загледа навън разсеяно и си мислеше за куидич.Чудеше се кога ще е следващия мач и какъв ли щеше да е краят от него.В момента Хафълпаф бяха трети по точки,но това да са по-надолу не бе нищо ново и обичайно за тях и все пак Ади харесваше домът си,тук бяха най-забавните и позитивни хора.
И като си помисли за забавни и позитивни хора видя едно момче от своя дом настанило се в ъгъла.Бе го виждала няколко пъти,но никога не бе разговаряла с него.Бе много сладък,в това спор нямаше,но бе някак си свит.Сутрините не го бе виждала - никога - да говори с който и да е на масата.А и не го бе засичала в общата стая...сега обаче той бе тук и сам...и явно пишеше домашно.
Тя се изправи и тръгна към него,а мантията и се развя зад нея.Русите и коси бяха пуснати и тя ги отметна настрани когато застана пред него и се усмихна чаровно.Изрече едно просто,тихичко и леко разсеяно "Здравей",като нескрито го огледа и после премести поглед върху листа му.
- Аз съм Ади,приятно ми е. - издърпа един от столовете и най-нахално седна на него. - Искаш ли да ти помогна с домашното?Аз вече написах своето.
Върнете се в началото Go down
Reginald Hastings
Хафълпаф
Хафълпаф
Reginald Hastings

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПет Май 30, 2014 9:10 pm

Русокосото момиче се настани до него и се представи, което наистина учуди Редж, защото никой до сега не е проявявал интерес към него, освен ако разбира се човекът няма някаква изгода от това. Именно за това не можеше да се отпусне и постоянно си мислеше какво ли се случва? Няма начин красиво момиче да го заговори ей така и да прояви интерес към него.
Редж се осъзна, че не се представи. Вярно, че бе притеснен, но не искаше да изглежда груб, защото понякога неговата стеснителност бе приета погрешно.
- Аз съм Реджиналд. - представи се той и отново се усмихна.
Когато Ади предложи да му помогне, Редж се учуди още повече. Днес определено беше необичаен ден. В главата му се въртяха всякакви мисли - дали тя не беше от групичката на учениците, които му се подиграваха и всичко това беше просто номер? Реджиналд не можеше да си избие тези мисли от главата.
- О.. ъм, да, аз.. нямам нищо против.. ако и ти нямаш.. - измърмори той, почесвайки се зад тила. - Много.. мило от твоя страна. - думите му бяха последвани от усмивка.
Върнете се в началото Go down
Ади
Хафълпаф
Хафълпаф
Ади

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПет Май 30, 2014 9:25 pm

Малката грейна когато получи отговора му.Устата и се разтегли в още по-широка усмивка,а в очите и се появиха звездички които заблестяха от радост.
Тя се изправи и тръгна към секцията където бе оставила книгата,взе я и отново се понесе плавно към момчето.Стовари я пред него с не особена внимателност и направи физиономия.
След малко извади и домашното си,като му го подаде и отново седна кръстосвайки крака на стола под себе си.Бе наклонила леко глава и уж докато разлистваше отново старото четиво,оглеждаше момчето.Той изглеждаше притеснен...дали Ади не го плашеше?Та това звучеше...странно.За хората тя си бе "чудачката" и "откачалката" ,но за своя вид уж бе нормална.Даже твърде.
- Опитах се да възстановя някои от заличилите се думи,но...само това успях да постигна. - тя повдигна рамене когато обърна към него книгата и огледа набързо есето си.Нямаше против да дава на хора от своя дом да препишат от нейните източници,които не бяха голяма тайна и сигурно всеки един ги гледаше. - Ако не ми разчиташ нещо,питай.
Отново му се усмихна.
Реджиналд значи,това бе интересно име.Някои от магьосниците които тя познаваше имаха странни имена,но това...това си бе съвсем нормално като се замислеше.Мъгълите имаха и по-странни,имаше съседи които носеха имена на животни и растения,а бяха съвсем обикновенни хора...
- Извини ме за любопитството...,но защо винаги си така мълчалив?Имам предвид...засичала съм те много рядко някъде с други хора от нашия дом и още по-рядко да говориш с някого от тях...
Върнете се в началото Go down
Reginald Hastings
Хафълпаф
Хафълпаф
Reginald Hastings

