Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Пророчески вести
Пророчески вести
Пророчески вести
Пророчески вести

Профил
ПисанеЗаглавие: Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки.   Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyПон Юли 14, 2014 8:35 pm

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 1lAe7

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. Large-text-divider

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 6820474A
И това ли ще те нарани?
Да разкрия тайната ти...
О моля те не се занасяй,
в ръцете ми се остави,
Рита Скийтър ще разкрие
всички твои мънички мечти.
Но повярвай ми сладурче,
няма да се спра до там.
Докато не те съсипя,
няма да се дам.


Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 7469204X

Любовните елексири, новата мода. Явно в училището за магия и вълшебство Хогуортс са вкарани поне един тон любовни елексири, как иначе човек ще може да обясни внезапната промяна в навиците на момчетата? Куидичът е забравен, закачките също. Всички до един са се скрили с някоя и друга лигла някъде из замъка. Трагедия, трагедия. Каква е тази нова мода? Какво е това чудо? Има ли смисъл да говоря, като се знае, че нивото в училището е под всякаква критика. Мисля, че Министерството сериозно трябва да помисли дали на поста на директор да седи Кристиан Озера, при положение, че най - вероятно самият той внася тези любовни елексири, а ученичките палаво му се отблагодаряват за това. Все пак не отдавна самият директор ни даде интервю, личеше си, че не го интересуват децата в това училище и си търси просто забавление, мислите ли, че училището може да се управлява от такъв човек? Силно се съмнявам ..., но надали това ще промени манията на ученичките по фалшивата любов. Дами, дами ... толкова е тъжно. Липсва ви истинска любов, затова и си създавате някакъв неин заместител. Анджелина, кога успя да сипеш отварата в чая на Вазовски? Адриана, а ти в някой сандвич направен за Реджи ли я сложи? А Ренесме май пък сипа някой и друг литър във виното на директора, тъй като без да се церемони той я отведе в една малка къщичка край забранената гора. Анеля обаче май най - много се е пристрастила към използването на тази отвара, сигурно даже вече се е научила и сама да я забърква? Бедния префект на Рейвънклоу, Адам направо и лази в краката... очарователно нали?
Ах, ах любовните елексири ви тровят живота, говорете каквото искате обаче, пределно ми е ясно, че от това нещо в училището има и то предостатъчно. Желая на влюбените птички много щастливи моменти заедно ... и галеони, все пак трябва да се запасите с още розови шишенца нали?

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 7469285Z

Като казах, че министерството трябва да помисли какво да прави с Хогуортс ... хм, може би първо ще трябва да си сменим министъра. Ще ме прощавате госпожо Министър, но не мисля, че е особено честно да пускате своите виновни познати ей така, а някои невинни да пращате в Азкабан. Но разбира се  вие и Томас Бръкли сте далеч повече от обикновенни познати до колкото разбрах. А не е зле и целия магьоснически свят да го разбере. Как Нимфадора Скай освобождава своя любов Томас, само защото сърцето и няма да понесе това да го види как отива в Азкабан, очарователно, прекрасно, но ако мислите, че вашата любовна история ще ме трогне жестоко се лъжете, и аз настоявам за справедливост. Не бих желала глава да ни бъде някой толкова ... мекушав. Може би все пак времената когато Черния Лорд бе виж си бяха за предпочитане.
Както излиза явно целия ни свят трябва да се преразгледа, не може училището да е нормално, когато в министерството се случват такива неща.
Да не споменавам, че от затвора който е така добре охраняван, че няма как никой да се измъкне от там бягат все повече и повече черни магьосници и по - точно смъртожадни. Дали самият министър няма пръст и в тази работа? Ако питате мен, да. И самата аз ви призовавам да не вярвате на думите на Нимфадора, все пак ви давам от първа ръка клюките. Мен не може да ме подкупите ей така да замълча, щом съм решила истината ще излезе наяве, колкото грозна и мъчителна да е.

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 7469339y

И разбира се няма как да не спомена и черните магьосници или по - скоро онази част от тях която наричат себе си смъртожадни. Като казах, че някой е избягал от Азкабан наистина взирам хората от тази група, известните които се броят на пръсти. Но избягалия който привлича погледа и то отдалеч е синът на нашата кралица Арвен, а именно Хротгар или по - познат като Саваж, все още младеж, а вече тръгнал по този ужасен и опасен път, но сигурно и Елизабет е почнала да използва любовни елексири за да привлича нови допълнения, като едно пиленце ми подсказа, че около нея се въртят главно мъже. Ха, забавно нали? Жена да е начело на черните магьосници, всички от които мъже...
Елизабет обаче се размеква и това ме навежда на мисълта, че и тя няма да бъде добър Министър на магията, макар и да си го мислех първоначално. Колко жалко за всички почитатели на Вие - знаете - кого. Дори неговите последователи са отчайващи , а точно от тях очаквах повече. Но ха, представете си русокоската се страхувала от паяци, но явно няма против да мачка чаршафите със Спайдърмен или казано иначе - със Сав. Какво ме навежда на тази мисъл... е определени източници които няма да издавам, но съм сигурна в тях. Това, че и двамата се държат така сякаш нищо няма...е не се заблуждавайте, моите уши достигат и до щаба на черните магьосници и ще ви докладвам всичко което става там, като мисля да ви спомена (а може би припомня) , че в сърцето на лидерката на смъртожадните има и още един мъж - Джейк, талантлив магьосник на пръв поглед, но захвърлил магическата пръчка и отричащ магическите си способности и своята кръв... защо ли и е на Елизабет такъв човек? Точно това е най - интересното и смятам да разбера всичко по този случай. Мили ми смъртожадни, внимавайте - следя ви. А двете любими думички на вашия Спайдърмен не могат да ме уплашат, така както някой и друг умопобъркан старец.

