Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Everyday is adventure. - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Everyday is adventure. - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Everyday is adventure.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 8:08 pm

First topic message reminder :

Преди две седмици, лагера на нечистокръвните.


Мег! Хей, добро утро. Какво имаме за закуска? Мм, супер. Имаме ли някакви задачи за днес? Пак ли ще има събиране заради пророчеството? Това определено ще развали спокойната неделя.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_lraiecWjD91qk8wk7o1_500
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 9:30 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n4wgdyKC7w1qeey9xo4_250

- Понякога ми се иска да те убия, но твърде много те обичам Алекс...душичке моя. Иначе как сте с този твой сатир? Раздуй клюките..как е...съвкуплението? Ще има ли скоро малки сатирски демончета?

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n3k5dhdzYz1rz2pdbo8_250
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 9:46 pm

Знам, че ме обичаш.Ами... с Фавий е много весело и когато съм с него цялата тази безумност, която по принцип ни заобикаля- пророчества, богове, войни- изчезва и изобщо не ми пука за нищо друго освен за мен и него. Леле, принцесата на Подземното царство да говори така... замечтано. Това е нещо ново. Демонче, чак толкова лоша ли съм? Може и да има, как ти звучи дядо Хадес?
Everyday is adventure. - Page 2 Giphy
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 9:53 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n7rc6vvCIL1qejqeqo3_250

- Точно като дядо Зевс, невярващо, непостижимо и невъзможно..., но реално погледнато никога не съм мислела, че ще имам и връзка..е или по - скоро нормална връзка, нещо което определено не мога да кажа за това в момента...мисля, че ме разбираш.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 10:05 pm

Разбирам те. И знаеш ли какво? Мисля, че боговете трябва да приемат че ние, скъпите им деца, повечето които поглеждат само за да им се карат, порастваме и сами си взимаме решения с кого да бъдем и с кого не. Важното е ние да сме щастливи във връзките си. А те да си гледат работата. Голяма работа, че излизам със сатир, не знам какво татко толкова се впрегна. А Зевс да започне чак война... явно имат нужда от кабелна телевизия, че да не разиграват драмите в живота.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_mawf56m7zn1r9v3dyo1_500
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 10:09 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n5ne3mdHIg1tb01avo3_250

- Но те си имат кабелна! Хефест даже има свое предаване в което показва на всички богове каква мръсница е жена му..и как постоянно му изневерява с Арес..., но бедните никога не могат да се усамотят...навсякъде където отидат Хефест им е заложил някакъв капан и...да кажем, че става весело...
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 10:18 pm

Е значи не им стига. Хефест, Афродита и Арес, колко сладък любовен триъгълник. Ето, виж, защо и нашите животи трябва да са толкова сложни като техните? Любовният живот имам предвид... С битки, сили и изобщо съществуването на боговете мога да се справя. Ама защо леля Афродита не помогне малко и не ги успокои? Нали любовта си е нейна стихия и трябва да я пази?
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_mbnzd5qXtj1qji4kko1_250
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 10:24 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_mrr7zhbEaJ1qe0za9o7_250

- Все едно не знаеш..леля Афродита обича драмите повече от всичко. Дай и да гледа филми с драма и любов и ще реве като бебе докато нагъва пуканки..дори няма да помисли за фигурата си. Но да...да кажем, че и ние сме им един вид забавление. Нашите животи са нещо...което могат да пренебрегнат с лесна ръка, знам ли...
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 10:34 pm

Леле, и като си помисля, че говорим за същите онези мили типове, които се държаха като ангелчета и бяха много забавни, когато на 11 отидох при тях... Кой да знае, че само са чакали да порасна, за да направят всичко един хаос. Леля Афродита ще има да си плаща, че ни разиграва така. Макар че май трябва и да й благодарим, че поне си имаме някого.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_ma7788I1gr1qkx3d4o2_250
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 11:47 am

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n9118cgp5i1tdw24ao1_250

- Ти, ако искаш и благодари, но при мен явно се е объркало нещо...Знаеш ли, че леля ни Афродита има странно чувство за хумор? Така излиза, че тя ще е виновна за тази война...
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 11:52 am