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПет Май 30, 2014 9:47 pm

- Благодаря ти. - за пръв път, усмивката на Реджиналд беше истинска.
Странно, но започваше да се отпуска пред Ади. Тя имаше такава позитивна енергия.. бе трудно да се опише, но се чувстваше.. спокоен. За момент спокойствието му изчезна, когато тя му зададе въпроса, но Редж осъзна, че тя бе първия човек, който осъзнаваше това и го забелязваше. Хейстингс не бе свикнал на толкова внимание, и не обичаше да говори за себе си, но поради някаква странна причина той й имаше доверие.
- Хората.. просто не ме харесват. - измърмори момчето, свивайки рамене. - Не знам защо. Повечето дори не знаят, че съществувам. Опитвал съм се да се сприятеля с някои хора, но те просто ми се подиграват.. а момичето, което харесвам не знае, че съществувам и сигурно би ми се изсмяла в лицето, ако посмея да я заговоря. Явно има нещо грешно в мен. - след тези думи, Реджиналд сведе глава.
За пръв път той говореше толкова много. Ади наистина беше различна от останалите. Все пак, тя бе единствената, пред която той се разкри, и я познаваше от няколко минути.
Върнете се в началото Go down
Ади
Хафълпаф
Хафълпаф
Ади

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПет Май 30, 2014 10:07 pm

Малката го слушаше в захлас и накрая се засмя.Просто не се сдържа.Звънливия и глас проехтя наоколо и няколко ученици се извърнаха и я изгледаха лошо.Тя обаче просто поклати глава и се протегна през масата като сложи ръка върху тази на момчето.След около секунда обаче осъзна какво прави и я отдръпна,а по бузите и се появи червенина.
- Не...Не трябва да обръщаш толкова внимание на чуждото мнение.То е без значение,наистина. - започна Ади.Нея самата изобщо не я интересуваха какво говорят другите.Просто вече им бе свикнала,но това сигурно се дължеше на мъгълското градче където бе израснала. - Пък и те не те харесват,сигурно защото знаят,че си по-добър от тях.Лично на мен ми изглеждаш приятно и мило момче,а аз най-много това ценя у хората.И ,ако момичето което харесваш,не те забелязва...то значи,тя е пълна идиотка.
Усмихна се чаровно и прехапа долната си устна.Самата тя нямаше много приятели.Един-двама,които също на моменти страняха от нея зареди изблиците и на странност.А летата и Коледните ваканции бяха най-скучното нещо,когато навсякъде се чуваше "Чудачката се завърна..."
- Аз мога да ти бъда приятел,стига да ми позволиш.
Върнете се в началото Go down
Reginald Hastings
Хафълпаф
Хафълпаф
Reginald Hastings

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyПет Май 30, 2014 10:22 pm

Реджиналд стоеше вцепенен на мястото си, усещайки как се изчерви, щом Ади докосна ръката му, но бързо се отдръпна. Не знаеше как да реагира на всичко това. Не бе свикнал да му правят комплименти, толкова искрени.. Цял живот са му повтаряли, че всичко, което прави не е достатъчно, че все в нещо не е добър, че е задръстен, смотан и какви ли не неща. Но тези думи, които излязоха от устата на русокоската го трогнаха. Макар и да се познаваха от съвсем малко време, той я чувстваше като истинска приятелка.
- Благодаря ти, Ади.. - отвърна й момчето, усещайки как бузите му ставаха все по-червени и червени. Вероятно вече приличаше на домат. Не бе свикнал да му говорят така, особено пък красивите момичета. - Ти си прекрасен човек, наистина.. Различна си от другите.. и.. радвам се.. ч-че те срещнах.
След тези думи той сведе главата си надолу, а усмивката просто не можеше да изчезне от лицето му.
Върнете се в началото Go down
Ади
Хафълпаф
Хафълпаф
Ади

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСъб Май 31, 2014 1:55 pm

Тя продължи да се усмихва.Малко бяха хората които се държаха мило с нея,и които не я отбягваха.Така де...тя наистина нямаше много приятели,наистина бе малко странна,дори за своя вид.Винаги бе твърде позитивна и усмихната за повечето които само я гледаха накриво.Но ето,че това и поведение и бе спечелило ново другарче.
- О,мерси..ии пак заповядай. - леко се изчерви.Определено не бе свикнала да и правят комплименти,каквито и да е. - Пък,ако ти потрябвам за нещо някога,знаеш къде да ме намериш.В повечето време стоя в общата стая...
Повдигна рамене.Наистина тя не ходеше почти никъде.От време на време се измъкваше в Хогсмийд,през тайни тунели които бяха направени много отдавна,но и на на няколко пъти бе попадала на задънени улици.
- Между другото...на третия етаж,има една картина.Ако я отместиш,ще излезеш в мазето на сладкарницата на Мадам Пудифут.Може да заведеш твоето момиче там...особено на Свети Валентин,чувала съм,че украсата на Мадам няма равна...пеещи купидончета и други глупости.
Засмя се,но това си бе самата истина.Не всеки знаеше и за тайните коридори,а това да можеха да ходят в селото когато си поискат бе направо страхотно!
Върнете се в началото Go down
Reginald Hastings
Хафълпаф
Хафълпаф
Reginald Hastings

