Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Забранената гора (преди няколко месеца) 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Забранената гора (преди няколко месеца) 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Забранената гора (преди няколко месеца)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyНед Фев 16, 2014 7:37 pm


Отново беше лято и отново нямаше какво да правя. Джейк го нямаше а замъка беше празен като мозъка на Филч че и по празен. Обикалях из целия замък търсейки си някакво занимание.

 Накрая след третата обиколка не издържах и реших да изляза от замъка. Вървях бавно из поляните покрай замъка, тръгвайки към Забранената гора. Пътем минах покрай Черното езеро и се усмихнах щом погледнах към пейката която ми навяваше много спомени.

 Влязох в гората и се огледах наоколо. Връщаше ми толкова спомени повечето от училищните ми години. Вървях покрай редиците дървета, зад всяко едно от което изскачаше някакъв спомен. Изведнъж дочух стъпки не далеч от мен и се огледах. Очите ми зърнаха почната за мен фигура а именно Джасмин. Моята най добра приятелка. Усмихнах се и се приближих безшумно зад нея. Покрих очите й и попитах с тих и пресипнал глас:

- Познай кой?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Jasmine Webb
Магьосник
Магьосник
Jasmine Webb

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyНед Фев 16, 2014 7:50 pm

Не съм се чувствала по-спокойно от толкова много време. Днес бях решила да потренирам, но това се отложи толкова бързо след като старата ми приятелка се появи зад мен. 
- Афродита! Толкова си предвидима, като старото време. - проговорих усмихвайки се лесно. Може би тя беше вторият човек пред който се усмихвах и то истински.
- Какво те води насам? - попитах я аз, като се обърнах към нея. Не се беше променила особено много, като изключим че беше преподавател в старото ни училище и мястото където се запознахме.
- От кога не сме се виждали? - зададох следващият си въпрос аз.
Същата миловидна блондинка, която понякога можеше да излезе лесно извън контрол, но това не се случваше толкова често. Дори помня, че когато бяхме малки аз бях по-пакостливата и тя си го отнасяше заради мен, понякога.
/п.с. Съжалявам за краткия пост/
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyНед Фев 16, 2014 8:03 pm


- Ами просто ми е много скучно в замъка, все пак е лято и е по тихо и от гробище. А Джейкъб го няма и нямаше какво да правя. Напоследък си търся занимание навсякъде.
 Засмях се леко и се облегнах на дървото до нея. Отдавна не бях виждала най добрата си приятелка. А за да сме честни ми липсваше много, нямаше с кой да си говоря и да споделям всичко.
- Не е като доброто старо време. Тогава щях да те бутна в езерото. А сега няма. Вече пораснах и поумнях.
 Засмях се отново. Замислех се върху последния й въпрос. Може би последния път беше като завършихме или можеше и след това се бяхме виждали. В едно бях сигурна, че на сватбата не я бях видяла.
- Ами и аз не знам точно. Но мисля че ти не идва на сватбата.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Jasmine Webb
Магьосник
Магьосник
Jasmine Webb

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyНед Фев 16, 2014 8:11 pm

Когато чух думата сватба я изгледах втрещено. Тя ума ли си беше загубила? Но нали си беше лесно влюбчива и всичко при нея беше толкова лесно. Понякога си умирах да съм на нейно място, но не винаги.
- Чакай малко! Каква сватба? Кога успя? - попитах я аз, продължавайки да си гледам втрещено. Това момиче искаше да ми докара инфаркт. Ами ако се беше омъжила за някой, който постоянно ще я малтретира и ще й изневерява? Трябваше да проуча щастливецът, взел това добро момиче и ако й навредеше щеше да съжалява, че се е родил... Много при това.
- Искам да ми разкажеш всичко за него без да пропускаш нито една подробност. Ако аз не го харесам ще се наложи да се разведете. - проговорих отново, като бях напълно сериозна. Ако беше свестен щях да ги оставя да си живеят щастливо живота, но ако имаше нещо нередно щях да предприема мерки.
Облегнах се на дървото до мен и я погледнах в очакване, докато някои спомени от детството ни не ме връхлитаха.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyНед Фев 16, 2014 8:35 pm


- Казва се Джейкъб. Запознахме миналото лято. Той е преподавател тук преподава, Вълшебство.  Невероятен е. Винаги е толкова мил и добър с мен. Грижовен е. Сбъдната мечта е. А в леглото е просто върховен. Обичам с цялото си сърце Джас.
 Докато говорех за него, я гледах замечтано а очите ми блестяха. На ръката ми беше пръстена, който проблясваше на слънчева светлина. Продължих да й разказвам за това как сме се запознали и какво сме правели като пропусках някои подробности, които просто нямаше нужда да й казвам.
- Сватбата беше наскоро. Беше приказна. Направихме я в мъгълска църква. Цъквата беше малка но прекрасна. Беше в тесен семеен кръг. Аз ти пратех покана, ти не я ли получи?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Jasmine Webb
Магьосник
Магьосник
Jasmine Webb

