Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Предложения 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Предложения 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Предложения EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Предложения EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Предложения EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Предложения EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Предложения EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Предложения EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Предложения EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Предложения EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Предложения EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 17 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 17 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Предложения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Предложения   Предложения EmptyСря Авг 14, 2013 1:09 pm


Приемаме всякакви предложения и то по всяко време.
Чувствайте се свободни да споделите,ако имате нещо на ум.
Предложения 4069271629
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
L.
Черен магьосник
Черен магьосник
L.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyВто Авг 20, 2013 10:47 am

Добавете още градове към мъгълския свят. Не се ограничавайте само до Лондон само, защото в книгите е споменат само той.
Може да добавите "тайна" към информацията в профилите на потребителите.
Ако се сетя за още нещо, пак ще пиша =)
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyСъб Авг 24, 2013 8:52 pm

Може би да направите нещо като награди за заслуги към форума... Може да добавите наградите Орденът на "Мерлин". smiley 
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyСъб Авг 24, 2013 8:54 pm

fly  Ха ето това вече ми хареса.Ще помислим над него.Благодаря.


L. и аз си го мислех това,но да видим до къде ще стигнем...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyСъб Авг 24, 2013 8:55 pm

Радвам се, че помогнах smiley 
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyНед Авг 25, 2013 3:45 pm

Може да направите тема радио, където примерно да има 2-3 предавания и всеки потребител(избиран от админите) да пуска по някое интервю...или нещо такова.. Нали имаше такива магически радиа
Върнете се в началото Go down
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Авг 26, 2013 9:17 pm

Може да сложите в профила и опция да се пише и кой каква магическа пръчка има.Че само с метла не става май.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Авг 26, 2013 9:33 pm

Готово smiley
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Григор Дреновски
Черен магьосник
Черен магьосник
Григор Дреновски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Авг 26, 2013 10:42 pm

Ще е добре и тема за масови РП-та да се направи.Например масово за празненството по случай започването на годината където поне учениците и учителите да пишат.

Също така масово РП с по-интересен характер,че то иначе голяма скука тук.Примерно нападение на тъмни магьосници на "Диагон-нали" по сред бял дено докато учениците си купуват учелищни принадлежности.Нещо интреесно,че иначе не виждам този форум да тръгне.
Върнете се в началото Go down
https://yareel.com?referral_id=126908
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Авг 26, 2013 10:48 pm

Ами няма как да тръгне, защото всеки човек си прави магьосник, а не ученик. И нямаме ученици... Аз имам също предложение. Може да направите учителска стая, където само учителите и директорите да могат да я виждат и там примерно да се пишат учебните програми, които учителите мислят да пускат съответно за учебната година.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyВто Авг 27, 2013 1:09 am

Ребека утре ще направя.

Григор - идеята е интересна,НО нямаме ученици.Иначе,ако имахме до сега вече да е имало масово РП за началото на учебната година както сме го планирали.Защото според мен няма да е много интересно примерно ти и L. като черни магьосници само да нападнете и 1 ученик да има на Диагон-али.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
.thrill
Грифиндор
Грифиндор
.thrill

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:53 pm

Може да направите магазин и да има потребител на име търговеца или нещо подобно .И в този магазин ще се продават пръчки, метли, домашни любимци и т.н. Те ще се купуват с определен брой мнения и така./не обяснявам много добре, дано да сте ме разбрали/ :)
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:59 pm

Сори за намесването, но идеята е хубава. Точките може да се направят на пари и да се получават само от рп или само по 1 точка от спам и повече от рп. Иначе доколкото видях има Оливандър, така че работата с пръчките е уредена, но все пак идеята е хубава и за останалите неща.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Дек 30, 2013 4:29 pm

Може да се направи тест за богърт и да се вписва в профила. Нали разбирате, има покровител, защо не и богърт.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Вазовски
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Майкъл Вазовски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Дек 30, 2013 7:28 pm

Тестове за богърт няма, пък и от какво се страхува си знае човека. Така че и смисъл в такъв не виждам, лично аз. Една графа "Богърт" може да се направи, ако сметнете че е наистина нужно.)
Върнете се в началото Go down
Гидиън Мист
Магьосник
Магьосник
Гидиън Мист

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Фев 10, 2014 6:41 pm

Може да направим конкурси?  Good 
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПон Фев 10, 2014 7:46 pm

Гидиън Мист написа:
Може да направим конкурси?  Good 

Ами то има пуснати (за миналия месец тъй като никой не е номинирал почти) ,ако искаш номинирай в тях,а аз на 20-ти ще ги направя на анкети..дано пък и някой друг да се включи.  party 
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyЧет Апр 24, 2014 10:40 pm

Направете масово?
Върнете се в началото Go down
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyСря Юни 18, 2014 12:05 am

Хей, аз се сетих за едно нещо, но то не е свързано много-много със самата игра.До колкото знам, по принцип в един такъв форум може да се добави и чат. Е, какво мислите? Според мен ще е удобно, ако има някой не разбрал (визирам главно себе си хД) и иска помощ от останалите...Нали се сещате, всичко става някак по-бързо, пък и ще подпомогне с общуването^^ Така ще можем и по-лесно и бързо да се уговаряме за рп-та и т.н. ^^
Върнете се в началото Go down
Майкъл Вазовски
Префект на "Хафълпаф"
Префект на
Майкъл Вазовски

