Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Зимната ваканция-началото - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Зимната ваканция-началото - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Зимната ваканция-началото

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyНед Мар 16, 2014 5:41 pm

First topic message reminder :

Събудих се сутринта рано. Щях да ходя да купувам подаръци за всички и веднага, след като си помислих това, в мислите ми изникна песничката "С червените ботушки". Усмихнах се с характерната за мене усмивка и продължих да се оправям. Минах през банята бързо като куршум и скоро бях готова за път. Взех един от файтоните, който водеше до Хогсмийт, и тръгнах. По пътя гледах как наоколо трупаше бял снежец. Всичко беше като в приказка- снегът тихо валеше и се стелеше наоколо, сякаш някой го ръсеше. Той валеше на едри парцали. Обожавах тази гледка- винаги ме караше да се чувствам свободна. Сгуших се в палтото си и продължих да се оглеждам. Наклоних глава на една страна и видях как Експрес "Хогуортс" пристига на гарата, а подир това продължава бързо, следван от гъстия дим, излизащ от комина му. Улиците се почистваха или по-скоро по-добрата дума е се самопочистваха, а тук- таме се мяркаха забързани хора, които нямаха търпение да свършат работата си и да се отправят към топлия и уютен дом. Часът беше около 2. Стъпих уверено върху замръзналите павета. Завъртях се и се озовах на улица Диагон-али. Беше необичайно претъпкана.  Тръгнах към близкия магазин, но се блъснах в някого. Залюлях се, но се приземих на меко. Премигах, а след това очите ми фокусираха някакво момче, което беше притиснато до земята от мен, разбира се. Беше от Хогуортс, но не му знаех името- просто го бях виждала, може би в часовете ми.
- Извинявай!- промълвих аз и седнах върху корема му, но не се задържах дълго и се изправих, като му подадох ръка да стане.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyЧет Мар 20, 2014 10:03 am

След като ме увери, че не е като другите стана и си тръгна. Гледах я как се отдалечава бавно от мен. Но аз не исках тя да си тръгва, исках да остане до мен. Отначало можеше да не ми допада това че е смъртожадна, но с времето щях да свикна с тази мисъл. Аз харесвах заради самата нея. Начина по който се усмихваше, по който се смее. Начина по който ме гледаше преди да ме прегърне. 

 Станах от дървото и се затичах след нея. Щом я настигнах застанах пред нея и взех двете й ръце, гледейки я в очите. По лицето й си личаха две влажни пътеки, беше плакала. Какъв глупак съм, без да осъзнавам я наранявам. Докоснах нежно лицето й. 

- Не си тръгвай. Това което ми каза ми дойда като гръм от ясно небе. Но не ме интересува. Харесвам те такава каквата си Бека. 

  Наведох се и я целунах, обвивайки ръце около талията й. След няколко мига отново е вдигнах от земята и я завъртях в въздуха. Не ми пукаше, че е смъртожадна.
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyЧет Мар 20, 2014 10:20 am

Усетих ръката му да хваща моята. Веднага понечих да изтрия сълзите си, но не успях, защото той ме завъртя към себе си. Опитах се да се усмихна и се получи нещо странно, но това не беше от значение. Радвах се, че той се беше върнал или по-скоро се радвах, че той не беше избягал от мен може би в Забранената гора или някъде другаде. Не можех да опиша как се чувствах в онзи момент. Прилив на топлина започна да се разлива в тялото ми, като започна от корема и стигна до връхчетата на пръстите ми. Отвърнах на целувката и се отпуснах в хватката му.
- Такава, каквато съм?- попитах тихо и изведнъж наведох бавно глава, а косата ми скри лицето.- Не ме познаваш Алекс... Не съм сигурна дали и аз се познавам. Просто бях под прикритие от толкова много време и вече не знам каква бях и каква съм. Но единственото значение на живота ми в момента си ти.
В този момент повдигнах глава и го прегърнах през врата, като го целунах нежно по устните и прокарах език между тях, а след това прошепнах:
- Благодаря, че си до мен.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyЧет Мар 20, 2014 8:02 pm

- Винаги ще съм до теб.

 Завъртях я отново след като ме целуна. Погалих косата й и се замислех над думите. Бях сигурен че някъде надълбоко под всичките прикрития и маски които бе ползвала се криеше едно мило и добро момиче. Разбира се много исках да я опозная. Да разбера какво я радва, коя я кара да се ядосва, какво е натъжава. От какво се страхува и такива неща.

- Ще се радвам да те опознае. 
 Свалих я внимателно на земята. Седнах на тревата и я тръпнах върху себе си. Вместо да падне в скута ми, тя падна върху целия мен и ме събори. Засмях се леко и я целунах, като в същото време погалих шията й.

