Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyСря Фев 05, 2014 10:12 pm

Коледната ваканция  почити беше свършила и учениците се връщаха в училището. Рок бе сред тях. Вярно, че би могъл да остане още ден - два у дома, но така се случи. Момчето слезе от влака и по-късно влезе в стаята, която делеше с останалите момчета от неговия дом и курс. Спалното беше празно, а нашия герой не бе изморен, беше подремнал в експреса. Затова реши да се разходи из замъка. После щеше да си подрежда нещата. Преоблече се, сега носеше бяла тениска, която очертаваше тялото му, черни дънки вместо досегашните светло сини и кожено яке и излезе от стаята. Тръгна да се разхожда и по някое време излезе на една от терасите. Нощта беше приятна и спокойна и момчето се загледа в звездното небе. Докато съзерцаваше явно и друг бе решил, т.е решила да се полюбува на гледката, защото на терасата бе излязла жена. Учителката му по летене.
 - Добър вечер - поздрави я Рок
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyЧет Фев 06, 2014 9:59 pm

Каква ваканция само! Направо неописуема. Но както и да е. Да се върнем в реалността и да забравим за случилото се. Исках да се поразходя из замъка и исках да се отпусна за приближаването  на срока. Всичко започваше отначало. Целият материал щеше да бъде преповторен, а тренировките по куидич- подновени. Всичко се въртеше около Лий и Иън. Трябваше да избера. И двамата бяха страхотни, но все пак трябваше да бъде един от двамата. Но какво лошо имаше и двамата да са на бързо повикване? Повече удоволствие и адреналин не са проблем. Можех да ги менкам, но започнех ли да изпитвам чувства, нещата ставаха опасни. В съзнанието ми изникна конно надбягване и думите на коментатора- " О, господи. Каква изненада! Лий се връща в обиколката, макар до този момент Иън да го води с малка преднина". Изведнъж тръснах глава и погледнах до себе си. Някакво живо същество беше проговорило. Дори не знам как се бях оказала там. Премигнах няколко пъти и след това фокусирах един от учениците ми:
- Здравей,ъм...Рок. Какво правиш в този късен час тук?- попитах и веднага очите ми обходиха тялото му." Охооо, един неизвестен до сега ездач се приближава до останалите. Дали ще може да ги надбяга?"- звучеше въображаемият коментатор.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyЧет Фев 06, 2014 11:49 pm

- Хрумна ми да се разходя да се полюбувам на луната и звездите отвърна шестокурсникът на въпросът й, какво търси по това време на терасата. А си беше късничко.
  В това време се появи вятър и се заигра с косите им. Както с нейните руси така и с неговите черни. Кафявите очи на Рок пък се спряха на тялото й. В подсъзнанието му изникна тя само, че с по-малко дрехи. Всъщност без никакви.
"По-голяма е от теб и ти е учителка" - укорително се обадиха разумът и съвестта му
"Хубава е, още сме във ваканция, а и правилата от време на време може да се пренебрегват или нарушават" - заявиха бушуващите му  като на всеки тинейджър   хормони.
 - И Вие ли? - попита момчето
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Фев 07, 2014 9:48 am

Не отделях поглед от него, просто го държах под око сякаш току- що ще ме нападне. Изведнъж излезе някакъв вятър. Отпуснах се на парапета и се оставих на хладния въздух да вее косите ми. Усещах го сякаш ме решеше. Обърнах се рязко към момчето и косата ми го перна през лицето. Усмихнах се.
- Нека кажем, че си търся забавление за през нощта. Как ще го приемеш?- попитах и вдигнах глава. В очите ми запламтя палаво пламъче. Доближих се до него. Бяхме на около една височина, защото аз бях с ботуши на платформа и все пак се изравнявах с него, макар и трудно. В последно време пиех прекалено много и съзнанието ми беше замъглено, но кога не е било? Седнах на парапета и скръстих ръце. За пореден път сините ми очи обходиха тялото му.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Фев 07, 2014 10:58 am