Трябва да и го кажем. Най-много всички да си умрем сами. 
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_mkx2b3WUpG1s2fr8jo1_500


Е, ще ми разкажеш ли нещо повече за теб и Посейдон? Засега знам само че се е опитал да те удави, което не ми дава особено ясна представа за връзката ви.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_m15fk1ZYLP1r88zzj


Последната промяна е направена от Анеля Денвърли. на Нед Ное 09, 2014 11:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 11:57 am

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n68ssbwP4n1qehsoxo7_250

- Хм...какво искаш да знаеш е въпросът. Запознахме се когато ме спаси от един минотавър и то защото представи си реших, че да ме убие бога на моретата ми е по - изгодно пред това да умра от минотавър...грешка. Минотавъра е по - изгодното решение, но го осъзнах твърде късно. Та тогава той ме пусна... и след това често се връщах да гледам морето, докато едни хора с които бяхме в един клас в училище ме бутнаха във водата...тогава Посейдон реши да ме удави и после ме спаси и...се събудих в апартамента му. Имаше аквариум с рибки...

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n3kx2ufdPI1qjemobo6_250
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 12:03 pm

Леле. Не мога да реша дали това е плашещо или сладко. Макар че залагам на второто, но помни, че съм дъщеря на Хадес, имам странна представа за сладко.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_mcg1xfqsEl1rynytv


И какво правехте? Просто гледахте рибките, нали? 
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_m7yb03lHPR1r4ph5q_large
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 12:06 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n8kydsTtdT1rotix8o6_250

- Да кажем, че правихме нещо за което Зевс би убил собствения си брат..., ако не и собствената си дъщеря...хубаво беше.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 12:38 pm

Богове, Мег, дори не подозирах, че имаш такава страна. Я виж ти! Поне е било хубаво, значи си струва последиците. Значи това е било преди четири години? Леле, ти сигурно си една от малкото, които са имали толкова дълги връзки с Посейдон.
Everyday is adventure. - Page 2 Michelle-trachtenberg-o
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 12:41 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n8kydsTtdT1rotix8o8_250

- Другото нещо което е имало толкова дълга връзка с него може да наречем Амфитрита. Знаеш ли, че тази жена е плашещо намусена винаги когато я видя? Все едно съм и изяла десерта с вилица...или съм и скрила шоколада докато е в цикъл? Но честно казано аз съм щастлива от връзката си с него, въпреки всичко...на моменти ми иде да го убия, но предполагам този момент го има във всяка една връзка? И все пак той има късмета, че не съм решила като него "Ще те убия...а ами реших да те съживя..не, не пак ще те убия...я дай пак да те съживя", ох обичам го Алекс..колкото и да е странно.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 12:47 pm

Има го във всяка една връзка. Особено ако момичетата са като нас, съвсем буйни и изобщо не знаят какво е кроткост. Макар че те са късметлии, никога няма да им е скучно. И Мег... Радвам се за вас. Ще направя всичко възможно, за да останете заедно. Чичо Зевс няма да получи думата.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_m7tjuk26MF1rw19zlo2_500
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 12:51 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_mxxn7s6GRU1ruu93bo7_250

- О Алекс, благодаря ти! Знаеш колко много те обичам нали? А и да... такива като Посейдон не търпят много, много да им се отговаря..., а предполагам знаеш, че не съм от най - кротките, но мисля, че това му харесва...макар, че няма да си го признае. Ами твоята връзка? Разкажи ми повече, няма само аз да говоря.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 1:04 pm

Знам, Мег, знам. Точно затова можеш да разчиташ на мен. Бих ступала и Зевсовия задник, за да си щастлива. Защо не, би било дори забавно.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_m5uzhmp1IP1qml8ido1_250


О, ами.. Знаеш ли за някой моето сигурно би било по-странно и от твоята връзка. Точно дъщерята на Хадес, която изобщо не мисли какво прави, момичето, което стресира всички с меча си и е готова да вдига скандали, да си падне по миролюбив и нервен сатир... Да, необичайна двойка сме. Но Фавий знае как да се оправя с мен. Направо ставам като размекващо се мекотело понякога край него. Нищо необичайно за мен.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n5eldxqqUt1s5zj1ko1_250
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 1:07 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n791grDN8L1rftd23o2_250

