Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пророчески вести
Пророчески вести
Пророчески вести
Пророчески вести

Профил
ПисанеЗаглавие: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 4:34 pm

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 1lAe7

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. Large-text-divider

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 6820474A
И това ли ще те нарани?
Да разкрия тайната ти...
О моля те не се занасяй,
в ръцете ми се остави,
Рита Скийтър ще разкрие
всички твои мънички мечти.
Но повярвай ми сладурче,
няма да се спра до там.
Докато не те съсипя,
няма да се дам.
 

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 7522670u

Времето е едно никакво, в нашия красив Лондон дъждът продължава да вали, а Рита Скийтър е решила да се поразходи на север, към училището за магия и вълшебство Хогуортс.
Какво всъщност намирам в Хогуортс ли? Един пълен безпорядък за бъдещото празненство ( масово РП ) и оставам приятно очарована от това какви ще бъдат първите предизвикателства на записалите се.
Определено това РП ще даде много храна за размисъл, а отбора на онези двама еднакви кретени – Ривендж и Майкъл ще са ми най – интересни на едно от предизвикателствата, какво обаче ще е то ... е ще си замълча, хубаво ще бъде да е изненада. Но определено ще трябва да проследите  това което ще се случи в техния отбор, момичетата направо да си взимат места на първи ред.

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 7522685T

В Хогуортс нищо обаче не е такова каквото изглежда, и разбира се всички тайни се знаят от всички, там дори стените имат уши. Това се брои и за малкото селце Хогсмийд, където нашия директор явно се е заел да ... ухажва заместник учителката Отвари, Корделиа Верласкес. Дали трябва да питаме госпожицата как се чувства? Особено след като Озера и заяви цитирам „Накрай ученичките ми на ревнуват, накарай момчетата да те пожелаят още повече, а ако някой каже нещо ... превърни го в жаба или просто го изпепели с някоя от твоите отвари “.
Разбира се реакцията надали е това което директора е очаквал, вместо момичето веднага да се хвърли в краката му или по – скоро на врата му и после в леглото му, тя като една истинска Ледена Кралица тя просто подходи делово към всичко ... честно казано точно от тях очаквах повече, особено като чух, че някои дори ги харесват като двойка. Бялата дама и недораслия комин, не звучи ли сладко?

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 7522695H

Нека обаче оставим драмите настрана за малко. Преди два дни си поговорих с един мой колега, той одобрява така да ги наречем „пратените сови“. Спомена ми за няколко индивида, които хич си нямат работа ... освен всъщност истинската си работа. Че в техния живот няма нито любов, нито интриги. Скука честно казано. Но тези хора, или поне един от тях, е голяма клюкарка. Редовно пращал сови с клюки от Хогуортс, и то лъжливи клюки да уточня. Това което твърди е пълна противоположност на думите на моите сигурни източници и на това на което ставам свидетел. Въпросния е учител в Хогуортс, а кой е той ли? Алгол Розие говори ли ви нещо? Например „онзи учител по Билкология , който все си виси в кабинета и мрънка на учениците“ ? Да, точно той. Дали въпросния завижда с нещо на директора и другите от ръководството? Защо си вре и носа където не му е работа? Дали пък да е мой асистент няма да му отива повече като професия? Напълно възможно мили мои.
И като заговорихме за завистници, тези които май мразят директора са много, но защо? Бедничкия Озера само стои и пуши, дори не преподава ... мечтата на всички ученици, как може някой, освен мен, да го мрази? Нека попитаме открито и да чакаме отговор от следните персони: Розие, Джорч Блек, ех този все още не е покойник, Албус Лупин и... ами Афродита Найт. Въпреки, че е бременна от директора нашата красавица определено не се радва много, много да го вижда напоследък... защо така Афи? Сподели с Рита какво те тревожи, знаеш .. каквото ми кажеш ще си остане между нас, за известно време. После ще го научат всички.