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyСря Юни 18, 2014 3:21 pm

Здравей и от мен smiley Чат сме имали - преди, но никой не го е исползвал и го махнахме.
Всички които имат някакви затруднения и въпроси винаги могат да се обърнат тук или на ЛС на някой от екипа, винаги сме на среща. =)
На общуването пък е посветен цял раздел "Свободна зона" общувайте си, споделяйте, забавлявайте се!
Естественно всякакъв вид връзки - ЛС


Ще помислим какво да направим по въпроса, само да има желаещи да го ползват! ))
Върнете се в началото Go down
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyЧет Юни 19, 2014 9:13 pm

Хей, пак се сетих за нещо! Признавам си, че още не съм прочела целия Хари Потър. Сега съм на петата книга. Та, все тая, по темата- стигнах до частта, където Доби казва на Хари за Нужната стая. Какво мислите? Според мен може да е забавно да я има като място. Също така, сещам се за още нещо- може да има хора, които да "водят" нечие РП. (естествено, ако човека иска) Идеята ми е такава- например, някой герой е при езерото. Този, който води РП-то пише, че изведнъж се чуват писъци. Героят решава какво да направи-например, да види какво става. Този, който води пише, че там има еди-какво- си и т.н. По същия начин миже и да се намира Нужната стая- само, ако някой от "водещите" ти напише, че я намираш. Ами, това е :)


Последната промяна е направена от Сирена Сънсет на Чет Юни 19, 2014 10:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyЧет Юни 19, 2014 9:52 pm

Сирена Сънсет написа:
Хей, пак се сетих за нещо! Признавам си, че още не съм прочела целия Хари Потър. Сега съм на петата книга. Та, все тая, по темата- стигнах до частта, където Доби казва на Хари за стаята на тайните. Какво мислите? Според мен може да е забавно да я има като място. Също така, сещам се за още нещо- може да има хора, които да "водят" нечие РП. (естествено, ако човека иска) Идеята ми е такава- например, някой герой е при езерото. Този, който води РП-то пише, че изведнъж се чуват писъци. Героят решава какво да направи-например, да види какво става. Този, който води пише, че там има еди-какво- си и т.н. По същия начин миже и да се намира Нужната стая- само, ако някой от "водещите" ти напише, че я намираш. Ами, това е :)
Сори за спама, но Доби не казва за Стаята на Тайните, а за Нужната стая ;)
Върнете се в началото Go down
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyЧет Юни 19, 2014 10:29 pm

Jacob McQueen написа:
Сирена Сънсет написа:
Хей, пак се сетих за нещо! Признавам си, че още не съм прочела целия Хари Потър. Сега съм на петата книга. Та, все тая, по темата- стигнах до частта, където Доби казва на Хари за стаята на тайните. Какво мислите? Според мен може да е забавно да я има като място. Също така, сещам се за още нещо- може да има хора, които да "водят" нечие РП. (естествено, ако човека иска) Идеята ми е такава- например, някой герой е при езерото. Този, който води РП-то пише, че изведнъж се чуват писъци. Героят решава какво да направи-например, да види какво става. Този, който води пише, че там има еди-какво- си и т.н. По същия начин миже и да се намира Нужната стая- само, ако някой от "водещите" ти напише, че я намираш. Ами, това е :)
Сори за спама, но Доби не казва за Стаята на Тайните, а за Нужната стая ;)
Уф, да, нея имах предвид. Моя грешка. Свикнала съм като пуя "стая" и "Хари Потър" да се сещам за нея... ;д
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения EmptyПет Юни 20, 2014 9:32 am

Сирена Сънсет написа:
Jacob McQueen написа:
Сирена Сънсет написа:
Хей, пак се сетих за нещо! Признавам си, че още не съм прочела целия Хари Потър. Сега съм на петата книга. Та, все тая, по темата- стигнах до частта, където Доби казва на Хари за стаята на тайните. Какво мислите? Според мен може да е забавно да я има като място. Също така, сещам се за още нещо- може да има хора, които да "водят" нечие РП. (естествено, ако човека иска) Идеята ми е такава- например, някой герой е при езерото. Този, който води РП-то пише, че изведнъж се чуват писъци. Героят решава какво да направи-например, да види какво става. Този, който води пише, че там има еди-какво- си и т.н. По същия начин миже и да се намира Нужната стая- само, ако някой от "водещите" ти напише, че я намираш. Ами, това е :)
Сори за спама, но Доби не казва за Стаята на Тайните, а за Нужната стая ;)
Уф, да, нея имах предвид. Моя грешка. Свикнала съм като пуя "стая" и "Хари Потър" да се сещам за нея... ;д

Здравейте  smiley 
Реално погледнато ние имаме Нужната стая - https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/t97-topic
Но то е достатъчно 3 пъти да минеш покрай нея и тя ще отвори желаното от теб място. Стига да няма някого вътре. Малко не го разбрах това с намирането и, тъй като Хогуортс винаги ще помага на тези които имат нужда от помощ, а какво ще видиш и в 7-ма книга, стаята не е просто стая ... :) Приятно четене, ще ти харесат ... е или поне на мен ми харесаха. Ако искаш ми обясни малко повече за намирането на стаята.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Empty

Върнете се в началото Go down
 

Предложения

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: Вашето мнение за нас :)-