Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Рок Хауърд 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Рок Хауърд 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Рок Хауърд EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Рок Хауърд EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Рок Хауърд EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Рок Хауърд EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Рок Хауърд EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Рок Хауърд EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Рок Хауърд EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Рок Хауърд EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Рок Хауърд EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 20 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 20 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Рок Хауърд

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Рок Хауърд   Рок Хауърд EmptyНед Фев 02, 2014 12:59 am

Име: Рок Хауърд
Години:16
Кръв: смесена (майка мъгълка и баща магьосник

Семейство:
- Тери Богард - настойник и приемен баща. Възпитаник на Грифиндор и нерегистриран зоомаг сокол
 - Анди Богард - приемен чичо. По-малкият брат на Тери. Завършил е Хапълкраф. Бил е търсач в куидичния отбор. Заб. тъй като и двамата са били осиновени като съвсем малки не се знае дали имат кръвна връзка и откъде са способностите им.
 - Мария - мъртва майка
 - Гийс Хауърд - биологичен баща. Черен магьосник, убит от Тери като отмъщение за осиновителят им.
Лик : Рок е много привлекателно момче  с кафяви очи и черна коса. Има малка бенка на дясната буза и чаровна усмивка. Ръстът му малко над среден обаче още не е пораснал. Не е едър, но с релефни мускули. В мъгълския свят се облича с тениска, дънки и маратонки. В училището носи задължителната униформа, но често "забравя" вратовръзката.
 Снимка Рок Хауърд Kgrhqf10  Justn Whalin
Характер: Нравът на Рок е между добротата на Тери и на майка си и злобата на Гийс От една страна е романтичен и състрадателен и винаги (е почити) е готов да помогне или поне предложи помощта си. Трудно се сближава, но е добър приятел. От друга обаче има тъмна страна наследена от баща си, която се проявява, ако  е много ядосан и тогава е по-добре да не си наблизо. И като стана дума не му напомняйте чий син е. Не приема Гийс за баща и го нарича "онзи". Любопитен е и това редовно му навлича проблеми.
- Харесва: природата, книгите, бойните изкуства, плюшеното си агънце
- Мрази: ясно, че баща си, хора, които си въобразяват, че са звезди и всичко им е позволено, мирис на цигари      
История: Роден е в Лондон. До осмата си година живее с майка си и макар да знае за баща си никога не го е виждал. Тогава обаче майката се разболява. Състоянието й е много тежко, лекарите са безсилни и момчето решава да отиде да потърси  баща, за да го помоли за помощ. Той обаче категорично отказва да направи нещо и го изгонва. Тази е вероятната причина за първата проявява на магическата му дарба. Да, ако не тогава сигурно е щяла да се прояви по-късно по друг повод, но това няма как да го знаем.  Мария умира на другия ден. Това е достатъчно основаниемомчето да намрази баща си. Месец по-късно и той е убит(чрез сексусемптра в гърлото и падане от високо) Рок разбира за това и среща убиеца. Трябва да кажем, че изпитва смесени чувства. От една страна задоволство възприемайки смъртта на Гийс като наказание за тази на майка му, обаче от друга е тъжен, защото все пак остава съвсем сам на света. След разговор  с убиеца Тери както е името на въпросния взима сиракът под крилото си и започва да се грижи за него като свой син. През следващите три години Рок  научава доста неща както за магическия, така и за обикновения свят. Докато един ден не получава писмо от училището по магии, че е приет там. 
Допълнително:
- любимите му цветове са лилаво и черно
- слуша поп
- въздържател
- любимите му предмети са: ГЗМС,  Билкология,  ЗСЧИ и Древни Руни, а най - не любими: аритмантика и пророкуване.