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСъб Май 31, 2014 4:50 pm

Реджиналд не можеше да спре да се усмихва. За пръв път в живота си, той се чувстваше уверен.. дори и съвсем малко, нямаше го онова чувство на постоянно самосъжаление. Но как да не се чувства така? Ади бе толкова позитивна и забавна, че просто трябваше да заговори, и Реджиналд незабавно щеше да се почувства по-добре.
- Благодаря ти, Ади.. Честно, аз.. - не знаеше как точно да изрази чувствата си, тъй като не го правеше често. Просто стоеше, изолиран от всички, а сега се чувстваше сякаш неговото съществуване имаше значение. - Радвам се, че.. че те срещнах. Наистина. Ти си прекрасен човек.
Освен, че успя да му вдъхне малко увереност, също го посъветва за неща, за които сам никога не би се сетил да направи.
- Все още малко се съмнавям, че ще се интересува от мен, тъй като.. тя е много по-различна от мен.. Или от теб, например.. Но наистина, благодаря ти.. за всичко. - думите му бяха последвани от жизнерадостна усмивка.
Двамата прибраха учебниците, перата и листите си в чантите, след което се изправиха от столовете си. Не му харесваше факта, че трябваше да си тръгват, тъй като искренно се наслаждаваше на компанията й, но нямаха избор.
- Ще се видим скоро, нали? Ако ме няма в общата стая, вероятно ще съм в библиотеката. - каза Реджиналд и се засмя, след което двамаха излязоха от библиотеката.
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 10:31 am

Сиси реши да дойде в библиотеката, защото реши, че ѝ е време ,да не повярвате, да учи. Но както се знае, сигурно след пет минути ще ѝ омръзне и ще затърси нещо далеч по-интересно от таласъмските войни.
- Уф...защо ги учим тези неща...- видимо недоволна тя взе една книга, седна на един стол, постави книгата на масата и започна да чете. Даже не бе прочела цялата страница и вече ѝ се спеше. Нищо чудно, че не е в Рейвънклоу или Хафълпаф. След като се разбра, че номера с историята няма да мине, се взе да учи по отвари. Тук имаше напредък, прочете урока и все нещичко запомни- отварите бяха по-интересни от историята, пък и предмета ѝ вървеше, така, че не беше нужно да учи кой-знае-колко. След като свърши всичко, се сети, че ако се изложи в часа по история, ще стане лошо, затова със сбръчкано лице взе отново книгата и почна да чете. "Всъщност, от колко време чета по история? Поне тридесет минути!" -каза си тя и погледна часовника на стената. "Д-десет минути!?" Тя продължи да чете. Очите ѝ се затваряха бааааавно. Още малко и ще заспи върху книгата...И вече Сънсет е аут. Или накратко- заспа, като кръгъл идиот.
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 2:29 pm

Голяма скука цареше в това даскало,както го наричах.Всеки се бе запилял на някъде да чете и учи и на никой не му се правеше нещо друго.Затова отидох до библиотеката да видя дали няма да намеря нещо интересно за четене.
Щом стигнах там забелязах че бе пълно с хора,позачудих се какво да търся и след като реших че е все тая тръгнах да видя дали нещо ще ми хване окото.Щом обиколих пет пъти рафтовете с книги най-накрая си избрах една.Взех я и тръгнах да търся свободно място и за мой късмет го намерих бързо.Настаних се удобно и видях че някой бе заспал въру учебника си,а аз от своя страна го бъзнах:
-Внимавай да не изядеш учебника с корицата.
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 2:49 pm

Сирена се събуди, стресната. След като се осъзна леко се изчерви и погледна към момичето, което ѝ е проговорило. На пръв поглед можеше да се каже, че е седми курс. Имаше златиста коса на масури, малко по-тъмна кожа и кафяво-златисти очи. И нещото, което бързо ѝ направи впечатление бе, че е от Рейвънклоу. Обикновено те не звучаха ли по...зубарски? "Но щом шапката я е сложила там, значи си е за там- няма второ мнение."- помисли си слидеринката. Все пак и в Слидерин има какви ли не магьосници, а са си в един и същи дом.
- Ще го имам в предвид за напред...Но, хей, историята никога не ми е била любима.- отвърна ѝ Сиси.
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 2:54 pm

