Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Критики 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Критики 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Критики EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Критики EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Критики EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Критики EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Критики EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Критики EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Критики EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Критики EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Критики EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Критики

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Критики   Критики EmptyСря Авг 14, 2013 1:07 pm

Не ни жалете Критики 2945108214
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
L.
Черен магьосник
Черен магьосник
L.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyНед Авг 18, 2013 3:50 pm

Тъй като учениците започват от първи курс, а се търсят префекти, става недоразумение. Префекти са ученици от по-горен курс и някак си... не се връзва. Само това намерих за критикуване. ;д
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyНед Авг 18, 2013 3:52 pm

Но и префекти ще трябват.Затова ги търсим...те в крайна сметка ще станат по-горен курс,а може и като станат тогава да бъдат назначени...просто трябват ии да.Мерси иначе ,че сподели :)
Има вярно в думите ти и много.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 1:39 pm

Критикувам начина, по който админите се отнасят към мен. Начина, по който те се опитаха да ме "заглушат" и изтриха мненията ми, защото започна да "излиза" извън темата. Но точно това е темата! Темата, е че админите не проявяват никакво възпитание и не проявяват разбиране към потребителите си.
цък
Отново прикачвам снимката, защото потребителите, които не са я видели трябва да я видят. Прикачвам я, защото една снимка говори много повече, отколкото аз някога ще мога да напиша в пост. Въпросната на снимката говори против форума и против мен. Майкъл Вазовски ми написа на лично: "А Екатерина не е споменала име, от къде сте толкова сигурни, че има в предвид вас?" Мисля, че е очевидно, че става въпрос за мен при положение, че аз съм единствения във форума, който ви прави "проблеми" за ликове.
Искам потребителите да видят как ще се отнасят с тях, когато решат, че искат да защитят правата си и да застанат зад думите си. Искам потребителите да видят, че дори и на админите не им пука и както се вижда от снимката самата Екатерина не иска да е тук. На никой от админите не им се стои тук, може би само на Майкъл, който проявява професионализъм, но до там.
Афродита дори реши да не се занимава с мен и ме "прехвърли" на Майкъл, защото явно не знае какво да направи. И за всичкото това време, в което съм бил във форума не съм я видял да отреагира по нито един проблем и това, че има админ. права е отвъд границите на нормалното.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 2:17 pm

Така... Веднъж вече казахме, че не е редно думите да се вадят извън контекста. Ето го разговора на Екатерина и Елодия. Не е казала, че не иска да стои тук. Ще те помолим за последен път да не изопачаш нещата. Критики 1zq9h69

Афродита не те е "прехвърлила" на Майкъл. Представи си - и тя си има живот, не може да е постоянно в темата. Който админ е свободен, той се заема. Всички следим какво се случва и контактуваме един с друг, за да няма разминавания и да не се окаже, че някой се занимава с проблем, за който не е информиран.

Мненията ти бяха изтрити, защото бях извън темата.

И да, Екатерина не е споменала име. Във момента форума се надига, няма как да освободим всички ликове, защото потребителите се връщат. Ние правим всичко възможно да се свържем с максимално повече от тях. Не можем да ти дадем лика, защото се свързахме с потребителя и той обясни, че в момента няма възможност да влезе, но иска да му запазим лика и когато се прибере от почивка ще се върне във форума.
Върнете се в началото Go down
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 2:33 pm

Ти кой си? От админите ли си? Или и те вече не могат да се "занимават" с мен...И от моя скрийншот се вижда, че тя знае форуми, предпочитани пред този. Така, че като "админка" би трябвало да си защитава форума, а не да прави такава "реклама", не мислиш ли?
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 2:46 pm

Да, аз съм от екипа на форум. Аз съм свободен в момента, затова аз пиша. Ние сме ЕКИП. Никой не е длъжен да стои пред компютъра 24/7.

Нормално е да има хора, които предпочита други форуми. Не виждам нищо лошо в това. Или ние трябва да очакваме, че всеки един, който пише РП трябва да пише при нас? Всеки има различни критерий. Екатерина признава истината, така правят достойните и интелигентни хора.
Върнете се в началото Go down
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 2:56 pm

"Достойни и интелигентни" хора? rofl 
Тя дори не може да си защити изказванията и да застане срещу тях. В момента страшно жалко се опитвате да предпазите от това да се случи някаква караница. Всички виждат, че тя е имала да каже много повече за форума и за мен, но вие се опитвате да `и оправдавате изказванията и да търсите неща, които не са там. Само хората, които общуват с нея знаят какво е отношението на въпросната към форума и прочее. Аз съм сигурен, че част от написаното е за мен, защото никой нормален човек няма да споменава за "мрънкащи и ревящи за ликове" просто ей така. Искала е да ми каже нещо, но понеже е достойна и интелигента е решила да го направи в чата пред трето лице, което няма нищо общо с мен.
И точно като ЕКИП вие ще се защитавате и ще си покривате глупостите, защото сте екип и Не дай си боже някой да се появи и да започне да казва истини за цялата ситуация, които вие не можете да чуете. Ако имахте поне капка логика в главите си щяхте да видите ситуацията такава, каквато наистина е и нямаше да защитавате човек, който няма нужда от защитаване.