Косата й го перна през лицето, а парфюмът и го лъхна, което даде допълнителен, всъщност последната дума не е напълно сигурна, превес на хормоните му над разума и съвестта. И още повече при близостта й и отговора, какво прави на терасата.
 - Ще приема - спря поглед на омайните сини очи  и го подържа и на устните й, които му се струваха все по-привлекателни, особено за неговите - , че все пак сме хора и всеки има право на малко забавление. Но ще кажа и че - подпря ръце на парапета, като по някаква случайност, а може би нямаше такава бяха от двете й страни - стана малко ветровито.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Фев 07, 2014 11:09 am

Усмихнах се още по- палаво и се доближих леко напред. Не го бях правила от около седмица и чувствах нужда да го направя. Но знаех, че не трябва. Кой всъщност ще разбере? Лий? Или Иън? Те нямаше да разберат, ако не им кажа. Но може би ще бъде само секс и нищо повече. Само за една вечер. Нищо повече.
Исках той да ме целуне. Исках да видя дали ще го прелъстя. Сега започва играта и нека най- добрият спечели. Ръцете ми се спуснаха павно и паднаха уж случайно върху неговите. Прекапах устната си и му се усмихнах срамежливо, но всички знаем, че аз, великата Ребека, никога не се срамувам. Доближих се максимално близо до него. Телата ни се докосваха, а аз усещах как дъхът му се разпростира по лицето ми. Ухаеше невероятно.
- Ами тази поза? Как ще я приемеш?- попитах още по- предизвикателно и устните ни се докоснаха за миг без да има реална целувка.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Фев 07, 2014 11:51 am

Телата им се приближиха максимално близко едно до друго, което накара един определен участък от тялото на момчето да почне да нараства, а либидото му закрещя: "Целуни я! Целуни я още сега!"
 - Тази поза - отвърна ученикът и махна ръцете си от парапета, но само, за да ги сложи около кръста на учителката - не може ли малко по-близко? -  попита леко стеснително, което никак не се връзваше с действията му. Последните му задръжки измърмориха едно "не е редно", което естествено бе пренебрегнато - например - устните му леко се допряха до нейните, но и сега не беше истинска целувка. - или да бъде на някое по усамотено място. Устните им отново се допряха, само че сега Рок задълбочи подпъхвайки език в устата й
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Фев 07, 2014 12:05 pm

Изведнъж потръпнах. Усетих ръцете му върху кръста ми и леко притворих очи. Отпуснах се в ръцете му, но след около минута се усетих. Изпъчих се, но после заех отново обичайната си стойка. Възбудата ми растеше, а неговата сигурно вече беше достигнала своя връх, макар да не можех да кажа, защото беше с дънки, а в повечето пъти те подвеждаха. За това щях да се уверя сама. Усетих целувката, която идваше. Беше сто процентова. И ето я и нея. Усещах също и че е неопитен така да се каже. Отдръпнах се леко от него, но това не означаваше, че ще се махна. Езикът ми се измъкна от бърлогата си и го близнах по устните, а след това повторих неговото движение. Усетих стена, която беше зад гърба ми. Ръцете ми свалиха бързо тениската му, а после започнаха да обхождат тялото му ненАситно. Прекарах ги през косата му и леко го дръпнах, но без да го скубя. След това дясната ми ръка се провря с мъка в дънките му, но знаех, че си заслужава усилията. Преминах през формалните гащи и стигнах до целта. Придвижих ръката си по цялата му дължина. Видях, че присвива очи. Знаех, че може би ще го заболи, но направих като отвор в ръката си и промуших члена му през отвора. Забелязах, че той изтръпна. Усмихнах се.
- Девствен си, а? Разбрах го по пениса- отбелязах и го целунах, докато разтривам половите му части. Исках го вътре в мен. Исках да го почувствам дълбоко и веднага. Исках го. Ухапах долната му устна. Ръката ми премина към топките му. Стоснах го здраво, но веднага отпуснах хватката.- Рок. Сигурен ли си, че го искаш?
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Фев 07, 2014 1:28 pm

