Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG

ИндексТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Statistics
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22434 мнения in 1533 subjects

Share | 

Годрикс холоу, пролетната ваканция

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Пет Ное 15, 2013 9:48 pm

First topic message reminder :

Естествено, както се е почнало, аз само щях да си седя в центъра на Годрикс Холоу като някоя статуя. Накратко от денят ми: нападнаха ме тролове, спречках се с неколцина от старите магьосници, че и щяха да ме водят на съд в министерството.  А аз нищо, ама съвсем НИЩИЧКО не бях направил. Това, че бях полтъргайст, може и да е повлияло, обаче чак пък толкова! То вече не се търпеше. Накрая чак влязоха в спор с дядо ми. Обаче дядо ми как ги подреди, само как ги подреди! Обаче после и мен ме подреди, наказвайки ме да седя и да чак братовчед си Флавий да благоволи да си дойде през пролетната ваканция. Е, той явно нямаше да дойде, и това ме вбесяваше. Ела бе, да му се не види, че вече ми омръзна да те чакам!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Съб Ное 16, 2013 10:58 pm

Някакво чудовище се появи от  нищото, първото нещо което ми дойде на ум беше да изпищя силно не можех да мисля трезво. Но тогава Локи тръгна да бяга и то го последва. Времето минаваше а той не се връщаше затова реших и аз да тръгна след него и тръгнах към посоката в която се беше затичал той и скоро се озовах пред гората.
 В съзнанието ми се върна спомена с Забранената гора и огромните паяци. Поклатих глава, и тръгнах  из дебрите на гората. Щом го видях на земята се затичах към него, паднах на колене и поставих главата в скута си. Извадих пръчката си и замахнах с нея за да излекувам раната му. Надявах се това проклето чудовище да не го е отровило. Галех косата му бавно и чаках да се събуди.
Вижте профила на потребителя http://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Съб Ное 16, 2013 11:05 pm

Събудих се...не знам кога. И понечих да седна, като направих физиономия от болката.
-Ох, боли!-изквичах като някое малко момченце, което е паднало и се е ожулило.

Издърпах дрехата си над раната и я погледнах. Направо ми се догади. Кожата около раната ми беше станала зелена, и отровата беше тръгнала по вените ми.

-Трябва ми лечение. Трябва да намеря едни...билки.-изхриптях. Ужасно болеше, а аз не можех да ходя, затова само пълзях, докато се добера до едно дърво, и се облегнах на него.
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Съб Ное 16, 2013 11:12 pm

Отидох до него и застанах на колене пред него, съблякох якето си и го сложих върху раната му за да я предпазя от каквито и да е бактерии.
- Кажи ми какви билки аз ще ти ги донеса.
 Гледах го притеснено и докоснах леко раната като внимавах да не натискам много и да му причиня минимална болка.
- Стойа и си почивай а аз ще намеря и ще ти донеса билките от които се нуждаеш.
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Съб Ное 16, 2013 11:22 pm

Поклатих глава.
-Не. Бил съм и по-зле. Много по-зле. А и ще накарам Стоукс да ми ги донесе.
Сякаш по команда, гарванът се спусна от небето и кацна до мен. Аз му кимнах и той излетя.
Останах загледан в небето, а главата ми бучеше. Поемах си бавно въздух, и бавно го изпусках.
След малко Стоукс долетя, и пусна от ноктите си няколко билки в скута ми. Аз ги наложих върху раната, и продумах няколко думи на езика на гарванът. След което скъсах малко от ръкава си и го увих около себе си, пристягайки билките към раната. Личеше си, че съм го правил милион пъти.
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Съб Ное 16, 2013 11:41 pm

Стоях до него и го гледах притеснено, докато притискаше силно платът към раната си. Отместих ръцете му без да изпускам плата и го вързах за да може той да си почива докато билките почнаха да действат. Веднага нощ отместих ръце от плата го прегърнах.
- Толкова се изплаших за теб, щом изчезна с това чудовище. 
 Отдръпнах се леко, и го погледнах, беше започнал да връща нормалния си цвят, усмихнах се леко и отново го прегърнах.
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 5:24 pm

Разсмях се, но ме заболя от това, затова спрях. Обаче все пак беше смешно-някой НОРМАЛЕН човек да се загрижи за мен? Обаче също я прегърнах. Кожата й беше толкова нежна, че чак се изчервих, докато я докосвах. Ама какво ми ставаше? Стоукс щеше да ме зяпне с увиснало чене, стига да имаше такова, естествено.
Усмихнах се.
-Благодаря ти.
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 5:34 pm

Усмихнах се леко, гледайки го в очите. Стоях близко до него на земята.
- А какво беше това същество всъщност?
 Облегнах се назад и легнах на земята като поставих глава в скута му и се загледах в небето. ПОгледа ми минаваше през ятото птици които летяха високо над нас, към огромните бели облаци и накрая към слънцето което се беше скрило зад тях.
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 5:40 pm

-Моруен. Същество-наемен убиец. Много рядко се среща, и е почти невъзможно да ангажираш услугите му. Освен ако нямаш МНОООГО пари. Моруените обикновено работят за своите "господари", и връзката същество-господар е неразрушима.-отговорих бавно, мъчейки се да си спомня какво бях прочел веднъж от една книга.-Силно отровни са, и могат да се дегизират като каквото и да е. Това обаче, беше истинския му вид.
Въздъхнах. Добре, че бях трениран за да се боря със всякакви същества. Да бъдеш магьосник с руни беше особено трудно, и опасно. Никой нормален нямаше да се захване с това. Е явно, аз не спадах много към графата "нормален".
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 5:56 pm

