Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Who are you and what are you doing here 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Who are you and what are you doing here 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Who are you and what are you doing here EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Who are you and what are you doing here EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Who are you and what are you doing here EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Who are you and what are you doing here EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Who are you and what are you doing here EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Who are you and what are you doing here EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Who are you and what are you doing here EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Who are you and what are you doing here EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Who are you and what are you doing here EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 17 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 17 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Who are you and what are you doing here

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Who are you and what are you doing here   Who are you and what are you doing here EmptyСря Дек 18, 2013 10:30 pm

Най после лято. Бях чакала да дойде това лято от доста дълго време. Тази година бях завършила 7 курс. Взех си изпитите и сега беше време за почивка. Тази година бях решила да отида някъде из мъгълския свят. Вървях из улиците на Лондон и разглеждах различните магазини. Витрините бяха бляскава и прекрасни. Винаги бях вярна на себе си и любовта си към модата, и затова обиколих повечето магазини и напазарувах какви ли не неща. От дрехи до бижута. 
 Слънцето печеше, което беше необичайно за Лондон. Разхождах се из улиците с всичко покупки в ръка. Накрая не издържах и просто седнах на близкото кафене, оставих торбите на съседния стол и взех менюто.
- Искам студен чай праскова.
 Обърнах се към сервитьорката към. Забелязох че някакъв младеж ме гледа и се обърнах към него.
- Сладур ще ми помогнеш ли с покупките после?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Майкъл
Не магичен тип(Мъгъл)
Не магичен тип(Мъгъл)
Майкъл

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here   Who are you and what are you doing here EmptyПет Дек 20, 2013 7:39 pm

 Мъжът навлече сива тениска върху тялото си, грабна черното си яке, очилата и излезна на вън. Грееше слънце, улиците бяха напълнени с хора. А двадесет и осем годишният полицай беше днеска на почивка, да не повярваш. Той зави по някаква уличка и продължи. В апартамента му беше празно, където и да погледнеш в хладилника най вече. Там нямаше какво да се прави за това Майк и излезе на вън. Не че и тук имаше какво да прави, вобще той не обише деня взимаше на предпочитание ноща когато всичко живо се е набутало по клубове а по улиците няма почти никого. За него това време бе по интересно, през деня нямаше с кого да се вижда дори. Всичките му приятели отдавна са се оженили, развели се и пак се оженили. Единственният той останал верен на себе си, гледай ти.
 Та така или иначе, нямаше как да се размине празният хладилнки в апартамента. Майк видя кафене и дори без да се замисля тръгна на там. Веднага щом се настани към него подлетя сервитьорка, щом записа поръчката се оправи към другите клиенти и естественно не и се размина това Майкъл да я проследи докато влезне в заведението. Това бе сравнително тихо място из улиците на Лондон и визията на около не бе кой знае колко зле.
 След няколко минути на съседната масичка,буквално пред него се настани някакво момиче с безброй пликове. Поне гаджето и няма да има нужда да се харчосва за карта за фитнес. Момичето бе русо а утешението на бедното и гадже бе фигурата и. Която наистина си струваше, можеби и всичките тези пликове с покупки. Тя се обърна и погледна  страната на полицая, а след изреченото от нея Майкъл повдигна вежди. Все още беше с очила, и как би забелязала на къде гледа той?
 - Детенце, можеш да се мръднеш едно столче разстояние. Пречиш ми на гледката.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here   Who are you and what are you doing here EmptyСъб Дек 21, 2013 8:33 am

Детенце той на кого викаше детенце? Можеше да съм по млада от него, но не и по слаба. Намръщих се и го погледнах съсредоточено.
- Слушай дядка такъв, внимавай как ми говориш. И не няма да се мръдна така ми е много удобно.
 Вдигнах гордо глава, изпълечех гърди напред. Нямах ни каквото намерение да се мръдна и дори не ми й пукаше на каква гледка му преча. Щом поръчката ми дойде, отпих доволно от напитката си и се загледах напред.
- Нищо чудно че стоиш тук сам, кое ли момиче би искало да е с теб щом си толкова груб!!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Майкъл
Не магичен тип(Мъгъл)
Не магичен тип(Мъгъл)
Майкъл

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here   Who are you and what are you doing here EmptyНед Дек 22, 2013 8:42 pm

Майкъл спокойно повдигна рамене и стана от мястото си.
 - Тогава аз ще те мръдна. - Той се усмихна невинно и премести момичето заедно със столът и. Взе своят стол заедно с питието си и все така спокойно се настани на мястото където преди малко седеше "детенцето". Сега седяха на една маса пък и бяха един срещу друг. А Майкъл продължаваше да се прави, че гледа някака своя си гледка..
 - Груб? Мадам, как може да говорите такива неща..Пък и ползвам популярност при заговаряне на момичета. - Майкъл се усмихна и отпи от бирата си без да саля очи от момичето.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here   Who are you and what are you doing here EmptyПон Яну 06, 2014 9:24 pm

- Ще получиш и друга популярност от бирата.
Нацупих се леко и отпих от напитката си. Кръстосах краката си пред значително по възрастния от мен непознат и го погледнах отново. Не разбирах как може да пие нещо толкова отвратително. Потреперих леко при миселта и извърнах поглед. Облегнах се назад на стола си и качих краката си на другия стол, който се оказа неговия.
- Опа..
 Подхилнах се леко и премигнах невинно
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here   Who are you and what are you doing here Empty

Върнете се в началото Go down
 

Who are you and what are you doing here

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-