Рок доволно притвори и след малко пак отвори очи докато в това време усещаше допирът на  ръцете и' обхождащи тялото му. Неговите ръце пък решиха, че и те искат да направят същото и речено - сторено повдигнаха блузката на Ребека (или това с което е облечена) , свалиха я и обхванаха гърдите й масажирайки ги.
- Така е - потвърди, че е девствен. - Болезнена, но и приятна тръпка  мина през него, когато ръката й обхвана мъжествеността му. Отмести едната си длан от гръдта й, като в това време я целуна по врата. Разкопча колана на дънките си, а от там ръката му се премести между краката й потърквайки леко, докато устните му пак намериха нейните, от където пък слязооха към гърдите - И да сигурен съм, че го искам.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПет Фев 07, 2014 7:52 pm

Подсмихнах се. Винаги можех да позная. Това беше хем хубаво, хем ужасно, защото нямаше да знае как да прониква, но това беше и предизвикателство за мен, защото щях да го науча на много неща. Може би не бях толкова добра по куидич, колкото в леглото, защото съм имала множество мъже там. Усещах как ръцете му натискат гърдите ми. Само стонове излизаха от устните ми. Избутах за пореден път ръцете му и премахнах дънките и тениската му. Целунах го по врата. Ръцете му ме хванаха за задника. Направих му смучка и продължих надолу, като не се задържах много на коремната област, а достигнах до частта, която не харесвах много, но знаех, че това щеше да му достави удоволствие. Поех члена му в ръката си. Погледнах го с плаха усмивка, а след това го поех в устата си. Беше голям, но достатъчен, за да се задавя. Но не го направих, защото както казах преди малко- имах предостатъчен опит. Започнах да придвижвам езика си по дължината на члена му. Ръцете му се вплетоха в косата ми и знаех, че той ще иска по-бързо и веднага го изпълних. След едно последно "Пук" се надигнах нагоре и го целунах, като вкарах езика си в устата му. Бях малко груба, но не ме интересуваше. Исках да побързаме, защото исках този голям...пенис в мен. Толкова ли много исках? Прехапах език и се отдръпнах:
- Как ти се струвам? Ще ти е удобно ли в изправено положение? Питам, защото ще бъде предизвикателство първо и второ не си го правил до сега.
Докато го чаках се заиграх с чепа му, а езикът ми правеше някакви форми от топла течност върху врата му.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyНед Фев 09, 2014 3:02 pm

Чувството, което Рок изпитваше докато членът му беше в устата на русокосата  бе много приятно, въпреки че него повече го вълнуваше първото проникване на големия му пенис в едно друго място, което се наричаше  Вагина. Междувременно дрехите им напуснаха телата на собствениците.
 Момчето впи устни в нейните.
- Страхотна си - отвърна. Е може би не беше редно да й говори на ти, но сега все едно не бяха учителка и ученик. Езикът му почна да прави кръгове около зърната й. - И да предполагам, че ще ми е удобно прав. С известно насочване
 Надървеният му чеп се допря до горната част на бедрото й показвайки, че  няма търпение   да влезе между тях..
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПон Фев 10, 2014 8:03 pm

- Разбира се, че съм- подсмихнах се и продължих да го обработвам. Но сега трябваше да е той. Беше частта, в която предавам щафетата на него. Щях да му покажа горе-долу как се прави, но до тук. Вече си беше до мъжа. Трябваше да усети всичко и да го направи хубаво и за двамата. 
- Чудесно!- възкликнах и се отпуснах в ръцете му. Усещах, че съм в сигурни "лапи". Да, лапи, защото ръцете му бяха големи и силни. Исках да го почувствам. и Съвсем скоро стената и аз станахме едно цяло, а в допълнение с това и Рок започна да ми доставя нужното удоволствие. Студа беше заменен с топлина.
- Да..- тих стон се разнесе наоколо. Проникваше плавно и бавно, което ми харесваше. Знаех, че го боли, но друг начин нямаше. Трябваше да се отпусне и да се опита да индуцира цялата болка и да я трансформира в единствено положителни емоции.- По-бързо.
Подканванията може би нямаше да му харесат, но все пак беше по-добре да го науча как. Въздъхнах и продължих да отделям тихи стонове. Исках по-бързо, но той не беше готов. Членът му беше голям, но трябваше да го управлява по някакъв начин.
- Отпусни се. Изхвърли напрежението и се предай на желанието- измрънках тихо.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyПон Фев 17, 2014 4:19 pm