Слушах докато обясняваше за това същество, то беше страховито от всичко за което бях чувала.
- Това нещо беше по силно и страшно дори от гигантските паяци в Забранената гора. - потреперих леко при споменаването им. При мен самата мисъл и действителния паяк бяха еднакво плашещи и страшно. Загледах се отново в небето. - Щом казваш че е наемен убиец значи сигурно някой ти има зъб?
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 6:01 pm

-Списъкът, мога да кажа, е доста дълъг. Почти 3/4 от всичките ми години училище, всъщност преминаха в обучение за нещо съвсем друго. През всичкото време, съм правил какво ли не, а то не се харесва абсолютно на всички, така че, да, списъкът е доста дълъг.
Въздъхнах, и започнах да я галя по косата. Всъщност, даже беше приятно да сме само двамата. Сами...
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 6:15 pm

- Пази се, не искам да ти се случи нещо. - усмихнах се и притворих леко очи. Беше ми много приятно - лежах в скута му а той галеше косата му. Обърнах и погледнах в очите. - Още ли те боли раната?
 Седнах и се загледах в него, докосвайки бавно лицето му. Момента беше просто прекрасен. Той беше прекрасен. Наведох се бавно и доближих устните си до неговите
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 7:19 pm

Добре. Тотално се паникьосах, ако не и абсолютно. Макар, че двете думи са синоними...
Изчервих се, ама адски, и докато сърцето ми пулсираше по-бързо и от колкото се кара кола на Формула 1, нежно я целунах, след което се отдръпнах бързо и сведох поглед.
-Съжалявам, аз...такова...-запелтечих.
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 7:29 pm

- За какво се извиняваш? - погледнах го, докоснах брадичката му и повдигнах лицето му. Руменина по бузите му все още се виждаше. Изглеждаше повече от сладък така.
- Недей да се извиняваш. Радвам се, че ме целуна. - целунах го на свой ред и отново седнах до него усмихвайки се. Ако имах криле всеки момент щях да полетя от щастие.
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 7:34 pm

Широка усмивка се появи на лицето ми. Не можех да я махна. А и не исках. Не се бях чувствал така щастлив от....знам ли, години вече. След като тя седна до мен, аз обвих ръцете си около кръста й, и я придърпах още по-близо, прошепвайки й:
-Обичам те.
И това, разбира се, беше самата истина.
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 7:43 pm

- И аз теб.
 Проговорих щом обвих ръце около вратът му и се свих с ръцете му. Това беше невероятен момент. Чувствах се прекрасно в ръцете му - защитена и спокойна. Все едно телата ни бяха двете части на един пъзел които си бяха паснали идеално.
- В момента съм повече от щастлива. А ти си повече от прекрасен.
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 9:04 pm

Мислех си, че този момент няма да има край. Е, поне докато не ми звънна телефона. Той звънеше само когато бе крайно спешно, и този, който ми се обаждаше, обикновено беше шефката ми. Тя беше добро момиче, но управляваше подчинените си с желязна ръка.

-Един момент.-със свито сърце, сякаш някой беше умрял, вдигнах телефона.-Да, шефке?
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 9:26 pm

Кимнах леко и го чаках да приключи с телефонния си разговор. Бяхме се гушнали и просто се наслаждавах на приятното усещане. Но ми беше и любопитно коя ли е тази "шефка". Облегнах главата си на гърдите му и се заслушах в сърдечния му ритъм който ми действаше много успокояващо и съвсем скоро се отнесох и затворих очите си. При следващото ми отваряне на очите Локи вече не говореше по телефона а ме гледаше. Усмихнах се леко и се протегнах.
- Много ли спах? - в главата ми се въртеше идеята да го целуна когато изведнъж реалността ме връхлетя. Какво щяхме да правим след като пролетната ваканция свършеше. Загледах се в него и попитах с пресипнал глас. - Какво ще стане с нас щом ваканцията свърши Локи?
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 9:39 pm

-Спокойно. Аз работя като училищния полтъргайст, защото Пийвс вече остаря. Така че, аз нямам проблем с нищо. Освен ако шефката няма пак някоя спешна работа за мен. Което не е много често, и обикновено продължава около седмица.

Кимнах. Усмихнах се и продължих да я гледам. Беше толкова красива.
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 9:51 pm

- Нямам търпение да видя как заместваш Пийвс. Дали ще си достатъчно достоен? 
  Прегърнах го отново, вече си представях гледката Локи да обикаля из училището и да крещи като луд. Засмях се от все сърце и отново се отпуснах върху него.
- Някой път наминавай през Общата стая на Грифиндор или банята на префектите.
 Надигнах се леко и го целунах отново. Беше ми много приятно да го правя
Гост
Гост

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 10:09 pm

-Аз го правя вече от....3 години, че и повече. Просто използвах магия за невидимост. Тя е част от нещата, в които съм експерт. Не са много, обаче съм добър в тях. Някой път трябва да ми дойдеш на гости. Там мога да ти покажа какво друго мога.((Това прозуча малко мръснишко? :O))

Усмихнах се и също я целунах. Беше ми ужасно приятно. След което продължих да я гушкам и да я гледам.
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   Нед Ное 17, 2013 10:15 pm

- Ще дойде разбира се. - усмихнах се и седнах в него прегръщайки го отново. - Нямам търпение да ми покажеш на какво си способен.
 Засмях се леко и го погледнах, мило и невинно. Най после бях намерила щастието си и нямаше да позволя на нищо или никой да го помрачи.
- Обичам те. - казах го отново и го погледнах. Никога нямаше да ми омръзне да го повтарям, отново и отново
Sponsored content

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Годрикс холоу, пролетната ваканция   

Годрикс холоу, пролетната ваканция

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Зимната ваканция