- Знаеш ли обаче кое му е хубавото мила моя? Няма да ти се налага да готвиш...насади му една саксия с трева да си яде и си готова.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 1:18 pm

Чудя се дали да те ударя или да ти благодаря за идеята. Е, който и да бе решил да ме вземе за жена, трябваше да се примири с това, че единственото в кухнята, което мога да правя, са сладкиши и салати, и да не се оплаква от полуздравословното хранене, което мога да му осигуря... Мисля, че ще ми прости, все пак, погледни ме, как да се сърди?
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_lzgdaiucq11qggv7xo1_500
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 1:24 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n46kk1UmXE1r3ud65o2_250

- Точно така луда ми сестричке...в крайна сметка трябваше да очаквам, че ще е сатир, а не...циклоп например? Сега поне ще му правиш салати...и купувай по някоя и друга кутийка кола..и тесте карти, ще те обича вечно. И не, не искаш да ме удариш! Нито да ме убиеш!
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 2:54 pm

Богове, надявам се, че говориш за карти за игра, с които наистина да играем и кола, която просто да изпием. Още не мога да свикна с навиците му да яде такива неща. Но той май е приел, че постоянно тренирам с меча си и дори съм му измислила име, както и че наскоро започнах да чета Шекспир и други стари автори. Май поне ако започне война ще ме отърве от тази мания и ще ме спре, преди да съм започнала да рецитирам "Хамлет" на всеки срещнат.  To be, or not to be.. 
Everyday is adventure. - Page 2 Giphy
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 2:59 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_n46kk1UmXE1r3ud65o4_250

- Вземи помисли над кое е първото - кокошката или яйцето ...и не, не е което е по - вкусно! И да, творбите на тези автори може да са класики, но ... прочети нещо на някой който е жив. Има и хубави книги за които няма да съжаляваш, *черепчето ми.

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_inline_n5bpqk5E491rfmocr

- Между другото Алекс...как е секса със сатир? Не ме гледай накриво! Просто ми е любопитно...само да не чуе Посейдон, че жива ще ме...хм, какво ще ме всъщност?!


*Зареди черепа който държи Хамлет ;д НЕ ГО ЗАБРАВЯЙ!! На нас ни го дадоха на тест..никой не го написа почти ;д освен твоя сатир..
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 3:18 pm

-Аз съм по интуицията. Каквото ми се струва правилно и ми скимне, това решавам, че е логично. Кокошката или яйцето, не знам, по-гаден въпрос не съм срещала. Да не казваш, че трябва да си обновя библиотеката? Май си права, макар че всъщност нямам библиотека. Не чета чак толкова много, новак съм.
Everyday is adventure. - Page 2 Michelle-Trachtenberg-michelle-trachtenberg-11934898-250-141


Мег! Моля те, това са теми табу! Още си малка да се интересуваш от такива неща! Говоря от името на Зевс, разбира се. И недей,  че току виж татко Хадес послушва. Не ми се ще да си вземе Фавий при него. Или пък ще стане чудо и ще реши, че би се радвал на внуче.
Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_mviafgKshO1qd0b3wo3_250
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 3:25 pm

Everyday is adventure. - Page 2 Tumblr_inline_n5bpupaBSq1rfmocr

- Говориш като девственица сестричке! Не, че това е лошо...даже е хубаво, ако ме питаш мен..., но какво ли знам аз? Нали преспах с мъжът когото ме уби...и то когато почти не го познавах..., но помни - девствениците са за рая, а не ада...Хадес няма да те приеме толкова чистичка. Ще иска внуче, как иначе! Трябва някой да му трови нервите нали разбираш? На Зевс такива екстри не му трябват, че Хера ще го...кастрира. Не знам как не го е направила още. От всички съпруги на тримата големи...Хера е най - плашеща щом опре до изневяра май. Персефона не съм я срещала, но и нямам особено голямо желание...Амфитрита ми е достатъчна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Everyday is adventure.   Everyday is adventure. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Everyday is adventure.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» «An adventure as big as life itself»

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Никъде и някъде,навсякъде-