- Знаеш ли лека си като перце.
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyПет Мар 21, 2014 1:13 am

- Винаги е много дълго време- измърморих тихо, но с усмивка на лице и това беше доказателството, че ме искаше не заради удоволствието като токава, а заради чувствата, които изпитваше към мен. Отвръщах на целувките му и се усмихвах все повече и повече от преди. Исках да е до мен. Изпитвах някаква ужасяваща нужда от него, сякаш беше моя кислород, моя живот, моят животоподдържащ лек.
Засмях се, като го бутнах.
- Личи си. Извинявай- казах сладко и го погледнах миловидно, като се доближих до лицето му и се намръщих леко, но след като ме прегърна доближих устните си до неговите и ги докоснах. Една невинна целувчица се превърна в пламенна целувка, която ни завладяваше със своя чар.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyНед Мар 23, 2014 11:51 am

 Усмихнах се щом ме целуна отново. Беше много сладка когато се усмихваше така мило, срамежливо и невинно. Погалих отново лицето й и я наместих малко по назад в скута си.Почнах да правя коремни преси, всеки път що се изправях я целувах нежно. Гледах я невинно и се усмихвах.

-Ако можеше и така да ме възнаграждаваш вместо с оценки.
 Замислех се и отново се облегнах на студената земя. Гледах я в очите, имаше прекрасни топли и светли очи. Беше като излязла от приказките принцеса. Моята принцеса.
- Прекрасна си Бека. Принцесо.

В следващия момент се изправих в седнало положение рязко и плъзнах длани към нея, почвайки да я гъделичкам на всякъде. Смехът е беше като симфония от нежни и малки камбанки, беше нещо прекрасно. А очите и усмивката бяха невероятни
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyНед Мар 23, 2014 5:52 pm

Не бях срещала някой подобен на него. Той беше уникален и единствен по рода си. Сега седях в скута му и го гледах как прави упражнения. Беше толкова секси, че направо се изумявах как не съм го забелязала до този момент. В момента, в който се изправяше, се целувахме. Не спирах да се усмихвам. Просто Алекс бе мъжът мечта. Страхотен и мил и грижовен и сладък.
- Може да се уреди, но ако не се издънваш по време на часовете ми- засмях се и се опитах да се изправя, но той ме хвана и започна да ме гъделичка. Опитвах се да се измъкна от него, но силните му мускулести ръце ме приклещваха до тялото му и просто не можех да мръдна. Наоколо се чуваше само моя звънък смях. Знаех, че ако някой ни види, сигурно щеше да ни издаде, но не ме интересуваше- исках да избягам с него някъде, където няма да се пазя от останалите и няма да ме интересува дали някой ще ме види. Бях готова да го направя.
- Стига!- казах, опитвайки да си поема въздух. - Ела с мен.
Станах трудно и го хванах за ръката. Задърпах го и по някаква ирония заваля сняг. Преди да влезем в съблекалните за куидичния отбор, усетих подгизналата дървена стена да се допира до мен. Ръцете ми започнаха да обхождат тялото му, като се спряха на гърдите му, а след това на корема му. Езиците ни си играеха ту в неговата, ту в моята уста. Беше ме приклещил, а снегът започна да се сипе на парцали. Започнах да се възбуждам...
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyЧет Мар 27, 2014 6:16 pm

Целувах я и я притиснах с всичка сило към себе си. Снегът валеше а аз обхождах и изследвах с език устата й. Отделих устните си от нейните и плъзнах по нежната й и гладка шия. На няколко места засмуках и облизах кожата й, оставяйки синьо лилави петна след себе си. Не исках никой друг да я целува или докосва. Обвих ръце около талията й и я повдигнах от земята, завъртайки я във въздуха.

- Вярваш ли ми на 100%?

 Попитах я и я целунах отново. Но този път не дочаках отговора й и я сграбчех през тялото. Вдигнах я на ръце все едно носех булка излизайки от църква. Завъртях е отново смеейки се. В следващия момент просто я подхвърлех в въздуха. Малко преди да падне я хванах и разбих устните си отново в нейните. Ахх тези сладки устни.
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyВто Апр 01, 2014 10:50 am

- Дали ти вярвам?- попитах и отвърнах на целувката му. С него се чувствах страхотно, а не като с другите, с които съм била. В момента, в който ме хвърли, изпищях, а като ме хвана, го целунах дори още по-страстно. Завъртях се рязко и стъпих на краката си. Хванах го за мантията и го затеглих навътре. Влязох под душовете, като пуснах водата, а дрехите ми се намокриха мигновено. Бутнах Алекс под душа и започнах да го целувам по устните. Премахнах палтото му, а след това и остатъка от горните му дрехи и започнах бавно с език да минавам по плочките и мускулите му, а ръката ми се плъзна надолу към интимните му части. Започнах да ги масажирам бавно, но сигурно. Усетих как започна да пораства в ръцете ми, докато го придвижвах. Усмихнах се леко, а след това продължих да го целувам. Неговите ръце също не оставаха безучастно и премахваха моите дрехи. Водата се лееше по телата ни, което правеше положението още по-възбуждащо. Исках го вътре в мен, защото знаех, че ще бъде незабравимо.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyВто Апр 01, 2014 5:30 pm

- По дяволите Бека влудяваш ме.