Спящото момиче се събуди и тогава осъзнах че тя не е от моят дом а от слидерин.Направих странна физономия като се сетих какви са принципно хората тамно реших да й дам шанс.
-На мен също не ми допада,но какво да се прави трябва да я учим.-реших да се направя малко на умница.
Русокосата слидеринка не се държеше зле както рилягаше на хората от нейната обшност.
-Хей аз съм Алисън,а ти си...?
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 3:05 pm

"Е, сега след като каза, че трябва да се учи си личи, че е от Рейвънклоу." - каза си Рен. Момичето бе готино. Въпреки, че си личеше, че след като видя, че шестокурсничката е от Слидерин, все пак ѝ дава шанс. Все пак, това в кой дом си не определя цялата си същност, нали!? Можеше да си Грифиндор, но да избягаш от битка, може да си от Рейвънклоу, но да не знаеш нещо, може да си от Хафълпаф, но да те домързява от време на време....може да си от Слидерин, но да не си жаден за слава.
- Сирена Сънсет, но ми казват Сиси. Или Сис или Рен...даже и устатка, но това е друга тема. -усмихна се зеленооката.
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 4:08 pm

Сирена бе доста приятно момиче и ми се стори даже лако стеснителна.Личеше си че е от добро семейство и е добре възпитана и уважава околните и също така е широко скроена.
-Защо не хванеш нещо друго за четене и не махнеш тази скучна за теб книга?-усмихнах се приятелски след това продължих:
-Ако пък нети се чете може да си побъбрим.
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 4:18 pm

- Май така ще е най-добре. От толкова букви ми се зави свят. - Сирена се хвана за главата, а после отново се обърна към Алисън:
- За какво ти се говори? - попита я Сиси. Имаше доста теми за разговор, но никога не знаеш кой каква препочита. Дали за книги, за часовете, за съучениците, за момчета...За какво ли не. Докато мислеше, русокоската реши наистина да разкара сатанинското творение. Или както другите биха му казали- учебника по история. Тя го сложи в страни на масата, така че да не ѝ се мярка пред очите. Щяха да я скъсат, сигурно, но все щеше да се справи.
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 4:35 pm

Хм за какво ли могат да си говорят две момичата на подчти еднаква възраст.И тогава ми хрумна идеята да си говорим за музика.Все пак обожавах музиката и обичах да си говоря с някой на тази тема.
-Имаш ли си лябим изпълнител или група.
След казах това оставих и моята книта настрана за да не пречи.
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyСря Юни 18, 2014 4:42 pm

Ох, ето малко трудна тема. Но, надали Алисън ще каже нещо, ако Сирена ѝ обясни, че всъщност тя си няма почти никаква идея относно магьоснически групи.
- Ами, попринцип нямам. Обичам музиката, но не знам много магьоснически групи. Аз съм със смесена кръв, колкото и да е необичайно за един слидеринец. Майка ми е мъгълка и затова през лятото няма как да чувам кой-знае-какви новини относно магьосническите звезди. Но съм чувала някои песни на Черните Дракони (да кажем, че има някаква такава група) и много ми харесват. Ти?
Върнете се в началото Go down
Phoebe Halliwell
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Phoebe Halliwell

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyЧет Юни 19, 2014 10:10 am

Интересно мъгъл в слидерин това направо си е новина.Но хайде да не бъда зла защото в повечето случеи смесените деца са по-достойни от чистокръвните.
-Е то и аз не слушам много магьоснически групи,предпочитам мъгълските.Там изпълнителите са да кажем много по готини.-засмях се.
Това ча бях чистокръвна не означаваше че никога не съм се срещала с мъгали или че стоя само в нашия си свят.
Върнете се в началото Go down
http://hawaii.bulgarianforum.net
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката EmptyЧет Юни 19, 2014 10:33 am

- О, да съгласна съм. Каквото и да си говорим има страшно готини момчета-мъгъли. - Сирена се засмя.- Особено музикантите. Все едно не ние, а те са магьосниците. -тя се подсмихна- Как го правят- не знам. Може би с пластични операции и фотошоп. - русокосата повдигна рамене.- Да съм честна, малко съм учудена, че си слушала мъгълски групи. Повечето чистокръвни не обичат да се занимават с мъгълите и техния свят. Но сигурно и той е интересен, ако не си живял в него. Ние може да имаме магия, но те са доста изобретателни. Ти кои групи си чувала?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Empty

Върнете се в началото Go down
 

Библиотеката

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Забранената секция на библиотеката
» Северното крило на библиотеката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Хогуортс и неговите околности :: Училището :: Зали и кабинети-