РП:
 Преди 8 години:
  Болничната стая беше празна. Единствените хора вътре бяха жената на леглото с бледо лице и спяща, както и тъмнокосото момче седящо до леглото. Изведнъж сякаш решило нещо, то така и беше стана, излезе и бързешком тръгна по коридора.
 - Къде - попита една от  сестрите, но не получи отговор
  Няколко часа по-късно: 
 Мъжът бе на около 40 години и седеше пред момчето с кръстосани крака. А самото то бе право. Физическата прилика м-у двамата не беше голяма, но я имаше. Обстановката в стаята можеше да се определи като луксозна
 - И какво ме интересува някаква си мъгълка - мъжът произнесе непознатата дума с презрение. - даже и да ми е бивша жена - дръпна от пурата и издуха дима встрани. - Ако ще да умира все тая. Върви си и не ме търси, забрави, че съм ти баща. 
- Ще забравя - процеди Рок. - Даже вече го направих. Но и ти ще си го получиш.
 Обърна се, за да скрие избилите в очите му сълзи и в този момент Прозорците в стаята се започнаха да се пръскат без някой да ги пипа. И проливния дъжд влезе вътре. Пръсна се и останалата стъклария. Усмивката на Гийс Хауърд, защото е ясно, че именно той бе мъжът и за която имаше основание - беше доста могъщ черен магьосник, без особени скрупули, а и страхливостта не фигурираше сред недостатъците му -  изчезна. Все пак не той беше предизвикал споменатото пръскане. Всъщност не го очакваше.
- Значи синът ми е като мен - рече той на себе си, понеже момчето бе избягало навън.
 Преди 5 години:
 Единадесет годишният Рок носеше боксови ръкавици. Такива имаше и младият, разбирайте в началото на 30-те  мъж пред него, който му обясняваше нещо. Другият връзваше косата си на опашка. Точно тогава в стаята, така де гимнастически салон взе че влетя..сова носеща плик с името.. Рок Хауърд  на него.
 - От Хогуортс ли е? - попита момчето развълнувано
- От Хогуортс - кимна дългокосият Анди отваряйки плика. - А искаш ли да отидеш?
 - Да - Рок свали ръкавиците. Впрочем все се каня да питам защо решихте ме учите на бойни изкуства. Вярно харесва ми и мисля да продължа, но все пак сме магьосници. Имате пръчки
 - Как мислиш? - отвърна с въпрос Тери сваляйки своите ръкавици
 - Защото има много места и случаи, когато магьосникът не може да използва пръчката си или магия , а без нея е безсилен.
 - Правилно
 Десетина дни по-късно момчето седеше на стол в голяма зала, оглеждаше се с интерес и си чакаше реда, да застане под шапката. Ето, че дойде
 - 1.Ако можехте да направите отвара каква би била
  Хм - замисли се Рок.-  Мъдрост получена наготово не струва, а любов заради отвара не е любов, не е истинска. Сила...не уточни дали физическа или воля или и двете, но първата мога да я придобия. Славата също може да дойде с времето. Избирам сила
 -
2.Какво искате да знаете за историята
 - За смелите - отвърна този път без много да мисли. - Защото обикновено те са тези,които вършат великите дела. Е бих искал да знам и за мъдрите
3.Какво най-много искате да учите в Хогуортс
-
Всичко за магическите създания, както и всички тайни на замъка - и на този въпрос отговори бързо. Както и на следващите 3
4.Има четири бокала пред вас.От кой ще изберете да отпиете:
 
- Гъста лилава напитка излъчваща приятна миризма на шоколад и сливи. Обичам шоколад и сливи, а и лилавото е сред любимите ми цветове
 
5.За кое същество най-много бихте искали да учите:
 
- Върколаци. Е също и кентаври, но повече върколаци
6.Каква дарба бихте искали да имате.
- да говорите с животните
 7 Опишете накратко характера си
 - Да опиша характера си. Затруднявам се. Малко трудно се сближавам, но пък съм добър приятел и доколкото е възможно опитвам да помогна на всеки. Обичам да чета и да съм сред природата. Освен това съм любопитен
.Също така мисля, че не името на магията я прави черна или бяла, а това за, какво я използваме. Примерно чувал съм за трите непростими. Според мен най-лекото от тях авада кедавра или поне е по-леко от круциатус, казвам по-леко защото едно е да убиеш някого бързо и вероятно безболезнено и друго бавно и мъчително - уточни - та то може да спаси живот, наш или на близък и така ще го ползваме за добро. Вярно в този случай, за да спасим живот се налага да отнемем друг което пък не е добре, но какво да се прави.


Последната промяна е направена от Рок Хауърд на Пон Фев 24, 2014 9:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Рок Хауърд   Рок Хауърд EmptyНед Фев 02, 2014 4:19 pm

Личност трудна за определяне и притежаваща по малко от всичко,но качествата ти които изпъкват най-силно са тези благодарение на които ти отиваш в Грифиндор.

Рок Хауърд Gryffindor_crest2

Одобрен и добре дошъл  smiley 
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Рок Хауърд   Рок Хауърд EmptyНед Фев 02, 2014 4:42 pm

Мерси
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Рок Хауърд   Рок Хауърд Empty

Върнете се в началото Go down
 

Рок Хауърд

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Отборът на Рок Хауърд,Джейн Грей и проф.Алгол Розие

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-