Рок беше чувал, а и чел, че най-първото проникване е болезнено,  обаче незнайно по какви причини бе останал с впечатлението, че това важи само при девойките. В този момент изненадващо се сети за нещо
 7 години по-рано: момчето се просна на дюшека. Бавно се изправи пъшкайки болезнено.

 - Отпусни се, не се напрягай - рече му Анди. - Не мисли за болката като за враг, а като за учител и приятел. Или ако предпочиташ за нещо далечно, което може да пренебрегнеш.
 - Опитвам се - измърмори Рок.

 - Нали можеш да плуваш? - намеси се Тери. - Горе-долу е същото. Ако мислиш само как да се задържиш на повърхността и се напрягаш най-вероятно ще потънеш и удавиш.

 - Хайде пак - каза Анди
 Споменът изглежда се яви навреме. И ако се чудите, какво е общото между  бойните  изкуства, плуването  и  секса. И по-точно първият секс. Отговорът е отпускането. А също и да се отърсиш от притесненията и евентуални страхове.
 Рок притвори за няколко мига очи и си представи голяма купа с плодова салата. После рязко изнесе  таза си напред/нагоре, а членът му влезе докрай. И пак и пак Постепенно засили/ваше   темпото  на тласъците си. А междувременно езикът му намери нейният.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyЧет Апр 24, 2014 12:05 am

Една богата симфония започна да свири в съзнанието. Всеки път тя беше различна- Бах, Моцарт, Щраус. Все мъгълски композитори, но тях ги знаех, защото навремето ги изучавахме и в Хогуортс. Веднъж присъствах на един урок по мъгълознание и от там ги знаех. Рок забързваше постепенно, а аз го чувствах голям и пулсиращ отпред. Езиците ни затанцуваха заедно под горещата музика, пусната от кукловода. Отдръпнах се назад и го хванах за задните части, като така го спрях да го тика. Усетих как остана в мен. Това удоволствие беше страхотно.
- Остани така само още малко.. Мъничко- топла течност се разля върху члена му, но това не беше всичко, което криех в ръкава си. Бутнах го назад и постлах мантиите ни, а след това го положих в легнало положение. Клекнах, а косата ми започна да го гъделичка по краката. Исках да свърши в устата ми, за да съм сигурна, че няма да стане накой фал, но можехме и после да продължим отново.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  EmptyСря Апр 30, 2014 12:30 pm

"А така" - сети се в ума си  Рок в момент/а, в който езиците им танцуваха  - "Забравихме да сложим презерватив" - Това че той  изобщо нямаше в себе си споменатото предпазно средство не беше голямо успокоение. Даже никакво. - "Е сега ли се сети?" - обади се вътрешният му глас. Оставаше да се надява, че тя пие хапчета или ползва други методи пазещи от нежелано забременяване. Да, той харесваше деца и в бъдеще сигурно би искал да има обаче с подходящата, т.е специалната, а сега бе твърде рано за това. Ребека взе мерки като спря тласъците му и се отдръпна така, че пенисът му да излезе от вагината й. После  положи момчето да  легне върху постланите им мантии и засмука пулсиращият му член. Направи го навреме, тъй като само минута или по -малко след това той свърши. В устата й.
 - Още веднъж? - обади се Рок след няколко минути
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)    В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)  Empty

Върнете се в началото Go down
 

В края на коледната ваканция в училището. Нощ на страст и романтика.(18+)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» В училището преди известно време
» Годрикс холоу, пролетната ваканция
» Преди няколко дни из училището
» Зимната ваканция-началото
» Училището преди няколко години

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-