Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Market day just before the beginning of the school year! 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Market day just before the beginning of the school year! 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Market day just before the beginning of the school year! EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Market day just before the beginning of the school year! EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Market day just before the beginning of the school year! EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Market day just before the beginning of the school year! EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Market day just before the beginning of the school year! EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Market day just before the beginning of the school year! EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Market day just before the beginning of the school year! EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Market day just before the beginning of the school year! EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Market day just before the beginning of the school year! EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 18 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 18 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Market day just before the beginning of the school year!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Annabell Miller
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Annabell Miller

Профил
ПисанеЗаглавие: Market day just before the beginning of the school year!   Market day just before the beginning of the school year! EmptyСъб Окт 26, 2013 7:10 pm

Market day just before the beginning of the school year! 4(69)

Учебната година идваше с всяка изминала минута все по-бързо .  Бела нямаше нищо против това даже се радваше , но преди да започне голямото мъчение тя трябваше да напазаруват . Както всички момичета беше една голяма шопинг манячка . За радост имаше перфектна приятелка която също обичаше да пазарува . Бела бе плакала с часове миналата нощ а сега трябваше да спре и да излезе с гордо вдигната глава и усмивка на лице . Тя си бе спомнила прекалено болезнени неща за родителите ѝ . Без тях тя беше мишка но тъй като винаги ги носеше дълбоко в сърцето си сякаш те наистина бяха с нея и точна това я правеше борбена и силна каквато всъщност бе . Спомняше си момента в , който тя остана сама . От този момент на сам тя няма семейство . Тя бе силно решена да научи всичко и отмъсти за свърта им . Но това ще я превърнеше в кръвожадна за жалост . Както хората казват „Борба без жертви няма .” може би точно за тях си струваше . Бела бе изкарала теста за самота с отличен . И всички бяха сигурни , че тя ще се справи с всяко едно препятствие . В началото бе като водата всички я използваха но след това стана като кръвта всеки има нужда от нея но срежат ли се тя изтича . Бела лежеше все така немощна и изтормозена в леглото си а синините получили се под очите ѝ показваха що за нощ е имала . Тя стана и взе телефона си написа един есемес до най-добрата си приятелка и се отправи към банята . Имаше намерения да излязат и да пазаруват цял ден . Бела обичаше шопинга и това я успокояваше . Изми очите си и взе малка час то от гримовете . Сложи достатъчно за да прикрие сините кръгове и на бързо се подготви . Смяташе да отиде до една от шопинг улиците . Там можеха с Джейн да си купят каквото им хрумне . Анна не я беше виждала от три дни и през това време се беше отдала на тъга . Но сега щеше да се забавлява не зависимо всичко случило се през тези три дни . Бела тръгна към мястото на , което бе определена срещата им с надеждата че не е закъсняла отново . Но за първи път бе дошла на време . От далече видя Джейн и ѝ помаха .
- Здравей Джейн както винаги си точна като часовник . – понякога се чудеше как го прави . Бела никога не стигаше на време с изключение на днес . И това да си точен някак си не го разбираше и умееше .

Върнете се в началото Go down
Джейн Грей
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Джейн Грей

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Market day just before the beginning of the school year!   Market day just before the beginning of the school year! EmptyСъб Окт 26, 2013 11:49 pm

 Какво по-хубаво от малко шопинг с най-добрата ти приятелка? Наближаваше новата учебна година.. Скоро щяхме да се върнем в Хогуортс аз започвах 5 курс, а Анабел-7. Честно казано мисълта да се върна в замъка ме караше да потръпвам от вълнение.  Лятото минаваше добре, но все пак.. Не ми се стоеше у дома. Предпочитах да съм някъде другаде. Не се задържах около баща си. 
 Анабел беше чудесна приятелка. Обичаше да пазарува не по-малко от мен и именно това ни водеше тук. Помахах й отдалече, а щом се приближих я прегърнах за "здравей". Твърдението й беше истина. Винаги съумявах да се появя навреме.
 -Да кажем, че просто се случва..
 Усмихнах се. Тръгнахме покрай магазините, оглеждайки витрините. Усещах, че има нещо у Бела, но не можех да разбера какво е.. Бяха минали три дни от както се видяхме за последно, но тогава не ми изглеждаше зле, а сега.. Имаше нещо унило в нея. Не се сдържах и я попитах:
 -Хей, има ли нещо за което не знам? Как си? Не изглеждаш както обикновено?
 По характер бях директна.. Нямаше да започна с глупави недомлъвки за времето щом искам да знам как се чувства. Междувременно влязохме в магазин за дрехи и заразглеждах някакви блузи.
Върнете се в началото Go down
Annabell Miller
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Annabell Miller

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Market day just before the beginning of the school year!   Market day just before the beginning of the school year! EmptyНед Окт 27, 2013 2:24 pm

Когато бях с Джей се чувствах някак си сигурна . Знаех  ,  че мога да ѝ споделя всичко и да бъда сигурна в това , че няма да издрънка всяка моя дума на останалите .  Дори да беше по-малка с две годни от мен аз знаех , че мога да ѝ имам доверие . Бях сигурна , че тя ще види отчаяното ми състояние дори зад грима и фалшивата усмивка . Надявах се само пазаруването да ми се отрази добре . Влязохме в един от магазините а аз веднага се насочих към една жълта блуза с черен надпис „Life is difficult to understand.” а отдолу имаше подобие на пъзел . Всъщност аз обичам жълтия цвят и за това веднага се насочих към тази блуза . Някой казваха ,  че само лудите носят жълто други пък , че съм прекалено злобна за да нося такива огнени цветове . Но аз не обръщах внимание на нито един от тях . Всъщност не бях от мълчаливите а точно обратното говорех много но в този ден нещо не беше така . Въпроса на Джейн ме накара да поклатя положително глава . Всъщност не бях никак добре даже точно обратното .
- За тези три дни не се случи нищо хубаво . Дори мисълта за връщането ни в замъка ме кара да се чувствам зле . Това е последната ми година там а аз не искам да отида . Джей нещата не се нареждат както очаквах . – говорех така , че дори аз да бях нямаше да разбера какво точно ми се казва . Трябваше да  споделя за да се махне този товар от раменете ми . Но не мисля , че този магазин е най-подходящото място . Погледнах я и ѝ смигнах а след това се отправих към касата . Както винаги това нямаше да е единствената ми покупка но нямаше да я държа в ръцете си . Сложих фалшивата усмивка а миг след това погледнах някаква друга блуза която ми се стори доста шарена и я оставих обратно на мястото ѝ . Аз много добре знаех каква блуза искам но дари имаше точно такава в този магазин никой не знаеше и ако се поразровех може би щеше да намеря ако ли пък не щях да я поръчам .
- Е избра ли си нещо ? – попитах приятелката си с усмивка . Знаех , че вкусовете ни не бяха кой знае колко еднакви но все пак всеки имаше собствен стил на обличане . Видях , Джейн държеше някаква блуза в ръцете си и се учудих какво още обмисля за да не я пробва ?
- Хайде , хайде върви да я пробваш знам , че ще ти стои перфектно . - блузата наистина бе готина но някак си не представях себе си в нея .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Market day just before the beginning of the school year!   Market day just before the beginning of the school year! Empty

Върнете се в началото Go down
 

Market day just before the beginning of the school year!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» "To love oneself is the beginning of a lifelong romance." -Oscar Wilde
» Св. Мънго, 1 year ago

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-