Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Гробищата 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Гробищата 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Гробищата EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Гробищата EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Гробищата EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Гробищата EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Гробищата EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Гробищата EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Гробищата EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Гробищата EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Гробищата EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Гробищата

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Гробищата   Гробищата EmptyПет Авг 16, 2013 4:57 pm

Гробищата Graveyard-and-sun
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата   Гробищата EmptyСъб Сеп 06, 2014 10:23 pm

Сянка се прокрадваше измежду надгробните плочи. Сянката принадлежеше на Лип Галахър, който днес отново възнамеряваше да прекали с пиенето и да забрави за всичките си проблеми. За първи път от доста време насам идваше на гробището, защото не беше сигурен дали иска да го направи досега. Тук лежаха останките на чичо му, който бе направил ужасно много за младия грифиндорец и той не смееше да дойде, защото знаеше, че се е превърнал в едно разочароване.
- Хей, чичо! - започна Лип като се приближи към надгробната плоча на чичо си, а след това седна на земята. - Аз съм, Лип... - продължи, а след това отвори бутилката си с уиски и отпи малко от нея, а след това сипа и малко на гроба на чичо си. Знаеше, че той би се зарадвал на нещо подобно. Дори и двамата никога да не бяха пили заедно уиски, Лип беше наясно с любимата напитка на чичо си. - От доста време не сме се виждали, аз тази година завършвам и исках да мина да видя какво става при теб. Знам, не дойдох последните пъти, за което се извинявам. Надявам се поне братята и сестрите ми да са идвали често тук...те биха дошли. Добри са, винаги си казвал, че те са по - добрите от семейството и може би си прав. Мен винаги си ме наричал умния, защото съм умен и винаги успявах да отговаря на всяка твоя гатанка или въпрос, но те...те бяха добрите и винаги изпълняваха каквото им се каже.
Момчето продължи да пие, а след това се облегна на надгробната плоча и затвори очите си. Скоро щеше да започне последната му година в Хогуортс. Скоро щеше да напусне училището и щеше да е възрастен. Това го плашеше повече отколкото беше склонен да си го признае. Страхуваше се, че един ден се ще събуди и няма да има какво да прави с живота си или пък ще си е изгубил времето в правенето на нещо толкова нелепо и глупаво и просто ще загуби всякакъв смисъл. Но въпреки лошото си мислене, една малка частица вътре в него беше позитивна и вярваше, че ще намери щастието, където и да се криеше то.
Филип отвори очите си и се загледа в звездите. Спомняше си за чичо си, които бе прекарал целият си живот в изучаването на мъгълите. Бе прекарал и последният си дъх сред мъгълите, когато беше застрелян по една огромна нещастна случайност. Случайност, която се бе отразила най - зле на Лип, след като чичо му никога не бе създал семейство и беше напълно сам на света, точно като Фил. Момчето се замисли над това колко бързо може да свърши живота и как всичко, което имаме може да изчезне точно за една секунда и след това нищо няма да е от значение, защото щяхме да сме мъртви.
Изведнъж Лип усети как нещо помръдва и това го накара да се изправи светкавично и да се огледа наоколо. Пръстите му се плъзнаха по задният му джоб, където се намираше пръчката му. Беше готов да я използва на всяка цена.
- Покажи се! - заповяда като се надяваше гласът му да звучи достатъчно заплашителен и надежден, след като целият се тресеше от страх. Лип преброи до десет, а след това направи една крачка напред. - Казах да се покажеш! - заповяда отново като усети как смелостта и куража му бавно се завръщат в тялото му.
Единственото нещо, което го притесняваше в момента бе това, че беше сигурен, че има друг толкова глупав човек, който би дошъл на гробищата в един през нощта и този друг човек беше някъде наоколо. Още не го беше видял, но Лип пред чувстваше, че няма да бъде някой добър.
Върнете се в началото Go down
Christian grey
Черен магьосник
Черен магьосник
Christian grey

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата   Гробищата EmptyСъб Сеп 06, 2014 11:04 pm