 Изръмжах щом усетих ръката й в бксерките ми. Тази жена знаеше как бързо да възбуди мъж. Разсъбличах дрехите й докато тя ме галеше. Наведох се леко и засмуках силно кожата на шията оставяйки синьо лилави петна, след което продължих надолу към гърдите й които в момента се движеха много бързо. Усмихнах се леко и засмуках силно една от тях. След което се върнах нагоре и целунах Ребека страстно и продължително. Ръцете ми се спуснаха надолу по тялото й галейки го и изучавайки всяка една част от него. Стигнах до гащичките и се подсмихнах.

- Не ти трябват в момента котенце.

 Разкъсах ги на момента и плъзнах дланта си отдолу галейки я. Очите й се притвориха и тя почна да стене. Усмихнах се и отново впих устни в шията й обсипвайки я с малки целувки. Водата ни обливаше и двамата и вече повече от невероятно. Притиснах я силно към себе си и проникнах в нея внимателно. Бях сигурен че не е девствена, но пък тя бе специална и щях да се отнасям с нея така. Раздвижих бедрата си бавно но забързвах темпото като в същото време я целувах.
- Обичам те Бека.
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 2:56 am

- Мислиш ли?- зададох реторичния си въпрос, но това нямаше значение. Сега единствено беше той, той съществуваше на света и не можех да го отрека. Започвах да си падам по него, но дали беше за добро или не- не се знаеше. Нещо ми подсказваше, че той е единственият за мен. Единствено него го беше грижа за мене и това беше от огромно значение. Изохках, а гласът ми оттекна в помещението. Алекс знаеше какво прави и беше добър в това, макар да беше по- малък от мен. Беше добър. Бяха ми премахнати долните гащички. Усещах проклетата възбуда да се разпростира върху и в тялото ми.
- Даа..- простенах силно, но също така се боричках и не се оставях той да командва положението или така да се каже да дърпа конците. Докято Алекс се опитваше да се налага, аз правех точно обратното. Той проникна в мен, а веднага след това много бавно с ръка му го извадих, гледайки го сладко. Обърнах се кръгом и допрях задни части до пениса му. Започнах да ги движа по дължина на члена, а ръцете ми от задника му се преместиха на врата му, като непрекъснато ме притискаха до него.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyСъб Апр 05, 2014 8:23 pm

 Изръмжах недоволно щом тя се отдръпна, бях останал с впечатлението, че и тя ме иска в себе си. Тъкмо щях да кажа, нещо когато тя се обърна и почна да се движи по дължината ми. След малко усетих и ръцете й върху шията си. Обви ръце около талията й и я притиснах още повече към себе си. Движех се бавно но в същото време силно. Исках да усети всяко едно движение, да получи по голямо удоволствие.

 Целувах шията й и движех ръце по тялото й. Нейните стенания ми действаха като наркотик и то много силен и опияняващ. Тя самата беше моя наркотик. Плъзнах дланта си по един от дългите й и съвършени крака и го повдигнах във въздуха като пред това време я целунах, облизвайки устните й с език.
- Бебчо невероятна си. Не искам никога да те пускам
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 EmptyПон Апр 07, 2014 11:29 pm

Обърнах се, а мократа ми коса го перна през лицето. Зърната ми го гъделичкаха по мускулестите му гърди. Силните му ръце повдигнаха крака ми във въздуха. Усетих, че получавам оргазъм- поредния за деня. Ръцете ми не спираха да ме притискат до него, а прекрасният му пенис влизаше бавно, но сигурно все по-навътре. Знаех, че по този начин започвах да се навлажнявам все повече там, където средството минаваше. Беше страхотен и опитен- перфектната комбинация. Като вземем и природната красота и изработеното и изваяно тяло, направо се чудех къде съм била до сега. Исках да го правим и да сме заедно до края на живота ни, но това не можеше да се случи- сигурно това беше просто флирт.. Без чувства и без обвързване, но той спомена, че ме обича. Явно наистина ме харесваше, не че аз не го- бях като момиченце, което беше влюбено до уши в някакъв батко, който така или иначе нямаше да получи.
- Желая те повече от всичко.. По-бързо!- последните ми думи прозвучаха заповеднически. Обожавах да нареждам на мъжете какво да правят с мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Зимната ваканция-началото   Зимната ваканция-началото - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Зимната ваканция-началото

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
»  В началото бе липса и желание. В началото бе кръв и страх. В началото бе откриване на вещици.
» Коледната ваканция, 12 Декември, Диагон-али
» Годрикс холоу, пролетната ваканция
» началото на годината;перон 9¾
» В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-