Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Hanna Arrietty Salmon

Hanna Arrietty Salmon

Профил
ПисанеЗаглавие: Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest   Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyНед Мар 30, 2014 11:37 pm

Слънцето грее, птичките пеят, цветята цъфтят, а аз стоя и тъпея. Вече не помня кога точно Гидеон беше ме посетил, но от тогава не го бях и виждала. Защо ли изобщо си помислих, че може да бъде нещо различно. И той ме забрави, както всички останали. Всички казваха едно, а вършеха съвсем различни неща или пък си ги мислеха.
Излязох от замъкът и се запътих за пореден път към Забранената гора. Това място ми беше любимо, макар че имаше какви ли не същества, които можеха да изкарат акъла на всеки един от нас, но това не ми пречеше. Дори от части ме караше да се чувствам някак си спокойна.
Още в самото начало на гората, забелязах познатият ми Слидеринец, Алекс Колинс. Ах този женкар. Идваше ми да забия юмрук в лицето му и поне за момент да изтрия самодоволната усмивка от лицето му.
- Да не би да те е страх да влезеш? - попитах го аз, като се подсмихнах лукаво. Той просто стоеше там и се чудеше дали да влезе или не, докато аз влязох и тръгнах напред без да се замислям.
- Не мислех, че Слидеринците се боите от нещо. - съвсем леко повиших тон, като се спрях за момент и се обърнах към брюнета. В очите ми играеше пламъче, а самодоволната усмивка, която беше закачила на лицето ми бяха някак си плашещи за повечето хора. Не разбирах какво му беше плашещото на това, но явно момиче да притежава тези две неща беше като да видиш самият дявол.
Върнете се в началото Go down
http://academygatelinerpg.bulgarianforum.net/
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest   Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyПон Мар 31, 2014 8:40 am

 Още един скучен ден. Захвърлех учебниците и излязох от подземията да по тренирам малко. Напоследък все не ми оставаше време за тренировки. Вярвах към Забранената Гора бавно и ръце в джобовете и мислех. Щом стигнах пред входа на гората видях едно тъмнокосо момиче. Беше от Хафълпаф, но не помнех името й. Щом я видях просто спрях по не знайна за мен причина. отнесох се някъде в мисли и съвсем не чувах какво и дали ми говори. Изведнъж поклатих леко глава и дочух думите й. Аз страхливец как ли пък не!

- Защо да ме е страх?

 Влязох след нея и я настигнах. Застанах зад нея и изсъсках в ухото  й с пресипнал глас.
- От нищо не ме е страх бебчо, но теб може да те хване страх, от големите паяци в гората и люспестите им приятели.

 Засмях се отново и продължих да вървя, не ме интересуваше много дали ще следва темпото ми или не. Щом видях едно по здраво дърво се усмихнах. Махнах тениската си и я метнах на земята. Скочих на дървото и се хванах за един по нисък клон. Почнах да се набирам на него. Усетих чужд поглед на гърба си и се усмихнах леко.
- Малката докога ще стоиш така все едно не си виждала човек да тренира по дърветата?
Върнете се в началото Go down
Hanna Arrietty Salmon

Hanna Arrietty Salmon

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest   Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest EmptyПон Мар 31, 2014 10:22 am

Някой да ми даде нещо остро и да се свършва на момента. Дори не разбирах какво момичетата му харесваха. Пълен надувко, който се мислеше за повече от останалите и винаги си мислеше, че може да оплете някое момиче в мрежите си, след което едва ли не да я изчука и после по живо по здраво я зарязваше.
- За жалост ще те разочаровам, бебчо, но не ме е страх от нищо. - твърдостта на гласа ми беше странна, но ми харесваше. Харесваше ми това, че го правех пред точните хора. "Бебчо", не ме карай да се смея, но начинът по който аз го казвах ясно се усещаше иронията.
- Де да бях аз, защото съм отпред. - подхвърлих му, като забелязах огромен паяк, който стоеше на около двайсетина метра от него. Сега ще видим кой го е страх и кой не го е. Извадих пръчката от ботуша си. Да беше малко странно да ходя с ботуши по това време, но влизах ли в Забранената гора не исках да си цапам другите обувки. Всичко щеше да е като бебешка игра, затова се подготвих за още от тези напасти. Не можеше ли да прекарам поне един ден без някоя магия?
- Ако не искаш да пострадаш се дръпни от пътя на пръчката или моят. - можех да използвам и онази си способност, където вдигах всичко във въздуха или земетресението без дори да имам и пръчка. Щях да го шашна малко и може би това исках и да направя. Нямаше правото да ми казва малката или каквото и да било друго.
Върнете се в началото Go down
http://academygatelinerpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest   Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest Empty

Върнете се в началото Go down
 

Hanna and Aleks/ Before a week near the Forbidden Forest

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Before a week in the Forbidden Forest /Jasmine and Dmitry/
» Before a week near Hadgrids house/ Annabel and Madison/
» Before two weeks in the library /Hanna and Lukas/
» Before 1 week
» After one week.. near the lake

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-