Може би си представяте черните магьосници,като високи тъмни фигури облечени в черно и бълващи магии наляво и надясно,но не и аз.Сам избирах битките си и не си хабях силите и магиите за полуидиоти от онези училища.повечето не можеха да държат пръчката в правилната посока,да не говорим за правене на магия дори за левитация.Прекарвах повечето време в изучаването на черните магии.Безсмъртието,което може да ти се предложи е само малка част от малките вратички в магията.Онези уж привидно добри магьосници заедно с директорите също искаха безсмъртие.Дори и малка част от тялото им желаеше това,разяждаше го и те го знаеха и се страхуваха от това си желание,защото в един момент щеше да надделее.Още като малък проявих магическите си способности,но тогава имах съвсем други "приоритети".Не обръщах внимание на така наречения вътрешен глас,който шепнеше всеки път,когато правех магия.Дори и аз бях учил в онова училище "Хогуортс".Естествено интереса за изучаването и практикуването на черните магии беше напълно забранено.Когато започнах да се интересувам и запитвам повече от другите учителите започнаха да следят свсяка моя стъпка,всяка магия която правех,дори само да си вдигна панталоните без да се навеждам от мързел или от поредния запой със съучениците ми,макар и да не го правеха явно.Не бях глупав,осъзнавах какво можеше да се случи,какво можеха да ми причинят,можех да изгубя магията си,но в един момент това спря да ме интересува.Открих колко нови хоризонти могат да се разкрият пред мен и наистина започнах тайно да практикувам "забранената магия".В момента в който разбраха едва не стигнахме до война с тях,сам си тръгнах от училището и заживях отделно.Всички учители,заедно с директора се обърнаха срещу мен,пробутаха ми баналната история как това щяло да ме погуби и подобни простотии.


Мракът обливаше всеки сантиметър от гробището.Облаците ту закриваха и откриваха луната,която светеше над безлюдното място.Студът,който накара кожата ми да потръпне можеше дори да се пипне с пръст.Тук идваха най-различни магьосници,дори тези като мен,но бяха рядкост.Всеки път се стигаше до двубой с магии и затова идвах късно вечерта,така имаше по малка възможност да срещна някой от учениците.Стъпвах плавно по пътеката,която се извисяваше от двете страни с надгробни плочи,повечето не бяха почиствани с години,други пък прилежно оправени и даже и с цветя.Пригади ми се от тази гледка.Хората са мъртви,просто лежат там,защо им е да им слагаш цветя и храна.Това не го разбирах.Щом магията не можеше да им помогне да се надигнат,защо живите да ги почитаме?Сбръчках нос и придадох недоволен вид на лицето си и се появиха няколко бръчки на челото ми сложил ръце в джобовете на дънките си.Продължавайки пътя си не след дълго намерих гроба...на майка ми..истинската.Бях осиновен много малък,но това надали го интересува някой.Застанах с бавни стъпки точно над надгробната плоча и клекнах,като почистих с ръка няколкото тръни и трева които се бяха появили.Точно веднъж съм идвал тук и майка ми ме доведе.Тази която ме отгледа,истински като свой син.Преглътнах шумно и просто стоях втренчен в надписа на надгробната плоча.

-Не заслужаваш да съм тук.-Промълвих с ненавист в гласа,която отекна чак в дълбочината на мъртвото ми сърце.

-Дори след толкова години,дори и да се надигнеш от гроба не бих ти простил това което направи с мен.Това което ми причини.Ти съсипа живота ми...-Преглъгнах думи,които надали някога щях да кажа.Какво наистина правех тук по дяволите?Не заслужаваше дори да мисля за нея.Изправих се рязко преглътнах отново и се обърнах,като усетих невидим нож голям колкото секира да се забива в сърцето ми.Това беше последният пък когато щях да я посетя.При мисълта за части от секундата лицето ми се промени и придаде тъжна физиономия,но бързо се смени,като колелото на късмета,но на него имаше два надписа "тъжен" и "безпощаден".Нямаше трета опция.Понечих да си тръгна и малко преди да изляза от гробището чух някакъв вик,мъжки.Бях тръгнал по прекия път и явно не бях сам.Огледах се спокойно и по скоро надменно преценявайки обстановката.Пренебрегнах вика,като смъкнах устни в непокистка физиономия все едно подминавам клоун и продължих,но ето,че мъжкия глас пак се извика.Любопитството ми нарастна и се събуди от своя зимен сън.Проследих вика и на не повече от 10 крачки стоеше мъж,висок почти колкото мен или поне колкото можех да видя в тъмното с тъмна коса надвесил се над един от гробовете.Изражението ми стана сериозно и се облегнах на едно дърво,като скръстих ръце и реакцията му ми придаде весел облик.Съвсем малка усмивка сепрокрадна по устните ми,хищническа,преценяваща противника.

За Бога свали тази пръчка преди да си пострадал.Наистина ли си мислиш,че един ученик ще ме изплаши с това пърче дърво.Ако искаш,наблизо живея и имам ножче да си я подкастриш,така може би ще изглеждаш по заплашителен.-Засмях се накрая,едвам сподавяйки смеха си.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата   Гробищата Empty

Върнете се в началото Go down
 

Гробищата

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Гробищата
» Гробищата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Big Beautiful World :: Мъгълски живот :: Лондон-