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyНед Фев 16, 2014 8:41 pm

Докато я слушах ми идваше да хвана някоя кофа и да се изповръщам. Не бях от тези хора или поне бях, но за съвсем кратък период. До колкото разбрах той беше свестен и нямаше нужда да се боря за доказване на противното, но щях да си имам едно на ум.
Бях ли получила покана? Да, но този ден беше нещастен за мен. Нямаше начин да дойда, докато човек умираше в ръцете ми, а аз не знаех какво да направя.
- Мисля, че бях получила покана. - казах го толкова тихо, че дори не бях сигурна дали съм казала нещо изобщо. Гледах да не показвам слабост, но това щеше да е трудно.
- Ще ставам ли скоро кръстница? - попитах, опитвайки се да сменя темата и да не ме пита, защо толкова бързо смених интонацията на гласа си или бях навела глава.
Поех си въздух и повдигнах глава, като се чувствах малко по-добре от преди малко.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyНед Фев 16, 2014 8:46 pm

Нещо в гласа й не беше наред. И после рязката смяна на темата и навеждането на главата. Гушнах я и погледнах сериозно. Имаше нещо и щях да разбере какво е дори и да ми костна живота. Прокашлях се.
- Какво има Джас?
 С Джас се познавахме от малки, така че я познавах много добре. Бях сигурна че крие нещо. И това я караше да се натъжава и да се разстройва. Погалих косата й в опит да я успокоя.
- Познавам те отдавна, какво е станало? Нали знаеш че винаги съм насреща и че ще ти помогна. Нали затова са приятелите. А ти си повече от приятелка, ти си ми като сестра.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Jasmine Webb
Магьосник
Магьосник
Jasmine Webb

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyПон Фев 17, 2014 6:11 am

Не можеше ли да не казвам нищо, а да си остана за малко така? Макар и да си казваш, че съм станала безчувствена и силна това беше само поредната маска.
- Не е нищо сериозно, Блонди. - усмихнах се. Нямаше да й казвам за случилото се, защото щеше да се почувства гадно. Всичко щеше да бъде с времето си.
Още от деца бяхме като сестри. Никога не се разделяхме и ако и сега не го бяхме направили нищо от това нямаше да е така. Макар че като й знаех късмета с мъжете щеше да е и забавно.
- Не е нужно да се тревожиш. - продумах отново аз и гласът ми си беше отново спокоен. Радвах се на това, че можех да контролирам тембъра на гласа си и дори и да ми се плачеше, дори и да бях уплашена не го издавах. Това се случваше рядко. Доста рядко.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) EmptyВто Май 19, 2015 11:18 pm

По дяволите за толкова глупава ли ме взимаше Джасмин за да си мисли че ще се вържа и няма да усетя промяна в поведението й. Все пак познавахме повече от 17 години. За това време бях успяла да я опозная по добре от собствените й родители. Тя също ме познаваше по добре от моите родители и по добре от който и да е било друг. Щеше да има по голям шанс да ме заблуди ако още от самото начало беше контролира тембъра на гласа си. Тогава може би само може би имаше шанс да й се размине но вече не. Ако се налага, ще отложа сватбата си но ще й помогна.
- Хайде Джас кажи ми какво има? В какви неприятности си се забъркала? Не можеш да ме излъжеш познавам те прекалено добре и знаеш че ще направя всичко за да ти помогна. Ако се наложи ще отменя и сватбата.
 Бях напълно убедена че Джейкъб щеше да ме разбере. Все пак и той би направил същото за своите приятели били те смъртожадни или не. Единственото за което можех да мисля в момента беше дали ще убедя тъмнокосото упорито магаре по скоро да ми каже в какви неприятности се е забъркала за да мога да й помогна и евентуално тогава да се върна към първоначалният си плат: Да намеря противна шаферска рокля, да я връча на Джес и тя да ме зарадва с присъствието си на сватбата ми.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора (преди няколко месеца)   Забранената гора (преди няколко месеца) Empty

Върнете се в началото Go down
 

Забранената гора (преди няколко месеца)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Забранената гора (Преди една седмица)
» Преди две седмици в забранената гора.
» Преди един ден Забранената гора
» Забранената гора /преди 10 години
» Забранената гора, преди един месец.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-