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 7469374a

До тук бяха може би по - важните или по - скоро интересни неща. Сега набързо да си поговорим и за всичко останало. Докато нашите ученици се забавляват и изобщо не учат, точките на домовете им нарастват. Рейвънклоу води, чудно защо ли? Може би защото директора на Хогуортс е техен ръководител? Е явно и Афродита Найт като една заместник директорка е тропнала с крак и е заявила на комина Озера, че така не може и Грифиндор са се набутали на второ място... тц, тц милички все още сте далеч от Купата на Домовете, която до колкото чух ще бъде дадена скоро, но точна дава няма. Това е друга тема ... искам да отбележа обаче как трима слидеринци успяха да издухат Хафълпаф и тяхното предимство ... и то без помощта на своите префекти, Данте, Ел.. вие двамата къде се затрихте, ЗАЕДНО? При вас не ми се вярва да е намесен любовен елексир, по - скоро разчитам на водка.
И все пак бедните Хафълпаф са си направо за съжаление, минутка мълчание за язовците и да минаваме нататък.
Наскоро бе и 427 първенство по кудичи, Бразилия срещу България. Патагонската пустиня бе мястото на това световно първенство , а финала приключи с резултат 170 на 60 за нашите. България победи благодарение на Крум, браво на нашия търсач, фенките му могат да се гордеят с него, а съм сигурна, че в Хогуортс има цял клуб "Обичаме Крум"... което не знам дали е за плач или за смях. Но разбира се нека не помрачаваме обстановката - честита победа на България, да отаряме шампанското и да продължим нататък с няколко имена.
Афродита Найт - безкрайно бременна, но от кого? Кристиан или Джейкъб? Любопитно ми е ВИЕ какво ще кажете по въпроса. И все пак имайте предвид интервютата които получихме и от двамата директори. Съмнителна работа не мислите ли?
Фрейя Найт - нова персона в моята устна, съдия в министерството и близначка на Афдорита, добре дошла блондинке, ще се срещаме често предусещам, особено щом ти се водиш злата от двете злини. Но човек е казал - бедната никога не идва сама. Вие определено отговаряте на тази поговорка, и то в пълна сила.
Корделиа Верласкес - малко албиносче което нищо чудно скоро да плени сърцето на директорка както е тръгнало. И все пак и тя е от онази шепа смъртожадни...и о, сега виждам, че явно около Елизабет не са само мъже, но любовния тригълник си остава ... или може би с Корделиа става четириъгълник?
Каролина Беликов и Старк - вие двамата няма ли да се спрете? Стигате ни, не ни трябват повече изчадия от вашата порода. Старк е от старата школа за презервативи не е чувал ми е ясно, но ти Каролинче си млада и уж умна ... влей на стареца акъл в главата. Мен не ми е проблем, че се грабите постоянно и навсякъде, лошото е, че може и да се размножите, а това не е хич добре ... и разбира се последните няколко думи не важат само за тези персони. Отнасят се малко или много за всички споменати в тази статия, и най - вече за Екатерина и Дмитрий, от вас по - луди няма. Не ни трябват такива същества, тъй като вие безкрайно много ме отчаяхте та чак ми се доповръща. Все пак би било приятно следващия път да ме изненадате с нещо хубаво и пикантно, а защо не и напраов сладко ... току виж отново ми се издигнете в очите пиленца. А сега - целувки и приятна вечер.

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. 6822030E

Помни,че ще разкрия
всеки той копнеж,
всяка твоя тайна,
всеки твой сърбеж.
С живота ти приключено е
щом станеш мой кроеж.
Веднъж реша ли,правя го,
веднъж намеря ли го,давя го.
Тайната ти няма да остане скрита,
нито час....и защо ли миличък ми се опъваш,
срещу Рита Скийтър,нямаш шанс.

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. Revlarge-text-divider
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки.   Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyВто Юли 15, 2014 3:54 pm

А моля, моля да си имаме уважението! Рейвънклоу съвсем честно сме си изкарали точките! Пък и за твое сведение с Димка ще имаме най - сладките деца на света специално ЗАради теб :) За да им се радваш на воля <3 bunny-smiley 
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки.   Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. EmptyВто Юли 15, 2014 5:10 pm

И мен това ме учуди...Че търсите любовни драми, това си е ясно, ама да се намесват точките...Оляхте се :Д Но виждам, че може би сте отчаяни...все пак продължавате да дрънкате разни работи за директора и останалите учители... И спри да ни пробутваш тия целувки, че май всички ги избягват повече и от дименторските ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки.   Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки. Empty

Върнете се в началото Go down
 

Любовни елексири, избягали затворници, странни взаимоотношения, измами в министерството и още - Рита Скийтър ви праща поздрави и целувки с новини и клюки.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Съобщенийце от Рита Скийтър.
» Насреща с Рита Скийтър. Още една разбиваща статия
» Поздрави
» Мили мои славни, грозни и забавни, с целувки ви посрещам и нежно ви изцеждам.
» Магията е могъщество; В министерството на магията преди известно време; Нимфадора и Томас

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: Клюки,конкурси и "Стаята на тайните" :: Пророчески вести-