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 7522711t

Сега искам да поговорим и за един много сериозен въпрос в нашия свят... педофилията.
Знам, че магьосниците стават пълнолетни на 17, но по дяволите мили момичета... защо всички налитате на стари съсухрени типове? Кристиан, Себастиан, Том какво имат те повече от например онзи Адам от Рейвънклоу? Май Анеля е единствената нормална, браво момиче, определено не трябва да взимаш пример от така наречената ти най – добра приятелка. Себастиан пък май е готов да изнасили племенницата на господарката си насред Мракон – Али, но като гледам как е тръгнало бедната Ел и без това се влачи в краката му от известно време, любовта и към Черния магьосник явно е твърде сила. Том Бръкли пък налетя на почти непознати момиче, но явно пътя към сърцето на мъжът е просто да откраднеш някоя ценна вещ, давайте дами – ваш е стига да крадете от всеки срещнат и кървите по килима му.
Флориан пък най – сетне реши какво изпитва към своето момиче. Докато единия черен магьосник обича грубостите, а другия е мил и чувствителен, този последния е направо безчувствен. Стои и гледа Екатерина отдалеч без дори да я докосва, мрънкайки под нос колко красива всъщност е тя. От кой от тримата е най – добре да се пазим? Кой би взел приза „Най – страшен Черен Магьосник , педофил“ кажете вие. За Кралица Ребека ще има отделен приз, все пак тя вече носи детето на  един слидеринец, Алекс честито! Надявам се ще си горд баща на 17!

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 7522725r

Трябва ли да ви отчайвам още? Да спомена набързо още няколко имена?
Я например да поговорим за тайните обожатели, които ми пращат сови и чиито признания виждате вие.
По последни данни май Фредерик Тинли е новия секс символ на училището за вълшебство и магия Хогуортс. Монтгомъри Джеймс Маккой, момче от неговия отбор също излиза доста желан или поне публично, на ваше място момчета аз бих бягала, независимо, че сте слидеринци при положение, че знам кои са обожателките ви... определено бих се изпарила от земята и то по бързата процедура.
Друга е искрената и открита любов – да питаме Дмитрий Джозуеф Фориан и Том Бръкли как се чувстват със своите малки чудовища – русичките момичета Екатерина и Ейнджъл. И двете по доста странен начин заявиха любовта си в нашата рубрика, но какво мога да кажа... щом се обичам младите, да се взимат. Само, че не ми е ясно това тяхното споделена любов ли е или просто черните магьосници ги е страх от двете откачалки?
Нямало нищо по – прекрасно от двамата кретени на едно място, Ин и Ян, Майкъл и Ривендж. Аз не съм на същото мнение, но вие дами си знаете. И пак напомням за масовото РП , което ще започне на 8-ми, следете тези две момчета.
Винаги моя, ах Ел някой много те желае, леля ти обаче да не го убие? Само тези думи са достатъчни да се досетиш кой е нали? Или на нея и влиза в работната характеристика да се разправя със всеки решил да докосне племенницата и? Чудно ми е тогава как половината Хогуортс и свят на магьосниците е все още жив.
И все пак ще завърша с нещо хубаво, Анеля и Екатерина, макар и едната от тях, русата разбира се, понякога да не е никак наред и да прави глупости мисля, че определено ще заслужат своя приз за най – добри приятелки. Момичетата никога не са крили своята близост, своята връзка, която няма нищо общо с интригите и любовта на останалия свят, нека ги поздравим за това и да се усмихнем, защото това е най – важното. И не, Рита Скийтър не е пила, понякога и тя мисли нормално ... само понякога. Но това е много рядко, ама сега нали сте слушали заслужихте поне 2 мили думи.