Утре тя може да прави злобни и обиждащи коментари и към други потребители и когато те решат да адресират проблема няма да получават обективност и нещата, които изтъкват ще бъдат забърсвани "под килима" и ще биват изкарвани едва ли не идиоти за дето отстояват позицията си!
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 3:05 pm

Не виждам да се е изказала злобно към конкретен потребител.
Аз общувам с нея и знам колко е вложила в този форум.

Не виждам някой да те изкарва идиот, нито виждам някаква велика истина, която искаш да ни покажеш. Екатерина не е написала нищо лошо. Казва нещата такива, каквито са.

Защитавам това, което виждам. И няма да допусна безпочвени обвинения относно форума. Цялата злоба, която изливаш тук е поради простата причина, че нямаше как да ти дадем лика, който искаше.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Дейвидс-Муур
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Момичето на Димка (Екатерина Дейвидс-Муур)
Екатерина Дейвидс-Муур

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 3:08 pm

В момента единствено ми приписвате думи. Не съм казала нищо против този форум, а не мисля, че някъде е сложено правило "забранено говоренето за други хора".
Във въпросната дискусия с Елодия споменахме как доста хора правят форуми и ги оставят...и тя каза, че е хубаво всички да сме в един. Нещо което всички сме наясно , че няма как да стане защото винаги ще има поне 1 недоволен - я дизайн, я идея, я лик, я нещо друго. Случва се затоша и го споменах по този начин.
В момента не разбирам защо реално става всичко това, но виждм, че главния ти проблем с мен. Почувствам си се обиден? Съжалявам, но не съм имала конкртни имена, хора, потребители или каквото и да е в главата пишейки тези думи.
Специално този форум го обичам много и не веднъж съм била готова да помогна на екипа и се зарадвах когато няколко потребителя ни писаха за да го възродим. Но в същото време съм и реалист. Има къде, къде по-хубави форуми. Признавам. От към идея и от към дизайн. С къде, къде повече пишещи потребители. Дали това ми пречи? Не.. не много. Аз си харесвам този форум какъвто си е, дори и хората да предпочитат други Хогуортс или други форуми. Ние няма как да ги накараме да стоят тук на сила, това просто не е редно. Всеки човек има право на избор - този форум е моят относно РП...и мисля, че всеки сам прави своя избор а не някой друг или поне така е редно.
Върнете се в началото Go down
Savage
Смъртожаден
Смъртожаден
Savage

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 3:34 pm

Втф хора кво се случва. Може да не схващам съвсем, но от това което виждам е че всички "търсите неща, които не са там".. Всички се оправдавате и не разбирам конкретната причина. Като цивилизовани хора не може ли просто да си зададете един въпрос "Какво целите с всичко това?" и да постигнете някакво споразумение? mmmm
Върнете се в началото Go down
Oliver Swan
Преподавател
Преподавател
Oliver Swan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 3:38 pm

Евала. Един адекватен човек да се появи. И да не е от администрацията. (само предполагам) Едва ли е случайност. Аз от моя страна спирам да пиша тук и още сега ще си изляза от акаунта и няма да влизам, защото тук разбрах, че разбиране няма да намеря от по - висшестоящите. Нека си говорят такива глупости за потребителите си. Нека нападат и нека правят драми. Но нека всеки трезвомислещ потребител в този въпрос си зададе въпроса - Искам ли да стоя във форум, в който хората, които "дърпат конците" са хора, които не виждат по далече от собствените си носове? Аз излизам.
Върнете се в началото Go down
Savage
Смъртожаден
Смъртожаден
Savage

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики EmptyЧет Сеп 10, 2015 3:55 pm

Не не съм от о администрацията, не смятам и да ставам  lolИ си прав не е случайност, следя ви тук от както се почна. Ама така и не схванах за кво беше тва джафкане  Noknow
*Прибира си пуканките близва малко водка и отива да си пише поста*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Критики Empty

Върнете се в началото Go down
 

Критики

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: Вашето мнение за нас :)-