Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
J'aime le gâteau 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
J'aime le gâteau 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
J'aime le gâteau EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
J'aime le gâteau EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
J'aime le gâteau EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
J'aime le gâteau EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
J'aime le gâteau EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
J'aime le gâteau EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
J'aime le gâteau EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
J'aime le gâteau EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
J'aime le gâteau EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 J'aime le gâteau

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
CL
Префект на "Рейвънклоу"
Префект на
CL

Профил
ПисанеЗаглавие: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau EmptyНед Ное 17, 2013 3:09 pm

J'aime le gâteau Tumblr_m8tlb5ZFyo1rw8rduo1_500_large
Обичам, обичам, обичам iei хд

Тук съм от август, но доста от вас все още не ме познават. Хаха. Та, пред вас стои бъдещата госпожа Озера о___о Мани го това. ;д Започваме с обичайните неща в обичайния ред.
Казвам се Тифани. Да, името ми е мега.... сладурско. И на бас, че веднага сте го свързали с тортичката на гиф-а. ;д На 19 години съм. Рожденият ми ден е на 31.10. This is Halloween, this is Halloween, fuck yesh! Студентка съм по френска филология в Сорбоната. fuck yesh, again. Морско чедо съм a.k.a Варна. Говоря френски перфектно. От малка ме влече този език. За това й завърших 4-та езикова с френски. 
Слушам ВСЯКАКВА музика без чалга извращенията. Предимно азиатско, но не ограничавам само до това. Поп, рок, метъл, хаус, техно.. всичко!
Ако трябва да се описвам с три думи, ето ги - откачалка, добричка, сладурана. Също така, имам голямо самочувствие. То, има и за какво да го имам, де ;3 ( Крис знае за какво иде реч хд ).
Ненужна информация тайм:
1. Мога да рисувам!
2. Обичам да чета!
3. Сравнявам се с Шизука от Kampfer rofl
4. Като малка си мислех, че съм преродената графиня Ержебейт Батори ( гугъл знае всичко за тези, които не знаят коя е тя ).
5. ОБОЖАВАМ вампири.
6. Мислех, че съм вампир като малка. ( справка с точка 4 )
7. Любимият ми френски актьор е Гаспард Улиел. (кога?!)
8. Изневерявам на Крис с него РОФЛ
9. Обичам Крис :3 рофл
10. Чао *маха ви тъжно* cry 
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau EmptyНед Ное 17, 2013 4:32 pm

rofl Поне си честна любов моя!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
CL
Префект на "Рейвънклоу"
Префект на
CL

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau EmptyНед Ное 17, 2013 4:41 pm

Аз на теб трябва да ти се карам за дето не си добавил сестра си в графа роднини! Нито пък мен в графа половинка. *подсмрък* Recourse Вдругиден ще съм в София. Ще имаш ли време за един урок? :Д
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau EmptyНед Ное 17, 2013 4:43 pm

CL написа:
Аз на теб трябва да ти се карам за дето не си добавил сестра си в графа роднини! Нито пък мен в графа половинка. *подсмрък* Recourse Вдругиден ще съм в София. Ще имаш ли време за един урок? :Д
С риск да си навлека гнева на боговете ще ти спамя тук /няма лошо/ - от сестра ми не мога да се вредя,а изобщо да не говорим да си оправя инфото на героя >.< за излизане...кои дни за да знам мога ли не мога ли Sun 
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
CL
Префект на "Рейвънклоу"
Префект на
CL

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau EmptyНед Ное 17, 2013 4:45 pm

От 20-ти до 22-ри съм в София на височайше посещение у приятелка. Живее в Обеля. Но има проблем - градът ми е тъмна Индия.. х.х
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau EmptyНед Ное 17, 2013 4:57 pm

CL написа:
От 20-ти до 22-ри съм в София на височайше посещение у приятелка. Живее в Обеля. Но има проблем - градът ми е тъмна Индия.. х.х
Още са ми далече тея дни на мене хД аз не знам какво ще правя в следващите 5 мин пък за тогава...,но Обеля е на майната си за мен..;х и все пак аз познавам града що годе Winked ще ни затрия 5-6 пъти..ама нали ще си с мен Good 
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
CL
Префект на "Рейвънклоу"
Префект на
CL

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau EmptyНед Ное 17, 2013 5:10 pm

Кристиан Озера написа:
CL написа:
От 20-ти до 22-ри съм в София на височайше посещение у приятелка. Живее в Обеля. Но има проблем - градът ми е тъмна Индия.. х.х
Още са ми далече тея дни на мене хД аз не знам какво ще правя в следващите 5 мин пък за тогава...,но Обеля е на майната си за мен..;х и все пак аз познавам града що годе Winked ще ни затрия 5-6 пъти..ама нали ще си с мен Good 
Е, ти пък. Само толкова пъти ли ще ни затриеш? ;д Добре! Ще ти пиша на 20-ти на лс :3 Но можем да не успеем да се видим .-." Зависи накъде ще ме помъкне и какви задачи ще ми възложи ( ще бъда кума на сватбата й?! ).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: J'aime le gâteau   J'aime le gâteau Empty

Върнете се в началото Go down
 

J'aime le gâteau

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Забавление :) :: Свободна зона :: Нека да се запознаем-