Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Dianna Evans;  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Dianna Evans;  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Dianna Evans;  EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Dianna Evans;  EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Dianna Evans;  EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Dianna Evans;  EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Dianna Evans;  EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Dianna Evans;  EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Dianna Evans;  EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Dianna Evans;  EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Dianna Evans;  EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Dianna Evans;

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
dianna evans;
Слидерин
Слидерин
dianna evans;

Профил
ПисанеЗаглавие: Dianna Evans;    Dianna Evans;  EmptyПет Май 23, 2014 11:15 pm

Dianna Evans;  Tumblr_mpwfis00M41szxfwno1_500
 India Eisley



..about me..

Името ми е Диана Блек-Евънс, дъщеря на Августин Блек и Елизабет Евънс, родена на 31 октомври 1996 в Лондон и съм повече от сигурна, че не искате да ме познавате.


..character..

Няма съмнение по въпроса – болката е гадно нещо. Всички я мразят и въпреки това има малко хора, които могат да видят красота в нея. Един от тези хора съм аз. Можете да ме наречете шизофреник, мазохист, изрод. С каквото и дума да ме наречете имате право, защото аз обичам болката, намирам в нея едно такова очоравание, което кара кожата ми да настръхва. Обичам да я причинявам, било то на мен или на околните, психическа или физическа. Усещането, че някой е зависим от теб е уникално. О, но недейте да си мислите, че съм някакъв готик тийнеджър изолиран от всички. Всъщност съм като всички останали, обличам се като нормално момиче, имам социален живот, но най много обичам книгите, те сякаш ме откъсват от реалността. Просто може би не знам какво означава думата любов. Умея да получавам това което искам, защото когато си наумя нещо, дори самия дявол не може да ме спре. Едни от любимите ми неща са власта и силата, когато ги съчетаеш, нищо не може да те спре. с две думи всичко ми е в главата. Мразя да ми противоречат и съм твърдо против мътнородите.


..history..

Историята ми? О не съм много сигурна, че искате да я знаяте, но щом настоявате. Какво вече казах съм родена преди 17 години в Лондон. В ноща на Хелоуин, майка ми - Елизабет получава родилните си болки и във 23:59, ражда едно здраво момиченце. В 00.01, жената издъхва държейки дъщеря си на ръце. Колко ли слаба е била? Този въпрос не спира да ме тормози. Баща ми - Августин Блек, поем грижите за мен, но само през първите няколко месеца. На 1 Януари 1997, той била арестуван и изпратен в Азкабан обвинен в измяна на минестерството и използване на непростимото проклятие - Круциатус. И така, моя милост бива настанена при единствената и' останала роднина а именно сестрата на майка и' - Мелиса Евънс, която както аз обичам да я оприличавам не е нищо повече от "дърта кукуфелница, незнаеща с кой да си пие чая". Понякога си мисля, че ме мрази .. А може би наистина е така и причината най-вероятно е както тя казва "толкова много приличаш на проклетия си баща". Деството ми беше истинско мъчение, не можех да понясам нищо от всичко това. Постоянното пиене на чай с приятелките и', а аз тичах и тичах в опит да им задоволя и най-малките капризи. Но с времето всичко се промени. Порастнах и отидох в Хогуартс, където наистина се чувствам добре. Единствения период от време през който трябва да я понасям е лятото. И все пак през последните години се научих да я слагам на място. Вече нямам страх от нея, както преди а и живота ми е твърде различен за да го пропилявам с нея. С две думи това е моята историята, която е нищо и всичко.


..more information..

 Иска да срещне баща си.
 Обича да е център на вниманието.
 Не знае какво е да обичаш и да бъдеш обичан. 




..the test..

Ди погледна листа пред себе си. Наистина ли тряваше да го прави? Вече знаеше, че ще отиде в Слидерин. Там където са били майка и', баща и' както и всичките и' предшественици от родовете на родителите и'. Въздъхна и погледа и' се насочи към първия ред ситни буквички със завъртулки. О да, определено би иска отвора за сила. Втори въпрос .. "ама те сериозно ли?" помислиси госпожица Евънс и завъртя очи. Беше повече от очевидно, че историята е за да се чуат великите дела, тъкмо те имаха значение. Трети въпрос малко я затрудни. След няколко секунди мръщене и бръчкане на нос пред листа тя сложи тикчето на последния отговор, а именно "всичко в сферата на магията". Четвъртият въпрос отново и' се стори лесен, естествено, че щеше да избере тази с дъх на шоколад.. така де, та тя беше момиче, а всички момичета обичат шоколад. На петия въпрос без да се замисля, отбеляза върколаците, докато шестия отново и' създаде проблеми. Толкова хубаво би било ако можеше да има всичките дарби, но щом се налагаше да избира ... най-вероятно четене на мисли. Така винаги щеше да е една крачка пред врага си. Не беше най-трудния тест през живота и', но и не се съмняваше, че ще отиде в Слидерин.
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Dianna Evans;    Dianna Evans;  EmptyСъб Май 24, 2014 4:57 pm

Една дама с различно мнение.Дама ,която както и предполага отива в дом Слидерин където може да намери хора със сродни интересни.Но знай мило дете,пътя по който поемаш е опасен.

Dianna Evans;  Tumblr_static_tumblr_static_slytherin_crest_1__1_

Одобрена и добре дошла  smiley 
Върнете се в началото Go down
 

Dianna Evans;

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Kean von le Evans
» Christopher von le Evans

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-