Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
one day, An & Lydia.. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
one day, An & Lydia.. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
one day, An & Lydia.. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
one day, An & Lydia.. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
one day, An & Lydia.. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
one day, An & Lydia.. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
one day, An & Lydia.. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
one day, An & Lydia.. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
one day, An & Lydia.. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
one day, An & Lydia.. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
one day, An & Lydia.. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 one day, An & Lydia..

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПон Авг 11, 2014 2:38 pm

Хей, извинявай... Може ли да седна тук? Този мъгъ... Този автобус толкова ме обърква, не знам какво е позволено.
one day, An & Lydia.. Giphy
Върнете се в началото Go down
Taylor Vaughn.
Не магичен тип(Мъгъл)
Не магичен тип(Мъгъл)
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПон Авг 11, 2014 4:37 pm

one day, An & Lydia.. Tumblr_n0kxjhUViI1qgtanjo3_250
Да ,естествено,седни. *лек смях*
one day, An & Lydia.. Tumblr_n0kxjhUViI1qgtanjo2_250
*шепнейки й* Моята близначка също мразеше пътува с мъгълски автобуси. За това накрая й подарих кола.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПон Авг 11, 2014 4:53 pm

*шепнейки* О! Мъгълски? Значи знаеш за магьосниците? Какъв късмет!
one day, An & Lydia.. Tumblr_inline_minp6fWhhe1qz4rgp
Ти си добра сестра, колата наистина ще спести много неудобства. Макар че аз самата не знам дали и с нея ще мога да се оправя. А уж съм умна. А да, аз съм Анеля, приятно ми е.
one day, An & Lydia.. Shailene-Woodley-The-Spectacular-Now
Върнете се в началото Go down
Taylor Vaughn.
Не магичен тип(Мъгъл)
Не магичен тип(Мъгъл)
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПон Авг 11, 2014 6:31 pm

one day, An & Lydia.. Tumblr_msjzpqjAgb1ruu93bo2_250
*шепне* Цялото ми семейство беше магьосническо. Аз също има магия,но.. случва се понякога да си отиде. Или пък да ти я вземат.
one day, An & Lydia.. Tumblr_mwv053jSWa1qcwaqao1_250
Тук в Англия дори караме от грешната страна на пътя. А е ужасно след като си пътувал някъде и си се върнал постоянно гледаш от грешната страна.
one day, An & Lydia.. Tumblr_msjzpqjAgb1ruu93bo6_250
Аз съм Лидия,сладурано. Какво правиш тук иначе? Не трябва ли да си в училище? Или годината вече свърши?
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПон Авг 11, 2014 10:03 pm

Значи ако трябва да карам кола съм загубена. Аз по принцип съм загубена в мъгълския свят. Където си отраснал, там си и свикнал, знаеш.
one day, An & Lydia.. Tumblr_inline_mlp0g4e7VA1qz4rgp
Приятно ми е, Лидия, мое спасение. Буквално, ако не беше ти най-много да реша, че е прието да се сяда на пода или при шофьора. О, годината свършва. Възползвах се, за да посетя с доведената дъщеря на сестрата на майка ми, която е колкото мен и е чиста мъгълка, и заедно обикаляхме града. Мисля, че бях по-странна от всеки един турист, разтърсих ги.
one day, An & Lydia.. Shailene2
Върнете се в началото Go down
Taylor Vaughn.
Не магичен тип(Мъгъл)
Не магичен тип(Мъгъл)
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПон Авг 11, 2014 10:36 pm

one day, An & Lydia.. Tumblr_lv5ew2l4Zr1qj9ftco3_500
И на мен ми отне време да свикна тук. въобще да свикна без магия. Трудно е. Сякаш някой си е взел едно парченце от душата ти.
one day, An & Lydia.. Tumblr_lvcf41i6Dn1qj9ftco1_500
И аз така си помислих. Много мразех когато свършеше годината ,защото трябваше да се прибирам при семейството ми. А при тях всичко беше пълната перфектност. Повърхностна. От кой дом си? Аз бях от Рейвънклоу. Но пък най-добрите ми приятели бяха Слидеринци. И често се бутах при тях. Ходи ли вече във восъчният музей? Може да идем двете.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПон Авг 11, 2014 10:54 pm

Рейвънклоу? Наистина? Леле, това е страхотно! И аз съм от Рейвънклоу, за седми курс съм, току-що завърших шести. Аз имам приятели от всички домове. Най-добрата ми приятелка и приятелят ми са от Рейвънклоу, но пък се случва да вися и при другите. Много се радвам, че си била в моя дом, каква приятна изненада.
one day, An & Lydia.. Large
Восъчния музей? Не, мисля, че там не ходихме. Идеята е супер, ако си свободна още сега може да отидем, много ще се радвам.
one day, An & Lydia.. Shailene-woodley-o
Върнете се в началото Go down
Taylor Vaughn.
Не магичен тип(Мъгъл)
Не магичен тип(Мъгъл)
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. EmptyПет Авг 15, 2014 2:05 pm

one day, An & Lydia.. Tumblr_mx0ed0ZYYm1ruu93bo4_250
Ние от Рейвънклоу се надушваме от далеч! *смее се*. Със сигурност все още сме най-добрите,нали? Как се казва приятелката ти? Жалко,че не е тук - можеше да си организираме женски ден,но и сега можем да го направим!
one day, An & Lydia.. Tumblr_mx0ed0ZYYm1ruu93bo3_250
Нямам никаква работа днес. Ще слезем на тази спирка и ще стигнем до там. Хайде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: one day, An & Lydia..   one day, An & Lydia.. Empty

Върнете се в началото Go down
 

one day, An & Lydia..

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: GIF RP-