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 7522741m

И накрая просто ей така да кажа - приемам откровения, всякакви по всяко време. Совите ви винаги са добре дошли, за мен няма нищо по - приятно от пикантни клюки. Може пък ВИЕ да се превърнете в моите работливи пчелички.. или по - скоро бръмбърчета? Знаете, че съм добра, но просто не искате да си го признаете. Харесва ви да пиша за вас и искате още и още, но понякога вие самите трябва да ми подшушнете нещо за да станат нещата по - интересни.
Обещавам анонимност за всяка интересна и апетитна клюка, за всяка тайна. Обаче не искате да ме предизвиквате с лъжливи слухове нали? Все пак аз давам само най - доброто и то чистата истина. Няма какво да се съмнявате в мен, все пак - наши хора сме си, нали така.

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. 6822030E

Помни,че ще разкрия
всеки той копнеж,
всяка твоя тайна,
всеки твой сърбеж.
С живота ти приключено е
щом станеш мой кроеж.
Веднъж реша ли,правя го,
веднъж намеря ли го,давя го.
Тайната ти няма да остане скрита,
нито час....и защо ли миличък ми се опъваш,
срещу Рита Скийтър,нямаш шанс.

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. Revlarge-text-divider
Върнете се в началото Go down
Корделиа Верласкес
Преподавател
Преподавател
Корделиа Верласкес

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 7:53 pm

Какво повече очакваш, мила? Сама го каза - Ледена Кралица. Сърцето ѝ отдавна е обвито в лед ще е нужна факла, за да пробудиш нещо у нея .... което пак не е много сигурно, че ще случи. ;д
Върнете се в началото Go down
Том Бръкли
Черен магьосник
Черен магьосник
Том Бръкли

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 7:56 pm

Ще се разсърдя на Скийтър! Следващия път искам цяла колонка само за себе си! :D
Върнете се в началото Go down
Корделиа Верласкес
Преподавател
Преподавател
Корделиа Верласкес

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 7:58 pm

Внимавай какво си пожелаваш, че не знаеш какво ще напише за теб. 
Питай нашия любим директор. Той от опит знае. ХДД
Върнете се в началото Go down
Том Бръкли
Черен магьосник
Черен магьосник
Том Бръкли

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 8:00 pm

Ми айде де, аз за сензациите живея :D
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Ейнджъл.
Хафълпаф
Хафълпаф
Ейнджъл.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 10:36 pm

Моето бебче, Том е в дъното на всичко! Вие нищо не знаете <3
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 10:50 pm

Аз ли останах единствената нормална? Докъде стигнахте хора, тц, тц. lol  И да, благодаря ти, Рита, радвам се, че признаваш приятелството ни с Кат, наистина е мило. Имаш сърдечните ми поздрави.     love,love  
Върнете се в началото Go down
Том Бръкли
Черен магьосник
Черен магьосник
Том Бръкли

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 10:54 pm

Малшанс за министъра... :D Просто се е озовала на лошо място в лош момент :D
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Том Бръкли
Черен магьосник
Черен магьосник
Том Бръкли

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyЧет Авг 07, 2014 11:11 pm

Обещавам да спомена и Вас в интервюто си със Скийтър, професоре :PP
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл.
Хафълпаф
Хафълпаф
Ейнджъл.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyПет Авг 08, 2014 10:53 am

Нещо против моя мъж ли имате? Някои май и на своите 5 минути слава не са доволни!
Върнете се в началото Go down
Том Бръкли
Черен магьосник
Черен магьосник
Том Бръкли

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyПет Авг 08, 2014 11:53 am

А така :D Ще ви пусна малкото зло и ще видите вие :D
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. EmptyПет Авг 08, 2014 12:23 pm

Скъпа Рита от къде си толкова сигурна че бебето е от Кристиян? Да не би случайно да си ме шпионирала? Или пък може би си направила ДНК тест докато съм спяла? xDDD
 А какво токова те дразнят влюбените деца? Или може би не те дразни разликата в годите им а факта че само ти си нямаш някой който да те  обича. И от яд че ще умреш сама си го изкарваш на другите  rofl  rofl
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.   Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам. Empty

Върнете се в началото Go down
 

Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: Клюки,конкурси и "Стаята на тайните" :: Пророчески вести-